Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια κ γωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!Πηγα στο γιατρο κι καναμε εναν υπερηχο,αλλα δν μου ειπε για πητ τπτ!!Εγω ετσι οπως τ υπολογισα μ βαση την περιοδο μου βγηκε τελος Φλεβαρη,αλλα επειδη κ στην κορη μ γεννησα νωριτερα ισως παω νωριτερα.Την τεταρτη θα ξαναπαω να το μετρησουμε για να εχουμε πιο σιγουρες λεει ημερομηνιες,γτ λογω οτι ο κυκλος μου ηταν ασταθης ισως να εμεινα κ νωριτερα!!!Τι να πω!Αν κ δν το νομιζω!

Α να ξανασυστηθω για οσες δν με ξερετε,ειμαι η Ποπη,ειμαι 25ετων κι εχω μια κορη σχεδον 5ετων.Κι τωρα περιμενουμε το 2ρο θαυματακι μας!

Ναρωτησω κατι,εχτες εκανα δουλειες κι κουραστηκα πολυ κι σημερα ειμαι απο τις 8μιση στο ποδι κ πριν λιγο γυρισα σπιτι κ το απογευμα ειδα μια γραμμη ροζ την οποια ξαναειδα κ πριν απο 3-4 μερες αλλα ειχε προηγηθει επαφη,αλλα χτες δν καναμε τπτ.Κι ψιλοφοβαμαι,βεβαια μετα δν ειδα ξανα τπτ,υπαρχει περιπτωση να ηταν απο τις δουλειες??

Σας φιλω ολες!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι υπαρχει περιπτωση ποπη και ρωτα το γιατρο σου για τις επαφες, αποτι ξερω δεν επιτρεπεται το πρωτο τριμηνο!!!
εγω θα παω αυριο να γνωρισω το σπορακι μου!!!!μακαρι να ειναι καλα!!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kslimera...!!!ti kanete manoules...???? Very Happy na kanw miaq erwtisi..?ton gio mou ton gennisa 4.10.10 kai eixa pht mexri tis 4.11.10..mou xan spasei ta nera ..kai ekana kaisariki...twra pou ksanameina egkuos den eixa stathero kuklo kai den mporoume na upologisoume pote akrivws allazw mina..mou pe i giatros mallon kathe 21 alla mou pe tha deiksei kai apo tin auxeniki diafaneia akrivws...ara isws exw pit mexri tis 21 flevari...alla logo kaisarikis nomizw polu poio mprosta e..?nomizw pernoun tis 2 vdomades kai meta se programatizei...prwta o theos na mas pane ola kala..!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:Κοριτσια κ γωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!Πηγα στο γιατρο κι καναμε εναν υπερηχο,αλλα δν μου ειπε για πητ τπτ!!Εγω ετσι οπως τ υπολογισα μ βαση την περιοδο μου βγηκε τελος Φλεβαρη,αλλα επειδη κ στην κορη μ γεννησα νωριτερα ισως παω νωριτερα.Την τεταρτη θα ξαναπαω να το μετρησουμε για να εχουμε πιο σιγουρες λεει ημερομηνιες,γτ λογω οτι ο κυκλος μου ηταν ασταθης ισως να εμεινα κ νωριτερα!!!Τι να πω!Αν κ δν το νομιζω!

Α να ξανασυστηθω για οσες δν με ξερετε,ειμαι η Ποπη,ειμαι 25ετων κι εχω μια κορη σχεδον 5ετων.Κι τωρα περιμενουμε το 2ρο θαυματακι μας!

Ναρωτησω κατι,εχτες εκανα δουλειες κι κουραστηκα πολυ κι σημερα ειμαι απο τις 8μιση στο ποδι κ πριν λιγο γυρισα σπιτι κ το απογευμα ειδα μια γραμμη ροζ την οποια ξαναειδα κ πριν απο 3-4 μερες αλλα ειχε προηγηθει επαφη,αλλα χτες δν καναμε τπτ.Κι ψιλοφοβαμαι,βεβαια μετα δν ειδα ξανα τπτ,υπαρχει περιπτωση να ηταν απο τις δουλειες??

Σας φιλω ολες!!!


me to kalo kouklitsa mou na upodexteis kai to 2 plasmataki sou kai na sou pane ola kala..!!to poio pithano einai na nai apo tis douleies eidika twra pou eisai kai sto prwto trimino prospathise na min kourazesai polu...oso gia tis epafes den gnwrizw egw ekana kai sto prwto kai se auto alla entaksei pou kai pou vevaia fovamai ligo...!!!filia perimenoume nea sou...!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:ναι υπαρχει περιπτωση ποπη και ρωτα το γιατρο σου για τις επαφες, αποτι ξερω δεν επιτρεπεται το πρωτο τριμηνο!!!
εγω θα παω αυριο να γνωρισω το σπορακι μου!!!!μακαρι να ειναι καλα!!!!


Α ωραια με το καλο κουκλα.

Ζωιτσα κ γω ειχα ασταθη κυκλο κι μου ειπε ο γιατρος οτι θα το δουμε καλυτερα αυτες τις μερες για να δουμε αν οντως ειμαι περιπου 8 εβδομαδων η περισσοτερο.

Σημερα δν ειχα τπτ ευτυχως απο χτες που ειδα δν ξαναδα τπτ φτου φτου φτου!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:
markellajohny έγραψε:ναι υπαρχει περιπτωση ποπη και ρωτα το γιατρο σου για τις επαφες, αποτι ξερω δεν επιτρεπεται το πρωτο τριμηνο!!!
εγω θα παω αυριο να γνωρισω το σπορακι μου!!!!μακαρι να ειναι καλα!!!!


Α ωραια με το καλο κουκλα.

Ζωιτσα κ γω ειχα ασταθη κυκλο κι μου ειπε ο γιατρος οτι θα το δουμε καλυτερα αυτες τις μερες για να δουμε αν οντως ειμαι περιπου 8 εβδομαδων η περισσοτερο.

Σημερα δν ειχα τπτ ευτυχως απο χτες που ειδα δν ξαναδα τπτ φτου φτου φτου!



wraia...!!!!ftou ftou ftou..!!!!me to kalo koukla mou...!!!tinauxeniki sou pe pote tha tin kaneis..??

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι δν μου ειπε.Γενικως δν μου ειπε τπτ,μονο να προσεχουμ στην επαφη γτ τ ειπα οτι ειδα λιγο ροζ μετα απο παφη κ να παρω το φυλικο οξυ.Κ οταν τον ρωτησα ολα καλα μου ειπε ολα καλα αλλα ο υπερηχος ητα πολυ συντομος!Κι ειπε να ξαναγυρισω την αλλη βδομαδα.Αυτη τη φορα θα του πω να το κοιταξει καλυτερα,αυχενικη δν ξερω ποτεε θα κανω.

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:Γεια σας κουκλιτσες! Φιλεναδα εβαλα και Μαρτιου για να μην λες χιχιχι!! Εγω γραφω και στις μανουλες νοεμβριου-δεκεμβριου γιατι λογο καισαρικης μπορει η πητ μου να ειναι 8 Ιανουαριου αλλα μαλλον θα γεννησω νωριτερα....




Με το καλο να ερθει το μωρακι σου και εγω επειδη γεννησα με καισαρικη το πρωτο μου παιδι θα μου το παρει 2 εβδομαδες νωριτερα το δευτερο 8 Ιανουαριου θα γεννησω πρωτα ο θεος.

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:Οχι δν μου ειπε.Γενικως δν μου ειπε τπτ,μονο να προσεχουμ στην επαφη γτ τ ειπα οτι ειδα λιγο ροζ μετα απο παφη κ να παρω το φυλικο οξυ.Κ οταν τον ρωτησα ολα καλα μου ειπε ολα καλα αλλα ο υπερηχος ητα πολυ συντομος!Κι ειπε να ξαναγυρισω την αλλη βδομαδα.Αυτη τη φορα θα του πω να το κοιταξει καλυτερα,αυχενικη δν ξερω ποτεε θα κανω.

den katalava..!!emena mou pe to mwro pws einai i mitra to akousa stis 6 evdomades akrivws mou pe pote allazei o minas mou dwse k mena to fuliko prwi vradu kai mou kleise kai tin auxeniki giati ksereis ton augousto pernous oloi adeia kai mou tin programmatise 9 tou mina...twra eimai 9 vdomadwn..pantws otan tha pas na ton rwtiseis analutika na sou pei..!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia ti kanete..??!!einai kamia mesa..?dern exw kai kala nea..eimai 9 vdomadwn k 2 merwn simera piga k me eide apo proaistima giati den imoun kala.............exw mia para polu mikri apokollisi to idio eixa patthei kai sto gio mou xwris na vgalw aima i kafe kai xwris entonous ponous....m pe oti einai apo tavari k apo tis skales....aste agxwnomai polu...............

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηγα σημερα κι το κοιταξε καλα,μια χαρα ολα λεει,να συνεχισω μονο με φυλικο οξυ,κ μου εδωσε εξετασεις να κανω κ να παω σε 15 ημερες που θα ειμαι περιπου 10βδομαδων.Το προβλημα ειναι οτι εγω ειδα μερικα καφε υγρα κ ροζ οταν σκουπιζομαι κ φοβηθηκα κι ειπ ολα καλα,αμα συνεχιστει θα μ γραψει utrogestan.Ax φοβαμαι πολυ!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και απο εμενα !!!! Σημερα το ειδα και ελεγα ποτε θα ανοιξει καμια θεμα για μανουλες που γεννανε απο το Ιανουαριο και μετα!!!!!
Εμεις θα γεννηθουμε καλως εχοντων των πραγματων 13 Ιανουαριου !!!! Να ειμαστε γερες και δυνατες και τα μωρακια μας να ειναι υγιει !!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!Α!!!!!Εμενα ειναι το πρωτο !!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 654316

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tomaraki έγραψε:Γεια σας και απο εμενα !!!! Σημερα το ειδα και ελεγα ποτε θα ανοιξει καμια θεμα για μανουλες που γεννανε απο το Ιανουαριο και μετα!!!!!
Εμεις θα γεννηθουμε καλως εχοντων των πραγματων 13 Ιανουαριου !!!! Να ειμαστε γερες και δυνατες και τα μωρακια μας να ειναι υγιει !!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!Α!!!!!Εμενα ειναι το πρωτο !!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 654316
καλημερα με το καλο ολα!εγω περιμενω το δευτερο παιδακι μου τον γενναρη,το γιο μου τον ειχα γεννησει 13 γεναρη το 2006 μολις διαβασα την πητ σου στις 13 θυμηθηκα εμενα.

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoules ti kanete..............??????
ta sporakia megalwnoun ola kala.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 215994 !!!!!kalimeraaaaa!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
souzan έγραψε:
tomaraki έγραψε:Γεια σας και απο εμενα !!!! Σημερα το ειδα και ελεγα ποτε θα ανοιξει καμια θεμα για μανουλες που γεννανε απο το Ιανουαριο και μετα!!!!!
Εμεις θα γεννηθουμε καλως εχοντων των πραγματων 13 Ιανουαριου !!!! Να ειμαστε γερες και δυνατες και τα μωρακια μας να ειναι υγιει !!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!Α!!!!!Εμενα ειναι το πρωτο !!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 654316
καλημερα με το καλο ολα!εγω περιμενω το δευτερο παιδακι μου τον γενναρη,το γιο μου τον ειχα γεννησει 13 γεναρη το 2006 μολις διαβασα την πητ σου στις 13 θυμηθηκα εμενα.

Και εμενα που πηγα στο γιατρο μου χθες μου ειπε οτι μαλλον θα ειναι αγορακι ...δεν φαινεται καλα!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου συγγνώμη που πετάγομαι αλλά σας διάβασα(μώλις τώρα το είδα το θέμα) και συγκινήθηκα καθώς θυμήθηκα και το δικό μας ξεκίνημα!!!

Είμαι μια απο της μανούλες Νοεμβρίου και μέσα απο την καρδιά μου εύχομαι σε όλες σας να έχετε ήρεμες, χαλαρές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!!!

Τέλος με το καλό σε όλες μας και να κρατήσουμε στην αγκαλίτσα μας υγειέστατα μωράκια!!!

Φιλιά

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
axxx!!!ti glukia kai kali pou eisai... I love you ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 893968 se euxaristoume para para polu kai ola na sou pane kala ta mwrakia mas tha exoun 2,5 mines diafora..!!!!sou euxomai to kalutero..!!ti perimeneis boy or girl..???~~~

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zwitsa έγραψε:axxx!!!ti glukia kai kali pou eisai... I love you ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 893968 se euxaristoume para para polu kai ola na sou pane kala ta mwrakia mas tha exoun 2,5 mines diafora..!!!!sou euxomai to kalutero..!!ti perimeneis boy or girl..???~~~

Ζωίτσα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!Να είσαι καλά!!!Περιμένουμε κοριτσάκι!!!

ο'τι καλύτερο μέσα απο την καρδιά μου!!!φιλια

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin έγραψε:
zwitsa έγραψε:axxx!!!ti glukia kai kali pou eisai... I love you ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 893968 se euxaristoume para para polu kai ola na sou pane kala ta mwrakia mas tha exoun 2,5 mines diafora..!!!!sou euxomai to kalutero..!!ti perimeneis boy or girl..???~~~

Ζωίτσα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!Να είσαι καλά!!!Περιμένουμε κοριτσάκι!!!

ο'τι καλύτερο μέσα απο την καρδιά μου!!!φιλια
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 417472 filia!!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoules kalimera...........??!!den vlepw k summmetoxi..toses liges eimaste...??den exei kamia n mas pei nea..????pws paei i koilitsa me ta sporakia sas ola kala..?!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 2 215994 ante n ginoume oles pareaki....!!!filiaaa!!!

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΛΟ!!!ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ ΤΟ ΘΕΟΔΟΣΗ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΕ ΠΗΤ 15-2-2012!!!ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΔΥΟ ΣΠΑΡΟΥΣ ΤΡΙΑ ΤΡΙΓΟΝΙΑ (ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ)!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααααα!!!!!!Εχουμε μπει στο 2ο τριμηνο και οι εμετοι επιμενουν ακαθεκτοι!!!!!! Θα σταματησουν αραγες???? ποτε???? Η κοιλιτσα μεγαλωνει!!!!! Και ανυπομονω να το νιωσω ....ποτε θα γινει αραγε?????

renaten

renaten
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα μανουλες του 2012.. εμεισ ολα καλα καναμε κ την αυχενικη ολα οκ.κ προχωραμε.FROSI να σου ζησει το παιδακι σου κ με το καλο τα αλλα 2..!
TOMARAKI κουραγιο εγω κ στα 2 ειχα εμετους μονο στο πρωτο τριμηνο,τι θα κανουν θα περασουν..απο δω κ περα θα το ακουσεισ κ το μωρακι σου Wink Wink ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις θα παμε μεθαυριο μαλλον στο γιατρο για να ακουσουμε καρδουλα!!!αχ ανυπομονω!!!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:εμεις θα παμε μεθαυριο μαλλον στο γιατρο για να ακουσουμε καρδουλα!!!αχ ανυπομονω!!!!!

Με το καλο!!!!!!!!!! Ειναι το πρωτο σου????? Καλη επιτυχια !!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις