Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kοριτσάκια καλησπέρα! Sorry που πετάγομαι στην ομάδα σας μιας και εγώ θα είμαι μανούλα τον Οκτώβρη του 2011 αλλά ήθελα να σας ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου τα καλύτερα! Με το καλό να κρατήσουμε όλες στην αγκαλιά μας τα ζουζουνάκια μας! Ευχαριστηθείτε την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σας και προπαντός όχι άγχος! Φιλιά σε όλες σας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
renaten έγραψε:καλημερα μανουλες του 2012.. εμεισ ολα καλα καναμε κ την αυχενικη ολα οκ.κ προχωραμε.FROSI να σου ζησει το παιδακι σου κ με το καλο τα αλλα 2..!
TOMARAKI κουραγιο εγω κ στα 2 ειχα εμετους μονο στο πρωτο τριμηνο,τι θα κανουν θα περασουν..απο δω κ περα θα το ακουσεισ κ το μωρακι σου Wink Wink ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙΣΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ!!!!(ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ)

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
renaten έγραψε:καλημερα μανουλες του 2012.. εμεισ ολα καλα καναμε κ την αυχενικη ολα οκ.κ προχωραμε.FROSI να σου ζησει το παιδακι σου κ με το καλο τα αλλα 2..!
TOMARAKI κουραγιο εγω κ στα 2 ειχα εμετους μονο στο πρωτο τριμηνο,τι θα κανουν θα περασουν..απο δω κ περα θα το ακουσεισ κ το μωρακι σου Wink Wink ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tomaraki έγραψε:
markellajohny έγραψε:εμεις θα παμε μεθαυριο μαλλον στο γιατρο για να ακουσουμε καρδουλα!!!αχ ανυπομονω!!!!!

Με το καλο!!!!!!!!!! Ειναι το πρωτο σου????? Καλη επιτυχια !!!!!!!!!
σε ευχαριστω πολυ!!!το τριτο μου ειναι!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tomaraki έγραψε:Καλημεραααααα!!!!!!Εχουμε μπει στο 2ο τριμηνο και οι εμετοι επιμενουν ακαθεκτοι!!!!!! Θα σταματησουν αραγες???? ποτε???? Η κοιλιτσα μεγαλωνει!!!!! Και ανυπομονω να το νιωσω ....ποτε θα γινει αραγε?????

kalimera...!!!einai ena thema me tous emtous ..!!asta kai egw mai apo ta idia kai den exw mono to prwi alla oti wra k an einai..!!!to prwto sou einai...?egw sto gio mou me to pou ekleisa to 3 akousa ena fterougismataki kai meta ououuuu sunexeia twra sto 2 tha doume..!!!to poio wraio suntaisthima...!!! :pillowfight:me to kalo ..!!!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
FROSI έγραψε:
renaten έγραψε:καλημερα μανουλες του 2012.. εμεισ ολα καλα καναμε κ την αυχενικη ολα οκ.κ προχωραμε.FROSI να σου ζησει το παιδακι σου κ με το καλο τα αλλα 2..!
TOMARAKI κουραγιο εγω κ στα 2 ειχα εμετους μονο στο πρωτο τριμηνο,τι θα κανουν θα περασουν..απο δω κ περα θα το ακουσεισ κ το μωρακι σου Wink Wink ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!


kalimera frosi mou..!!!! Wink ti kanei to mpempaki stin koilitsa..?!!!sou pan to fulo tou mwrou sou..?emena sto gio mou stin auxeniki mou xan pei..!!!kai egw anupomonw na paw na tin kanw stis 9 tou agoustou exw rantevou..!!!filia kai me to kalo..!!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:Kοριτσάκια καλησπέρα! Sorry που πετάγομαι στην ομάδα σας μιας και εγώ θα είμαι μανούλα τον Οκτώβρη του 2011 αλλά ήθελα να σας ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου τα καλύτερα! Με το καλό να κρατήσουμε όλες στην αγκαλιά μας τα ζουζουνάκια μας! Ευχαριστηθείτε την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σας και προπαντός όχι άγχος! Φιλιά σε όλες σας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 215994 despoinaki mou euixaristoume na sai panta kala..!!!!me to kalo to mpempaki sou ti perimeneis..???!!ola na sou pane kala kai me to kalo oles oi manoules tou kosmou na kratisoume sta xerakia mas ugeih mwrakia..!!!!filia

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
FROSI έγραψε:ΑΛΟ!!!ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ ΤΟ ΘΕΟΔΟΣΗ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΕ ΠΗΤ 15-2-2012!!!ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΔΥΟ ΣΠΑΡΟΥΣ ΤΡΙΑ ΤΡΙΓΟΝΙΑ (ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ)!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!


teleiaaaaaaaa..!!!na xairesai to kouklo sou kai me to kalo sta zouzounia..!!fusiologika gennises ton mikro..?!!ston idio sako einai ta mikra sou..?!!me to kalo koritsaki mou ola na sou pane teleia...!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 654316 filiaaaa..!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zwitsa έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Kοριτσάκια καλησπέρα! Sorry που πετάγομαι στην ομάδα σας μιας και εγώ θα είμαι μανούλα τον Οκτώβρη του 2011 αλλά ήθελα να σας ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου τα καλύτερα! Με το καλό να κρατήσουμε όλες στην αγκαλιά μας τα ζουζουνάκια μας! Ευχαριστηθείτε την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σας και προπαντός όχι άγχος! Φιλιά σε όλες σας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 417472

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 215994 despoinaki mou euixaristoume na sai panta kala..!!!!me to kalo to mpempaki sou ti perimeneis..???!!ola na sou pane kala kai me to kalo oles oi manoules tou kosmou na kratisoume sta xerakia mas ugeih mwrakia..!!!!filia

Σ’ ευχαριστώ πολύ Ζωή μου για τις ευχές σου! Περιμένουμε αρχές Οκτώβρη το πρώτο μας παιδάκι! Είναι κοριτσάκι και έχουμε τρελαθεί από τώρα…!!! Φαντάσου…!!! Όλα ροζουλί…!!! Σε όλες μας τα καλύτερα εύχομαι!!! Με ένα πόνο… και κανέναν μην σου πω… να φέρουμε στο κόσμο τα παιδάκια μας και να είναι πάνω από όλα υγιέστατα!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ1ΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΚΛΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΔΥΝΑΤΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΧΑΧΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας σε ολες τις μανουλες και τις μελλουσες!ειμαι η Μαρια και περιμενω το δευτερο μωρακι μου τον Μαρτιο!μαλον ειμαι η πιο προσφατη γκαστρουλα!!markellajohny καρδουλα δεν ακουμε την 6η εβδομαδα ή δεν θυμαμαι καλα?να σας ρωτησω κατι οσες εχετε και αλλο μωρακι ηδη,το σηκωνετε γενικοτερα κανει?εγω ρωτησα τον γιατρο μου και ειπε οτι κανει ακομα γιατι η μητρα ειναι μικρη μετα ομως...και κατι αλλο ορθοστασια κανει?γιατι εγω κοριτσια τα εχω φτυσει με τον μεγαλο να τον κυνηγαω ορθια ολη μερα

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariposa έγραψε:γεια σας σε ολες τις μανουλες και τις μελλουσες!ειμαι η Μαρια και περιμενω το δευτερο μωρακι μου τον Μαρτιο!μαλον ειμαι η πιο προσφατη γκαστρουλα!!markellajohny καρδουλα δεν ακουμε την 6η εβδομαδα ή δεν θυμαμαι καλα?να σας ρωτησω κατι οσες εχετε και αλλο μωρακι ηδη,το σηκωνετε γενικοτερα κανει?εγω ρωτησα τον γιατρο μου και ειπε οτι κανει ακομα γιατι η μητρα ειναι μικρη μετα ομως...και κατι αλλο ορθοστασια κανει?γιατι εγω κοριτσια τα εχω φτυσει με τον μεγαλο να τον κυνηγαω ορθια ολη μερα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΝΗΠΙΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ.ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΠΟΛΛΑ ΒΑΡΗ.

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera manoules ti kanete..??!!euxomai ola na nai kala..!egw xthes to da to mwro mou kai itan polu zwiro kounouse xeria podiaaa..!!!ola kala...!kemena pou einai to 2 mwraki mou mou eipe na min sikwnw to gio mou twra katholou egw pou kai pou den mporw na min to kanw ....upomoni k meta tha xoume k ta 2 me to kalo ...!pernaei twra siga siga k to prwto mas trimino...!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 215994 na eiste oles kala filia...!!!!

dimitraanast


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τι κανετε μανουλες???ειμαι εγκυος στο 3 παιδακι μου!πρωτα ο θεος Ιανουαριου θα το εχω αγκαλιτσα!! Very Happy flower !οαν εμεινα εγκυος στο 2 ο πρωτος ηταν 14 μηνων οποτε τον επαιρνα αγκαλιτσα μεχρι κ 1 μερα πριν γεννησω!τωρα στο 3 οι αντρες μου ειναι 4 κ 2 ετων οποτε οσο γινετε αποφευγουμε τις ορθιες αγκαλιτσες!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas kai apo emena. egw kuriaki to prwi ekana ena test kai bgike thetiko!!!! Tha paw aurio to prwi na kano kai mia xoriaki etsi gia siguria, alla to niothw Razz
me to kalo tha genisw me kaisariki telos martiou.
kai'gw exw ena koritsaki 14 minon kai den ginetai na min tin sikonw, na min tin kinigaw. twra ena mina arxise na perpatisei... ti na kanoume... tha prospathisoume na ksekourastume perisotero opote mporoume... (tha analabei perisoteres doulies sto spiti o andras mou Very Happy )

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΨΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ:ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕ.ΕΧΕΙ ΥΠΟΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΖΗΜΕΙΑ Η ΟΥΡΟΔΟΧΟΣ ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΖΟΥΣΕΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΕΙς ΑΠΟ ΤΟ Ε-COLI ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΝ ΑΡΚΕΤΩΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ ΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zwitsa έγραψε:
FROSI έγραψε:ΑΛΟ!!!ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ ΤΟ ΘΕΟΔΟΣΗ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΕ ΠΗΤ 15-2-2012!!!ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΔΥΟ ΣΠΑΡΟΥΣ ΤΡΙΑ ΤΡΙΓΟΝΙΑ (ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ)!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!


teleiaaaaaaaa..!!!na xairesai to kouklo sou kai me to kalo sta zouzounia..!!fusiologika gennises ton mikro..?!!ston idio sako einai ta mikra sou..?!!me to kalo koritsaki mou ola na sou pane teleia...!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 654316 filiaaaa..!!!

ΑΛΟ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ; ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΣΑΚΟΥΣ ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΥΟ ΩΑΡΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΠΟΛΥΜΟΙΑΖΟΥΝ!!ΦΥΛΛΟ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ 9-8!!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΤΟ ΘΕΟΔΟΣΗ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 215994 (ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΞΙΛΑΡΙΠΟΛΕΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ!!!!)

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zwitsa έγραψε:
tomaraki έγραψε:Καλημεραααααα!!!!!!Εχουμε μπει στο 2ο τριμηνο και οι εμετοι επιμενουν ακαθεκτοι!!!!!! Θα σταματησουν αραγες???? ποτε???? Η κοιλιτσα μεγαλωνει!!!!! Και ανυπομονω να το νιωσω ....ποτε θα γινει αραγε?????

kalimera...!!!einai ena thema me tous emtous ..!!asta kai egw mai apo ta idia kai den exw mono to prwi alla oti wra k an einai..!!!to prwto sou einai...?egw sto gio mou me to pou ekleisa to 3 akousa ena fterougismataki kai meta ououuuu sunexeia twra sto 2 tha doume..!!!to poio wraio suntaisthima...!!! :pillowfight:me to kalo ..!!!!

Ναι το πρωτο μου ειναι ......ειχα αλλο ενα αλλα το εχασα και τωρα σε αυτο ειμαι μη μου τους κυκλους ταρατε!!!!!! Εχω νιωσει καποια φτερουγισματα κυριως το βραδυ !!! Ελεγα οτι ειναι το στομαχι μου !!!!! Ανυποομωνω για τις κλοτσιες !!!!!!

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
souzan ειναι σχεδον 20 μηνων ο μεγαλος και ειναι πολυ ζωηρος,οποτε δεν μπορω να μην τον κυνηγαω.Εγω παντως κοριτσια τον σηκωνω ετσι και αλλιως δεν μπορω να κανω αλλιως πως θα τον αλλαξω,θα τον πλυνω κτλ ο αντρας μου δουλευει.Τοmaraki ευχομαι να σου πανε ολα καλα!! Smile frosi διδυμα τελεια!με το καλο!!και εγω παντως πολλες ναυτιες κοριτσια και συνεχεια.Το πρωι τι τρωτε για να μην ανακατευεστε?

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimeroudia glukes manoulitses mou ti kaneteeeeeeee..???!!!ta mpempakia sas kala..??!!emena einai polu zwiro to da proxthes ston uperixo k den paleuetai...ola kala...!!eseis..? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 654316 oso gia to ti trwme to prwi na min anakateuomaste tipota oti k na trww anakateuomai opote den mporw na meinw k nustiki...den pira akomi kilo apo tous emetous!!!!filia polla perimenw nea sas!!!diakopoules tha pate fetos...?? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 328109

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariposa έγραψε:souzan ειναι σχεδον 20 μηνων ο μεγαλος και ειναι πολυ ζωηρος,οποτε δεν μπορω να μην τον κυνηγαω.Εγω παντως κοριτσια τον σηκωνω ετσι και αλλιως δεν μπορω να κανω αλλιως πως θα τον αλλαξω,θα τον πλυνω κτλ ο αντρας μου δουλευει.Τοmaraki ευχομαι να σου πανε ολα καλα!! Smile frosi διδυμα τελεια!με το καλο!!και εγω παντως πολλες ναυτιες κοριτσια και συνεχεια.Το πρωι τι τρωτε για να μην ανακατευεστε?
Ειναι μικρουλης ακομα γιαυτο θελει τρεξιμο εχεις δικιο δεν γινεται να μην τον παιρνεις αγκαλια.

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera ti kanete manoulessssssssssss.......???!!!ana kana neo ekanes tin xoriki..??euxomai kala apotelesmata..!!emeis ola kala ...perimenoume neaaaaa sas!!!euxomai na ste oles kala me ta sporakia sas..!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 328109 Wink

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zwitsa έγραψε:kalimera ti kanete manoulessssssssssss.......???!!!ana kana neo ekanes tin xoriki..??euxomai kala apotelesmata..!!emeis ola kala ...perimenoume neaaaaa sas!!!euxomai na ste oles kala me ta sporakia sas..!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 328109 Wink

Kalimera. Thetiki!!! 163. Tin idia mera stin kori mou eixa 164 opote ola teleia. Twra perimenw na eimai 6 eudomades na pame na kanoume enan uperixo. 10 augoustou diladi. Egw den exw zalades i taseis gia emeto alla eimai kourasmeni sinexia.... Kai twra paw na koimithw.... Razz Tha ta leme poio sixna twra kai mexri telos martiou Smile

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ana έγραψε:
zwitsa έγραψε:kalimera ti kanete manoulessssssssssss.......???!!!ana kana neo ekanes tin xoriki..??euxomai kala apotelesmata..!!emeis ola kala ...perimenoume neaaaaa sas!!!euxomai na ste oles kala me ta sporakia sas..!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 328109 Wink

Kalimera. Thetiki!!! 163. Tin idia mera stin kori mou eixa 164 opote ola teleia. Twra perimenw na eimai 6 eudomades na pame na kanoume enan uperixo. 10 augoustou diladi. Egw den exw zalades i taseis gia emeto alla eimai kourasmeni sinexia.... Kai twra paw na koimithw.... Razz Tha ta leme poio sixna twra kai mexri telos martiou Smile



ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 990599
teleia nea xarika para polu...!!!!wraia me to kalo na xeis mia teleiomini k kali egkumosuniiii..~~~pernane oi meres siga siga k tha pas na deis to spraki sou filia k ola na sou pane kala..!!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 3 990599
teleia nea xarika para polu...!!!!wraia me to kalo na xeis mia teleiomini k kali egkumosuniiii..~~~pernane oi meres siga siga k tha pas na deis to spraki sou filia k ola na sou pane kala..!!!![/quote]

euxaristo polu kai se'sena to idio kai se oles tis melouses manoules Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις