Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 6:34 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:Αναστασάκι μου, να σε ρωτήσω κάτι, μια παρατήρηση με όλο τον σεβασμό και επειδή μόλις διάβασα και τα υπόλοιπα μηνύματα του θέματος σου και συνειδητοποίησα την σαφώς μεγαλύτερη διαφορά ηλικίας απο εκείνη που υπολόγιζα... Embarassed

Τον αγαπάς ή απλά μένεις μαζί του επειδή κατά βάθος φοβάσαι ότι, ίσως να μην βρεις άλλον, μήπως και μείνεις μονάχη?
Ξέρεις, αυτό το νιώθουν πολλές γυναίκες που δεν περνούν καλά μέσα σε έναν μακροχρόνιο δεσμό και δεν γυρίζουν σελίδα μόνο και μόνο γιατί δεν έχουν εμπιστοσύνη στον ίδιο τους τον εαυτό, ότι θα μπορέσουν να ξαναφτιάξουν τη ζωή τους.
Νενάκι μου ειλικρινά και τα δύο...τον αγαπάω και τον λυιπάμαι να τον αφήσω...άλλα και φοβάμαι...ναι έχουμε 29 χρόνια διαφοράς

77είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 6:37 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Οπως ελεγε η γιαγια μου....

"Μια γυναικα οταν πατησει τα 30 ξερει τι θελει και πως το θελει!!"

Ετσι λοιπον οταν ερθει η ωρα σου θα καταλαβεις μονο να μην ειναι πολυ αργα..Εγω ευτυχως το καταλαβα γρηγορα κι ας εχσασα 10 χρονια αλλα δε μετανιωσα,ξυπνησα και προχωρησα και τωρα ειμαι 2,5 χρ με τον συντροφο μου και με ενα πανεμορφο νινακι....Σου ευχομαι τα καλυτερα..
σε ευχαριστώ κοπέλα μου...

78είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 6:39 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:Αναστασάκι μου, να σε ρωτήσω κάτι, μια παρατήρηση με όλο τον σεβασμό και επειδή μόλις διάβασα και τα υπόλοιπα μηνύματα του θέματος σου και συνειδητοποίησα την σαφώς μεγαλύτερη διαφορά ηλικίας απο εκείνη που υπολόγιζα... Embarassed

Τον αγαπάς ή απλά μένεις μαζί του επειδή κατά βάθος φοβάσαι ότι, ίσως να μην βρεις άλλον, μήπως και μείνεις μονάχη?
Ξέρεις, αυτό το νιώθουν πολλές γυναίκες που δεν περνούν καλά μέσα σε έναν μακροχρόνιο δεσμό και δεν γυρίζουν σελίδα μόνο και μόνο γιατί δεν έχουν εμπιστοσύνη στον ίδιο τους τον εαυτό, ότι θα μπορέσουν να ξαναφτιάξουν τη ζωή τους.
Νενάκι μου ειλικρινά και τα δύο...τον αγαπάω και τον λυιπάμαι να τον αφήσω...άλλα και φοβάμαι...ναι έχουμε 29 χρόνια διαφοράς

Αναστασία, αν δεν τον αγαπάς πραγματικά, μην μένεις εγκλωβισμένη σε μια σχέση από υποχρέωση. Η ζωή σου είναι δική σου. Έχεις δώσει ήδη 6 χρόνια από αυτήν. Ότι και αν σου έδωσε του το έχεις ξεπληρώσει. Αν τον αγαπάς τότε αλλάζει.

79είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 6:43 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ?ΓΙΑ ΕΛΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ........ είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 !!!


Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Don't worry!!!Be happy!!!!Please... είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472

80είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 6:50 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:ΚΑΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ?ΓΙΑ ΕΛΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ........ είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 604962 !!!


Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Don't worry!!!Be happy!!!!Please... είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472
θα έρθω θα έρθω!!! μισό να κάνω κάποιο τηλ για μία δουλειά...

81είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 9:08 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε αναστασία μου δεν ξέρω τι να πω για να μη φανεί χοντρό. Να σου μιλήσω κι εγώ όπως θα μίλαγα στην κολλητή μου. Καλέ τι κάνεις με το πουρό? Εγώ όταν βλέπω τόση διαφορά ηλικίας, πρώτα λέω κάτι ήπιο μπαμπάς και κόρη. Άμα βλέπω κάτι ερωτικό η πιτσιρίκα πήγε μαζί του για τα λεφτά. Αλλά στην προκειμένη περίπτωση δεν παίζει αυτό. Ίσως τα έχεις ξαναπεί αν δεν βαριέσαι πες τα μου πάλι. Ειλικρινά προσπαθώ να καταλάβω αλλά δεν μπορώ τέτοιου είδους σχέσεις. Πως και που γνωριστήκατε? Πως έγινε το γεγονός και ήσασταν μαζί? Στο σεξ όταν κάνατε πως ήταν? Ήταν καλός σου άρεσε? Ή απλά βρισκόσασταν. Σ έχει κάνει ποτέ να νιώσεις γυναίκα ποθητή? Έχετε πάει διακοπές, εκδρομούλες? Βγαίνετε? Δεν ξέρω τι τύποι έξοδοι σ αρέσουν, αλλά κάτι θα σ αρέσει. Εμένα ας πούμε μ άρεσε σ αυτή την ηλικία κλαμπ και μπουζούκι σφηνάκια κλπ. Εσένα μπορεί να σ αρέσει το θέατρο, το σινεμά, καμιά ταβέρνα ή δεν ξέρω τι άλλο. Κάνετε τέτοια? .... Η συνέχεια μετά την απάντηση αν δεν βαριέσαι. Ειλικρινά προσπαθώ να σε βοηθήσω και να σε καταλάβω. Χώρισα από μια σχέση 10 χρόνων και το πάλευα 2 χρόνια μέσα μου. Έκανα μια άλλη που σχεδόν ήταν καταστροφή μου, έπιασα πάτο και πιο κάτω, για πολύ πάτο όμως. Τελικά γνώρισα τον άντρα μου έχουμε 2 παιδάκια και είμαι πολύ ευτυχισμένη με την οικογένειά μου.

82είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 10:05 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giouli73 έγραψε:Αχ βρε αναστασία μου δεν ξέρω τι να πω για να μη φανεί χοντρό. Να σου μιλήσω κι εγώ όπως θα μίλαγα στην κολλητή μου. Καλέ τι κάνεις με το πουρό? Εγώ όταν βλέπω τόση διαφορά ηλικίας, πρώτα λέω κάτι ήπιο μπαμπάς και κόρη. Άμα βλέπω κάτι ερωτικό η πιτσιρίκα πήγε μαζί του για τα λεφτά. Αλλά στην προκειμένη περίπτωση δεν παίζει αυτό. Ίσως τα έχεις ξαναπεί αν δεν βαριέσαι πες τα μου πάλι. Ειλικρινά προσπαθώ να καταλάβω αλλά δεν μπορώ τέτοιου είδους σχέσεις. Πως και που γνωριστήκατε? Πως έγινε το γεγονός και ήσασταν μαζί? Στο σεξ όταν κάνατε πως ήταν? Ήταν καλός σου άρεσε? Ή απλά βρισκόσασταν. Σ έχει κάνει ποτέ να νιώσεις γυναίκα ποθητή? Έχετε πάει διακοπές, εκδρομούλες? Βγαίνετε? Δεν ξέρω τι τύποι έξοδοι σ αρέσουν, αλλά κάτι θα σ αρέσει. Εμένα ας πούμε μ άρεσε σ αυτή την ηλικία κλαμπ και μπουζούκι σφηνάκια κλπ. Εσένα μπορεί να σ αρέσει το θέατρο, το σινεμά, καμιά ταβέρνα ή δεν ξέρω τι άλλο. Κάνετε τέτοια? .... Η συνέχεια μετά την απάντηση αν δεν βαριέσαι. Ειλικρινά προσπαθώ να σε βοηθήσω και να σε καταλάβω. Χώρισα από μια σχέση 10 χρόνων και το πάλευα 2 χρόνια μέσα μου. Έκανα μια άλλη που σχεδόν ήταν καταστροφή μου, έπιασα πάτο και πιο κάτω, για πολύ πάτο όμως. Τελικά γνώρισα τον άντρα μου έχουμε 2 παιδάκια και είμαι πολύ ευτυχισμένη με την οικογένειά μου.
Θα απαντίσω ένα ένα τα εωτίματά σου...

1-δεν ήταν πουρό κατάντησε...2-γνωριστήκαμε στη δουλειά εγώ μοίραζα φυλλάδια και αυτός ήταν επόπτης...3-μετά από 1 μήνα σχέσεις για να γλιτώσω απο το ξύλο που θα έτρωγα από τον πατέρα μου επειδή είχα χαλάσει το μισθό μου στο να ψωνίσω τρόφιμα στον φύλο μου τότε (240 ευρό) και επειδή για να βρεθώ μαζί του έλεγα ότι δούλευα και η μάνα μου υπολόγιζε να πάρω κάπου 560 ευρό...(τα κράταγαν οι γονείς μου τα λεφτά)... 4-τον πρώτο χρόνο και το σεξ ήταν τέλειο κάθε μέρα 6-7 φορές...μετά άρχισε να πέφτει και νομίζω από τότε που έκανα την έκτρωση...5-ήταν τέλειος μου άρεσε πολύ...6-ναι με έχει κάνει να νιώσω γυναίκα ποθητή άλλα εδώ και 2,5 χρόνια το ξέχασε...7-διακοπές δεν έχουμε πάει λόγο οικονομικού...μονοήμερες εκδρομές πάμε 3ις φορές το χρόνο στο χωρίο του (Ωρωπό)...8-ναι βγαίνουμε καμία φορά βαριέται άλλα είναι μέχρι να κουνηθεί μετά του αρέσει άλλα πρώτα σου βγάζει την πίστη....9- μου αρέσουν οι ταβερνούλες, το μπιλιάρδο. το θέατρο τύπου Σεφερλή, το σινεμά άλλα από τότε που κατεβάζει ταινίες στο λάπτοπ και πήρε home cinema πάμε σπάνια,, γενικά ήρεμα πράγματα όχι κλαμπ και τέτοια... (σόρυ που άργησα άλλα είχα να διορθώσω και τόσα λάθη)

83είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 10:44 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eνω ξερεις τις απαντησεις ενω βλεπεις οτι δε περνας καλα εκει πασχιζεις γιατι αληθεια?Δεν πιστευεις πλεον στον εαυτο σου και φυσικα κανεις δε θα σε αγαπησει αν δεν αγαοησεις ΕΣΥ τον εαυτο σου...Λυπαμαι που θα το πω ετσι χοντρα αν και δε προκειται να κουνηθεις απο αυτην την "σχεση" ας πουμε,αλλα θα εισαι αξια της τυχης σου μετα...Φαντσασου να ερθει ενα παιδι...Θες να σου πω το αποτελεσμα αυτης της σχεσης?Να χωρισετε να μεινεις με ενα παιδι κ εκεινο χωρις πατερα γιατι εσυ δεν ειχες τα κοτσια να φυγεις και να κανεις κατι καλυτερο στην ζωη σου....

Χιλια συγνωμη αλλα ετσι μου τα ελεγαν και μενα ειδικα τα αδερφια μου....Και κανεις ακριβως οτι εκανα κι εγω σχεδον...Οχι οτι θα αλλαξει κατι..

84είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 10:47 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Eνω ξερεις τις απαντησεις ενω βλεπεις οτι δε περνας καλα εκει πασχιζεις γιατι αληθεια?Δεν πιστευεις πλεον στον εαυτο σου και φυσικα κανεις δε θα σε αγαπησει αν δεν αγαοησεις ΕΣΥ τον εαυτο σου...Λυπαμαι που θα το πω ετσι χοντρα αν και δε προκειται να κουνηθεις απο αυτην την "σχεση" ας πουμε,αλλα θα εισαι αξια της τυχης σου μετα...Φαντσασου να ερθει ενα παιδι...Θες να σου πω το αποτελεσμα αυτης της σχεσης?Να χωρισετε να μεινεις με ενα παιδι κ εκεινο χωρις πατερα γιατι εσυ δεν ειχες τα κοτσια να φυγεις και να κανεις κατι καλυτερο στην ζωη σου....

Χιλια συγνωμη αλλα ετσι μου τα ελεγαν και μενα ειδικα τα αδερφια μου....Και κανεις ακριβως οτι εκανα κι εγω σχεδον...Οχι οτι θα αλλαξει κατι..
τι να πω δεν έχεις δίκιο? 20000 δίκια έχεις...

85είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 10:52 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ασχημο πραγμα η συνηθεια!πιστευω πως πιο πολυ σε κραταει αυτο παρα οτιδηποτε αλλο.εχεις συνηθησει σε ενα τροπο ζωης και φοβασαι να κανεις ενα βημα παραπερα γιατι?ειναι κριμα απο τωρα να νιωθεις ετσι και τα συναισθηματα οταν εχουν περασει στην μιζερια δυσκολα ξαναεπανερχονται Crying or Very sad .συγνωμη αναστασια αλλα μου θυμιζεις πολυ εμενα.εισαι ευαισθητος ανθρωπος και φοβασαι να φυγεις πιο πολυ για να μην στεναχωρησεις εκεινον παρα εσενα.δεν σου αξιζει ομως .εισαι 25 χρονων και ηδη μιλας σαν να σαι 30 χρονια παντρεμενη Crying or Very sad

86είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 10:54 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γλυκεια μου εισαι ενα πανεμορφο πλασμα..Ευχομαι να "ξυπνησεις" νωρις και να φτιαξεις την ζωη σου καλυτερα οπως σου αξιζει..ειπες οτι μια γνωστη σου εχει γκαρσονιερα?Χθες θα εφευγα εγω...δε φανταζεσαι τι ωραια ειναι η ανεξαρτησια και η μοναξια μετα απο μια τεραστια σχεση που δεν αξιζε...το εχω περασει πιστεψε με!!!

87είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 10:56 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stardust έγραψε:Ασχημο πραγμα η συνηθεια!πιστευω πως πιο πολυ σε κραταει αυτο παρα οτιδηποτε αλλο.εχεις συνηθησει σε ενα τροπο ζωης και φοβασαι να κανεις ενα βημα παραπερα γιατι?ειναι κριμα απο τωρα να νιωθεις ετσι και τα συναισθηματα οταν εχουν περασει στην μιζερια δυσκολα ξαναεπανερχονται Crying or Very sad .συγνωμη αναστασια αλλα μου θυμιζεις πολυ εμενα.εισαι ευαισθητος ανθρωπος και φοβασαι να φυγεις πιο πολυ για να μην στεναχωρησεις εκεινον παρα εσενα.δεν σου αξιζει ομως .εισαι 25 χρονων και ηδη μιλας σαν να σαι 30 χρονια παντρεμενη Crying or Very sad

Ακριβως κι εγω ετσι ημουν...Και συμφωνω η συνηθεια ειναι ασχημο πραγμα....

Κοριτσακια καλη σας νυχτα!!!!!!

88είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 10:58 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Γλυκεια μου εισαι ενα πανεμορφο πλασμα..Ευχομαι να "ξυπνησεις" νωρις και να φτιαξεις την ζωη σου καλυτερα οπως σου αξιζει..ειπες οτι μια γνωστη σου εχει γκαρσονιερα?Χθες θα εφευγα εγω...δε φανταζεσαι τι ωραια ειναι η ανεξαρτησια και η μοναξια μετα απο μια τεραστια σχεση που δεν αξιζε...το εχω περασει πιστεψε με!!!
αυτή που έχει την γκαρσονιέρα είναι αυτή που δουλεύω είναι στο ιδιο σπίτι αλλα στο ισόγειο...το κακό είναι πως είναι ένα στενο ποιο δίπλα αν φύγω θα είμαι εδω και πάλι... καταλαβαίνεις... μακάρι να έβρισκα τη δύναμη μακάρι

89είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:04 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία μου ας μην πω πολλά. Κι εμένα κάποτε μου λέγανε, κόντευα να μείνω σχεδόν χωρίς φίλες επειδή δεν άκουγα. Όλα θέλουν τον χρόνο τους και μόνο όταν εσύ είσαι έτοιμη για την αλλαγή θα το κάνεις ότι και να λέμε εμείς. Πιστεύω πάντως από τη στιγμή που το έγραψες εδώ έχεις καταλάβει ότι υπάρχει πρόβλημα δε νομίζω να είσαι στον κόσμο και να πιστεύεις ότι θα αλλάξει κάτι. Αν κάνεις παιδί θα είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα για όλους τους λόγους που έχουμε πει. Η ΖΩΗ είναι έξω και ΣΕ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙ. Ένας ΆΝΤΡΑΣ για να γίνει ΠΑΤΕΡΑΣ των παιδιών σου επίσης ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ. Η ΕΥΤΥΧΙΑ σου είναι έξω κι ανυπομονεί. ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ είναι να τα αρπάξεις. Συμφωνώ με την Τατιάνα είσαι άξια της μοίρας σου αν ξυπνήσεις στα 40 - 50 όπως σου έχω ξαναγράψει και πεις ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑ. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω αναστασία μου. Πρέπει να είσαι έτοιμη μέσα σου. Θα έρθει κάποια στιγμή. Φρόντισε μόνο να μην είναι αργά. Θα παρακολουθώ το θέμα σου κι αν νομίζω ότι μπορώ να βοηθήσω κάπου αλλού θα το κάνω. Θυμάμαι λίγο τα δικά μου κατά κάποιο τρόπο. Εμένα με έκαναν πιο δυνατή και πιο σκληρή, ελπίζω κι εσένα. Ειλικρινά σου εύχομαι να απελευθερωθείς γρήγορα.

90είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:06 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giouli73 έγραψε:Αναστασία μου ας μην πω πολλά. Κι εμένα κάποτε μου λέγανε, κόντευα να μείνω σχεδόν χωρίς φίλες επειδή δεν άκουγα. Όλα θέλουν τον χρόνο τους και μόνο όταν εσύ είσαι έτοιμη για την αλλαγή θα το κάνεις ότι και να λέμε εμείς. Πιστεύω πάντως από τη στιγμή που το έγραψες εδώ έχεις καταλάβει ότι υπάρχει πρόβλημα δε νομίζω να είσαι στον κόσμο και να πιστεύεις ότι θα αλλάξει κάτι. Αν κάνεις παιδί θα είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα για όλους τους λόγους που έχουμε πει. Η ΖΩΗ είναι έξω και ΣΕ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙ. Ένας ΆΝΤΡΑΣ για να γίνει ΠΑΤΕΡΑΣ των παιδιών σου επίσης ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ. Η ΕΥΤΥΧΙΑ σου είναι έξω κι ανυπομονεί. ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ είναι να τα αρπάξεις. Συμφωνώ με την Τατιάνα είσαι άξια της μοίρας σου αν ξυπνήσεις στα 40 - 50 όπως σου έχω ξαναγράψει και πεις ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑ. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω αναστασία μου. Πρέπει να είσαι έτοιμη μέσα σου. Θα έρθει κάποια στιγμή. Φρόντισε μόνο να μην είναι αργά. Θα παρακολουθώ το θέμα σου κι αν νομίζω ότι μπορώ να βοηθήσω κάπου αλλού θα το κάνω. Θυμάμαι λίγο τα δικά μου κατά κάποιο τρόπο. Εμένα με έκαναν πιο δυνατή και πιο σκληρή, ελπίζω κι εσένα. Ειλικρινά σου εύχομαι να απελευθερωθείς γρήγορα.

είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 417472

91είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:10 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα πρωτοτυπισω .,,,δε θα απαντησω στην Αναστασια......αλλα
γιουλη 73 και τατιανα μου.....μην παθιαζεστε!!!
οτι λεγαμε στην Αναστασια στο αλλο θεμα το λεω σε σας....οχι φυσικα οτι εχει σχεση αμεση γιατι το αλλο θεμα αν και δεν παρακολουθησα ..μαλλον ηταν ψεμα...δεν ξερω...δεν με απασχολει κιολας τωρα...
αλλα νομιζω η Αναστασια σας καταλαβε...και πιστευω της εχετε δωσει πολλα κομματια απο την ψυχη σας...παρα πολλα..ισως περισσοτερα απο οτι θα επρεπε μεσα σε ενα φορουμ..
χιλια συγνωμη και απο την αναστασια και απο σας ...
χωρις παρεξηγηση και παντα φιλικα τα λεω..

92είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:13 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
tatijana έγραψε:Γλυκεια μου εισαι ενα πανεμορφο πλασμα..Ευχομαι να "ξυπνησεις" νωρις και να φτιαξεις την ζωη σου καλυτερα οπως σου αξιζει..ειπες οτι μια γνωστη σου εχει γκαρσονιερα?Χθες θα εφευγα εγω...δε φανταζεσαι τι ωραια ειναι η ανεξαρτησια και η μοναξια μετα απο μια τεραστια σχεση που δεν αξιζε...το εχω περασει πιστεψε με!!!
αυτή που έχει την γκαρσονιέρα είναι αυτή που δουλεύω είναι στο ιδιο σπίτι αλλα στο ισόγειο...το κακό είναι πως είναι ένα στενο ποιο δίπλα αν φύγω θα είμαι εδω και πάλι... καταλαβαίνεις... μακάρι να έβρισκα τη δύναμη μακάρι

Φύγε όσο είναι καιρός, η ζωή είναι πολύ μα πάρα πολύ μικρή. Μην σπαταλάς τα χρόνια σου με το "φάντασμα" αυτού που αγάπησες. Κάτι χάλασε μεταξύ σας μετά την έκτρωση μάλλον και δεν έχει σημασία αν το προκάλεσες εσύ ή εκείνος. Κάνε κάτι δραστικό, και αν ξυπνήσεις εσύ από αυτό το λήθαργο που ζείτε ίσως να ξυπνήσει και εκείνος που ξέρεις; Αλλά και πάλι είναι 29 χρόνια ανάμεσά σας και οι τόνοι για αυτόν ίσως έχουν πέσει... Εγώ θα έλεγα, βρες ένα σπίτι λίγο πιο μακρυά βρες και μια δεύτερη δουλειά όπως σκέφτηκες για να γεμίζεις τον χρόνο σου και ζήσε την ζωή σου τώρα που μπορείς. Γιατί αν το κάνεις αυτό σε 10 χρόνια δεν θα έχεις μεγάλα περιθώρια. Θα είσαι 35 και εκείνος 63. Σε 20 χρόνια εσύ 45 και εκείνος 73. Δεν θα μπορεί να κάτσει πια μπροστά στον υπολογιστεί και εσύ θα τον γηροκομείς. Αλλά θα αφήσεις να περάσουν 10 ή 20 χρόνια με εσένα να περιμένεις και εκείνον να κάθεται μπροστά στον υπολογιστή; Έχει εθιστεί μάλλον. Κάνε κάτι δραστικό όπως είπα και πάνω και ίσως τον ξυπνήσεις. Αν πάλι όχι, τότε θα σιγουρευτείς ότι πήρες την πιο σωστή απόφαση. Μην χαρίζεις την ζωή σου.

93είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:13 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="bou-boukitsa"]εγω θα πρωτοτυπισω .,,,δε θα απαντησω στην Αναστασια......αλλα
γιουλη 73 και τατιανα μου.....μην παθιαζεστε!!!
οτι λεγαμε στην Αναστασια στο αλλο θεμα το λεω σε σας....οχι φυσικα οτι εχει σχεση αμεση γιατι το αλλο θεμα αν και δεν παρακολουθησα ..μαλλον ηταν ψεμα...δεν ξερω...δεν με απασχολει κιολας τωρα...
αλλα νομιζω η Αναστασια σας καταλαβε...και πιστευω της εχετε δωσει πολλα κομματια απο την ψυχη σας...παρα πολλα..ισως περισσοτερα απο οτι θα επρεπε μεσα σε ενα φορουμ..
χιλια συγνωμη και απο την αναστασια και απο σας ...
χωρις παρεξηγηση και παντα φιλικα τα λεω..

καμία παρεξηγήσει

94είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:14 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:εγω θα πρωτοτυπισω .,,,δε θα απαντησω στην Αναστασια......αλλα
γιουλη 73 και τατιανα μου.....μην παθιαζεστε!!!
οτι λεγαμε στην Αναστασια στο αλλο θεμα το λεω σε σας....οχι φυσικα οτι εχει σχεση αμεση γιατι το αλλο θεμα αν και δεν παρακολουθησα ..μαλλον ηταν ψεμα...δεν ξερω...δεν με απασχολει κιολας τωρα...
αλλα νομιζω η Αναστασια σας καταλαβε...και πιστευω της εχετε δωσει πολλα κομματια απο την ψυχη σας...παρα πολλα..ισως περισσοτερα απο οτι θα επρεπε μεσα σε ενα φορουμ..
χιλια συγνωμη και απο την αναστασια και απο σας ...
χωρις παρεξηγηση και παντα φιλικα τα λεω..

Επειδή συνέβησαν ένα-δυο περιστατικά δεν νομίζω ότι πρέπει να χαθεί το πάθος στις σχέσεις μας, χαχα! Laughing Laughing Laughing

95είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:15 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
tatijana έγραψε:Γλυκεια μου εισαι ενα πανεμορφο πλασμα..Ευχομαι να "ξυπνησεις" νωρις και να φτιαξεις την ζωη σου καλυτερα οπως σου αξιζει..ειπες οτι μια γνωστη σου εχει γκαρσονιερα?Χθες θα εφευγα εγω...δε φανταζεσαι τι ωραια ειναι η ανεξαρτησια και η μοναξια μετα απο μια τεραστια σχεση που δεν αξιζε...το εχω περασει πιστεψε με!!!
αυτή που έχει την γκαρσονιέρα είναι αυτή που δουλεύω είναι στο ιδιο σπίτι αλλα στο ισόγειο...το κακό είναι πως είναι ένα στενο ποιο δίπλα αν φύγω θα είμαι εδω και πάλι... καταλαβαίνεις... μακάρι να έβρισκα τη δύναμη μακάρι

Φύγε όσο είναι καιρός, η ζωή είναι πολύ μα πάρα πολύ μικρή. Μην σπαταλάς τα χρόνια σου με το "φάντασμα" αυτού που αγάπησες. Κάτι χάλασε μεταξύ σας μετά την έκτρωση μάλλον και δεν έχει σημασία αν το προκάλεσες εσύ ή εκείνος. Κάνε κάτι δραστικό, και αν ξυπνήσεις εσύ από αυτό το λήθαργο που ζείτε ίσως να ξυπνήσει και εκείνος που ξέρεις; Αλλά και πάλι είναι 29 χρόνια ανάμεσά σας και οι τόνοι για αυτόν ίσως έχουν πέσει... Εγώ θα έλεγα, βρες ένα σπίτι λίγο πιο μακρυά βρες και μια δεύτερη δουλειά όπως σκέφτηκες για να γεμίζεις τον χρόνο σου και ζήσε την ζωή σου τώρα που μπορείς. Γιατί αν το κάνεις αυτό σε 10 χρόνια δεν θα έχεις μεγάλα περιθώρια. Θα είσαι 35 και εκείνος 63. Σε 20 χρόνια εσύ 45 και εκείνος 73. Δεν θα μπορεί να κάτσει πια μπροστά στον υπολογιστεί και εσύ θα τον γηροκομείς. Αλλά θα αφήσεις να περάσουν 10 ή 20 χρόνια με εσένα να περιμένεις και εκείνον να κάθεται μπροστά στον υπολογιστή; Έχει εθιστεί μάλλον. Κάνε κάτι δραστικό όπως είπα και πάνω και ίσως τον ξυπνήσεις. Αν πάλι όχι, τότε θα σιγουρευτείς ότι πήρες την πιο σωστή απόφαση. Μην χαρίζεις την ζωή σου.
ίσως την δεύτερη δουλειά να την ψάχνω και για αυτόν τον λόγο και να βοηθηθώ ποιο πολύ στο να πάρω την απόφαση...αυτά έλεγα τώρα στην κολλητή μου στο φεις..τι να πω θα δείξει

96είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:17 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπουμπουκίτσα.. όλο μπουκίτσα μου ρχεται να σε γράψω πιο εύκολο μου βγαίνει. Δεν παθιάζομαι, αλλά όταν βλέπω εγκλωβισμένο άνθρωπο προσπαθώ να βοηθήσω όσο μπορώ, μέχρι ένα σημείο όμως, αν δω ότι δεν την παλεύει και μόνος του δεν μπορώ να κάνω κάτι, και ειδικά αν δεν τον ξέρω. Δεν ξέρω για πιο άλλο θέμα λες. Είχα ανοίξει η αναστασία και ήταν ψέμα? Δεν κατάλαβα. Όπως είπα και στην αναστασία δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω άμα δεν προσπαθήσει και μόνη της. Θα παρακολουθώ το θέμα κι αν μπορώ να βοηθήσω κάπου αλλού θα το κάνω.

97είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:17 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
stardust έγραψε:Ασχημο πραγμα η συνηθεια!πιστευω πως πιο πολυ σε κραταει αυτο παρα οτιδηποτε αλλο.εχεις συνηθησει σε ενα τροπο ζωης και φοβασαι να κανεις ενα βημα παραπερα γιατι?ειναι κριμα απο τωρα να νιωθεις ετσι και τα συναισθηματα οταν εχουν περασει στην μιζερια δυσκολα ξαναεπανερχονται Crying or Very sad .συγνωμη αναστασια αλλα μου θυμιζεις πολυ εμενα.εισαι ευαισθητος ανθρωπος και φοβασαι να φυγεις πιο πολυ για να μην στεναχωρησεις εκεινον παρα εσενα.δεν σου αξιζει ομως .εισαι 25 χρονων και ηδη μιλας σαν να σαι 30 χρονια παντρεμενη Crying or Very sad

Ακριβως κι εγω ετσι ημουν...Και συμφωνω η συνηθεια ειναι ασχημο πραγμα....

Κοριτσακια καλη σας νυχτα!!!!!!
καλη σου νυχτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

98είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:19 am

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="stardust"]
tatijana έγραψε:
stardust έγραψε:Ασχημο πραγμα η συνηθεια!πιστευω πως πιο πολυ σε κραταει αυτο παρα οτιδηποτε αλλο.εχεις συνηθησει σε ενα τροπο ζωης και φοβασαι να κανεις ενα βημα παραπερα γιατι?ειναι κριμα απο τωρα να νιωθεις ετσι και τα συναισθηματα οταν εχουν περασει στην μιζερια δυσκολα ξαναεπανερχονται Crying or Very sad .συγνωμη αναστασια αλλα μου θυμιζεις πολυ εμενα.εισαι ευαισθητος ανθρωπος και φοβασαι να φυγεις πιο πολυ για να μην στεναχωρησεις εκεινον παρα εσενα.δεν σου αξιζει ομως .εισαι 25 χρονων και ηδη μιλας σαν να σαι 30 χρονια παντρεμενη Crying or Very sad

Ακριβως κι εγω ετσι ημουν...Και συμφωνω η συνηθεια ειναι ασχημο πραγμα....

Κοριτσακια καλη σας νυχτα!!!!!!
καλη σου νυχτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/καληνύχτα...ευχαριστώ

99είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:24 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου τη κανεις!!να σε ρωτησο η γονεις σου ζουν,αδερφια αλλα εχεις τι λενε αυτη για την σχεση σου.....καλη μου καλα λενε τα κοριτσια ειναι κριμα να χαραμησεις τη ζωη σου!!ξερεις τι ωραια ειναι καποτε η και τωρα να εισαι με τον αντρουλη σου κ το παιδακη σου εξω βολτες ολο αυτο το σκηνικο....ποσο θα περιμενεις κ παλι κ με την δευτερη δουλεια παλι εσενα βλαπτει κοριτση μου....αν θες καποια στιγμη να μιλησουμε μενουμε πολυ κοντα να παμε για ενα καφε η οτι θες!!παντως κανε κατι γρηγορα μηλησε το πες του ξεκοψε το ...η αυτο τον δρομο η τον αλλον....δν αντεχω αλλο πες του .....εμεις θα σε βοηθησουμε ολες μας...κ αν θες θα σου βρουμε κ ενα καλο παιδι(πλακιτσα να γελασει λιγο το χειλακη σου)) είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 215994 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 215994 είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 215994 κ αν αληθεια το θες το κανουμε

100είμαι χάλια ψυχολογικά... - Σελίδα 4 Empty Απ: είμαι χάλια ψυχολογικά... Πεμ Ιουν 16, 2011 11:26 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:μπουμπουκίτσα.. όλο μπουκίτσα μου ρχεται να σε γράψω πιο εύκολο μου βγαίνει. Δεν παθιάζομαι, αλλά όταν βλέπω εγκλωβισμένο άνθρωπο προσπαθώ να βοηθήσω όσο μπορώ, μέχρι ένα σημείο όμως, αν δω ότι δεν την παλεύει και μόνος του δεν μπορώ να κάνω κάτι, και ειδικά αν δεν τον ξέρω. Δεν ξέρω για πιο άλλο θέμα λες. Είχα ανοίξει η αναστασία και ήταν ψέμα? Δεν κατάλαβα. Όπως είπα και στην αναστασία δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω άμα δεν προσπαθήσει και μόνη της. Θα παρακολουθώ το θέμα κι αν μπορώ να βοηθήσω κάπου αλλού θα το κάνω.

οχι δεν ειπα πως ανοιξε η κοπελα ψευτικο θεμα..προς Θεού...απλα στοθεμα με τη δημητρα νομιζω..της λεγανε της Αναστασιας πολλες κοπελς να μην παθιαζεται γιατι ισως δεν ειναι αληθεια..αυτο εννοουσα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις