Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
384 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 384 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 26]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια, επειδη όλες μας κουραστήκαμε με το ζητημα, και δεν θα βρουμε άκρη ουτως ή άλλωςτι λετε να το λήξουμε εδω και να κανουμε μια καινουρια αρχη με καθαρα χαρτια???

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ti pragmata einai auta apapa Sad Sad edw mpenoume na poume ena problima,mia xara k oti dipote allo pou dn mporoume na to sizitisoume me kapoius dikous mas....koularete ligo iremiste san katines kanete...xwris na parw meros kanenos..k oso gia tin ektrwsei ti lete re eimaste fonises autes pou to kanane ti pragmata einai auta..o theos telika kanei lathi ekei pou theloun na kanoun paidia mas paideuei dystixws k se autes pou einai kakes ,apsixes,ta dinei eprepe na sas timwrei..k opws eipe mia kopela ti myalo exeis esy exeis 3 paidia k milas gia ektrwsei esy gt dn ta skotoses ta dika sou paidia ntropi mas pou anaferomaste se tetoia exoume ginei katines....mn asxoleite koritsares me anwrimotites....exoume tosa problimata k akoume tin kathe ............ na mas kanei kurigma filia koritsares mou


ποσο πολυ συμφωνω!!!




μαρινακι τα πες ολα Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:Κοριτσια, επειδη όλες μας κουραστήκαμε με το ζητημα, και δεν θα βρουμε άκρη ουτως ή άλλωςτι λετε να το λήξουμε εδω και να κανουμε μια καινουρια αρχη με καθαρα χαρτια???


Ναι ναι ναι...


Θεούλη μου κάνε να το σβήσει η Ολήβια όλο αυτό το χάλι!!!!!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Κοριτσια, επειδη όλες μας κουραστήκαμε με το ζητημα, και δεν θα βρουμε άκρη ουτως ή άλλωςτι λετε να το λήξουμε εδω και να κανουμε μια καινουρια αρχη με καθαρα χαρτια???

συμφωνω....

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΦΥΓΕ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΗ ΗΕΠΙΛΟΓΗ.ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΤΟΥ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ?Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ,ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ,ΜΗΝ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΥΣΗ,ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙΚ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ.ΝΑΙ ΣΤΗ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΖΗΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΥΧΝΑ[ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΚΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ]Η[ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕ ΚΑΙ ΚΕΙΝΑ?]ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΒΙΩΜΑΤΑ.


πρεπει να ντρεπεσαι που λες οτι ζηλεουν οι κοπελες που προσπαθουν για παιδακι τις υπολοιπες...δεν εχεις ορια εισαι συνεχως επιθετικη και εριστικη!!τα εχεις ισοπεδωσει ολα!!!εμεις δεν μπορουμε να λεμε την γνωμη μας ενω εσυ μπορεις και λες ποιες ειμαστε εμεις....εσυ λοιπον πια εισαι που μπαινεις σε ενα φορουμ βριζεις με πολυ χυδαιες φρασειςκαι δεν σεβεσαι κανεναν?? γιατι εμεις λοιπον πρεπει να σεβαστουμε τις αποψεις σου απο την στιγμη που εσυ δεν κανεις το ιδιο!!συνελθε κοπελα μου και σταματα να ριχνεις κι αλλο λαδι στην φωτια!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχα το πιασα! Wink

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
Nena έγραψε:Κοριτσια, επειδη όλες μας κουραστήκαμε με το ζητημα, και δεν θα βρουμε άκρη ουτως ή άλλωςτι λετε να το λήξουμε εδω και να κανουμε μια καινουρια αρχη με καθαρα χαρτια???

συμφωνω....


μα σε προκαλει να απαντησεις!!!μα δειτε λιγο τι γραφει!! Shocked

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
τζενη έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΦΥΓΕ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΗ ΗΕΠΙΛΟΓΗ.ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΤΟΥ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ?Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ,ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ,ΜΗΝ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΥΣΗ,ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙΚ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ.ΝΑΙ ΣΤΗ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΖΗΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΥΧΝΑ[ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΚΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ]Η[ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕ ΚΑΙ ΚΕΙΝΑ?]ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΒΙΩΜΑΤΑ.


πρεπει να ντρεπεσαι που λες οτι ζηλεουν οι κοπελες που προσπαθουν για παιδακι τις υπολοιπες...δεν εχεις ορια εισαι συνεχως επιθετικη και εριστικη!!τα εχεις ισοπεδωσει ολα!!!εμεις δεν μπορουμε να λεμε την γνωμη μας ενω εσυ μπορεις και λες ποιες ειμαστε εμεις....εσυ λοιπον πια εισαι που μπαινεις σε ενα φορουμ βριζεις με πολυ χυδαιες φρασειςκαι δεν σεβεσαι κανεναν?? γιατι εμεις λοιπον πρεπει να σεβαστουμε τις αποψεις σου απο την στιγμη που εσυ δεν κανεις το ιδιο!!συνελθε κοπελα μου και σταματα να ριχνεις κι αλλο λαδι στην φωτια!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
10 -7 maria e?exeis dikio

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
τζενη έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΦΥΓΕ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΗ ΗΕΠΙΛΟΓΗ.ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΙΤΕ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΤΟΥ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ?Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ,ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ,ΜΗΝ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΥΣΗ,ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙΚ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ.ΝΑΙ ΣΤΗ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΖΗΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΥΧΝΑ[ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΚΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ]Η[ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕ ΚΑΙ ΚΕΙΝΑ?]ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΒΙΩΜΑΤΑ.


πρεπει να ντρεπεσαι που λες οτι ζηλεουν οι κοπελες που προσπαθουν για παιδακι τις υπολοιπες...δεν εχεις ορια εισαι συνεχως επιθετικη και εριστικη!!τα εχεις ισοπεδωσει ολα!!!εμεις δεν μπορουμε να λεμε την γνωμη μας ενω εσυ μπορεις και λες ποιες ειμαστε εμεις....εσυ λοιπον πια εισαι που μπαινεις σε ενα φορουμ βριζεις με πολυ χυδαιες φρασειςκαι δεν σεβεσαι κανεναν?? γιατι εμεις λοιπον πρεπει να σεβαστουμε τις αποψεις σου απο την στιγμη που εσυ δεν κανεις το ιδιο!!συνελθε κοπελα μου και σταματα να ριχνεις κι αλλο λαδι στην φωτια!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



μαρακι δεν το πιασα..

Shocked

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρολ??? εγω θα το ελεγα διαφωνία που πηρε κακο δρόμο, αλλα και παλι να μη λεω μεγαλες κουβεντες..

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:10 -7 maria e?exeis dikio

Ακριβώς!

ΥΓ: Αγάπη σου στέλνω ΠΜ!

Νένα μου, αδερφούλα, το έχω ψάξει σου λέω... I love you

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΦΡΑΣΤΗΚΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.Α!ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΙΑ...ΜΟΝΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΣΟΠΕΔΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ.ΜΑΛΛΟΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? 2 ΜΕΡΕς ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΜΠΑΧΑΛΟ Very Happy Very Happy Very Happy
παντως το trollarei καλά το πραγμα -δεν μπορεις να πεις. πετυχημένα!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η 'αλήθεια' του καθενός είναι σιγουρα διαφορετική αλλά αποδεκτή για όσο την υποστηρίζει με αξιοπρέπεια.
βασικός κανόνας.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? 2 ΜΕΡΕς ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΜΠΑΧΑΛΟ Very Happy Very Happy Very Happy
παντως το trollarei καλά το πραγμα -δεν μπορεις να πεις. πετυχημένα!

Α, κουκιδίτσα μου, θα σε μαλώσω! 4 ολόκληρες μέρες έλειψα, χαχα! Wink

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΩΡΑΙΑ ΕΙΚΟΝΑ,ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΟΥ?

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
koukida έγραψε:ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? 2 ΜΕΡΕς ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΜΠΑΧΑΛΟ Very Happy Very Happy Very Happy
παντως το trollarei καλά το πραγμα -δεν μπορεις να πεις. πετυχημένα!

Α, κουκιδίτσα μου, θα σε μαλώσω! 4 ολόκληρες μέρες έλειψα, χαχα! Wink
4 εννοούσα βρε Μαρία!!!! ελααααα. μη με μαλώνεις... Embarassed Embarassed Very Happy

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΕΙΚΟΝΑ,ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΟΥ?

ξουτ...καλικαντζαράκι..

ntina25

ntina25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλα καθεστε και ασχολειστε με καποια που βριζει? κατ΄αρχην οποιος βριζει μαλλον δεν ξερει πως να υποστηριξει τη θεση του! δευτερον εγω νομιζα οτι οικογενειακος προγραμματισμός ειναι η αντισυλληψη οχι η εκτρωση αν ειναι δυνατον! ενταξει βρε κοπελια δε συμφωνουμε με αυτην την πραξη αλλα οχι να την υποστηριζεις τοσο πολυ λες και ειναι η σωστοτερη! σε λιγο θα αρχισουμε να ντρεπομαστε που δεν εχουμε κανει και εμεις! δε θα θελες να βρισκεσαι με την καμια στη θεση του εμβρυου σου...αν παλι το θεωρεις σωστο με γεια σου και χαρα σου... Αλλος ειναι αυτός που κρινει..η καθεμια κανει οτι θελει στο σωμα της αλλα δεν χρειαζεται και το βρισιμο!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
koukida έγραψε:ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? 2 ΜΕΡΕς ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΜΠΑΧΑΛΟ Very Happy Very Happy Very Happy
παντως το trollarei καλά το πραγμα -δεν μπορεις να πεις. πετυχημένα!

Α, κουκιδίτσα μου, θα σε μαλώσω! 4 ολόκληρες μέρες έλειψα, χαχα! Wink

καλωσηρθες μαρακι!!διακοπουλες ε τυχερουλα??!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
MariaM έγραψε:
koukida έγραψε:ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? 2 ΜΕΡΕς ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΜΠΑΧΑΛΟ Very Happy Very Happy Very Happy
παντως το trollarei καλά το πραγμα -δεν μπορεις να πεις. πετυχημένα!

Α, κουκιδίτσα μου, θα σε μαλώσω! 4 ολόκληρες μέρες έλειψα, χαχα! Wink

καλωσηρθες μαρακι!!διακοπουλες ε τυχερουλα??!!!!

Ναι Μπουμπουκίτσα μου! Τέλεια ήταν! sunny

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntina25 έγραψε:καλα καθεστε και ασχολειστε με καποια που βριζει? κατ΄αρχην οποιος βριζει μαλλον δεν ξερει πως να υποστηριξει τη θεση του! δευτερον εγω νομιζα οτι οικογενειακος προγραμματισμός ειναι η αντισυλληψη οχι η εκτρωση αν ειναι δυνατον!

και εγω έτσι νόμιζα!!!


ενταξει βρε κοπελια δε συμφωνουμε με αυτην την πραξη αλλα οχι να την υποστηριζεις τοσο πολυ λες και ειναι η σωστοτερη! σε λιγο θα αρχισουμε να ντρεπομαστε που δεν εχουμε κανει και εμεις!



συμφωνω και πάλι!!


και τελος το οτι το επιτρεπει ο νομος στην ελλαδα δεν σημαινει κατι...σε αλλες χωρες απαγορευεται...
αλλα και η θανατικη ποινη καποτε ηταν νομιμη ενω τωρα οχι...δεν σημαινει κατι αυτο....

επισης απο τη στιγμη που εσυ δεν θεωρεις το αγγενητο μωρο ανθρωπο με δικαιωματα τι σε νοιαζει αν καποιοι χαρακτηριζουν την πραξη της εκτρωσης φονο??..

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tο θεμα το διαβαζω απο την πρωτη μερα και μολις το εθεσε η κουκιδα ημουν σιγουρη οτι θα γινοταν τρελος χαμος αλλα αυτο δεν το περιμενα. Αποφασισα να πω τη γνωμη μου μια που ολες ειπατε τη δικια σας στα 17 μου εμεινα εγκυος και εννοειται οτι εκανα εκτρωση για μενα ηταν μια πολυ ευκολη αποφαση δεν το εχω μετανιωσει, δεν το σκεφτομαι ποτε αυτο το παιδι και δε μου λειπει. Καταφερα να μειναω εγκυος μετα απο 3 χρονια προσπαθειας και αφου εκανα τελικα εξωσωματικη και τον αυγουστο περιμενω την κορη μου και ουτε μια στιγμη δεν σκεφτηκα τι θα γινοταν αν κρατουσα εκεινο το παιδι και δεν εχω καμια τυψη, ενοχη και δεν αισθανομαι δολοφονος.Αυτη ειναι η δικια μου αποψη δεν θελω να την επιβαλλω σε κανεναν και αν η κορη μου μεινει εγκυος στα 17 θα τη στηριξω οποια αποφαση και να παρει ειτε να το κρατησει ειτε να κανει εκτρωση αν και πιστευω,εγω προσωπικα μη παρεξηγηθω, οτι η γυναικα πρεπει να κανει παιδια μετα τα 30. Μαρια μερες σε ψαχναμε μας ελειψες και κατι τελευταιο κατι εχουμε πει για τα troll.

http://www.worldjamboree.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις