Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
288 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 288 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 26]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Tο θεμα το διαβαζω απο την πρωτη μερα και μολις το εθεσε η κουκιδα ημουν σιγουρη οτι θα γινοταν τρελος χαμος αλλα αυτο δεν το περιμενα. Αποφασισα να πω τη γνωμη μου μια που ολες ειπατε τη δικια σας στα 17 μου εμεινα εγκυος και εννοειται οτι εκανα εκτρωση για μενα ηταν μια πολυ ευκολη αποφαση δεν το εχω μετανιωσει, δεν το σκεφτομαι ποτε αυτο το παιδι και δε μου λειπει. Καταφερα να μειναω εγκυος μετα απο 3 χρονια προσπαθειας και αφου εκανα τελικα εξωσωματικη και τον αυγουστο περιμενω την κορη μου και ουτε μια στιγμη δεν σκεφτηκα τι θα γινοταν αν κρατουσα εκεινο το παιδι και δεν εχω καμια τυψη, ενοχη και δεν αισθανομαι δολοφονος.Αυτη ειναι η δικια μου αποψη δεν θελω να την επιβαλλω σε κανεναν και αν η κορη μου μεινει εγκυος στα 17 θα τη στηριξω οποια αποφαση και να παρει ειτε να το κρατησει ειτε να κανει εκτρωση αν και πιστευω,εγω προσωπικα μη παρεξηγηθω, οτι η γυναικα πρεπει να κανει παιδια μετα τα 30. Μαρια μερες σε ψαχναμε μας ελειψες και κατι τελευταιο κατι εχουμε πει για τα troll.

απολύτως σεβαστή άποψη Smile

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δήμητρα και εμένα μου λείψατε! I love you

Απόλυτα σεβαστή η άποψή σου! Wink

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν θα αναφερθώ στο βρίσιμο που γίνετε και απο τις 2 πλευρές .Τώρα όσο αφορά το θέμα της έκτρωσης έχω πει πολλές φορές ότι η ανθρώπινη ζωή έχει μεγάλη αξία .Το πότε μια γυναίκα θα αποφασίσει να αποκτήσει παιδί -παιδιά είναι καθαρά δική της επιλογή έχει κάθε δικαίωμα να ελέγχει το πότε θα είναι ο σωστός χρόνος .
Για αυτό το λόγο πρέπει από τα πρώτα χρόνια της εφηβείας να μιλάμε για αντισύλληψη έτσι ώστε να μειωθεί το ποσοστό εκτρώσεων σε μικρές ηλικίες .
Λέμε είμαστε ενάντια στην έκτρωση και ότι το άγεννητο παιδί έχει δικαιώματα δεν θα διαφωνήσω αλλά θα ήθελα να σκεφτείτε κάτι και να απαντήσετε ειλικρινά .
όσες έχετε γιους και βάζω τον εαυτό μου μέσα αν έρθει ο γιος σας και σας πει στα 16 του η ακόμα και στα 18 και στα 20 ότι η κοπέλα του έμεινε έγκυος τι στάση θα κρατήσετε; θα του πείτε :παιδί μου μην ανησυχείς εμείς είμαστε εδώ ; η άστο θα το τακτοποιήσουμε το θέμα; πόσες απο εδω θέλετε το παιδί σας να αποκτήσει παιδί στα 15-16-18; εγώ δεν θα ήθελα και κυρίως τα αγόρια σε αυτή την ηλικία είναι ανώριμα ένα κορίτσι μπορεί πιο εύκολα να γίνει μητέρα στις ηλικίες αυτές .
Τη στάση λοιπόν θα κρατήσετε; και μιλάμε στη περίπτωση που τα παιδιά χρησιμοποιούσαν προφυλλακτικό αλλά έτυχε και ήταν απρόσεκτα και δεν το έβαλαν απο την αρχή !η κάποιο βράδυ ύστερα ύστερα απο κάποια νύχτα επηρεασμένα απο τη μουσική και το ποτό δεν καταλαβαίνουν τη κάνουν ; μην μου επίτε ότι αυτά δεν συμβαίνουν !
Λατρεύω τα παιδιά και δεν έχω κάνει ποτέ έκτρωση η αλήθεια είναι ότι δνε έχω χρησιμοποιήσει μέτρα προφύλαξης εκτός το προφυλακτικό στην έναρξη της σεξουαλικής μου επαφής από κάποια στιγμή και μετά χαλάρωσα και χρησιμοποιούσαμε την διακεκομένη μέθοδο με το ρίσκο μιας εγκυμοσύνης (προσωπικά δεν την θεωρω και ασφαλή ) και όταν κάναμε το Σταύρο είπαμε απο εδώ και πέρα ελεύθερα με το ρίσκο να μείνω έγκυος σε μια στιγμή που τα πράγματα δεν είναι και τα ιδανικότερα αλλά αν κάτσει θα το κρατήσω θα το μεγαλώσω και δνε θα μετανιώσω ούτε στιγμή .
Αναφέρθηκε κάπου ότι οι γυναίκες που δνε έχουν παιδιά ζηλεύουν αυτές που έχουν !γιατίσας φάινετε παράξενο δυστυχώς υπάρχουν και αυτές και μάλιστα βγάζουν καιμια δόση αντιπάθειας και κακίας απέναντι στα παιδιά . Μην σας φαίνεται παράξενο το έχω ξαναπεί δεν είναι όλες οι γυναίκες πλασμένες για μητέρες .... πριν 2 χρόνια είχα πάρει το μικρό γιό της φίλης μου στη παιδική χαρά περνάει λοιπόν απο εκεί μια πολύτεκνη η οποία έχει 2 παιδιά απο το πρώτο γάμο ενήλικα και 5 ανήλικα απο το δευτερο τα μεγάλα έχουν φύγει είναι πάνω απο 22 και μένουν σε κάποιο νησί . Τα μικρά είναι απο 7-14 . Περνάει λοιπόν και μου λεει ειρωνικά :τι έγεινε Βαρβάρα πότε το έκανες της απαντώ είναι της φίλης μου -ε άντε κάνε και ένα ακόμα μόνο εμείς θα έχουμε πολλά ; Της απαντώ :έχω ένα και το έχω μη στάξει και μη βρέξει δεν θέλω να του στερήσω τίποτα να κάνω παιδιά και να τα έχω αφημένα; Μπήκε μέσα τρέχοντας ... η εν λόγω κυρία έχει αφήσει τυα παιδιά της στο έλεος του θεού και του κόσμου τα βλέπεις να γυρνάνε στους δρόμους να είναι μέσα στη βρόμα να μην τους φοράει μέσα στο χειμώνα κάλτσες και όχι γιατί δεν έχει :αυτή πάντα με βαμμένο μαλλί και στη τρίχα και επειδή οι πολύτεκνες οικογένειες τα βγάζουν δύσκολα και είναι κατανοητό την έχουμε βοηθήσει και με υλικά πράγματα αλλά είναι τόσο Γύφτισσα (δεν έχω τίποτα με το συγκεκριμένο λαό) που δνε έχει προήγούμενο.
Το χειμώνα συνέλλαβαν τον άντρα της οι κατηγόριες για σεξουαλική αποπλάνηση και βιασμό στην 12 χρονη τότε κόρη του ... και επίθεση απο ότι λέγανε στην μόλις 6 ετών .... Ζω σε κλειστή κοινωνία η κυρία το ήξερε και το έκρυβε καλά ...θεωρείτε ότι αυτή η γυναίκα είναι ικανή για ΜΑΝΑ; θεωρείτε ότι τα παιδιά αυτά είναι χαρούμενα; θεωρείτε ότι έπρεπε να έρθουν στο κόσμο για να περάσουν όλα αυτά;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουάου Βάνια! Μεγάλο κείμενο! Εγώ θα απαντήσω με μια φράση. Δεν έχει σημασία τι θεωρώ εγώ και εσύ γιατί ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις τους και ως άνθρωποι μπορούμε να είμαστε σίγουροι μόνο για ότι έχει συμβεί στο παρελθόν και ότι συμβαίνει στο παρόν, διότι το μέλλον είναι άγνωστο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον επειδη το εψαξα το μεσημερι,μετα κοιμηθηκα και τωρα βλεπω πως η κα Τζενη εξακολουθει να αλωνιζει ΑΚΥΡΩΣΤΕ ΤΗΝ.
ειναι τρολ σε αλλα θεματα λεει εχει 2 παιδια,σε αλλα τρια,σε αλλα οτι ειναι 10 χρονια νοσηλευτρια σε αλλα 12,αλλο υφος σε καθε θεμα.ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!ζητηστε ban να ησυχασουμε!!!!!!!!!!!!!! Wink
ελεος με την καθε βλαμενη πια.........

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
όσες έχετε γιους και βάζω τον εαυτό μου μέσα αν έρθει ο γιος σας και σας πει στα 16 του η ακόμα και στα 18 και στα 20 ότι η κοπέλα του έμεινε έγκυος τι στάση θα κρατήσετε; θα του πείτε :παιδί μου μην ανησυχείς εμείς είμαστε εδώ ; η άστο θα το τακτοποιήσουμε το θέμα; πόσες απο εδω θέλετε το παιδί σας να αποκτήσει παιδί στα 15-16-18;

εγω παντως θα θεωρουσα πρέπον να αναλαβει το παιδι μου (κ ας ειναι παιδι ακομη) τις ευθύνες του.


θεωρείτε ότι τα παιδιά αυτά είναι χαρούμενα; θεωρείτε ότι έπρεπε να έρθουν στο κόσμο για να περάσουν όλα αυτά;

θεωρω οτι ολα ειναι απόρροια της στασης μας απεναντι στην ζωη- ειναι όπως μας μαθαινουν στο σπιτι και στο σχολείο- η ιδια η κοινωνια δλδ. Αυτη η οικογενεια που περιγραφεις δεν εχει αρχες - ποσο μαλλον σεβασμο για την υπαρξη- το νεαυτο της τον ιδιο.,

εγω οφείλω να φροντισω ωστε να μαθει το παιδι μου να εχει διαφορετικη σταση απεναντι στα πραγματα (σεβασμο) και υπευθυνότητα (αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας για καθε μας πραξη.) Δεν ειμαστε θεατες σαυτη τη ζωη- εμεις ειτε τη δημιουργουμε είτε την καταστρεφουμε.

αυτη ειναι η δικη μου αποψη

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:λοιπον επειδη το εψαξα το μεσημερι,μετα κοιμηθηκα και τωρα βλεπω πως η κα Τζενη εξακολουθει να αλωνιζει ΑΚΥΡΩΣΤΕ ΤΗΝ.
ειναι τρολ σε αλλα θεματα λεει εχει 2 παιδια,σε αλλα τρια,σε αλλα οτι ειναι 10 χρονια νοσηλευτρια σε αλλα 12,αλλο υφος σε καθε θεμα.ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!ζητηστε ban να ησυχασουμε!!!!!!!!!!!!!! Wink
ελεος με την καθε βλαμενη πια.........



ευακι και εγω αυτο που με λες το ειχα προσεξει αλλου ελεγε για δυο παιδια και μετα τρια.γιαυτο αδιαφορια γιατι κατι μου μυριζει

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
to 3 to ekane stin poreia xaxaxaxaxaxa

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουκίδα ξέρεις πόσι άσχημα νιώθω βλέποντας αυτά τα παιδάκια να κοιτάνε στα σκουπίδια; και η κυρία να πηγαίνει με το σύζυγο (πριν φυλακής ) να τρώει ψαράκι φρέσκο στο Πασαλιμάνι ; να της δίνω ρούχα του Σταύρου μου ήταν τότε 3 ετών και να της δίνω μπουφάν και να συνεχίζω να βλέπω τα παιδιά της μέσα στο χειμώνα με 2 βαθμούς να είναι χωρίς κάλτσες; να της λένε ότι το κοριστάκι της έχει πρόβλημα ομιλίας να μου την στέλνει η νηπιαγωγός να της πω που να πάει και εκείνη να με ρωτάει για τις ανταύγειες; Να μαζεύουμε στο σχολείο χρήματα για να μπορέσει να πάρει γυαλιά το παιδάκι της ; Δεν θεωρώ ότι αυτή η γυναίκα έπρεπε να γίνει μάνα !και ίσως αν είχε μυαλό να μην έκανε τόσα παιδιά τα οποία υποφέρουν . Δεν ξέρω αν αυτά τα παιδιά μπορέσουν και κλείσουν τα τραύματα τους κάποια μέρα ...εγω σαν μέλος της κοινωνίας που ζω θα προσπαθήσω να βοηθήσω

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σίγουρα υπάρχουν τετοιες οικογένειες..και ποσα άλλα θεματα κακοποίησης παιδιών απο τους ίδιους τους γονεις ακουω κ μουρχεται να φαω το χερι μου..
αυτες ειναι δυσκολες και δυσαρεστες καταστασεις που δυστυχως υπάρχουν.
Εσυ κανεις ότι καλυτερο μπορεις βοηθώντας. το χρεος σου το κανεις σωστα.

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:Κουκίδα ξέρεις πόσι άσχημα νιώθω βλέποντας αυτά τα παιδάκια να κοιτάνε στα σκουπίδια; και η κυρία να πηγαίνει με το σύζυγο (πριν φυλακής ) να τρώει ψαράκι φρέσκο στο Πασαλιμάνι ; να της δίνω ρούχα του Σταύρου μου ήταν τότε 3 ετών και να της δίνω μπουφάν και να συνεχίζω να βλέπω τα παιδιά της μέσα στο χειμώνα με 2 βαθμούς να είναι χωρίς κάλτσες; να της λένε ότι το κοριστάκι της έχει πρόβλημα ομιλίας να μου την στέλνει η νηπιαγωγός να της πω που να πάει και εκείνη να με ρωτάει για τις ανταύγειες; Να μαζεύουμε στο σχολείο χρήματα για να μπορέσει να πάρει γυαλιά το παιδάκι της ; Δεν θεωρώ ότι αυτή η γυναίκα έπρεπε να γίνει μάνα !και ίσως αν είχε μυαλό να μην έκανε τόσα παιδιά τα οποία υποφέρουν . Δεν ξέρω αν αυτά τα παιδιά μπορέσουν και κλείσουν τα τραύματα τους κάποια μέρα ...εγω σαν μέλος της κοινωνίας που ζω θα προσπαθήσω να βοηθήσω



δυσυχως βανια υπαρχουν γυναικες που ειναι ακκαταληλες να γινουν μητερες και φερνουν στο κοσμο παιδια και τα ταλαιπωρουνε .εσυ το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τα βοηθησεις .οσο αμυαλη ειναι αυτη .τα παιδια δεν φταινε μου πιανετε η ψυχη οταν βλεπω τετοια

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αnna1975 έγραψε:
βανια έγραψε:Κουκίδα ξέρεις πόσι άσχημα νιώθω βλέποντας αυτά τα παιδάκια να κοιτάνε στα σκουπίδια; και η κυρία να πηγαίνει με το σύζυγο (πριν φυλακής ) να τρώει ψαράκι φρέσκο στο Πασαλιμάνι ; να της δίνω ρούχα του Σταύρου μου ήταν τότε 3 ετών και να της δίνω μπουφάν και να συνεχίζω να βλέπω τα παιδιά της μέσα στο χειμώνα με 2 βαθμούς να είναι χωρίς κάλτσες; να της λένε ότι το κοριστάκι της έχει πρόβλημα ομιλίας να μου την στέλνει η νηπιαγωγός να της πω που να πάει και εκείνη να με ρωτάει για τις ανταύγειες; Να μαζεύουμε στο σχολείο χρήματα για να μπορέσει να πάρει γυαλιά το παιδάκι της ; Δεν θεωρώ ότι αυτή η γυναίκα έπρεπε να γίνει μάνα !και ίσως αν είχε μυαλό να μην έκανε τόσα παιδιά τα οποία υποφέρουν . Δεν ξέρω αν αυτά τα παιδιά μπορέσουν και κλείσουν τα τραύματα τους κάποια μέρα ...εγω σαν μέλος της κοινωνίας που ζω θα προσπαθήσω να βοηθήσω

δυσυχως βανια υπαρχουν γυναικες που ειναι ακκαταληλες να γινουν μητερες και φερνουν στο κοσμο παιδια και τα ταλαιπωρουνε .εσυ το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τα βοηθησεις .οσο αμυαλη ειναι αυτη .τα παιδια δεν φταινε μου πιανετε η ψυχη οταν βλεπω τετοια

Μήπως θα ήταν καλό να γίνει μια ανώνυμη ή επώνυμη καταγγελία στην πρόνοια?
Δεν ξέρω που καταλλήγουν τα παιδάκια, αλλά έτσι όπως περιγράφεις ότι ζουν, χειρότερα δεν είναι?

(Κάτι δεν πάει καλά... Η Βάνια έγραψε μακρυνάρι και γω μισή παράγραφο! Κάτι είναι λάθος... Razz)

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:λοιπον επειδη το εψαξα το μεσημερι,μετα κοιμηθηκα και τωρα βλεπω πως η κα Τζενη εξακολουθει να αλωνιζει ΑΚΥΡΩΣΤΕ ΤΗΝ.
ειναι τρολ σε αλλα θεματα λεει εχει 2 παιδια,σε αλλα τρια,σε αλλα οτι ειναι 10 χρονια νοσηλευτρια σε αλλα 12,αλλο υφος σε καθε θεμα.ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!ζητηστε ban να ησυχασουμε!!!!!!!!!!!!!! Wink
ελεος με την καθε βλαμενη πια.........
Θα σου έβαζα αυτό το emoticon με τη φωτογραφική μηχανή, αλλά δε μου λειτουργούνε τα έρμα...
Για φωτογραφία είσαι μάτια μου... ν' αγιάσει το χειλάκι σου... γιατί το κεφαλάκι σου, είπαμε... έχει ήδη το φωτοστέφανο! Razz
Άιντε και κόντεψα να φάω όλα τα νύχια μου απο ψες... όχι τίποτ' άλλο, αλλά αμα χωνόμουν θα την έτρωγα αυτην την φορά την λεμονόκουπα στο δόξα πατρί...4η και φαρμακερή? Α πα πα πα πα Razz
Στείλτε την για Μπαν-άκι να δροσιστεί, μιας και η ζέστη δεν παλεύεται σήμερα!
ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ!!!

Εύα... kiss kiss kiss (γιατί δεν λειτουργούν, το κέρατω μου Razz)

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευάκι έγραψε:λοιπον επειδη το εψαξα το μεσημερι,μετα κοιμηθηκα και τωρα βλεπω πως η κα Τζενη εξακολουθει να αλωνιζει ΑΚΥΡΩΣΤΕ ΤΗΝ.
ειναι τρολ σε αλλα θεματα λεει εχει 2 παιδια,σε αλλα τρια,σε αλλα οτι ειναι 10 χρονια νοσηλευτρια σε αλλα 12,αλλο υφος σε καθε θεμα.ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!ζητηστε ban να ησυχασουμε!!!!!!!!!!!!!! Wink
ελεος με την καθε βλαμενη πια.........
λοιπον μαλακισμενες,ηληθιες και ξιπασμενες σκυλες.τα10 χρονια που εχω γραψει,αφορα τον ιδιωτικο τομεα,τον τελευταιο εναμιση,διοριστηκα σε νοσοκομειο σε μοναδα.στο θεμα που ειχα αναφερθει μιλησα για τα δυο μου παιδια,γιατι το τριτο ειναι 4 μηνων.εχω διαφορετικο υφος σε αλλα θεματα γιατι μιλαω και με διαφορετικα ατομα .οπως σας βριζω εγω με την ιδια και περισσοτερη ορεξη βριζετε και σεις.τρολ ειστε εσεις,αυτο ειναι το μονο σιγουρο.ποτε δεν ειπα οτι η εκτρωση ειναι η λυση,απο την αρχη ειπα οτι φοραω σπιραλ.αν και το θεωρειτε και αυτο εγληματικο.

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
Ευάκι έγραψε:λοιπον επειδη το εψαξα το μεσημερι,μετα κοιμηθηκα και τωρα βλεπω πως η κα Τζενη εξακολουθει να αλωνιζει ΑΚΥΡΩΣΤΕ ΤΗΝ.
ειναι τρολ σε αλλα θεματα λεει εχει 2 παιδια,σε αλλα τρια,σε αλλα οτι ειναι 10 χρονια νοσηλευτρια σε αλλα 12,αλλο υφος σε καθε θεμα.ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!ζητηστε ban να ησυχασουμε!!!!!!!!!!!!!! Wink
ελεος με την καθε βλαμενη πια.........
λοιπον μαλακισμενες,ηληθιες και ξιπασμενες σκυλες.τα10 χρονια που εχω γραψει,αφορα τον ιδιωτικο τομεα,τον τελευταιο εναμιση,διοριστηκα σε νοσοκομειο σε μοναδα.στο θεμα που ειχα αναφερθει μιλησα για τα δυο μου παιδια,γιατι το τριτο ειναι 4 μηνων.εχω διαφορετικο υφος σε αλλα θεματα γιατι μιλαω και με διαφορετικα ατομα .οπως σας βριζω εγω με την ιδια και περισσοτερη ορεξη βριζετε και σεις.τρολ ειστε εσεις,αυτο ειναι το μονο σιγουρο.ποτε δεν ειπα οτι η εκτρωση ειναι η λυση,απο την αρχη ειπα οτι φοραω σπιραλ.αν και το θεωρειτε και αυτο εγληματικο.

επειδη το χοντραινεις παρα πολυ στην περιπτωση που με βρισεις ξανα θα παω στην διωξη θα βρω τα στοιχεια σου θα σου κανω μηνυση και θα ψαχνεσαι.θα'χω και πολλους μαρτυρες.επειδη εσυ εχεις μια γνωμη και εγω την αντιθετη εχεις δικαιωμα να με βριζεις?απο την πρωτη στιγμη εδω μεσα ο μονος τροπος να υπερασπισεις την γνωμη σου ειναι η επιθετικοτητα και οι βρισιες.αυτο ειναι πολιτισμος?μορφωση?παιδεια?αφου δεν παιρνεις απο λογια θα το συνεχισω αλλιως.....ΠΡΟΣΕΧΕ...

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
προσεχε και συ λοιπον,θα μπορουσες να πας οπουδηποτε αλλα με εχεις βρισει επαννελημενα.τα ιδια εκανες και εσυ,μην το παιζεις αγια,μην με ξαναβρισεις για να μην σου απαντω με τον ιδιο τροπο.μην ασχολεισαι μαζι μου

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:προσεχε και συ λοιπον,θα μπορουσες να πας οπουδηποτε αλλα με εχεις βρισει επαννελημενα.τα ιδια εκανες και εσυ,μην το παιζεις αγια,μην με ξαναβρισεις για να μην σου απαντω με τον ιδιο τροπο.μην ασχολεισαι μαζι μου

πρωτη εσυ εβρισες ολο τον κοσμο.ηρεμησε επιτελους.....

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν εχει καμια σημασια που λες οτι σε εβρισα πρωτη,με προκαλεσες πολλες φορες,και οτας σταματουσα,το συνεχιζες.ουτε και εσυ εχεις καλυτερους τροπους

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΕΛΟΣ

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε εχει αφορήσει ενα ολοκληρο φορουμ και αντι να ντραπεις κ να την κανεις με ελαφρα- εξακολουθεις να βριζεις τον κόσμο.
δεν μας αφορα το ποιόν σου- παρε δωσε με τετοια ατομα καμια δεν θελει.
μαθαμε τωρα .... Shocked το internet σε μαρανε- ανοιξε κανενα βιβλίο να ακονισεις το πρωτόγονο πνευμα σου και ασε μας ησυχες.

ξου ξου... τα καρακαξοειδή να φεύγουν....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκιδα, ότι πεις μετα το "τελος" δε μετραει, δεν το ηξερες??? Razz

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙς ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ,ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ.ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΜΕΝΗ,ΜΗΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΣ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΠΩΣ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΒΡΙΖΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥς ΤΡΟΠΟΥΣ

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ρε Νένα...αργησα λες ε? ε πειραζει! χαλάλι-
(και τωρα που μειναμε οι 2 μας κατσε να σου πω ενα απο τα καλα...) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:(και τωρα που μειναμε οι 2 μας ...)
νομίζεις... Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις