Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
248 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 248 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 26]

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:βρε δεν υπαρχει λογος να χαρακτηριζουμε η μια την αλλη.

εγω απλα θελω να πω οτι στους κολπους της ιατρικης οπως και σε ολες τις επιστημες, οι διαφωνίες υπαρχουν- και οι στασεις απεναντι σε φαρμακα και πρακτικες επισης.
Το γενονος οτι καποιος εγραψε ενα αρθρο- που το στηρίζει στο δικό του επιστημονικο (ή μη επιστημονικο) σκεπτικό δεν σημαινει ότι είναι και το σωστο- πόσο μάλλον αντικειμενικό.
Παρτε για παραδειγμα τα εμβόλια- αλλοι ειναι υπερ- άλλοι κατά-
το ιδιο και σ'αυτη την περιπτωση.

Επισης, το γεγονος οτι καποιοι έκαναν μια ερευνα- αυτο δεν σημαινει αυτοματως ότι τα πορίσματα της είναι αληθινά.
μην κολλάμε στο ότι επειδη καποιος είναι γιατρος ειναι και 'αυθεντία'.
Τωρα, αν επιλεγουμε να συμφωνούμε με το πόρισμα -αυτο ειναι προσωπικό μας θέμα και όχι καθολική αλήθεια.

Συζήτηση κανουμε. Very Happy


κουκίδα, το παράδειγμα με τα εμβόλια είχα στο μυαλό μου όταν έγραφα τα τελευταία ποστ αλλά δεν το ανέφερα επίτηδες γιατί φοβήθηκα ότι θα γίνει της κακομοίρας.

ακριβώς αυτό, μα ακριβώς αυτό είπα στο πρώτο μου ποστ χθες.

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απεφθυνομαι σε μερικες υποκριτριες που το παιζουν αγιες.η εκτρωση ανακαλυφθηκε ακριβως για τους λογους που περιεγραψα.η γνωμη μου ειναι και δικαιωμα να μην γεννοβολαω ως κουνελα,φοραω σπιραλ για να μην εχω ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες,πολυ λιγο με νοιαζει πως το θεωρουν μερικες της εκκλησιας.η καποιες αλλες που απλα δεν γουσταρουν το σεξ.και ναι το δικαιωμα να αποφασησω για το αν θα φερω ενα παιδι στον κοσμο το εχω μονο εγω.ειναι η γνωμη μου αν καμια σας θεωρει το αντιθετο,ας γενναει τα παιδια της οποτε γουσταρει.για μενα δεν ξερετε να συζυτατε,ειστε κουραστηκες,επιβαλλετε τις καθυστερημενες σας αποψεις.αν δεν συμφωνει καποιος μαζι σας,γυριζετε εναντιον του.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:απεφθυνομαι σε μερικες υποκριτριες που το παιζουν αγιες.η εκτρωση ανακαλυφθηκε ακριβως για τους λογους που περιεγραψα.η γνωμη μου ειναι και δικαιωμα να μην γεννοβολαω ως κουνελα,φοραω σπιραλ για να μην εχω ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες,πολυ λιγο με νοιαζει πως το θεωρουν μερικες της εκκλησιας.η καποιες αλλες που απλα δεν γουσταρουν το σεξ.και ναι το δικαιωμα να αποφασησω για το αν θα φερω ενα παιδι στον κοσμο το εχω μονο εγω.ειναι η γνωμη μου αν καμια σας θεωρει το αντιθετο,ας γενναει τα παιδια της οποτε γουσταρει.για μενα δεν ξερετε να συζυτατε,ειστε κουραστηκες,επιβαλλετε τις καθυστερημενες σας αποψεις.αν δεν συμφωνει καποιος μαζι σας,γυριζετε εναντιον του.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!

ΩΠΑ προοδευτικό μυαλό εν όψη....
λιγο πιο σιγα όμως γιατι πήρες φόρα και όποιον πάρει ο Χαρος..
με γεια σου με χαρα σου ότι θελεις να κανεις αλλα κ λιγη ευγένεια δε βλάπτει.. Very Happy

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:απεφθυνομαι σε μερικες υποκριτριες που το παιζουν αγιες.η εκτρωση ανακαλυφθηκε ακριβως για τους λογους που περιεγραψα.η γνωμη μου ειναι και δικαιωμα να μην γεννοβολαω ως κουνελα,φοραω σπιραλ για να μην εχω ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες,πολυ λιγο με νοιαζει πως το θεωρουν μερικες της εκκλησιας.η καποιες αλλες που απλα δεν γουσταρουν το σεξ.και ναι το δικαιωμα να αποφασησω για το αν θα φερω ενα παιδι στον κοσμο το εχω μονο εγω.ειναι η γνωμη μου αν καμια σας θεωρει το αντιθετο,ας γενναει τα παιδια της οποτε γουσταρει.για μενα δεν ξερετε να συζυτατε,ειστε κουραστηκες,επιβαλλετε τις καθυστερημενες σας αποψεις.αν δεν συμφωνει καποιος μαζι σας,γυριζετε εναντιον του.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!



καταρχας την λεξη 'υποκριτρια' δεν μπορεις να την χρησιμοποιοιεις απο την στιγμη που δεν ξερεις τις κοπελες προσωπικα ειναι προσβλητικο!!και εγω διαφωνω αλλα σε ενα φορουμ δεν εχεις το δικαιωμα να βριζεις..τωρα αν μας θεωρεις κουραστικες μπορεις απλα να μην παιρνεις μερος στις συζητησεις μας αφου σε χαλανε!!και να προσεχεις λιγο τους τροπους σου!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
τζενη έγραψε:απεφθυνομαι σε μερικες υποκριτριες που το παιζουν αγιες.η εκτρωση ανακαλυφθηκε ακριβως για τους λογους που περιεγραψα.η γνωμη μου ειναι και δικαιωμα να μην γεννοβολαω ως κουνελα,φοραω σπιραλ για να μην εχω ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες,πολυ λιγο με νοιαζει πως το θεωρουν μερικες της εκκλησιας.η καποιες αλλες που απλα δεν γουσταρουν το σεξ.και ναι το δικαιωμα να αποφασησω για το αν θα φερω ενα παιδι στον κοσμο το εχω μονο εγω.ειναι η γνωμη μου αν καμια σας θεωρει το αντιθετο,ας γενναει τα παιδια της οποτε γουσταρει.για μενα δεν ξερετε να συζυτατε,ειστε κουραστηκες,επιβαλλετε τις καθυστερημενες σας αποψεις.αν δεν συμφωνει καποιος μαζι σας,γυριζετε εναντιον του.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!



καταρχας την λεξη 'υποκριτρια' δεν μπορεις να την χρησιμοποιοιεις απο την στιγμη που δεν ξερεις τις κοπελες προσωπικα ειναι προσβλητικο!!και εγω διαφωνω αλλα σε ενα φορουμ δεν εχεις το δικαιωμα να βριζεις..τωρα αν μας θεωρεις κουραστικες μπορεις απλα να μην παιρνεις μερος στις συζητησεις μας αφου σε χαλανε!!και να προσεχεις λιγο τους τροπους σου!


Θα συμφωνησω με την αγαπη...δυστυχως ο τροπος που τα λες ειναι πολυ ασχημος!!
και μαλλον ουτε εσυ ξερεις να συζητας γιατι απλα εχασες την ψυχραιμια σου και βριζεις...οποιον παρει ο χαρος που λενε..
ΕΣΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:απεφθυνομαι σε μερικες υποκριτριες που το παιζουν αγιες.η εκτρωση ανακαλυφθηκε ακριβως για τους λογους που περιεγραψα.η γνωμη μου ειναι και δικαιωμα να μην γεννοβολαω ως κουνελα,φοραω σπιραλ για να μην εχω ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες,πολυ λιγο με νοιαζει πως το θεωρουν μερικες της εκκλησιας.η καποιες αλλες που απλα δεν γουσταρουν το σεξ.και ναι το δικαιωμα να αποφασησω για το αν θα φερω ενα παιδι στον κοσμο το εχω μονο εγω.ειναι η γνωμη μου αν καμια σας θεωρει το αντιθετο,ας γενναει τα παιδια της οποτε γουσταρει.για μενα δεν ξερετε να συζυτατε,ειστε κουραστηκες,επιβαλλετε τις καθυστερημενες σας αποψεις.αν δεν συμφωνει καποιος μαζι σας,γυριζετε εναντιον του.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!
Τελικά μας πειράζουν τα λόγια; γιατί ρε κορίτσια κάποιες εδω μέσα κάποια στιγμή δνε σκεφτήκατε :'α καλά εντάξει μαζεύτηκαν όλες οι θεοσεβούμενες η δεν είπαμε καλά τι γράφει αυτή εδω τώρα;
Απλά η Τζένη είχε το θάρος η θράσος όπως θέλετε πείτε το να το γράψει .
Σαφώς και είναι δικάιωμα της κάθε γυναίκας τη θα κάνει με το σώμα της αν θέλει να αποκτήσει παιδί και το πότε !Δεν είμαι υπέρμαχος της έκτρωσης αντίθετα σέβομαι την άνθρωπινη ζωή αλλά σέβομαι και τα θέλω της κάθε γυναίκας .
Πιστέυω ότι η Ττζενη δνε ήθελε να προσβάλει καμιά ίσως να της βγήκε πιο απότομα εμένα προσωπικά δνε με πρόσβαλλες .

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάνια... γιατι σαρεσει να κανεις τον δικηγόρο του καθένα αναρωτιεμαι. Rolling Eyes
εγω τουλάχιστον εθιξα το θεμα της ευγένειας- κ οχι την αποψη της κοπέλας στο θεμα.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Βάνια... γιατι σαρεσει να κανεις τον δικηγόρο του καθένα αναρωτιεμαι. Rolling Eyes
εγω τουλάχιστον εθιξα το θεμα της ευγένειας- κ οχι την αποψη της κοπέλας στο θεμα.
όχι δεν έκανα το δικηγόρο της Τζένης η της κάθε μιας άνετα η κάθε μια μπορεί να πει τη γνώμη της -δεν νομίζω ότι είναι καλό να είμαστε όλες τόσο ευαίσθητες !να πω η εύξαπτες; ναι ο τρόπος πάντα είναι που μας κάνει εντύπωση αλλά εμένα δεν με επηρεάζει η λέξη υποκρίτρια δεν με ενοχλέι στη παρούσα φάση γιατί ότι θέλω να πω θα το πω πάντα με ευγένεια Embarassed ακόμα και σε περιπτώσεις που σε κάποιες δεν αρμόζει .
Α!κομμώτρια είμαι καταλαβαίνεις στο χώρο μας μας αρέσουν τα μαλλιοτραβήγματα ..... Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 11 311356 λες να σκεφτώ και το δικηγοριλίκη ; ε τη περισσότερο έχουν αυτή ; μου έδωσες ιδέα!

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οκ.η λεξη υποκριτρια μπορει να θεωρηθει υπερβολικη,αλλα δεν σκεφτηκατε ποτε οτι και ο δικος σας τροπος ειναι επιβλητικος,επιθετικος,πιεστικος και καθολου μα καθολου δημοκρατικος.γι΄'αυτο σας ειπα υποκριτριες.γιατι δειχνεται οτι θελετε την συζητηση αλλα στην πραγματικοτητα απλα επιβαλετε την αποψη σας προσπαθοντας να επιρεασετε την ψυχολογια του αλλου.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="βανια"]
τζενη έγραψε: γιατί ρε κορίτσια κάποιες εδω μέσα κάποια στιγμή δνε σκεφτήκατε :'α καλά εντάξει μαζεύτηκαν όλες οι θεοσεβούμενες η δεν είπαμε καλά τι γράφει αυτή εδω τώρα;
Απλά η Τζένη είχε το θάρος η θράσος όπως θέλετε πείτε το να το γράψει .
Σαφώς και είναι δικάιωμα της κάθε γυναίκας τη θα κάνει με το σώμα της αν θέλει να αποκτήσει παιδί και το πότε !Δεν είμαι υπέρμαχος της έκτρωσης αντίθετα σέβομαι την άνθρωπινη ζωή αλλά σέβομαι και τα θέλω της κάθε γυναίκας .
Πιστέυω ότι η Ττζενη δνε ήθελε να προσβάλει καμιά ίσως να της βγήκε πιο απότομα εμένα προσωπικά δνε με πρόσβαλλες .


φυσικα και δεν σε προσβαλε...αφου συμφωνεις και επαυξανεις οσα λεει...και απο οτι καταλαβα θα ηθελες να τα εχεις πει και εσυ...

παντως απιστευτο που κατηγορειτε τους αλλους οτι θελουν να επιβαλουν αποψεις και ειναι απολυτοι ενω εσεις εκφραζεσται απολυτα και αυθάιρετα χαρακτηριζεται καποιες θεοσεβουμενες και οτι προσπαθουν να το παιξουν αγιες...σορρυ αλλα ειναι αστειοι χαρακτιρισμοι να αποδωσεις σε καποιον απλα επειδη διαφωνεις...και ακομη πιο αστειο ειναι οτι το θεοσεβουμενος χρησιμοποιειτε σαν κατηγορια...απο εκει και περα τι να λεμε??..δεν υπαρχουν γεφυρες επικοινωνιας ...βανια και τζενη νομιζω πως πραγματικα κοβετε και το τελευταιο νημα για να συζητησει καποιος μαζι σας..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα για πες κ σε ποιες απευθύνεσαι Τζένη για να ακριβολογούμε. χρησιμοποιείς 2ο πληθυντικό- γιαυτο το λεω...και αν προσεξες εγραψαν πολλά άτομα στο ποστ.
οχι τπτ αλλο να ξερουμε ποιες χαρακτηριζεις υποκρίτριες..

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας.οι γυναικες της εκκλησιας υποστηριζουν τις ιδιες αποψεις.αν δεν αντεχετε σκληρη,δικαιη ξεκαθαρη κριτικη φυσικα μπορεις να μην ξανασυζητησεις μαζι μας.μαλλον χτυπησα στο κοκκαλο με την απαντηση μου.sorryδεν εμαθα απο υποκρισια

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:τωρα για πες κ σε ποιες απευθύνεσαι Τζένη για να ακριβολογούμε. χρησιμοποιείς 2ο πληθυντικό- γιαυτο το λεω...και αν προσεξες εγραψαν πολλά άτομα στο ποστ.
οχι τπτ αλλο να ξερουμε ποιες χαρακτηριζεις υποκρίτριες..

κουκιδιτσα μου γλυκια..τα θέλει ο πωπουλης σου και εσενα...τι τι ρωτας βρε τωρα?/αφου βλεπεις πως μιλαει λιγο αποτομα...να σκοτωθουμε παλι...

εσενα βεβαια δεν εννοουσε σιγουρα...προφανως μιλαει για οσες διαφωνουν μαζι της..οεο

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας.οι γυναικες της εκκλησιας υποστηριζουν τις ιδιες αποψεις.αν δεν αντεχετε σκληρη,δικαιη ξεκαθαρη κριτικη φυσικα μπορεις να μην ξανασυζητησεις μαζι μας.μαλλον χτυπησα στο κοκκαλο με την απαντηση μου.sorryδεν εμαθα απο υποκρισια

επαναλαμβανεις και κανεις αυτα για τα οποια κατηγορεις τους αλλους!!
συμμαζέψου!!!!!

και μην το περνεις επανω σου..δεν χτυπισες κανενα κοκκαλο...

και προφανως θεωρεις υποκρισια το να λεει ο αλλος την αποψη του οταν ειναι αλλη απο τη δικια σου...

η μηπως εγω χτυπισα κοκκαλο γιατι σε εβαλα αντιπαλη με την συνειδηση σου??



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bou-boukitsa στις Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:47 am, 1 φορά

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν με ενδιαφερει καθολου αν το τραβαω ή οχι- μπηκε- χαρακτηρισε- προσβαλλε- να μας πει ποιες εννοεο με ονοματα αφου εχει τα κοτσια κ ειναι μαγτικακι- το ειπε- δεν την νοιαζει τι θα πουν οι αλλοι-....ποιοι αλλοι λοιπον.

ποιες κοριτσι μου ειναι της εκκλησιας? ποιες ειναι αυτο που υπαινισεσαι? ονοματα περιμενω...
αντε γιατι πολυ αερα πηραμε και αρχιζω τωρα να φορτωνω με τη σειρα μου κ εγω

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε!καλε!τι γινετε?γιατι ολος αυτος ο χαμος?μηπως μας εχουν ψεκασει κατι??????
στο θεμα παντως....δεν μπορω να διανοηθω οτι τα αγγελουδια μου θα μπορουσαν ν αχαραχτηριστουν απο καποιον λαθος!
τωρα για τα υπολοιπα...το χαπι και το σπιραλ....τι να πω?ο καθενας κανει αυτο που νομιζει!εγω δεν χρειαστηκε να παρω ποτε το χαπι...αν χρειαζοταν ομως θα το επαιρνα....τωρα για το σπιράλ....σκεφτομαι να βαλω...εαν αυτο για καποιους με κανει φονια αγεννητων παιδιων...τι να κανω?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλε!καλε!τι γινετε?γιατι ολος αυτος ο χαμος?μηπως μας εχουν ψεκασει κατι??????
στο θεμα παντως....δεν μπορω να διανοηθω οτι τα αγγελουδια μου θα μπορουσαν ν αχαραχτηριστουν απο καποιον λαθος!
τωρα για τα υπολοιπα...το χαπι και το σπιραλ....τι να πω?ο καθενας κανει αυτο που νομιζει!εγω δεν χρειαστηκε να παρω ποτε το χαπι...αν χρειαζοταν ομως θα το επαιρνα....τωρα για το σπιράλ....σκεφτομαι να βαλω...εαν αυτο για καποιους με κανει φονια αγεννητων παιδιων...τι να κανω?

αθηνα μην μπαινεις στο τρυπακι παλι..ειπαμε ο καθενας εχει καποιε ς αποψεις ,,κανει οτι θεωρει σωστο..τερμα..δεν εχει νοημα να μαλωνουμε..
τωρα επειδη η τζενη μπηκε νυχτιατικα και πεταει δυο τρεις κουβεντες με αυθαδεια και εχει ορεξη ..δεν χρειαζεται να ξαναανοιξουμε το θεμα..

φυσικα οτι θελεις κανεις απλα νομιζω πως δενν εχει νοημα..

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koukida και mpoumpoukitsa απευθυνομαι σε σας.εγω λεω την γνωμη μου,δεν την επιβαλω σε κανεναν.επισης δεν κατακρινω οσους εχουν αντιθετη αποψη απο μενα.εσεις ομως δεν εχετε την αντιθετη αποψη,θεωρειτε πως εχετε μοναχα εσεις την σωστη,δεν την εκφραζετε αλλα την επιβαλετε.οποιος τολμα να υποστηριξει το αντιθετο ειναι τουλαχιστον απαραδεκτος.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω λοιπον που δεν ειμαι της εκκλησιας να πω οτι
1.οποιος δε θελει εγκυμοσυνη να κλεινει τα ποδια του
2.οποιος δε θελει διαλογο να κλεινει το λαπτοπ του και
3.οποιος δεν εχει τροπους να κλεινει το στομα του.................

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλεναδα- για μπες και κατσε διαβασε απο την αρχη το θεμα -αλλα βαριεσαι ειμαι σιγουρη - απλα εχεις ορεξίτσα

αφου λοιπον με θεωρεις αυτάρχα- θεουσα και κακογ@μημενη-
και μαρεσει και εμενα η ντομπροσυνη-
σε θεωρω- τουλαχιστον άσχετη- αμόρφωτη- και άξεστη.
ετσι -το ίδιο αυθαίρετα όπως και εσυ Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν υπηρχε περιπτωση να μπω σε κανενα τρυπακι!απο ολη την συζυτηση το μονο που με ενοχλει ειναι ολοι αυτοι οι χαραχτηρισμοι και το οτι σωνει και ντε πρεπει να επιβαλλουμε την αποψη μας στον αλλο

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω λοιπον που δεν ειμαι της εκκλησιας να πω οτι
1.οποιος δε θελει εγκυμοσυνη να κλεινει τα ποδια του
2.οποιος δε θελει διαλογο να κλεινει το λαπτοπ του και
3.οποιος δεν εχει τροπους να κλεινει το στομα του.................


δεν μπορουσες να τα πεις καλυτερα!!το πιο σωστο που διαβασα στις τελευταιες σελιδες! Respect Respect Respect

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:koukida και mpoumpoukitsa απευθυνομαι σε σας.εγω λεω την γνωμη μου,δεν την επιβαλω σε κανεναν.επισης δεν κατακρινω οσους εχουν αντιθετη αποψη απο μενα.εσεις ομως δεν εχετε την αντιθετη αποψη,θεωρειτε πως εχετε μοναχα εσεις την σωστη,δεν την εκφραζετε αλλα την επιβαλετε.οποιος τολμα να υποστηριξει το αντιθετο ειναι τουλαχιστον απαραδεκτος.

αντε να ηρεμησεις καλυτερα και τα λεμε αλλη ωρα...
εγω με την κουκιδα θα παμε να κανουμε την προσευχουλα μας σαν καλα κοριτσια...(της εκκλησιας και θεουσες οπως λες)μηπως και σε φωτησει ο Θεούλης!!

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina 24 poso dikio exeis

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koukida,αφου αποδιδεις στον εαυτο σου τοσους χαρακτηρισμους κανε κατι να βοηθηθεις.υπαρχουν τροποι.αμορφωτη εισαι σιγουρα εσυ γιατι οι αποψεις σου ειναι μη τεκμηριωμενες επιστημονικα και φανατισμενες.μην πορωνεσαι λοιπον και το παιζεις αγια που θα ανοιξει τα ματια στον κοσμο.μαθε να ανοιγεις πρωτα τα αυτια σου.Α!και αν ημουν αξεστη θα σε εβριζα απο την αρχη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις