Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
354 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 354 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 26]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΡΟΜΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
Vivian έγραψε:
τζενη έγραψε:
ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΣ ΠΟΛΥ.ΕΓΚΥΟΣ ΕΓΚΥΟΣ Η ΛΑΣΠΗ ΡΕΕΙ ΑΦΘΟΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ.ΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΡΙΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΣ ΑΞΙΑ ΜΑΝΑ,ΤΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ.ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ jocolor

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΕΤΣΙ ΣΕ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΦΤΥΣΩ- ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ΠΟΥ ΑΜΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ............ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ.
ΣΟΥΡΓΕΛΟ

συμφωνω ειναι ανεπιτρεπτο να μιλας ετσι σε μια εγκυο κοπελα και δεν θα σε ανεχτουμε αλλο!!!!! αη σιχτηρ!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΚΥΛΑ!
ΤΟ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΕΚΤΡΩΣΗ ΠΟΣΟΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΝ ΟΙ "ΘΕΟΥΣΕΣ"!
ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΜΩΣ ΣΚΥΛΕΣ ΘΕΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ!
ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΕΣΕΝΑ!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΑΞΕ ΣΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΙΖΕΙΣ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙΣ ΜΕ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗ!!!
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ "ΤΖΕΝΗ"!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΚΥΛΑ!
ΤΟ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΕΚΤΡΩΣΗ ΠΟΣΟΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΝ ΟΙ "ΘΕΟΥΣΕΣ"!
ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΜΩΣ ΣΚΥΛΕΣ ΘΕΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ!
ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΕΣΕΝΑ!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΑΞΕ ΣΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΙΖΕΙΣ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙΣ ΜΕ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗ!!!
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ "ΤΖΕΝΗ"!!!

αυτα ειναι!!!!επιτελους ηρθε το βαρυ πυροβολικο!!!!τι πυροβολικο δλδ????
ολοκληρο S300!!!! Laughing Laughing Laughing

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά κουκίδα μου έχεις χτυπίσει σχεδον 7500.χιλιαδες αναγνώστες!!
μιλαμε για μεγάλο σουξέ το θεματακι...
Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 25 654316 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 25 654316 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 25 654316

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΕΣΕΝΑ!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΑΞΕ ΣΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΙΖΕΙΣ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙΣ ΜΕ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗ!!!
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ "ΤΖΕΝΗ"!!!
...Αυτό πολύ θα ήθελα να το δώ! Twisted Evil
Και ότι το μελετάγαμε χθές ένα πράμα Razz
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ρε φιλενάδα και θα έχανες το πατιρντί Razz


Koukida έγραψε:
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΡΟΜΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?
Το έχω ξαναπεί στο παρελθόν και θα το πώ και πάλι... κάποιες τότε με άκουσαν και είχαν τα επιθυμητά αποτελέσματα!

Απλά.... αγνοούμε, άλλωστε περιμένει κανείς να ακούσει συγνώμες και μεταμέλειες? Τσου! Όσο το συνεχίζετε, τόσο αυτό θα γυρίζει γύρω γύρω σαν κύκλος και εσείς θα χαλιέστε και θα φθείρεστε τσάμπα και βερεσέ, γιατί δε νομίζω να είναι πρόθυμη να σας αφήσει ν απείτε την τελευταία κουβέντα...

Άρα, είναι καλύτερο να σταματήσει απο όλες εδώ και να προσποιηθείτε ότι αυτό το άτομο δεν υπάρχει καν ανάμεσα μας... απλά πράματα... τι θα κάνει δλδ αν δεν της μιλάει καμιά, μιας και απο ότι βλέπω έχει θίξει όοοολο σχεδόν το φόρουμ, θα μιλάει μόνη της?
..."Όλοι οι καλοί μαζί και ο ψωριάρης χώρια" ένα πράμα? Όπως λεει και η Ελληνική λαϊκή μας παροιμία Smile

Απλά πράματα βρε παιδιά, για να ησυχάσετε και εσείς που συμμετείχατε στο θέμα, αλλά και εμείς που ήμασταν απλά αναγνώστες του!

Άιντε βρε κορίτσια μου, ελάτε και στα άλλα θέματα που τα αφήσατε ορφανά για να ασχολείστε με δαύτη και σας χρειαζόμαστε για να κάνουμε μια καλή συζήτηση... Very Happy

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειχα δικιο τελικα οτι η υποκρισια παει συννεφο.οι τελειως δημοκρατικες σας αποψεις αποκαλυπτονται μερα με τη μερα.η αποδεδειγμενα μανα με προσβαλε πολλες φορες,αυτο δεν της δινει το δικαιωμα να λεει οτι της κατεβει,και να συγχωρουνται ολα.ειμαι μανα και εγω ,ας μην ασχολειται αλλο μαζι μου...οσο για σας που φαγωθηκατε να φυγο,και με κατηγορειτε οτι σας εβρισα,τα ιδια και χειροτερα κανετε απο χτες.ψαχνετε ευκαιρια να βγαλετε απο τη μεση οποιον εχει αντιθετη απο σας αποψη?δεν εχει σημασια ποιος κατα την γνωμη σας το ξεκινησε,σημασια εχει οτι δεν λετε να ηρεμησετε,σας αρεσουν,οι φασαριες.αυτο δειχνει η συμπερηφορα σας,με τις βρισιες,που συνεχιζετε να λετε για μενα.ειστε το ιδιο απολυτιστες

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
Vivian έγραψε:Δεν μπηκα ολη μερα επητιδες γιατι ειμαι και εγκυος και τα νευρα μου ειναι ειναι τεντωμενα! Θα πω ενα πραγμα! Τζενη πραγματικα ευχομαι να μην εισαι μητερα και να ειναι και αυτο ψεμματα (οπως και πολλα αλλα που εχει πει)! Αν ημουν παιδι σου θα ντρεπομουν πολυ για σενα! Θα μπορουσα να σε χαρακτηρισω (οπως εκανες εσυ με σε ανθρωπους που αγαπω εδω μεσα) αλλα 1ον δεν αξιζεις καν τον κόπο και 2ον ειμαι μια εγκυος θεουσα με 2 υπεροχα παιδακια και δεν κανει!

Μπηκες σε ενα θεμα απο το πουθενα και αρχισες να βριζεις! Εμεις κοπελα μου εδω μεσα μπορει να διαφωνουμε αλλα γνωριζομαστε καιρο, εχουμε μοιραστει γεννες, χαρες, λυπες και σεβομαστε η μια την αλλη!

Κοριτσια μου να ξερετε οτι σας εκτιμω πολυ και οταν μπαινουν τετοια σκουπιδια εδω μεσα καταλαβαινω ακομα πιο πολυ ποσο ξεχωριστες ειστε!
ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΣ ΠΟΛΥ.ΕΓΚΥΟΣ ΕΓΚΥΟΣ Η ΛΑΣΠΗ ΡΕΕΙ ΑΦΘΟΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ.ΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΡΙΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΣ ΑΞΙΑ ΜΑΝΑ,ΤΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ.ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ jocolor
alli prepei na ntrepete i vivian einai mia yperoxi mana k exei ginei apo ta 20 ths to katalabes ...eisai moni sou tzeni mas exeis katabrisei edw mesa ti theleis twra na sou poume k mpravo sou,,,,e oxi oti dineis pairneis gia iremise ligo....ante mpravo

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω να ρωτησω κατι την τζενη μια που εχει την αναλογη εμπειρια(αν θυμαμαι καλα εχεις πει οτι και το χαπι εχεις παρει και εκτρωση εχεις κανει).την κορη σου τι θα την συμβουλευες να κανει οταν με το καλο γινει εφηβη?να προφυλλασεται?να απεχει και να αρχισει την σεξουαλικη της ζωη οταν δε θα την πειραζει να μεινει εγκυος ανα πασα στιγμη?ή να κανει οτι θελει μιας που υπαρχει και το χαπι και η εκτρωση αμα λαχει?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ειχα δικιο τελικα οτι η υποκρισια παει συννεφο.οι τελειως δημοκρατικες σας αποψεις αποκαλυπτονται μερα με τη μερα.η αποδεδειγμενα μανα με προσβαλε πολλες φορες,αυτο δεν της δινει το δικαιωμα να λεει οτι της κατεβει,και να συγχωρουνται ολα.ειμαι μανα και εγω ,ας μην ασχολειται αλλο μαζι μου...οσο για σας που φαγωθηκατε να φυγο,και με κατηγορειτε οτι σας εβρισα,τα ιδια και χειροτερα κανετε απο χτες.ψαχνετε ευκαιρια να βγαλετε απο τη μεση οποιον εχει αντιθετη απο σας αποψη?δεν εχει σημασια ποιος κατα την γνωμη σας το ξεκινησε,σημασια εχει οτι δεν λετε να ηρεμησετε,σας αρεσουν,οι φασαριες.αυτο δειχνει η συμπερηφορα σας,με τις βρισιες,που συνεχιζετε να λετε για μενα.ειστε το ιδιο απολυτιστες
mipws me auta pou les xaraktirizeis ton eauto sou i apolitisti eisai esy k etsi opws megalwses eprepe na gineis enas yperoxos anthropws enw esy egines xeiroti....eimaste 50 atoma re k pas na mas bgaleis apolitistes enw esy milas les k eisai se kolomparo gia emas me poio dikaioma to kaneis auto,,,nai na diafwniseis na peis tin gnwmi sou alla oxi k na mas les skules k na pame na gamithoume,,,nai tha pame na gamithoume me ton antra mas...esena poso kairo exei na se agkiksi o dikos sou k ksespas edw mesa...se exei faei i agamia ante epitelous mas exei priksi....

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και μονο που τα ρωτας αυτα φαινεται οτι δεν διαβασες αυτα που εγραψα πολλες φορες για το θεμα,φυσικα και θεωρο καλυτερο να παιρνει προφυλαξεις,αλλα σε περιπτωση ατυχηματος,και εφ'οσον δεν επιθυμει εγκυμοσυνη,καλο ειναι να παρει το χαπι.η εκτρωση,ειναι μια αποφαση που την παιρνει ο καθε ανθρωπος αναλογως την κατασταση και τα ψυχικα του αποθεματα.οσο για την βιβιαν,συγχαριτηρια που γεννησε στα 20,εγω γεννησα στα 23 ,σημαινει κατι αυτο?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω να ρωτησω κατι την τζενη μια που εχει την αναλογη εμπειρια(αν θυμαμαι καλα εχεις πει οτι και το χαπι εχεις παρει και εκτρωση εχεις κανει).την κορη σου τι θα την συμβουλευες να κανει οταν με το καλο γινει εφηβη?να προφυλλασεται?να απεχει και να αρχισει την σεξουαλικη της ζωη οταν δε θα την πειραζει να μεινει εγκυος ανα πασα στιγμη?ή να κανει οτι θελει μιας που υπαρχει και το χαπι και η εκτρωση αμα λαχει?

ευακι..σκεψου παντως οτι δεν φταιει η τζενη απολυτα ..γιατι συμφωνα με αυτα που εγραψε παραπανω..ετσι εχει μαθει..αυτο το παραδειγμα πηρε απο τους γονεις της και τη μαμα της ...και θυμαται πως οταν ηταν 9 χρονων η μαμα της εκανε εκτρωση....
τα βιωματα φιαχνουν και το χαρακτηρα και τα πιστευω μας...αρα ισως οντως να μην το θεωρησει ποτε στη ζωη της κατι κακο ...
σκεψου πως και εσυ θα ειχες αλλες αποψεις αν ειχε κανει εκτρωση η μαμα σου..ετσι νομιζω...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
oxi dn simenei kati alla itan poio mikri apo sena.....dn paizei rolo i ilikia alla i symperifora pou exeis....ton an exeis thema me kapoia apo edw dn sou ftaime emeis i alles...gt ebrises ston plithintiko k ennoouse oles mas....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:οσο για την βιβιαν,συγχαριτηρια που γεννησε στα 20,εγω γεννησα στα 23 ,σημαινει κατι αυτο?

Σου ειπα ηδη μια φορα οτι εαν ντρεπομαι για κατι ειναι που ασχοληθηκα μαζι σου!
Δεν θα σου ξανακανω την χαρη! Μιλαω μονο σε ανθρωπους με επιπεδο αρα οχι μαζι σου!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:και μονο που τα ρωτας αυτα φαινεται οτι δεν διαβασες αυτα που εγραψα πολλες φορες για το θεμα,φυσικα και θεωρο καλυτερο να παιρνει προφυλαξεις,αλλα σε περιπτωση ατυχηματος,και εφ'οσον δεν επιθυμει εγκυμοσυνη,καλο ειναι να παρει το χαπι.η εκτρωση,ειναι μια αποφαση που την παιρνει ο καθε ανθρωπος αναλογως την κατασταση και τα ψυχικα του αποθεματα.οσο για την βιβιαν,συγχαριτηρια που γεννησε στα 20,εγω γεννησα στα 23 ,σημαινει κατι αυτο?

επειδη διαβαζοντας τα ποστ σου διεκρινα μια ταση να υπερασπιζεσαι την εκτρωση χαιρομαι που βλεπω οτι παρα τα λεγομενα σου θεωρεις οτι η εκτρωση γινεται ή τουλαχιστον εγινε στην δικη σου περιπτωση κατοπιν σκεψεως και οχι σα να πας περιπατο τον σκυλο σου...γιατι τοσες μερες αλλο νοημα βγαζαν τα λεγομενα σου και ο τονος σου...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω να ρωτησω κατι την τζενη μια που εχει την αναλογη εμπειρια(αν θυμαμαι καλα εχεις πει οτι και το χαπι εχεις παρει και εκτρωση εχεις κανει).την κορη σου τι θα την συμβουλευες να κανει οταν με το καλο γινει εφηβη?να προφυλλασεται?να απεχει και να αρχισει την σεξουαλικη της ζωη οταν δε θα την πειραζει να μεινει εγκυος ανα πασα στιγμη?ή να κανει οτι θελει μιας που υπαρχει και το χαπι και η εκτρωση αμα λαχει?

ευακι..σκεψου παντως οτι δεν φταιει η τζενη απολυτα ..γιατι συμφωνα με αυτα που εγραψε παραπανω..ετσι εχει μαθει..αυτο το παραδειγμα πηρε απο τους γονεις της και τη μαμα της ...και θυμαται πως οταν ηταν 9 χρονων η μαμα της εκανε εκτρωση....
τα βιωματα φιαχνουν και το χαρακτηρα και τα πιστευω μας...αρα ισως οντως να μην το θεωρησει ποτε στη ζωη της κατι κακο ...
σκεψου πως και εσυ θα ειχες αλλες αποψεις αν ειχε κανει εκτρωση η μαμα σου..ετσι νομιζω...


ενδεχομενως...αλλα ισως και παλι να μου ειχε στοιχησει αυτη η απωλεια και να εδινα μεγαλυτερη αξια στη ζωη του αγεννητου παιδιου μου...πολλα ισως υπαρχουν...

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Vivian έγραψε:
τζενη έγραψε:οσο για την βιβιαν,συγχαριτηρια που γεννησε στα 20,εγω γεννησα στα 23 ,σημαινει κατι αυτο?

Σου ειπα ηδη μια φορα οτι εαν ντρεπομαι για κατι ειναι που ασχοληθηκα μαζι σου!
Δεν θα σου ξανακανω την χαρη! Μιλαω μονο σε ανθρωπους με επιπεδο αρα οχι μαζι σου!
μαζι σου δεν ξανασχολουμαι,γιατι εγω μιλαω απλα ...σε ανθρωπους. jocolor αν ομως βλεπατε μια ζητιανα στο δρομο να παρακαλα για λιγα χρηματα...οι περισσοτερες θα λεγατε...αφου δεν εχει να το ταισει να μην το εκανε...η απλα θα λεγατε δεν εχω και θα την προσπερνουσατε.επισης δεν εμαθα ευακι απο την οικογενεια μου οτι η εκτρωση ειναι καλη!σκεψου πριν γραψεις κατι.ετσι ξεκινανε οι παρεξηγησεις

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
Vivian έγραψε:
τζενη έγραψε:οσο για την βιβιαν,συγχαριτηρια που γεννησε στα 20,εγω γεννησα στα 23 ,σημαινει κατι αυτο?

Σου ειπα ηδη μια φορα οτι εαν ντρεπομαι για κατι ειναι που ασχοληθηκα μαζι σου!
Δεν θα σου ξανακανω την χαρη! Μιλαω μονο σε ανθρωπους με επιπεδο αρα οχι μαζι σου!
μαζι σου δεν ξανασχολουμαι,γιατι εγω μιλαω απλα ...σε ανθρωπους. jocolor αν ομως βλεπατε μια ζητιανα στο δρομο να παρακαλα για λιγα χρηματα...οι περισσοτερες θα λεγατε...αφου δεν εχει να το ταισει να μην το εκανε...η απλα θα λεγατε δεν εχω και θα την προσπερνουσατε.επισης δεν εμαθα ευακι απο την οικογενεια μου οτι η εκτρωση ειναι καλη!σκεψου πριν γραψεις κατι.ετσι ξεκινανε οι παρεξηγησεις

κι εσυ διαβασε καλα ποιος γραφει κατι...αμαν πια...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε: μαζι σου δεν ξανασχολουμαι,γιατι εγω μιλαω απλα ...σε ανθρωπους. jocolor


Αντε στο διαολο κουκλα μου αρκετα πια!

Οσο για την ζητιανα σαφως και θα διναμε γιατι ειχε τα κοτσια να το κρατησει σε αντιθεση με μερικες του ειδους σου!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Σαβ Ιουλ 16, 2011 12:51 pm, 1 φορά

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλά γιατί ασχολείστε μαζί της; Έχει όλα τα χαρακτηριστικά ενός τρόλ ! Ευτυχως αυτήν την φορά δεν μας έβαλε να μαλώσουμε μεταξύ μας και μαλώνουμε όλες μαζί της.
Αλλά αν είναι δυνατόν να ασχολούμαστε με ένα άτομο που βρίζει για να υπερασπίζεται την θέση του! Και τρολ να μην είναι , είναι ή διαταραγμένη ή κάποιο άτομο που διψά να ασχολούνται μαζί της υπερασπιζόμενη τα λάθη της!

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

ευακι..σκεψου παντως οτι δεν φταιει η τζενη απολυτα ..γιατι συμφωνα με αυτα που εγραψε παραπανω..ετσι εχει μαθει..αυτο το παραδειγμα πηρε

[/quote] Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 25 679259 δεν καταλαβα?φταιω?καλα διαβασα?ωστε ετσι συζητατε εσεις...χωρις να προκαλειτε,με διαλογο και λεγοντας μοναχα την προσωπικη μας αποψη?κατηγορεις την οικ.μου για τι πραγμα?///////το ξαναλεω οτι δεν εχει σημασια που δεν εβρισες πρωτη.μιλας πολυ χειροτερα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
ευακι..σκεψου παντως οτι δεν φταιει η τζενη απολυτα ..γιατι συμφωνα με αυτα που εγραψε παραπανω..ετσι εχει μαθει..αυτο το παραδειγμα πηρε

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν καταλαβα?φταιω?καλα διαβασα?ωστε ετσι συζητατε εσεις...χωρις να προκαλειτε,με διαλογο και λεγοντας μοναχα την προσωπικη μας αποψη?κατηγορεις την οικ.μου για τι πραγμα?///////το ξαναλεω οτι δεν εχει σημασια που δεν εβρισες πρωτη.μιλας πολυ χειροτερα

εν τελει ξερεις να διαβαζεις ή οχι?εγω το εγραψα αυτο?θα μας τρελανεις ρε κοπελα?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
ευακι..σκεψου παντως οτι δεν φταιει η τζενη απολυτα ..γιατι συμφωνα με αυτα που εγραψε παραπανω..ετσι εχει μαθει..αυτο το παραδειγμα πηρε

Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 25 679259 δεν καταλαβα?φταιω?καλα διαβασα?ωστε ετσι συζητατε εσεις...χωρις να προκαλειτε,με διαλογο και λεγοντας μοναχα την προσωπικη μας αποψη?κατηγορεις την οικ.μου για τι πραγμα?///////το ξαναλεω οτι δεν εχει σημασια που δεν εβρισες πρωτη.μιλας πολυ χειροτερα[/quote]

τζενη εγω το εγραψα αυτο ..αλλα δεν εχω προθεση να βρισω..γιατι παλι το παρεξηγησες?..ουτε ειπα πως η οικογενεια σου εμαθε οτι η εκτρωση ειναι κατι καλο...
απλα επειδη εχει κανει καποιος τοσο δικος σου οπως η μαμα σου ,το εχεις πιο απενοχοποιημενο στο μυαλο σου απο μια αλλη κοπελα που η μαμα της θα το κραταγε ακομη και αν δυσκολευοταν πολυ να το μεγαλωσει...

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Vivian έγραψε:
τζενη έγραψε: μαζι σου δεν ξανασχολουμαι,γιατι εγω μιλαω απλα ...σε ανθρωπους. jocolor


Αντε στο διαολο κουκλα μου αρκετα πια!

Οσο για την ζητιανα σαφως και θα διναμε γιατι ειχε τα κοτσια να το κρατησει σε αντιθεση με μερικες του ειδους σου!

οσο σου μιλαω πεφτω στο μηδενικο σου επιπεδο,θα σε εστελνα στο διαολο,αλλα σε λυπαμαι...αληθηνη μανα...αξια που γεννησες στα 20...3 χρονια πριν απο μενα,αρα και πιο αξια...ετσι δεν παει?...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
Vivian έγραψε:
τζενη έγραψε: μαζι σου δεν ξανασχολουμαι,γιατι εγω μιλαω απλα ...σε ανθρωπους. jocolor


Αντε στο διαολο κουκλα μου αρκετα πια!

Οσο για την ζητιανα σαφως και θα διναμε γιατι ειχε τα κοτσια να το κρατησει σε αντιθεση με μερικες του ειδους σου!

οσο σου μιλαω πεφτω στο μηδενικο σου επιπεδο,θα σε εστελνα στο διαολο,αλλα σε λυπαμαι...αληθηνη μανα...αξια που γεννησες στα 20...3 χρονια πριν απο μενα,αρα και πιο αξια...ετσι δεν παει?...
ton eauto sou prepi na lupase kopela k mono......k nai genise sta 20 k exei diafora apo ta 23 pou se sena dn kseroume an isxei i oxi.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις