Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

1Ένας απαίσιος νονός... Empty Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:10 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πέρυσι βαφτισα το αγγελουδι μου..και νονος εγινε ενας << φιλος >> τοτε του αντρα μου ο οποιος διατηρει καταστημα διπλα στο σπιτι μας.
Ο αντρας μου ειναι μηχανικος και με αυτον ειχανε γινει φιλοι οταν ο αντρας μου του εφτιαξε μια πολυ ασχημη βλαβη στο αμαξι του.
Ειχαν πολυ καλες σχεσεις..εχουν την ιδια ηλικια και γενικα τα ειχανε βρει.
Οταν προτινε να βαφτισει το παιδι όλα εμοιαζαν ιδανικα.
Τον πρωτο καιρο ηταν πραγματικα απιθανος σε ολα και στις υποχρεωσεις του.
Ξαφνικα και χωρις ναυπαρχει κανενας λογος αρχισε ναμας αποφευγει,δεν μας μιλαγε και δεν μιλαγε ουτε στο μωρο οταν τον φωναζε απο το μπαλκονι.
Τον πιασαμε παρα πολλες φορες και του ειπαμε τι εχει συμβει και τον παρακαλεσαμε κυριολεκτικα να κατσουμε και να το συζητησουμε!
Εκεινος παντα απομακρος απευφευγε την οποια κουβεντα...
Συναντιομασταν στο ιδιο πεζοδρομια και δεν μαςμιλαγε.
Φετος το Πασχα εξαφανιστηκε και δεν εφερε τιποτα στο παιδι του τα πηρα ολα εγω.
Το Σαββατο παντρευεται και εμεις το μαθαμε τυχαια απο τη γειτονια ..
Κανενας δεν καταλαβε τι του εφταιξε και το μετανιωσε τοσο πολυ που εγινε νονος.

Ο μικρος ακομα βγαινει και φωναζει "νονουλιιιι" αλλα αυτος δεν γυρναει ποτε να τον κοιταξει..μεχρι και πριν λιγες μερες εκλαιγε κρεμασμενος στα καγκελα του μπαλκονιου φωναζοντας αλλα πια απλα φωναζει και περιμενει..

Δεν ξερω τι να του πω οταν γυρναει και μου λεει " μαμακα ε μιλαει νονουλις ,ε μιλαει "

Μακαρι να εβρισκα καποιον που να ηθελε γινει αναπληρωτης μαοπου κι αν το ειπα ολοι μου ειπαν οχι!

Ποσο λυπαμαι για αυτην μου την επιλογη... και ποσο κριμα ειναι που το παιδι μου δεν εχει νονο απο τοσο μικρο!

Θα μετανιωνω μια ζωη για αυτο!

2Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:14 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πού να το ξέρεις, δεν φταις σε κάτι! Μερικοί άνθρωποι δυσκολεύονται πολύ με τις ανθρώπινες σχέσεις και τις κοινωνικές υποχρεώσεις και νιώθουν να πιέζονται. Νομίζω πως ο καλύτερος αναπληρωτής είσαι εσύ!

3Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:18 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως που να το ηξερες οτι αυτος ειναι ενα γαιδουρι ξεσαμαρωτο? εγω ευτυχως δεν παιζει ν εχω τετοια γτ νονες θα ειναι η μαμα μου κ η μικρη μου αδερφη

4Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:21 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με ποναει απλα να τον βλεπω να κρεμιεται στα καγκελα και να βιωνει την αποριψη σε τοσο τρυφερη ηλικια..
Ειναι πολυ τραβηγμενο..ολη αυτη η αλλαγη στη συμπεριφιρα του..αλλα τι???? τι καναμε ??? τι εφταιξε??

5Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:23 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μακαρι να μπορουσα να τον ξαναβαφτίσω!!

6Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:24 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σκεφτομαι κ το αλλο μηπως εχει οικονομικα προβληματα κ γι'αυτο σας αποφευγει?

7Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:24 am

????????


Επισκέπτης
baby-m έγραψε:
Το Σαββατο παντρευεται και εμεις το μαθαμε τυχαια απο τη γειτονια ..
Κανενας δεν καταλαβε τι του εφταιξε και το μετανιωσε τοσο πολυ που εγινε νονος.

Νομιζω οτι βρηκες γιατι... Μαλλον θα βρηκε καμια που για καποιο λογο δε θελει τους ''δικους του'' ανθρωπους.... Μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου. Να αγοραζεις εσυ τα δωρα του παιδιου σου. Δεν εχετε κανενα αδερφο ή αδερφη να το αναλαβει και ας τα αγοραζετε εσεις; Απλα για να χαιρεται το παιδι οτι εχει νονο;;;

Ασε και εγω ξερεις τι αγχος εχω για τους νονους;;;Δε μου προτειναν οι κουμπαροι, αλλα ειναι λιγο καρμιρηδες και το σκεφτομαι, γιατι στο γαμο μου εβγαλαν την ψυχη, παρολο που ειχα διαλεξει ο,τι πιο φτηνο ειχα βρει και τελικα τα περισσοτερα τα πληρωσα μονη μου!!!
Για να δουμε...

8Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:26 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ρωτήσω;
Δε συγκινείτε αυτός ο άνθρωπος όταν ακούει ένα μικρό παιδάκι να τον φωνάζει κλαίγοντας από το μπαλκόνι;
Προσωπικά μόνο που το διάβασα πληγώθηκα σ' αυτήν την εικόνα.
Πραγματικά δε μπορώ να σκεφτώ τι θα μπορούσες να κάνεις.

9Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:32 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="etoile!"]
baby-m έγραψε:
Το Σαββατο παντρευεται και εμεις το μαθαμε τυχαια απο τη γειτονια ..
Κανενας δεν καταλαβε τι του εφταιξε και το μετανιωσε τοσο πολυ που εγινε νονος.

Νομιζω οτι βρηκες γιατι... Μαλλον θα βρηκε καμια που για καποιο λογο δε θελει τους ''δικους του'' ανθρωπους.... Μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου. Να αγοραζεις εσυ τα δωρα του παιδιου σου. Δεν εχετε κανενα αδερφο ή αδερφη να το αναλαβει και ας τα αγοραζετε εσεις; Απλα για να χαιρεται το παιδι οτι εχει νονο;;;

Ασε και εγω ξερεις τι αγχος εχω για τους νονους;;;Δε μου προτειναν οι κουμπαροι, αλλα ειναι λιγο καρμιρηδες και το σκεφτομαι, γιατι στο γαμο μου εβγαλαν την ψυχη, παρολο που ειχα διαλεξει ο,τι πιο φτηνο ειχα βρει και τελικα τα περισσοτερα τα πληρωσα μονη μου!!!
Για να δουμε...[/quo

ΕΛΕΟΣ! ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΤΙ ΤΟΥΣ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΟΝΟΥΣ? ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ Κ ΕΚΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ???

10Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:35 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν μπορω να καταλαβω πως μερικοι ανθρωποι θελουννα ναι και πνευματικοι γονεις απο την στιγμη που δεν μπορουν να φανουν ανταξιοι αυτου του καθηκοντος λες και τους πιεζει κανεις να γινουν με το ζορι.τι να πω κοπελα μου κριμα αλλα μαλλον ειναι πολυ γαιδουρι γιατι οπως ειπε και μια κοπελα πιο πανω οτι ειναι λογο γυναικας εγω δεν νομιζω πως φταιει αυτο γιατι πρεπει να σαι πολυ ψυχρος να μπορεις να μην γυριζεις καν να χαμογελασεις εστω σε ενα μικρο παιδακι που σε φωναζει και αυτο το παιδακι να ναι το βαπτιστιρη σου.δηλαδη ελεος Mad

11Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:36 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thequeen86 έγραψε:εγω σκεφτομαι κ το αλλο μηπως εχει οικονομικα προβληματα κ γι'αυτο σας αποφευγει?

ναι .. το μαγαζι δεν παει καλα ..αλλα μια απο τις φορες που τον πιασαμε με τον αντρα μου και τον ρωτουσαμε του ειπαμε οτι δεν ειναι το παν τα δωρα αλλα η αγαπη προς το παιδι.Ας ειμαστε ρεαλιστες δεν λειπουν τα δωρα στο παιδι εχει τα παντα.Αυτο που ηθελαηταν να ξερει οτι εχει εναν νονο!!!

12Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:37 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω σκεφτομαι κ το αλλο μηπως εχει οικονομικα προβληματα κ γι'αυτο σας αποφευγει?

ναι .. το μαγαζι δεν παει καλα ..αλλα μια απο τις φορες που τον πιασαμε με τον αντρα μου και τον ρωτουσαμε του ειπαμε οτι δεν ειναι το παν τα δωρα αλλα η αγαπη προς το παιδι.Ας ειμαστε ρεαλιστες δεν λειπουν τα δωρα στο παιδι εχει τα παντα.Αυτο που ηθελαηταν να ξερει οτι εχει εναν νονο!!!


ΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.Ο ΝΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΟΝΙΟΣ

13Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:39 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομιζω οτι βρηκες γιατι... Μαλλον θα βρηκε καμια που για καποιο λογο δε θελει τους ''δικους του'' ανθρωπους

ισως να ειναι και αυτο...αλλα το μωρο?
ενα παιδακι ειναι ακακο...σε τι θα τους βλαψει..ενταξει εμας εαν δεν θελει ναμην μας γνωρισει να μην μας κανει παρεα ..μα το μωρακι..?
Εδω ενα ξενο βλεπουμε ρε κοριτσια στο δρομο και το χαοκοιταμε και του μιλαμε!! Αυτο ? που ειναι και το βαφτιστηρι σου ?

14Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:43 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stardust έγραψε:τι να πω κοπελα μου κριμα αλλα μαλλον ειναι πολυ γαιδουρι γιατι οπως ειπε και μια κοπελα πιο πανω οτι ειναι λογο γυναικας εγω δεν νομιζω πως φταιει αυτο γιατι πρεπει να σαι πολυ ψυχρος να μπορεις να μην γυριζεις καν να χαμογελασεις εστω σε ενα μικρο παιδακι που σε φωναζει και αυτο το παιδακι να ναι το βαπτιστιρη σου.δηλαδη ελεος Mad


ελεος ..οπως το λες αλλα μαλλονουτε κι αυτο μπορει να διαθεσει σαν νονος..μονο κακια βγαζει η ολη σταση του!!!

15Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:47 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:Να ρωτήσω;
Δε συγκινείτε αυτός ο άνθρωπος όταν ακούει ένα μικρό παιδάκι να τον φωνάζει κλαίγοντας από το μπαλκόνι;
Προσωπικά μόνο που το διάβασα πληγώθηκα σ' αυτήν την εικόνα.
Πραγματικά δε μπορώ να σκεφτώ τι θα μπορούσες να κάνεις.


Συγνωμη ,ισως ακουγομαι τραγικη αλλα με πηρε το παραπονο και τα ζουμια μαζι..
Ναι οποως τα λες desT μου και αλλο να στο λεω και αλλο να το ζεις..
εχω κλαψει παρα πολυ οχι για αυτον τον αχριο αλλα γιατι δεν εχω δικαιολογια να πω στον μικρο!!

16Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 6:50 am

anna_nik

anna_nik
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
krima..einai poli asxhmo...k egw akoma perimenw apo to nono m na moy ferei mia koykla..edw k 20 xronia..pistwuw na xekolhsei to kefali tou k grhgora..

17Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:03 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ θα τον έκανα ρόμπα αφού το μαγαζί του είναι δίπλα στο σπίτι σου θα φρόντιζα να τον έκανα ρεζίλι σε όλ τη γειτονιά θα πήγαινα σε δυο μαγαζιά της γειτονιάς το ένα θα ηταν το ψιλικατζιδικο και το άλο κομμωτηριο και θα έλεηα πόσο ελεινος είναι και να δεις μέσα σε λίγο πως θα ένιωθε . Το παιδί είναι ακόμα μικρό και προσπαθα να μην πληγωνετε και στο γμαο του στο τελος μόλις τέλιωνε το μυστηριο θα έλεγα κοιτάξετε ένα ανθρωπο που έγεινε νόνος και δνε νοιάζετε για το πόνο που προξενει στο παιδί

18Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:04 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα του έπαιρνα και ένα δωρο το βραβειο του πιο σάπιου άνθρωπου και θα το έδεινε το παιδί μου

19Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:05 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ λέω μήπως το πρόβλημα δεν είναι το ότι είναι νονός, αλλά το ότι είναι(ήταν???) φίλος του άντρα σου... μήπως έγινε κάτι μεταξύ τους κ δεν θέλει πια επαφές...αλλά κ πάλι ό,τι κι αν συνέβη δεν δικαιολογείται η συμπεριφορά του.... No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No με τίποτα όμως!!!! Μπορείς να μιλήσεις με την αρραβωνιάρα κ να τη ρωτήσεις... γιατί οι πνευματικοί πατεράδες βγαίνουν τόσο σκάρτοι?????? Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307

20Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:08 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω?ειναι κριμα για το παιδακι να τον φωναζει και να μην του δινει σημασια.δεν ντεπεται?ειναι γα'ιδουρι!αν ειναι οικονομικο το προβλημα μπορειτε να του πειτεοτι δεν ειναι αναγκη να φερνει δωρα αρκει να το βλεπει και οταν του φωναζει να του μιλαει.αν και νομιζω οτι το προβλημα ειναι η γυναικα του.το εχω πολλες φορεες να χαλανε φιλιες χρονων οταν μπαινει μια καινουρια γυναικα στην παρεα.τα πατε καλα με αυτην?πιαστε τον νονο και μιληστε του.ειναι κριμα να μην εχει νονο(οχι για τα δωρα)απο τοσο μικρο.

21Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:19 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βανια μου δεν μπορω να τα κανω ολα αυτα δεν εχω τοση δυναμικη μεσα μου.Μπορει στην ουσια να θελω να τον σουβλισω ζωντανο αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα..
Αρκετοι ειναι αυτοι που ξερουν τι εχει κανει παντως γιατι ο κοσμος εχει ματια και βλεπει..

Να πληγωνει καποιος το παιδι μου κι εγω να εχω τα χερια δεμενα.

Καλε για να καταλαβεις ποσο κομπλεξικος ειναι εαν θα σου πω οτι αρνιοταν το γεγονος οτι παντρευεται μεχρι πριν ενα μηνα!!!!!!!!!! Shocked

Και φυσικα ουτε και οι δικοι του μας μιλανε!!!!
Εγκλημα να ειχαμε κανει ετσι δεν θα μας αντιμετωπιζε!!!

22Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:26 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
@Cinderela
ο αντρας μου τον επιανε καθε μερα και του μιλαγε.
Να λυσουν το προβλημα οτι κι αν ηταν κι αυτος εκει μουτρα και μουτρα σα
"γκο..να" αφου του εκανα πλακα στην αρχη του αντρα μου και του ελεγα μπας και σε γουσταρει και θελει να μεγαλωσετε μαζι το παιδι??

αλλα πολυ γρηγορα η πλακα εφυγε και τη θεση της πηρε η πικρα!
Λεγαμε οτι θα αλλαξει αλλα αυτος μας εδιωχνε μακρυα με τον τροπο του!
ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΣΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΞΑΦΝΙΚΑ!


ο αντρας μου λεει μηπως δεν μπορει να κανει παιδι και του την εχει βαρεσει!!!

Την αρραβωνιαρα δεν την ξερουμε απλα μαθαμε οτι εχει 2 κορες 15 και 17 αντιστοιχα και οτι του ριχνει 10 χρονια!
Δεν εχουμε επαφες με αυτην..

@ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ
του ειπαμε οτι δεν ψαχνουμε χορηγο για δωρα αλλα για ανθρωπο!

23Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:34 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
...με εχετε συγκινησει πολυ.. Sad
χαρηκα πολυ που μπηκα εδω να πω ενα προβλημα μου και να μην πληγωθω περισσοτερο με κακοβουλα σχολια!!

24Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:39 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100 Ένας απαίσιος νονός... 606100
δε νομίζω ότι αξίζει να ασχολείστε πλέον.... μη μιλάτε κ στο μωρό για το νονό... έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307 Ένας απαίσιος νονός... 966307

25Ένας απαίσιος νονός... Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:52 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι δεν του μιλαμε για αυτον ουτε την λεξη δεν λεμε πια ...μες το σπιτι μας αλλα τι να κανεις που ειναι κολλητα με εμας το μαγαζι του και το παιδι θελοντας και μη τον βλεπει συνεχεια αφου παιζι στο μπαλκονι...δεν ειμαστε και ψηλα σε οροφο!!
Να απαγορεψω στο παιδι να βγαινει στο μπαλκονι αποκλειεται! No

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις