Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 7:55 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αααα!! και το αλλο χθες μας εριξε την νυχτα κατω απο την πορτα την ασφαλεια του παιδιου το χαρτι δηλαδη για να παμε να πληρωσουμε κατι που ειχε κανει εκεινος δωρο...
Χεστηκα και βεβαια θα παω να το πληρωσω αλλα ουτε αυτο δεν ειχε το θαρρος να μας το δωσει στα χερια...

27Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 8:23 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:αααα!! και το αλλο χθες μας εριξε την νυχτα κατω απο την πορτα την ασφαλεια του παιδιου το χαρτι δηλαδη για να παμε να πληρωσουμε κατι που ειχε κανει εκεινος δωρο...
Χεστηκα και βεβαια θα παω να το πληρωσω αλλα ουτε αυτο δεν ειχε το θαρρος να μας το δωσει στα χερια...

Κάτι έχει γίνει πιστεύω που σου διαφεύγει. Είπες ότι για το γάμο το αρνιόταν πριν ένα μήνα; Δηλαδή δεν σας έχει καλέσει να φανταστώ;

28Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 8:32 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σιγα μη μας καλουσε...
δεν μπορω πια να φανταστω τι ειναι αυτο που μου διαφευγει...
Τι αλλο μπορουσα να κανω απο το να τον πιασωκι εγω κι αντρας μου και να του ζητησουμε να λυσουμε την οποια παρεξηγηση.Αν ηξερα τι μυγα τον τσιμπησα θα ηξερα και πως να αντιδρασω..τωρα απλα δεν ξερω και τραβαω και εγω την ακρη μου αφου ολες οι προσπαθειες πεσνε στο κενο!
Με αυτη την απορια θα πεθανω...
παει και τελειωσε αλλα με πικραινει η αδικια και αυτη η κατασταση που βιωνει το παιδακι μου χωρις λογο..

29Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 8:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:σιγα μη μας καλουσε...
δεν μπορω πια να φανταστω τι ειναι αυτο που μου διαφευγει...
Τι αλλο μπορουσα να κανω απο το να τον πιασωκι εγω κι αντρας μου και να του ζητησουμε να λυσουμε την οποια παρεξηγηση.Αν ηξερα τι μυγα τον τσιμπησα θα ηξερα και πως να αντιδρασω..τωρα απλα δεν ξερω και τραβαω και εγω την ακρη μου αφου ολες οι προσπαθειες πεσνε στο κενο!
Με αυτη την απορια θα πεθανω...
παει και τελειωσε αλλα με πικραινει η αδικια και αυτη η κατασταση που βιωνει το παιδακι μου χωρις λογο..

Εντάξει με αυτά και με αυτά μονο βρισιές μου έρχονται στο μυαλό...

Απλά δεν αξίζει και καλύτερα για το παιδί γιατί δεν χρειάζεται υποκριτές και δειλούς στην ζωή του. Ειδικά όταν κάποιος έχει τον ρόλο του νονού και αποτελεί πρότυπο, πνευματικό γονέα και καθοδηγητή... Μην σκοτίζεσαι αλλό.

30Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 8:54 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ το παλεψα αλλα με τρωει η απορια τι κακο εκανα και αξιζω τετοια αδιαφορια και τοση κακια εγω και το παιδι μου.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΤΟΥ " ΕΙΣΑΙ ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΣ"

31Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 9:10 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:αχ το παλεψα αλλα με τρωει η απορια τι κακο εκανα και αξιζω τετοια αδιαφορια και τοση κακια εγω και το παιδι μου.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΤΟΥ " ΕΙΣΑΙ ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΣ"

Και να βλέπεις το δημιούργημά σου κάθε πρωί απο απέναντι, χαχα! Ειλικρινά, δεν αξίζει να στεναχωριέσαι.

32Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 10:14 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λεω να καλεσω τους αγανακτισμενους μαζι με τους κουκουλοφορους να ερθουν μια βολτα κατα δω να του κανουν μια ανακαινιση και να του ριξουν και καμποσα φασκελα!!

33Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 2:14 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μηπως να επιανες τους γονεις του κ να τους ρωτουσες?? η' αν οχι εσυ-αφου λες δεν σας μιλανε- ισως οι γονεις σου?? δεν εχετε καποιον κοινο γνωστο με τον κουμπαρο?
αυτα μονο κ μονο για να σου φυγει η απορια....
γιατι απο οσα διαβασα εχω να πω απλα "μην ασχολεισαι περισσοτερο".. μια παρομοια κατασταση βιωνω κ εγω με τον ενα μας νονο- απο την αποψη οτι ξεκοψε χωρις λογο, μονο το πασχα επικοινωνει- αλλα πραγματικα δεν ασχοληθηκα να μαθω τι κ πως.. αν δεν εχει μυαλο απο μονος του να καταλαβει οτι αυτο που κανει σε ενα παιδακι ειναι τελειως σκληρο αλλα κ προσβλητικο, δεν αξιζει περαιτερω προσπαθεια απο μερους σου.. το παιδι σου δεν τον εχει αναγκη!!

34Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 2:18 pm

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οσο κι αν καποια πραγματα με καινε ποτε δεν βαζω τριτους αναμεσα..οταν καποτε το εκανα εχασαπολυ περισσοτερα απο οτι πιστευα οτι θα κερδισω.
Τον επιασα κι εγω κι αντρας και μαζι και μονοι μας ο καθενα και τον παρακαλεσαμε ξανα και ξανα...
Κρατησε μια σταση αλλοκοτη μη φυσιολογικη ,ανεξηγητη...
Δεν μπορω να κανω κατι αλλο ..καποια στιγμη θα το ξεπερασω που θα παει..αλλα πληγωθηκα για αλλη μια φορα γιατι δεν ειχα και λιγη καχυποψια μεσα μου!

35Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 2:35 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
baby-m έγραψε:οσο κι αν καποια πραγματα με καινε ποτε δεν βαζω τριτους αναμεσα..οταν καποτε το εκανα εχασαπολυ περισσοτερα απο οτι πιστευα οτι θα κερδισω.
Τον επιασα κι εγω κι αντρας και μαζι και μονοι μας ο καθενα και τον παρακαλεσαμε ξανα και ξανα...
Κρατησε μια σταση αλλοκοτη μη φυσιολογικη ,ανεξηγητη...
Δεν μπορω να κανω κατι αλλο ..καποια στιγμη θα το ξεπερασω που θα παει..αλλα πληγωθηκα για αλλη μια φορα γιατι δεν ειχα και λιγη καχυποψια μεσα μου!

τι σας ειπε δηλαδη οταν μιλησατε?? εδωσε καμια εξηγηση για την συμπεριφορα του? καμια δικαιολογια εστω? δεν μπορει κατι θα σας ειπε...

36Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Τετ Ιουν 29, 2011 11:22 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν θα σου στείλω από εκεί το γιο μου χαχαχα μπουρλώτο .... αυτό που λες με το σκατόψυχος δεν είναι καθόλου άσχημο και αν το κάνεις με σπρέι μια χαρά είναι . Πέρα από αυτό καταλαβαίνω ότι όλο αυτό που ζείς είναι ψυχοφθόρο να προσπαθείς να δώσεις εξηγήσεις σε ένα μικρό παιδάκι γιατί πρέπει να πληγώνετε έτσι. Πιάσε το μωράκι και πες του ότι ο νονός δεν μας θέλει αλλά και εμείς δεν τον θέλουμε η μαμά με τον μπαμπά θα σου παίρνουν και θα σε αγαπάνε πολύ περισσότερο διπλά. Ο νονός τρελάθηκε δεν ξέρει τη κάνει δνε θα του δίνουμε πια σημασία .έχεις κάποια κολλητή που να την βλέπει όμως συνέχεια το παιδί γιατί το να εμφανιστεί ένας άνθρωπος που νε το έχει δει ποτέ και πει ναι εγω γινομαι νονός η νονά θα του έρθει κάπως . Αν έχεις κάποιο συγγενή η φίλη πες τους τη κατάσταση και συνενοησου να παίρνετε εσείς με τον άντρα σου τα πράγματα απλά εκέινη να έρχετε και να ασχολείται σαν νονά τωρα αν μπορουσε να ανταποκριθεί και στα έξοδα γιατί όχι . Το μωρό σου αυτή τη στιγμή θέλει ιδιαίτερη μεταχείρηση και αυτό γατί δεν μπορείς να βρεις κάποια δικαιολογία είναι απέναντι ο μαλ...ς ίσως αν πάρεις τη γραμμή για το παιδί και τον έφηβο ; εμένα σε πρόβλημα με τη συμπεριφορά του Σταύρου με βοήθησαν

37Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 12:02 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CHRISLA @
Μας ελεγε : μην τρελενεστε ολα καλα θα ερθω και θα σας πω ...δεν εχει σχεση με εσας...κατι δικα μου ειναι...απλα εχω πολλα στο κεφαλι μου...σαν αυτα που λενε τα κοριτσακια .....ααααα θελω λιγο χρονο να σκεφτω κλπ

αλλα ποτε δεν ηρθε...
και ειναι διπλα μας ετσι!!!!!
Και μαγαζι και σπιτι διπλα μας!!!!!!

Περιμεναμε μεχρι το Μ.Σαββατο να ερθει μα δεν ηρθε ποτε!!!!!!

Απο τοτε τραβηξαμε κι εμεις την ακρη μας!!!

38Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 12:06 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΑΝΙΑ@
καταρχας με χαρα θα δεχτω και γιο και μαμα για καφε και οτι αλλο Wink ..
θελει το παιδι!!!!

οσο για αυτα που μου γραφεις αυτο κανω μα ειναι μωρο ακομα και την αλλη ωρα παει παλι και φωναζει...
τωρα εβαλε και το
" εεεε μιλαω ....εεεε ακουμε"
οτι λεω εγω σε αυτον παει στο μπαλκονι και τα φωναζει στο νονο του.

Οσο για την γραμμη ναι πολυ καλη ιδεα θα την χρειαστω αρκετα αποεδω και περα ηταν καλη συμβουλη!!!

39Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 2:42 am

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η μόνη ίσως πιθανή εξήγηση είναι ότι έχει οικονομικά προβλήματα και θέλει να απομακρυνθεί για να μην επιβαρύνεται και με τις υποχρεώσεις του νονού.. No
Θα μπορούσε όμως έστω να μιλάει στο μωρό και να του δείχνει λίγη τρυφερότητα
Όπως και να' χει είναι απαράδεκτος και τέτοιοι άνθρωποι καλύτερα να βρίσκονται μακριά μας..

40Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 2:45 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
baby-m έγραψε:Νομιζω οτι βρηκες γιατι... Μαλλον θα βρηκε καμια που για καποιο λογο δε θελει τους ''δικους του'' ανθρωπους

ισως να ειναι και αυτο...αλλα το μωρο?
ενα παιδακι ειναι ακακο...σε τι θα τους βλαψει..ενταξει εμας εαν δεν θελει ναμην μας γνωρισει να μην μας κανει παρεα ..μα το μωρακι..?
Εδω ενα ξενο βλεπουμε ρε κοριτσια στο δρομο και το χαοκοιταμε και του μιλαμε!! Αυτο ? που ειναι και το βαφτιστηρι σου ?

Βρε μπας και βρηκε καμια πρωην του αντρα σου?????????

41Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 3:00 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω νιώσει την απόρριψη απ'το νονό και είναι πολύ άσχημο όλο αυτό. Το πιο κακό από όλα είναι ότι όσα και να του προσφέρετε του παιδιού, πάντα θα το πληγώνει αυτό το γεγονός.
Τεςπα, εγώ πρόσφατα τον βρήκα τυχαία στο δρόμο , έκανε ότι δε με βλέπει και του έριξα ένα φτύσιμοοοοο ... κοκκίνισε απ΄την ντροπή του ο άχρηστος!! ρόμπα τον έκανα.. Rolling Eyes

42Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 3:06 am

????????


Επισκέπτης
[quote="thequeen86"]
etoile! έγραψε:
baby-m έγραψε:
Το Σαββατο παντρευεται και εμεις το μαθαμε τυχαια απο τη γειτονια ..
Κανενας δεν καταλαβε τι του εφταιξε και το μετανιωσε τοσο πολυ που εγινε νονος.

Νομιζω οτι βρηκες γιατι... Μαλλον θα βρηκε καμια που για καποιο λογο δε θελει τους ''δικους του'' ανθρωπους.... Μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου. Να αγοραζεις εσυ τα δωρα του παιδιου σου. Δεν εχετε κανενα αδερφο ή αδερφη να το αναλαβει και ας τα αγοραζετε εσεις; Απλα για να χαιρεται το παιδι οτι εχει νονο;;;

Ασε και εγω ξερεις τι αγχος εχω για τους νονους;;;Δε μου προτειναν οι κουμπαροι, αλλα ειναι λιγο καρμιρηδες και το σκεφτομαι, γιατι στο γαμο μου εβγαλαν την ψυχη, παρολο που ειχα διαλεξει ο,τι πιο φτηνο ειχα βρει και τελικα τα περισσοτερα τα πληρωσα μονη μου!!!
Για να δουμε...[/quo

ΕΛΕΟΣ! ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΤΙ ΤΟΥΣ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΟΝΟΥΣ? ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ Κ ΕΚΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ???

Το θεμα μου ειναι οτι παρα τα στραβα τους, ειναι οι μονοι ανθρωποι που ειμαστε πιο κοντα και μας εχουν φερθει σωστα. Και ετσι τα ζυγιζω και κανω το κορόιδο!! Ειναι και καλος φιλος του αντρα μου, οποτε δε δινω σημασια.Αλλα εχουν πολλα εξοδα τελευταια και δε νομιζω να θελουν να βαφτισουν.
Να δω ποιον θα βρω με αυτη τη κριση.... Αλλο αγχος και αυτο!!!

43Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 3:07 am

????????


Επισκέπτης
baby-m έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω σκεφτομαι κ το αλλο μηπως εχει οικονομικα προβληματα κ γι'αυτο σας αποφευγει?

ναι .. το μαγαζι δεν παει καλα ..αλλα μια απο τις φορες που τον πιασαμε με τον αντρα μου και τον ρωτουσαμε του ειπαμε οτι δεν ειναι το παν τα δωρα αλλα η αγαπη προς το παιδι.Ας ειμαστε ρεαλιστες δεν λειπουν τα δωρα στο παιδι εχει τα παντα.Αυτο που ηθελαηταν να ξερει οτι εχει εναν νονο!!!

Και αυτο να ειναι, αποκλειεται να μη μπορει να βρει 10 ευρω να παρει ενα παιχνιδακι, ελεος!!!!

44Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 3:12 am

????????


Επισκέπτης
baby-m έγραψε:Νομιζω οτι βρηκες γιατι... Μαλλον θα βρηκε καμια που για καποιο λογο δε θελει τους ''δικους του'' ανθρωπους

ισως να ειναι και αυτο...αλλα το μωρο?
ενα παιδακι ειναι ακακο...σε τι θα τους βλαψει..ενταξει εμας εαν δεν θελει ναμην μας γνωρισει να μην μας κανει παρεα ..μα το μωρακι..?
Εδω ενα ξενο βλεπουμε ρε κοριτσια στο δρομο και το χαοκοιταμε και του μιλαμε!! Αυτο ? που ειναι και το βαφτιστηρι σου ?

Αγαπη... δε ξερεις τη φραση ... το... καραβια σερνει Laughing
Εγω στο λεω γιατι το ειδα στην πραξη. Ενας φιλος του αντρα μου (που ηθελε να μας παντρεψει πριν!!) βρηκε μια ψωνισμενη, καρακαβαλημενη και μας εκοψε και το καλημερα μετα. Φυσικα της κυριας δε της αρεσε κανεις, εκοψε αδερφια,ανηψια, φιλους, τα παντα. Μονο οι δικοι της ειναι σωστοι ανθρωποι. Οποτε τι να πεις... Σιγα που θα κολλαγε στο βαφτιστηρι!!!! Γι αυτο σου λεω.... Μαλλον προς τα εκει το βλεπω.
Παντως δε καταλαβαινω γιατι δε τον ρωταει ο αντρας σου στα ισια... υποτιθεται οτι ειναι φιλοι... Τουλαχιστον να ξερετε τον λογο και να δειτε τι θα κανετε απο δω και περα!!!

45Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 3:13 am

????????


Επισκέπτης
βανια έγραψε:Εγώ θα τον έκανα ρόμπα αφού το μαγαζί του είναι δίπλα στο σπίτι σου θα φρόντιζα να τον έκανα ρεζίλι σε όλ τη γειτονιά θα πήγαινα σε δυο μαγαζιά της γειτονιάς το ένα θα ηταν το ψιλικατζιδικο και το άλο κομμωτηριο και θα έλεηα πόσο ελεινος είναι και να δεις μέσα σε λίγο πως θα ένιωθε . Το παιδί είναι ακόμα μικρό και προσπαθα να μην πληγωνετε και στο γμαο του στο τελος μόλις τέλιωνε το μυστηριο θα έλεγα κοιτάξετε ένα ανθρωπο που έγεινε νόνος και δνε νοιάζετε για το πόνο που προξενει στο παιδί

Και τι θα εβγαινε με αυτο;;; Απλα θα εκανε πολυυυ χειροτερα τα πραγματα....

46Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 3:35 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι κοριτσι μου αυτοι για μενα δεν λεγονται ανθρωπος αυτος που πληγωνει ετσι ενα μωρακι.ισως καλυτερα που τον ανακαλυψατε τωρα που δεν καταλαβαινει το παιδι και μπορειτε να το ξελασετε κατα ενα τροπο.οπως ειπε και η βανια βρες ενα δικο σου ατομο και πες στην μικρη σου οτι αυτη η νονα σου η νονος .και οτι ο νονος εχει προβλημα στα αυτια.τι να πεις

47Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 6:22 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
etoile @
τον πιασαμε πολλες φορες και οπως ανφερα και στην CHRISLA @
Μας ελεγε : μην τρελενεστε ολα καλα θα ερθω και θα σας πω ...δεν εχει σχεση με εσας...κατι δικα μου ειναι...απλα εχω πολλα στο κεφαλι μου...σαν αυτα που λενε τα κοριτσακια .....ααααα θελω λιγο χρονο να σκεφτω κλπ

αλλα ποτε δεν ηρθε...
και ειναι διπλα μας ετσι!!!!!
Και μαγαζι και σπιτι διπλα μας!!!!!!

Περιμεναμε μεχρι το Μ.Σαββατο να ερθει μα δεν ηρθε ποτε!!!!!!

Απο τοτε τραβηξαμε κι εμεις την ακρη μας!!!

48Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 6:23 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νενεν @
οχι δεν υπαρχει αυτο ..
εχει βρει μας ειπανε μια 10 χρονια μεγαλητερη του παντρεμενη χωρισμενη με δυο κορες!

49Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty http://forum.eimaimama.gr/t6709-topic Πεμ Ιουν 30, 2011 6:45 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΒΙΩΝΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΕ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΖΗΤΑΕΙ,ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΕΚΕΙ.ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ,ΤΙΠΟΤΑ.ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΗΡΘΕ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΕΞΟΔΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ,ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.

50Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 6:48 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχεις δικιο αυτο ειπα κι εγω ο νονος ειναι επιλογη δεν ειναι σα τον συγγενη...για αυτο και νιωθω ενοχη γιατι εστω και αθελα μου ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΒΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις