Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 6:49 am

Soulitsa

Soulitsa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν ξερω τι να πω....
Πραγματικα το διαβασα και στενοχωρηθηκα.
Μα να τον φωναζει το παιδακι απο το μπαλκονι και εκεινος σημασια?
Τι ανθρωπος ειναι αυτος?
Ειλικρινα δεν ξερω πως θα αντιδρουσα,σε μια παρομοια κατασταση.
Βεβαια και εμενα ο νονος μου οταν με βαφτισε εφυγε και ζει μονιμα στο εξωτερικο καμια επαφη,τωρα τον ειδα μετα απο τοσα χρονια στον γαμο του αδελφου μου.
Δεν τον νιωθω σαν νονο μου Sad Sad Sad
Παντα με στενοχωρουσε οταν ακουγα αλλα παιδια να λενε αυτο ειναι απο το νονο μου κλπ.
Sorry για το μεγαλο post και την δικη μου ιστορια,αλλα με αφορμη αυτο που σου συμβαινει το θυμηθηκα!
Εσυ να 'σαι καλα,να χαιρεσαι το παιδακι σου και την οικογενεια σου.

52Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 6:57 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
soulitsa μου κι εμενα ο νονοςμου ηταν πολυ φτωχος ανθρωπος γιατι ηταν τσαγκαρης αλλα εχω πολυ γλυκιες αναμνησεις απο εκεινον..
Το μονο που εχω αποαυτον ειναι μιαξυλινη σβουρα που μου την ειχε φτιαξει εκεινος.Αλλα ειναι να εχω τα παντα!
Πεθανε γρηγορα ηταν μεγαλος οταν με βαφτισε αλλα αμυδρα στο μυαλο μου υπαρχει ενα προσωπο με ενα ζεστο χαμογελο..
Γιαυτο και επεμεινα στο γεγονος οτι νονος δεν σημαινει μονο ρουχα παουτσια και δωρα αλλα πανω απο ολα αγαπη και ζεστασια!!!!!!

53Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 7:21 am

Soulitsa

Soulitsa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
baby-m έγραψε:soulitsa μου κι εμενα ο νονοςμου ηταν πολυ φτωχος ανθρωπος γιατι ηταν τσαγκαρης αλλα εχω πολυ γλυκιες αναμνησεις απο εκεινον..
Το μονο που εχω αποαυτον ειναι μιαξυλινη σβουρα που μου την ειχε φτιαξει εκεινος.Αλλα ειναι να εχω τα παντα!
Πεθανε γρηγορα ηταν μεγαλος οταν με βαφτισε αλλα αμυδρα στο μυαλο μου υπαρχει ενα προσωπο με ενα ζεστο χαμογελο..
Γιαυτο και επεμεινα στο γεγονος οτι νονος δεν σημαινει μονο ρουχα παουτσια και δωρα αλλα πανω απο ολα αγαπη και ζεστασια!!!!!!



Εχεις απολυτο δικιο σε ολα αυτα.
Να ενδιαφερεται και να σε αγαπαει αυτος που σε βαφτισε.
Ειναι πολυ ομορφες αυτες οι αναμνησεις που εχεις.


54Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 12:35 pm

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
baby-m έγραψε:εχεις δικιο αυτο ειπα κι εγω ο νονος ειναι επιλογη δεν ειναι σα τον συγγενη...για αυτο και νιωθω ενοχη γιατι εστω και αθελα μου ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΒΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ!!!!
Νομίζω ότι αδίκως κατηγορείς τον εαυτό σου..
Σαφώς και εμείς οι άνθρωποι ήμαστε υπεύθυνοι για τις επιλογές μας αλλά όσον αφορά τις διαπροσωπικές μας σχέσεις (είτε πρόκειται για συζύγους, είτε για φίλους κλπ) ποτέ δε μπορούμε να γνωρίζουμε πώς αυτές θα εξελιχθούν στην πορεία γιατί πολύ απλά οι άνθρωποι αλλάζουν..

55Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 1:48 pm

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστω δεν σου κρυβω οτι με ανακουφιζει λιγο η αποψη σου...
Ισως τελικα πρεπει να το παρω αποφαση να το ξεπερασω σαν ενα λαθοςπου πρεπει να μπει στα πισω πισω κι ας το εχω καθε μερα μπροστα μου...
Εχω και αυτο το μπουρ μπουρ της γειτονιας....
ΟΚ..ολοι με το μερος μου ειναι γιατι ολοι βλεπουν το πως φερεται στο μωρο αλλα αυτο εμενα δεν με ηρεμει δεν θελω στρατοπεδα θελω απλα να μαθω τι εκανα -καναμε ...
Παντως εαν ποτε βαφτισω παιδακι δεν θα το ξεχωρισω απτο παιδι μου.
Τοσο που εχω γεμισει με πικρα γιαοτι εγινε!

56Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 1:59 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΒΙΩΝΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΕ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΖΗΤΑΕΙ,ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΕΚΕΙ.ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ,ΤΙΠΟΤΑ.ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΗΡΘΕ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΕΞΟΔΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ,ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.
Ακριβως η ιδια περιπτωση βιωνω & εγω απο την δικια μου νονα.Κοντευω τα 18 μου χρονια & ποτε μα ποτε δεν με εχει παρει τηλεφωνο στα γενεθλια μου & στην γιορτη μου. Sad

http://www.pet2pet.gr/

57Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 2:06 pm

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΥΝΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ !! ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΙΤΑ ΜΕ ΜΙΣΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΕΧΟΥΝΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΙΡΑ ΤΗΣ . ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗΝ ΕΒΑΖΕ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ !! Cool Mad Mad

58Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 2:27 pm

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΑΧ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΥΝΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ !! ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΙΤΑ ΜΕ ΜΙΣΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΕΧΟΥΝΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΙΡΑ ΤΗΣ . ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗΝ ΕΒΑΖΕ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ !! Cool Mad Mad

τον ζηταει????

59Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 9:03 pm

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΉΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ... ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΧΑΖΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ! ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ "ΑΠΑΙΤΕΙΣ" ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΣΤΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ? ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΜΕΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΚΑΛΑ Ο ΝΟΝΟΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΔΕΡΦΟ, ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΔΕ ΦΤΑΙΤΕ ΕΣΕΙΣ!

60Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Πεμ Ιουν 30, 2011 10:36 pm

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην στεναχωριέσαι για ό,τι έχει γίνει. Ο άνθρωπος αυτός που απέρριψε το πνευματικό του παιδί, για μένα είναι αναίσθητος....ή καλύτερα επηρρεπής στο μ...νι της γκόμενας....Προσωπικά -και νομίζω και άλλες κοπέλες στο έγραψαν- θεωρώ ότι ο λόγος που απομακρύνθηκε είναι η γυναίκα...Όλες γνωρίζουμε πόσο μπορούμε να επηρεάσουμε τους άντρες μας για κάτι...εκείνη του άλλαξε τα μυαλά....το ότι σας λέει γκομενίστικες δικαιολογίες είναι για να σας αποφύγει, γιατί πολύ απλά ξέρει ότι φταίει και ντρέπεται να αντικρίσει και εσάς και το παιδί. Καλά για το ότι δεν απαντάει σε μια γλυκιά φωνούλα που τον αποκαλεί νονούλι, πρέπει επειγόντως να τον θεωρήσεις ΞΕΓΡΑΜΜΕΝΟ...πες μου ποιός ενήλικας δεν συγκινείται από ένα παιδάκι όταν τον φωνάζει; ποιός; κοπέλα μου μην στεναχωριέσαι....από την μία καλύτερα που έγινε τώρα....
α προς Θεού μην κατηγορείς τον εαυτό σου ότι έκανες λάθος επιλογή...δεν ήξερες ότι αυτός ο άνθρωπος είναι άβουλος και επηρρεπής...δεν φταίς εσύ....καταλαβαίνω ότι νιώθεις τύψεις, γιατί δεν μπορείς να καλύψεις το κενό του νονού...μπορεί όμως να το καλύψει κάποιος άλλος...θα σου μιλήσω από προσωπική πείρα....ο νονός του αδερφού μου εξαφανίστηκε , μόλις τον βάφτισε....η γυναίκα του ήταν μία σκύλα λέει η μάνα μου...οπότε λογικό και επόμενο να το ξεγράψει το μωράκι....εκείνη που έγινε αναπληρώτρια νονά ήταν η θεία μου, η γυναίκα του αδερφού της μάνας μου...για τον αδερφό μου ήταν και είναι η νονά του....μπορεί να μην του έριξε το λάδι, αλλά την αγάπη την έδωσε και τα δωράκια του τού έφερνε -που τόσο τα περιμένουν, κακά τα ψέμματα, τα παιδάκια κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα...(στο σχολείο που δουλεύω τα παιδάκια τρελένονται για τους νονούς τους και όταν πλησιάζουν γιορτές λένε τις επιθυμίες τους και τα δώρα που θέλουν να τους φέρουν)....
μην στεναχωριέσαι, σε παρακαλώ....και μην του ξαναμιλήσετε...δεν αξίζει κοπέλα μου...δεν αξίζει δυστυχώς Rolling Eyes

61Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 12:37 am

Vagelo

Vagelo
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει τόση γαιδουριά σε έναν άνθρωπο! Τέτοια αναισθησία; Να μη μιλάει ούτε καν στο παιδί και χωρίς να έχει προηγηθεί τίποτα; Κάτι άλλο θα παίζει! Έχουν δίκιο οι κοπέλες αυτή η αρραβωνιάρα θα μπήκε στη μέση εκτός κι αν αυτός έχει παρεξηγηθεί μαζί σας για κάποιο λόγο που εσείς δε γνωρίζετε. Μου έχει τύχει κι εμένα πολλές φορές με τους συγγενείς του άντρα μου να υπάρχει παρεξήγηση χωρίς να το ξέρω! Όπως και να 'χει όμως ο τύπος είναι ζώον!!

62Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 1:01 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubouka@
εχω πια αρχιζει να το πιστευω κι εγω πως για ολα φταει εκεινη..
εμαθα οτι ειναι πολυ ζηλιαρα οτι τον εχει πνιξει...ειχανε 10 χρονια σχεση ελεος ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕ ΠΟΤΕ!!!!!
ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 606100

Τωρα που το σκεφτομαι η γκομενα δεν ειχε ερθει ουτε στη βαφτιση εαν ισχυει αυτο γιατι η βαφτιση εγινε περυσι!!!!!! Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 606100

Δεν ξερω εαν ειναι λογια της γειτονιας αλλα τα ειπε εναςγειτονας στον αντρα μου!!!

Αdelina
εσυ σταθηκες τυχερη....εμενα κανεις δεν θελει να το αναλαβει..
που σημαινει οτι σε κανεναν δεν περισευει αγαπη πια!!!!

Vagelo
Μου και εαν υπαρχει παρεξηγηση απο εμας γιατι δεν μας το ειπε στις τοσες φορες που τον πιασαμε????

63Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 1:06 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
baby-m έγραψε:boubouka@
εχω πια αρχιζει να το πιστευω κι εγω πως για ολα φταει εκεινη..
εμαθα οτι ειναι πολυ ζηλιαρα οτι τον εχει πνιξει...ειχανε 10 χρονια σχεση ελεος ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕ ΠΟΤΕ!!!!!
ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 606100

Τωρα που το σκεφτομαι η γκομενα δεν ειχε ερθει ουτε στη βαφτιση εαν ισχυει αυτο γιατι η βαφτιση εγινε περυσι!!!!!! Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 606100

Δεν ξερω εαν ειναι λογια της γειτονιας αλλα τα ειπε εναςγειτονας στον αντρα μου!!!

Αdelina
εσυ σταθηκες τυχερη....εμενα κανεις δεν θελει να το αναλαβει..
που σημαινει οτι σε κανεναν δεν περισευει αγαπη πια!!!!

Vagelo
Μου και εαν υπαρχει παρεξηγηση απο εμας γιατι δεν μας το ειπε στις τοσες φορες που τον πιασαμε????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ..ΑΣΧΗΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΤΟΥ ΦΤΑΙΕΙ..ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ...ΑΦΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΧΕΣΤΟΝ.ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?

64Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 1:24 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απτη πλευρα του αντρα μου τα αδερφια ουτε καλημερα δεν μας λενε και απο την πλευρα μου η αδερφη μου το παιζει λιγο σνομπ μιας και παντρευτηκε τυπο με επιχειρηση και την ακουσε νεοπλουτη!!!!
Με μας θα ασχολειτε??

ηταν της μοιρας του γραφτο!!!
Θα μεινει χωρις νονο...αλλα θα εχει αγαπη που θα καλυπτει τους παντες απο εμενα τον πατερα του και την μητερα μου!!!

65Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 1:32 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:απτη πλευρα του αντρα μου τα αδερφια ουτε καλημερα δεν μας λενε και απο την πλευρα μου η αδερφη μου το παιζει λιγο σνομπ μιας και παντρευτηκε τυπο με επιχειρηση και την ακουσε νεοπλουτη!!!!
Με μας θα ασχολειτε??

ηταν της μοιρας του γραφτο!!!
Θα μεινει χωρις νονο...αλλα θα εχει αγαπη που θα καλυπτει τους παντες απο εμενα τον πατερα του και την μητερα μου!!!


λοιπον τον παιδαρο τον αναλαμβανω εγω παει κ τελειωσε! ειναι δυνατων να υπαρχει τετοια γαιδουρια στον κοσμο??????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

66Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 1:48 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τωρα αυτο ειναι σοβαρο?
η κανουν πουλακια τα ματακια μου?
Δεν το πιστευω αυτο που διαβασα!!!
Τι λες καλη μου???
Μιλας σοβαρα???????

Ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που ειπες και μονο που ειπες και μονο η σκεψη..

67Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:07 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
k βεβαια ειναι σοβαρο! ειναι δυνατων? το παιδακι θελει να νιωσει αγαπη κ αυτο μου περισευει! ειναι δυνατων να υπαρχουν ανθρωποι τοσο τσιγκουνιδες?κ εγω ειχα προβλημα στο θεμα νονου κ εντελει θα το βαφτησει η μαμα μου κ η αδερφη μου.το νονο δεν τον κανουν τα δωρα αλλα η αγαπη

68Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:30 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι ουτε εμενα με νοιαζουν τα δωρα αυτο που μενοιαζει ειναι να παψει να φωναζει "νονουλιιιι" και να κρεμεται απο το μπαλκονι...
πραγματικα μακαρι να μπορουσατε να δειτε καιμε τα ματιας σας τι συμβαινει...
ειλικρινα δηλαδη μονο απο κοντα μπορει καποιος να δει το μεγεθος της απανθρωπιας!!!

69Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:32 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ "ΑΤΕΑΚΙ ΜΟΥ ΛΑΜΠΟ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΑΚΟΥΣ ????
ΤΕΣ ΠΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΦΘΕΙΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ.
ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

70Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:33 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πολυ φοβαμαι οτι δεν θα κρατηθω κ θα παω κ θα τον αρχησω στα μπινελικια μη σου πω κ χειροτερα!!!!!!!! Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 654655 Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 654655 Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 654655 Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 654655 Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 654655 Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 654655


το γαιδουρι το ξεσαμαρωτο!!!!! Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 654655

71Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:34 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ "ΑΤΕΑΚΙ ΜΟΥ ΛΑΜΠΟ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΑΚΟΥΣ ????
ΤΕΣ ΠΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΦΘΕΙΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ.
ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ


το γλυκο μου.αρε μπαφλες που θελει ο καταμαλακας!!! συγνωμη για το λεξιλογιο αλλα μου εχει ανεβει η πιεση στο 20 !

72Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Baby m, να σε ρωτήσω κάτι άσχετο. Τα κατάφερες να συνδεθείς στο chat;

73Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:44 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι Sad
δεν μου δινει επιλογη συνδεσεις πουθενα!!

74Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:45 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:οχι Sad
δεν μου δινει επιλογη συνδεσεις πουθενα!!

Σου στέλνω pm!

75Ένας απαίσιος νονός... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ένας απαίσιος νονός... Παρ Ιουλ 01, 2011 2:52 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα σας αφησω για λιγο γιατι πρεπει να βγω θα ειμαιεδω και παλι το μεσημερακι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις