Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου τουλα, ειμαι η κουλα!!!εγω θα σου ελεγα να τους κρατησεις και τους 5. εναν για καθε μερα της εβδομαδας, το σκ ρεπο για να ξεκουραζεσαι!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsia entaksi. Ginontai 3 kommatia. To deutero einai to makrutero opote tuxerh opoia to parei. Bebaia epeidi einai siamaia to deutero den exei katolou xeri. Tha kano kali timi omos.

Tha sas po ki alla stoixeia gia na mi lete oti leo psema. Ego timia kopela. H mama mou legete mur-lee. O mpampas bruce-lee (sinonumia), h nufi mou arraboniastikia aderfou mou Psi-lee (1,75 einai) kai o aderfos mou to idio me nufi mou alla meta to ps balte anti gia i, ena o.

Ego timia kopela kano kali timi.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τούλα 5 άντρες = 5 πεθερές!!!!! affraid

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:θελουν να με παντρευτον και οι 5! Μ ε ποιον να παω;;;; Soooooooooooos

Άντε καλέ αυτό είναι εύκολο.
Με τον πατέρα του παιδιού που θα βγει πρώτο.ΠΦΦΦΦ σιγά...

Η επόμενη παρακαλώ!

ειναι που επεσες απο την ξαπλωστρα και δε ξερεις τι λες!θα σε βοηθησω λοιπον!η σωστη απαντηση για να βοηθησεις και ουχι να ξεπεταξεις την πεταχτουλα φιλη σου ειναι να δωσεις καποιες κατευθυντηριες ερωτησεις σχετικα με τους 5...οπως?ηταν κανεις πλουσιος?ομορφος?καλος στο σεξ?και κατοπιν να πεις τη γνωμη σου.ετσι της δινεις γουρουνι στο σακι της κοπελας...και δεν ειναι σωστο...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Koritsia entaksi. Ginontai 3 kommatia. To deutero einai to makrutero opote tuxerh opoia to parei. Bebaia epeidi einai siamaia to deutero den exei katolou xeri. Tha kano kali timi omos.

Tha sas po ki alla stoixeia gia na mi lete oti leo psema. Ego timia kopela. H mama mou legete mur-lee. O mpampas bruce-lee (sinonumia), h nufi mou arraboniastikia aderfou mou Psi-lee (1,75 einai) kai o aderfos mou to idio me nufi mou alla meta to ps balte anti gia i, ena o.

Ego timia kopela kano kali timi.


Αχαχαχαχαχαχαχα αμα γεννησω θα φταις χαχαχαχαχαχα!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Τούλα 5 άντρες = 5 πεθερές!!!!! affraid
affraid affraid affraid Σωστήηηη!!!



Ευάκι έγραψε:καλος στο σεξ?
Ειρωνεύεσαι την κοπέλα που μας λέει το πρόβλημά της;;;
tongue

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Τούλα 5 άντρες = 5 πεθερές!!!!! affraid

τρομακτικο οντως!τουλα ριξε τα 5δυμα και παρε τα 3 της τσου-λι κι αμα σε πειραξει και κανεις στειλε τον μπαμπα της τσου-λι να τους τυφλωσει!!!!!!!!!! Shocked -> cyclops

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:θελουν να με παντρευτον και οι 5! Μ ε ποιον να παω;;;; Soooooooooooos

Άντε καλέ αυτό είναι εύκολο.
Με τον πατέρα του παιδιού που θα βγει πρώτο.ΠΦΦΦΦ σιγά...

Η επόμενη παρακαλώ!

Γιατί βρε Αθηνά; Κι εκεί η πρωτιά να παίζει ρόλο;;;;
Με τον πιο ωραίο να πας!Ούτε συζήτηση.... Αλλά κάνε τους υπόλοιπους κουμπάρους και θα'σαι καλυμμένη!!! Wink Wink Wink

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλος στο σεξ?
Ειρωνεύεσαι την κοπέλα που μας λέει το πρόβλημά της;;;
tongue

με κατηγορεις για φεικ χρηστη??? Shocked
δε φτανει που απαντησες σε ολων το προβλημα εκτος απο το δικο μου μιλας κι απο πανω!!!!!!!!!!! Razz

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
MariaM έγραψε:Τούλα 5 άντρες = 5 πεθερές!!!!! affraid

τρομακτικο οντως!τουλα ριξε τα 5δυμα και παρε τα 3 της τσου-λι κι αμα σε πειραξει και κανεις στειλε τον μπαμπα της τσου-λι να τους τυφλωσει!!!!!!!!!! Shocked -> cyclops

αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:Koritsia entaksi. Ginontai 3 kommatia. To deutero einai to makrutero opote tuxerh opoia to parei. Bebaia epeidi einai siamaia to deutero den exei katolou xeri. Tha kano kali timi omos.

Tha sas po ki alla stoixeia gia na mi lete oti leo psema. Ego timia kopela. H mama mou legete mur-lee. O mpampas bruce-lee (sinonumia), h nufi mou arraboniastikia aderfou mou Psi-lee (1,75 einai) kai o aderfos mou to idio me nufi mou alla meta to ps balte anti gia i, ena o.

Ego timia kopela kano kali timi.


αχαχαχα!!!τέλειο αυτό!!!τώρα το είδα!
Βίβιαν μαζί θα γεννήσουμε!!! έχω λιώσει.....

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:θελουν να με παντρευτον και οι 5! Μ ε ποιον να παω;;;; Soooooooooooos

Άντε καλέ αυτό είναι εύκολο.
Με τον πατέρα του παιδιού που θα βγει πρώτο.ΠΦΦΦΦ σιγά...

Η επόμενη παρακαλώ!

Γιατί βρε Αθηνά; Κι εκεί η πρωτιά να παίζει ρόλο;;;;
Με τον πιο ωραίο να πας!Ούτε συζήτηση.... Αλλά κάνε τους υπόλοιπους κουμπάρους και θα'σαι καλυμμένη!!! Wink Wink Wink

Eγώ θα επιμείνω στις πεθερές. Να πάρει αυτόν που είναι ορφανός ή που η μαμά του είναι η μεγαλύτερη σε ηλικία...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε: αμα σε πειραξει και κανεις στειλε τον μπαμπα της τσου-λι να τους τυφλωσει!!!!!!!!!! Shocked -> cyclops

Ναι αλλά να τον προσέχεις τον μπαμπά της Τσου-λι μη σου κάνει τίποτα άπρεπο και σε αφήσει έγκυο. Μπορεί να σου κάνει δίδυμα, να είναι ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι. Το αγοράκι να βιάσει το κοριτσάκι και να το αφήσει έγκυο μέσα στη μήτρα και ύστερα θα τραγουδάμε όλες μαζί
"τίνος είναι ρε γυναίκα τα παιδιά"

Επειδή με τραβολογάνε να κλείσω τον υπολογιστή σας καληνυχτίζω και στην προσευχή μου θα ζητήσω να είναι ακόμα σε λειτουργεία το forum με αυτά που γράφουμε ή τέλος πάντων να είμαστε ακόμα ενεργά μέλη!!! Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 417472 Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 417472 Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 417472

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:θελουν να με παντρευτον και οι 5! Μ ε ποιον να παω;;;; Soooooooooooos

Άντε καλέ αυτό είναι εύκολο.
Με τον πατέρα του παιδιού που θα βγει πρώτο.ΠΦΦΦΦ σιγά...

Η επόμενη παρακαλώ!

ειναι που επεσες απο την ξαπλωστρα και δε ξερεις τι λες!θα σε βοηθησω λοιπον!η σωστη απαντηση για να βοηθησεις και ουχι να ξεπεταξεις την πεταχτουλα φιλη σου ειναι να δωσεις καποιες κατευθυντηριες ερωτησεις σχετικα με τους 5...οπως?ηταν κανεις πλουσιος?ομορφος?καλος στο σεξ?και κατοπιν να πεις τη γνωμη σου.ετσι της δινεις γουρουνι στο σακι της κοπελας...και δεν ειναι σωστο...


1ον ντροπη αυτηνης που σε εριξε απο την ξαπλωστρα 2ον εχει δικιο η Ευακι! Εχω πολυυυυυυυυ σοβαρο προβλημα τι θα κανω;;;;;;

Τους αγαπω και τους 10 αντρες παιδια!!!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:θελουν να με παντρευτον και οι 5! Μ ε ποιον να παω;;;; Soooooooooooos

Άντε καλέ αυτό είναι εύκολο.
Με τον πατέρα του παιδιού που θα βγει πρώτο.ΠΦΦΦΦ σιγά...

Η επόμενη παρακαλώ!

ειναι που επεσες απο την ξαπλωστρα και δε ξερεις τι λες!θα σε βοηθησω λοιπον!η σωστη απαντηση για να βοηθησεις και ουχι να ξεπεταξεις την πεταχτουλα φιλη σου ειναι να δωσεις καποιες κατευθυντηριες ερωτησεις σχετικα με τους 5...οπως?ηταν κανεις πλουσιος?ομορφος?καλος στο σεξ?και κατοπιν να πεις τη γνωμη σου.ετσι της δινεις γουρουνι στο σακι της κοπελας...και δεν ειναι σωστο...


1ον ντροπη αυτηνης που σε εριξε απο την ξαπλωστρα 2ον εχει δικιο η Ευακι! Εχω πολυυυυυυυυ σοβαρο προβλημα τι θα κανω;;;;;;

Τους αγαπω και τους 10 αντρες παιδια!!!!!!

Ποιους 10 καλέ; 5 δεν ήτανε; ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙΣ;;;;;;;;;; Έχω βάσιμες υποψίες... scratch

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:

Επειδή με τραβολογάνε να κλείσω τον υπολογιστή σας καληνυχτίζω και στην προσευχή μου θα ζητήσω να είναι ακόμα σε λειτουργεία το forum με αυτά που γράφουμε ή τέλος πάντων να είμαστε ακόμα ενεργά μέλη!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

επειδη τραβολογανε κι εμενα κι επειδη αυριο δουλευω παρακαλω αν δειτε οτι το φορουμ μας εχει διαγραψει στειλτε μου ενα ες-εμ-ες να ξερω κι εγω,μη μου ερθει αποτομο!!!καληνυχτα!!!φιλακια!!!και στα 5δυμα και στα σιαμαια!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:δε φτανει που απαντησες σε ολων το προβλημα εκτος απο το δικο μου μιλας κι απο πανω!!!!!!!!!!! Razz
Γιατί καλέ τι πρόβλημα έχεις εσύ; Με μια εγκυμοσύνη απο πήδημα στο όρθιο σε ένα μπαρ θα ασχοληθούμε; Τι είμαστε ψιλικατζήδες;

Vivian έγραψε:1ον ντροπη αυτηνης που σε εριξε απο την ξαπλωστρα
Ναι ντροπή!!!!!!

Vivian έγραψε:Τους αγαπω και τους 10 αντρες παιδια!!!!!!
Πίνεις έγκυος γυναίκα και τα ΘΥΜΑΣΑΙ διπλά;;;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:θελουν να με παντρευτον και οι 5! Μ ε ποιον να παω;;;; Soooooooooooos

Άντε καλέ αυτό είναι εύκολο.
Με τον πατέρα του παιδιού που θα βγει πρώτο.ΠΦΦΦΦ σιγά...

Η επόμενη παρακαλώ!

ειναι που επεσες απο την ξαπλωστρα και δε ξερεις τι λες!θα σε βοηθησω λοιπον!η σωστη απαντηση για να βοηθησεις και ουχι να ξεπεταξεις την πεταχτουλα φιλη σου ειναι να δωσεις καποιες κατευθυντηριες ερωτησεις σχετικα με τους 5...οπως?ηταν κανεις πλουσιος?ομορφος?καλος στο σεξ?και κατοπιν να πεις τη γνωμη σου.ετσι της δινεις γουρουνι στο σακι της κοπελας...και δεν ειναι σωστο...


1ον ντροπη αυτηνης που σε εριξε απο την ξαπλωστρα 2ον εχει δικιο η Ευακι! Εχω πολυυυυυυυυ σοβαρο προβλημα τι θα κανω;;;;;;

Τους αγαπω και τους 10 αντρες παιδια!!!!!!

Ποιους 10 καλέ; 5 δεν ήτανε; ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙΣ;;;;;;;;;; Έχω βάσιμες υποψίες... scratch

αχ μαρια λες???πως την πατησαμε ετσι?φαινοταν τοσο αληθινη η ιστορια της!!! Shocked Shocked Shocked scratch scratch scratch afro

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Ποιους 10 καλέ; 5 δεν ήτανε; ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙΣ;;;;;;;;;; Έχω βάσιμες υποψίες... scratch

Ντροπη Μαρια να λες οτι λεω ψεμματα εννοω 5 ανδρες + 5 μωρα = 10!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
MariaM έγραψε:
Ποιους 10 καλέ; 5 δεν ήτανε; ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙΣ;;;;;;;;;; Έχω βάσιμες υποψίες... scratch

Ντροπη Μαρια να λες οτι λεω ψεμματα εννοω 5 ανδρες + 5 μωρα = 10!!!!!


ααααααααααααα ετσι πες μας και προς στιγμην σε παρεξηγησα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
MariaM έγραψε:
Ποιους 10 καλέ; 5 δεν ήτανε; ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙΣ;;;;;;;;;; Έχω βάσιμες υποψίες... scratch

Ντροπη Μαρια να λες οτι λεω ψεμματα εννοω 5 ανδρες + 5 μωρα = 10!!!!!


Α, βρε Τούλα τυχερούλα, τα 5 έχεις! Σου δίνω και εγώ άλλα 5 να τα κάνεις 10! Συγνώμη που σε αμφισβήτησα το δράμα σου. Είναι ολοφάνερο ότι λες αλήθεια και πραγματικά μετανοιώνω... Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 667478

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ναι αλλά να τον προσέχεις τον μπαμπά της Τσου-λι μη σου κάνει τίποτα άπρεπο και σε αφήσει έγκυο. Μπορεί να σου κάνει δίδυμα, να είναι ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι. Το αγοράκι να βιάσει το κοριτσάκι και να το αφήσει έγκυο μέσα στη μήτρα και ύστερα θα τραγουδάμε όλες μαζί
"τίνος είναι ρε γυναίκα τα παιδιά"


Με πεθανες η κατουρηθηκα ή γενναω!!!!!!!!!!!!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζω ένα δράμα . Είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδί μου έχω ακόμα ένα γιο που είναι 7 χρονών.Αχ αν ξέρατε τη τραβάω άλλο πράγμα . Δεν το θέλει το παιδί καιμην βιαστείτε να πείτε ότι είναι ζήλια έτσι είπαμε και εμείς στην αρχή αλλά αυτός κάνει τρομερά πράγματα . Ας μην αναφέρω ότι μου πετάει πράγματα επάνω μου και έρχεται και πέφτει με δύναμη στην κοιλιά μου ούτε ότι πήρε μια μέρα τις βεντούζες που έκανε η πεθερά μου στον άντρα μου και ήρθε να μου κάνει στη κοιλιά για να τραβήξει το μωρό .... Επίσης έβαλε φωτιά στο σπίτι και ακόμα ξυρίστηκε ακόμα είπε ότι θα φύγει και ναι το έκανε πράξη και τον ψαχναμε . Επίσης ζωγραφίζει και το αγαπημένο του είναι να κάνει μια νεκροκεφάλη που την αποκαλέι ο πεθεμένος και δίπλα κάνει ένα μωρό . 'έχω φρικάρει επειδή προχτες πήγε στο ξυλουργείο του γαμπρού μου και είδε την κορδέλα να κόβει και είπε να βάλουμε κάτω απο εκει το μωρό . Πείτε μου τη να κάνω ; να το κράτησω η να το δώσω για υιοθεσία ;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Ζω ένα δράμα . Είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδί μου έχω ακόμα ένα γιο που είναι 7 χρονών.Αχ αν ξέρατε τη τραβάω άλλο πράγμα . Δεν το θέλει το παιδί καιμην βιαστείτε να πείτε ότι είναι ζήλια έτσι είπαμε και εμείς στην αρχή αλλά αυτός κάνει τρομερά πράγματα . Ας μην αναφέρω ότι μου πετάει πράγματα επάνω μου και έρχεται και πέφτει με δύναμη στην κοιλιά μου ούτε ότι πήρε μια μέρα τις βεντούζες που έκανε η πεθερά μου στον άντρα μου και ήρθε να μου κάνει στη κοιλιά για να τραβήξει το μωρό .... Επίσης έβαλε φωτιά στο σπίτι και ακόμα ξυρίστηκε ακόμα είπε ότι θα φύγει και ναι το έκανε πράξη και τον ψαχναμε . Επίσης ζωγραφίζει και το αγαπημένο του είναι να κάνει μια νεκροκεφάλη που την αποκαλέι ο πεθεμένος και δίπλα κάνει ένα μωρό . 'έχω φρικάρει επειδή προχτες πήγε στο ξυλουργείο του γαμπρού μου και είδε την κορδέλα να κόβει και είπε να βάλουμε κάτω απο εκει το μωρό . Πείτε μου τη να κάνω ; να το κράτησω η να το δώσω για υιοθεσία ;

Δωστο, δωστο!!!!! Θα σου δωσω εγω ενα απο τα 5 μου και παλι 2 θα εχεις! Δωρο με το μωρο ενα βιαστης απο τους 5!!!!!! Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 587529 Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 587529 Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 587529 Κατατρεγμένες ,μόνες και απροστάτευτες ιστοριούλες!! - Σελίδα 5 587529

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΡΟΣ ΒΑΝΙΑ

να το κρατησεις ...και θα σε βοηθησω εγω...
ναι ναι...δεν ξερω εαν διαβασες την δικη μου ιστορια αλλα τελικα το παιδι ειναι του τρανσφορματου ο οποιος φυσικα δεν με θελει αλλα ειπαμε να μεινουμε φιλοι οποτε θα του ζητησω να ερθει απο εκει να απασχολει τον γιοκακο σου και εσυ να μεγαλωνεις το νεο ανεπιθυμητο μελος!
Απλα προσεχε μην σε βιασει και εσενα γιατι εχει μια εξατμιση φαρμακι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις