Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

101manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 06, 2011 1:19 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
2 ωρες εγραφα δηλαδης τιποτις??? τσ τσ τσ ατιμη κοινωνια!!!!!( παντου κολλαει αυτο )

102manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 07, 2011 7:43 am

tinacorfu

tinacorfu
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕ...ΔΕΝ ΤΡΕΦΕΤΕ ΣΩΣΤΑ...ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΗΝ 36Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ...ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33Η...ΚΑΝΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

candy μου ποσες κορτιζονες εκανες;
εγω εκανα δυο στην 25η εβδομαδα και αλλες δυο στην 29η

103manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 07, 2011 7:49 am

tinacorfu

tinacorfu
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evvi έγραψε:2 ωρες εγραφα δηλαδης τιποτις??? τσ τσ τσ ατιμη κοινωνια!!!!!( παντου κολλαει αυτο )

χιχι παραπονιαρα μακαρι να ξερα να σου λεγα θες για το τεβε;

104manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 07, 2011 8:37 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tinacorfu έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕ...ΔΕΝ ΤΡΕΦΕΤΕ ΣΩΣΤΑ...ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΗΝ 36Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ...ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33Η...ΚΑΝΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

candy μου ποσες κορτιζονες εκανες;
εγω εκανα δυο στην 25η εβδομαδα και αλλες δυο στην 29η


ΤΙΝΑ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ...ΜΙΑ Χ8ΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ 32W+3ΜΕΡΕΣ....

105manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 1:12 am

evi123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕ...ΔΕΝ ΤΡΕΦΕΤΕ ΣΩΣΤΑ...ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΗΝ 36Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ...ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33Η...ΚΑΝΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

Υπομονή και αισιοδοξία κοριτσάρα μου χρειάζετε και όλα θα πάνε καλά.... λίγο ακόμη έμεινε να μπείς στο μήνα σου και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους! Γιατι όμως να κάνεις καισαρική δεν κατάλαβα... για πες.

Όσο γαι τα δικά μου εχθές μπήκα αισίως στον 9ο και τελικά αν και είχα συσπάσεις την προηγούμενη βδομάδα και παίρνω χάπια, ο γιατρός μου είπε οτι δεν γεννάω άμεσα.... σε καμιά 10αρια μέρες βλέπουμε.... ωστόσο τις ενεσεις κορτιζόνης και εγώ τις έκανα... τώρα σε αναμονή....

106manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 1:29 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ....ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΡΧΗΝ motheroula ΜΗΝ ΑΓΩΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΚΑΛΑ Κ ΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΠΤ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ..CANDY ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΣΥ..ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ Κ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Κ ΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ..ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΔΕΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΡΘΟΥΝ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ..ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ 21 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΞΑΝΑ ΑΘΗΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ 2164 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΟΟΟΛΕΣ...

107manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 1:39 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia sas koritsakia mou.....xairomai pou eiste oles kala.... Very Happy egw prin ligo gyrisa eixa paei me ton antrouli mou sto ika gia ta xartia gia to epidoma kyoforias....meta tin 1 mou eipan 8a mpei....3eagxw8ika ligo k me ayto....to apogeyma exoume k giatro na doume tin mikroula mas pws paei....kai to vrady exoume k to bachelor mias filis mas pou pantreyetai to allo savvato....!!!exoume mia gemati mera.... Very Happy sas filw oles kai ta ninakia sas.... Very Happy

108manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 1:45 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ....ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΡΧΗΝ motheroula ΜΗΝ ΑΓΩΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΚΑΛΑ Κ ΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΠΤ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ..CANDY ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΣΥ..ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ Κ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Κ ΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ..ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΔΕΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΡΘΟΥΝ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ..ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ 21 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΞΑΝΑ ΑΘΗΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ 2164 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΟΟΟΛΕΣ...


TO IDIO EYXOMAI KAI SE ESENA MINA MOY KAI SE OLA TA KORITSIA.EGO EXO GIATRO TIN ALLI PARASKEYI.TON PIRA THL XTES GIATI ANISIXISA ME TA YGRA KAI MOY EIPE AFOY EIXES SE OLI TIN EGKIMOSINI SOY DEN EINAI TIPOTA EINAI FISIOLOGIKO.KAI NA STAMATISO NA AGXONOME GIATI PREPEI NA EIMAI KALA PROTA EGO GIA NA EINAI KAI TO MORAKI MOY.KORITSIA ANTE NA PERASEI O KAIROS NA MPO KAI EGO STON MHNA MOY KAI META PRAGMATIKA DEN AGXONOME GIA TIPOTA MONO THA PERIMENO NA GENISO ME TO KALO.

109manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 2:50 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33W....ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ? ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΜΕ ΑΡΓΟ ΡΥΘΜΟ...ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Smile...ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΦΑΛΥΚΗ ΑΡΤΗΡΙΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ....ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΣ 21 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ DOPLER ΤΟ ΜΩΡΟ ΖΥΓΙΖΕ 1600 ΓΡ...ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΥΓ ΧΘΕΣ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΒΡΥΣΗ...ΜΑ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΑΥΤΟ

110manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 3:23 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια και απο μενα! Χαιρομαι που ειμαστε ολες καλα! Candy εχω μπει και γω στον καρδιοτακογραφο. Βασικα ολες μπαινουμε μετα την 34εβδομαδα. Εγω πηγα στο γιατρο την περασμενη βδομαδα. Ο μικρος ειναι 2500 κιλα! Ολα καλα μας ειπε. Χθες μπηκα και στο μηνα μου. Βεβαια απ΄οτι μας ειπε και ο γιατρος ο μικρος δεν βιαζεται να αφησει τη βολη του! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 4872 Φιλακια σε ολες!

111manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 3:24 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33W....ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ? ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΜΕ ΑΡΓΟ ΡΥΘΜΟ...ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Smile...ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΦΑΛΥΚΗ ΑΡΤΗΡΙΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ....ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΣ 21 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ DOPLER ΤΟ ΜΩΡΟ ΖΥΓΙΖΕ 1600 ΓΡ...ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΥΓ ΧΘΕΣ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΒΡΥΣΗ...ΜΑ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΑΥΤΟ

112manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 4:48 am

evi123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33W....ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ? ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΜΕ ΑΡΓΟ ΡΥΘΜΟ...ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Smile...ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΦΑΛΥΚΗ ΑΡΤΗΡΙΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ....ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΣ 21 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ DOPLER ΤΟ ΜΩΡΟ ΖΥΓΙΖΕ 1600 ΓΡ...ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΥΓ ΧΘΕΣ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΒΡΥΣΗ...ΜΑ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΑΥΤΟ

Τίποτα δεν είναι ο καρδιοτοκογράφος.... σου βάζουν 2 ζώνες με 2 αισθητήρια, το ένα μετράει τους σφυγμούς του μωρού και το άλλο τις συσπάσεις, αν κάνεις και όποτε κάνεις..... Όσο για την καισαρική αφού είναι ετσι τα πράγματα τότε σίγουρα να την κάνεις για να είσαι ησυχη.... και μπορεί τώρα να είναι αδυνατούλη το μωρό, όμως με το που γεννηθεί θα ξεπεταχτεί αμέσως.... μην αγχώνεσαι... καλή δύναμη!

113manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 5:04 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi123 έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33W....ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ? ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΜΕ ΑΡΓΟ ΡΥΘΜΟ...ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Smile...ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΦΑΛΥΚΗ ΑΡΤΗΡΙΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ....ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΣ 21 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ DOPLER ΤΟ ΜΩΡΟ ΖΥΓΙΖΕ 1600 ΓΡ...ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΥΓ ΧΘΕΣ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΒΡΥΣΗ...ΜΑ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΑΥΤΟ

Τίποτα δεν είναι ο καρδιοτοκογράφος.... σου βάζουν 2 ζώνες με 2 αισθητήρια, το ένα μετράει τους σφυγμούς του μωρού και το άλλο τις συσπάσεις, αν κάνεις και όποτε κάνεις..... Όσο για την καισαρική αφού είναι ετσι τα πράγματα τότε σίγουρα να την κάνεις για να είσαι ησυχη.... και μπορεί τώρα να είναι αδυνατούλη το μωρό, όμως με το που γεννηθεί θα ξεπεταχτεί αμέσως.... μην αγχώνεσαι... καλή δύναμη!


kai egw to arxizw apo 26iouliou to (καρδιοτοκογράφος") apla emena mou to lene non stress... edw to kanoun se oles tis egkues molis mpoune ston mhna tous k ginetai kathe evdomada... akoma k thn mera tou toketou ginetai..den einai tpt k ginetai akrivws opws to perigrafei parapanw...oso gia thn kaisarikh na mhn se agxwnei katholou k egw sigoura thelw fusiologika alla an einai gia to kalo ths mpempas (giati akoma paizetai k emena an tha gennhsw kolpika h me kaisarikh) ennoeitai pws tha to prwtimisw... h asfalesterh genna einai k h kaluterh...
euxomai se oles mas na pane ola kala... ante koritsakia upomonh mpainoume sthn telikh eutheia siga siga...!!!!

114manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 5:13 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minaki esu eisai pali gia athina se liges hmeres... ti evdomada eisai twra???

115manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 5:20 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:minaki esu eisai pali gia athina se liges hmeres... ti evdomada eisai twra???

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΙΝΑΚΙ..ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ ΑΝΑΧΩΡΩ..ΣΤΗΝ 34Η ΕΙΜΑΙ.

116manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 9:45 am

xrisa28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σε όλες!!! βλέπω μερικά μωράκια βιάζονται να έρθουν τον ιούλιο για να μπούνε πιο γρήγορα στην αγκαλιά μας... και ο δικός μου μάλλον βιαστικός είναι... προχθές πήγα με γτη γιατρό 34 εβδ και 3 μέρες και τον είδαμε όχι μόνο μέσα στη λεκάνη αλλά και πολύ πολύ χαμηλά Shocked . και το πρόβλημα είναι ότι έχω συσπασούλες και ο μπέμπης είναι λίγο μικρούλης όπως μας είπε μόνο 2300 Sad . και τώρα είμαι σε κατ οίκον περιορισμό μη μας κάνει κανένα ξαφνικό ντου... ευτυχώς τουλάχιστον ο τράχηλος είναι κλειστός,
άντε να τα γεννήσουμε να τα δούμε ότι είναι καλα να μας φύγει το αγχος...

117manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 10:46 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrisa28 έγραψε: γεια σε όλες!!! βλέπω μερικά μωράκια βιάζονται να έρθουν τον ιούλιο για να μπούνε πιο γρήγορα στην αγκαλιά μας... και ο δικός μου μάλλον βιαστικός είναι... προχθές πήγα με γτη γιατρό 34 εβδ και 3 μέρες και τον είδαμε όχι μόνο μέσα στη λεκάνη αλλά και πολύ πολύ χαμηλά Shocked . και το πρόβλημα είναι ότι έχω συσπασούλες και ο μπέμπης είναι λίγο μικρούλης όπως μας είπε μόνο 2300 Sad . και τώρα είμαι σε κατ οίκον περιορισμό μη μας κάνει κανένα ξαφνικό ντου... ευτυχώς τουλάχιστον ο τράχηλος είναι κλειστός,
άντε να τα γεννήσουμε να τα δούμε ότι είναι καλα να μας φύγει το αγχος...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ..

118manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 11:26 pm

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλέ πού πήγαν όλες οι προηγούμενες σελίδες??? Είχαμε 56 και τώρα φαίνονται μόνο 6???

119manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Ιουλ 08, 2011 11:56 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal77 έγραψε:Καλέ πού πήγαν όλες οι προηγούμενες σελίδες??? Είχαμε 56 και τώρα φαίνονται μόνο 6???

ΧΑΧΑΧΑΑ Κ ΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΕΤΣΙ..ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΡΙΘΜΟ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΦΤΟΥ Κ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΛΙ...

120manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 09, 2011 12:13 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ??ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΔΕ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΟΠΟΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ..Α ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΥΧΕΡΗ....

121manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 09, 2011 12:23 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ??ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΔΕ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΟΠΟΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ..Α ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΥΧΕΡΗ....

εγω τα σιδερωσα!!!!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 517142 του μωρου ολου τα δικα μας τα αφηνω να στοιβιαζουν!!! Very Happy

122manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 09, 2011 12:46 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ??ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΔΕ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΟΠΟΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ..Α ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΥΧΕΡΗ....

εγω τα σιδερωσα!!!!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 517142 του μωρου ολου τα δικα μας τα αφηνω να στοιβιαζουν!!! Very Happy

ΕΛΑ ΡΕ ΕΥΑΚΙ ΑΠΟ ΔΩ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΧΩ....ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΛΑΝΟ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ..

123manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 09, 2011 12:52 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsia moy ti kANETE BRE?EGO EXO APISTEYTA NEYRA.XTES MESIMERI ME PIRANE APO IKA GIATI LEEI TOY LIPOYNE ENA XARTI GIA TO EPIDOMA KIOFORIAS KAI THA ME PANE 1 AYGYOSTOY GIA NA PARO TA LEFTA KAI TOYS LEO EGO KATA PROTON TO XARTI TO EDINA STIN YPALLHLO SAS KAI MOY EIPE OTI DEN XREIAZETAI KAI KATA DEYTERON ROTATE ESEIS AN PREPEI NA EXO TA LEFTA POIO NORIS ELEOS RE KORITSIA ME PIGANE PISO.TI NA PO.DEN SKEFTONTAI OTI O KOSMOS DEN EXEI LEFTA KAI ENA PARAPANO EMAS POY PREPEI NA TA EXOYME GIA TA PROTA PRAGMATA TOY MOROY

124manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 09, 2011 1:13 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμένα τα σιδερώνει η πεθερά μου!!! Είναι πολύ γρήγορη...!!!

125manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 09, 2011 1:39 am

xrisa28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμένα που έχω σιδερώσει και τα δικά μας και του μπέμπη μόνη μου μάλλον με πιασανε κορόιδο έ??????? Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις