Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ!ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΚΑΦΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.....ΣΤΑ ΠΑΝΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ...


αχά!!!!!!!!αρα θα ερθεις θεσσαλονικη!!!!!! cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Kalliopi έγραψε:ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ!!!!Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ"ΜΑ"!ΛΙΠΟΘΥΜΩΩΩΩΩΩΩΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

φερτε τον γιατρο και σε μενα!!!!!!!!!!
η πεθερα σου εχει φωτο σου στο σαλονι της?!?!?!?!?!?!λιποθυμωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΠΑΚΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ( ΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΠΟΠΑΚΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ( ΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.

περαστικα βρε τζω μου...ολα καλα να πανε...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΠΟΠΑΚΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ( ΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.

περαστικα βρε τζω μου...ολα καλα να πανε...

Περαστικα τζω εχεις δικιο,νταξ τ μιλησα ηρεμα,μεχρι ναρθει ειχα ψιλοηρεμησει.γτ αυτη τη φορα στην εγκυμοσυνη εχω τρομερα νευρα ΟΟΟΛΑ με νευριαζουνε?,κι προσπαθω να ηρεμω γτ δν μ φταειι κανεις.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
περαστικα βρε τζω μου...ολα καλα να πανε...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΑΚΙ!!!!ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ.ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ 17ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΠΟ ΣΤΟΠ.ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ?????ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑΝ 401 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ,Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΑΝΙΤΙΣΑ.

manoula_24xr έγραψε:

Περαστικα τζω εχεις δικιο,νταξ τ μιλησα ηρεμα,μεχρι ναρθει ειχα ψιλοηρεμησει.γτ αυτη τη φορα στην εγκυμοσυνη εχω τρομερα νευρα ΟΟΟΛΑ με νευριαζουνε?,κι προσπαθω να ηρεμω γτ δν μ φταειι κανεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΠΑΚΙ.ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ!!!!ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΕΙΧΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ.ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΑΓΟΡΑΡΟ??

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΠΟΠΑΚΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ( ΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.

Γεωργια μου περαστικα! Μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε καλα!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAKAΡΙ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΠΟΠΑΚΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ( ΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.

περαστικα κι απο μενα ευχομαι ολα να πανε καλα Γεωργια μου!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:MAKAΡΙ ΒΙΒΙΑΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!

Αχ Γεωργια μου σε καταλαβαινω απολυτα.. Να ειστε διπλα του εσεις που τον αγαπατε.. Σιγουρα θα παρει δυναμη απο σας!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.ΒΙΒΙΑΝ, ΕΙΜΑΣΤΕ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΙΝΟΣ,ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛ/ΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΟΥΝΕ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ 2 ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΧΙΛΙΟΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟ!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΑΤΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ!!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ .ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.ΒΙΒΙΑΝ, ΕΙΜΑΣΤΕ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΙΝΟΣ,ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛ/ΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΟΥΝΕ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ 2 ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΧΙΛΙΟΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟ!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΑΤΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ!!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ .ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ.

Σε καταλαβαινω οσο δεν φανταζεσαι δυστυχως το εχω ζησει και ειναι τραγικο.. Ομως ολα θα παμε καλα αληθεια το πιστευω.. Κουραγιο σε ολους και σε σενα τα φιλια μου!  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 417472

Να μεινεις δυνατη για την κουμπαρα σου!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικά και απο μένα...

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Περαστικά και απο μένα...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GEODATOU έγραψε:ΠΟΠΑΚΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ( ΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fatsoulinaki έγραψε:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ!ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΚΑΦΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.....ΣΤΑ ΠΑΝΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ...


αχά!!!!!!!!αρα θα ερθεις θεσσαλονικη!!!!!! cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Kalliopi έγραψε:ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ!!!!Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ"ΜΑ"!ΛΙΠΟΘΥΜΩΩΩΩΩΩΩΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

φερτε τον γιατρο και σε μενα!!!!!!!!!!
η πεθερα σου εχει φωτο σου στο σαλονι της?!?!?!?!?!?!λιποθυμωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!ΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ! Very Happy
ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ,ΕΣΥ ΚΟΥΚΟΥΜΑΦΚΑ ΗΡΘΕΣ ΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ! Mad

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ,ΛΙΠΟΘΥΜΑ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΟΡΝΙΖΑ,ΣΥΝ ΜΙΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΟΡΝΙΖΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 200 ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ!ΧΕΧΕΧΕ

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!

Επιτέλους άνοιξε το φόρουμ! Βίβιαν περίμενες κι άλλο χθες ή κοιμήθηκες;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ!ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΚΑΦΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.....ΣΤΑ ΠΑΝΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ...


αχά!!!!!!!!αρα θα ερθεις θεσσαλονικη!!!!!! cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Kalliopi έγραψε:ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ!!!!Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ"ΜΑ"!ΛΙΠΟΘΥΜΩΩΩΩΩΩΩΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

φερτε τον γιατρο και σε μενα!!!!!!!!!!
η πεθερα σου εχει φωτο σου στο σαλονι της?!?!?!?!?!?!λιποθυμωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!ΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ! Very Happy
ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ,ΕΣΥ ΚΟΥΚΟΥΜΑΦΚΑ ΗΡΘΕΣ ΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ! Mad

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ,ΛΙΠΟΘΥΜΑ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΟΡΝΙΖΑ,ΣΥΝ ΜΙΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΟΡΝΙΖΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 200 ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ!ΧΕΧΕΧΕ

ρε καλλιοπιτσα τι να κανω που ηρθαμε αυθημερον για ενα γαμο?δε θελαμε να πληρωνουμε ξενοδοχεια και τετοια...αν ηξερα οτι ο γαμπρος θα αργουσε 1 ωρα να ερθει στην εκκλησια και αλλο κανα τεταρτο η νυφη θα ερχομουν να σε βρω...χασαμε ολη μας τη μερα...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτεεεεεεεεεελους... Δεν αντεχα αλλο!!!! Γιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπι!!!  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 654316

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενταξει ενταξει ξερω εχω καιρό να γραψω αλλα ειπα να μπω να δω τι γινεται με τις αλλαγες!!!!! χαχαχααα

Κουμπρούλα .... χαχαχαχαα επανήλθε !!  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 328109  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 328109  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 328109

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:Ενταξει ενταξει ξερω εχω καιρό να γραψω αλλα ειπα να μπω να δω τι γινεται με τις αλλαγες!!!!! χαχαχααα

Κουμπρούλα .... χαχαχαχαα επανήλθε !!  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 328109  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 328109  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 328109

Επιτελους δεν αντεχα αλλα η γκαστρουλα!!! χαχαχα

Ψιτ κουμπαρουλα μην χανεσεεεεε!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτέλους....μπήκα!!!!!!!!!!!!!!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalliopi έγραψε:ΚΑΗΚΑΝ ΣΠΙΤΙΑ ΣΤΑ 200 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΜΑΣ...
Αυτό όντως πρέπει να είναι πολύ σοκαριστικό...  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 534787

Vivian έγραψε:Κοριτσια η lollipop25 που εγραφε εδω το πρωι ειναι η ιδια με την Νατασσα Λο... Εκανε ταυτοποιηση η Ολιβια γιαυτο προσοχη!
Σώπα ρε.... Shocked

Ευάκι έγραψε:στην αθηνα πες το που επιασε ψιλοκουβεντα το πρωι μαζι της!
Εγώ αγάπη μου δεν είμαι ακοινώνητη σαν εσένα... Razz Πού να ξέρω αν είναι αληθινή ή όχι;;;Χαζήηηη  Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.14!!   - Σελίδα 12 215994

Γιωργία μου εγώ στα ξαναείπα, ελπίζω το παιδί να είναι καλά... Sad

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;
ΑΘΗΝΑΚΙ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ.... Shocked

ΤΖΩ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΗΔΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΕΥΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΩ,ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΤΗ ΜΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ,ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ! Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις