Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντάξει το παραδέχομαι!!!Σήμερα δεν μπορούσα να δουλέψω άλλο και τους είπα ότι πρέπει να πάω για εξετάσεις και έφυγα νωρίτερα από το γραφείο!Όπως λέει και ο αδερφός μου σίγουρα δεν θα παρασημοφορεθώ επειδή δουλεύω άπειρες ώρες..
...Και πήγα mothercare και ψώνισα το πρώτο μας ρουχαλάκι!!!!Θα το κάνω δώρο στον άνδρα μου να το δει αύριο που θα γυρίσει για να αρχίσει να μπαίνει στο κλίμα!!!!

http://www.mothercare.com/Mothercare-Unisex-Fleece-Jacket-Lemon/dp/B005C42A2A?ie=UTF8&ref=sr_1_60&nodeId=42843041&sr=1-60&qid=1312392467 Σας αρέσει??

Επίσης πήρα και αυτό http://www.mothercare.com/Humphreys-Corner-Humphrey-Cuddle-Mitt/dp/B003158IY6?ie=UTF8&ref=sr_1_17&nodeId=42764041&sr=1-17&qid=1312392782 δώρο στην κουνιάδα μου που είναι1,5 μήνα πίσω από μέναSmile Δεν ξέρω αν με θεώρησε γρουσούζα (δεν έχουν ψωνίσει ακόμη τίποτα ούτε συζητάνε γενικώς για τέτοια θέματα γιατί θέλουν μετά την β επιπέδου) αλλά είπα να τους βάλω λίγο στο κλίμα!!!Είναι κρίμα να περνάς όλη την εγκυμοσύνη μέσα στο άγχος και τον φόβο, δεν είναι??

Όσο για το ημερολόγιο εγκυμοσύνης , γράφω όλα τα σημαντικά πράγματα στην ατζέντα μου που έχω που σκοπεύω να την κρατήσωSmile Ήθελα όμως να πάρω και ένα άλμπουμ για να βάλω μέσα τους υπερήχους αλλά δεν το έχω κάνει ακόμη..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα τσουπρες! καταφερα και σας διαβασα ολες!
υπαρχει λευκωμα/ημερολογιο εγκυμοσυνης μου το εκαναν εμενα δωρο και λεγεται ''το ημερολογιο της εγκυμοσυνης μου'' εκδοσεις ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ larousse

ειναι πολυ ομορφο εχει καποιες φωτο ημερομηνιες χωρο και να γραψεις και εβδομαδες αξιζει να το παρετε ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994

Carrie δεν ξερω πως εισαι ψυχολογικα αλλα επειδη περασα 2 χρονια με κρισεις πανικου και απειρα χαπια καμια φορα το αγχος μετατρεπετε σε μουδιασμα και πονους..χωρις να εχεις απολυτως τιποτα φυσικα!εγω τοτε ειχα γυρησει καθε λογης γιατρο εχω χαλασει απειρα λεφτα σε εξετασεις μετα το εψαξα λιγο και........... Very Happy τα αφησα ολα πισω ....

βεβαια μπορει να ειναι και αυτο που λενε οι κοπελες το γαλατακι μας! flower γιατι και γω επειδη εχω σκουλαρικι στη ρογα χθες στο μπανιο παρατηρησα σταγονα απο εκει ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 4872

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ξέρω τι εννοείς Σωτηρία μου. Αλλά όταν λέω στήθος εννοώ στον μαστό όχι στο στέρνο (αν αυτό εννοείς εσύ)..Δεν ξέρω..Πήρα τον γιατρό και μου είπε να του τηλεφωνήσω κατά τις 10.30..Έχω μία ώρα να σκέφτω αν θα του αναφέρω και το θέμα της αναρρωτικής.. scratch scratch scratch

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ...

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ,ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ Rolling Eyes

ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 990599

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε Carrie εγω λεω να την παρεις να ξεκουραστεις λιγο να το απολαυσεις κιολλας, γνωμη μου ετσι εγω θα εκανα χεχεχε... ζουμε μαγικες στιγμες αλλα πολλες φορες ο φοβος μας και το αγχος δεν μας αφηνουν να το απολαυσουμε Crying or Very sad

νομιζω πως θα εχουμε διαφορα απο εδω και στο εξης που θα ζουμε για πρωτη φορα, απλα καλο ειναι να το συζηταμε με το γιατρο, εγω πχ προχθες ενιωσα εναν απαισιο πονο σαν καψιμο χαμηλα και τρομαξα τοσο πολυ που πηρα το γιατρο και μου ειπε αμεσως τι ηταν και ηρεμησα. οποτε κομπλε..
οταν τον ρωτησεις πες μας τελικα τι ηταν! Very Happy

Πολακι τι κανεις ωρε πατριδα??? ποτε θα πας στο ντοκτορα? εμενα ο πεθερος ουτε φωνη ουτε ακροαση γκρρρ.. θα παω μονη μου στο νοσοκομειο μου φαινετε ! Very Happy

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥΥΥΥ....ΧΙΧΙΧΙ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΣΣΣ...

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ???????ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα Πολακι χαιρετισματα στον κυριο!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994

ξερω γω? μαλλον θα εφαρμοσω μια αγαπημενη μου φραση : ''if you want something done, do it yourself'' Wink Wink

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:χαχαχαχα Πολακι χαιρετισματα στον κυριο!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994

ξερω γω? μαλλον θα εφαρμοσω μια αγαπημενη μου φραση : ''if you want something done, do it yourself'' Wink Wink

ΟΚ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΑΑΑ...

ΝΑΙ ΕΝΤΑΞΗ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ Ο ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2...ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααα ωραια! ευχαριστω που μου το ειπες! αντε στο επομενο ρεπο του ανηρ θα παμε και θα σου πω! Very Happy

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="tattooed_snowhite"]αααααααα ωραια! ευχαριστω που μου το ειπες! αντε στο επομενο ρεπο του ανηρ θα παμε και θα σου πω! Very Happy[/quo

ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΙ ΤΟΥ,ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΣΕ ΦΙΛΩ!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μίλησα με τον γαιτρό και μου είπε πως είναι και αυτό μέσα στις αλλαγές που συμβάινουν στο στήθος..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΡΧΙΣΕ!!! ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΣΠΡΩΧΝΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ Η ΚΛΩΤΣΙΑ!!! ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΟΥ!! ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΓΟΝΑΤΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ!!CARRIE ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ!!ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Κ.Α ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!! ΠΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΦΟΡΑΝΕ; ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάκια!Γυρίσαμε κι εμείς στην βρωμερή Αθήνα!!Επόμενες διακοπές...στην άδεια τοκετού! Ξεκουράστηκα, έκανα μπανάκια και βολτίτσες, χάρηκα την οικογένειά μου, όλα καλά δηλαδή!
Έκανα και την καμπύλη σακχάρου (τη μεγάλη, με 100 ml και 4 αιμοληψίες-αυτή είναι η πολιτική της γυναικολόγου μου)και όλα ήταν άψογα!Είχα ακούσει τόσες υπερβολές για το πόσο χάλια είναι το υγρό, ή για το πόσο επώδυνη ή κουραστική διαδικασία είναι που είχα τρομάξει λίγο.Τελικα δεν είναι τίποτα!Απλά να έχετε περιοδικά μαζί σας για να περάσουν ευχάριστα οι δύο ώρες αναμονής στο ιατρείο!!!
Κατά τα άλλα όλα καλά κοριτσάκια μου ομορφα, έφερα και όλη την προίκα της μπέμπας που "κληρονομήσαμε" από τον ανηψιό μου, οπότε αρχίζει η οργάνωση σιγά σιγά!!Ημασταν τυχεροί και έχουμε πολλά πράγματα που θα χρειαστούμε (πχ το ριλάξ, γυμναστήριο, πορτ-μπεμπέ, καθισματάκι φαγητού, αμέτρητες πάνες χασέ και σεντονάκια, φορμάκια για απο μέσα, μπουρνουζοπετσέτες κτλ...), οπότε εξοικονομήσαμε πολλά χρήματα και θα αγοράσουμε μόνο λίγα σε ροζ χρώμα...απλά για τη χαρά του ροζ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 875502
Βρε κοριτσόπουλα, πότε λέτε να κλείσετε ραντεβού με γιατρό του ΙΚΑ για να σας γράψει την άδεια τοκετού απο τη δουλειά, σε ποιά εβδομάδα πρέπει περίπου; Νομίζω χρειάζεται να έχουμε τη β επιπέδου μαζί μας μόνο, ε; Rolling Eyes Rolling Eyes
Καλημέρα σε όλες!!Θα τα λέμε πιο συχνά τώρα!Εύχομαι να ειστε όοοοολες καλά!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo καλως μας ηρθες μ''αρεσε το στην βρωμερη αθηνα χαχαχαχχαχ!!!εγω δεν δουλευω οποτε δεν ξερω κ ποτε περνουνε την αδεια,,εγω καθε μερα σε αδεια ειμαι!!!

Carrie μαθαμε κ αυτο ,,χτες απο περιεργεια πατησα λιγο το στηθος κ ετρεξε λιγο ''μην φανταστεις με ροη χαχαχχα λιγο υγρο διαφανες σαν νερακι αλλα πιο παχυρευστο'' Embarassed Embarassed φυσικα τρομαξα κ δεν το ξαναπατησα απο τοτε...

kikitso και''γω το'λεγα στον αντρα μου οτι σε λιγο θα το κλωτσαμε λιγο κ θα μας απανταει κ με κοιτουσε μ''εναν τροπο κ καλα ''Α εσυ εχεις ξεφυγει''' Respect Respect αντε σουπερ περιμενω πως κ πως...για τα ρουχαλακια ναι κ εμενα μου λενε η παλιες να μην μαζευουμε πολλα γιατι πρωτον θα μας φερουν ενα σωρο στο νοσοκομειο κ μετα που θα σαραντισουμε κ θα πλακωνουν ολοι για να δουνε το μωρο!!!κ δευτερον οτι μεγαλωνουν τοσο γρηγορα που δεν θα προλαβουμε να τα βαλουμε και ολα!!!


Σωτηρια μου τι κανεις κουκλιτσα????

PoLaKi ναι πραγματικα στην αρχη ξαπλωναμε για να τα νιωσουμε κ τωρα κλωτσανε σαν τρελα κ ολοι μερα!!!να μου το''λεγαν δεν θα το πιστευα!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ!
ΑRDO KAΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕΣ! ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ! ΕΙΔΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΙΑ ΑΝ ΣΗΚΩΘΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΛΕΡΩΣΕΙ ΟΛΑ!!!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ! ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρετούλα καλώς μας ήρθες πίσω!Από όσο ξέρω για να πάς να σου γράψει την άδεια πρέπει να έχεις κλείσει την 28η βδομάδα!!Και για να κάνεις της διαδικασίες για το επίδομα κυήσεως πρέπει να έχει ξεκινήσει η αντίστοιχη άδεια.Έχω ακούσει διάφορα ότι σε κάποια ΙΚΑ θέλουν την β επιπέδου ενώ σε κάποια άλλα τον τελευταίο υπέρηχο,αλλα προσωπικά θα πάρω την β επιπέδου μαζί μου. Αναρωτιέμαι τι θα μου γράψει γιατί επάνω εκεί φαίνονται 2 ΠΗΤ,μία ημερολογιακή (15/11) και μία υπερηχογραφική (24/11). Λέτε να έχω πρόβλημα??

Τατιανούλα σοβαρά μιλάς??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 911307 καλά που μου το είπες να μην το κάνω και εγώ!Αν και εμένα οι θηλές μου φαίνονται περισσότερο αφυδατωμένες παρά έτοιμες να βγάλουν οτιδήποτε..

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες τις κοιλιτσες!!!
ardo καλωσορισες στην βρωμερη Αθηνα!!εμεις τι να πουμε που ακομα δεν εχουμε παει διακοπες?Την αλλη Παρασκευη αναχωρουμε για Χανια!!!
ardo μου σε σε αδεια εγκυμοσυνης βγαινεις 56 μερες πριν την π.η.τ οποτε υπολογισε να πας καπου τοτε.Εγω που ειχα παει στον γιατρο του ΙΚΑνα μου την γραψει ουτε καν με κοιταξε στα ματια να δει αν ειμαι εγκυος.Μου λεει ''ποτε εχεις π.η.τ? '' του λεω 16/1 και εφυγα,ουτε υπερηχογραφηματα ουτε τιποτα δεν ζητησε.


Εμενα τα ρουχαλακια τα ευχαριστηθηκε ολα γιατι δεν μεγαλωνει γρηγορα,να φανταστειτε της φοραω περσινα ρουχα και της κανουν ακομα.


ααα να ρωτησω και κατι βρε κοριτσια?εσας κλοτσανε τα μωρα σας απ ολες τις μεριες?εγω ολο απο την δεξια μερια το καταλαβαινω.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki85 με προβληματισες δεν το ειχα προσεξει ποτε απο ποια μερια κλωτσαει συνηθως...αλλα νομιζω απ''ολες της μεριες,,εσενα εκει βολευτηκε φενεται....

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι καλε ολο δεξια μερια τι να πω......

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα συνεχεια απο αριστερα με χτυπαει ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 328109

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΑRDΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗ 'ΒΡΩΜΕΡΗ' ΑΘΗΝΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΛΩΣΤΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ.

ΚΙΚΙΤΣΟ ΑΣΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥΣ. ΣΩΣΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΧΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΤΟΥ. ΧΑΧΑΧΑ
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 26 215994

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΟΥΣΚΙΤΣΕΣ ΜΟΥ????

ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΙΣΜΕΝΗ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΕΜΟ...ΧΙΧΙΧΙ

ΕΜΕΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΕΡΙΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΚΑΘΕΤΑΙ Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμάς κλωτσάει από παντού!!Σχεδόν πλέον τον αισθάνομαι κάτω από τα πνευμόνια μου!!!Αλλά τις πιο δυνατές τις τρώω από δεξία,μήπως εκεί είναι χέρια??Αν έχει τόσο δυνατά ποδαράκια τι να πω Rolling Eyes Rolling Eyes Γερό να είναι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις