Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
337 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 337 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 39]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεραααααα!!!τι ευχαριστα νεα απο ολες τις μαμαδες και τα νινακια τους!!!

Να χαιρεσαι το κοριτσουδι σου,χιονατουλα!!Δεν το πιστευω,και σε εμας στο ατιστοιχο υπερηχογραφημα ηταν με τον ενα χερι πισω απο το κεφαλι και το ενα ποδι λυγισμενο.Και ετσι ακριβως καθεται ο μπαμπας του!Μα...φιλικη συμμετοχη ειχαμε εμεις μονο,χαχαχα!!!???Ευχομαι ολα να σου πανε καλα και στην β'επιπεδου(που θα πανε,το λεω εγω!!!)

αααχ,κικιτσακι,αγορομανα και με τη βουλα!Μηπως να σκεφτεις να πας και για 4ο μηπως κατσει τελικα μπουμπου?Βεβαια ενας φιλος μας που εκανε το ιδιο του εκατσαν διδυμα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 και απο 3...τα εκανε 5!!!καλο?

Στελλιτσαααα,αντε να μας ερθεις πισω!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472

carrie,καλη τυχη με τον υπερηχο σημερα,μην αγχωνεσαι,ολα τελεια θα πανε θα το δεις.Ευχομαι να παραμεινει αγορακι,γιατι πολλες αλλαγες ειχαμε τελευταια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 606100 μην παθετε κανενα σοκ ξαφνικο!

Εγω πλεον μετρω τις μερες,μετρω τις ωρες,μετρω τα κυματα που λεει και το ασμα,μεχρι τη Δευτερα που εχουμε την β'επιπεδου.Ειναι στη 1 το μεσημερι και πιο πριν εχω κανονισει να παω για πεντικιουρ -η αναισθηση μανα!- μανικιουρ ειναι ανωφελο,εχω καταστρεψει ο,τι νυχι ειχα και δεν ειχα...ευτυχως πηρε ο αντρουλης αδεια ολη τη μερα τη Δευτερα και θα τον εχω μαζι μου και στον υπερηχο και μετα που θα παμε στο γιατρο μου να τα ξαναδει ολα.Σημερα εχουμε μεγαλη χαρα γιατι ερχονται ο κουνιαδος μου με το δικο τους το μπεμπε απο Ελβετια για να το βαφτισουν σε 1 βδομαδα και αυτο το ζουζουνακι.Εχουμε να τους δουμε απο το Μαρτιο που ειχαμε παει εμεις και...ανακαλυψαμε οτι ημουν εγκυος στο ταξιδι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 536304 Δυστυχως οι εμετοι μου συνεχιζονται...χτες παλι... Crying or Very sad ελπιζω να μην μου χαλασει το σ.κ....

Φιλακια πολλα κοριτσακια μου,να εχετε μια ομορφη μερα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα 5 παρά για την ακρίβεια!!!Άστα βρικολάκιασα σήμερα κανονικά από το άγχος μου!!!

Χαμομηλάκι μου και εγώ το εύχομαι να παραμείνει αγοράκι γιατί άρχισε να συνηθίζει και στην ιδέα ο άνδρας μου που ήθελε κόρη!!Επίσης να ξέρεις ότι μόλις γύρισα από μανι-πέντι!! Razz Razz Razz Όλα και όλα!!Καλός ο υπέρηχος αλλά μην πάμε και σαν χλεμπουράκια!!!

Έφυγα για την κλινική!Θα τα πούμε μετά!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΦΥΛΛΟ;
CARRIE ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;; ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;
ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΙΚΡΗ ΕΙΣΑΙ!! ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Α ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ! ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝΤΙΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ.....

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΤΙ ΠΕΝΤΙ ΠΟΥ ΛΕΣ;;;;
ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ;;;

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:CARRIE ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΤΙ ΠΕΝΤΙ ΠΟΥ ΛΕΣ;;;;
ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ;;;


kikitso εσκασα απο τα γελια αρε μανα ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ-ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ εννωει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΡΕ ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso μου θυμισες τωρα τον αδερφο μου ..ημασταν μια εποχη και οι δυο στο ταμειο ανεργειας κ ηταν γιορτες νομιζω χριστουγεννα κ συζηταμε κ λεω εγω πηγα πηρα απο τον οαεδ δωρα-μωρα κ ακουει ο αδερφος μου κ μ'''ενα σοβαρο υφος μου λεει το δωρο ναι το πηρα και''γω τα μωρα τι ειναι?????πω μιλαμε μετα καταλαβε κ ο ιδιος τι ειπε κ σακασαμε να γελαμε κ ακομη καπου καπου το λεμε Laughing Laughing

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrie & χαμομηλακι μου σας ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου για τις ευχες σας!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 215994
κοριτσια δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ να σας διαβασω Crying or Very sad

carrie μου σημερα ειχες Β επιπεδου απ οτι θυμαμαι, σε περιμενω με αγωνια παρεα με τα καλα σου νεα και το χαμογελο σου να μας τα πεις!

κοριτσια σημερα μας εστηλε ενας πολυ καλος φιλος μια κουβερτουλα ροζ και εχει ενα αρκουδακι πανω που ζωγραφιζει την κουβερτουλα και καλα, ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 215994
καλα αμα σας πω... δεν το πιστευα κατ'αρχην οτι ειναι για το ΔΙΚΟ μου παιδι! χαχαχα και δευτερον συγκινηθηκα .
αχ ναναι καλα τα πιτσιποπακια μας! φιλακια!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!Μετ'εμποδιων σημερα το φορουμ,για να μπω,εκανα μια "παρακαμψη" μεσω του facebook....γινονται εργασιες βελτιωσης!!!

κικιτσο,ειχαν 3 αγορια και ηθελαν οπωσδηποτε κοριτσακι!ε,τα διδυμα ηταν ενα αγορι και ενα κοριτσι,τους ηρθε τελικα! Very Happy Very Happy Very Happy αλλα οταν πηγαν στο γιατρο πρωτη φορα και τους ειπε διδυμα,επαθαν ηλεκτροσοκ.Αμα εβγαιναν και τα δυο αγορια,τοτε ακομα μεγαλυτερο ηλεκτροσοκ! Smile Smile Smile Smile Smile

carrieeeeee!πως πηγε η β' επιπεδου?αν και μαλλον δεν θα μπορεις να μπεις στο φορουμ αν δεν εχεις facebook...ελπιζουμε να πηγαν ολα τελεια και ο μπεμπης να παρεμεινε μπεμπης!!! Laughing Laughing Laughing

χιονατουλα,εγω σημερα που δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ κοιτουσα συνεχως κρεβατακια,αλλαξιερες,προικες μωρου,εχω ξετρελλαθει!!!Πρεπει να ψωνισω τωρα στις εκπτωσεις γιατι μετα θα τιναξω τη μπανκα στον αερα!!!!!

Μακαρι να στρωσει γρηγορα το φορουμ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472



tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου χαμομηλακι μου πως εισαι?
χαχαχα και γω βρε γαμωτο μπηκα στον πειρασμο και χαζευαμε σημερα στο ιντερνετ με τον αντρα μου, με εφαγε και ο γιατρος μου χθες και μου λεει, ρε μην εισαι τοσο συγκρατημενη! νιωσε την χαρα της εγκυμοσυνης χαζεψε καμια βιτρινα ξεαγχωσου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 215994

και τι να κανω? μπηκα στον πειρασμο Razz Razz

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;; ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ;;
ΑΧ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΠΕΤΥΧΑΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!! ΣΟΚ ΠΩ ΠΩ!!! 5 ΠΑΙΔΙΑ; ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ;; ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΤΙΑ!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Κικιτσακι!!! τι κανεις?? Very Happy

κοριτσια που ειναι η Carrie μας ??? εχω αγωνια και λαχταρααααα ουφ ουφ Shocked

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 215994 κορίτσια είμαι πάρααααααααααα πολύυυυυυυυυυυυυυυυυ χαρούμενη!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 328109 Ειχα κάνει τα χαρτιά μου στο ΕΕΤΑΑ μήπως πάρουν τη μικρή μου φέτος σε παιδικό σταθμό και μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα και την πήραν(σε ιδιωτικό) με σχολικό και όλα!!!Τέλεια!!!Αφού από τη χαρά μου πήγα και ξύπνησα τη μπουμπού και της λέω Κερδίσαμε!!!Θα πάμε σχολείο και με κοίταγε το παιδί κάλά καλά νυχτιάτικα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 654316

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δηλαδή πρέπει να ξυπνάω χαράματα για να καταφέρνω να μπαίνω στο φορόυμ!!!Εκεί κατέληξα σήμερα!!!! Sleep Sleep Sleep Sleep

Λοιπόν κορίτσια ο υπέρηχος πήγε τέλεια, ο μπέμπης είναι ακόμη μπέμπης ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 893968 και είναι ζωηρούτσικος!!!!!!!!Μας περιμένουν πολλάααααα ξενύχτια!Όπως μου είπε και ο γιατρός ετοιμάσου για πολύ τρέξιμο!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 911307 Επίσης ζυγίζουμε ήδη 560γρ!!!!Μας είπε πως είναι μεγαλούτσικος (είμαι 22+1) και παγωτά ΤΟ ΠΟΛΥ 2 φορές την βδομάδα και όχι πολλα καρπούζια και φρούτα με ζάχαρη!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 585182 Τέλος πάντων όλα καλάSmile

Σήμερα φέυγουμαι διακοπούλες και γι'αυτο θα σας αποχαιρετήσω για καμία 10αρία μέρες!Θα μπαίνω που και που από την παραλία που βρίσκω ασύρματο να διαβάζω τα νέα σας από το κιν!!Να είσαι όοοολες καλά, καλά απότελέσματα σε όσες έχουν εξετάσεις αυτή τη βδομάδα και πολλά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 στις κοιλίτσες σας!!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια μου...τι ηταν αυτο χτες???απο το μεσημερι κ μετα δεν μπορουσα να μπω με τιποτα..τελως παντων carie [b][i]αντε τυχερουλα διακοπουλες με ησυχο κεφαλι να σου ζησει ο μπεμπης τουλαχιστον εσυ δεν μας εκανες εκπληξη...για το καρπουζι ναι κατι μου ανεφερε κ εμενα αλλα δεν εδωσα σημασια εχω κοψει τα γλυκα τελειως ουτε καν παγωτο που ο αντρας μου μεταφορες παγωτα κανει οποτε φερνει κ ολα....φετος τα τρωει μονος του!!!!το καρπουζακι ναι εχει ζαχαρη αλλα πας τουαλετα κ παει αντε καλε κανενα μηνα ακομη κ μετα του χρονου....οποτε επειμενω εγω καρπουζι θα τρωο .

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[b]κικιτσο η θεια μου εχει 4 κοριτσια αφου κ το τελευταιο ειπαν να κανουν μια προσπαθεια μετα απο πολλα χρονια για να φανταστεις η θεια μου ηταν εγκυος στον γαμο της κορης της!!!!χα χαχα τρεντι....
τελικα παλι κορη βγηκε κ εκει σταματησαν.....οποτε προσεχε μπορει κ το τεταρτο γιος να βγει απο την αλλη τι αλλο θες 3 γιους να σε προσεχουν αλλα καημενη πεθερα με 3 νυφες πα πα πα....
χτες μπηκα στο φεις κ σε βλεπω μεσα κ σου γραφω '''τσα''' ησυχεια μετα περνω απαντηση Ο ΣΑΚΗΣ ΕΙΜΑΙ ''λεω ουπς σορι''..χα χα χα αχ

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!
ΜΑΜΑΧ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ???? ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!!

CARRIE ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΝΥΦΗ ΤΟΣΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ!!!! ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!

ΚΙΚΙΤΣΟ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!!! ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΕΘΕΡΑ!!!! ΓΙΑ ΕΧΕΙΣ 3 ΝΥΦΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ!!!!
ΑΥΛΙΝ ΦΙΛΙΑ!!
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια τα μαλλια σας τα βαψατε καθολου????
εγω απο την ημερα που εμεινα εγκυος δεν τα εχω βαψει το θεμα ειναι οτι θελω να κανω μια αλλαγη οχι απλα βαφη, ντεκαπαζ κ μετα βαφη κ το ντεκαπαζ οσο να''ναι περα απο την μυροδια....απο την μια λενε κανει απο την αλλη δεν μα κ μετα που θα γεννησουμε θα θυλαζουμε οποτε λενε παλι δεν κανει ξερω εγω....μεχρι τωρα βεβαια δεν ειναι αισχος το μαλλι αλλα θελω ετσι να παρω λιγο τα πανω μου να κανω μια αλλαγη....εσεις τι λετε???????

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τατιανουλα εγω θα σου ελεγα να μην βαλεις ντεκαπαζ αν θελεις να κανεις μια αλλαγη αλλαξε κατι αλλο πχ το μηκος των μαλλιων εγω τα εκοψα καρε να φευγει και το χρωμα να μην φαινετε ασχημα
κοριτσια εχετε ρωτησει τον γιατρο σας αν μπορειτε να φορατε ζωνη στο αυτοκινητο?εγω δεν τον εχω ρωτησει και δδεν το ειχα σκεφτει καθολου

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ ΜΕ 3 ΝΥΦΕΣ!!! ΘΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΡΑΓΕ;;
CARRIE ME TO ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΦΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΚΕΡ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ !
ΧΙΟΝΑΤΗ ΠΑΡΕ ΑΣΠΡΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 40 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ 4 ΚΑΙ 2 ΕΤΩΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ! ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!! ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ!!
ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ-- ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ...ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεεεεεεεεεεερα τι μου κανετε???κυριακη σημερα και σαν να δροσισε εδω και 2 μερες...τελευταια 8 η ωρα στο ποδι ειμαι δεν μπορω να κοιμηθω παραπανω....dionikou δεν εχω ρωτησει τον γιατρο για την ζωνη ασφαλειας παντως εγω την φοραω ΠΑΝΤΑ ,,μα ισα ισα ειναι για την προστασια μας...κ χτυπα ξυλο να μην φορας απο τον φοβο σου κ την ταραχη σου περισσοτερα μπορεις να παθεις...εγω την φοραω αλλα την βαζω χαμηλα κ ο αντρας μου απλα προσεχε να μην φρεναρει αποτομα κ.τ.λ.
οσο για τα μαλλια ναι δεν ξερω θα το σκεφτω λιγακι ακομη....μηπως κ μου φυγει χαχ χα

κικιτσο μου μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σ''αυτην την γυναικα πρωτον η εποχες ειναι δυσκολες οσο να''ναι κ εχει κ δυο παιδια κ η ηληκεια της δεν λες οτι ειναι κ μικρη θα μπορουσε να πει ποιος τα ξαναπερναει....ΑΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ κ ξανα ΜΠΡΑΒΟ της για την αποφασιστικοτητα της ...μ''αρεσουν η δυναμικες γυναικες!!!!

τα αλλα το κοριτσακια μας που χαθηκαν???χιονατουλα????στελλιτσα??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 893968

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εμένα μανουλίτσες όμορφες...

Τατιανούλα πάθος μου ξύπνησες?

Τι κάνετε κορίτσια μου?

Νατάσα καλές διακοπές να περάσετε υπέροχα!

Κικίτσο τουλάχιστον εσύ δεν θα είσαι σκύλα πεθερά!Smile

Μόρα, Χιονατουλίνι σας στέλλνω φιλιά πολλά!

Εμείς πάλι εδω΄...μετράμε τις μέρες!Κατά τα άλλα το μωρό με ξύπνησε απο τις 4 κοιμήθηκα λιγάκι αλλά όχι και τόσο καλά αφού έφαγα μια ολόκληρη πίτσα...το ευχαριστήθηκα όμως αλλά μετά μάλλον μου έπεσε βαριά!χιχιχι

Τατιανούλι μου δεν ξέρω εαν κάνει να τα βάψεις.Εμένα πάλι η μαμά της βαφτηστήρας μου στον ένατο απο μαύρο μπλε τα έκανε ξανθά.Και όταν την είδα αυτές τις μέρες μου λέει σιγά νέες είμαστε και μια χαρά ανταποκρίνεται και ο οργανισμός μας.Εγώ πάντως ΔΕΝ θα το έκανα...είμαι φοβιστιάρα πολύ!!!

Φιλιά μανάρια μου...Αχ πως θα περάσουν οι μέρες!!!

Φιλάκια πολλά στα μωράκια σας και στις κοιλίτσες!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΚΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΨΕΥΤΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ...ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ. ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ!!! ΘΑ ΣΑΣ ΦΙΛΗΣΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΞΕΤΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟ 2 ΛΕΠΤΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 417472
Υ.Γ ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ ΛΑΠ-ΤΟΠ ΜΑΖΙ!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΧΙΟΝΑΤΗ ΤΙ ΝΕΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ???? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 50580 ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΡΟΖ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 99132 !!!! ΤΕΛΕΙΑ , ΓΕΡΑ ΝΑ 'ΝΑΙ ΟΛΑ!!!!
ΜΑΜΑΧ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ!!!
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ !!! ΤΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠ' ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ 5' ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΙΟ... ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΣΑΛΩΣΑ... ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ... ΗΠΙΑ ΕΝΑ ΦΡΕΝΤΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 14 525820 , ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΑ ΧΤΥΠΗΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ!!!! ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ... ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΛΙΓΟ pig ΝΙΑΣΜΑ!!!! ΟΠΟΤΕ AYLIN ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΙΤΣΑ.... ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΗΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ... ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ... ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΕΣΑΛΩΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ!!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΔΙΠΛΑ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΜΕ 2 ΜΩΡΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.. "ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΘΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩ???" king ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΒΑΛΗΣΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ!!!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ... ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ... ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΚΥΡΙΕΥΟΥΝ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΑΥΡΟ-ΜΠΛΕ afro !!!!
ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ,4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.....ΑΧ ΑΧ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις