Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ!!!!!!ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ......ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ!!!!!!!


tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:

Όχι καλέ, αφού δεν θα δω εγώ. Απλά κουτσομπόλα για να έχω να λέω... χαχαχα! Άσε που περιμένω και εγώ τα αποτελέσματα και παρακαλάω να είναι κορίτσι...

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ????????

Καλε που ζω???

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
MariaM έγραψε:

Όχι καλέ, αφού δεν θα δω εγώ. Απλά κουτσομπόλα για να έχω να λέω... χαχαχα! Άσε που περιμένω και εγώ τα αποτελέσματα και παρακαλάω να είναι κορίτσι...

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ????????

Καλε που ζω???

Όχι καλέ! Για τα αποτελέσματα της Βίβιαν ενδιαφέρομαι, χαχαχα! Έχω δόλο το ομολογώ! Μα που πήγε η Βίβιαν να μου απαντήσει; Laughing Laughing Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:

Όχι καλέ! Για τα αποτελέσματα της Βίβιαν ενδιαφέρομαι, χαχαχα! Έχω δόλο το ομολογώ! Μα που πήγε η Βίβιαν να μου απαντήσει; Laughing Laughing Laughing

Ειπα κι εγω τοσο ορθια κοιμαμαι πια που δε θα σας επαιρνα μερικες χαμπαρι???Ε οχι τοσο ζωον δεν ειμαι...Χαχαχ..

Αυτο εκτιμηση στο φουλ...

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία είσαι ζαβολιάρα! Θες να καπαρώσεις την νύφη! Και μεις έχουμε γιούς κυρία μου!


ΥΓ Πάντως έχω την αίσθηση οτι θα είναι αγοράκι το τρίτο τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι σκεφτομαι οτι τα παιδια μου χαχανιζαν ολο το μεσημερι!!!!σας ικετευω μη μη μηηηηηηηηηηηηη κοψετε τον μεσημεριανο σας υπνο!!!ας ηταν σημερα μια εξαιρεση,μια κακη ημερα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σκεφτομαι τι να κανω που μετακομισε απεναντι μου μια κακιστροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο απαπαπαππαπαπαπαπα,κ θα τηνεχω πανω απο το κεφαλι μου!!!!!!!!!!!!!!!!
Εκτος αυτου την βοηθησα κ να μετακομισει!!!!!!!!!!!
Κι ειναι κ χρηστρια του φορουμ,δλδ παντου την εχω πανω απο την κεφαλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Μαρία είσαι ζαβολιάρα! Θες να καπαρώσεις την νύφη! Και μεις έχουμε γιούς κυρία μου!


ΥΓ Πάντως έχω την αίσθηση οτι θα είναι αγοράκι το τρίτο τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994

Τι να κάνω που τα άλλα δύο τα έχει ήδη λογοδόσει; Στοχεύω και εγώ στο αγένητο,χαχαχα! Καλύτερα πάντως να είναι αγόρι γιατί αν είναι κορίτσι μας βλέπω να μαλλιοτραβιόμαστε, χαχχα!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑΚΙ,ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!
ΠΟΠΑΚΙ,ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ!!!!!!!ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΣΥ ΤΗΣ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!! Laughing Laughing Laughing

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
η μπανιστιρτζου δε μπηκε καθολου σημερα???? Razz


Σου ελειψα παραδεξου το!!!!!!!

Δεν μπηκα καθολου χτες ημουν μονη με τα παιδια και ημουν καπως ετσι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το παραδεχομαι!ολη μερα μονη με αφησες!!!ημουν σαν τον λουκι λουκ φτωχη και μονη!!!!! Laughing
τι κανεις????

Καλε δεν θα πιστεψεις τι επαθα!! Με πηρε ο υπνος ορθια στον καναπε!! Ο Κωνσταντινος με ξυπνησε..... Αυτα δεν συμβαινουν ουτε στην 80 χρονη γιαγια μου!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 966307 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 966307

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:εγω σκεφτομαι τι να κανω που μετακομισε απεναντι μου μια κακιστροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο απαπαπαππαπαπαπαπα,κ θα τηνεχω πανω απο το κεφαλι μου!!!!!!!!!!!!!!!!
Εκτος αυτου την βοηθησα κ να μετακομισει!!!!!!!!!!!
Κι ειναι κ χρηστρια του φορουμ,δλδ παντου την εχω πανω απο την κεφαλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποπακι μαλλον θα το διαβασει!!!!!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
η μπανιστιρτζου δε μπηκε καθολου σημερα???? Razz


Σου ελειψα παραδεξου το!!!!!!!

Δεν μπηκα καθολου χτες ημουν μονη με τα παιδια και ημουν καπως ετσι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το παραδεχομαι!ολη μερα μονη με αφησες!!!ημουν σαν τον λουκι λουκ φτωχη και μονη!!!!! Laughing
τι κανεις????

Καλε δεν θα πιστεψεις τι επαθα!! Με πηρε ο υπνος ορθια στον καναπε!! Ο Κωνσταντινος με ξυπνησε..... Αυτα δεν συμβαινουν ουτε στην 80 χρονη γιαγια μου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

θα σου παρω κι εσενα παιχνιδακι σαν τη δημητρα!!!γερνατε κουμπαρουλες!!!!χαχαχαχα
να τα κουρδιζετε και να τα στηνετε!!!!
http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://brightbites.files.wordpress.com/2008/10/pa290002.jpg&imgrefurl=http://brightbites.wordpress.com/page/25/%3Fpages-list&usg=__2nYLT3I29c6X6UHamYIOHcRHIgI=&h=1464&w=1892&sz=1171&hl=el&start=15&zoom=1&tbnid=hkL67znCzJyI8M:&tbnh=144&tbnw=186&ei=_v8STq-ZHIyTswak0Pn9Ag&prev=/search%3Fq%3D%25CF%2580%25CE%25B1%25CE%25B9%25CF%2587%25CE%25BD%25CE%25B9%25CE%25B4%25CE%25B9%2B%25CE%25BA%25CE%25BF%25CF%2585%25CF%2581%25CE%25B4%25CE%25B9%25CF%2583%25CF%2584%25CE%25BF%2B%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B9%25CE%25B1%26hl%3Del%26sa%3DX%26biw%3D1112%26bih%3D618%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=467&vpy=294&dur=1794&hovh=197&hovw=255&tx=123&ty=128&page=2&ndsp=14&ved=1t:429,r:7,s:15

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:εγω σκεφτομαι τι να κανω που μετακομισε απεναντι μου μια κακιστροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο απαπαπαππαπαπαπαπα,κ θα τηνεχω πανω απο το κεφαλι μου!!!!!!!!!!!!!!!!
Εκτος αυτου την βοηθησα κ να μετακομισει!!!!!!!!!!!
Κι ειναι κ χρηστρια του φορουμ,δλδ παντου την εχω πανω απο την κεφαλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποπακι μαλλον θα το διαβασει!!!!!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478



AAAAAAAAAA δν μενοιαζειιιιιιιι!!!!!!!!Της το γραψα κ στον τοιχο της!!!!!!!!11
Καλε πλακα κανω,για τον ερωτουλη μιλαω.την σοραγια κοινως οποιες την ξερετε.
Δν μπορει μακρια μου κ μετακομμισε απεναντι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευτυχως τουλαχιστον θα εχω τον μικρο συνεχεια σπιτι!!!!!!!!!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΡΕ ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΥΤΑ????ΧΙΧΙΧΙ
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΒΡΕ ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΥΤΑ????ΧΙΧΙΧΙ
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ!!!!

αυτο το μαραφετακι ψαχνω να το αγορασω!!!θα το βαλω στο ορθοπεδικο χειρουργειο να βολταρει την ωρα που χειρουργουν τις γριες!!!!χαχαχαχα τρελο γελιο!!!αλλα που να το βρω πες μου??????

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Όχι καλέ! Για τα αποτελέσματα της Βίβιαν ενδιαφέρομαι, χαχαχα! Έχω δόλο το ομολογώ! Μα που πήγε η Βίβιαν να μου απαντήσει; Laughing Laughing Laughing

Εδω ειμαι Μαρακι με πηρε ο υπνος την γιαγιουλα!! Οχι δεν μας εκανε την τιμη δυστυχως!! Sad

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΒΡΕ ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΥΤΑ????ΧΙΧΙΧΙ
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ!!!!

Αχ βρε Γεωργια μου ευχαριστω γιατι σοκαρίστηκα λιγο!!! χαχαχαχαχαχαχα

Ερχεται ο Κωνσταντινος και μου λεει μαμα νελο!!!! Ετσι ξυπνησα χαχαχαχα!!


Συμπεθερα αντε να δεις τον υπερυχο μηπως δεις κατι !!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 587529 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 587529

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΟΥ.ΕΙΔΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ Α΄ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΟΠΟΤΕ Ή ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ Ή ΝΤΑΒΡΑΝΤΙΣΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!!!.ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ ,ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΑΚΟ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ????ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΙ.ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Vivian έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:εγω σκεφτομαι τι να κανω που μετακομισε απεναντι μου μια κακιστροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο απαπαπαππαπαπαπαπα,κ θα τηνεχω πανω απο το κεφαλι μου!!!!!!!!!!!!!!!!
Εκτος αυτου την βοηθησα κ να μετακομισει!!!!!!!!!!!
Κι ειναι κ χρηστρια του φορουμ,δλδ παντου την εχω πανω απο την κεφαλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποπακι μαλλον θα το διαβασει!!!!!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 667478



AAAAAAAAAA δν μενοιαζειιιιιιιι!!!!!!!!Της το γραψα κ στον τοιχο της!!!!!!!!11
Καλε πλακα κανω,για τον ερωτουλη μιλαω.την σοραγια κοινως οποιες την ξερετε.
Δν μπορει μακρια μου κ μετακομμισε απεναντι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευτυχως τουλαχιστον θα εχω τον μικρο συνεχεια σπιτι!!!!!!!!!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 215994

Χαχαχα! Ποπάκι η βαπτιστήρα σου τι κάνει;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΟΥ.ΕΙΔΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ Α΄ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΟΠΟΤΕ Ή ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ Ή ΝΤΑΒΡΑΝΤΙΣΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!!!.ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ ,ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΑΚΟ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ????ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΙ.ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ

Αχ ευχαριστω!! Κατεβάζω τους υπερυχους και σου λεω!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 417472

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΟΥ.ΕΙΔΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ Α΄ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΟΠΟΤΕ Ή ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΙ Ή ΝΤΑΒΡΑΝΤΙΣΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!!!.ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ ,ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΑΚΟ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ????ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΙ.ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ

Αχ ευχαριστω!! Κατεβάζω τους υπερυχους και σου λεω!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? - Σελίδα 2 417472

Βιβιανακι μιας και θα δεις τους υπερηχους δες και τους χτυπους της καρδιας ετσι να δουμε απο περιεργεια! Wink

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και το πορισμα ειναι????????

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιποοοοννν!!! Αγορι παιδια οι μετρησεις ειναι πιο κοντα στου Κωνσταντινου!!! Χτυποι καρδιας 105!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Λοιποοοοννν!!! Αγορι παιδια οι μετρησεις ειναι πιο κοντα στου Κωνσταντινου!!! Χτυποι καρδιας 105!!!!!!

οτι πρεπει για το κοριτσακι που θα κανω σε 1,5 χρονο!!!!!! Laughing

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.......ΜΗΠΩΣ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΟΣ?????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις