Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
338 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 338 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ !! !! Very Happy Very Happy

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ !

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ !! !! Very Happy Very Happy

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΩΤΙΤΙΔΑ.....ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλοριζικο!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:Καλοριζικο!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ 34 ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΝΕΑ ΠΑΝΤΑ !!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αυτο που σκεφτομαι κουκλες ειναι οτι αυριο πιανω δουλεια μετα απο οχτω μηνες ανεργιας. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 Καλο και το σπιτι αλλα αντε να πεσει κανενα φραγκο γιατι ζοριστηκαμε λιγο τελευταια!!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefania έγραψε:Αυτο που σκεφτομαι κουκλες ειναι οτι αυριο πιανω δουλεια μετα απο οχτω μηνες ανεργιας. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 Καλο και το σπιτι αλλα αντε να πεσει κανενα φραγκο γιατι ζοριστηκαμε λιγο τελευταια!!!

Με το καλό και "σιδηροκέφαλη" !

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefania έγραψε:Αυτο που σκεφτομαι κουκλες ειναι οτι αυριο πιανω δουλεια μετα απο οχτω μηνες ανεργιας. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 654316 Καλο και το σπιτι αλλα αντε να πεσει κανενα φραγκο γιατι ζοριστηκαμε λιγο τελευταια!!!


μπραβο βρε στεφανια! με το καλο! χαιρομαι οταν ακουω τετοια νεα!

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστω κοριτσια και ελπιζω για οσες απο εμας ψαχνουμε δουλεια γρηγορη αποκατασταση...

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:
fratzolaki έγραψε:Καλοριζικο!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ 34 ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΝΕΑ ΠΑΝΤΑ !!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233

Μακαρι Μαριλου μου!Μακαρι,με ευχαριστα ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 893968 μονο νεα απο ολες μας!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefania έγραψε:Ευχαριστω κοριτσια και ελπιζω για οσες απο εμας ψαχνουμε δουλεια γρηγορη αποκατασταση...

Μπραβο κοριτσακι μου!
Με το καλο να ξεκινησεις και μακαρι ολες οσες ψαχνουμε να βρουμε συντομα κι εμεις μια δουλιτσα!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλοριζικο το καινουργιο θεμα κορίτσια!!!!!!!!!!

Μαριλου ,Κατερινακι τι κανετε καλε;;;;
Εγω ειμαι πολυ καλα αυτες τις μερες γενικως γυρναω,,,παω ερχομαι ,πανε ερχονται.....σε δουλεια να βρισκομαστε..χαχαχαχ!!!!!Ωραια ειναι οι μερες μου ειναι γεματες και η μικρη μου εχει γινει πιο απαιτητικη πια,θελει την αποκλειστικοτητα,ειναι φοβερη ομως και με ξετρελαίνει.....
Καλωσοριζω και τα καινουργια κοριτσια της παρέας,Στεφανια μπραβο και καλη σταδιοδρομια δεν λενε;;;;χαχαχα!!!!
Φιλια σε ολες!!!!!!

Α!!!!ξεχασα να σας πω οτι κουρευτικα επιτελους,και την αλλη εβδομαδα θα παω να τα βαψω,τα ειχα παρα πολυ καιρο μακρια για τα δικα μου δεδομενα ασε που μαδουσα σαν τρελη....αυτα σας αφηνω κοριτσουδες....

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikoletta10 έγραψε:Καλοριζικο το καινουργιο θεμα κορίτσια!!!!!!!!!!

Μαριλου ,Κατερινακι τι κανετε καλε;;;;
Εγω ειμαι πολυ καλα αυτες τις μερες γενικως γυρναω,,,παω ερχομαι ,πανε ερχονται.....σε δουλεια να βρισκομαστε..χαχαχαχ!!!!!Ωραια ειναι οι μερες μου ειναι γεματες και η μικρη μου εχει γινει πιο απαιτητικη πια,θελει την αποκλειστικοτητα,ειναι φοβερη ομως και με ξετρελαίνει.....
Καλωσοριζω και τα καινουργια κοριτσια της παρέας,Στεφανια μπραβο και καλη σταδιοδρομια δεν λενε;;;;χαχαχα!!!!
Φιλια σε ολες!!!!!!

Α!!!!ξεχασα να σας πω οτι κουρευτικα επιτελους,και την αλλη εβδομαδα θα παω να τα βαψω,τα ειχα παρα πολυ καιρο μακρια για τα δικα μου δεδομενα ασε που μαδουσα σαν τρελη....αυτα σας αφηνω κοριτσουδες....

Γεια σου κοριτσακι!
Με γεια το μαλλακι!Δεν πειραζει που χαθηκες,αφου τρεχεις για το μπουμπουδακι σου εισαι συγχωρεμενη!Αυτα ειναι που αξιζουν μωρε!Μας κουραζουν και μας τρελαινουν απο ευτυχια την ιδια στιγμη!Γερα να ειναι!
Κι εμεις ξεκινησαμε αποθηλασμο σιγα σιγα.Εδω και 4 μερες κοψαμε τον μεσημεριανο και εμαθε να κοιμαται το κοριτσακι μου μονο του,χωρις μαμαδογαλατακι!Εκλαψε πολυ τις πρωτες δυο μερες,αλλα το πηρε ψυχραιμα μετα!Αντε μετα και το βραδινο,μπας και την αφησω κανενα βραδυ στη μαμα μου και βγω καμια βολτα με τονν αντρα μου!
Καλο βραδυ!

????????


Επισκέπτης
Μία καρμπονάρα, με το σπαγγέτι να κολυμπάει μέσα στη κρέμα γάλακτος, με μπόλικη παρμεζάνα, και πολλά μανιτάρια!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 534787 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 534787 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 534787

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥ ? ΚΑΙ ΟΛΟ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ? ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΛΟΥΚ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 536304

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνυχτα κουκλες!
παω να τη πεσω και να ονειρευτω την μακαροναδα απο πανω!μμμμμμ!γιαμι,γιαμι!
καλο ξημερωμα! Sleep

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ .ΑΝΤΩΝΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ !!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 90233

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και χρονια πολλα!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΝΑΝΣΥ !!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 215994 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! 215994

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!
Χρονια πολλα στις εορταζουσες και τους εορταζοντες!
Μαριλου να χαιρεσαι την φιλη σου!
Νασια κοριτσακι μου γιορταζεις σημερα;
Χρονια σου πολλα!Να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη και να σε χαιρεται η οικογενεια σου!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σκεφτομαι οτι εχω ενα ζευγαρι μεσα στο μαγαζι αυτη την στιγμη και βρωμανε απιστευτα Rolling Eyes Crying or Very sad
θελω να βαλω τα κλαματα τι να κανω για να φυγουν που εχουν ενα τεταρτο κ δεν ξεκολλανε???

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ισμηνη έγραψε:σκεφτομαι οτι εχω ενα ζευγαρι μεσα στο μαγαζι αυτη την στιγμη και βρωμανε απιστευτα Rolling Eyes Crying or Very sad
θελω να βαλω τα κλαματα τι να κανω για να φυγουν που εχουν ενα τεταρτο κ δεν ξεκολλανε???

Πωπω σε νιωθω!
Εγω στο μαγαζι που δουλευα,οποτε ερχοταν ατομα "μοσχοβολιστα",επαιρνα το σπρει αποσμητικο χωρου και πηγαινα απο πισω τους και ψεκαζα αβερτα.χοντρο δε λεω,αλλα και η μποχα δεν παλευεται ρε παιδι μου.
εχω παρει ταξι απο Χαριλαου για Μετεωρα.μετα απο λιγο παιρνει ο ταξιτζης κι εναν καλογερο που καθησε μπροστα.παιδια δε μιλαμε για βρωμα!κρατουσα το στομα μου για να μην κανω εμετο.ωσπου γυρναει ο ταξιτζης και μου λεει:ζεσταινεσαι κοπελια ε;να ανοιξω τα παραθυρα;ναι ναι του λεω.Ιανουαριος μηνας,με 2 βαθμους θερμοκρασια εξω!Με το που κατεβαινει ο καλογερος μας πιανει ενα γελιο ,αλλο πραγμα!κοντεψαμε να λιποθυμισουμε απο την βρωμα!
ελπιζω παντως οι δικοι σου να εφυγαν γρηγορα και μην αφησαν πισω τους μυρωδια σαν τα κουναβια!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fratzolaki έγραψε:
ισμηνη έγραψε:σκεφτομαι οτι εχω ενα ζευγαρι μεσα στο μαγαζι αυτη την στιγμη και βρωμανε απιστευτα Rolling Eyes Crying or Very sad
θελω να βαλω τα κλαματα τι να κανω για να φυγουν που εχουν ενα τεταρτο κ δεν ξεκολλανε???

Πωπω σε νιωθω!
Εγω στο μαγαζι που δουλευα,οποτε ερχοταν ατομα "μοσχοβολιστα",επαιρνα το σπρει αποσμητικο χωρου και πηγαινα απο πισω τους και ψεκαζα αβερτα.χοντρο δε λεω,αλλα και η μποχα δεν παλευεται ρε παιδι μου.
εχω παρει ταξι απο Χαριλαου για Μετεωρα.μετα απο λιγο παιρνει ο ταξιτζης κι εναν καλογερο που καθησε μπροστα.παιδια δε μιλαμε για βρωμα!κρατουσα το στομα μου για να μην κανω εμετο.ωσπου γυρναει ο ταξιτζης και μου λεει:ζεσταινεσαι κοπελια ε;να ανοιξω τα παραθυρα;ναι ναι του λεω.Ιανουαριος μηνας,με 2 βαθμους θερμοκρασια εξω!Με το που κατεβαινει ο καλογερος μας πιανει ενα γελιο ,αλλο πραγμα!κοντεψαμε να λιποθυμισουμε απο την βρωμα!
ελπιζω παντως οι δικοι σου να εφυγαν γρηγορα και μην αφησαν πισω τους μυρωδια σαν τα κουναβια!
χαχαχα μεγαλο πακετο μεσα στο αυτοκινητο δεν εχεις κ που αλλου να πας..εγω τους ανοιξα διαπλατα την πορτα ανοιξα κ την πισω πορτα της αποθηκης που ειναι χειροτερα απο ψυγειο κ εβαλα το air condition στους 29 κ εκατσα απο κατω μεχρι να φυγουν..ηρθε το αφεντικο κ μου λεει εισαι τρελη ορθανοιχτο το μαγαζι και το air condition να καιει??? Mad Mad
ξερεις ποσο θα μου ερθει η ΔΕΗ??? Twisted Evil Mad Twisted Evil
καλα του λεω αμα κλεισετε την πορτα εγω φευγω δεν την παλευω αλλο κ μολις του εξηγησα πεθανε στα γελια!!!
ας ηταν στην θεση μου κ να του ελεγα εγω αμα γελουσε...

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα, φρατζολακι τελειο αυτο με το σπρευ! πεθανα στο γελιο! καλα τους εκανες!

τις καλησπερες μου κοριτσια και μη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις