Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
354 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 354 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:καλα, φρατζολακι τελειο αυτο με το σπρευ! πεθανα στο γελιο! καλα τους εκανες!

τις καλησπερες μου κοριτσια και μη!

Καλησπερα κοριτσακι!
Ε ναι τι να εκανα;Δεν την αντεχω την μποχα της απλυσιας με τιποτα!Εχω κατεβει απο λεωφορειο γιατι καποιοι βρωμοκοπουσαν,ουου ποσςς φορες!
Αλλα στο μαγαζι,μολις εμπαινε κανενας βρωμερος,ολα τα κοριτσια εμενα φωναζανε για να τους ψεκασω!Εχει τυχει ποσες φορες εκει που εξυπηρετω να περναει αλλος απο πισω και να περδεται(με το συμπαθειο)!Εκει να δεις το ψεκασμα συννεφο!
Καλα κυρα μου εξω τοση ωρα,μες στο μαγαζι τιγκα κοσμο ηρθες να τις αμολησεις;ας σφιγγοσουνα λιγακι!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΡΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΨΕΚΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ !!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΡΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΨΕΚΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ !!!

Πες διευθυνση και ερχομαι!
Χιχιχι!Εξολοθρευω και κατσαριδες!Στη δουλεια εμενα φωναζαν ολες για να τις σκοτωσω!
Ολα τα καθαριζω!
Καλο Σαββατοκυριακο!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσαρες...
βρε κοριτσια το σκεφτομαι συνεχεια απο χθες κ εχω στενοχωρηθει πραγματικα με την κουμπαρα μου..ειμαστε φιλες απο παιδια, απο μωρα,εχουμε μεγαλωσει σχεδον στο ιδιο σπιτι..αυτη εχει λιγο μεγαλυτερα παιδια απο εμενα κ τον εναν τον εχω βαφτισει εγω ..και στα 2 της παιδια οποτε παμε σπιτι παντα τους πηγαινουμε καποιο δωρο αλλα και τα δωρα που παιρνω γενικοτερα στα παιδια δεν τα λες φθηνα,δεν το κανω για να μου πει μπραβο αλλα γιατι εφοσον μπορω κ για οσο μπορω θελω οτι τους παιρνω να εχει καποια ποιοτητα.
ηρθαν λοιπον τα χριστουγεννα κ εφεραν στην μικρη ενα σετακι φορμες απο ενα μαγαζι μακρια απο εμενα,απο αλλη περιοχη..
πηγα λοιπον χθες κ το αλλαξα γιατι πρωτον ηταν μπλε(και εχω κοριτσι) και 2ον ηταν για 1 ετους κ εμενα ειναι ηδη 15μηνων..
περα απο το γεγονος οτι δεν μπηκε καν στον κοπο να σκεφτει το παιδι μου ,πως ειναι κ τι του χρειαζεται,του πηρε κατι απλα για να μην ερθει με αδεια χερια.το ρουχο βρωμουσε πετρελαιο κ στο μαγαζι που πηγα δεν ειχε τπτ της προκοπης..
με στεναχωρησε πραγματικα γιατι το εκανε απο υποχρεωση αλλα εγω δεν εχω παει ποτε με δωρο 8ε στα δικα της...
δεν ξερω τι να κανω,δεν θελω να την φερω σε δυσκολη θεση ή να μαλωσουμε αλλα ξερω οτι τα οικονομικα της ειναι πολυ καλυτερα απο τα δικα μου και πραγματικα δεν το περιμενα....

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΒΛΑΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΝΘΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ !! pale pale

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να σου πω κοριτσακι μου;Εσυ την ξερεις καλυτερα.Μηπως δεν προλαβενε να παει να παρει δωρο και αυτα της τα ειχαν φερει για τα δικα της παιδακια και τα εφερε απλα και μονο για να μην ερθει με αδεια χερια;Η μηπως εστειλε καποιον αλλο να παρει το δωρο;Ελπιζω να ειναι κατι τετοιο κι οχι να το εκανε εσκεμμενα,απλα και μονο για να βγει απο την υποχρεωση.Αφου λες οτι και τα οικονομικα της ειναι καλα.Δενξερωτι αλλο να σου πω.Μην στενοχωριεσαι πατως.δεν αξιζει.Υπαρχουν και ανθρωποι που ειναι ετσι.
Εμενα μια θεια του αντρα μου,με πολλα λεφτα,οποτε ερχεται για γιορτες εφερνε δωρα στον αντρα μου καιστην κουνιαδα μου τα πανακριβα και τις μαρκες κι εμενα απο την λαικη χωρις να υπερβαλλω.οχι οτι εχω προβλημα να βαλω απο την λαικη,καμια σχεση,αλλα εβγαζε ματι ρε παιδι μου οτι εμενα απλα ηθελε να με ξεπεταξει.δεν της ειμαι και ανηψι στη. τελικη.Κι εγω να τα δωρα να τους παιρνω γιατι ελεγε η πεθερα μου οτι ετσι πρεπει να κανω.Ακουσα ευχαριστω;στα τετοια τους.οποτε τα εκοψα κι εγω και εληξε το θεμα.Απο τοτε που γεννησα παντως φερνει μονο στη μικρη και παλι ακριβα δωρα.αρα εγω ημουν η παρεισακτη!
την υγεια σου να εχεις κοριτσακι μου και μην σκας.μονο δες μην τυχον αλλαξει κ η συμπεριφορα της γενικα,οποτε και μπορει να παιζει τιποτα αλλο.

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με στεναχωρησε ρε παιδια η μ@λ@&^%νη γιατι δεν εχω σκεφτει ποτε ετσι ουτε για την ιδια ουτε για τα παιδια..κ ουτε προκειται τουλαχιστον για τα παιδια γιατι δεν φταινε σε τπτ..
το κακο ειναι οτι συνειδητοποιω οτι οντως με ξεπεταξε για να βγει απο την υποχρεωση,λες κ αν μου ελεγε δεν εχω ρε παιδι μου να παρω τπτ για το παιδι γιατι κατι μου ετυχε σιγα κ τι εγινε ξενες ειμαστε??
οσο για το να της τα ειχαν φερει για τα δικα της δεν παιζει γιατι ο ενας της γιος ειναι 5 κ ο αλλος 7...τι σκατα θα της εφερναν βρεφικο δωρο..
τι να πω εγω κ φοιτητρια ακομα που δεν ειχα καθολου λεφτα ή δεν πηγαινα τπτ ή πηγαινα κατι καλο...
να πω την αληθεια του Αγ Ιωαννη που γιορταζε ο βαπτηστικος μου ελεγα να της παρω καμια βλακεια αλλα δεν μου πηγε η καρδια σκεφτηκα το παιδι κ εκανα οτι καθε χρονο...
τι να πω τελικα η ζωη ειναι μεγαλο σχολειο κ παντα σε εκπλησει

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΥΘΥΜΗ ΚΑΙ ΕΥΘΥΜΙΑ !!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ κοριτσαρες!!!!!!μπαινω οσο πιο συχνα μπορω να δω τι κανετε!!!!!
Ευχαριστω Κατερινα ,δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα κανω απλως περισσοτερα φλασακια ή αν θα τα βαψω ολα ξανθα να τελειωνω μια και καλη με τις ανταυγειες δεν μπορω ρε γμτ αυτο το αλουμινιχαρτο στο κεφαλι ασε που παίρνει και πολυ ωρα να γινουν και εγω χρονο δεν εχω και τοσο πολυ....
Γέλασα παρα πολυ βρε κοριτσια με τις μποχοιστοριες......χαχαχαχχα!!!!
Ισμηνη μην δινεις σημασια βρε!!!!μπορει να ηταν η ασχημη στιγμη,απ' οτι καταλαβα δεν το κανει συνεχεια αυτο η κουμπαροφιλη,καλα εκανες εσυ παντως και πηρες ενα σωστο δωρο ,δεν βαριεσαι η συνειδηση σου να ειναι καλα!!!Αληθεια η εγκυμοσύνη πως παει;εχουμε δει τι ειναι;

Μαριλου μου εχεις δικιο και κοκκινη και πρασινη και μπλε...χαχαχχα!!τι να κανω η κακομοιρα και με τρελαινει η μικρη και λιγο γυριστρουλα ειμαι και λιγο στην ομαδα στο fb μπαινω...θελω να τα προλαβω ολα...
Και ναι η Νάσια γιόρταζε προχτες και αυτη και ο αξιαγαπητος συζυγος..χαχαχχα!!!θα της μεταφερω τα χρονια πολλα!!!!

Να ειστΕ παντα καλα κοριτσια μου
ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 90233 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 315810 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 315810 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 315810 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 379767 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 379767 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 379767 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 531909 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 531909

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:
trilly έγραψε:καλα, φρατζολακι τελειο αυτο με το σπρευ! πεθανα στο γελιο! καλα τους εκανες!

τις καλησπερες μου κοριτσια και μη!

Καλησπερα κοριτσακι!
Ε ναι τι να εκανα;Δεν την αντεχω την μποχα της απλυσιας με τιποτα!Εχω κατεβει απο λεωφορειο γιατι καποιοι βρωμοκοπουσαν,ουου ποσςς φορες!
Αλλα στο μαγαζι,μολις εμπαινε κανενας βρωμερος,ολα τα κοριτσια εμενα φωναζανε για να τους ψεκασω!Εχει τυχει ποσες φορες εκει που εξυπηρετω να περναει αλλος απο πισω και να περδεται(με το συμπαθειο)!Εκει να δεις το ψεκασμα συννεφο!
Καλα κυρα μου εξω τοση ωρα,μες στο μαγαζι τιγκα κοσμο ηρθες να τις αμολησεις;ας σφιγγοσουνα λιγακι!


φρατζολακι προσκυναω!!! εχεις πολλη πλακα! με εκανες και γελασα! μα καλα καλε, περδονται κιολας? σα δεν ντρεπονται! ελπιζω τουλαχιστον να μην δουλευεις σε μαγειριο! χα χαχαχα!!! και το σπρευ λιγο ειναι!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:
fratzolaki έγραψε:
trilly έγραψε:καλα, φρατζολακι τελειο αυτο με το σπρευ! πεθανα στο γελιο! καλα τους εκανες!

τις καλησπερες μου κοριτσια και μη!

Καλησπερα κοριτσακι!
Ε ναι τι να εκανα;Δεν την αντεχω την μποχα της απλυσιας με τιποτα!Εχω κατεβει απο λεωφορειο γιατι καποιοι βρωμοκοπουσαν,ουου ποσςς φορες!
Αλλα στο μαγαζι,μολις εμπαινε κανενας βρωμερος,ολα τα κοριτσια εμενα φωναζανε για να τους ψεκασω!Εχει τυχει ποσες φορες εκει που εξυπηρετω να περναει αλλος απο πισω και να περδεται(με το συμπαθειο)!Εκει να δεις το ψεκασμα συννεφο!
Καλα κυρα μου εξω τοση ωρα,μες στο μαγαζι τιγκα κοσμο ηρθες να τις αμολησεις;ας σφιγγοσουνα λιγακι!


φρατζολακι προσκυναω!!! εχεις πολλη πλακα! με εκανες και γελασα! μα καλα καλε, περδονται κιολας? σα δεν ντρεπονται! ελπιζω τουλαχιστον να μην δουλευεις σε μαγειριο! χα χαχαχα!!! και το σπρευ λιγο ειναι!

Οχι,δεν δουλευα σε μαγειρειο.Σε πασιγνωστη αλυσιδα καταστηματων ημουν υπευθυνη καταστηματος,μαγαζια που τα επισκεπτονται οι γυναικες κατα "συρροη"!.Το κορυφαιο το εχει κανει φιλη συναδελφος.ερχεται διπλα μου εκειπουκαθομαι,σκυβε συνωμοτικα στο αυτι και μου λεει:αν σου μυρισει κατι,εγω θα ειμαι.ειμαι κρυωμενη!και της λεω ηταν αναγκη να μου το πεις;δλδ εχει σκοπο να την αμολησεις διπλα μου;και μου απανταει:θεωρησα σωστο να σε ενημερωσω,για να μην κραζεις καμια πελατισσα!
Βιβλιο μπορω να γραψω με αυτα που περασα σε αυτο το μαγαζι.Να κλαις και να γελας ταυτοχρονα!Τι εχω τραβηξει!Μεχρι και τον βοθρατζη εχω κανει και δεν λεω ψεματα!
Μου λειπει γαμωτο το μαγαζακι μου και τα κοριτσακια μου!Σνιφ!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KΑΛΗΜΕΡΑ Σ'ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ Η ΑΛΛΗ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ Η ΕΙΡΗΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ? ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΔΩΣΕ ΤΗΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ !

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:KΑΛΗΜΕΡΑ Σ'ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ Η ΑΛΛΗ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ Η ΕΙΡΗΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ? ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΔΩΣΕ ΤΗΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ !

Ευχαριστω πολυ Μαριλου μου!

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πριν λιγο μαλωσα το κοριτσακι μου γιατι εκανε μια ζημια.επρεπε να δειτε το βλεμμα της,ολο απογοητευση. σκεφτομαι ποσο θα ηθελα να ημουν εστω και λιγο καλυτερη μαμα..

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsihi τι ειναι αυτα που λες βρε κοπελα μου? αααα θα σε μαλωσω. αυτο δεν σε κανει κακη μητερα αγαπη μου, αλοιμονο! κι εγω το εχω παθει ακριβως το ιδιο. την μαλωσα και μετα στεναχωρεθηκα πιο πολυ απο αυτην.
η μικρη σε αγαπαει no matter what!. τετοια μαλωματακια ειναι μες στην καθημερινοτητα που λεει ο λογος. μην στεναχωριεσαι αδικα και τραβα να την παρεις μια τεραστια αγκαλια να ρεφαρεις!

fratzolaki ε, τι να πω? οτι θα το παθαινες κι απο συναδελφο, τς τς τς...παντως ηταν ειλικρινεστατη η ερμη.

ρε κοριτσια ειδατε τι εγινε με τον μικρουλη? παρακαλαω την Παναγια να γινει γρηγορα καλα και να μην του αφησει κανα κουσουρι. εχω καταστεναχωρεθει με το ολο θεμα, αλλα στο αντιστοιχο τοπικ δεν μου κανει καρδια να απαντησω, διοτι ξεφυγε..........

Anonimos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτό που σκέφτομαι αυτή την στιγμή είναι πως πρέπει άμεσα να διαγράψετε τον χρήστη ioanna_41 από το forum σας.
Διάβασα και τις 35 σελίδες σχετικά με το παιδάκι από την Λέρο και πραγματικά ο τύπος είναι ανεκδιήγητος. Απλά τραγικός.
Έκανα λογαριασμό για να σας πω μόνο και μόνο αυτό.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!
Ακόμα υπάρχει αυτό το θέμα;

Εύχομαι αύριο να είναι μια καλύτερη μέρα!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπηκα να μαθω νεα για το μωρακι της Μαριας και εχω παθει σοκ.Δεν το πιστευω αυτο που εγινε.Κοιταω την κορη μου και σκεφτομαι αυτη τη μανουλα σε τι τραγικη κατασταση θα ειναι τωρα καιδεν μπορω να σταματησω να κλαιω.
Γιατι ρε γαμωτο;Γιατι να φευγουν μωρακια,τοσο αθωες ψυχες;

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ένα γιατί μόνο... ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 2 534787

kmyrsin


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ερώτηση κρίσεως (την έχω κιόλας πάθει την κρίση από το πρωϊ):
αν κάποιος βρεθεί σε νησί και αρρωστήσει:1) φταίει αυτός που αρρώστησε
2)φταίνε οι οικείοι του; ή
3)το κέρατο μου το κράτος, που δεν είχε έναν γιατρό στο νησί;(που είναι καλά για να τα τρώτε από τον τουρισμό και να... άντε κλείνω για θα


mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ..ΕΧς ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΕΙ...ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ?ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ?ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ???? Sad Sad Sad

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama_maria krhth έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ..ΕΧς ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΕΙ...ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ?ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ?ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ???? Sad Sad Sad

δυστυχώς έφυγε από την ζωή,βρίσκεται στον παράδεισο ο μικρούλης.

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΡΙΜΑ.....ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΘΗΚΑ ΠΟΛΥ... Sad Sad Sad ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ Ο ΘΕΟΣ???ΓΙΑΤΙ????ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΙΚΑΝ...ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ..ΣΕ ΑΠΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ..ΤΙ ΕΙΧΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?ΤΙ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΕ?

kmyrsin


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kmyrsin έγραψε:Ερώτηση κρίσεως (την έχω κιόλας πάθει την κρίση από το πρωϊ):
αν κάποιος βρεθεί σε νησί και αρρωστήσει:1) φταίει αυτός που αρρώστησε
2)φταίνε οι οικείοι του; ή
3)το κέρατο μου το κράτος, που δεν είχε έναν γιατρό στο νησί;(που είναι καλά για να τα τρώτε από τον τουρισμό και να... άντε κλείνω για θα



Επειδή υπάρχη διάσταση απόψεων και πληροφοριών τελικά υπήρχε ή όχι γιατρός στον νησί;

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέεεεερα!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις