Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
442 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 442 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΗΣΥΧΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ..... ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ??? Η ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ !!!!

????????


Επισκέπτης
αστα ρε μαριλου........ερημια.....

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!!
Δικαιο εχετε...πολλυ ησυχια εχει πεσει!!

Εγω απλως εχω ακομη το θεμα με τις κοκκινιλες στο προσωπο της μπεμπας και τα εχω παιξει λιγο...εως πολυ!!

Περιμενω πωρα να ερθει παλι ο γιατρος να την δει...μια εχει μια δεν εχει....τι στο διαλο ειναι αυτο το πραγμα????

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MamaTheodora έγραψε:Γεια σας κοριτσια!!
Δικαιο εχετε...πολλυ ησυχια εχει πεσει!!

Εγω απλως εχω ακομη το θεμα με τις κοκκινιλες στο προσωπο της μπεμπας και τα εχω παιξει λιγο...εως πολυ!!

Περιμενω πωρα να ερθει παλι ο γιατρος να την δει...μια εχει μια δεν εχει....τι στο διαλο ειναι αυτο το πραγμα????

ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΥΦΕΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΡΣΗ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΝΤΙΣΑΜΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΕΣ !!

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ακομα περιμενω τον γιατρο......

Αλλεργια τελικα...κατι στην διατροφη της.
Πρεπει να αλλαξω μερικα πραγματα για να δουμε τι ειναι που το προκαλει.

Αυτα!

Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αναρωτιμαι τι ωρα θα κοιμηθω. ο μικρος μου βηχει κιολας και μαλλον θα γρινιαζει. πρεπει να εχει βροχιολιτιδα. τον γνωριζω τον βηχα και το χουρχουρητο της.. αυριο θα παμε γιατρο μιας που μας προεκυψε μεστο σκ Crying or Very sad

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:εγω αναρωτιμαι τι ωρα θα κοιμηθω. ο μικρος μου βηχει κιολας και μαλλον θα γρινιαζει. πρεπει να εχει βροχιολιτιδα. τον γνωριζω τον βηχα και το χουρχουρητο της.. αυριο θα παμε γιατρο μιας που μας προεκυψε μεστο σκ Crying or Very sad

Περαστικα σας!!
Και η Ελενη μας βηχει...Mucosolvan σιροπι ειπε ο γιατρος... Very Happy

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δευτερο 24 ωρο και η μικρη με39,5 Sad και απο φαι τιποτα,θελει μονο να κοιμαται ουφ...

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !!tsihi ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ! Rolling Eyes Rolling Eyes

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!!!!
Εχω κατι νευρα απο το Σαββατο άλλο πραγμα. Ηρθε μια γνωστη για επισκεψη σπιτι μας (ραντεβου στις 12 κ ηρθε 13.35 μας εστησε 1,5 ωρα αλλα ενταξει δεν ειμασταν κ στο δρομο) κ ηρθε με τα 2 παιδια της. Το μικρο το κοριτσι 2 χρονων ήταν αρρωστο. Ετρεχαν οι μυξες της ολη την ώρα. Εκει τα πηρα αρχικα στο κρανιο ΑΛΛΑ αποτελειωσε οταν ειπε στην κορη της να φιλησει την δική μου, οπου την κυνηγαγε για να την φιλησει. Πες τε μου ειμαι κακια που της ειπα οτι η κορη της ειναι αρρωστη οποτε καλυτερα να μην φιλησει την δική μου? ΜΟυ απαντησε οτι δεν εχει τιποτα αλλα ουτε κ πυρετο οποτε δεν ειναι αρρωστη. Μετα απο αυτο εβαλα την δικια μου στο καρεκλακι φαγητου, εφτιαξα το μεσημεριανο της κ την ταϊζα (ενω δεν ηταν ώρα ακομα). ε μετα απο 45 mins εφυγαν.
Πειτε μου ειναι κακια οικοδεσποινα? Περιμενω τώρα σημερα αυριο να δω εαν θα εχουμε συμπτωματα............

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!! Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΑΑΑΑ.....ΣΕ ΟΛΕΣ ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ... ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 ΚΑΛΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ !

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MagdalineK έγραψε:Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!!!!
Εχω κατι νευρα απο το Σαββατο άλλο πραγμα. Ηρθε μια γνωστη για επισκεψη σπιτι μας (ραντεβου στις 12 κ ηρθε 13.35 μας εστησε 1,5 ωρα αλλα ενταξει δεν ειμασταν κ στο δρομο) κ ηρθε με τα 2 παιδια της. Το μικρο το κοριτσι 2 χρονων ήταν αρρωστο. Ετρεχαν οι μυξες της ολη την ώρα. Εκει τα πηρα αρχικα στο κρανιο ΑΛΛΑ αποτελειωσε οταν ειπε στην κορη της να φιλησει την δική μου, οπου την κυνηγαγε για να την φιλησει. Πες τε μου ειμαι κακια που της ειπα οτι η κορη της ειναι αρρωστη οποτε καλυτερα να μην φιλησει την δική μου? ΜΟυ απαντησε οτι δεν εχει τιποτα αλλα ουτε κ πυρετο οποτε δεν ειναι αρρωστη. Μετα απο αυτο εβαλα την δικια μου στο καρεκλακι φαγητου, εφτιαξα το μεσημεριανο της κ την ταϊζα (ενω δεν ηταν ώρα ακομα). ε μετα απο 45 mins εφυγαν.
Πειτε μου ειναι κακια οικοδεσποινα? Περιμενω τώρα σημερα αυριο να δω εαν θα εχουμε συμπτωματα............


Είσαι πολύ καλή οικοδέσποινα... Εγώ δεν θα τους είχα αφήσει να περάσουν το κατώφλι... Τι λέμε τώρα, παίζουμε με την υγεία των παιδιών μας; Επειδή η κυρία είναι ανεύθυνη και ανεγκέφαλη να αρρωστήσει το δικό σου το παιδάκι; Τρελαίνομαι με τέτοιες συμπεριφορές... Τι φταίει η ψυχούλα σου να ταλαιπωρηθεί; (Αν δεν κάνω λάθος, πριν καμία εβδομάδα δεν ξεμπερδέψατε με μια ιωσούλα και πολλές μυξούλες; )
Την επόμενη φορά που θα έρθει, πες της : "η κόρη μου έχει ανεμοβλογιά/ιλαρά και μαγουλάδες μαζί (χτύπα ξύλο Παναγιά μου) αλλά δεν είναι τίποτα μωρέ, δεν πιστεύω να κολλήσει το δικό σου!".

Ελπίζω να μην έχει κολλήσει τίποτα το παιδάκι σου!

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Anna - mana έγραψε:
MagdalineK έγραψε:Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!!!!
Εχω κατι νευρα απο το Σαββατο άλλο πραγμα. Ηρθε μια γνωστη για επισκεψη σπιτι μας (ραντεβου στις 12 κ ηρθε 13.35 μας εστησε 1,5 ωρα αλλα ενταξει δεν ειμασταν κ στο δρομο) κ ηρθε με τα 2 παιδια της. Το μικρο το κοριτσι 2 χρονων ήταν αρρωστο. Ετρεχαν οι μυξες της ολη την ώρα. Εκει τα πηρα αρχικα στο κρανιο ΑΛΛΑ αποτελειωσε οταν ειπε στην κορη της να φιλησει την δική μου, οπου την κυνηγαγε για να την φιλησει. Πες τε μου ειμαι κακια που της ειπα οτι η κορη της ειναι αρρωστη οποτε καλυτερα να μην φιλησει την δική μου? ΜΟυ απαντησε οτι δεν εχει τιποτα αλλα ουτε κ πυρετο οποτε δεν ειναι αρρωστη. Μετα απο αυτο εβαλα την δικια μου στο καρεκλακι φαγητου, εφτιαξα το μεσημεριανο της κ την ταϊζα (ενω δεν ηταν ώρα ακομα). ε μετα απο 45 mins εφυγαν.
Πειτε μου ειναι κακια οικοδεσποινα? Περιμενω τώρα σημερα αυριο να δω εαν θα εχουμε συμπτωματα............


Είσαι πολύ καλή οικοδέσποινα... Εγώ δεν θα τους είχα αφήσει να περάσουν το κατώφλι... Τι λέμε τώρα, παίζουμε με την υγεία των παιδιών μας; Επειδή η κυρία είναι ανεύθυνη και ανεγκέφαλη να αρρωστήσει το δικό σου το παιδάκι; Τρελαίνομαι με τέτοιες συμπεριφορές... Τι φταίει η ψυχούλα σου να ταλαιπωρηθεί; (Αν δεν κάνω λάθος, πριν καμία εβδομάδα δεν ξεμπερδέψατε με μια ιωσούλα και πολλές μυξούλες; )
Την επόμενη φορά που θα έρθει, πες της : "η κόρη μου έχει ανεμοβλογιά/ιλαρά και μαγουλάδες μαζί (χτύπα ξύλο Παναγιά μου) αλλά δεν είναι τίποτα μωρέ, δεν πιστεύω να κολλήσει το δικό σου!".

Ελπίζω να μην έχει κολλήσει τίποτα το παιδάκι σου!

den xero ean tin glitosame i oxi pantos edo k 2 meres exei grinia polu k kukloforei mono k pipila. koimate polles ores alla mixes k bixa den exoume. Ti na po!!! polles aneuthines manes uparxoun pantou k se oles tis koultoures telika.
KALHMERA KORITSIA k xronia mas polla

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.youtube.com/watch?v=Oa_564g4QTg


καλημερα κοριτσια μου!!!χρονια μας πολλα κ καλα!!!!!να χαμογελαμε καθημερινα για να εχουμε δυναμεις!!!!!
(μεταξυ μας τωρα,δεν πιστευω σε αυτη την γιορτη αλλα ετσι για το καλο!!!)
χαχαχαχα!!!! Laughing Laughing Laughing

magdalinek μου δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα αλλα απο οτι καταλαβα ειστε αρρωστα Crying or Very sad Crying or Very sad ....περαστικουλια σας....!!!!!!

ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 417472 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 417472 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 417472 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 417472 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 417472 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 417472

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eyxaristo kopela mou! nasai kala!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρόνια πολλά κορίτσια Smile

περαστικά στις μικρές I love you σας !

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσαρες ας πω κι εγω χρονια μας πολλα. καλα που μου το θυμισατε.

μαγδα περαστικα σας! το εχω παθει κι εγω αυτο...τι να πει κανεις με την βλακεια που κυκλοφορει??? κι εμεις τωρα αναρρωνουμε απο διαφορα που ειχαμε, μυξες, βηχαλακι, κανα φτερνισμα, μια μινι στοματιτιδα και ενα δοντι που βγαινει. ποικιλια ειχε το μενου.

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trilly έγραψε:γεια σας κοριτσαρες ας πω κι εγω χρονια μας πολλα. καλα που μου το θυμισατε.

μαγδα περαστικα σας! το εχω παθει κι εγω αυτο...τι να πει κανεις με την βλακεια που κυκλοφορει??? κι εμεις τωρα αναρρωνουμε απο διαφορα που ειχαμε, μυξες, βηχαλακι, κανα φτερνισμα, μια μινι στοματιτιδα και ενα δοντι που βγαινει. ποικιλια ειχε το μενου.

Ευχαριστούμε επισης!!!!!!!! Μολις γιναμε καλα "ηρθαν" οι επισκεψεις!!!! Τι να πεις!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!! ΑΝΤΕ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 21 328109 flower flower afro

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μαριλου!!!τι κανετε????εμεις παμε για φρουτακια τωρα!!!

χθες ειχε υπεροχη μερα,καλοκαιρινη....σημερα εχει ενα νοτια...... Mad Mad Mad Mad

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!
Εγώ μολις έφτιαξα pancakes,και τις τσακιζουμε με την μπουμπου μου!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:καλημερα μαριλου!!!τι κανετε????εμεις παμε για φρουτακια τωρα!!!

χθες ειχε υπεροχη μερα,καλοκαιρινη....σημερα εχει ενα νοτια...... Mad Mad Mad Mad
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΕΤΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΤΕΣ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΟΡΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ! afro afro Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΥΤΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗΗΗΗ ΚΑΛΟΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΨΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗ !!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fratzolaki έγραψε:Καλημέρα και καλή εβδομάδα!
Εγώ μολις έφτιαξα pancakes,και τις τσακιζουμε με την μπουμπου μου!

καλη εβδομαδα κατερινακι-νοικοκυραδακι...!!! Laughing Laughing Laughing

????????


Επισκέπτης
καλημερα........ανεβηκα στη ζυγαρια και...........σοκ και δεος!!!!!!!!!!!! μη ρωτησετε αριθμο, θα πεθανω!!!!!! ξικιναμε διαιτα, ευτυχως μια κοπελα απο εδω, μου εδωσε μια τελεια διατροφη γιατι θα γινομουν παγκαλος σε λιγο.........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις