Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
450 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 450 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

????????


Επισκέπτης
BIBIAN ]Στελλα συγνώμη αλλα το έχεις παρακάνει σε παρακαλω πολυ πια! Ο server είχε κάποιο πρόβλημα στο θέμα με τις απαντησεις και θα φτιάξει! KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ ΕΝΩΣΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΠΡΟΘΥΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΣΑΣ! ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ "ΑΠΑΝΤΗΣΗ"......
Εάν θελήσουμε βοήθεια θα το ζητήσουμε σε παρακαλω πολυ σταματά το αυτο σε κάθε! Σε παρακαλω πολυ!ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΛΠ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΣΤΟΜΙΣΑ........

Θυμάσαι και παλαιότερα σε Δικο σου θέμα με μαζικές εγγραφές απο αλλα φόρουμ είχαμε κάνει ότι πρέπει σταματα μα έχεις επιλεκτική μνήμη σε παρακαλω πολυ δηλαδη!

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΡΑΓΕ?? ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΟΠΩΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΕΜΕΝΑ, ΕΙΠΑ ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΤΙ Η ip ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥΣ- ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ QUOTE ΤΟΤΕ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ- ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ
ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΘΕΣΗ MODERATOR ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ.......
ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΒΙΒΙΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ΕΦΥΓΑΝ.....ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΟ Η ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΔΑΗΣ........ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΝΑ "ΔΕ ΔΙΝΩ ΔΕΚΑΡΑ" Μ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΝΕ......



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Πεμ Φεβ 21, 2013 4:57 am, 2 φορές συνολικά

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="arco iris"]
Vivian έγραψε:KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΕΝΩΣΕΣ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ....ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ? ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.....ΤΙ ΕΧΩ[/font"> ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ???[font=Arial Black]


Στέλλα καλη μου σταματα πια να λες για αλλα μελοι γιατι έν τελεί μόνο εσυ μιλάς! Εννοείτε ότι αν υπάρχουν άλλοι να τα πουν σε μένα μεσολαβητή εσένα δεν χρειαζόμαστε!

Επίσης το τι λέω είναι δικαίωμα μου εάν εσυ δεν το κατάλαβες λυπάμαι υπάρχουν άλλες μανουλες που κατάλαβαν τι και πως το είπα!

Αυτα απο εμένα!

????????


Επισκέπτης
Vivian έγραψε:]Στελλα συγνώμη αλλα το έχεις παρακάνει σε παρακαλω πολυ πια! Ο server είχε κάποιο πρόβλημα στο θέμα με τις απαντησεις και θα φτιάξει! font face=]font color=][color:0bcc=red?=]

Στέλλα καλη μου σταματα πια να λες για αλλα μελοι γιατι έν τελεί μόνο εσυ μιλάς! Εννοείτε ότι αν υπάρχουν άλλοι να τα πουν σε μένα μεσολαβητή εσένα δεν χρειαζόμαστε!

Επίσης το τι λέω είναι δικαίωμα μου εάν εσυ δεν το κατάλαβες λυπάμαι υπάρχουν άλλες μανουλες που κατάλαβαν τι και πως το είπα!

Αυτα απο εμένα!



ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ.........
http://forum.eimaimama.gr/t17934-topic
ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑΝ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΟΥ ...ΠΟΛΥ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΘΑΥΜΑΣΤΙΚΑ......ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ........
ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΚΙΟΑΣ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
Vivian έγραψε:]Στελλα συγνώμη αλλα το έχεις παρακάνει σε παρακαλω πολυ πια! Ο server είχε κάποιο πρόβλημα στο θέμα με τις απαντησεις και θα φτιάξει! font face=]font color=][color:25d5=red?=]

Στέλλα καλη μου σταματα πια να λες για αλλα μελοι γιατι έν τελεί μόνο εσυ μιλάς! Εννοείτε ότι αν υπάρχουν άλλοι να τα πουν σε μένα μεσολαβητή εσένα δεν χρειαζόμαστε!

Επίσης το τι λέω είναι δικαίωμα μου εάν εσυ δεν το κατάλαβες λυπάμαι υπάρχουν άλλες μανουλες που κατάλαβαν τι και πως το είπα!

Αυτα απο εμένα!



ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ.........
http://forum.eimaimama.gr/t17934-topic
ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑΝ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΟΥ ...ΠΟΛΥ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΘΑΥΜΑΣΤΙΚΑ......ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ........
ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΚΙΟΑΣ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......


Στο θεμα εκείνο απάντησα καλη μου κοπέλα.. Οποια είχε ακόμα αντίρρηση η αμφιβολίες η ήθελε να με βρίσει ακόμα θα μπορούσε να το κάνει το θέμα είναι ήταν και θα μείνει ανοιχτό.

Γιατι νομίζετε ότι ανακαλύψαμε την πυρίτιδα δεν το καταλαβαίνω! Οργανωμένες επιθέσεις σε φόρουμ γίνονται και γίνονταν πάντα.. Λίγο παραπάνω εδω όπου δυστυχώς έτυχε να ζήσουμε και ένα τραγικο περιστατικό.. Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο!

????????


Επισκέπτης
[quote="Vivian"]k]TΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΗΡΕΜΑ......ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΒΑΛΛΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑΝ Η ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ (ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ) ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΠΛΑΚΑ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΑΣ ΠΑΡΑΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ ΕΤΣΙ?
ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ IP.........ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΦΡΑΣΗ ΣΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΙΝΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΑΠΤΕΙΣ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΥΝΑΖΕΙΣ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΟΞΥΝΕΙΣ.......ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ Μ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΟΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ.........Ε ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΜΟ Η ΦΡΑΣΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΗΣ.......ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.......

????????


Επισκέπτης
Vivian έγραψε:
arco iris έγραψε:
MagdalineK έγραψε:
vetaki..! έγραψε:
MamaTheodora έγραψε:Και σε εμενα κατι περιεργο γινεται...

κ εμενα δεν βγαζει απαντηση..με το quote γραφω...

μας βαρεθηκαν κ μας πεταξαν εξω. παει αυτο ήταν!

κι εγω με quote γραφω δεν βγαζει το απαντηση
δεν εχω κατι να προτεινω ουτε ειμαι πιο εμπειρη απο αλλες........πολλες κοπελες προτειναν να ειναι Modarators σε θεματα οριστε πριν λιγο και το βετακι........αν δεν εχουν χρονο γιατι δε δεχονται βοηθεια δεν εχω καταλαβει........

Στελλα συγνώμη αλλα το έχεις παρακάνει σε παρακαλω πολυ πια! Ο server είχε κάποιο πρόβλημα στο θέμα με τις απαντησεις και θα φτιάξει! Εάν θελήσουμε βοήθεια θα το ζητήσουμε σε παρακαλω πολυ σταματά το αυτο σε κάθε! Σε παρακαλω πολυ!

Θυμάσαι και παλαιότερα σε Δικο σου θέμα με μαζικές εγγραφές απο αλλα φόρουμ είχαμε κάνει ότι πρέπει σταματα μα έχεις επιλεκτική μνήμη σε παρακαλω πολυ δηλαδη!

θεωρω απαραδεκτο να τσακωνονται διαχειριστες με μελη που εχουν "χτισει" το φορουμ. Κατα δευτερον να πω οτι οντως βρε βιβιαν δεν υπαρχει διαχειριση εδω μεσα οσο κ αν ειναι κατι που σε ενοχλει. Μπορω να ανοιξω 500 λογαριασμους κ να γραφω ο,τι γουσταρω, ισχυει αυτο κ το ξερεις. Εισαι η μοναδικη που εχω στειλει εως τωρα 4 πμ κ εχεις κινητοποιηθει αμεσοτατα, αλλα εσυ δεν μπορεις μονη σου να κανεις την διαφορα με τοσο κοσμο που μπαινοβγαινει. Δεν ειναι προσωπικο με σενα ουτε εσυ πιστευω οτι μιλας εξ ονοματων αυτων που θεωρουνται διαχειριστες, η Στελλα κ η καθε Στελλα που εχει τους λογους τους να ειναι εδω μεσα πολλες ωρες νομιζω οτι δικαιως εχουν λογο. Επειδη σιγουρα θα κατηγορηθω οτι παιρνω τετοια θεση εξαιτιας της σχεσης μου με τη Στελλα, οφειλω να παραδεχτω οτι οπως κ "εξω" απο εδω ετσι κ εδω εχουμε ολες φιλες που αν εχουν δικιο, νοιωθουμε την αναγκη να πουμε κατι. Πολυ φλικα ως νεο μελος ολα αυτα

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι γω συμφωνω με την στελλα οτι ηταν ακομψη η φραση της βιβιαν αλλα καπως το δικαιολογω διοτι η βιβιαν ειναι ενα μικρο κοριτσι που μαλλον δεν ειναι σε θεση να χειριζεται ολες τις καταστασεις. το λεω φιλικα παντα και απο συμπαθεια προς το προσωπο της. κι εννοειται οτι εχει προσωπικη ζωη καθως και τρια παιδακια γιαυτο ας μην την λιθοβολουμε, δεν φταιει αυτη που σε ενα τεραστιο φορουμ ειναι η μονη που προσπαθει να συμμαζεψει τα ασυμμαζευτα. η αληθεια ειναι οτι δεν φτανει μονο αυτη. χρειαζονται κι αλλοι Moderators.

????????


Επισκέπτης
trilly έγραψε:Κι γω συμφωνω με την στελλα οτι ηταν ακομψη η φραση της βιβιαν αλλα καπως το δικαιολογω διοτι η βιβιαν ειναι ενα μικρο κοριτσι που μαλλον δεν ειναι σε θεση να χειριζεται ολες τις καταστασεις. το λεω φιλικα παντα και απο συμπαθεια προς το προσωπο της. κι εννοειται οτι εχει προσωπικη ζωη καθως και τρια παιδακια γιαυτο ας μην την λιθοβολουμε, δεν φταιει αυτη που σε ενα τεραστιο φορουμ ειναι η μονη που προσπαθει να συμμαζεψει τα ασυμμαζευτα. η αληθεια ειναι οτι δεν φτανει μονο αυτη. χρειαζονται κι αλλοι Moderators.
ΔΕΝ ΤΗ ΛΙΘΟΒΟΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ.......ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΥΣΧΕΡΗ ΘΕΣΗ ΟΜΟΛΟΓΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΕΥΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΩΣΤΟΣΟ ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΔΕΗΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΡΕΥΤΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΩΣ.......

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μαλωνει κανείς με κανέναν! Κάνουμε κουβέντα!

Πέρα απο τον έναν γνωστό τρελο που πλέον θα τον αναλάβουν άλλοι αλλο θέμα δεν υπάρχει κορίτσια!

Ξέρετε κάποια πράγματα θέλουν χρόνο για να λυθούν! Και επίσης σε αυτόν τον άνθρωπο πολλές φερθηκατε καλα και γίνατε φίλες μαζι του και λάμβανε μηνύματα ώστε να του δώσουμε δεύτερη ευκαιρία παλαιότερα!

Να τα θυμόμαστε και αυτα!

????????


Επισκέπτης
ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Κ ΦΕΥΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...ΤΟ ΤΡΟΛ ΠΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ..ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΠ@@@@@@@@, Η ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ (ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..) Κ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΟΠΩΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ...ΕΚΕΙ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΣ ΜΠΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ. ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.. Crying or Very sad Crying or Very sad

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στελλα μην παρερμηνευεις. η εμπειρια δεν εχει να κανει ουτε με την εξυπναδα ουτε με την μορφωση. γιατι με το ποστ σου βγαινει τελειως αλλο συμπερασμα απο αυτα που εγραψα. να ξερουμε και τι λεμε.

????????


Επισκέπτης
[quote="katnik75"]k]ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ........ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΤΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ....... ΤΟ ΟΤΙ ΕΓΩ, Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΣΚΥΨΟΥΝ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ...... ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.....

????????


Επισκέπτης
trilly έγραψε:στελλα μην παρερμηνευεις. η εμπειρια δεν εχει να κανει ουτε με την εξυπναδα ουτε με την μορφωση. γιατι με το ποστ σου βγαινει τελειως αλλο συμπερασμα απο αυτα που εγραψα. να ξερουμε και τι λεμε.
ΟΧΙ ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΠΑ ΕΓΩ...... ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΑ

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
trilly έγραψε:στελλα μην παρερμηνευεις. η εμπειρια δεν εχει να κανει ουτε με την εξυπναδα ουτε με την μορφωση. γιατι με το ποστ σου βγαινει τελειως αλλο συμπερασμα απο αυτα που εγραψα. να ξερουμε και τι λεμε.
ΟΧΙ ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΠΑ ΕΓΩ...... ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΑ

οκ.

????????


Επισκέπτης
Vivian έγραψε:Δεν μαλωνει κανείς με κανέναν! Κάνουμε κουβέντα!

Πέρα απο τον έναν γνωστό τρελο που πλέον θα τον αναλάβουν άλλοι αλλο θέμα δεν υπάρχει κορίτσια!

Ξέρετε κάποια πράγματα θέλουν χρόνο για να λυθούν! Και επίσης σε αυτόν τον άνθρωπο πολλές φερθηκατε καλα και γίνατε φίλες μαζι του και λάμβανε μηνύματα ώστε να του δώσουμε δεύτερη ευκαιρία παλαιότερα!

Να τα θυμόμαστε και αυτα!
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.......ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΡΟΛ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.........ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katnik75 έγραψε:ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Κ ΦΕΥΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...ΤΟ ΤΡΟΛ ΠΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ..ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΠ@@@@@@@@, Η ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ (ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..) Κ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΟΠΩΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ...ΕΚΕΙ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΣ ΜΠΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ. ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.. Crying or Very sad Crying or Very sad


αυτη να'ναι κι η χαρα του, του ευχομαι...

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΓΡΙΑ Shocked Shocked ΒΕΤΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?ΒΡΕΧΕΙ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ? ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ?Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ? ΙΣΜΗΝΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΛ@ΚΡΙΣΗ ΒΡΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΕΡΟΓΟΔΟΤΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΕΦΑΛΙ ΣΚΕΤΑ ΤΕΡΑΤΑ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ας την δουμε αυτην την συζητηση ως ενα δημιουργικο brain storming!!

Καλο θα ηταν να μην ανεβαινουν οι τονοι, αλλα ειμαστε και ανθρωποι βρε αδερφε...σου γυρναει το ματι μερικες φορες (για μενα το λεω).

Αντε στα ωραια θεματακια μας λοιπον!!

Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάρες εγώ αυτό που κατάλαβα είναι πως πρέπει να κάνουμε όλες μας λίγη υπομονή, το θέμα θα λυθεί. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα όπως έχετε καταλάβει, θέλει κάποια διαδικασία και χρόνο και όταν τελειώσουν θα το καταλάβουμε όλες.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου μαριλου μου!!!!καλα ειμαστε..!!εσυ??
φυασει πολυ...μου εχει σπασει τα νευρα αυτος ο αερας... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Διορθώθηκε το θεμα με το κουμπι "απαντηση".

Ευχαριστουμε!!

Very Happy

????????


Επισκέπτης
εγω δεν εχω προβλημα με κανεναν απλα τον τελευταιο καιρο εγιναν τα νευρα μου κροσσια........συγνωμη αν παραφερθηκα .........



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Πεμ Φεβ 21, 2013 5:39 am, 1 φορά

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:γεια σου μαριλου μου!!!!καλα ειμαστε..!!εσυ??
φυασει πολυ...μου εχει σπασει τα νευρα αυτος ο αερας... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΕΡΙΔΕΣ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9,30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΑΧ!ΑΧ!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
Vivian έγραψε:Δεν μαλωνει κανείς με κανέναν! Κάνουμε κουβέντα!

Πέρα απο τον έναν γνωστό τρελο που πλέον θα τον αναλάβουν άλλοι αλλο θέμα δεν υπάρχει κορίτσια!

Ξέρετε κάποια πράγματα θέλουν χρόνο για να λυθούν! Και επίσης σε αυτόν τον άνθρωπο πολλές φερθηκατε καλα και γίνατε φίλες μαζι του και λάμβανε μηνύματα ώστε να του δώσουμε δεύτερη ευκαιρία παλαιότερα!

Να τα θυμόμαστε και αυτα!
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.......ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΡΟΛ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.........ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ

συγνωμη αλλα θεωρω πως δεν εχει καμια υποχρεωση να σε ενημερωσει αν λυθηκε το θεμα...

ουτε θεωρω λογικο να της λες τι να κανει και πως να κινηθει με το φορουμ..

ειναι απλα τα πραγματα .. οι κανονες το γραφουν ξεκαθαρρα οτι "Δεν ταιζουμε τα τρολ"
ο συγκεκριμενος εδειξε απο την αρχη ποιος ηταν κι εσυ η ιδια εγινες φιλη μαζι του... λοιπον ας αναλαβουμε κι εμεις τις ευθυνες μας λιγακι ε;

μην ΑΠΑΝΤΑΤΕ!
ολα τα αλλα θα τα κανονισει η διαχειρηση και πολυ απλα οποιος δεν νιωθει ανετα σε αυτο το χωρο αποχωρει!

τι θα γινει τωρα θα τους βαλουμε στον τοιχο; οτι μπορουν κανουν!!!!!!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariloy έγραψε:
vetaki..! έγραψε:γεια σου μαριλου μου!!!!καλα ειμαστε..!!εσυ??
φυασει πολυ...μου εχει σπασει τα νευρα αυτος ο αερας... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΕΡΙΔΕΣ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9,30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΑΧ!ΑΧ!


πω,πω φρικη...κ καλα να εισαι σπιτι..αμα πρεπει να πας κ εξω..εκει ειναι βασανιστηριο....... Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις