Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
404 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 404 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="αγαπη 25"]
MamaTheodora έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι να βγαλω βολτα το παιδι αλλα μας τα χαλαει συνεχως ο καιρος!!!γεια σου μαμα θεοδωρα και εγω απο πρεβεζα ειμαι!! Wink

Γεια σου!!!
Λες να γνωριζομαστε??
Very Happy [/q


λες???μπα δεν νομιζω!!!μεσα στην πρεβεζα μενεις?

ΝΑΙ, ΜΕΣΑ. ΕΣΥ??

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="MamaTheodora"]
αγαπη 25 έγραψε:
MamaTheodora έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι να βγαλω βολτα το παιδι αλλα μας τα χαλαει συνεχως ο καιρος!!!γεια σου μαμα θεοδωρα και εγω απο πρεβεζα ειμαι!! Wink

Γεια σου!!!
Λες να γνωριζομαστε??
Very Happy [/q


λες???μπα δεν νομιζω!!!μεσα στην πρεβεζα μενεις?

πρεβεζα μενω στον υδατοπυργο την ξερεις εκει την περιοχη?


ΝΑΙ, ΜΕΣΑ. ΕΣΥ??

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="αγαπη 25"]
MamaTheodora έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
MamaTheodora έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι να βγαλω βολτα το παιδι αλλα μας τα χαλαει συνεχως ο καιρος!!!γεια σου μαμα θεοδωρα και εγω απο πρεβεζα ειμαι!! Wink

Γεια σου!!!
Λες να γνωριζομαστε??
Very Happy [/q


λες???μπα δεν νομιζω!!!μεσα στην πρεβεζα μενεις?

πρεβεζα μενω στον υδατοπυργο την ξερεις εκει την περιοχη?


ΝΑΙ, ΜΕΣΑ. ΕΣΥ??

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΜΕΝΩ!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ !!! Razz

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!



γεια σας κοριτσοπουλα!!!!!!!

flower flower flower flower

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου βρε Βετακι με τα ωραια σου!!!

Καλημερα σε ολες τις κοπελες!!

Very Happy

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου θεοδωρα!!!!!βαριεμαι πολυ σημεραααα!!!!!!!!!!ειναι κ μουντος ο καιρος...ουφ!!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις εχουμε ηλιο, αλλα δεν καταφερα να παω βολτα με το μωρο. Απο το πρωι δουλειες στο σπιτι...εσκασα πια!!
Ο Συζηξ απων (επρεπε να παει ξαφνικα Γιαννενα) και πρεπει να βγω μετα -με το μωρο- να παρω τις μεγαλες απο το σχολειο...ααα...και τον γιο της φιλης μου!!!
Και ειμαι ακομη με τις μπιζαμες....χαχαχα!!!!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaaxaxxaxa κ εγωωωωω!!!!βαριεμαι κ να αλλαξωωω!!!!σε λιγο θα με πιασε καμια φρικη θα σηκωθω κ θα τα κανω ολα με την μια!!!!!!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 215994 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 215994 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 215994

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα!!!
Τι κανει το ανδρακι σου;;
Ειμαστε ιδιες ηλικιες με την μπουμπου μας....να κανουμε κονε!!!
Very Happy

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειναι!!!εδω με τρελαινει!!!οσο του κανω τον καραγκιοζη μια χαρα αμα πω να φυγω απο το οπτικο του πεδιο...αρχιζουν τα οργανα!!!! ασε που 3 βραδυα τωρα ενω κοιμοταν 15 μερες τωρα 8*30μμ κ ξυπνουσε 7*30πμ ξυπναει στις 4 τα ξημερωματα δεν θελει γαλα απλα τραγουδαει,γελαει,μιλαει κτλ κτλ.......παει 5*30 κ μετα γκρινιαζει γιατι νυσταζει του δινω πιπιλα τον κουναω 3 φορες κ τσουπ...κοιμηθηκε ο κυριος!!!!!κ 8 στο ποδι..εγω ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 911307 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 911307 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 654655 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 654655 ολη μερα μετα!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΞΥΠΝΑΜΕ ΠΡΩΙ ΛΟΓΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ !! Crying or Very sad Crying or Very sad

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΒΡΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 4872 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 4872 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 4872

164ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 Empty Μ Τετ Φεβ 13, 2013 11:38 pm

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 8,30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ 5,30 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..ΤΗ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ..ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΚΑΤΑΛΗΛΕΣ ΩΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 3-5 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΞΕΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΟΥΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΓΑΛΑ..ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ,ΞΥΠΝΟΥΣΕ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΤΑΝ...ΤΟ ΠΗΡΕ ΟΜΩΣ ΧΟΥΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ...ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ 8,30 ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ 3-4 Η ΩΡΑ,ΤΗΝ ΤΑΙΖΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ(ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΜ.... Very Happy Very Happy Very Happy ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΞΑΝΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ....ΝΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ 5,30 ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 7... Very Happy
ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...(ΔΕ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ)ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΧΟΥΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ???

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε ολες!!!!!!!!βρεχει πολυ...συννεφιασμενος ουρανος..μαυριλα!!!!

εσεις τι κανετε σημερα???

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama_maria krhth έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 8,30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ 5,30 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..ΤΗ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ..ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΚΑΤΑΛΗΛΕΣ ΩΡΕΣ ΟΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 3-5 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΞΕΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΟΥΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΓΑΛΑ..ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ,ΞΥΠΝΟΥΣΕ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΤΑΝ...ΤΟ ΠΗΡΕ ΟΜΩΣ ΧΟΥΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ...ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ 8,30 ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ 3-4 Η ΩΡΑ,ΤΗΝ ΤΑΙΖΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ(ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΜ.... Very Happy Very Happy Very Happy ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΞΑΝΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ....ΝΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ 5,30 ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 7... Very Happy
ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...(ΔΕ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ)ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΧΟΥΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ???


καλημερα μαρια,βγηκαν τα αποτελεσματα της καλλιεργειας??γνωμη μου ειναι να μην δεινεις χαμομηλο..ξερω ποσο κουραστικο ειναι γιατι τωρα μια βδομαδα κανει τα ιδια το βλασταρι μου..ξυπναει 3*30-4*00 δεν πιναει απλα τραγουδαει,γελαει κτλ κτλ κ παει 5*30 να κοιμηθει....αυτο που εκανα χθες ειναι οτι 11*30 το βραδυ του εκανα 100μλ γαλα κ δεν ξυπνησε τα ξημερματα αλλα 8 το πρωι...εγω ειχα ρωτησει την παιδιατρο γιατι καποιες φορες πινει το γαλα κ σχεδον κοιμαται αλλα ειπε δεν πειραζει,ρεψιμο κανονικα εννοειτε κ νανακια!!!

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΕΤΟΥΛΑ!!!ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!! Razz Razz Razz Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ!!!ΤΙ ΩΡ Razz Α ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΣΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ??ΕΓΩ ΑΝ ΤΗ ΞΥΠΝΗΣΩ (ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ 8,30) 11 Η ΩΡΑ 'Η ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ.... Mad Mad Mad ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ..ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ (ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΥΠΝΟ)ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΤΑ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ (ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ)ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΞΕΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ...ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 679259

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΣΥΝΝΕΦΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΤΙΣ8,30 ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 5,30 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΖΗΤΑΕΙ.ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 10,30 ΜΕ 11,30 ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ 8,30 ΜΕ 9,00 ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 3,30 Very Happy Very Happy

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παλλιοτερα κοιμοταν κατα τις 10*30 κ δεν ξυπανγε ολη νυχτα τωρα 15 μερες κοιμοταν 8*30 κ τις πρωτες 5-6 μερες δεν ξυπναγε ολη νυχτα!(ωραια λεω εμαθε να κοιματεεεε,γιουπιιιι!!!!)
αυτη ηταν η χαρα μου!!!!τωρα τρωει κατα τις 8*30 κ κοιματε με το μπουκαλι στο στομα κ ξυπναει 3*30-4*00..χθες λοιπον το εκανα ετσι κ δεν ξυπνησε!!!

κ εμενα δεν κοιμηθηκε αμεσως,παλευαμε ενα μισαωρακι αλλα τουλαχιστον κοιμηθηκα κ εγω σαν ανθρωπος!!!! Laughing Laughing Laughing


οσο για την καλιεργεια καλυτερα που δεν ηταν τπτ παρα να ειχε κατι κ να μην το μαθαινες εγκαιρως!!!!εμαθες κ να βαζεις τον παιδικο ουροσυλλεκτη!!! Razz Razz Razz Razz

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΝΑΙ ΕΓΙΝΑ ΞΕΦΤΕΡΙ ΣΤΟΥΣ ΟΥΡΟΣΥΛΕΚΤΕΣ Razz Razz Razz Razz Razz !!!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕ ΞΕΡΩ....ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΗ ΤΑΙΣΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΗ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ......(ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ) ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 215994 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 7 215994 ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΕΙ...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η παιδιατρος τι σου ειπε?βασικα το να δεινεις χαμομηλο ισως την ενοχλησει κ στο εντερακι της...εννοω να της κανει καμια διαρροια ισως?γιατι αν ενεργειται κανονικα ισως την πειραξει...

τι να πω..δεν ημουν ποτε υπερ του χαμομηλιου αντι για γαλα....

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΕΤΑΑΑΑΑΑΑ!!ΑΣΧΕΤΟ...5,5 ΜΗΝΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ Ε??ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑ??ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ?ΕΓΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ 7.300 ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ...ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ???ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ..ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.ΩΣΟΣΟ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ,ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΖΟΥΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ...ΤΗΣ ΚΟΒΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΔΙΟΤΙ ΤΗΣ ΠΑΓΟΥΔΙΑΖΕΙ ΤΑ ΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΗ ΤΡΩΝΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ...(ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΕ ΑΛΛΑ ΤΗ ΓΥΡΙΣΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΥΞΕ)ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΤΟ ΜΗΛΟ.. Rolling Eyes Rolling Eyes ΤΗΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΛΙΜΕΝΗ ΠΑΤΑΤΑ..ΨΩΜΑΚΙ..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΤΑ ΠΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΔΙΟΤΙ ΠΑΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΙΟΣ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ..ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΤΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΡΟΥΤΑ...ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΗ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ειναι 7 μηνων αλλα 5,5 ειχαμε ξεκινησει τα φρουτακια κ μια κρεμα απογευματινη βανιλια,απο κιλα ηταν στον 5ο 8200!!!!!!!φαγανος!!!!
κακως δεν σας εχει δωσει ακομα φρουτα..6μηνων πρεπει να αρχισει κ φαγακι......

θηλαζεις??

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΧΙ ΔΕ ΘΥΛΑΖΩ..ΞΕΝΟ ΤΗΣ ΔΙΝΩ..ΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗ ΞΕΚΙΝΗΣΩ???ΜΕ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΙ ΑΛΛΟ?? Shocked Shocked

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακου καποιοι λενε ενα ενα τα φρουτα.. εμενα μου ειπε οολα μαζι....του εβαλα 1/4 μηλο,αχλαδι,μπανανομηλο,μιση μπανανα κ μιση κουπα ποστοκαλι(χυλωνει πιο ωραια) στην αρχη δεν ετρωγε,παλευα ενα 45',μετα για 10 μερες εβαζα 2 κουτ κρεμα βανιλια κ την ετρωγε στς 10 μερες την εκοψα την βανιλια κ τωρα την τρωει σκετη.....

συνηθως δεν την τρωνε ευκολα γιατι δεν ξερουν το κουταλι,ειναι κρυα ενω το γαλα ζεστο...θελουν λιγο χρονο να την "γνωρισουν!!!"


ααα την 1η μερα μου ειπε 5κουτ να φαει κ μετα γαλα την 2η μερα 7 κ μετα γαλα την 3η μερα 10 κουτ κ γαλα κ απο την 4η οση θελει αλλα το ιδανικο ια να πεις οτι χοστασε κ θα ξαναφαει σενα 2ωρο ειναι 15-20 κουτ(20 κουτ μαξ ομως οχι παραπανω!!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις