Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
311 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 311 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:εγω δεν εχω προβλημα με κανεναν απλα τον τελευταιο καιρο εγιναν τα νευρα μου κροσσια........συγνωμη αν παραφερθηκα .........
ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΣ !!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 13 315810 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 13 315810

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vetaki..! έγραψε:
mariloy έγραψε:
ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΕΡΙΔΕΣ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9,30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΑΧ!ΑΧ!


πω,πω φρικη...κ καλα να εισαι σπιτι..αμα πρεπει να πας κ εξω..εκει ειναι βασανιστηριο....... Mad Mad Mad

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:
vetaki..! έγραψε:
mariloy έγραψε:
ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΕΡΙΔΕΣ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9,30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΑΧ!ΑΧ!


πω,πω φρικη...κ καλα να εισαι σπιτι..αμα πρεπει να πας κ εξω..εκει ειναι βασανιστηριο....... Mad Mad Mad
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ 1 2ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΠΟΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΟΜΠΡΕΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ

????????


Επισκέπτης
mama katerina έγραψε:
arco iris έγραψε:
Vivian έγραψε:Δεν μαλωνει κανείς με κανέναν! Κάνουμε κουβέντα!

Πέρα απο τον έναν γνωστό τρελο που πλέον θα τον αναλάβουν άλλοι αλλο θέμα δεν υπάρχει κορίτσια!

Ξέρετε κάποια πράγματα θέλουν χρόνο για να λυθούν! Και επίσης σε αυτόν τον άνθρωπο πολλές φερθηκατε καλα και γίνατε φίλες μαζι του και λάμβανε μηνύματα ώστε να του δώσουμε δεύτερη ευκαιρία παλαιότερα!

Να τα θυμόμαστε και αυτα!
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.......ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΡΟΛ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.........ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ

συγνωμη αλλα θεωρω πως δεν εχει καμια υποχρεωση να σε ενημερωσει αν λυθηκε το θεμα...συγνωμη αλλα νομιζω οτι πρεπει οπωσδηποτε να μας ενημερωσει αν λυθηκε το θεμα! δε ζητησα λεπτομερειες, μια ανασα απ την παρανοια ζητησα!!!!

ουτε θεωρω λογικο να της λες τι να κανει και πως να κινηθει με το φορουμ..προσωπικα το λες σε μενα η σε ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ εδω και μερες προτεινουν να μπουν και αλλα ατομα???

ειναι απλα τα πραγματα .. οι κανονες το γραφουν ξεκαθαρρα οτι "Δεν ταιζουμε τα τρολ"
ο δυγκεκριμενος εδειξε απο την αρχη ποιος ηταν κι εσυ η ιδια εγινες φιλη μαζι του... λοιπον ας αναλαβουμε κι εμεις τις ευθυνες μας λιγακι ε;

εγω προσωπικα πιστεψα τη δευτερη φορα οτι μπηκε με καλο σκοπο οπως οι περισσοτερες ....... αλλα στα θεματα του ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΛΕΞΗ!!!
μην ΑΠΑΝΤΑΤΕ!
ολα τα αλλα θα τα κανονισει η διαχειρηση και πολυ απλα οποιος δεν νιωθει ανετα σε αυτο το χωρο αποχωρει!
AYTO θα μας το υποδειξει η διαχειριση και κανεις αλλος οπως κι εσυ πολυ καλα λες....

τι θα γινει τωρα θα τους βαλουμε στον τοιχο; οτι μπορουν κανουν!!!!!!
δεν βαλαμε κανεναν στον τοιχο και μαλιστα για την ακριβεια πριν το μηνυματακι σου μολις τα ειχαμε βρει.........



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Πεμ Φεβ 21, 2013 5:47 am, 1 φορά

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο εννοειτε!!!αμα εχουμε υγεια τα αλλα ειναι λεπτομεριες!!!!! Laughing Laughing

????????


Επισκέπτης
Λυπάμαι, δε μπορώ να πω κάτι άλλο, απλά λυπάμαι που μπαίνουμε σε αυτές τις διαδικασίες.
Και για να είμαι ξεκάθαρη επειδή έτσι είμαι σαν χαρακτήρας είμαι μια από τις κοπέλες που συζήτησα το θέμα και με τη Στέλλα και χαλάστηκα πολύ με την ατάκα της Βίβιαν. Για μένα δεν είναι διφορούμενη η απάντηση καλώς έφυγαν και θα φύγουν, είναι ξεκάθαρη, και ξέρω πολύ καλά και να χειρίζομαι και να κατανοώ την ελληνική γλώσσα. Και δυστυχώς αυτή την άμεση απάντηση που έχετε πάρει η περισσότερες από τη Βίβιαν σε θέματα δικά σας εγώ δεν την πήρα σε δικό μου pm, ούτε είδα να αλλάζει κάτι σε αυτό που ζήτησα, ακόμα και τώρα που γράφω.
Δεν θέλω να πω κάτι άλλο απλά πλέον μπαίνω σε διαδικασία να σκεφτώ το εάν θα είμαι κάποια από αυτές που καλώς θα φύγουν...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ......
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΟΛ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΒΙΒΙΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΚΑΛΩΣ ΕΦΥΓΑΝ.
ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΒΙΒΙΑΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ,ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΛ.....ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΥΧΕΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ!!!!
ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαβάζω και ξαναδιαβάζω και βλέπω ότι έχετε κολλήσει με το "καλώς έφυγαν"........
δηλαδή τι θέλατε να σας πει!!!να παρακαλέσει να μην φύγουν και να μείνουν κάποια μέλη!!!μα τι λογική είναι αυτή!!!!ανοιχτό φόρουμ είμαστε!!!όποιος θέλει μένει όποιος θέλει φεύγει και μια χαρά το είπε!!!
Και δικές μου φίλες έχουν φύγει από το φόρουμ για δικούς τους λόγους αλλά δεν τα βάζω με τη Βίβιαν!

????????


Επισκέπτης
athina24 έγραψε:Διαβάζω και ξαναδιαβάζω και βλέπω ότι έχετε κολλήσει με το "καλώς έφυγαν"........
δηλαδή τι θέλατε να σας πει!!!να παρακαλέσει να μην φύγουν και να μείνουν κάποια μέλη!!!μα τι λογική είναι αυτή!!!!ανοιχτό φόρουμ είμαστε!!!όποιος θέλει μένει όποιος θέλει φεύγει και μια χαρά το είπε!!!
Και δικές μου φίλες έχουν φύγει από το φόρουμ για δικούς τους λόγους αλλά δεν τα βάζω με τη Βίβιαν!
ηταν η ωρα που ειπωθηκε αθηνα μου... ειναι που τα μυαλα μας εχουν γινει ταλιατελες τοσο καιρο.....ειναι που φευγει κοσμος που τον ζησαμε και τον αγαπαμε.....ειναι που ανοιγεις ενα θεμα και ως το βραδυ εχει γινει ρομπε ολε.......ειμαστε ανθρωποι κι εμεις......τελος αφου λεει η διαχειριση οτι λυθηκε το θεμα απο μενα τουλαχιστον τελος και συγνωμη για το ξεσπασμα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠ ΤΗ ΒΙΒΙΑΝ.

????????


Επισκέπτης
[quote="arco iris"]
katnik75 έγραψε:k]ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ........ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΤΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ....... ΤΟ ΟΤΙ ΕΓΩ, Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΣΚΥΨΟΥΝ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ...... ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.....

ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΟΜΩΣ....ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΩΣ ΝΕΑ( ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΑΛΙ Κ ΑΣ ΦΑΝΩ ΓΡΑΦΙΚΗ) ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ( Κ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΛΑ...ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΚΑΤΙ ΠΑΙΡΝΩ..ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ, ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ "ΑΣΧΕΤΗ" ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ, ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΞΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ (ΕΝΤΟΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ)..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
mama katerina έγραψε:
arco iris έγραψε:
Vivian έγραψε:Δεν μαλωνει κανείς με κανέναν! Κάνουμε κουβέντα!

Πέρα απο τον έναν γνωστό τρελο που πλέον θα τον αναλάβουν άλλοι αλλο θέμα δεν υπάρχει κορίτσια!

Ξέρετε κάποια πράγματα θέλουν χρόνο για να λυθούν! Και επίσης σε αυτόν τον άνθρωπο πολλές φερθηκατε καλα και γίνατε φίλες μαζι του και λάμβανε μηνύματα ώστε να του δώσουμε δεύτερη ευκαιρία παλαιότερα!

Να τα θυμόμαστε και αυτα!
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.......ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΡΟΛ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.........ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ

συγνωμη αλλα θεωρω πως δεν εχει καμια υποχρεωση να σε ενημερωσει αν λυθηκε το θεμα...συγνωμη αλλα νομιζω οτι πρεπει οπωσδηποτε να μας ενημερωσει αν λυθηκε το θεμα! δε ζητησα λεπτομερειες, μια ανασα απ την παρανοια ζητησα!!!!
καποτε ημουν πολυ ενεργο μελος σε αυτο το φορουμ, τωρα απλα διαβαζω και απανταω επιλεκτητα, οποτε σε μενα οχι αυτα Στελλα γιατι τα εχω ζησει ολα εδω μεσα οκ; ακομη και το περιστατικο που μπηκαν μαζικα κοπελες και κανανε εγγραφη για να πουνε πως σε αλλο φορουμε τα ειχες κανει μπαχαλο!!!!! η Βιβιαν τοτε ητανε καλη που σε υποστηριξε;;;

ουτε θεωρω λογικο να της λες τι να κανει και πως να κινηθει με το φορουμ..προσωπικα το λες σε μενα η σε ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ εδω και μερες προτεινουν να μπουν και αλλα ατομα???
το λεω σε σενα γιατι εχεις την ταση να ανακατευεσαι στο τι θα κανει η οχι η διαχειρηση οχι μονο με αυτο το θεμα αλλα με πολλα... Η διπλωματια θελει και τεχνη ξερεις Wink

ειναι απλα τα πραγματα .. οι κανονες το γραφουν ξεκαθαρρα οτι "Δεν ταιζουμε τα τρολ"
ο δυγκεκριμενος εδειξε απο την αρχη ποιος ηταν κι εσυ η ιδια εγινες φιλη μαζι του... λοιπον ας αναλαβουμε κι εμεις τις ευθυνες μας λιγακι ε;

εγω προσωπικα πιστεψα τη δευτερη φορα οτι μπηκε με καλο σκοπο οπως οι περισσοτερες ....... αλλα στα θεματα του ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΛΕΞΗ!!!
αυτο δεν σημαινει πως δεν επρεπε να κραταμε τις πισινες μας

μην ΑΠΑΝΤΑΤΕ!
ολα τα αλλα θα τα κανονισει η διαχειρηση και πολυ απλα οποιος δεν νιωθει ανετα σε αυτο το χωρο αποχωρει!
AYTO θα μας το υποδειξει η διαχειριση και κανεις αλλος οπως κι εσυ πολυ καλα λες....
τωρα σε ενοιαξε τωρα το τι λεει η διαχειρηση;; εγω τουλαχιστον συμβαινει να ειμαι πολυ κοντα με τη Βιβιαν και οτι γραφω το γραφω για καλο και δεν δωναζω (κεφαλαια)

τι θα γινει τωρα θα τους βαλουμε στον τοιχο; οτι μπορουν κανουν!!!!!!
δεν βαλαμε κανεναν στον τοιχο και μαλιστα για την ακριβεια πριν το μηνυματακι σου μολις τα ειχαμε βρει.........

εμενα ευθυνες δεν θα μου ριξεις εσυ για τιποτα.. αυτο το φορουμ το αγαπησα περισσοτερο απο σενα..εκανα ουσιαστικες φιλιες εδω μεσα και αυτο που ειπα ειναι το αυτονοητο γιατι στεναχωριεμαι με ολη την τροπη που εχει παρει το θεμα...

το μηνυμα μου ειναι λιγο επιθετικο γιατι πηρες τα λογια μου και τα εφερες οπως σε συμφερει! αλλα οπως ειπαμε εγω σε ξερω απο πριν οποτε δεν μπορεις εσυ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ,, ΟΚ;;;;

δεν μιλησα για καποια αλλη κοπελα γιατι κατανοω πως εχουν κουραστει ολοι με αυτη την ιστορια και δεν ειναικακο να λενε τις αποψεις τους στη διαχειρηση. ομως το τι θα κανει η διαχειρηση απο κει και περα ειναι δικο της θεμα...δεν ειναι κακο αυτο που ειπε η Βιβιαν.. οποιος θελει μενει οποιος θελει φευγει! κανεις δεν κραταει καποιον με το ζορι! η πραγματικη ζωη ειναι εξω απο δω!!!!!

επισης εχεις την ταση να λες οτι λες και μετα να στελνεις π.μ..

σου απαντω λοιπον απο δω πως δεν εχω τιποτα μαζι σου απλα με ενοχλει που τα κοβεις και τα ραβεις ολα ετσι οπως θες εσυ και ετσι οπως σε συμφερει! το αρχικο μου μηνυμα δεν ειχε σκοπο την επιθεση αλλα δεν μπορουσα και να μην απαντησω μετα απο το δικο σου...

δεν δειχνω σε κανεναν την εξοδο! υπσοτηριζω και παλι πολυ απλα πως ναι καλο οτι μας χαλαει να το βγαζουμε απο τη ζωη μας...αν ειναι τοσο κακο αυτο που λεω τι να πω, να με συγχωρειτε κι ολας

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:k]ηταν η ωρα που ειπωθηκε αθηνα μου... ειναι που τα μυαλα μας εχουν γινει ταλιατελες τοσο καιρο.....ειναι που φευγει κοσμος που τον ζησαμε και τον αγαπαμε.....ειναι που ανοιγεις ενα θεμα και ως το βραδυ εχει γινει ρομπε ολε.......ειμαστε ανθρωποι κι εμεις......

Ακριβώς. Μπορεί να μην είμαι πολύ καιρό στο forum εγγεγραμμένη αλλά παρακολουθώ πολύ καιρό, και καθημερινά μπορώ αν πω, και με πειράζει που βλέπω μέλη να αρπάζονται μεταξύ τους, να λογομαχούν και στο τέλος να αποχωρούν, και να διαβάζεις ένα θέμα που αλλού ξεκινάει και αλλού καταλήγει λόγω των trolls.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ......
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΟΛ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΒΙΒΙΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΚΑΛΩΣ ΕΦΥΓΑΝ.
ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΒΙΒΙΑΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ,ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΛ.....ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΥΧΕΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ!!!!
ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ?

Όπως όλες διαβάσατε είχε πει ότι θα μου κάνει μήνυση την οποια καλός να μου κάνει αλλα ακόμα την περιμενω! Όσο για τα χρονια πολλα όταν έχω λάβει πολλα μηνύματα φιλικά προσκυμενα λέγοντας ωραία εκανε καθος αλλα τώρα άλλαξε δώστε του μια ευκαιρία ήμουν απλα φιλική όπως με όλους! Αυτο και μόνο!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SouzanL έγραψε:
arco iris έγραψε:k]ηταν η ωρα που ειπωθηκε αθηνα μου... ειναι που τα μυαλα μας εχουν γινει ταλιατελες τοσο καιρο.....ειναι που φευγει κοσμος που τον ζησαμε και τον αγαπαμε.....ειναι που ανοιγεις ενα θεμα και ως το βραδυ εχει γινει ρομπε ολε.......ειμαστε ανθρωποι κι εμεις......

Ακριβώς. Μπορεί να μην είμαι πολύ καιρό στο forum εγγεγραμμένη αλλά παρακολουθώ πολύ καιρό, και καθημερινά μπορώ αν πω, και με πειράζει που βλέπω μέλη να αρπάζονται μεταξύ τους, να λογομαχούν και στο τέλος να αποχωρούν, και να διαβάζεις ένα θέμα που αλλού ξεκινάει και αλλού καταλήγει λόγω των trolls.

το να "αρπαχτούν" μέλη μεταξύ τους είναι "φυσιολογικό"!!!!τόσα πολλά άτομα με τόσο διαφορετικές απόψεις κάπου θα υπάρξει και ένταση!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SouzanL έγραψε:Λυπάμαι, δε μπορώ να πω κάτι άλλο, απλά λυπάμαι που μπαίνουμε σε αυτές τις διαδικασίες.
Και για να είμαι ξεκάθαρη επειδή έτσι είμαι σαν χαρακτήρας είμαι μια από τις κοπέλες που συζήτησα το θέμα και με τη Στέλλα και χαλάστηκα πολύ με την ατάκα της Βίβιαν. Για μένα δεν είναι διφορούμενη η απάντηση καλώς έφυγαν και θα φύγουν, είναι ξεκάθαρη, και ξέρω πολύ καλά και να χειρίζομαι και να κατανοώ την ελληνική γλώσσα. Και δυστυχώς αυτή την άμεση απάντηση που έχετε πάρει η περισσότερες από τη Βίβιαν σε θέματα δικά σας εγώ δεν την πήρα σε δικό μου pm, ούτε είδα να αλλάζει κάτι σε αυτό που ζήτησα, ακόμα και τώρα που γράφω.
Δεν θέλω να πω κάτι άλλο απλά πλέον μπαίνω σε διαδικασία να σκεφτώ το εάν θα είμαι κάποια από αυτές που καλώς θα φύγουν...

Εγω μήνυμα σου δεν ε χω πάρει! Εάν δεν σου είναι κόπος μου στέλνεις πάλι..

Επίσης μην περνετε τα λόγια όπως σας βολεύουν.. Εμείς δεν κρατάμε αλλα ούτε διώχνουν σ´ κανέναν με το ζόρι αυτή ήταν η ουσία αυτού που είπα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ θα σας θέσω και ένα ακόμα ζήτημα...

τώρα είναι το/τα τρολ που μας κάνουν να μαλώνουμε μεταξύ μας και για αυτό ''φταίνε'' οι διαχειριστές... ;

πριν που μαλώνατε μεταξύ σας, τότε ποιος έφταιγε ;
πάλι οι διαχειριστές ; τότε γιατί δεν κάνατε παράπονα ; και οι παλιές ξέρετε τι εννοώ.
Εννοώ θέματα για όσες δεν ξέρετε που γινόταν χαμός απο αντιπαραθέσεις μεταξύ μελών και τρομερά ειρωνικά σχόλια, τρομερά !!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και κάτι ακόμα, και εγώ χάθηκα με κάποια άτομα λόγο τρόλ ή και κακόβουλα μέλη του φόρουμ αλλά με αυτά που ήθελα να κρατήσω επαφή κράτησα για αυτό μην λέμε συνέχεια χάσαμε αγαπημένα πρόσωπα.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:εγώ θα σας θέσω και ένα ακόμα ζήτημα...

τώρα είναι το/τα τρολ που μας κάνουν να μαλώνουμε μεταξύ μας και για αυτό ''φταίνε'' οι διαχειριστές... ;

πριν που μαλώνατε μεταξύ σας, τότε ποιος έφταιγε ;
πάλι οι διαχειριστές ; τότε γιατί δεν κάνατε παράπονα ; και οι παλιές ξέρετε τι εννοώ.
Εννοώ θέματα για όσες δεν ξέρετε που γινόταν χαμός απο αντιπαραθέσεις μεταξύ μελών και τρομερά ειρωνικά σχόλια, τρομερά !!


αυτό γίνετε πάντα μετά από κάθε τρολ!!

Λεμονάκι έγραψε:και κάτι ακόμα, και εγώ χάθηκα με κάποια άτομα λόγο τρόλ ή και κακόβουλα μέλη του φόρουμ αλλά με αυτό που ήθελα να κρατήσω επαφή κράτησα για αυτό μην λέμε συνέχεια χάσαμε αγαπημένα πρόσωπα.


πολύ σωστό!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:εγώ θα σας θέσω και ένα ακόμα ζήτημα...

τώρα είναι το/τα τρολ που μας κάνουν να μαλώνουμε μεταξύ μας και για αυτό ''φταίνε'' οι διαχειριστές... ;

πριν που μαλώνατε μεταξύ σας, τότε ποιος έφταιγε ;
πάλι οι διαχειριστές ; τότε γιατί δεν κάνατε παράπονα ; και οι παλιές ξέρετε τι εννοώ.
Εννοώ θέματα για όσες δεν ξέρετε που γινόταν χαμός απο αντιπαραθέσεις μεταξύ μελών και τρομερά ειρωνικά σχόλια, τρομερά !!


εχεις δικιο, αλλα και τοτε παλι απο τρολλ ξεκινησε! μετα διογκωθηκε γιατι καποιες εξυπνες μιλουσανε με π.μ και κατηγορουσανε.. μεχρι μαζικες κλησεις απο σκαιπ για να θαβουν καποιες αλλες.. γιαυτο ο χαμος τοτε... γιατι απο την μια σας αγαπω και σας σεβομαι και απο την αλλη το φτυαρι συννεφο!!!!! αυτα δεν μπορω εγω

Λεμονάκι έγραψε:και κάτι ακόμα, και εγώ χάθηκα με κάποια άτομα λόγο τρόλ ή και κακόβουλα μέλη του φόρουμ αλλά με αυτά που ήθελα να κρατήσω επαφή κράτησα για αυτό μην λέμε συνέχεια χάσαμε αγαπημένα πρόσωπα.

Respect

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά και αυτό το skype!!!τι ήταν και αυτό!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλά και αυτό το skype!!!τι ήταν και αυτό!!!

τσιρκολε jocolor

????????


Επισκέπτης
Vivian έγραψε:
Εγω μήνυμα σου δεν ε χω πάρει! Εάν δεν σου είναι κόπος μου στέλνεις πάλι..

Επίσης μην περνετε τα λόγια όπως σας βολεύουν.. Εμείς δεν κρατάμε αλλα ούτε διώχνουν σ´ κανέναν με το ζόρι αυτή ήταν η ουσία αυτού που είπα!

Δυστυχώς λόγω γεμάτου γραμματοκιβωτίου το έχω σβήσει και πλέον δε χρειάζεται διότι αφορούσε δημοσίευση για το θέμα της Λέρου. Ωστόσο ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Θα κρατήσω λοιπόν την ουσία αυτών που έγραψες και όχι την ατυχή διατύπωση και ας ελπίσουμε ότι σιγά σιγά θα μπούμε σε ομαλούς ρυθμούς και θα ηρεμήσουν τα πράγματα.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και έχετε κολλήσει όλες στην πρόταση τις βίβιαν, τι θέλετε να κάνει να τρέχει πίσω μας
Λεμονάκι στάσου αμύγδαλααααα ;;;

σας εξήγησε πόσες φορές τι εννοεί, ίσως να έπρεπε να το γράψει διαφορετικά. Εσείς δεν κάνατε ποτέ αυτό το λάθος;



άντε γιατί τσιγκελ τσίγκελ
που είσαι Βετάκιιιιιι ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 13 654316



Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:και έχετε κολλήσει όλες στην πρόταση τις βίβιαν, τι θέλετε να κάνει να τρέχει πίσω μας
Λεμονάκι στάσου αμύγδαλααααα ;;;

σας εξήγησε πόσες φορές τι εννοεί, ίσως να έπρεπε να το γράψει διαφορετικά. Εσείς δεν κάνατε ποτέ αυτό το λάθος;



άντε γιατί τσιγκελ τσίγκελ
που είσαι Βετάκιιιιιι ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 13 654316



Αχ ρε Λεμονακι τόσο to the point πάντα... Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις