Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ποιος ειναι επιθετικος τωρα???

Εγω για να καταλαβεις πως νιωθουν οι αλλοι που 2 μερες τωρα τους επιτίθεσαι! Ειναι λαθος ολο αυτο μπουμπουκιτσα!

δεν επιτεθηκα σε κανεναν προσωπικα...απο την αρχη του θεματος απλα απανταω γιατι πεσαν ολοι να με φανε....καποιες κοπελες επειδη το εχουν χεησιμοποιησει το πηραν πολυ προσωπικα...δεν φταιω εγω για αυτο...

συγνωμη αλλα αυτο τωρα το ειδα και ειμαι εξαλλη!!κοπελα μου δεν σου ειπε κανεις οτι φταις εσυ που εγω και αλλες κοπελες πηραμε το χαπι!!το θεμα ειναι οτι ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ και μας επιβαλλεις αυτο που θες!!και αναρωτιεμαι τωρα εγω..ποια εισαι εσυ που θα με κανεις εμενα να νιωσω ετσι??πρεπει να μαθεις κανονες συμπεριφορας μαλλον και μετα ανοιξε οσα θεματα θες και προσπαθησε να κανεις διαλογο!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ποιος ειναι επιθετικος τωρα???

Εγω για να καταλαβεις πως νιωθουν οι αλλοι που 2 μερες τωρα τους επιτίθεσαι! Ειναι λαθος ολο αυτο μπουμπουκιτσα!

δεν επιτεθηκα σε κανεναν προσωπικα...απο την αρχη του θεματος απλα απανταω γιατι πεσαν ολοι να με φανε....καποιες κοπελες επειδη το εχουν χεησιμοποιησει το πηραν πολυ προσωπικα...δεν φταιω εγω για αυτο...

συγνωμη αλλα αυτο τωρα το ειδα και ειμαι εξαλλη!!κοπελα μου δεν σου ειπε κανεις οτι φταις εσυ που εγω και αλλες κοπελες πηραμε το χαπι!!το θεμα ειναι οτι ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ και μας επιβαλλεις αυτο που θες!!και αναρωτιεμαι τωρα εγω..ποια εισαι εσυ που θα με κανεις εμενα να νιωσω ετσι??πρεπει να μαθεις κανονες συμπεριφορας μαλλον και μετα ανοιξε οσα θεματα θες και προσπαθησε να κανεις διαλογο!!


θα το ξαναπω...
δεν ειχα σκοπο να κανω κανενα να αισθανθει ασχημα...απλα εβαλα ενα αρθρο που θεωρησα καλο ...σαν ενημερωση και μονο..
ουτε ηθελα να προσβαλω ,ουτε να κρινω καμια κοπελα...δεν το κανω ποτε αυτο...
δεν φανταζομουν ποτε πως θα ενοχλουσε καποιους τοσο πολυ...γιατι εδω σε αλλα θεματα που λεμε π.χ. κατα των εκτωσεων εχουν βγει κοπελες που εχουν κανει και παρολα αυτα ειναι πλεον κατα...
αν ηξερα πως θα στεναχωρουσε τοσο κοσμο δεν θα το εβαζα..!!

αν ξερετε τον τροπο να το διαγραψετε τελειως...η να το κανει ο admin...ας το κανει...!

συγνωμη για την αναστατωση και πραγματικα δεν εχω σκοπο να πεισω κανενα...

????????


Επισκέπτης
Athin@ έγραψε:
τζενη έγραψε:εγω εχω παρει το χαπ.απο την ηλικια των 17 εως τα 29 γυρο στις 7 φορες.δεν ειχα ποτε προβλημα.....εκανα με την πρωτη προσπαθεια αργοτερα 2 παιδακια
Πάντως και το δικό σου το παράδειγμα δεν είναι σωστό. Τουλάχιστον εμένα ο γιατρός μου είναι της άποψης οτι 2-3 φορές ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ μπορεί να το πάρει η γυναίκα και ΜΟΝΟ αν είναι σίγουρη οτι έγινε ατύχημα (ατύχημα = σπάσιμο προφυλακτικού). Έτσι όπως το γράφεις φαίνεται σαν απόλυτα φυσιολογική μέθοδος αντισύλληψης. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΘΟΔΟΣ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗΣ. "Εντάξει μωρέ ας κάνω σεξ ελεύθερα και μετά παίρνω το χάπι για να καλυφτώ"ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ. Το τονίζω γιατί διαβάζουν και κοπέλες μικρές και παρεξηγούν κάποια λεγόμενά μας.

bou-boukitsa έγραψε:ΤΟ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΟ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ Ο ΜΙΣΟς ΠΛΥΘΥΣΜΟς...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩς ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ!...ΚΑΙ ΤΟ 90% ΤΟΥ ΠΛΥΘΗΣΜΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙ...ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩς ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ...
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΠΟΣΟΙ ΑΚΟΛΟΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ...
Συμφωνώ με αυτή την άποψη.
Επίσης να προσθέσω οτι ποτέ δεν χαπακώθηκα για να ευχαριστηθεί ο άλλος το σεξ περισσότερο. Επέμενα στο προφυλακτικό. Δεν μιλάω για περιπτώσεις που δεν γίνεται αλλιώς, όπως ρύθμιση του κύκλου, αλλεργία στο λατεξ κ.α.

Ενας φιλος μας τα ειχε με μια κοπελα,εκαναν σεξ χυμα και αυτη καθε φορα επαιρνε αυτο το χαπακι!!! Μιλαμε για καθε εβδομαδα 2-3 φορες;;; Ηταν τρελη η γυναικα;;;;
Μια αλλη ηταν εγκυος και πηρε το χαπι, τελικα δεν απεφυγε την εγκυμοσυνη και το παιδακι γεννηθηκε κουφο... Εγκλημα ετσι;;;

Προσωπικα φοβαμαι να παρω ακομα και ασπιρινη χωρις λογο, οποτε δε θα επαιρνα κατι τοσο βαρυ για τον οργανισμο!!!!
Αντισυλληπτικα δε παιρνεις μονο επειδη ευχαριστιεται ο αλλος, αλλα και εσυ...Συμμετεχεις στη διαδικασια, ετσι;;; Εγω ειχα παρει λογω κυστης λιγους μηνες και επειδη το καταχαρηκα το συνεχισα λιγους μηνες ακομα!!!!!

Εγω απορω με ενα πραγμα... Πως γινεται να πουλανε τετοια χαπια χωρις συνταγη γιατρου;;; Απο εκει δε ξεκιναει το εγκλημα;;;;;

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:Συγνώμη βρε Νενάκι μου, παρόλο που μου αρέσει πάρα πολύ ο τρόπος που γράφεις, τις περισσότερες φορές τα ποστς σου τα προσπερνάω γιατί βαριέμαι να διαβάζω τόσα!Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472
(Άσχετο με το θέμαRazz)

Αθηνούλα μου γλυκιά και ταλαιπωρημένη Razz Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472
Συγχώρεσων μεν, πάταξων δε!...
Έχεις δίκιο, μα λόγο τιμής.. να, στο σταυρό που σε κάμω... δεν το καταλαβαίνω πως ξεφεύγω κάθε φορά Rolling Eyes
Στις 6 Αυγούστου έχω γενέθλια.. όποια θέλει να μου κάνει δώρο, να με πάρει έναν λογομετρητή. Ρυθμίστε τον στις 500 λέξεις κάθε φορά και όταν τις ξεπερνάω να μπαίνει αυτομάτως στο mute και αφήστε με εμένανα μιλάω στον αγέρα... μόνο έτσι θα σωθείτε από την χάρη μου... Razz
Πέρα τις πλάκας, κάθε φορά κατόπιν εορτής, μετά τη δημοσίευση το καταλαβαίνω τι έγραψα 
Θα προσπαθήσω να είμαι πιο περιεκτική και να μην επεκτείνομαι τόσο πολύ, για να μην κουράζω... δείξ' τε όμως λίγη επιείκεια... τώρα μαθαίνω! Sad Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 99132 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 35468

Πάντως και αφού κατάφερες να με διαβάσεις για ακόμα μια φοράRazz θα πω της Σωτηρίας να φτιάξει και για σένα μια Σοκολατοπιτούλα με Γκανάζ... σου αξίζει Razz

(Sorry που πετάχτηκα σαν σφινόφουτσα για το άσχετο Razz)
Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:...

Σε συγχωρώ μόνο και μόνο γιατί έχεις γενέθλια μια μέρα πριν απο την κόρη μου! Razz Εντάξει και μερικούς αιώνες πριν χα χα χα!!!!!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 215994
Άντε και αφού θα μεσολαβήσεις να φάω σοκολατόπιτα μέχρι και στον Παράδεισο θα σε στείλω Razz pig pig pig pig χα χα χα Very Happy Very Happy Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
θα το ξαναπω...
δεν ειχα σκοπο να κανω κανενα να αισθανθει ασχημα...απλα εβαλα ενα αρθρο που θεωρησα καλο ...σαν ενημερωση και μονο..
ουτε ηθελα να προσβαλω ,ουτε να κρινω καμια κοπελα...δεν το κανω ποτε αυτο...
δεν φανταζομουν ποτε πως θα ενοχλουσε καποιους τοσο πολυ...γιατι εδω σε αλλα θεματα που λεμε π.χ. κατα των εκτωσεων εχουν βγει κοπελες που εχουν κανει και παρολα αυτα ειναι πλεον κατα...
αν ηξερα πως θα στεναχωρουσε τοσο κοσμο δεν θα το εβαζα..!!

αν ξερετε τον τροπο να το διαγραψετε τελειως...η να το κανει ο admin...ας το κανει...!

συγνωμη για την αναστατωση και πραγματικα δεν εχω σκοπο να πεισω κανενα...

Νομιζω οτι μετα απο αυτο το θεμα πρεπει να ληξει! Οριστικα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γκουντ μπαι λοιπον θεματακι...

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:δεν εννοουσα εσενα...εννωω μονο αυτα που λεω..δεν υπονοω..το ελα βρε βανια ..ο καθενας πιστευει οτι θελει..αναφερεται μονο στη βανια...αν ηθελα να πω για εσενα θα ελεγα απευθειας νενε αυτο και αυτος
Έτσι όπως το έγραψες όμως, φαινόταν πως άλλον έδειχνες... Τις περισσότερες φορές, δεν έχει σημασία σε ποιόν απευθυνόμαστε, αλλά τον ποιόν δείχνουμε μέσα απο τα λεγόμενα μας Wink
Εδώ φαινόταν πως έδειχνες καθαρά εμένα και την απάντηση μου, αφού σε μένα αναφέρθηκε η Βάνια.
Αλλά για να λές εσύ, ότι εννοούσες άλλο πράμα... μάλλον κάτι παραπάνω θα ξέρεις για τον εαυτό σου, δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω περαιτέρω! Smile Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472


bou-boukitsa έγραψε:επισης θεωρησα πως ολα αυτα που γραφεις με ονοματα κλπ..δεν ειναι δικες σου προσωπικες αποψεις ..αλλα υστερα απο διαβσμα (στο διαδυκτιο κλπ) ..τα ανεφερες και εσυ σαν αντιλογο...
Σε διαβεβαιώ, ότι ΠΟΤΕ δεν έχω υποστηρίξει κάτι, αν πρώτα δεν το έχω ψάξει για την ευτσάθια του και πόσο μάλλον χωρίς να είναι δικό μου!
ΠΟΤΕ δεν έχω σφετερισθεί στη ζωή μου τις απόψεις κανενός, συμμεριστεί ναι, αλλά όχι να τις αντιγράψω και να τις πασσάρω για δικές μου... ΠΟΤΕ!
Φροντίζω και είμαι ικανή να συντάξώ δικές μου απαντήσεις σύμφωνα με τις δικές μου απόψεις και όχι άλλων... δεν το έχω ανάγκη και αν ποτέ 'αντιγράψω' κάτι, το παίρνω αυτούσιου και αναφέρω πάντα την πηγή και είναι σίγουρα κάποιο άρθρο, όπως το δικό σου και όχι ξένες απόψεις και επιχειρήματα.
Γνώριζα γι' αυτόν το άνθρωπο και περισσότερο για το ερευνητικό κέντρο που εργάζεται, έκανα και ένα τσεκάρισμα στο διαδίκτυο για να δώ που βρίσκεται πλέον τώρα και έβγαλα τα συμπεράσματα μου, τα οποία και είναι ΠΑΝΤΑ και ΜΟΝΟ δικά μου!
Σε αυτό να είσαι σίγουρη για μένα Very Happy
[/size]
bou-boukitsa έγραψε:
θα το ξαναπω...
δεν ειχα σκοπο να κανω κανενα να αισθανθει ασχημα...απλα εβαλα ενα αρθρο που θεωρησα καλο ...σαν ενημερωση και μονο..
Και είναι! Όπως και η ουσία του θέματος που περιέχει, καμία αμφισβήτηση για αυτό!Δεν πήγα να βγάλω 'ψέυτρα', για να το πω πιο κατανοητά, εσένα, απλά ήθελα να δείξω ποιός είναι αυτός ο τύπος που αναφέρει αυτές τις απόψεις και κατά τη γνώμη μου ποιά η σκοπιμότητα του.
Στην τελική εσύ και γώ μόνο ικασίες μπορούμε να κάνουμε για αυτό το άρθρο, καμιά απο τις δυό μας δεν μπορεί να βάλει το χέρι της στην φωτιά για την εγκυρότητα των λεγόμενων του... ούτε εσύ που είσαι υπέρ, μα ούτε και γω που είμαι κατά... γι'αυτό και προσπαθούμε να παραθέσουμε όσα περισσότερα 'υγειή' επιχειρήματα μπόρούμε, που να στηρίζουν όσο το δυνατόν καλύτερα τις απόψεις μας! Αυτή είναι η ούσία του διαλόγου με βάση το θέμα που ανέβασες Smile


bou-boukitsa έγραψε:ουτε ηθελα να προσβαλω ,ουτε να κρινω καμια κοπελα...δεν το κανω ποτε αυτο...
δεν φανταζομουν ποτε πως θα ενοχλουσε καποιους τοσο πολυ..
αν ηξερα πως θα στεναχωρουσε τοσο κοσμο δεν θα το εβαζα..!!!

Δεν ενόχλησε το άρθρο σου και αλίμονο αν βάζαμε άρθρα με γνώμονα το τι αρέσει στους άλλους και τι όχι, αλλά ο τρόπος που χρησιμοποίησες για να κάνεις διάλογο μέσα σε αυτό.
Ήταν πολύ, πως να στο πω... αυταρχικός, απόλυτος και επιθετικός.
Τόσο, που να φανταστείς ότι με έσκασες και μένα χαχαχαχα
Έχει σημασία που στο λέω... είμαι τέρας υπομονής... Και μόνο γι' αυτό έχεις και σύ ένα κομμάτι απο την Σοκολατόπιτα της Σωτηρίας! Razz
(Καλά... εγώ έχω μαμηθεί να μοιράζω κομμάτια απο ξένο φαγίRazz)


bou-boukitsa έγραψε:αν ξερετε τον τροπο να το διαγραψετε τελειως...η να το κανει ο admin...ας το κανει...!

Αυτό είναι κάτι που θεωρώ ανεπίτρεπτο προσωπικά!
Έτσι θα χάσεις την δική σου αυτο-εκτίμηση, αλλά και μεις τη δική μας και το θέμα σου την ουσία του.
Αν έπρεπε να ακολουθούνε αυτήν την γραμμή τα πράματα και να διαγράφουμε θέματα και καταστάσεις επειδή δεν είχαν την αποδοχή που έπρεπε, για οποιοδήποτε λόγο, τα μισά βιβλία που καταμετρούνται σε όλον τον πλανήτη, θα έπρεπε να πεταχτούν στην πυρά! Rolling Eyes Shocked
Άλλωστε, το ξανάπα... τι νόημα θα είχε αν συμφωνούσαμε όλοι?
Σε τέτοια θέματα πάντα τυχαίνουν τέτοιες καταστάσεις, που μπορεί να μας κάνουν να θυμώνουμε και να μας στεναχωρούν, αλλά όταν περάσει η μπόρα, πάντα κάτι διδακτικό έχει μείνει και βγαίνουμε πιο 'πλούσιοι' μέσα μας.
Για παράδειγμα, μετά απο την παρεξήγηση αυτή, ξέρουμε πια πως να συμπεριφερθούμε και να μοιράσουμε τις απόψεις μας στο επόμενο θέμα, ώστε να κυλήσει ομαλά μια συζήτηση Smile
Όσο ζείς, μαθαίνεις Very Happy


bou-boukitsa έγραψε:συγνωμη για την αναστατωση και πραγματικα δεν εχω σκοπο να πεισω κανενα...
Απο μένα δεκτή με χαρά και σεβασμό! Smile Αυτό δείχνει ότι, μπορεί μεν να είσαι λίγο 'απρόσεχτη' στον τρόπο που υποστηρίζεις τις απόψεις σου, αλλά δεν είσαι καθόλου εγωίστρια και αυτό το δεύτερο είναι πολύ καλό!
Και επειδή ούτε εγώ είμαι εγωίστρια... Ζητώ με την σειρά μου συγνώμη που άφησα την υπομονή μου να βγει εκτός ορίων και σου απάντησα τόσο ευέξαπτα Smile

Απο μένα το θέμα κλείνει εδώ! Very Happy
Όλα καλά... όλα ανθηρά και όλα ωραία Razz Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472

Ζαβολιάαααα...δεν έγραψα πολλάααα, δεν έγραψα πολλά... απλά τα quotes ήταν αρκετά...Razz


ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Πεμ Ιουλ 14, 2011 3:38 am, 1 φορά

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ti egrapses pali re nena po po!!!!

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:ti egrapses pali re nena po po!!!!


Αι στα τσαλιά ρε και σύ Razz

Αφού έκανε τόσο κόπο η κοπέλα να μου γράψει, να μην της απαντήσω???

Την επόμενη φορά θα σου τη σπάσω ρε... θα γράψω μικρές απαντήσεις, διαφορετικές σε κάθε quote... έτσι, για να σε τρελάνω... 7 ξεχωριστές αποστολές... Twisted Evil

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:ti egrapses pali re nena po po!!!!


τα κανανε κατα διστστηματα για ναφανουν πιο λιγα αλλα παλι τιποτα χαχα εμεις σοκολατοπιτα δεν εχουμε χαχα Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:ti egrapses pali re nena po po!!!!


χαχαχα!!!!!!!Και μόλις διάβασα την πρώτη απάντηση με τα μπλε γραμματάκια...λέω......μπα....δεν μπορεί....η νένα δεν είναι αυτή που ξέρουμε....χαχα!!!!!!!Εεεεεε,μόλις άρχισα να κατεβαίνω λέω...εντάξει....ήρθα στα ίσια μου....χαχα!!!!!!!
Νενάκι μου,γλυκό!!!!!!Συνέχισε...αν μας αγαπάς συνέχισε έτσι χαχα!!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:ti egrapses pali re nena po po!!!!


Αι στα τσαλιά ρε και σύ Razz

Αφού έκανε τόσο κόπο η κοπέλα να μου γράψει, να μην της απαντήσω???

Την επόμενη φορά θα σου τη σπάσω ρε... θα γράψω μικρές απαντήσεις, διαφορετικές σε κάθε quote... έτσι, για να σε τρελάνω... 7 ξεχωριστές αποστολές... Twisted Evil
kala oxi gia kafe den tha ertho oute ekso apo to spiti sou den tha peraso tha me arxiseis sto kirigma kai den tha prolavo na paro anasa.asto kalitera apapapapapapapa

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αnna1975 έγραψε:τα κανανε κατα διστστηματα για ναφανουν πιο λιγα αλλα παλι τιποτα χαχα εμεις σοκολατοπιτα δεν εχουμε χαχα Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109
Πόσες τούρτες πρέπει να φτιάξει αυτή η ευλογημένη Σωτηρία... αχ και να το' ξερε Twisted Evil Razz

Δύο τα κομμάτια για την Άννα μου, που πάντα με ανέχεται και έχει έναν καλό λόγο να πεί για τις αράδες μου Crying or Very sad, είναι ήσυχη και δεν διαμαρτύρεται, γιατί ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ!!! Ακούτε μερικές μερικές...? Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472


Αλικουλίλίνη μου, γουτσου γούτσου μου...εσένα δεν σε κερνώ τούρτα, γιατί μαρή πονήρο θα την φάς απο μόνη σου στην επιστροφή, όταν θα με την φέρνεις... σου είπα...θα σε ζυγίσω, το νού σου μη βρώ καμιά δαχτυλιά στο παντεσπάνι Razz
Σας αγαπώ τόοοοοσο πολύυυυυ και όποιος αγάπα, λένε ότι παιδεύει.... ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ... Razz και ξανά Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 417472

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτη την σοκολατοπιτα την διαβαζω τοση ωρα και στο τελος θα γεννησω χωρις να ειμαι εγκυος.κανονιστε ρε Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 654316

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] den nomizo na les emena? kai oso gia tin sokolatopita giati den vlepo kanena komati na erxetai pron ta emena ston popo mori na sou katsei oli i sokolatopita. Mad

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] den nomizo na les emena? kai oso gia tin sokolatopita giati den vlepo kanena komati na erxetai pron ta emena ston popo mori na sou katsei oli i sokolatopita. Mad
Άιιιιι μαρή κοντούλα λεμονιά, με κάμεις και πνεύμα για τα πισινά μου... Razz
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πρίιιτςςςςς... είναι με μυστική συνταγή που βάζεις κιλά, αλλά τα κάνει αόρατα...Κερκυραϊκή Razz
Στο δικό σου, θα βάλω 800 θερμίδες το κομμάτι... Razz
Και μετά θα πάμε για καφέ τα δυό μας στο Χαλάνδρι κάπως έτσι...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχαχαχα Razz

Τεσπα, ωραία και η πλάκα, αλλά επειδή το χέσαμε κομμάτι το θέμα, την κάνω απο δώ και πάω στο 'σκέφτομαι'... (άσχετο) το έμαθες το τρομερό δυστύχημα που έγινε προχτές τα μεσάνυχτα στην Λ. Πεντέλης? Στην διασταύρωση νομίζω της Αττικής οδού?... πάμε στο σκέφτομαι να τα πούμε... Wink

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον παλι κατεληξε ενα θεμα να γινει σκ@@α ..
δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει καποια κοπελα στο τελος να βγαινει να ζηταει συγνωμη και γενικα να απολογειται??? επειδη υποστηριζει το αντιθΕτο απο ΟΛΕΣ τις αλλες? θα μου πειτε μηπως για τον τροπο της?? ε πως να μην αμυνθει η κοπελα αφου ηταν μια εναντιον ολων!
ο καθενας εχει το δικο του χαρακτηρα και τη δικη του γνωμη που οπως βλεπω για ακομη μια φορα δεν ειναι σεβαστη...
πειτε μου τι εκανε που επρεπε να ζητησει συγνωμη εβρισε?? χαρακτηρισε καμμια ασχημα? τι ρε κοριτσια θα φοβομαστε να πουμε τη γνωμη μας? επειδη καποιες πηρατε το χαπι δεν σημαινει πως πρεπει να νιωθετε τυψεις και ενοχες! ειναι 2 αποψεις διαφορετικες γιατι πρεπει να απολογηθω για τη δικη μου??? αμα σε πειραζει πες "δεν συμφωνω" για τους χ ψ λογους και τελος μην ΞΑΝΑ ασχολεισαι γιατι πρεπει σε θεμα που δεν συμφωνουμε να λεμε "πας καλα τι λες τωρα αυτο δεν στεκει κτλ"???
γιατι πρεπει να δωσουμε ΔΙΚΙΟ σε καποιον συγκεκριμενα??? δηλαδη τι παει να πει "μην επιβαλεις τη γνωμη σου"? εγω αν δεν θελω να επηρεαστω απο τη γνωμη αλληνης ΔΕΝ επηρεαζομαι..!!!! ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ..
δεν ξερω για εσας και δεν ξερω αν σας ενδιαφερει αλλα εγω κουραστηκα να απολογουμαι μπηκα σε αυτο το φορουμ να ανταλαξω αποψεις με μανουλες και ειλικρινα μου αρεσε το κλιμα και ειχα τη διαθεση να βοηθησω (οσο μπορω) τωρα εχω καταντησει να βουλωνω το στομα μου και να μη μιλαω επειδη ΙΣΩΣ δεν θα αρεσει σε καποιες η γνωμη μου..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ??? να μπαινω και να φοβαμαι ΜΗΗΗΠΩΣ η χ ψ κοπελα αρπαζεται με τα λεγομενα μου???

το ξερω οτι με καποιες θα εχω παλι αντιπαραθεση αλλα δεν με νοιαζει πλεον!!! αυτη ηταν η γνωμη μου δεν μπηκα να υποστηριξω κανεναν ειπα αυτα που αισθανομαι γιατι αυτο γινεται επανελειμενα και για οσο θα ειμαι εδω και οποτε μπαινω θα λεω τη γνωμη μου οσο κι αν μου κοστισει αυτο!

υγ.κι επειδη ο γραπτος λογος παρεξηγειται ολα αυτα τα εγραψα με ηρεμια και οχι για να επιτεθω σε καποιον συγκεκριμενα...

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πρωτον δεν ειπα ποτε οτι ειναι το χαπ μεθοδος αντισυλλυψης.φοραω χρονια σπιραλ και ολα μια χαρα.γενικα χαλαρωσε με το θεμα.τα μικρα κοριτσια που το διαβασουν πολυ καλα θα κανουν να προσεχουν στην επαφη αλλα απο μια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη δεν το συζητω να το παρουν.δεν ειναι τοσο τραγικο το χαπ.και υστερα αν δεν το γουσταρει καποια,ας μην το παιρνει βρε αδερφε!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ποιος ειναι επιθετικος τωρα???

Εγω για να καταλαβεις πως νιωθουν οι αλλοι που 2 μερες τωρα τους επιτίθεσαι! Ειναι λαθος ολο αυτο μπουμπουκιτσα!

δεν επιτεθηκα σε κανεναν προσωπικα...απο την αρχη του θεματος απλα απανταω γιατι πεσαν ολοι να με φανε....καποιες κοπελες επειδη το εχουν χεησιμοποιησει το πηραν πολυ προσωπικα...δεν φταιω εγω για αυτο...

συγνωμη αλλα αυτο τωρα το ειδα και ειμαι εξαλλη!!κοπελα μου δεν σου ειπε κανεις οτι φταις εσυ που εγω και αλλες κοπελες πηραμε το χαπι!!το θεμα ειναι οτι ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ και μας επιβαλλεις αυτο που θες!!και αναρωτιεμαι τωρα εγω..ποια εισαι εσυ που θα με κανεις εμενα να νιωσω ετσι??πρεπει να μαθεις κανονες συμπεριφορας μαλλον και μετα ανοιξε οσα θεματα θες και προσπαθησε να κανεις διαλογο!!


θα το ξαναπω...
δεν ειχα σκοπο να κανω κανενα να αισθανθει ασχημα...απλα εβαλα ενα αρθρο που θεωρησα καλο ...σαν ενημερωση και μονο..
ουτε ηθελα να προσβαλω ,ουτε να κρινω καμια κοπελα...δεν το κανω ποτε αυτο...
δεν φανταζομουν ποτε πως θα ενοχλουσε καποιους τοσο πολυ...γιατι εδω σε αλλα θεματα που λεμε π.χ. κατα των εκτωσεων εχουν βγει κοπελες που εχουν κανει και παρολα αυτα ειναι πλεον κατα...
αν ηξερα πως θα στεναχωρουσε τοσο κοσμο δεν θα το εβαζα..!!

αν ξερετε τον τροπο να το διαγραψετε τελειως...η να το κανει ο admin...ας το κανει...!

συγνωμη για την αναστατωση και πραγματικα δεν εχω σκοπο να πεισω κανενα...


μπουμπουκυτσα δεν υπαρχει λογος να ζητησεις συγνωμη για τιποτα!!εγω προσωπικα εκνευριστηκα γιατι προσπαθησες να επιβαλλεις την γνωμη σου χωρις καν διαλογο!!οχι για κατι αλλο!!δεν εχω να σε συγχωρησω για κατι ειπες την γνωμη σου οπως και εμεις και καλα εκανες!!σου εξηγησα τους λογους και ελπιζω να καταλαβες!!για μενα εχει τελειωσει το θεμα!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ομορφιες,χαλαρουιτα λιγο,οι γνωμες διηστανται ,οι αποψεις φουντωσανε ,κριμα λοιπον..ας σεβαστει ο καθενας μας πρωτα την αποψη που εκφραζει ο ιδιος για να σεβαστει και την αντιθετη πλευρα..μην χαλιεστε λοιπον.
Το χαπι αυτο υπαρχει.το δημιουργησαν επιστημονες και το ενεκριναν.τωρα αν ειναι για καλο η οχι αυτο ειναι στην κριση του ΚΑΘΕΝΟΣ.
Και ναι,το εχω παρει κ εγω.και δν ενιωσα ποτε τυψεις.ουτε καν οταν διαβασα το ποστακι.
Αντε χαλαρουιτα τωρα!μη σας τις βρεξω ολες στα πωπουδακια! Lolll

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:λοιπον παλι κατεληξε ενα θεμα να γινει σκ@@α ..
δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει καποια κοπελα στο τελος να βγαινει να ζηταει συγνωμη και γενικα να απολογειται??? επειδη υποστηριζει το αντιθΕτο απο ΟΛΕΣ τις αλλες? θα μου πειτε μηπως για τον τροπο της?? ε πως να μην αμυνθει η κοπελα αφου ηταν μια εναντιον ολων!
ο καθενας εχει το δικο του χαρακτηρα και τη δικη του γνωμη που οπως βλεπω για ακομη μια φορα δεν ειναι σεβαστη...
πειτε μου τι εκανε που επρεπε να ζητησει συγνωμη εβρισε?? χαρακτηρισε καμμια ασχημα? τι ρε κοριτσια θα φοβομαστε να πουμε τη γνωμη μας? επειδη καποιες πηρατε το χαπι δεν σημαινει πως πρεπει να νιωθετε τυψεις και ενοχες! ειναι 2 αποψεις διαφορετικες γιατι πρεπει να απολογηθω για τη δικη μου??? αμα σε πειραζει πες "δεν συμφωνω" για τους χ ψ λογους και τελος μην ΞΑΝΑ ασχολεισαι γιατι πρεπει σε θεμα που δεν συμφωνουμε να λεμε "πας καλα τι λες τωρα αυτο δεν στεκει κτλ"???
γιατι πρεπει να δωσουμε ΔΙΚΙΟ σε καποιον συγκεκριμενα??? δηλαδη τι παει να πει "μην επιβαλεις τη γνωμη σου"? εγω αν δεν θελω να επηρεαστω απο τη γνωμη αλληνης ΔΕΝ επηρεαζομαι..!!!! ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ..
δεν ξερω για εσας και δεν ξερω αν σας ενδιαφερει αλλα εγω κουραστηκα να απολογουμαι μπηκα σε αυτο το φορουμ να ανταλαξω αποψεις με μανουλες και ειλικρινα μου αρεσε το κλιμα και ειχα τη διαθεση να βοηθησω (οσο μπορω) τωρα εχω καταντησει να βουλωνω το στομα μου και να μη μιλαω επειδη ΙΣΩΣ δεν θα αρεσει σε καποιες η γνωμη μου..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ??? να μπαινω και να φοβαμαι ΜΗΗΗΠΩΣ η χ ψ κοπελα αρπαζεται με τα λεγομενα μου???

το ξερω οτι με καποιες θα εχω παλι αντιπαραθεση αλλα δεν με νοιαζει πλεον!!! αυτη ηταν η γνωμη μου δεν μπηκα να υποστηριξω κανεναν ειπα αυτα που αισθανομαι γιατι αυτο γινεται επανελειμενα και για οσο θα ειμαι εδω και οποτε μπαινω θα λεω τη γνωμη μου οσο κι αν μου κοστισει αυτο!

υγ.κι επειδη ο γραπτος λογος παρεξηγειται ολα αυτα τα εγραψα με ηρεμια και οχι για να επιτεθω σε καποιον συγκεκριμενα...

μαμα κατερινα...
.. χωρις να θελω να αρχισουν παλι αντιπαραθεσεις..(το τονιζω!)...
χαιρομαΙ που εστω και μια κοπελα δεν την ΄΄ενοχλησα΄΄ με αυτο που θελησα να μοιραστω..
για τις αλλες ειπαμε... Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 688264

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
mama katerina έγραψε:λοιπον παλι κατεληξε ενα θεμα να γινει σκ@@α ..
δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει καποια κοπελα στο τελος να βγαινει να ζηταει συγνωμη και γενικα να απολογειται??? επειδη υποστηριζει το αντιθΕτο απο ΟΛΕΣ τις αλλες? θα μου πειτε μηπως για τον τροπο της?? ε πως να μην αμυνθει η κοπελα αφου ηταν μια εναντιον ολων!
ο καθενας εχει το δικο του χαρακτηρα και τη δικη του γνωμη που οπως βλεπω για ακομη μια φορα δεν ειναι σεβαστη...
πειτε μου τι εκανε που επρεπε να ζητησει συγνωμη εβρισε?? χαρακτηρισε καμμια ασχημα? τι ρε κοριτσια θα φοβομαστε να πουμε τη γνωμη μας? επειδη καποιες πηρατε το χαπι δεν σημαινει πως πρεπει να νιωθετε τυψεις και ενοχες! ειναι 2 αποψεις διαφορετικες γιατι πρεπει να απολογηθω για τη δικη μου??? αμα σε πειραζει πες "δεν συμφωνω" για τους χ ψ λογους και τελος μην ΞΑΝΑ ασχολεισαι γιατι πρεπει σε θεμα που δεν συμφωνουμε να λεμε "πας καλα τι λες τωρα αυτο δεν στεκει κτλ"???
γιατι πρεπει να δωσουμε ΔΙΚΙΟ σε καποιον συγκεκριμενα??? δηλαδη τι παει να πει "μην επιβαλεις τη γνωμη σου"? εγω αν δεν θελω να επηρεαστω απο τη γνωμη αλληνης ΔΕΝ επηρεαζομαι..!!!! ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ..
δεν ξερω για εσας και δεν ξερω αν σας ενδιαφερει αλλα εγω κουραστηκα να απολογουμαι μπηκα σε αυτο το φορουμ να ανταλαξω αποψεις με μανουλες και ειλικρινα μου αρεσε το κλιμα και ειχα τη διαθεση να βοηθησω (οσο μπορω) τωρα εχω καταντησει να βουλωνω το στομα μου και να μη μιλαω επειδη ΙΣΩΣ δεν θα αρεσει σε καποιες η γνωμη μου..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ??? να μπαινω και να φοβαμαι ΜΗΗΗΠΩΣ η χ ψ κοπελα αρπαζεται με τα λεγομενα μου???

το ξερω οτι με καποιες θα εχω παλι αντιπαραθεση αλλα δεν με νοιαζει πλεον!!! αυτη ηταν η γνωμη μου δεν μπηκα να υποστηριξω κανεναν ειπα αυτα που αισθανομαι γιατι αυτο γινεται επανελειμενα και για οσο θα ειμαι εδω και οποτε μπαινω θα λεω τη γνωμη μου οσο κι αν μου κοστισει αυτο!

υγ.κι επειδη ο γραπτος λογος παρεξηγειται ολα αυτα τα εγραψα με ηρεμια και οχι για να επιτεθω σε καποιον συγκεκριμενα...

μαμα κατερινα...
.. χωρις να θελω να αρχισουν παλι αντιπαραθεσεις..(το τονιζω!)...
χαιρομαΙ που εστω και μια κοπελα δεν την ΄΄ενοχλησα΄΄ με αυτο που θελησα να μοιραστω..
για τις αλλες ειπαμε... Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 688264



Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 5 328109

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν είναι δυνατόν σε ένα χώρο που υπάρχουν τόσες γυναίκες να υπάρχει και ταύτιση απόψεων . Το θέμα είναι να υπάρχει καθαρό μυαλό και όταν γράφουμε αλλά κια όταν διαβάζουμε -έχει τύχει πολλές φορές αλλιώς να τα γράφει κάποια και αλλιώς να διαβάζονται .
Βέβαια οι έρευνες είναι έρευνες δεν μπορούμε να ακυρώνουμε κάτι το οποίο είναι διαπιστωμένο -είναι άλλο πράγμα να μην θέλουμε να το κάνουμε εμείς και άλλο να το βγάζουμε άκυρο .
Αν αυτά που γράφτηκαν εδώ μέσα τα έβλεπαν απο κανέναν ιατρικό σύλλογο θα ήταν ίσως η ευκαιρία να κάνουν μια νέα έρευνα ποτέ εμείς οι γυναίκες μαθαίνουμε σοβαρά πράγματα τόσο για το σώμα μας όσο και για την προστασία μας .
Μπουμπουκίτσα καλά έκανες και έβαλες το άθρο αν και εγω αμφιβάλλω αν ο γιατρός σου πιστεύει κάτι τέτοιο -ήταν αφορμή να αναλύσουμε το θέμα .
Προσωπικά δεν έχει τύχει να πάρω το χάπι της επόμενης μέρας αν χρειαστεί να το κάνω θα το έκανα και επίσης κάποια στιγμή ναι θα βάλω σπιραλ επειδή θέλω να κάνω έρωτα ελεύθερα χωρίς να χρειαστεί να μπω σε διαδικασίες που θα με κάνουν να νιώσω άβολα .
Γιατί αν εμένα μου τύχαινε μια κύηση τώρα στα 40 ναι θα το κράταγα παρόλο π[ου οι συνθήκες θα είναι δύσκολες αλλά παίρνω το ρίσκο επειδή όμως μετά απο 4-5 χρόνια δεν το θέλω θα φροντίσω να καλυφθώ .
Και επίσης δεν νιώθω καθόλου άσχημα για αυτό οι επιλογές του καθενός είναι σεβαστές .

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
Βέβαια οι έρευνες είναι έρευνες δεν μπορούμε να ακυρώνουμε κάτι το οποίο είναι διαπιστωμένο -είναι άλλο πράγμα να μην θέλουμε να το κάνουμε εμείς και άλλο να το βγάζουμε άκυρο .



για μένα αυτό είναι το θέμα. δεν μπορούμε να ακυρώνουμε την επιστήμη επειδή δεν θέλουμε ή δεν συμφωνούμε με μία μέθοδο. δεν είναι θέμα απόψεων τα επιστημονικά δεδομένα.

θα ήθελα να προσθέσω οτι δεν χρειάζεται να ζητήσει κανείς συγγνώμη ούτε να αισθάνεται άσχημα για τις επιλογές του.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις