Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid study study study [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ποιος ειναι επιθετικος τωρα???

Εγω για να καταλαβεις πως νιωθουν οι αλλοι που 2 μερες τωρα τους επιτίθεσαι! Ειναι λαθος ολο αυτο μπουμπουκιτσα!

δεν επιτεθηκα σε κανεναν προσωπικα...απο την αρχη του θεματος απλα απανταω γιατι πεσαν ολοι να με φανε....καποιες κοπελες επειδη το εχουν χεησιμοποιησει το πηραν πολυ προσωπικα...δεν φταιω εγω για αυτο...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Φονος ειναι ρε η απολεπιση....Θα ερθω να σε κρεμασω αναποδα και θα σε μαστιγωνω αλυπητα κοριτσακι... Twisted Evil

Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:
tatijana έγραψε:Φονος ειναι ρε η απολεπιση....Θα ερθω να σε κρεμασω αναποδα και θα σε μαστιγωνω αλυπητα κοριτσακι... Twisted Evil

Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264



ναι και εγω αλλα θελω να μου πεις την μαρκα που εκανες την απολεπιση μπορει να την απογορευσει η δεν πρεπει να κυκλοφορει πολυ βλαπτει σοβρα την υγεια Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 604962 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 679259 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 679259

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ποιος ειναι επιθετικος τωρα???

Εγω για να καταλαβεις πως νιωθουν οι αλλοι που 2 μερες τωρα τους επιτίθεσαι! Ειναι λαθος ολο αυτο μπουμπουκιτσα!

δεν επιτεθηκα σε κανεναν προσωπικα...απο την αρχη του θεματος απλα απανταω γιατι πεσαν ολοι να με φανε....καποιες κοπελες επειδη το εχουν χεησιμοποιησει το πηραν πολυ προσωπικα...δεν φταιω εγω για αυτο...


κοριτσάκι μου εγώ δεν το έχω χρησιμοποιήσει, αλλά πιστεύω αυτά που λέει η επιστήμη και η ΦΥΣΗ. Αν δεν γίνει γονιμοποίηση δεν υπάρχει έμβρυο. Και αν δεν υπάρχει έμβρυο δεν μπορεί να γίνει έκτρωση. Πως μπορείς και αμφισβητείς τη φύση της ίδια;

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα εχω μονο να πω μπουμπουκιτσα μηπως να το παρεις το πραγμα ολο απο την αρχη;απο τη μελισσουλα και το λουλουδακι;ρε δεν παμε καλα μου φαινεται καθολου.σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες να λετε οτι το χαπι της επομενης ημερας και το σπυραλ ειναι εκτρωτικο.οσο για τον γιατρο σου που λες οτι λεει κατι τετοιο μαλλον πρεπει ή να ξαναπαει πανεπιστημιο ή να σκισει τα πτυχια του ολα.ημαρτον!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:δεν απαντησα στην ερωτηση σου αλλά στο μαλλον που ειχα γραψει και το ειχες πατησει με κοκκινο πανω απο τα λεγομενα σου...

Βρε κοριτσάκι μου...το οτι ήταν στο δικό σου ποστ δεν σημαίνει και οτι σχολίασα εσένα. Απλώς με το μάλλον το δικό σου μου έδωσες να καταλάβω οτι κάποιες κοπέλες μπορεί και να πήραν στα σοβαρά μια π@π@ρi@ που έγραψα. Και πάλι σε βαθμό αστείου έγραψα και τα υπόλοιπα. Δεν ειρωνεύτηκα. Το οτι δεν δέχομαι αυτά που γράφεις δε σημαίνει και ότι σε ειρωνεύομαι.Αν το πήρες έτσι συγνώμη αλλά δεν το είχα σκοπό. Τόσο καιρό με βλέπεις να γράφω. Σε ελάχιστες περιπτώσεις και μόνο όπου χρειάζεται πραγματικά απαντάω σοβαρά.
Εσύ τι με στόλισες έτσι;;;

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ποιος ειναι επιθετικος τωρα???

Εγω για να καταλαβεις πως νιωθουν οι αλλοι που 2 μερες τωρα τους επιτίθεσαι! Ειναι λαθος ολο αυτο μπουμπουκιτσα!

δεν επιτεθηκα σε κανεναν προσωπικα...απο την αρχη του θεματος απλα απανταω γιατι πεσαν ολοι να με φανε....καποιες κοπελες επειδη το εχουν χεησιμοποιησει το πηραν πολυ προσωπικα...δεν φταιω εγω για αυτο...



δεν πεσανε να σε φανε γιαυτο το λογο αλλα επειδη δεν ευσταθουν αυτα που λες .και δεν γινεται να λεμε οτι θελουμε και να επιμενουμε πρεπει να δεχτεις οτι εχεις κανει λαθος και αν δεν θελεις μην επιμενεις να περασει με το ζορι την γνωμη σου και να ριχνεις τις ευθυνες στα κοριτσια που μαλλον καποια στιγμη χρησιμοπιησαν αυτα τα σκευασματα .αυτο που δεν εχεις ακομα καταλαβει ειναι πως εχεις κανει λαθος και δεν ειναι ουτε για βολεμα κανενος ουτε τιποτα αλλο ειναι η αληθεια

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες

Να μιλάς για τον εαυτό σου σε παρακαλώ πολύ!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:ενα εχω μονο να πω μπουμπουκιτσα μηπως να το παρεις το πραγμα ολο απο την αρχη;απο τη μελισσουλα και το λουλουδακι;ρε δεν παμε καλα μου φαινεται καθολου.σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες να λετε οτι το χαπι της επομενης ημερας και το σπυραλ ειναι εκτρωτικο.οσο για τον γιατρο σου που λες οτι λεει κατι τετοιο μαλλον πρεπει ή να ξαναπαει πανεπιστημιο ή να σκισει τα πτυχια του ολα.ημαρτον!!!!



συμφωνώ!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
grammatiki έγραψε:σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες

Να μιλάς για τον εαυτό σου σε παρακαλώ πολύ!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994

Τρελοκομειο μου εσυ!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 417472 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 417472 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 417472 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 417472 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 417472

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
grammatiki έγραψε:σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες

Να μιλάς για τον εαυτό σου σε παρακαλώ πολύ!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994


οποτε εσυ απο την απαντηση που εδωσες καταλαβαινω οτι ακομη εχεις μεινει στην ηλικια των 8 που ακομη μαθαινεις πως γινεται η αναπαραγωγη του ειδους.οκ θα το μαθεις καποια στιγμη και εσυ μην αγχωνεσαι.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsia se ena thema na grafete lipithite kai emas tis anagnostries afou milate gia to idio thema Smile

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
grammatiki έγραψε:ενα εχω μονο να πω μπουμπουκιτσα μηπως να το παρεις το πραγμα ολο απο την αρχη;απο τη μελισσουλα και το λουλουδακι;ρε δεν παμε καλα μου φαινεται καθολου.σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες να λετε οτι το χαπι της επομενης ημερας και το σπυραλ ειναι εκτρωτικο.οσο για τον γιατρο σου που λες οτι λεει κατι τετοιο μαλλον πρεπει ή να ξαναπαει πανεπιστημιο ή να σκισει τα πτυχια του ολα.ημαρτον!!!!



συμφωνώ!!!!

κοριτσια για να τελειωσει το θεμα εδω σταματηστε και εσεις να προσπαθησετε να αποδειξετε πως εχω λαθος ..και εγω και ο γιατρος μου..κλπ...
ενα θεμα σταματαει και ο καθενας κραταει τις αποψεις του...δεν καταλαβαινω γιατι για να σταματησουμε τη λογομαχια πρεπει σονι και καλα να βγω εγω λαθος...οτι ειστε περισσοτερες δεν σημαινει πως πρεπει να το εκμεταλευτειτε ...ας λειξει το θεμα εδω..

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
Athin@ έγραψε:
grammatiki έγραψε:σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες

Να μιλάς για τον εαυτό σου σε παρακαλώ πολύ!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994


οποτε εσυ απο την απαντηση που εδωσες καταλαβαινω οτι ακομη εχεις μεινει στην ηλικια των 8 που ακομη μαθαινεις πως γινεται η αναπαραγωγη του ειδους.οκ θα το μαθεις καποια στιγμη και εσυ μην αγχωνεσαι.


τωρα το ειδα οτι κανεις πλακιτσα και το δεχομαι .εγω ειμαι μεγαλη γυναικα λοιπον οχι εσυ. Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο εμενα ληγει εδω το θεμα μπουμπουκιτσα πιστευε οτι νομιζεις απλα να προσεχεις πως τα γραφεις γιατι καποιες κοπελες επηρεαζονται και μετ εχουν τυψεις.φιλια

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:ακομη μαθαινεις πως γινεται η αναπαραγωγη του ειδους.

Η αλήθεια είναι οτι προσπαθώ να ασχοληθώ με την πρακτική του θέματος όσο πιο συχνά μπορώ...αλλά τώρα τελευταία υπάρχει μία αποχή απο το σπορ, μιας και έχω αναπαράγει μια φορά το είδος μου...και το συγκεκριμένο είδος κοιμάται αργά...επίσης αυτό το είδος μόλις με έριξε απ'το κρεβάτι που χοροπηδάγαμε...ποιά απο εδώ την πλήρωσε;;;;;;;;;;;;εε;;;;;;;;;

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
grammatiki έγραψε:ακομη μαθαινεις πως γινεται η αναπαραγωγη του ειδους.

Η αλήθεια είναι οτι προσπαθώ να ασχοληθώ με την πρακτική του θέματος όσο πιο συχνά μπορώ...αλλά τώρα τελευταία υπάρχει μία αποχή απο το σπορ, μιας και έχω αναπαράγει μια φορά το είδος μου...και το συγκεκριμένο είδος κοιμάται αργά...επίσης αυτό το είδος μόλις με έριξε απ'το κρεβάτι που χοροπηδάγαμε...ποιά απο εδώ την πλήρωσε;;;;;;;;;;;;εε;;;;;;;;;


καλα κανεις κοπελα μου οσο μπορεις εξασκησε το σπορ.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
tatijana έγραψε:Φονος ειναι ρε η απολεπιση....Θα ερθω να σε κρεμασω αναποδα και θα σε μαστιγωνω αλυπητα κοριτσακι... Twisted Evil

Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 688264

Τι ειναι τουτο?????Παρατας ετσι τα οπλα?????Σηκωνεις λευκη σημαιουλα????Οχι ΠΟΛΕΜΟ τωρα ρεεεεεεεεεεεεεε!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:ποιά απο εδώ την πλήρωσε;;;;;;;;;;;;εε;;;;;;;;;


Εγω!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478 Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 667478

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
florentiab έγραψε:
grammatiki έγραψε:ενα εχω μονο να πω μπουμπουκιτσα μηπως να το παρεις το πραγμα ολο απο την αρχη;απο τη μελισσουλα και το λουλουδακι;ρε δεν παμε καλα μου φαινεται καθολου.σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες να λετε οτι το χαπι της επομενης ημερας και το σπυραλ ειναι εκτρωτικο.οσο για τον γιατρο σου που λες οτι λεει κατι τετοιο μαλλον πρεπει ή να ξαναπαει πανεπιστημιο ή να σκισει τα πτυχια του ολα.ημαρτον!!!!



συμφωνώ!!!!

κοριτσια για να τελειωσει το θεμα εδω σταματηστε και εσεις να προσπαθησετε να αποδειξετε πως εχω λαθος ..και εγω και ο γιατρος μου..κλπ...
ενα θεμα σταματαει και ο καθενας κραταει τις αποψεις του...δεν καταλαβαινω γιατι για να σταματησουμε τη λογομαχια πρεπει σονι και καλα να βγω εγω λαθος...οτι ειστε περισσοτερες δεν σημαινει πως πρεπει να το εκμεταλευτειτε ...ας λειξει το θεμα εδω..



μπουμπουκιτσα πραγματικα με εχεις εκνευρισει τοσο πολυ απο εχθες γιατι ενω ειχαμε κουβεντα για το αλλο θεμα πηγες και ανοιξες αυτο θελοντας με το ζορι να μας πεισεις οτι εχουμε κανει εκτρωση επειδη εχουμε παρει το χαπι..μα εισαι σοβαρη κοπελα μου??ειμαστε 100 γυναικες εδω μεσα που εχουμε παρει χαπι δηλαδη τι προσπαθεις να κανεις να μας γεμισεις με τυψεις επειδη διαβασες ενα κειμενο απο καποιον που ουτε καν γιατρος δεν ειναι?? παμε καλα??οπως εσυ εχεις την γνωμη σου ασε και τις υπολοιπες να την εχουν και να την υποστηριζουν!!αφου σε οποιον το ειπα αυτο εχθες γελουσε!!ημαρτον πια!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
grammatiki έγραψε:σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες

Να μιλάς για τον εαυτό σου σε παρακαλώ πολύ!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994

Γραμματική...παρεξηγήθηκες με αυτό που έγραψα; Έφαγα φλασιά τώρα. Αλήθεια σε ρωτάω και δεν έχω τόνο ειρωνίας. Είναι γραπτό και δεν μπορώ να καταλάβω.scratch

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τυψεις δεν χρειαζεται να εχει καμια.μην τρελαθουμε κιολας.μονο για γελια ειναι το συγκεκριμενο θεμα.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Athin@ έγραψε:
grammatiki έγραψε:σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες

Να μιλάς για τον εαυτό σου σε παρακαλώ πολύ!!! Το Χάπι Της Επόμενης Μέρας.. - Σελίδα 3 215994

Γραμματική...παρεξηγήθηκες με αυτό που έγραψα; Έφαγα φλασιά τώρα. Αλήθεια σε ρωτάω και δεν έχω τόνο ειρωνίας. Είναι γραπτό και δεν μπορώ να καταλάβω.scratch

αυτο ακριβως επειδη ειναι γραπτος λογος δεν καταλαβα οτι κανεις πλακα.με την δευτερη ματια το καταλαβα ειμαι και ξανθια βλεπεις.

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη 25 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
florentiab έγραψε:
grammatiki έγραψε:ενα εχω μονο να πω μπουμπουκιτσα μηπως να το παρεις το πραγμα ολο απο την αρχη;απο τη μελισσουλα και το λουλουδακι;ρε δεν παμε καλα μου φαινεται καθολου.σοβαρευτειτε μεγαλες γυναικες να λετε οτι το χαπι της επομενης ημερας και το σπυραλ ειναι εκτρωτικο.οσο για τον γιατρο σου που λες οτι λεει κατι τετοιο μαλλον πρεπει ή να ξαναπαει πανεπιστημιο ή να σκισει τα πτυχια του ολα.ημαρτον!!!!



συμφωνώ!!!!

κοριτσια για να τελειωσει το θεμα εδω σταματηστε και εσεις να προσπαθησετε να αποδειξετε πως εχω λαθος ..και εγω και ο γιατρος μου..κλπ...
ενα θεμα σταματαει και ο καθενας κραταει τις αποψεις του...δεν καταλαβαινω γιατι για να σταματησουμε τη λογομαχια πρεπει σονι και καλα να βγω εγω λαθος...οτι ειστε περισσοτερες δεν σημαινει πως πρεπει να το εκμεταλευτειτε ...ας λειξει το θεμα εδω..



μπουμπουκιτσα πραγματικα με εχεις εκνευρισει τοσο πολυ απο εχθες γιατι ενω ειχαμε κουβεντα για το αλλο θεμα πηγες και ανοιξες αυτο θελοντας με το ζορι να μας πεισεις οτι εχουμε κανει εκτρωση επειδη εχουμε παρει το χαπι..μα εισαι σοβαρη κοπελα μου??ειμαστε 100 γυναικες εδω μεσα που εχουμε παρει χαπι δηλαδη τι προσπαθεις να κανεις να μας γεμισεις με τυψεις επειδη διαβασες ενα κειμενο απο καποιον που ουτε καν γιατρος δεν ειναι?? παμε καλα??οπως εσυ εχεις την γνωμη σου ασε και τις υπολοιπες να την εχουν και να την υποστηριζουν!!αφου σε οποιον το ειπα αυτο εχθες γελουσε!!ημαρτον πια!!



και κατι αλλο οταν ανοιγεις ενα θεμα δεν μπορεις να το κλεινεις οποτε θελεις εσυ επειδη διαφωνουμε μαζι σου και εχουμε και εμεις την αποψη μας!!πρεπει να δεχεσαι ολες τις αποψες γιατι αυτο το θεμα που ανοιξες εμενα προσωπικα με προσβαλλε και με εβαλε να μπω σε μια μεγαλη διαδικασια σκεψεων!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις