Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 12:08 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
όλα τα λεφτά έιμαι πάλι... Razz, σας μερσώ μαρή χαμουρίτσες όλες σας και παρ’ όλο που θέτω τον εαυτό μου εκτός ψηφοφορίας, σας αγαπώ όλες και συγκινούμε πάραυτα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
mmmmm nai apo aftes eisai mori pou den thes tetoia.pou kanei kra o kolos sou.



χαχαχαχαχαχα!!!!!καλόοοοοο!!!!!!
epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 667478 Νενάκι!!!!!

102epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 12:10 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
cassiani έγραψε:
όλα τα λεφτά έιμαι πάλι... Razz, σας μερσώ μαρή χαμουρίτσες όλες σας και παρ’ όλο που θέτω τον εαυτό μου εκτός ψηφοφορίας, σας αγαπώ όλες και συγκινούμε πάραυτα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
mmmmm nai apo aftes eisai mori pou den thes tetoia.pou kanei kra o kolos sou.



χαχαχαχαχαχα!!!!!καλόοοοοο!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Νενάκι!!!!!
e ma pou mas to paizei pos den thelei kiolas.trava me kai as klaio.ego mori den tha se psifiso etsi gia na skaseis,

103epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 12:55 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Τι έγινε καλέ???Έχουμε εκλογές?????Γιούπιιιιιιι!!!!!!Μ'αρέσει!!!!!!!!!!!!!
Λοιπόν εγώ ψηφίζω Μαράκι και Νενάκι.Και οι λόγοι είναι πάρα πολλοί,αλλά ο πιο σημαντικός είναι η συμπάθειά μου προς τις συγκεκριμένες που εύχομαι να είναι αμοιβαία,έτσι ώστε να πετύχω και κάνα ρουσφετάκι χιχι!!!!!!
Αν και δεν γίνεται πάντα ψηφοφορία,όχι σε όλα τα φόρουμς,ελπίζω οι ψήφοι να καταμετρηθούν σωστά και ο τίτλος να απονεμηθεί στην πιο άξια !!!!!!
Καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!! epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 417472

Αμοιβαία είναι σίγουρα!!! epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 417472

104epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 3:59 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:Α, Νενάκι το κατέχεις! Έχεις και προϋπηρεσία! Προσλαμβάνεσαι για μοδερατόρισσα! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τώρα το μονο που μένει είναι να συμφωνήσουν άλλα 2 άτομα. Το ένα είσαι εσυ και το άλλο η Ολίβια!

Εσύ μη χαίρεσαι τσάμπα και πας να την σκαπουλάρεις, 2 είναι τα μοδερατόρια και σε έχουν υπερψηφίσει Razz

Άιντε, που πας να με χώσεις σιγά σιγά και να την κάνεις με ελαφρούς και αέρινους βηματισμούς, για να μη σε πάρουμε χαμπάρι... σουπιάααα! Razz

105epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 4:13 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:Τι έγινε καλέ???Έχουμε εκλογές?????Γιούπιιιιιιι!!!!!!Μ'αρέσει!!!!!!!!!!!!!
Λοιπόν εγώ ψηφίζω Μαράκι και Νενάκι.Και οι λόγοι είναι πάρα πολλοί,αλλά ο πιο σημαντικός είναι η συμπάθειά μου προς τις συγκεκριμένες που εύχομαι να είναι αμοιβαία,έτσι ώστε να πετύχω και κάνα ρουσφετάκι χιχι!!!!!!
1ον) Άρπα'την Μαράκι και παλουκώσου στην θέση σου... ΣΟΥΠΙΑ ΛΕΜΕΕΕ... θα ψηφιστείς!

2ον) Αμοιβαία! Αμοιβαία!... Αγαπάμε Αλικάκι με τρέλα... (εμ τι, να χάσουμε το κουμ κουάτι τώρα στο τέλος? Twisted Evil Razz)



αλικακι έγραψε:Αν και δεν γίνεται πάντα ψηφοφορία, όχι σε όλα τα φόρουμς, ελπίζω οι ψήφοι να καταμετρηθούν σωστά και ο τίτλος να απονεμηθεί στην πιο άξια !!!!!!
Καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!! epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 417472
Εδώ δεν είμαστε σαν όλα τα άλλα φόρουμς, εδώ πράττουμε πάνω απο όλα Δημοκρατικά, Ελευθερία του λόγου και της ψήφου, άσχετα αν ο διαχειριστής του δεν έχει την παραμακρή ιδέα του συμβάντος Laughing ... κοιμάται και η τύχη του φόρουμ του δουλεύει. Κάτι σαν την Ελλάδα ένα πράμα, εμείς την φτιάξαμε, ζούμε εντός της και αυτή ΠΩΛΕΙΤΑΙ απο τρίτους... απλά και δημοκρατικά πράματα δηλαδή... κλασικά Ελληνικά Twisted Evil Razz

106epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 4:34 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
cassiani έγραψε:
όλα τα λεφτά έιμαι πάλι... Razz, σας μερσώ μαρή χαμουρίτσες όλες σας και παρ’ όλο που θέτω τον εαυτό μου εκτός ψηφοφορίας, σας αγαπώ όλες και συγκινούμε πάραυτα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
mmmmm nai apo aftes eisai mori pou den thes tetoia.pou kanei kra o kolos sou.

χαχαχαχαχαχα!!!!!καλόοοοοο!!!!!!
epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 667478 Νενάκι!!!!!
...Εσένα δεν σε κακιώνω μανδάμ Αλίκη, γιατί ακόμα κρατάς την ισορρόπηση του Σακχάρου μου στα χέρια σου... Cool Laughing Laughing
...Την απο πάνω σου όμως... δεν θα μοντερατιστό, αλλού το Κασσι- και αλλού το -ανή θα πάει! Twisted Evil


Άμα μαρή λουκρητία προδότρα έκανε κρα ο κώλος μου, θα έχεζα κοράκια και θα δούλευα σε τσίρκο, να τα κονομάω κι όλας... Κοντούλα λεμονιά!
Θα σε φτιάξω εγώ απο κοντά... δε μου 'ρθεις για καφέ??? Φραγκούλα θα σου ρίξω μέσα και θα κλειδώσω και τις τουαλέτες, για να τρέχεις και να μη φτάνεις και να δείς μετά πιανής ο κώλος είναι κράχτης... Laughing

107epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:00 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νομιζα πως παρακαλουσατε να κλειδωσει το θεμα,γιατι δεν αντεχατε το κακο μου λεξιλογιο.αλλα εσεις ανοιξατε νεο θεμα για να βριζετε ανετα.δεν θα σας περασει.σας προτεινω να ασχοληθειτε με νεα θεματα .οπως το ποσο αγαπω τις φιλες μου τρα λα λα ,η ακομη καλυτερα παρτε κουβαδακια και φτυαρακια και σε αλλη παραλια.να δροσιστειτε,γιατι η ζεστη βαραει κατακουτελα.εξαλλου ετιμαζεστε και για εκλογες!φιλακια στις αληθηνες μαμαδες με πραγματικα υψηλο επιπεδο,που ανοιγουν ΝΕΑ θεματα μονο για φιλικες συζητησεις

108epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:07 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:νομιζα πως παρακαλουσατε να κλειδωσει το θεμα,γιατι δεν αντεχατε το κακο μου λεξιλογιο.αλλα εσεις ανοιξατε νεο θεμα για να βριζετε ανετα.δεν θα σας περασει.σας προτεινω να ασχοληθειτε με νεα θεματα .οπως το ποσο αγαπω τις φιλες μου τρα λα λα ,η ακομη καλυτερα παρτε κουβαδακια και φτυαρακια και σε αλλη παραλια.να δροσιστειτε,γιατι η ζεστη βαραει κατακουτελα.εξαλλου ετιμαζεστε και για εκλογες!φιλακια στις αληθηνες μαμαδες με πραγματικα υψηλο επιπεδο,που ανοιγουν ΝΕΑ θεματα μονο για φιλικες συζητησεις


ΤΖΕΝΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΜΕ?
ΣΕ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ?

109epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:11 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
φυσικα,απο την στιγμη που καποιος αναφερεται με αυτον τον τροπο στο δικο μου ονομα.δεν χρειαζομαι ειδικη προσκληση.γιατι δεν το προκαλεσα εγω αλλοι το συνεχιζουν

110epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:14 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:φυσικα,απο την στιγμη που καποιος αναφερεται με αυτον τον τροπο στο δικο μου ονομα.δεν χρειαζομαι ειδικη προσκληση.γιατι δεν το προκαλεσα εγω αλλοι το συνεχιζουν


ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΣΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΙΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ!
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΦΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΤΥΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΣΥ!!!!!ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!
ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ!!!!

111epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:22 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πρωτον,η αρχη ηταν αρκετες σελιδες,και δεν εχει σημασια αυτο σημασια εχει οτι εγινε.οσο για το δικαιωμα να με βριζουν το εδωσα εγω ?πας καλα τι ειναι αυτα που λες?οτι και αν ειχε ειπωθει στο προηγουμενο θεμα δεν το συνεχιζα μονη μου.μην το συνεχιζετε και σεις λοιπον.και αν ειμαι ανεπιθυμητη στο γελοιο αυτο ΘΕΜΑ,να μην ξανακουσω για μενα! epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 587529

112epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:25 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:πρωτον,η αρχη ηταν αρκετες σελιδες,και δεν εχει σημασια αυτο σημασια εχει οτι εγινε.οσο για το δικαιωμα να με βριζουν το εδωσα εγω ?πας καλα τι ειναι αυτα που λες?οτι και αν ειχε ειπωθει στο προηγουμενο θεμα δεν το συνεχιζα μονη μου.μην το συνεχιζετε και σεις λοιπον.και αν ειμαι ανεπιθυμητη στο γελοιο αυτο ΘΕΜΑ,να μην ξανακουσω για μενα! epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 587529


ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΕΣΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΛΟΙΕΣ ΟΜΩΣ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 1Η ΣΕΛΙΔΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ Ο ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΣΕ?
ΕΣΕΝΑ ΒΑΡΕΣΕ Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ!!!
ΟΡΕΞΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΚΑΒΓΑ!
ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΜΑΣ ΕΒΛΕΠΕΣ?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ!!!

113epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:34 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ακου να σου πω,δεν με ενδιαφερει αν βαριεσαι να διαβαζεις αλλα αν πας προς τα πισω αναφερονται στο ονομα μου πολλες φορες.δευτερον χαλαρωσε,οταν επιτειθεσαι σε καποιον ειναι λογικο να απαντησει σωστα?και υστερα και συ πρωι πρωι μπηκες,εσυ δεν ειχες κατι καλυτερο να κανεις κοπελια?

114epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:35 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ!
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΤΕ Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

115epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 9:40 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ακου να σου πω,δεν με ενδιαφερει αν βαριεσαι να διαβαζεις αλλα αν πας προς τα πισω αναφερονται στο ονομα μου πολλες φορες.δευτερον χαλαρωσε,οταν επιτειθεσαι σε καποιον ειναι λογικο να απαντησει σωστα?και υστερα και συ πρωι πρωι μπηκες,εσυ δεν ειχες κατι καλυτερο να κανεις κοπελια?


ΜΠΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΦΑΣΑΡΙΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ!
ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ!
ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!
ΟΛΟΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΝΑ ΔΙΙΣΤΑΝΤΑΙ!
ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΝΑ ΣΥΝΟΥΣΙΑΣΤΕΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ Wink Wink Wink !!!
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?
ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ "ΒΛΕΜΑΤΑ" ΑΓΝΩΣΤΩΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΑΛΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ "ΚΟΠΕΛΙΑ"?

116epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 10:53 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην της μιλας..

117epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 10:56 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:νομιζα πως παρακαλουσατε να κλειδωσει το θεμα,γιατι δεν αντεχατε το κακο μου λεξιλογιο.αλλα εσεις ανοιξατε νεο θεμα για να βριζετε ανετα.δεν θα σας περασει.σας προτεινω να ασχοληθειτε με νεα θεματα .οπως το ποσο αγαπω τις φιλες μου τρα λα λα ,η ακομη καλυτερα παρτε κουβαδακια και φτυαρακια και σε αλλη παραλια.να δροσιστειτε,γιατι η ζεστη βαραει κατακουτελα.εξαλλου ετιμαζεστε και για εκλογες!φιλακια στις αληθηνες μαμαδες με πραγματικα υψηλο επιπεδο,που ανοιγουν ΝΕΑ θεματα μονο για φιλικες συζητησεις


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

118epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 11:02 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:ακου να σου πω,δεν με ενδιαφερει αν βαριεσαι να διαβαζεις αλλα αν πας προς τα πισω αναφερονται στο ονομα μου πολλες φορες.δευτερον χαλαρωσε,οταν επιτειθεσαι σε καποιον ειναι λογικο να απαντησει σωστα?και υστερα και συ πρωι πρωι μπηκες,εσυ δεν ειχες κατι καλυτερο να κανεις κοπελια?


epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 311356 epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 311356 epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 311356 epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 311356 affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

119epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 11:09 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζένη, εφόσον αυτό το θέμα δεν κλειδώθηκε ακόμα φροντίσαμε μερικές να βγούμε εκτός θέματος εσκεμένα γιατί μη νομίζεις, και εμείς θέλουμε να το ξεχάσουμε όλο αυτό. Έχει "ξεφτίσει" πια. Ας μην το ξαναρχίσουμε. Άσε μας να παίζουμε λοιπόν. Μπορεί και να είναι και υπέρ σου... Σκέψου το. Και στο λέω με καλή διάθεση μην το πάρεις στραβά.

120epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 11:10 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:μην της μιλας..



Οκ!!!!!!!!!!!!!!

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

121epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 11:25 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...Εσένα δεν σε κακιώνω μανδάμ Αλίκη, γιατί ακόμα κρατάς την ισορρόπηση του Σακχάρου μου στα χέρια σου... Cool Laughing Laughing
...Την απο πάνω σου όμως... δεν θα μοντερατιστό, αλλού το Κασσι- και αλλού το -ανή θα πάει! Twisted Evil


Άμα μαρή λουκρητία προδότρα έκανε κρα ο κώλος μου, θα έχεζα κοράκια και θα δούλευα σε τσίρκο, να τα κονομάω κι όλας... Κοντούλα λεμονιά!
Θα σε φτιάξω εγώ απο κοντά... δε μου 'ρθεις για καφέ??? Φραγκούλα θα σου ρίξω μέσα και θα κλειδώσω και τις τουαλέτες, για να τρέχεις και να μη φτάνεις και να δείς μετά πιανής ο κώλος είναι κράχτης... Laughing

[/quote]
den adexeis na akous tin alitheia e?alla den me ptoeis re ego den tha fimoso to stoma mou tha po tin alitheia na tin mathoun oles.den se fovamai kai as eimai kodi

122epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Δευ Ιουλ 18, 2011 11:42 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
MariaM έγραψε:Α, Νενάκι το κατέχεις! Έχεις και προϋπηρεσία! Προσλαμβάνεσαι για μοδερατόρισσα! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τώρα το μονο που μένει είναι να συμφωνήσουν άλλα 2 άτομα. Το ένα είσαι εσυ και το άλλο η Ολίβια!

Εσύ μη χαίρεσαι τσάμπα και πας να την σκαπουλάρεις, 2 είναι τα μοδερατόρια και σε έχουν υπερψηφίσει Razz

Άιντε, που πας να με χώσεις σιγά σιγά και να την κάνεις με ελαφρούς και αέρινους βηματισμούς, για να μη σε πάρουμε χαμπάρι... σουπιάααα! Razz

Η μία θα είναι το Ναταλάκι έπειτα από τη δίκαιη και δημοκρατική ψηφοφορία που οργάνωσε.. Razz

Η δεύτερη λοιπόν δεν είναι απαραίτητο ότι θα είμαι εγώ, χιχιχι!

Ελάτε όλες να ψηφίσουμε την Νένα ΓΡ! Έχει και εμπειρία! Εγώ είμαι ανιδίκευτη, χαχαχα!

123epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 12:55 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε: Η μία θα είναι το Ναταλάκι έπειτα από τη δίκαιη και δημοκρατική ψηφοφορία που οργάνωσε.. Razz

Η δεύτερη λοιπόν δεν είναι απαραίτητο ότι θα είμαι εγώ, χιχιχι!

Ελάτε όλες να ψηφίσουμε την Νένα ΓΡ! Έχει και εμπειρία! Εγώ είμαι ανιδίκευτη, χαχαχα!

Στις μέρες μας αγαπητή μου, προτιμούνται κυρίως ανειδίκευτα άτομα, γιατί κοστίζουν λιγότερο... δεν παίρνουν επίδομα εξειδίκευσης Wink Άρα.... Μαρία Μαρία...
Άλλωστε, είναι άδικο... εγώ έχω γευτεί τη χαρά του μονερειτεριμού, ας τη δοκιμάσει και κάποιος άλλος να δεί την γλύκα... τόπος στο νέο αίμα... Razz Laughing

124epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 12:59 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
MariaM έγραψε: Η μία θα είναι το Ναταλάκι έπειτα από τη δίκαιη και δημοκρατική ψηφοφορία που οργάνωσε.. Razz

Η δεύτερη λοιπόν δεν είναι απαραίτητο ότι θα είμαι εγώ, χιχιχι!

Ελάτε όλες να ψηφίσουμε την Νένα ΓΡ! Έχει και εμπειρία! Εγώ είμαι ανιδίκευτη, χαχαχα!

Στις μέρες μας αγαπητή μου, προτιμούνται κυρίως ανειδίκευτα άτομα, γιατί κοστίζουν λιγότερο... δεν παίρνουν επίδομα εξειδίκευσης Wink Άρα.... Μαρία Μαρία...
Άλλωστε, είναι άδικο... εγώ έχω γευτεί τη χαρά του μονερειτεριμού, ας τη δοκιμάσει και κάποιος άλλος να δεί την γλύκα... τόπος στο νέο αίμα... Razz Laughing

a re nena psixoponiara

125epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 1:15 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:a re nena psixoponiara

Τι θες μαρή τσουτσού και συ και πετάγεσαι.. epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 5 679259 Razz

Να σου πω... κανόνισε εσύ για την άλλη βδομάδα, πότε σε βολεύει για Mall, γιατί έχουμε και μια καφεδοσυνάντηση να πάμε... άιντε! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις