Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

126epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 1:20 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι θες μαρή τσουτσού και συ και πετάγεσαι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

Να σου πω... κανόνισε εσύ για την άλλη βδομάδα, πότε σε βολεύει για Mall, γιατί έχουμε και μια καφεδοσυνάντηση να πάμε... άιντε! Razz

[/quote]
mones mas tha pame?
paei to mall

127epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 1:27 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:Τι θες μαρή τσουτσού και συ και πετάγεσαι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

Να σου πω... κανόνισε εσύ για την άλλη βδομάδα, πότε σε βολεύει για Mall, γιατί έχουμε και μια καφεδοσυνάντηση να πάμε... άιντε! Razz

mones mas tha pame?
paei to mall[/quote]

Απα παααααα... Shocked Τη Ναταλία τι της έχεις? Δάσκαλό?... άλλο ξουράφι και συ!

Μαρή αλλοπαρμένη, έχει και ζέστη και καίγομαι... για όλες μαζί λέω, που λέμε να πάμε για καφέ στο Mall, μπας και εκεί χωρέσουμε, γιατί πουθενά αλλού δε μας χωράει ο τόπος... άλλο οι δυό μας!
...Έπρεπε να σε βαπτίσει και σένα ο παπάς, ξανά, μήπως σε συνεφέρει το Άγιο Πνεύμα! Shocked Razz Laughing

128epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 1:31 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:Τι θες μαρή τσουτσού και συ και πετάγεσαι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

Να σου πω... κανόνισε εσύ για την άλλη βδομάδα, πότε σε βολεύει για Mall, γιατί έχουμε και μια καφεδοσυνάντηση να πάμε... άιντε! Razz

mones mas tha pame?
paei to mall

Απα παααααα... Shocked Τη Ναταλία τι της έχεις? Δάσκαλό?... άλλο ξουράφι και συ!

Μαρή αλλοπαρμένη, έχει και ζέστη και καίγομαι... για όλες μαζί λέω, που λέμε να πάμε για καφέ στο Mall, μπας και εκεί χωρέσουμε, γιατί πουθενά αλλού δε μας χωράει ο τόπος... άλλο οι δυό μας!
...Έπρεπε να σε βαπτίσει και σένα ο παπάς, ξανά, μήπως σε συνεφέρει το Άγιο Πνεύμα! Shocked Razz Laughing

[/quote]
den to exo dei gia tin sinadtisei
pote einai?

129epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 2:00 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:Τι θες μαρή τσουτσού και συ και πετάγεσαι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

Να σου πω... κανόνισε εσύ για την άλλη βδομάδα, πότε σε βολεύει για Mall, γιατί έχουμε και μια καφεδοσυνάντηση να πάμε... άιντε! Razz

mones mas tha pame?
paei to mall

Απα παααααα... Shocked Τη Ναταλία τι της έχεις? Δάσκαλό?... άλλο ξουράφι και συ!

Μαρή αλλοπαρμένη, έχει και ζέστη και καίγομαι... για όλες μαζί λέω, που λέμε να πάμε για καφέ στο Mall, μπας και εκεί χωρέσουμε, γιατί πουθενά αλλού δε μας χωράει ο τόπος... άλλο οι δυό μας!
...Έπρεπε να σε βαπτίσει και σένα ο παπάς, ξανά, μήπως σε συνεφέρει το Άγιο Πνεύμα! Shocked Razz Laughing

den to exo dei gia tin sinadtisei
pote einai?[/quote]

Δεν έχει κανονιστεί κάτι οριστικό. Χθές προσπαθούσαμε να το κανονίσουμε στο τσατ, αλλά έλειπες και είπαμε να ενημερωθείς και συ πρώτα, για να βρούμε τη μέρα που θα βολεύει και σένα.
Είπαμε απλά, να το κάνουμε την επόμενη βδομάδα, αν και εγώ θα ήθελα να το κανονίζαμε για την 1η Αυγούστου που είναι και πρωτομηνιά του πιο καλοκαιρινού μήνα, για να καθιερωθεί και σαν γενέθλια επέτειος της γνωριμίας μας Razz
Αλλά προφανώς κάποιες μπορεί να πάτε διακοπές και να λείπέτε μέχρι τότε, οπότε για την επόμενη βδομάδα λέμε!
Βρές μέρα και ώρα που σε βολεύει και το βράδυ στο τσατ πρότεινε το για να το δούμε Wink Smile

130epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 2:06 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:Τι θες μαρή τσουτσού και συ και πετάγεσαι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

Να σου πω... κανόνισε εσύ για την άλλη βδομάδα, πότε σε βολεύει για Mall, γιατί έχουμε και μια καφεδοσυνάντηση να πάμε... άιντε! Razz

mones mas tha pame?
paei to mall

Απα παααααα... Shocked Τη Ναταλία τι της έχεις? Δάσκαλό?... άλλο ξουράφι και συ!

Μαρή αλλοπαρμένη, έχει και ζέστη και καίγομαι... για όλες μαζί λέω, που λέμε να πάμε για καφέ στο Mall, μπας και εκεί χωρέσουμε, γιατί πουθενά αλλού δε μας χωράει ο τόπος... άλλο οι δυό μας!
...Έπρεπε να σε βαπτίσει και σένα ο παπάς, ξανά, μήπως σε συνεφέρει το Άγιο Πνεύμα! Shocked Razz Laughing

den to exo dei gia tin sinadtisei
pote einai?

Δεν έχει κανονιστεί κάτι οριστικό. Χθές προσπαθούσαμε να το κανονίσουμε στο τσατ, αλλά έλειπες και είπαμε να ενημερωθείς και συ πρώτα, για να βρούμε τη μέρα που θα βολεύει και σένα.
Είπαμε απλά, να το κάνουμε την επόμενη βδομάδα, αν και εγώ θα ήθελα να το κανονίζαμε για την 1η Αυγούστου που είναι και πρωτομηνιά του πιο καλοκαιρινού μήνα, για να καθιερωθεί και σαν γενέθλια επέτειος της γνωριμίας μας Razz
Αλλά προφανώς κάποιες μπορεί να πάτε διακοπές και να λείπέτε μέχρι τότε, οπότε για την επόμενη βδομάδα λέμε!
Βρές μέρα και ώρα που σε βολεύει και το βράδυ στο τσατ πρότεινε το για να το δούμε Wink Smile
[/quote]

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ???Κ ΑΠ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...

131epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 2:07 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ego 1 avgoustou fevgo opote tin alli vodmada deftera triti tetarti tha me volevai kai apogevma pio kala gia na mporeso na paro tin mikri mazi mou alla na einai kai o adras mou ekei an griniazei na tin parei na pioume ena kafe me isixia.

132epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 2:25 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ???Κ ΑΠ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...

cheers cheers cheers NAΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΟΜΩΣ!

Έλα μουυυυ, είν' επικύνδινη η τρέλα μου... Σ΄αγαπώ... ελά μου, έλα μου... epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 417472

133epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 2:32 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:ego 1 avgoustou fevgo opote tin alli vodmada deftera triti tetarti tha me volevai kai apogevma pio kala gia na mporeso na paro tin mikri mazi mou alla na einai kai o adras mou ekei an griniazei na tin parei na pioume ena kafe me isixia.

Ναι, το θυμόμουν ότι φεύγεις γι' αυτό το πα!
Καλά, θα το δούμε το βράδυ μαζί με τις υπόλοιπες... Wink

Πρός το παρόν, κάνε κάτι να μου έρθεις εσύ στο σπίτι για να καφεδιαστούμε private, μιας και οι άλλες είναι μακριά.
(Εννοείτε κορίτσια, ότι όποιες θέλουν και μπορούνε ή τους είναι εύκολο να πεταχτούν Χαλάνδρι για καφέ, είναι ευπρόσδεχτες Wink Very Happy )

Λοιπόν, Παρασκευή βολεύει να περάσεις? Εγώ μέχρι τις 4.00 είμαι μόνη στο σπίτι, ο άντρας μου είναι στη δουλειά, αλλά και στο σπίτι να' ναι δεν τον καταλαβαίνεις... αράζει στην ησυχία του, στο pc του! Wink
Άντε ρε, ξεκούνα να πιούμε τον έρμο τον καφέ! Very Happy

Την κάνω για γειτονιαδίστικα ψώνια, αλλιώς θα φαμε τα πόδια μας σήμερα!

134epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 3:08 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaM έγραψε:Τζένη, εφόσον αυτό το θέμα δεν κλειδώθηκε ακόμα φροντίσαμε μερικές να βγούμε εκτός θέματος εσκεμένα γιατί μη νομίζεις, και εμείς θέλουμε να το ξεχάσουμε όλο αυτό. Έχει "ξεφτίσει" πια. Ας μην το ξαναρχίσουμε. Άσε μας να παίζουμε λοιπόν. Μπορεί και να είναι και υπέρ σου... Σκέψου το. Και στο λέω με καλή διάθεση μην το πάρεις στραβά.
δεν καταλαβαινω ακριβως τι εννοεις.παντως ζητω συγγνωμη απο την πλευρα μου τουλαχιστον,απο καποια ατομα,που χωρις να ερθουμε σε αντιπαραθεση,παρακολουθησαν τοσες μερες ασχημη συμπερηφορα εκ μερους μου.ουτε και γω εχω διαθεση για συνεχεια,για τους υπολοιπους δεν με ενδιαφερει

135epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 3:15 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
MariaM έγραψε:Τζένη, εφόσον αυτό το θέμα δεν κλειδώθηκε ακόμα φροντίσαμε μερικές να βγούμε εκτός θέματος εσκεμένα γιατί μη νομίζεις, και εμείς θέλουμε να το ξεχάσουμε όλο αυτό. Έχει "ξεφτίσει" πια. Ας μην το ξαναρχίσουμε. Άσε μας να παίζουμε λοιπόν. Μπορεί και να είναι και υπέρ σου... Σκέψου το. Και στο λέω με καλή διάθεση μην το πάρεις στραβά.
δεν καταλαβαινω ακριβως τι εννοεις.παντως ζητω συγγνωμη απο την πλευρα μου τουλαχιστον,απο καποια ατομα,που χωρις να ερθουμε σε αντιπαραθεση,παρακολουθησαν τοσες μερες ασχημη συμπερηφορα εκ μερους μου.ουτε και γω εχω διαθεση για συνεχεια,για τους υπολοιπους δεν με ενδιαφερει

Εννοω πως θεωρώ και εγώ πολυ λάθος κίνηση που ανοίχθηκε αυτό το θέμα και είμαι σίγουρη πως αν μπορούσε η κοπέλα που το άνοιξε αυτό εδώ να το κλείδώσει ή να το διαγράψει θα το είχε κάνει. Έπρεπε παλι να ζητήσουμε από τον διαχειριστή να το κλειδώσει αλλά για να μην την πρήζουμε συνέχεια, και με καλή διάθεση να αποπροσανατολίσουμε την συζητηση και να ξεχάσουμε τον τσακωμό, αρχίσαμε να παίζουμε μεταξύ μας. Και ναι, είμαστε καλές φιλες και δεν νομίζω να ενοχλεί κανέναν αυτό. Και η σαχλαμάρα σε τέτοιες περιπτώσεις κάνει καλό. Δεν θα ήθελα να ξανανάψουν τα αίματα. Τουλάχιστον αν και εσύ δεν θες να το συνεχίσεις θα καταλαβω ότι δεν είσαι Τρολ αλλά ένα μέλος όπως όλα τα άλλα.

136epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 4:08 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:ego 1 avgoustou fevgo opote tin alli vodmada deftera triti tetarti tha me volevai kai apogevma pio kala gia na mporeso na paro tin mikri mazi mou alla na einai kai o adras mou ekei an griniazei na tin parei na pioume ena kafe me isixia.

Ναι, το θυμόμουν ότι φεύγεις γι' αυτό το πα!
Καλά, θα το δούμε το βράδυ μαζί με τις υπόλοιπες... Wink

Πρός το παρόν, κάνε κάτι να μου έρθεις εσύ στο σπίτι για να καφεδιαστούμε private, μιας και οι άλλες είναι μακριά.
(Εννοείτε κορίτσια, ότι όποιες θέλουν και μπορούνε ή τους είναι εύκολο να πεταχτούν Χαλάνδρι για καφέ, είναι ευπρόσδεχτες Wink Very Happy )

Λοιπόν, Παρασκευή βολεύει να περάσεις? Εγώ μέχρι τις 4.00 είμαι μόνη στο σπίτι, ο άντρας μου είναι στη δουλειά, αλλά και στο σπίτι να' ναι δεν τον καταλαβαίνεις... αράζει στην ησυχία του, στο pc του! Wink
Άντε ρε, ξεκούνα να πιούμε τον έρμο τον καφέ! Very Happy

Την κάνω για γειτονιαδίστικα ψώνια, αλλιώς θα φαμε τα πόδια μας σήμερα!

paraskevi apogevma tha figoume na pame stin giagia tou adra mou alla tha kanoniso na exo mazepsei ta pragmata gia naertho etsi kai allios eipame 8 i ora tha sou ertho opote prolavaino.

137epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 4:46 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν καταλαβαινω ακριβως τι εννοεις.παντως ζητω συγγνωμη απο την πλευρα μου τουλαχιστον,απο καποια ατομα,που χωρις να ερθουμε σε αντιπαραθεση,παρακολουθησαν τοσες μερες ασχημη συμπερηφορα εκ μερους μου.ουτε και γω εχω διαθεση για συνεχεια,για τους υπολοιπους δεν με ενδιαφερει.4
Απο τη δική μου τη πλευρά είσαι συγχωρεμένη , η αλήθεια είναι ότι το θέμα που κλειδώθηκε ξέφυγε πολύ με λόγια που δεν τιμούν καμιά πλευρά . Η βρομολοχία δεν έχει χώρο εδω μέσα απο όποια μεριά και να να είναι.
Απο τη στιγμή που έχεις τη διάθεση και θέλεις να ανήκεις στην ομάδα αυτή απο μένα είσαι καλοδεχούμενη . Κορίτσια σας παρακαλώ ας σταματήσει όλο αυτό εδω είναι κουραστικό μου την είπε της την είπα δεν πάει άλλο και στη τελικά και μέσα στον ίδιο μας το κύκλο δεν κάνουμε επιλογές ; ας κάνουμε και εδω το ίδιο εγω πάντως ξενέρωσα με όλο αυτό .

138epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 4:53 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ Βάνια. Και για να μην βάζουμε πάλι την Ολίβια να κλειδώσει και αυτό το θέμα που κακώς άνοιξε, μπορεί αν γίνεται το Μαρινάκι να αλλάξει τον τίτλο ή να μεταφερθεί το παιχνίδι που κάνουμε στο θέμα της Γιούλη.

139epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 5:01 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι ας μην φύγει αυτό που κάνετε δνε ενοχλεί κανέναν αρκει να μην ανατρέχουμε στα προηγούμενα ειλικρινά είναι κουραστικό όλο αυτό και δνε βλέπω το λόγο να συνεχίσει . Ας μιήσουμε ας σαχλαμαρίσουμε όλες μαζί ας μην χωριζόμαστε σε στρατόπεδα . Ειλικρινά μου πέρασε απο το μυαλό να αποχωρήσω επειδή χαλάστηκα με όλο αυτό αλλά επειδή κάποιες κοπέλες έχουμε την ανάγκη για επικοινωνία κάθομαι αλλά επιλεκτικά θα απαντώ . Ξενέρωσα πολύ

140epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... - Σελίδα 6 Empty Απ: epitelous to kleidwseeeeeeeeeeeee... Τρι Ιουλ 19, 2011 5:24 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Μαράκι ας μην φύγει αυτό που κάνετε δνε ενοχλεί κανέναν αρκει να μην ανατρέχουμε στα προηγούμενα ειλικρινά είναι κουραστικό όλο αυτό και δνε βλέπω το λόγο να συνεχίσει . Ας μιήσουμε ας σαχλαμαρίσουμε όλες μαζί ας μην χωριζόμαστε σε στρατόπεδα . Ειλικρινά μου πέρασε απο το μυαλό να αποχωρήσω επειδή χαλάστηκα με όλο αυτό αλλά επειδή κάποιες κοπέλες έχουμε την ανάγκη για επικοινωνία κάθομαι αλλά επιλεκτικά θα απαντώ . Ξενέρωσα πολύ

Εγώ γι' αυτό θεώρησα ότι έπρεπε να αλλάχτεί τουλάχιστον ο τίτλος του θέματος. Εντάξει, ότι και να έχει κάνει ο άλλος δεν τον σταυρώνουμε μια ζωή! Και αν δεν τον χωνεύουμε τον αγνοούμε στο μελλον, απλό. Πάντως μην χαλιέσαι γιατί δεν πρέπει να παίρνεις τίποτα από όσα γινονται προσωπικά. Βέβαια δικό σου θέμα τι θα κάνεις αλλά δεν νομίζω ότι αξίζει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις