Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
271 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 271 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bouba έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε;Απο σημερα ειμαι κανονικα με αδεια τοκετου, αλλα οπως ειπαμε θα κατσω ακομα και αυτόν τον μηνα. Ελπίζω να την παλεψω, γιατί προτειμω να κατσω αργοτερα.
Αγάπη μου, αμα σε αγχωνει τόσο πολύ πηγαινε σε ενα νοσοκομειο, οπως λένε και τα κορίτσια. Αμα το ακους όμως, μην σε πιανει πανικός. Και στο εξωτερικό κορίτσια μόνο τους τρεις μεγαλους υπερηχους κάνουν. δεν σε κοιτάνε τόσο πολύ.
Δεσποινάκι, αντε μπράβο, πολύ καλά τα νεα σου.
Εμεις αυριο εχουμε το ντοπλερ. Πιστευω οτι θα εχει φτασει τα 2 κιλα ο μικρός.
Αλήθεια από κιλά, πως πάτε;; Το Δεσποινακι ειπε...εγω ειμαι στα +8!!


stav2007 έγραψε:[ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?ΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΣ ΠΙΠΙΛΑ Η ΜΠΙΜΠΕΡΟ?

Το μπιμπερό πήρα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994

Mpogos έγραψε:Άσχετο αλλά δείτε αυτό:http://www.mama-la-mode.com/shop/Baby%20and%20Accessories/baby_cozi_sheepskin_boots/SND/
Θα τρελαθώ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994

Είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!
Αχ, ρε κορίτσια που τα βρισκεται όλα;;Ειναι σουπερ!

Αν μπεις απλα στο google και γράψεις τί θέλεις να βρεις θα σου βγάλει πολλά αποτελέσματα, δε χρειάζεται να ξέρεις κάποιο συγκεκριμένο site! Wink

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ, ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ I love you

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ FENNIA ΠΟΥ ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ!!!!
ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΒΡΕ!!!!!!


ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ, ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΗΛ Κ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????
ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ Κ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΘΑ ΦΥΓΩ ΠΑΛΙ ΧΑΛΙΑ.....

ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΣ ΜΕΡΑ-ΝΥΧΤΑ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΗ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ...ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 32 affraid
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 12978 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 12978 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 12978 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 12978 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 12978 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 783141
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ.. Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ I love you I love you

Χρόνια πολλά αγάπη με υγεία και ευτυχία! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό το μωράκι σου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 875502

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΦΑΙ

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 1.300,ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ.ΤΩΡΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ DOPPLER ΚΑΙ ΜΕΤΑ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ.ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 1200 ΕΥΡΩ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ 1500 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΦΑΙ

Μέχρι στιγμής έχω πάρει 6 1/2 κιλά! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 534787

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΦΑΙ

Έλα Tzef μου! Ελπίζω να περνάτε όμορφα στο χωριό!!!
Εγώ χτες ανέβηκα στην ζυγαριά και από την αρχή έχω πάρει 9 κιλά και 100 γραμμάρια! Εσύ?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fennnia έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 1.300,ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ.ΤΩΡΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ DOPPLER ΚΑΙ ΜΕΤΑ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ.ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 1200 ΕΥΡΩ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ 1500 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

Έλα Fennnia μου! Καλημέρα! Την είδατε και εσείς την μπουμπού σας ε? Μια χαρούλα! Άντε να γίνονται σιγά σιγά θρεφταράκια!!!
Ακόμα εγώ τιμή δεν ρώτησα στην γιατρό γι' αυτά που θα μας πάρει! Εγώ υπολόγιζα την καισαρική γύρω στα 1200-1300 ευρώ! Θα δείξει! Ίσως ρωτήσω την επόμενη! Γιατί όμως θα σε δει τόσο αργά ξανά? Εμένα μου είπε από εδώ και πέρα κάθε 2 εβδομάδες θα μας βλέπει!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΔΩΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ!! ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Ε??
ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ DOPPLER.. BΕΒΑΙΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ? ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 6 ΤΟΥ ΜΗΝΑ?? ΔΕΝ ΞΕΡΩ.. ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΛΙΓΟ ΛΕΤΕ Ή ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ? ΕΣΥ BOUBA ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ DOPPLER?
ΦΕΝΙΑ ΚΑΛΑ ΓΩ ΚΑΠΟΥ ΤΟΣΑ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΠΟΣΟ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 10 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ, ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
fennnia έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 1.300,ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ.ΤΩΡΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ DOPPLER ΚΑΙ ΜΕΤΑ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ.ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 1200 ΕΥΡΩ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ 1500 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

Έλα Fennnia μου! Καλημέρα! Την είδατε και εσείς την μπουμπού σας ε? Μια χαρούλα! Άντε να γίνονται σιγά σιγά θρεφταράκια!!!
Ακόμα εγώ τιμή δεν ρώτησα στην γιατρό γι' αυτά που θα μας πάρει! Εγώ υπολόγιζα την καισαρική γύρω στα 1200-1300 ευρώ! Θα δείξει! Ίσως ρωτήσω την επόμενη! Γιατί όμως θα σε δει τόσο αργά ξανά? Εμένα μου είπε από εδώ και πέρα κάθε 2 εβδομάδες θα μας βλέπει!

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ,ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ.
ΤΙ ΚΑΛΑ,ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ.ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 12 ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ.ΠΗΡΑ 3 ΚΙΛΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Να και η κουδουνίστρα που πήραμε χτες για την μπεμπούλα...!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Να και η πιπιλίτσα που πήραμε για την μπεμπούλα! Η πράσινη είναι με τις μωβ πεταλουδίτσες! Μέχρι τώρα είχαμε πάρει πιπίλες σιλικόνης αλλά είπαμε να πάρουμε τώρα και μια πιπίλα καοτσούκ σε περίπτωση που η μπεμπούλα δεν θέλει αυτές της σιλικόνης!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΦΕΝΙΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ!! ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΚΙΛΑ!!! ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 12 ΑΛΛΑ ΔΕ ΖΥΓΙΣΤΙΚΑ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 1Ο!! ΧΑΧΑΧΑ!!
ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΤΡΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΝΩ!! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 106 cm!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!
ΤΖΕΦΑΚΙΙΙΙ!!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑΣ!!!! ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ!!!!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑ!! ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ! ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕΕΕ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σωσώ, εγγράφομαι επίσημα κι εγώ στο "κόμμα των 10+"!!!!!Πήρα 10 κιλά χωρίς να το καταλάβω και .....ανεβαίνω!!!! pig pig pig

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
swsw έγραψε:ΦΕΝΙΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ!! ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΚΙΛΑ!!! ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 12 ΑΛΛΑ ΔΕ ΖΥΓΙΣΤΙΚΑ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 1Ο!! ΧΑΧΑΧΑ!!
ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΤΡΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΝΩ!! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 106 cm!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!
ΤΖΕΦΑΚΙΙΙΙ!!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑΣ!!!! ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ!!!!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑ!! ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ! ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕΕΕ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994


ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΩΣΩ ΜΟΥ ΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ 3 ΚΙΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ,ΤΙ ΕΦΑΓΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ?

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελικά το ακυρωσα το ραντεβου για αύριο, γιατί κατι ετυχε στον αντρα μου και το εβαλα Δευτερα απόγευμα. Εντάξει δεν ειναι μακρια η Δευτέρα! Στο ΓΑΙΑ την εκλεισα την εξεταση Σωσω μου, με τον Στρατάκη.
Απο κιλά όπως είπα ειμαι περίπου στα +8!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΙ ΜΕΛΟΣ

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 8-9 ΚΙΛΑΚΙΑ.

DESPOINAKI ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Η ΣΙΛΙΚΟΝΗ Η' Η ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ?

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερες!!!ΑΓΑΠΗ πολυχρονη!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 417472 Δεσποινακι ολα καλα!!!Αντε με το καλο λοιπον!καλε αυτο με την περιμετρο της κοιλιας πολυ μου αρεσε... Very Happy την μετρησα κι εγω 94 ειναι [φαγωμενη Embarassed ]εγω εχω παρει 5 κιλακια,σημερα εκανα εξετασουλες και την Τριτη θα δω την κλωτσιδουλα μου,ποσο εχει παρει περιεργη ειμαι ησυχια δεν εχει παντως εχει παρει απο την μαμα της!!τις καιει τις θερμιδες... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 536304

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 11 ΚΙΛΑ. Shocked ΣΕ 1,5 ΜΗΝΑ ΠΗΡΑ 4 ΚΑΙ ΑΠΟ 20/07 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 1,5 Shocked

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ..ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΩΣΤΟΣΟ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ!!ΕΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 34 ΕΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 33 ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ 35 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΑ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΓΙΑ ΣΤΡΕΠΤΟΚΟΚΟ Β,ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ????ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΑΙΣΘΗΜΑΤΑ,14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ Η Π.Η.Τ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ???Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 8-9 ΚΙΛΑΚΙΑ.

DESPOINAKI ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Η ΣΙΛΙΚΟΝΗ Η' Η ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ?

Έλα Σταυρούλα μου! Έχω ακούσει ότι μέχρι να βγάλουν δοντάκια τα μωράκια είναι πιο καλή η σιλικόνη! Μετά χρειάζεται αλλαγή με καοτσούκ! Η σιλικόνη κόβεται πιο εύκολα σαν υλικό όταν βγουν τα δοντάκια! Βέβαια από μανούλες που χρησιμοποιούν πιπίλες σιλικόνης άκουσα πως δεν τους έπαθαν τίποτα ακόμα και αν τα μπεμπάκια τους έβγαλαν δοντάκια! Καλό είναι βέβαια να γίνεται αλλαγή της πιπίλας μετά από 1-2 μήνες χρήσης! Σαν υλικό έχω ακούσει ακόμα ότι το καοτσούκ μετά από μερικές αποστειρώσεις κολλάει! Καλό είναι να αγοράσουμε και από τα 2 σχέδια! Αν δεις οτι το μωρο δυσανασχετει με το ένα είδος βαζεις την άλλη, βλεποντας και κανοντας...!! Ας μας δώσουν όμως τα φώτα τους και τα κοριτσάκια που έχουν ήδη παιδάκια...!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ranou έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ..ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΩΣΤΟΣΟ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ!!ΕΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 34 ΕΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 33 ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ 35 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΑ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΓΙΑ ΣΤΡΕΠΤΟΚΟΚΟ Β,ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ????ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΑΙΣΘΗΜΑΤΑ,14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ Η Π.Η.Τ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ???Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994 ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 654316

Έλα Ranou μου!! Χαίρομαι που είστε καλά και εσύ και το μωράκι σου! Άντε πλησιάζει ο καιρός!! Στην αρχή η γιατρός μου είχε πει ότι θα κάνουμε εξέταση κολπικών υγρών στις 32 εβδομάδες! Τώρα δεν ξέρω να σου πω τι θα γίνει! Είχα τότε που το είπα και ένα μικροβιάκι στα ούρα αλλά με μπόλικο νεράκι έφυγε! Θα δείξει! Πόσο ζύγιζε ο μικρούλης σου στην εξέταση doppler!!??

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ RANOU.ΚΑΛΩΣ ΞΑΝΑΡΘΕΣ.

ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΚΑΙ ΘΗΛΕΣ ΠΡΟΤΙΜΩ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ CHICCO.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΙΛΙΚΟΝΗ.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στη μικρή μου αρχικά το πρώτο τριμηνο χρησιμοποιησα καοτσουκ γιατί ειναι πιο μαλακες (ή ετσι μου φαινεται, νομιζω). Μετα το πρωτο τριμηνο της εβαλα σιλικόνης. Το καοτσουκ είναι που κόβετε πιο ευκολα μετά απο χρηση, και που οταν βγαζουν δοντακια τα μικρακια στο απαγορευουν οι παιδιατροι (εμενα τουλαχιστον μου το απαγορευσε). Για αυτο και αν προσεξετε σε μπουκαλια για πιο μεγαλη ηλικια εχει μονο θηλες σιλικονης.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΟΣ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις