Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταυρούλα μου το κάνουν κάθε 15 μέρες κάθε Πέμπτη! Τώρα έχει αυτή τη βδομάδα στις 18!

Με γεια σας Δεσποινάκι!Πολύ ωραία! Για τον πρώτοκαιρό μου είπαν καλό είναι να είναι η κουβερτούλα 100% βαβμακερή για πιο υγιεινή μάλλον! Εμείς ακόμη δεν πήραμε! Είναι από τα επόμενα ψωνάκια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινακιιιιι εσυ που εισαι....εξπερι μαγαλο μπορεις να μου βρεις μια βαμβακερη κουβερτουλα αγκαλιας Pierre Cardin με swarovski και ροζ φριλι γυρω γυρω?Την αγορασα χθες ειναι τελεια!!!για το ρηλαξ η το καροτσι.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Δεσποινακιιιιι εσυ που εισαι....εξπερι μαγαλο μπορεις να μου βρεις μια βαμβακερη κουβερτουλα αγκαλιας Pierre Cardin με swarovski και ροζ φριλι γυρω γυρω?Την αγορασα χθες ειναι τελεια!!!για το ρηλαξ η το καροτσι.

Έλα Anthaki μου! Τι κάνεις? Με γεια η κουβερτούλα σας! Δεν κατάλαβα ακόμα ποια είναι...!!!
Τι σχεδιάκι έχει πάνω? Αρκουδάκι? Κορονίτσα? Είναι καμιά από αυτά τα σχέδια?
http://www.baby-look.gr/pierre.php

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!
Είμαι η Κατερίνα, έχω ΠΗΤ 28/9 και περιμένουμε αγοράκι!
Σας διαβάζω εδώ και πάααρα πολύ καιρό απλά δεν έτυχε να γράψω μέχρι τώρα...
Έχει αρχίσει η άδειά μου από την προηγούμενη Τετάρτη και το έχω ρίξει στα ψώνια... και για το μωρό και για το καινούριο μας σπίτι!
Μ αρέσει να διαβάζω τα νέα σας και τις εμπειρίες σας γιατί οι περισσότεροι φίλοι μου δεν έχουν ακόμα παιδιά!
Ελπίζω να τα λέμε συχνά!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 804467

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ναι Δεσποινακι ειναι αυτη με το ροζ αρκουδι και εχει και φρυλι ολογυρα πολυ ωραια!!! Very Happy σε ευχαριστω!!!και εσυ μεγεια η κουβερτουλα!!
Katerinarv καλωσηρθες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 417472

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinarv ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΧΩ ΠΗΤ 31/10 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ.

Ε!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ?

ΗΛΙΑΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΕΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΑΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΤΙ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 18?ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ?ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΡΘΩ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ?Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinarv έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!
Είμαι η Κατερίνα, έχω ΠΗΤ 28/9 και περιμένουμε αγοράκι!
Σας διαβάζω εδώ και πάααρα πολύ καιρό απλά δεν έτυχε να γράψω μέχρι τώρα...
Έχει αρχίσει η άδειά μου από την προηγούμενη Τετάρτη και το έχω ρίξει στα ψώνια... και για το μωρό και για το καινούριο μας σπίτι!
Μ αρέσει να διαβάζω τα νέα σας και τις εμπειρίες σας γιατί οι περισσότεροι φίλοι μου δεν έχουν ακόμα παιδιά!
Ελπίζω να τα λέμε συχνά!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 804467

Έλα Κατερινάκι μου!
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Εδώ είμαστε και θα τα λέμε από εδώ και πέρα!
Με το καλό να έρθει το αγοράκι σας!
Είμαι η Δέσποινα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι (κοριτσάκι) αρχές Οκτώβρη! Έχω ΠΗΤ 9.10! Σήμερα ήταν και η δικιά μου τελευταία μέρα στην δουλειά...!!! Θα έχουμε χρόνο λοιπόν να κάνουμε και τα τελευταία ψώνια! Καλά ψώνια και σε εσάς! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 334590

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!! ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 16-10! ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΟΛΕΣ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994
Α ΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΦΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ "ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ!!" ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ? ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΑΓΟΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304 ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΝΑ ΛΙΝΚ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΥΦΑΣΜΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ?? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 875502 ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ! ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΖΑΡΑ ΗΟΜΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ!! Α! ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΑ (ΓΙ΄ΑΥΤΑ ΠΗΓΑ ΒΑΣΙΚΑ) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΦΕΡΟΥΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΒΕΝΕΤΤΟΝ ΒΑΒΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ 50%!! ΠΗΡΑ 2 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ.. ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ!
ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΠΗΡΑ ΣΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 18. ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΠΕΥΚΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 875502ΕΓΩ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ.. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΑΥΡΙΟ (MOTHERCARE ΚΗΦΙΣΙΑΣ 210-8087325) ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ! Laughing
ΔΩΡΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ "ΑΝΔΡΙΚΕΣ" ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!! flower flower
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 531909

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χθες πήγα και έκανα τις πρώτες δύο ενέσεις propriochrone για τα πνευμονια του μπεμπη και την αλλη πεμπτη θα παω για τις αλλες δυο..

Σημερα ο μικρος με εξαντλησε κανονικοτατα...ημαστε στην αγορα με τη μητερα μου για τα τελευταια πραγματα για τη βαλιτσα μου (παντοφλακια δε μπορω να βρω βασικα) και μετα καθισαμε για πιτσα και γυρισα στις 10:30 στο σπιτι, του ειχε περασει η ωρα του υπνου (10) και τελικα αποκοιμηθηκε στις 11:30 απο την υπερενταση...

Αντε να ερθει ο μπαμπας μας αυριο με το καλο με αδεια να τον αναλαβει μερικες μερες γιατι ειμαι οριακα..

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΩΣΩΚΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ.

jojo_mama ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣE.1 ΜΕΡΑ ΤΗΝ 29η(ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ) ΜΙΑΜΙΣΗ ΑΜΠΟΥΛΑ ΠΡΩΙ,ΜΙΑΜΙΣΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!! ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 16-10! ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΟΛΕΣ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994
Α ΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΦΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ "ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ!!" ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ? ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΑΓΟΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304 ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΝΑ ΛΙΝΚ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΥΦΑΣΜΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ?? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 875502 ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ! ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΖΑΡΑ ΗΟΜΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ!! Α! ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΑ (ΓΙ΄ΑΥΤΑ ΠΗΓΑ ΒΑΣΙΚΑ) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΦΕΡΟΥΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΒΕΝΕΤΤΟΝ ΒΑΒΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ 50%!! ΠΗΡΑ 2 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ.. ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ!
ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΠΗΡΑ ΣΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 18. ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΠΕΥΚΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 875502ΕΓΩ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ.. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΑΥΡΙΟ (MOTHERCARE ΚΗΦΙΣΙΑΣ 210-8087325) ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ! Laughing
ΔΩΡΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ "ΑΝΔΡΙΚΕΣ" ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!! flower flower
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 531909

Καλώς την κούκλα!!!
Άσε Αναστασία μου έχω οργιάσει με τα ψώνια!
Αφού να φανταστείς τα έχουμε πάρει σχεδόν όλα... και τραβάω και τον καημένο τον αντρούλη μου...!!! Έχει αρχίσει και τα παίζει τώρα τελευταία... εγώ πάλι την καταβρίσκω!!! Δεν μας χαλάει όμως χατίρι! Δεν μπορώ να πω...!!! Για ότι θες εδώ είμαι...!!! Wink Είναι όμως πολύ ωραία ασχολία η δημιουργία του παιδικού δωματίου! Δεν μπορείς να πεις...!!!
Καλό σου βράδυ κοπέλα μου και με το καλό να χαρεί η μπεμπούλα σας αυτά που πήρατε!
Έχει καλές εκπτώσεις και στα benetton! Είχαμε πάρει και εμείς ένα ζακετάκι και ένα μπλουζάκι πολύ γλυκούλικα!

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δέσποινα νομίζω μόνο εμείς μείναμε ξύπνιες... και δεν νυστάζω καθόλου!!!
Έχω κολλήσει και χαζεύω αυτό το site για το θηλασμό... Μέσω αυτού βρήκα και το παρακάτω

http://www.nbci.ca/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=6&Itemid=13

που έχει και video και είναι πολύ κατατοπιστικό...

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!!! μπηκα να σας πω μια καληνυχτα....
Κατερινα καλως ηρθες στην παρεα μας!!!
Σταυρουλα κ εγω το μαξιλαρι απο το motherbaby εχω αλλα το πλυναμε κ ειναι μια χαρα....πιστευω να το χρησιμοποιησω στον θηλασμο γιατι στον υπνο μου φαινεται τεραστιο!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinarv έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!
Είμαι η Κατερίνα, έχω ΠΗΤ 28/9 και περιμένουμε αγοράκι!
Σας διαβάζω εδώ και πάααρα πολύ καιρό απλά δεν έτυχε να γράψω μέχρι τώρα...
Έχει αρχίσει η άδειά μου από την προηγούμενη Τετάρτη και το έχω ρίξει στα ψώνια... και για το μωρό και για το καινούριο μας σπίτι!
Μ αρέσει να διαβάζω τα νέα σας και τις εμπειρίες σας γιατί οι περισσότεροι φίλοι μου δεν έχουν ακόμα παιδιά!
Ελπίζω να τα λέμε συχνά!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 804467

καλως την συνονοματη κατερινα! ειμαι η κατερινα (χαχαχα) ειμαι 30 ετων και εχω πητ 14/9 αλλα θα γεννησω 1/9(εκτοσ απροοπτου)!!! και περιμενω κοριτσακι!καλως ορισες και με το καλο το αντρακι σου!

nicky


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σε όλες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994
Καλέ κοιμάστε ακόμη ???????????Κατερινάκι καλως ήρθες!!!!!!!!
Εγώ είμαι η nicky με ΠΗΤ 29/9/11 αλλά λόγω καισαρικής μέχρι τα μέσα Σεπτεμβρίου θα έχω γεννήσει.
Απο ψώνια βλέπω είμαστε όλες στο τρέξιμο. Very Happy Very Happy Very Happy

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεραααααα!!!!!!!
Αχ ειμαι πολυ χαρουμενη...ηρθαν τα επιπλακια μας κ μας εστησαν την μια κουνια,την αλλη θελει να την φτιαξει ο καλος μου!!!
Κριμα που θα παμε για μπανιο,θα καθομουν απο πανω τους ολη μερα!!!
Δεν το πιστευω οτι εκει θα κοιμουνται οι ψυχουλες μου.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Κατερίνα καλωσήρθες! Κι εγώ φρέσκο αίμα εδώ! Είναι πολύ φιλικό φόρυμ εδώ και κάνουμε καλή παρείτσα! Εγώ είμαι η Ηλιάνα και περιμένουμε 16/10 το κοριτσάκι μας! (αν και ΠΗΤ στη β επιπέδου μου έβγαλαν 9/10! Δεν ξέρω γιατί, μάλλον από το μέγεθος!)

Αναστασία και Σταυρούλα τι ωραία να βρεθούμε εκεί!! Κλεισε αν είναι σήμερα Σταυρούλα να τα λέμε και από κοντά! Άλλες για Κηφησιά??

Σέβη με γειά σας τα επιπλάκια για τα αντράκια σου!!!

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!
Με γεια τα καινούρια σας έπιπλα και σας ευχαριστώ όλες για το καλωσόρισμα!
Από ψώνια όντως και γω δεν έχω σταματήσει! Είναι και οι εκπτώσεις και παρασύρομαι ακόμα περισσότερο! Και τώρα σε λίγο για μαγαζια με βλέπω πάλι.........
Α, και πρωί πρωί που ξύπνησα έβαλα το πρώτο πλυντήριο με ρούχα κλπ του μωρού!
Εσείς τι κάνετε??

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομίζω τα Μπένετον (κάθε χρόνο έτσι κάνουν) βγάζουν για λίγες μέρες τα πάντα 75%! Μπορεί να είναι και αυτή τη Δευτέρα ή την επόμενη λογικά! Εκεί γίνεται πανζουρλισμός! Εγώ δεν μπορώ να αγοράσω έτσι, αγχώνομαι! Μου έχει τύχει να κοιτάω κάτι σε μαγαζί και να μου το παίρνει μια από τα χέρια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 679259

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια καλά με τις ημερομηνίες ΠΗΤ αλλά σε ποιο μαιευτήριο γεννάει η καθεμία μας? Βλέπω πολλές κοινές ημερομηνίες! Φαντάζεστε να πέσουμε και στα ίδια δωμάτια?? Πλάκα θα έχει! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994 Εμείς με το καλό στο Ιασώ!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου,εγω σημερα παω ΤΖΑΜΠΟ να παρω σελτεδακια και καποια αλλα μικροπραγματακια γιατι απο κορμακια και ρουχαλακια τουλαχιστον 0-3 εχω τιγκαρει!!!Γενναω στο Ελενα με π.η.τ 14/9 ολα καλα να μας πανε με εναν πονο κοριτσια,αντε γιατι δεν περναει με τιποτα ο καιρος και εχω φρικαρει κυριολεκτικα δεν ξερω τι να κανω για να μην μετραω..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 534787

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερααααααα!!!! ελιωσα στον υπνο πραμα δυσκολο για μενα αλλα χθεσ κοιμηθηκα μια χαρα! σαν πουλακι! οπως λεει και η μαμα μου! εσεισ κοριτσια τι κανετε???εγω τα επλυνα ολα ρουχα-κουβερτες!! τωρα θελουν σιδερο!θα παω σουπερ μαρκετ και θα επιστεψω να αρχισω! Cool Cool
εμενα μου λειπουν σεντονακια!! θα κανω μια τελευταια βολτα την τριτη να παρω οτι μου λειπει και μετα στοπ! καλημεραααααα

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kathrinkaterina έγραψε:καλημερααααααα!!!! ελιωσα στον υπνο πραμα δυσκολο για μενα αλλα χθεσ κοιμηθηκα μια χαρα! σαν πουλακι! οπως λεει και η μαμα μου! εσεισ κοριτσια τι κανετε???εγω τα επλυνα ολα ρουχα-κουβερτες!! τωρα θελουν σιδερο!θα παω σουπερ μαρκετ και θα επιστεψω να αρχισω! Cool Cool
εμενα μου λειπουν σεντονακια!! θα κανω μια τελευταια βολτα την τριτη να παρω οτι μου λειπει και μετα στοπ! καλημεραααααα

Κατερίνα σεντονάκια θα πάρεις κούνιας ή καλαθούνας μικρότερα? Εγώ πήρα ένα σετ μικρότερα και ακόμη εχω ένα κούνιας! Θα πάρω ακόμη ένα σετ, αλλά να πάρω καλαθούνας ή κατευθείαν κουνιας και να τα διπλώνω? Μετά πιστεύω θα μου φέρουν κι άλλα! Εσείς πόσα έχετε?

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ,ΤΙ ΩΡΑΙΑ!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ,ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
HLIANA έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλημερααααααα!!!! ελιωσα στον υπνο πραμα δυσκολο για μενα αλλα χθεσ κοιμηθηκα μια χαρα! σαν πουλακι! οπως λεει και η μαμα μου! εσεισ κοριτσια τι κανετε???εγω τα επλυνα ολα ρουχα-κουβερτες!! τωρα θελουν σιδερο!θα παω σουπερ μαρκετ και θα επιστεψω να αρχισω! Cool Cool
εμενα μου λειπουν σεντονακια!! θα κανω μια τελευταια βολτα την τριτη να παρω οτι μου λειπει και μετα στοπ! καλημεραααααα

Κατερίνα σεντονάκια θα πάρεις κούνιας ή καλαθούνας μικρότερα? Εγώ πήρα ένα σετ μικρότερα και ακόμη εχω ένα κούνιας! Θα πάρω ακόμη ένα σετ, αλλά να πάρω καλαθούνας ή κατευθείαν κουνιας και να τα διπλώνω? Μετά πιστεύω θα μου φέρουν κι άλλα! Εσείς πόσα έχετε?

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΗΡΑ 2 ΣΕΤ ΚΟΥΝΙΑΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΠΛΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις