Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 42]

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fennnia έγραψε:
HLIANA έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλημερααααααα!!!! ελιωσα στον υπνο πραμα δυσκολο για μενα αλλα χθεσ κοιμηθηκα μια χαρα! σαν πουλακι! οπως λεει και η μαμα μου! εσεισ κοριτσια τι κανετε???εγω τα επλυνα ολα ρουχα-κουβερτες!! τωρα θελουν σιδερο!θα παω σουπερ μαρκετ και θα επιστεψω να αρχισω! Cool Cool
εμενα μου λειπουν σεντονακια!! θα κανω μια τελευταια βολτα την τριτη να παρω οτι μου λειπει και μετα στοπ! καλημεραααααα

Κατερίνα σεντονάκια θα πάρεις κούνιας ή καλαθούνας μικρότερα? Εγώ πήρα ένα σετ μικρότερα και ακόμη εχω ένα κούνιας! Θα πάρω ακόμη ένα σετ, αλλά να πάρω καλαθούνας ή κατευθείαν κουνιας και να τα διπλώνω? Μετά πιστεύω θα μου φέρουν κι άλλα! Εσείς πόσα έχετε?

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΗΡΑ 2 ΣΕΤ ΚΟΥΝΙΑΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΠΛΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ.

Ναι Φένια κι εγώ έτσι το σκεφτόμουν!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλημερααααααα!!!! ελιωσα στον υπνο πραμα δυσκολο για μενα αλλα χθεσ κοιμηθηκα μια χαρα! σαν πουλακι! οπως λεει και η μαμα μου! εσεισ κοριτσια τι κανετε???εγω τα επλυνα ολα ρουχα-κουβερτες!! τωρα θελουν σιδερο!θα παω σουπερ μαρκετ και θα επιστεψω να αρχισω! Cool Cool
εμενα μου λειπουν σεντονακια!! θα κανω μια τελευταια βολτα την τριτη να παρω οτι μου λειπει και μετα στοπ! καλημεραααααα

Κατερίνα σεντονάκια θα πάρεις κούνιας ή καλαθούνας μικρότερα? Εγώ πήρα ένα σετ μικρότερα και ακόμη εχω ένα κούνιας! Θα πάρω ακόμη ένα σετ, αλλά να πάρω καλαθούνας ή κατευθείαν κουνιας και να τα διπλώνω? Μετά πιστεύω θα μου φέρουν κι άλλα! Εσείς πόσα έχετε?

μεγαλα να παρετε κοριτσια!το μργαλο μικρο γινεται το μικρο ομως δε γινεται τιποτα!!!πριν ενα μηνα γεννησα, ειχα υπερβαλλει στα ψωνια οπως ολες σας φανταζομαι . να σκεφτειτε ομως οτι ακομα δεν εχω δεχτει επισκεψεις αλλα εχω ΓΕΜΙΣΕΙ με δωρα! δε μπορειτε να φανταστειτε για ποσα πραγματα θα πειτε οτι τα πηρατε τζαμπα γιατι θα το χετε 2πλο κ 3πλο! εγκρατεια λοιπον!κ κατι ακομα!! Ξ Ε Κ Ο Υ Ρ Α Σ Η!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕς ΜΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!μετα θα τρεχετε μερα νυχτα!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικημαρια έγραψε:
HLIANA έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλημερααααααα!!!! ελιωσα στον υπνο πραμα δυσκολο για μενα αλλα χθεσ κοιμηθηκα μια χαρα! σαν πουλακι! οπως λεει και η μαμα μου! εσεισ κοριτσια τι κανετε???εγω τα επλυνα ολα ρουχα-κουβερτες!! τωρα θελουν σιδερο!θα παω σουπερ μαρκετ και θα επιστεψω να αρχισω! Cool Cool
εμενα μου λειπουν σεντονακια!! θα κανω μια τελευταια βολτα την τριτη να παρω οτι μου λειπει και μετα στοπ! καλημεραααααα

Κατερίνα σεντονάκια θα πάρεις κούνιας ή καλαθούνας μικρότερα? Εγώ πήρα ένα σετ μικρότερα και ακόμη εχω ένα κούνιας! Θα πάρω ακόμη ένα σετ, αλλά να πάρω καλαθούνας ή κατευθείαν κουνιας και να τα διπλώνω? Μετά πιστεύω θα μου φέρουν κι άλλα! Εσείς πόσα έχετε?

μεγαλα να παρετε κοριτσια!το μργαλο μικρο γινεται το μικρο ομως δε γινεται τιποτα!!!πριν ενα μηνα γεννησα, ειχα υπερβαλλει στα ψωνια οπως ολες σας φανταζομαι . να σκεφτειτε ομως οτι ακομα δεν εχω δεχτει επισκεψεις αλλα εχω ΓΕΜΙΣΕΙ με δωρα! δε μπορειτε να φανταστειτε για ποσα πραγματα θα πειτε οτι τα πηρατε τζαμπα γιατι θα το χετε 2πλο κ 3πλο! εγκρατεια λοιπον!κ κατι ακομα!! Ξ Ε Κ Ο Υ Ρ Α Σ Η!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕς ΜΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!μετα θα τρεχετε μερα νυχτα!!

έχεις δίκιο! Εγώ νομίζω το παράκανα με τα εσωρουχάκια-φανελάκια..αλλά τελος πάντων! Ξέρεις όμως σκέφτομαι ότι και να σου φέρουν πράγματα που έχεις,τα αλλάζεις και παίρνεις κάτι ή που χρειάζεσαι ή κανένα μεγαλύτερο νούμερο ρουχάκι! Κι αν δεν μπορούμε εμείς στέλνουμε τους δικούς μας! Αλλά να μου πεις αν σου τα στέλνουν από μαγαζιά που ούτε τα ξέρεις?? Γι αυτό καλό είναι να παίρνουμε τα δωράκια μας από μαγαζιά αλυσίδες να μπορεί και ο άλλος να κάνει τα κουμάντα του βρε αδερφε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 215994

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 328109
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ king
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ Κ ΓΕΝΝΑΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΤΩΣ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ flower ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΚΙ king
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΕΝΤΗΣΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ!!! ΘΕΛΩ ΧΡΩΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΠΑΝΤΟΣ 2 ΣΕΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΦΑΝΕΛΕΝΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΛΙ ΜΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΗ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΧΩΘΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΠΑΠΑΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ scratch scratch scratch
scratch

ΑΧ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ affraid affraid affraid affraid
ΚΟΥΤΕΣ-ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ....

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Κ ΤΕΛΟΣ!!!!
ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ PRENATAL KAI MOTHERCARE ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Η ΜΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ study

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κουκλίτσες!
Τι κάνετε?
Εγώ σήμερα έλιωσα στον ύπνο...!!! Μέχρι τις 11:30 κοιμόμουν! Αυτά είναι...!!!
Σέβη μου καλορίζικα τα κραβατάκια σας κοπέλα μου!! Με τι καλό να τα χαρούν τα αγοράκια σου!!
Κοριτσάκια εγώ από σεντονάκια είμαι φίσκα! Η προίκα που πήρα από mothercare είχε μέσα από 2 πανωσέντονα και δύο κατοσέντονα, είχα πάρει και ένα εξτρά σετ από την das και μετά η πεθερά μου μου έφερε δώρο άλλα 2 σετ και ένα σε κάποια φάση μια θεία μου που της άρεσε! Έχουμε και 2-3 σεντονάκια για το λίκνο... μια χαρά κομπλέ είμαστε! Όλο και κάποιος θα μας φέρει και δώρο μετά... αλλά δεν με απασχολεί! Αλλαγές γίνονται!! Έχω την λόξα ότι θέλω να παίρνω αυτά που μου χτυπάνε στο μάτι και όχι να περιμένω να δω τι θα μου φέρουν! Θέλω πχ να έχω ταιριαστά πράγματα με το δωματιάκι της μικρής! Όχι ότι να'ναι!
Αγάπη μου άντε καλό στήσιμο με το λίκνο σας! Τι λές να μπει μέσα η μικρή? Δεν νομίζω μωρέ...!! Το πολύ πολύ να βάλει μέσα καμιά κούκλα της...!!!
Καλά ψώνια σε όσες τσούπρες κάναν και σήμερα την βολτούλα τους στα μαγαζιά και με το καλό να τα χαρούν τα μωράκια σας!!!
Εγώ σήμερα παλουκώθηκα σπίτι! Από Τρίτη πάλι κανένα μαγαζί...!!! Χιχιχι!! Θέλω να πάω και για το μαλλί μου από εβδομάδα...!!! Να γίνω άνθρωπος... γιατί τώρα είμαι άνθρωπος με μια ριζάρα ναααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
Φιλάκια σε όλες σας!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 804467 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 804467 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 804467 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 804467 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 361490 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 361490 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 361490 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 361490

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω απο τα αγορια μου δε εχω τιοπτα μολισ βγηκε απο την κουνια ο μικρος μου τα εδωσα ολα ! (δεν ειχα στο μυαλο μου για αλλο παιδι) αλλα να που τωρα.....θα παω και εγω απο τριτη αν παρω σεντονακια! θα παρω 1-2 για καλαθουνα....και τα υπολοιπα για κουνια ....σημερα και εγω τιποτα απο αγορες θα κανω μια παυση μεχρι την τριτη.....ποσες μερες εμειναν εξ αλου! ο αυγουστος τραβαει και 31 γα@@@τω! 17 και σημερα!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:εγω απο τα αγορια μου δε εχω τιοπτα μολισ βγηκε απο την κουνια ο μικρος μου τα εδωσα ολα ! (δεν ειχα στο μυαλο μου για αλλο παιδι) αλλα να που τωρα.....θα παω και εγω απο τριτη αν παρω σεντονακια! θα παρω 1-2 για καλαθουνα....και τα υπολοιπα για κουνια ....σημερα και εγω τιποτα απο αγορες θα κανω μια παυση μεχρι την τριτη.....ποσες μερες εμειναν εξ αλου! ο αυγουστος τραβαει και 31 γα@@@τω! 17 και σημερα!

Τίποτα δεν έμεινε Κατερινάκι μου!! Για πότε θα περάσουν οι μέρες ούτε που θα το καταλάβεις!!!!!!!!!!!!!!
Με έναν πόνο κοπέλα μου!! ... Για να μην πω κανέναν...!!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinarv έγραψε:Δέσποινα νομίζω μόνο εμείς μείναμε ξύπνιες... και δεν νυστάζω καθόλου!!!
Έχω κολλήσει και χαζεύω αυτό το site για το θηλασμό... Μέσω αυτού βρήκα και το παρακάτω

http://www.nbci.ca/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=6&Itemid=13

που έχει και video και είναι πολύ κατατοπιστικό...
ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ SITE ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!
Respect Respect Respect

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kathrinkaterina έγραψε:εγω απο τα αγορια μου δε εχω τιοπτα μολισ βγηκε απο την κουνια ο μικρος μου τα εδωσα ολα ! (δεν ειχα στο μυαλο μου για αλλο παιδι) αλλα να που τωρα.....θα παω και εγω απο τριτη αν παρω σεντονακια! θα παρω 1-2 για καλαθουνα....και τα υπολοιπα για κουνια ....σημερα και εγω τιποτα απο αγορες θα κανω μια παυση μεχρι την τριτη.....ποσες μερες εμειναν εξ αλου! ο αυγουστος τραβαει και 31 γα@@@τω! 17 και σημερα!
17????????? ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 215994

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΕΒΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΥΖΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.
katrinkaterina τιποτα δεν εμεινε,σε λιγο θα εχεισ την κορακλα σου.με το καλο κοριτσακι μου.
ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΜΠΤΗ ΠΑΡΑ ΠΕΜΤΠΗ,Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ?

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:ΣΕΒΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΥΖΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.
katrinkaterina τιποτα δεν εμεινε,σε λιγο θα εχεισ την κορακλα σου.με το καλο κοριτσακι μου.
ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΜΠΤΗ ΠΑΡΑ ΠΕΜΤΠΗ,Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ?

Ναι αυτή είναι! Οπως σου είπα κάθε 15 μέρες!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
swsw έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:εγω απο τα αγορια μου δε εχω τιοπτα μολισ βγηκε απο την κουνια ο μικρος μου τα εδωσα ολα ! (δεν ειχα στο μυαλο μου για αλλο παιδι) αλλα να που τωρα.....θα παω και εγω απο τριτη αν παρω σεντονακια! θα παρω 1-2 για καλαθουνα....και τα υπολοιπα για κουνια ....σημερα και εγω τιποτα απο αγορες θα κανω μια παυση μεχρι την τριτη.....ποσες μερες εμειναν εξ αλου! ο αυγουστος τραβαει και 31 γα@@@τω! 17 και σημερα!
17????????? ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 215994

Ναι όντως 17 μερούλες σαν νεράκι θα περάσουν!! Όλα καλά θα πάνε!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:Κοριτσάκια καλά με τις ημερομηνίες ΠΗΤ αλλά σε ποιο μαιευτήριο γεννάει η καθεμία μας? Βλέπω πολλές κοινές ημερομηνίες! Φαντάζεστε να πέσουμε και στα ίδια δωμάτια?? Πλάκα θα έχει! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 215994 Εμείς με το καλό στο Ιασώ!
ΕΓΩ ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗΣ!
ΝΑΙ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΣΤΙΣ 18! ΠΛΑΚΑ ΘΑ΄ΧΕΙ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 24 893968

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΙΣ 18! Laughing

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ,ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΟΝΕΣ Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ(ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ).
ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΓΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΕΤ ΜΟΝΟ ΚΑΤΩΣΕΝΤΟΝΟ ΚΑΙ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗ

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ,ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΟΝΕΣ Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ(ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ).
ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΓΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΕΤ ΜΟΝΟ ΚΑΤΩΣΕΝΤΟΝΟ ΚΑΙ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗ
Α ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ? ΕΓΩ ΟΔΗΓΑΩ ΑΝΕΤΑ ΑΚΟΜΑ.. ΘΑ ΔΟΥΜΕ.. Rolling Eyes

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ! ΚΑΙ ΟΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΣΠΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ! Rolling Eyes ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ???ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΑ 7 ΜΗΝΩΝ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ! ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΟΛΗΣΑΝ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!! Smile Smile

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ούτε εγώ ξέρω! Ίσως να ρθει και σε μένα ο αντρούλης μου! Εγώ τώρα που μπαίνω στον 8ο πια λέω να το περιορίσω έως να το σταματήσω να οδηγώ! Θα δούμε!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΜΕ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΕΝΙΣΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΦΤΑΣΑΜΕ ΩΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ! ΔΙΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ (ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΩΤΕΡΑ)ΕΤΣΙ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΩ ΕΠΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΩ! ΑΝΤΕ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΟΓΔΟΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑ ΚΑΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ!ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΣΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΛΠΙΚΑ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ? ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ? Rolling Eyes

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΣΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΛΠΙΚΑ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ? ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ? Rolling Eyes

Έλα Αναστασία μου!
Κολπικά ακόμα δεν με εξέτασε! Ίσως πιο μετά! Ξέρω και εγώ...??? Ακόμα δεν έχω κάνει και εξέταση κολπικού υγρού! Άλλαξες φώτο ε? Τέλειαααααααα!!!!!!
Αν σας πω ότι δεν έβγαλα σχεδόν καμία φώτο με την κοιλίτσα μου...!!! Ίσως σε μερικές μέρες! Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα βγάλει μερικές και τελικά δεν είχε πάει καλά και τώρα βγάζω καμιά με μισή καρδιά! Χαζομάρες δικές μου!! Πρέπει να ξεκολλήσω! Να φανταστείτε στην πρώτη κρατούσα και ημερολόγιο εγκυμοσύνης ενώ τώρα τίποτα! Θέλω όλα να είναι διαφορετικά από την πρώτη φορά!! Το μετανιώνω βέβαια καμιά φορά αλλά τέλος πάντων! Τώρα φτάνουμε και στο τέλος...!!! Αλλά καμιά φώτο θα την βγάλω... τώρα που θα φτιάξω και το μαλλάκι...!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΕΣΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΛΠΙΚΑ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ? ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ? Rolling Eyes


ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑΚΙΑ.ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΑ,ΑΠΟ ΤΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ούτε εμενα κολπικά ακόμη!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ! Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ.. Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!! ΧΑΧΑΧΑ!!
ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ? ΒΑΦΗ ΜΟΝΟ? ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ !! ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΕΨΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΣΙΔΗΡΟΥ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΟΥΤΕ ΤΡΙΧΑ! ΕΙΝΑΙ 3 ΚΙΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ! ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!! afro afro afro

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια μανουλες!!!!
Με το καλο ολες μας να παρουμε τις ψυχουλες μας αγκαλιτσα...!!!
Γυρισαμε απο το μπανακι,το ευχαριστηθηκα σημερα..θα παμε κ αυριο αλλα νομιζω θα ειναι το τελευταιο για φετος... κουραζομαι ευκολα κ θελω να ετοιμασω απο εβδ τα πραγματα των μικρων κ να παμε για τα τελευταια ψωνια!!! μετα φρονιμη για να πιασουμε τις 36 εβδ.....!!!

Swsw τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτη;;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις