Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi έγραψε:Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια μανουλες!!!!
Με το καλο ολες μας να παρουμε τις ψυχουλες μας αγκαλιτσα...!!!
Γυρισαμε απο το μπανακι,το ευχαριστηθηκα σημερα..θα παμε κ αυριο αλλα νομιζω θα ειναι το τελευταιο για φετος... κουραζομαι ευκολα κ θελω να ετοιμασω απο εβδ τα πραγματα των μικρων κ να παμε για τα τελευταια ψωνια!!! μετα φρονιμη για να πιασουμε τις 36 εβδ.....!!!

Swsw τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτη;;;;
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 315810

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ! Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ.. Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!! ΧΑΧΑΧΑ!!
ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ? ΒΑΦΗ ΜΟΝΟ? ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ !! ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΕΨΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΣΙΔΗΡΟΥ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΟΥΤΕ ΤΡΙΧΑ! ΕΙΝΑΙ 3 ΚΙΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ! ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!! afro afro afro

Λογικά θα κάνω και ανταύγιες και βάση! Μοιάζει το χρώμα των μαλλιών μας νομίζω! Θα τα κόψω και λίγο να δυναμώσουν!
Τρίχα δεν μου πέφτει και εμένα...!!! Μετά που θα γεννήσουμε όμως θα πέφτουν αβέρτα! Όσες δεν μας έπεσαν αυτούς τους 9 μήνες! Έτσι έχω διαβάσει...!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki αληθεια θα πεφτουν μετα τα μαλλια;;;; εμενα κ τωρα πεφτουν,δεν αλλαξε τπτ!!! Crying or Very sad

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sevi έγραψε:Despoinaki αληθεια θα πεφτουν μετα τα μαλλια;;;; εμενα κ τωρα πεφτουν,δεν αλλαξε τπτ!!! Crying or Very sad

Η εγκυμοσύνη είναι μια σοβαρή αιτία απώλειας μαλλιών. Υπολογίζεται ότι μέχρι 45% των νέων μητέρων, παρουσιάζουν κάποιο βαθμό απώλειας μαλλιών λόγω του στρες που συνοδεύει τη γέννηση ενός παιδιού.

Μερικές γυναίκες βιώνουν την απώλεια μαλλιών κατά την εγκυμοσύνη ή αμέσως μετά τη γέννα, λόγω των ορμονικών αλλαγών.

Συχνά, μπορεί να υπάρχει μια απώλεια μαλλιών μετά τον τοκετό ή έξι μήνες αργότερα. Δεν είναι επίσης γνωστό εάν η απώλεια αυτή είναι απλά μια επιστροφή στον όγκο προ-εγκυμοσύνης της τρίχας.

Απώλεια μαλλιών
Κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης οι ορμόνες είναι αυξημένες, με αποτέλεσμα τα μαλλιά να μακραίνουν με ταχύτερο ρυθμό. Έτσι, πολλές γυναίκες φοβούνται ότι μετά τον τοκετό θα χάσουν πολλά από αυτά. Όμως, μετά από 9 μήνες ταλαιπωρίας για το γυναικείο σώμα, μια μικρή απώλεια μαλλιών δεν είναι και τόσο τρομερή. Άλλωστε, η κατάσταση αυτή δεν διαρκεί και για μεγάλο διάστημα ενώ τα μαλλιά επανέρχονται στην αρχική τους κατάσταση χωρίς θεραπευτικά σχήματα ή κάποια άλλη προσπάθεια. Απλά με την υπομονή!

... Αυτά είναι μερικά κομματάκια από αναζήτηση μου στο google!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εγω τώρα ειμαι καλά. Ταλαιπωρήθκα πολύ μαλλον αυτές τις μέρες και το πρωι είχα πολλές συσπάσεις. Τρομαξα να σας πω την αληθεια. Δεν ειναι και τοσο δραστηριος ο μικρός δυο μέρες τώρα και εχω λιγο αγχωθει. Προσπαθω ομως να ηρεμησω. Οταν ηρεμω τον ακουω λιγακι.
Σωσω μια κουκλα εισαι στην φωτο!Καμια δεν εχω βγαλει εγω με την κοιλιτσα. Δεν ειμαι βεβαια και πολύ των φωτο.
Τα μαλλια τα εκοψα και γω λιγακι. Και γω ειχα προβλημα πτωσης μαλλιων. Τωρα απλά μειώθηκε λιγακι.
Α, να καλοσωρισω και την Κατερίνα. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 334590

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ! Η ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΛΟΤΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΤΙΠΟΤΑ....(Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΟΤΣΙΕΣ)
ΣΩΣΩ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!! ΕΓΩ 4 ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΕΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ 5-6 ΜΗΝΩΝ! Laughing Laughing Laughing Laughing

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και από μένα!
Swsw τέλεια η φωτογραφία σου!
Εγώ λοιπόν ακόμη και σήμερα πήγα H&M και η κολλητή μου με "ανάγκασε" να αγοράσω κάτι τελείως άχρηστο για την ώρα: είναι ένα φλις ολόσωμο με κουκούλα γκρι και άσπρο με ιφάδες χιονιού! LOL! Βέβαια μας πήρε και αυτή κάτι άλλα μικρά...
Όσο για το μαιευτήριο θα είμαι στο Μητέρα? Κάποια από σας με κοντινή ημερομηνία στο Μητέρα επίσης?
Κατά τα άλλα περιμένω εναγωνίως να έρθει η Τετάρτη που θα έρθει και ο φίλος μου από Τρίπολη (είναι στρατο!!) και έχουμε να πάμε και στο γιατρό για κάτι που μας ανησύχησε την προηγούμενη φορά... anyways ελπίζω να είναι όλα καλά!
Σας εύχομαι επίσης όλα τα μωράκια μας να είναι καλά!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 2963

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωχ Κατερινάκι έχετε και το στρατό! Τουλαχιστον τελειώνει τώρα που γεννάτε ή έχει ακόμη? Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το γιατρό! Κι εμείς Τετάρτη έχουμε ραντεβού και το περιμένω!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 328109

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς κάθε βδομάδα βγάζουμε φωτογραφία με το μπλουζάκι πάνω συνήθως και κυρίως προφίλ στο ίδιο σημείο, ώστε μετά ο αντρούλης θα κάνει αναμνηστικό βιντεάκι με το πώς μεγάλωνε σταδιακά στις εβδομάδες η μικρούλα μας!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 272517 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 272517 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 272517

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ BOUBA ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΕΣ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 125586 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 125586
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?? Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ! ΠΟΤΕ ΑΠΟΛΥΕΤΑΙ??

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έβαλα στο μάτι τώρα 2 πραγματάκια που θέλω να πάρω από το h&m! Αυτές τις μέρες που πήγατε κοριτσάκια από εκεί υπήρχαν? Από τα καινούρια είναι!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Αυτό σε καφέ! Υπάρχει και σε λευκό!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Και αυτό το σετ με 5 κομμάτια!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Το καθένα από αυτά τα 2 έχει 19,95 ευρώ!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ κορίτσια τέσσερις εγγυμοσύνες δεν εβγαλα ούτε μια φορά φωτο γιατι δεν μου αρέσει αυτή η κοιλιά που είναι στο σώμα μου, Έχω κάποιο κόμπλεξ με το βάρος μου και γενικά με την περιοχή της κοιλιάς. Πάντα είχα κάποια κιλά περισσότερα όχι υπερβολές και πάντα όποτε έκανα δίαιτα και κατάφερνα να φτάσω σε ένα επιθυμητό αποτέλεσμα έμενα έγγυος. Τυχαίο δεν νομίζω. χα χα χα Ετσι μου έμεινε και το άγχος των κιλών,

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ H&M KAI ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΕΡΙΚΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα!!σημερα με ποναει ο γοφος πολυ...πηγα θαλασσα ομως και δροσιστηκα μπας και με περασει λιγο,λενε οτι κανει καλο,εμενα τα μαλλια δεν μου πεφτουν,ειναι ψιλοαφανα δλδ,αλλα εχω παρατηρησει οτι εχουν λεπτυνει κατα καποιο τροπο,εχω κλεισει και ραντεβου για κουρεμα και πεντικιουρ 1η Σεπτεμβρη,να προετοιμαστω..Δεσποινακι πολυ ωραια τα ρουχαλακια,πολυ ζεστα φαινονται!! Wink

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας ομορφούλες!
Πως είστε?
Εμείς εδώ είχαμε μπαλκονάδα με τους γονείς μου και τον αντρούλη μου και συζητούσαμε για την μπέμπα!
Πήρε και η μανούλα μου να πλένει αρχικά τα σεντονάκια και τις πετσέτες της μικρούλας μας...!!!
... Χτυπήσαμε και ένα σάντουιτς με παντσέτα και ήρθαμε στα ίσια μας...!!
Αυτό που είδα από το h&m που είναι σαν αρκουδίτσα το φοράς πάνω από τα ρουχάκια του σε περίπτωση που θέλεις να βγάλεις το μωράκι έξω...!! Έτσι μου φαίνεται...!!! Όντως φαίνεται ζεστούτσικο...!!!Θα το χτυπήσω μάλλον...!!!
Ο γοφός μου με πονούσε και εμένα πριν λίγες μέρες αλλά μόνο όταν ξάπλωνα στον καναπέ και μετά σηκωνόμουν...!!!
Πλέον είμαι 32 εβδομάδων...!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 228222 Γιούπιιιιιιιι!!!!!!!! Πλησιάζει και η μέρα που θα ξαναπάμε στην γιατρό!!!!!!! Πέμπτη τώρα...!!! Απλά Τρίτη θα παω για γενική αίματος και ούρων...!!! Για να δούμε και πόσα κιλάκια θα έχει πάει η μπεμπούλα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 727892
Καλή σας νύχτα μανουλίτσες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 804467
Τα λέμε αύριο πάλι!!!
Φιλάκια πολλά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 40746


HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Πώς είστε? Εμείς χθες περάσαμε πολύ όμορφα με την πανσέληνο, πήγαμε για ψαράκι και βλέπαμε πιάτο όλη την Αθήνα! Τώρα που είναι άδεια πας όπου θες σε χρόνο αστραπή! Αλλά έχω σηκωθεί από τις 4 και από τότε δεν ξανακοιμήθηκα..το πρωί κατά τις 8 που με ψιλοπήρε άρχισαν να φωνάζουν πάλι κάτι γείτονες! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654655 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654655 Οπότε τώρα δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου και είμαι άσπρη σαν το πανί pale pale !

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!
Ναι, εμείς έχουμε και το στρατό.. χάλια! Θεωρητικά πάντα με το που γεννηθεί το μωρό δεν ξαναπάει γιατί με τον 1 μήνα λιγότερο που δικαιούται με το ένα παιδί θα έχει κάνει ήδη παραπάνω!
Στα h&m που πήγα είχε κάποια φορμάκια της σειράς που λες Despinaki αλλά τα άλλα όχι. Αυτό που σας έγραωα ότι πήρα χτες μοιάζει πολύ με αυτά αλλά δεν έχει τα αυτάκια και έχει νιφάδες χιονιού πάνω!!!
Δεν κοιμήθηκες Ηλιάνα, ε?
Για μένα ήταν η πρώτη μέρα ποθ κοιμήθηκα σχετικά αξιοπρεπώς μετά από πολύυυ καιρό...
Τι θα κάνετε σήμερα κορίτσια??

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!Σημερα ...υσηχια ταξη και ασφαλεια... Very Happy θα ξεκουραστω λιγο γιατι μου φαινετε ολη η κουραση των ημερων αυτων με εχει χτυπησει τωρα,και ο γιατρος μου ειπε να ξεκουραζομαι στο τελος και οχι βαρη...ποιος να μου τα κανει ομως?
Χθες πηρα μια ωραιοτατη κουρτινα για το ρομαν στην κουζινα μου και περασα μπροστα απο ενα crocodolino eixe φερει κατι τελεια φορμακια mayoral newborn πηρα ενα με γαντακια ενσωματωμενα!δεν το ειχα ξαναδει αυτο,να μην γρατσουναει το προσωπακι της ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 328109 !!μουρλια ειναι!Εσεις τι θα κανετε αυριο?? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 417472

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΡΟΚΚΟΥ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 3 ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΡΟΚΚΟ ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΩΡΑ.

ΑΝΤΗΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΨΗΣΟΥΜΕ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα κοριτσάκια!
Πως είστε?
Εμείς μόλις φάγαμε το τοστάκι μας, ήπιαμε και το γαλατάκι μας και είμαστε κομπλέ! Σήμερα δεν ξέρω τι έχει το πρόγραμμα! Θα δείξει! Αύριο πάντως θα βγούμε το μεσημέρι οικογενειακός για φαγητό γιατί γιορτάζει η γιαγιά, η αδερφή μου και ο αδερφός της μαμάς μου! Εγώ και η μαμά μου αν και είμαστε Μαρία και Δέσποινα γιορτάζουμε 21 Νοέμβρη γιατί έχουμε μαζευτεί πάρα πολλοί!!
Γαντάκια για να μην γρατζουνάει το μουτράκι της η μπέμπα έχουμε πάρει και εμείς 3 ζευγαράκια! Τα 2 ζευγάρια είναι ροζ και το ένα ζευγάρι είναι λευκό με βουλίτσες ροζ! Αν και δεν ξέρω κάτα πόσο είναι βολικά για τα μωράκια...!!! Σκέφτομαι να φοράω γάντια όλη μέρα και με πιάνουν τα νεύρα μου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 463819

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ....ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΧΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ Η ΠΙΤΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕΡΑΚΛΟΣΟΥΜΕ.ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΤΟ ΜΑΣΗΜΕΡΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΞΩ.ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΑΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΡΙΟ

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!! 2 μέρες έχω να μπω και βλέπω ότι έχετε κατεβάσει όλα τα ράφια χιχιχι Razz Razz Razz
Σας γράφω από την παραλία. Ευτυχώς έχει λίγη δροσιά σήμερα. Άντε να κάνουμε κανένα μπάνιο σήμερα γιατί αύριο έχει χωριό και σόγια.
Τουλάχιστον τώρα με την κοιλιτσα ούτε πιάτο δε με αφήνουν να δηλώσω, οπότε θα είναι ξεκουραστα.
Την Παρασκευή πήγαμε στο γιατρό και το μωρακι μας ήταν 1.600 gr.
Τώρα ξανά Τετάρτη για το doppler.
Stav & Despoinaki τις ευχές μου για αύριο. Να τους χαίρεστε όλους.

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΓΑΛΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΟΥΝ ΓΥΡΟ ΓΥΡΟ! ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ.... Very Happy Very Happy !!!! ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΔΩ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΓΙΑ ΚΑΜΟΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!(ΡΑΒΑΝΙ)ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ! Rolling Eyes Rolling Eyes

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατερινάκι μου να τους χαίρεσαι και εσύ όλους. Και το γλυκό που θα κανείς πολύ είναι. Τι πόνους έχεις; Μήπως είναι συσπάσεις;

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ....ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΧΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ Η ΠΙΤΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕΡΑΚΛΟΣΟΥΜΕ.ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΤΟ ΜΑΣΗΜΕΡΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΞΩ.ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΑΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΡΙΟ

Nα χαίρεσαι και εσύ κοπέλα μου τον πεθερούλη σου!! Σε ευχαριστώ και για τις ευχές σου!! Καλά να περάσετε λοιπόν!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις