Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AntoniaA. έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!! 2 μέρες έχω να μπω και βλέπω ότι έχετε κατεβάσει όλα τα ράφια χιχιχι Razz Razz Razz
Σας γράφω από την παραλία. Ευτυχώς έχει λίγη δροσιά σήμερα. Άντε να κάνουμε κανένα μπάνιο σήμερα γιατί αύριο έχει χωριό και σόγια.
Τουλάχιστον τώρα με την κοιλιτσα ούτε πιάτο δε με αφήνουν να δηλώσω, οπότε θα είναι ξεκουραστα.
Την Παρασκευή πήγαμε στο γιατρό και το μωρακι μας ήταν 1.600 gr.
Τώρα ξανά Τετάρτη για το doppler.
Stav & Despoinaki τις ευχές μου για αύριο. Να τους χαίρεστε όλους.

Καλά να περνάτε κουκλίτσα! Μια χαρά και το μπεμπάκι σας! Καλέ ολόκληρα παιδάκια έγιναν τα καλά μας!!! Παραλία ακούω...!!! Μια χαρούλα..!! Εμείς απλά ήπιαμε το καφεδάκι μας στο μπαλκόνι μας! Δεν ξέρω μήπως πάμε μετά την Πέμπτη κατά Χαλκιδική μεριά! Ελπίζω μέχρι την Πέμπτη να μου έχουν υπογράψει και το χαρτί στην δουλειά...!!! Ευχαριστώ και για τις ευχούλες σου!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΓΑΛΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΟΥΝ ΓΥΡΟ ΓΥΡΟ! ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ.... Very Happy Very Happy !!!! ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΔΩ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΓΙΑ ΚΑΜΟΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!(ΡΑΒΑΝΙ)ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ! Rolling Eyes Rolling Eyes

Κατερινάκι μου να τους χαίρεσαι και εσύ για αύριο κοπέλα μου!
Κοίτα μην κουράζεσαι πολύ! Όταν νιώθεις αυτά τα πονάκια... ξεκούραση! Άσε τους άλλους να τα κάνουν όλα τώρα! Γιορτές από του χρόνου! Καλά να περάσετε το βραδάκι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και από μένα. Και μεις αραχτοι στη βεράντα ειμαστε. Σημερα την εχει δει ο αντρουλης μου μαστερ σεφ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 564595 και μου μαγειρευει!! Ευτυχως το κατεχει το αθλημα αλλιως θα ανησυχουσα!! Το απογευμα καπου θα πάμε για κανα καφεδακι. Σκεφτομουν και γω την Χασια Σταυρουλα, να παω στη Παναγια να αναψω κανα κερακι. Τα πανυγηρια δεν τα πολυ εχω στο αιμα μου!! Να χαιρεστε ολες αυριο οσους γιορτάζουν. Εγω δεν εχω κανεναν, πολυ κοντινό τουλάχιστον.
Φιλάκια πολλά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 40746 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 40746

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AntoniaA.οχι δεν νομιζω να ειναι συσπασεις κοπελα μου! πινω και γιουτοπαρ αλλα εχει αρχισει μαλλον να τα συνηθιζει ο οργανισμος μου και δεν κανουν πολυ δουλεια!!! τωρα εχει αρχισει και με κλοτσαει στα πλευρα Very Happy Very Happy σημερα μ εχει ταραξει!!!
Despoinaki να τουσ χαιρεσαι και εσυ ολους για αυριο!!! μεγαλοι γιορτη η αυριανη η μιση ελλαδα γιορταζει!!! χθες κοριτσια επαθα πλακα πηγα μεχρι το περιπτερο εκει που πηγα να κατεβω να παρω παγωτα(μου φυγαν)οχι πολλα αλλα μερικα φυγαν πανω μου! ενοειτε πωσ δεν κατεβηκα να παρω παγωτο και γυρισα σπιτι και τουσ λεω _-μην μιλησατε δεν πηρα κατοθριθηκα!!! δεν γελασε κανεις τουλαχιστον μπροστα μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και ναι επιτελουσ μετα απο τοσο καιρο(οχι και πολυ)εβαλα και τικερακι και φωτογραφιεςςςςς

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεία σας κορίτσια και εμείς έδω η οικογενεια και καθομαστε στην βεράντα.
Κατερινα μου πόσο είναι τα μικρά σου.

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ο βασιλησ ειναι 30 μηνων! ο γιωργοσ ειναι 9 και κατι λιγο! και ο πανος ειναι σχεδον 6!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ flower
Κ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 893968

ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ Η ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗ I love you

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Κ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ I love you I love you ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ Very Happy
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 893968

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!
ΦΤΟΥ-ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ!!! Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΠΑΕΙ..... Wink

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου!!! ολεσ μαλλον ειστε εξω βολτουλα....και εγω σε λιγακι θα ετοιμαστω να παω στην μαμα μου!!!καλα να περασετε οτι και να κανετε! χρονια πολλα και παλι σε οσεσ γιορταζουν........φιλακια πολλα!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΟΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΙΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΓΙΟΡΤΑΖΩ

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια πολλα στις εορταζουσες να ζησετε να σας χαιρομαστε κοριτσακια μου Very Happy Very Happy με το καλο και συντομα στην αγκαλιτσα τα μωρακια σας γερα και δυνατα.Εμεις μπαινουμε αισιως αυριο στην 36 εβδομαδα και το Σαββατο θα παμε να μας δει ο γιατρος..Θελω να φυγω για λιγες μερουλες αλλα φοβαμαι κιολας ο γιατρος μου ειπε πηγαινε αλλα σιγα-σιγα....Κατα τα αλλα ειμαι πρησμενη στα ποδια και στα χερια και εχω βαλει ως στιγμης 18 κιλα....τα οποια δεν ξερω πως βρε κοριτσια αλλα δεν φαινονται πολυ δηλαδη ολοι οσοι με βλεπουνε μου λενε οτι εχω κανει μονο κοιλια καλα και τοσα κιλα που πηγανε????χαχαχαχαχαχαχα για να δουμε... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 654316

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω μολις ζυγιστηκα εχω παρει 10! σημερα μπηκα στησ 36 βδομαδες! πηγα την παρασκευη στον γιατρο και κατα 99% θα μπω 31 αυγουστου μεσα και θα γεννησω 1/9!!!!αντε φτανει ο καιρος!ρανου εσυ ποτε??????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα ,μου εδωσε π.η.τ 14-9 εσυ γιατι μπαινεις τοσο νωρις με καισαρικη θα σε βαλει???

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!! ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994
ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ.. ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΘΑ ΗΤΑΝΕ!! ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! Sad Sad ΔΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!! ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ!! ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΕ 3 ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ!! ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 727892 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 727892
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΛΑΡΑ ΣΠΙΤΑΚΙ, ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!
Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΜΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΕΝΑ ΜΟΧΙΤΑΚΙ!!! ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΟΧΙΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΖΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 415870
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑΣ, ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΝΕΙΡΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.. ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ, ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ranou έγραψε:Εμενα ,μου εδωσε π.η.τ 14-9 εσυ γιατι μπαινεις τοσο νωρις με καισαρικη θα σε βαλει???

και εγω εχω πητ 14/9!!! αλλα λογο καισαρικης ναι θα γεννησω ποιο πριν!!!
εχω αλλεσ 3 καισαρικες στο ιστορικο μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΩΣΩΚΑ NA TON ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!

wizdom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Razz Razz Razz ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 654316
fennnia έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!
[u]

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!! ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994
ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ.. ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΘΑ ΗΤΑΝΕ!! ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! Sad Sad ΔΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!! ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ!! ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΕ 3 ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ!! ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 727892 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 727892
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΛΑΡΑ ΣΠΙΤΑΚΙ, ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!
Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΜΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΕΝΑ ΜΟΧΙΤΑΚΙ!!! ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΟΧΙΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΖΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 415870
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑΣ, ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΝΕΙΡΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.. ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ, ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590
ΣΩΣΩ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΜΕΓΑΛΑ ΒΑΣΣΙΛΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΞΥΝΙΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ (ΤΙΤΛΟ) ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΑΙΔΕΜΕΝΟΥ !!! ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ! ΝΕΡΟ ΘΕΛΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΕΧΑΛΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ 2!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΝΤΑ!!! I love you I love you ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια χρονια πολλα στους αιορταζοντες και με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!!!εμεις αλητευαμε ολη μερα και σε λιγο θα φυγουμε παλι... Very Happy

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά! Να χαίρεστε όσους γιορτάζουν σήμερα! Είναι και πολλοί τέτοια μέρα! Εμείς πήγαμε με τα πεθερικά μου για φαγητό και μετά σπίτι για νάνι! Νιώθω ότι κουράζομαι πολύ πιο γρήγορα πια!

Αναστασία η μανούλα σου να ξέρεις χαίρεται που σε βλέπει! Όσο γι αυτό με το μοχιτάκι κι εμένα μου χει λείψει..

nicky


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χρόνια Πολλά σε όσες γιορτάζουν ή στα αγαπημένα σας πρόσωπα.
Ελπίζω όλες να περάσατε τέλεια σήμερα!!!!!!!!!!!
Εμείς φαγάκι σπίτι και μετά βολτούλα σε κάτι ξαδέρφια.
Τώρα ξάπλα στο σπίτι................ (οι αντοχές μέχρι εδώ ήταν).

Swsw μου και εγώ έτσι νιώθω για την μανούλλα μου που έχασα πριν 2 χρόνια.
Σκέφτομαι πόσο χαρούμενη θα ήταν.............
Πολύ θα θέλαμε να ήταν κοντά μας αυτές τις στιγμές .............

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κούκλες με τα μωράκια σας!
Τι κάνετε?
Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν και να χαίρεστε επίσης και τα αγαπημένα σας πρόσωπα που γιορτάζουν...!!!
... Άντε και του χρόνου τέτοιο καιρό θα γιορτάζουμε με τα μωράκια μας παρέα!
Εμείς βγήκαμε για φαγητό με την οικογένεια! 17 άτομα είμασταν! Φάση είχε! ... Έφαγα και τα παγωτίνια μου στο τέλος και ήρθα στα ίσια μου!! Για όσα κοριτσάκια δεν έχουν πια την μανούλα ή τον μπαμπάκα τους ένα θα πω...!!! Σίγουρα σας βλέπουν από εκεί πάνω και χαίρονται με την χαρά σας!! Αυτό να σκέφτεστε όσο δύσκολο και αν είναι...!!!
Αναστασία μου τι εννοείς με το μεταποίηση της συρταριέρας? Πήρατε τελικά πόμολα ή την βάψατε άλλο χρώμα? Φαντάζομαι τρέλα θα είναι και το δωματιάκι σας!!
Όσο για αυτό που ζηλεύω είναι οι μπύρες...!! Μαζευόμαστε στο μπαλκόνι και παίζουμε μπιρίμπα και οι υπόλοιποι κατεβάζουν την μια μπύρα μετά την άλλη και εγώ απλά κοιτάω..!!! Κανά δυο φορές ήπια και εγώ βέβαια...!!! Δεν κρατήθηκα! Εξάλλου μια φορά την εβδομάδα αν πιω και ένα ποτηράκι μπύρα ή κρασάκι δεν έγινε και τίποτα...!!!
Τα λέμε και αργότερα κοριτσάκια!!!
Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 531909

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια και χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!
Εγώ πριν λίγο γύρισα με τον αντρούλη μου απο το χωριό του, που κάτσαμε 4 μερούλες και αύριο θα φύγουμε για κανένα 2ήμερο Ξυλόκαστρο να κάνω κανένα μπανάκι!
Πώς περνάει έτσι ο καιρός, πότε μπαίνω στον μήνα μου ( 23 / 8 ) ούτε που το κατάλαβα!Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!
Πλέον κουράζομαι πολύ πιο εύκολα και ο μικρός δεν σταματάει να στριφογυρίζει στην κοιλιά μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 90233 Είναι τρέλα να βλέπω να εξέχουν διάφορα!
Νομίζω κιόλας ότι έχει κατέβει γιατί μερικές φορές όταν στρίβει με πονάει το εσωτερικό των μηρών! Μακάρι να έχει πάρει θέση!Λογικά την άλλη Πέμπτη που θα πάω στον γιατρό θα το μάθω! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 186253

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσια!
Τι κάνετε?
Αφήστε, εγώ έχω ξυπνήσει εδώ και μία ώρα χωρίς λόγο... Γενικά δεν κοιμάμαι καλά, ούτε αρκετά...
Σήμερα περιμένουμε επιτέλους (!!!) να δούμε το μπαμπά μας μετά από 9 μέρες που είναι στην Τρίπολη (φαντάρος)... και μετά θα φύγει αύριο κιόλας, μετά το μαιευτήριο, και θα ξανάρθει 2 Σεπτεμβρίου... πολύ μακριά!!!
Μέχρι τότε μένω στο πατρικό μου και ομολογώ δεν περνάω και πολύ καλά...
Τι κάνετε εσείς? Όλα καλά??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις