Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες κ μελλουσες!!!
Χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν κ στους δικους τους!!!
Μετα απο μια δυσκολη νυχτα με πονακια εντονα,παω για εξετασεις αιματος!!!
Δυσκολος μηνας ο 8ος......

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δύσκολος δεν λες τίποτα... απ' όλες τις απόψεις...

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinarv έγραψε:Δύσκολος δεν λες τίποτα... απ' όλες τις απόψεις...
Kαλημερα κοπελα μου!!!
Οσο καλα πηγαμε στον 6ο κ στον 7ο...τοσο ζοριζομαι τωρα!!!
Σκεφτομαι κιολας οτι πρεπει να φτασουμε τουλαχιστον τις 36 εβδ κ με πιανει πανικος.....

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ να φάνταστείς απ' την αρχή δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα, σα να μην συνέβαινε τίποτα!!
Και τώρα ούτε μπορώ να κοιμηθώ καλά, ούτε να φάω όσο πρέπει.. τίποτα! Λείπουν και όλοι από Αθήνα και μόνα τα ψώνια με παρηγορούν!! Και νιώθω και τύψεις μετά.......

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 654316
ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΝΥΣΤΑΓΜΕΝΩΝ ΜΑΝΑΔΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 850933
ΕΝΩ ΘΕΛΩ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ, ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ Κ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΠΙΝΩ ΝΕΡΟ Η ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 966307
ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 688264

SEVI, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 215994

KATERINARV, ΚΑΝΕ Κ ΕΣΥ ΛΙΙΙΙΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΗ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Very Happy ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ...ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΤΥΧΕ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 534787

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ. ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ KAI ΚΟΥΜΠΣ. Η ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ DOC.


ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ???
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.
ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ 13/9
ΚΑΙ 17/9 ΑΛΛΑ 17 ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Κ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΑ.
ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΤΙ?????? ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13????? ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ!!!! ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ....
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 534787 Ε ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ???
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΚΑΡΦΩΘΕΙ Κ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 679259

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια και χρόνια σας πολλά σε όλες και ιδιαίτερα σε εκείνες που γιόρταζαν χτες.

Εμείς χτες όλη μερα γυρίζαμε απο σπίτι σε σπίτι. Το πρωί πήγαμε λίγο στην μητέρα μου, μετά για φαγητό στον κουνιάδο μου στα βουνά ( εκεί ήταν τέλεια δροσούλα και καλό φαγητό), μετά ήρθαμε ξεκουράστηκα λίγο και πήγαμε στους κουμπάρους μας να ευχηθούμε για την γιορτή. Στο τέλος ήρθαμε αργα σπίτι κατα κουρασμένοι.

Κατερίνα μου αν εσένα ο γιος σου ο μικρός έχει θέματα με τη μικρή που θα έρθει σκέφτου απλά τον δικο μου που εκτός του ότι είναι ο μικρός και ο παραχαιδεμένος (νόμιζα ότι ήταν ο τελευταίος και δεν του χαλούσα χατίρι για να τον απολάυσω σαν τελευταίο μωρο) ερχεται ένα κοριτσάκι το οποίο περίμενουμε πως και πως και απο τις δύο πλευρές. Ούτε η οικογένεια μου έχουμε άλλο κοριτσάκι και ο πατέρας μου ανυπομονή για το όνομά του. Αλλά ούτε και απο την πλευρά του άντρα μου έχουν κοριτσάκια. Εμείς τρια αγοράκια και ο κουνιάδος μου άλλα 2. Να καταλάβεις τι έχει να γίνει με τον Ορέστη μου.

Αγάπη μου εχώ έχω θέματα με τις ημερομηνίες που γεννώ. Στον πρώτο δεν διάλεξα γιατι πήγαινα για φυσιολογική και τέλος κατέληξα καισαρική. Στον δεύτερο διάλεξα 14/12 λόγο του ότι ήταν Σάββατο και ήθελα να είναι Σαββατογεννημένος (τρομάρα του είναι και ο πιο άτυχος) στον τρίτο διάλεξα 22/2 για να είναι όλα δύο και να μπαίνει στο ζώδιο του ιχθύ. Τώρα στην μπουμπου ήθελα 9/9 για να είναι τα δύο εννιάρια. Δεν με αφήνει όμως ο γιατρός και έτσι θα πάω 12/9 την μέρα που είναι τα γενέθλια της μητέρας μου

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κατερινα ουτε εγω ειχα προβλημα σε ολη την εγκυμοσυνη αλλα τωρα πια υποφερω!!!
Ο μεγαλος χαμηλα να με πιεζει συνεχεια κ ο μικρος κατι εχει παθει εδω κ 2 μερες κ σπρωχνει τοσο πολυ την κοιλια λες κ θελει να βγει....

Αγαπη εμεις 13/09 εχουμε επετειο με τον καλο μου!!! αλλα το εχουμε για γουρι το 13... τωρα Τριτη κ 13 παλι δεν θα με πειραζε εαν γενναγα τοτε!!!

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα όμορφα κορίτσια!!!
Χρόνια Πολλά για τον 15γουστο, με υγεία και ευτυχία για εμάς, τα μωράκια μας και τις οικογένειές μας.

Sevi μου καλές εξετάσεις κοπέλα μου. Σίγουρα θα πετύχεις τις 36 εβδομάδες. Αντε υπομονή και τελειώνουμε!!!

Κατερίνα άσε τις τύψεις και ψώνισε τώρα που μπορείς.. Wink Wink .

Αγάπη καλημέρα και από εμένα. Καλά αποτελέσματα εύχομαι. Άντε και εσύ στην τελική ευθεία!!
Αγάπη εγώ προσωπικα δεν είμαι προληπτική. Άσε που μου ακούγεται και όμορφα το Τρίτη και 13!!! (Άσχετο: Παρασκευή και 13 δεν είναι το γρουσούζικο ή κάνω λάθος??). Από εκεί και πέρα ότι θεωρεί καλύτερο ο γιατρός σου και εσύ.

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου πως περασατε εχθες?τυχερουλες οσες ειστε διακοπουλες εγω λιωνω Αθηνα και ο αντρουλης μου ειναι μακρυα ειμαι στο πατρικο μου και κανω υπομονη μεχρι να ερθει...διαβασα και αλλη μια κοπελα που ειναι στην ιδια κατασταση και εχω να πω υπομονη ,μεγαλη κουβεντα το ξερω ειδικα τωρα στα τελευταια που δεν περναει και ο καιρος ευκολα αλλα τι να κανουμε μπορουμε να κανουμε και τιποτα αλλο????Για οσες γνωριζουνε θελω καλαθουνα αλλα λογω του οτι θα την χρισημοποιησω στο πατρικο μου μεχρι να φυγω-εξωτερικο που μενω-θα ηθελα να προμηθευτω καποια οικονομικη,μηπως ξερετε που εχει εκπτωσεις αυτο τον καιρο??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Σημερα μπηκαμε και επισημα στην 36 εβδομαδα για να Rolling Eyes Rolling Eyes δουμε....

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ????ΔΥΣΚΟΛΟΣ Ο ΟΓΔΟΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΤΟΣ!!! ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΥΡΩΝ ΖΑΧΑΡΟΥ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ!!! ΘΑ ΠΑΩ Τ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ (ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ)ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ!!!ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ...ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ!!! ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΤΟΜΗ ΣΑΝ ΤΟΜΗ ΟΧΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΤΕΝΤΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ.... Mad Mad Mad ΘΑ ΔΩ ΜΕΧΡΙ Τ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ranou συμπάσχουμε απ' ότι βλέπω σχετικά με την απόσταση. Για καλαθούνα ψάχνω και γω, η πιο φθηνή που έχω βρει είναι στο mothercare γύρω στα 62 ευρώ. Από amazon βρήκα μία πολύ φθηνή μαζί με τη βάση της και δωρεάν μεταφορικά. Δεν ξέρω μόνο για το ύφασμα αν είναι καλής ποιότητας αλλά αυτό είναι το πιο εύκολο να αλλάξει. Σκέψου κάνει 40 ευρώ!
Σέβη σε βασανίαζουνε και σένα, είναι και 2 τα δικά σου τα μωράκια!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 27 868444
Όσο για Τρίτη και 13 εγώ δεν θα είχα πρόβλημα!! Πλάκα θα χει!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κατερίνα. Εμένα που είναι τέταρτη καισαρική ο γιατρός μου είπε να προσέχω πολύ και έχει απο τον Ιούλη που καθομαι σπίτι και δεν πάω δουλειά. Δεν θέλω να σε ανυσυχήσω αλλά μου είπε μόλις νιωσω λίγο πονό να τον πάρω αμέσως. Ακόμη θα με κάνει καισαρική στις 36+5 εβδομάδες για να είναι σίγουρος ότι δεν θα έχουμε κάποιο ατύχημα με τις άλλες καισαρικές.

Γι αυτό πάρε καλύτερα τον γιατρό σου να είσαι σίγουρη ότι δεν είναι κάτι σοβαρό.

Υ.Γ. Εμένα στην τρίτη καισαρική βρήκε λίγο λεπτή την μήτρα μου και γι αυτό παίρνει όλες αυτές τις προφυλάξεις.

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΦΘΗΝΑ....ΜΕ 20 ΕΥΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ! (ΚΑΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ 25 ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ)ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ! ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΔΩΡΟ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΟ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 60-70 ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ....ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΙΚΕΑ 70 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ .....

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ μπορώ να πω ότι τώρα στον 8ο νιώθω κάπως βαρύθυμη..σ' όλη την υπόλοιπη εγκυμοσύνη σαν να μην είχα τπτ..τώρα υπάρχουν κπ ώρες την ημέρα που μόνο ξαπλωμένη είμαι..Ίσως είναι και λόγω Αυγούστου! Συνήθως τέτοιο καιρό σε κάποιο κυκλαδονησι τριγυρνούσα..όχι ότι με πειράζει..πιο πολύ μάλλον η ιδέα ότι δεν έχω και τόσο αντοχές πια..και να μου πεις να πάω κάπου το σκεφτομαι καλά καλά! Δε βαριέσαι θα περάσει!!
Αύριο επιτέλους θα πάμε στον γιατρούλη μας!! Δεν ξέρω αν θα μας πει και για ντόπλερ..νομίζω ότι δεν γίνεται πάντα..έτσι δεν είναι? Θα δούμε αύριο!
Θέλω να πάω και μια βόλτα από το Ιασώ μια από αυτές τις μέρες! Θα τους ζητήσω μήπως μπορούν να μου δείξουν 3κλινο και 2κλινο για να αποφασίσω..να δω και πώς είναι και το περιβάλλον..σκέφτομαι και για rooming in! Να δω αν επιτρέπουν στο 2κλινο! Εσείς τι λέτε? Να δω και τι άλλη προοπτικη έχω για αποκλειστικό θηλασμό..δηλαδή θα μπορούν να μου το φέρνουν κάθε τρεις και λίγο? Εννοείται αν κάνω rooming in στο επισκεπτήριο που θα πλακώνουν πολλοί θα το δίνω στις μαίες..

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:Καλημέρα κατερίνα. Εμένα που είναι τέταρτη καισαρική ο γιατρός μου είπε να προσέχω πολύ και έχει απο τον Ιούλη που καθομαι σπίτι και δεν πάω δουλειά. Δεν θέλω να σε ανυσυχήσω αλλά μου είπε μόλις νιωσω λίγο πονό να τον πάρω αμέσως. Ακόμη θα με κάνει καισαρική στις 36+5 εβδομάδες για να είναι σίγουρος ότι δεν θα έχουμε κάποιο ατύχημα με τις άλλες καισαρικές.

Γι αυτό πάρε καλύτερα τον γιατρό σου να είσαι σίγουρη ότι δεν είναι κάτι σοβαρό.

Υ.Γ. Εμένα στην τρίτη καισαρική βρήκε λίγο λεπτή την μήτρα μου και γι αυτό παίρνει όλες αυτές τις προφυλάξεις.


ΠΕΡΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ Shocked ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΝΟ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ.....ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΩ..... Mad Mad

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HLIANA μου εμείς πήγαμε σε 2 ιδιωτικές κλινικές εδώ στα Χανιά και ρωτήσαμε για 2κλινο ως μονόκλινο. Σε αυτού του τύπου τα δωμάτια έμας μας είπαν ότι αν θέλουμε θα έχουμε μαζί μας το μωρό και όταν έρχονται πολλόι επισκέπτες θα έρχονται οι ίδιες οι μαίες και θα το παίρνουν μέσα. Για δωμάτιο 2 κλινο που θα είναι και άλλη μαμά μέσα δε ρωτήσαμε γιατί δε μας ενδιαφέρει, αλλά μία φίλη που είχε τέτοιο δωμάτιο δεν είχε το μωρό μαζί της.

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AntoniaA. έγραψε:HLIANA μου εμείς πήγαμε σε 2 ιδιωτικές κλινικές εδώ στα Χανιά και ρωτήσαμε για 2κλινο ως μονόκλινο. Σε αυτού του τύπου τα δωμάτια έμας μας είπαν ότι αν θέλουμε θα έχουμε μαζί μας το μωρό και όταν έρχονται πολλόι επισκέπτες θα έρχονται οι ίδιες οι μαίες και θα το παίρνουν μέσα. Για δωμάτιο 2 κλινο που θα είναι και άλλη μαμά μέσα δε ρωτήσαμε γιατί δε μας ενδιαφέρει, αλλά μία φίλη που είχε τέτοιο δωμάτιο δεν είχε το μωρό μαζί της.

Ναι Αντωνία μου αυτά θέλω να ρωτήσω! Στην επαρχία ξέρω και από την αδερφή μου rooming in μόνη της έκανε και μια χαρά από χρήματα! Εδώ η επιλογή του 3κλινου από το 2κλινο να φανταστείς διαφέρει 1000 ευρώ και το μονόκλινο είναι πάνω από 10.000 ευρώ (για Ιασω πάντα) Οπότε καταλαβαίνεις ότι τα ποσά είναι αλλού για αλλού!! Οπότε θα δούμε!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kathrinkaterina έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!

Κατερίνα όλα καλά να πάνε! Μην αγχώνεσαι! Σε ποια βδομάδα είσαι?Τέλη 37ης?

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kathrinkaterina έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!

Άντε Κατερινάκι όλα καλά θα πάνε!!! Very Happy Very Happy .

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ μπορώ να πω ότι τώρα στον 8ο νιώθω κάπως βαρύθυμη..σ' όλη την υπόλοιπη εγκυμοσύνη σαν να μην είχα τπτ..τώρα υπάρχουν κπ ώρες την ημέρα που μόνο ξαπλωμένη είμαι..Ίσως είναι και λόγω Αυγούστου! Συνήθως τέτοιο καιρό σε κάποιο κυκλαδονησι τριγυρνούσα..όχι ότι με πειράζει..πιο πολύ μάλλον η ιδέα ότι δεν έχω και τόσο αντοχές πια..και να μου πεις να πάω κάπου το σκεφτομαι καλά καλά! Δε βαριέσαι θα περάσει!!
Αύριο επιτέλους θα πάμε στον γιατρούλη μας!! Δεν ξέρω αν θα μας πει και για ντόπλερ..νομίζω ότι δεν γίνεται πάντα..έτσι δεν είναι? Θα δούμε αύριο!
Θέλω να πάω και μια βόλτα από το Ιασώ μια από αυτές τις μέρες! Θα τους ζητήσω μήπως μπορούν να μου δείξουν 3κλινο και 2κλινο για να αποφασίσω..να δω και πώς είναι και το περιβάλλον..σκέφτομαι και για rooming in! Να δω αν επιτρέπουν στο 2κλινο! Εσείς τι λέτε? Να δω και τι άλλη προοπτικη έχω για αποκλειστικό θηλασμό..δηλαδή θα μπορούν να μου το φέρνουν κάθε τρεις και λίγο? Εννοείται αν κάνω rooming in στο επισκεπτήριο που θα πλακώνουν πολλοί θα το δίνω στις μαίες..

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΜΠΛΕΡ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ....

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kathrinkaterina έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!

Κατερίνα μου σου ευχομαι καλές επιτυχιες και μακάρι να μην σε ξαναπιάσει αυτος ο πόνος. Ξεκουράστου λιγάκι (ξέρω πόσο δύσκολο είναι). Όσο για το μωρό πόσα κιλακια είνα; Εισαι στην 36 εβδμάδα δεν είναι;

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!

Κατερίνα μου σου ευχομαι καλές επιτυχιες και μακάρι να μην σε ξαναπιάσει αυτος ο πόνος. Ξεκουράστου λιγάκι (ξέρω πόσο δύσκολο είναι). Όσο για το μωρό πόσα κιλακια είνα; Εισαι στην 36 εβδμάδα δεν είναι;


το μωρακι ηταν 35 βδομαδων 2200 πριν απο μια βδομαδα δηλαδη....βασικα τρεφεται και πολυ αργα ναι 36 ειμαι σημερα ο γιατροσ βεβαια υπολογιζε οτι πρεπει να την κρατησουμε μεχρι και 38 να φτασει τα 2600!! τωρα δεν ποσο μπορει να ειναι θα παω μετα να μου πει! την μια βδομαδα πηρε 80 γρ και την αλλη 200...μεγαλη η διαφορα.....ακομα ειναι καλα...ο πονοσ ηταν μονο το πρωι αλλα τωρα ειμαι καλα!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε;
Κατερίνα ευχομαι τα πονάκια να ειναι περαστικά. Μην αγχώνεσαι και κοίτα να ηρεμήσεις λιγάκι!
Αχ, αυτό το αγχος με το πότε θα γεννησουμε το εχω και γω. Ολο σκεφτομαι οτι γεννάω προωρα!!
Αγάπη για το Τρίτη και 13 το σκεφτομουν και γω. Μου είπε οτι κάπου εκει θα με πάρει και μένα, 10-17 Σεπτέμβρη. Αμέσως επεσε το ματι μου σε εκεινη την μερα. Αλλά όλα αυτά τα δημιουργούμε μόνοι μας! ¨ολα καλά θα πάνε για όλες μας! Wink

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ EYXOMAI NA EINAI ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.
ΗΛΙΑΝΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ,ΓΝΩΜΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.
ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ,ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΟΛΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΥΧΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΒΑΡΥΝΕΙ ΠΟΛΥ.ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑΚΙΑ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΦΤΑΣΑ ΤΑ 10.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟ.ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις