Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fennnia έγραψε:ΕΓΩ ΣΩΣΩ ΜΟΥ ΠΗΓΑ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.
ΑΡΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.. ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ? ΧΙΧΙ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασία μην αγχώνεσαι βρε! Μας πάει η φύση μια χαρά! Όλα καλά πάνε! Πάντα αυτό να σκέφτεσαι! Δεν κάνει καλό και στο μωράκι! Σε νιώθει! Αφού κρίνει ο γιατρός σου έτσι να τον ακολουθείς! Αυτός ξέρει καλύτερα! Λίγος καιρός έμεινε! Εγώ είμαι της άποψης να το απολαύσουμε, γιατί είναι πολύ ξεχωριστή περίοδος και λίγες φορές θα τη ζήσουμε!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΡΕ ΗΛΙΑΝΑΚΙ, ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!! ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ, ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΙΔΙΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.. ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΩΛΩΣΤΡΑ!! Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ? ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ.. ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΛΗΤΩ, ΗΡΑ ΚΑΙ MOTHERCARE ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ?
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1080409&itmid=3348725 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ δεν το πιστεύω...έγραφα πόση ώρα και δεν το ανέβασε το μήνυμα! Θα τα γράψω πιο σύντομα τώρα.
Γειά σας καταρχήν, χαίρομαι που είστε όλες καλά. Από αύριο κάθομαι, ξεκίνησε η άδεια μου, αλλά νιώθω παράξενα! Θυμάστε το θέμα με το σλινγκ/μάρσιπο?΄Είδα τις προάλλες μια κοπέλα στα h&m με ένα πολύ όμορφο σλινγκ και τη ρώτησα που το αγόρασε. Μου είπε είναι μια κοπέλα στη Γλυφάδα που τα ράβει. Σας βάζω το λινκ αν ενδιαφέρεστε. (εγώ όπως σας είπα, έχω το μάσιπο αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη, οπότε δεν ξαναμπαίνω στον κόπο να ξαναδοκιμάσω)Φιλιά

http://www.babywearing.gr/index.htm

Ελπίζω να μη χαθεί και αυτό το μήνυμα ^&*%%^&*)(*&%$%#%#

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΝΑΙ ΡΕ ΗΛΙΑΝΑΚΙ, ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!! ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ, ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΙΔΙΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.. ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΩΛΩΣΤΡΑ!! Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ? ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ.. ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΛΗΤΩ, ΗΡΑ ΚΑΙ MOTHERCARE ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ?
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1080409&itmid=3348725 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

Και στο prenatal έχει μερικά σχέδια...!!!
Βλέπω στις ίδιες αποχρώσεις είναι το δωματιάκι μας!!!
Έχει και σε μαγαζιά με λευκά είδη αλλά δεν ξέρω αν θα βρεις εκεί ασορτί πάντα! Ίσως δυσκολευτείς σε αυτό!
Μετά μπορείς να κάνεις αγορές μέσω internet!
π.χ. από εδώ:
http://www.spitokosmos.gr/index.php?page=products&cat_o=1&cat_01=69&sts=36&np=6

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:
swsw έγραψε:ΝΑΙ ΡΕ ΗΛΙΑΝΑΚΙ, ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!! ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ, ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΙΔΙΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.. ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΩΛΩΣΤΡΑ!! Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ? ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ.. ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΛΗΤΩ, ΗΡΑ ΚΑΙ MOTHERCARE ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ?
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1080409&itmid=3348725 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

Και στο prenatal έχει μερικά σχέδια...!!!
Βλέπω στις ίδιες αποχρώσεις είναι το δωματιάκι μας!!!
Έχει και σε μαγαζιά με λευκά είδη αλλά δεν ξέρω αν θα βρεις εκεί ασορτί πάντα! Ίσως δυσκολευτείς σε αυτό!
Μετά μπορείς να κάνεις αγορές μέσω internet!
π.χ. από εδώ:
http://www.spitokosmos.gr/index.php?page=products&cat_o=1&cat_01=69&sts=36&np=6

ΝΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ! ΡΟΖ-ΠΡΑΣΙΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΟ, ΚΑΠΩΣ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΖ ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΟΥΦΕΤΙ.. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕΙ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ.. ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ!! ΕΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ-ΛΑΧΑΝΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ?

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕ ΤΑ ΣΕΤ ΠΡΟΙΚΑΣ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΨΑΞΩ ΠΟΥ ΘΑ ΨΑΞΩ ΥΦΑΣΜΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΥΦΑΣΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΡΑΨΙΜΟ.. ΞΕΡΕΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΡΑΒΟΝΤΑΙ? ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
candy έγραψε:αχ δεν το πιστεύω...έγραφα πόση ώρα και δεν το ανέβασε το μήνυμα! Θα τα γράψω πιο σύντομα τώρα.
Γειά σας καταρχήν, χαίρομαι που είστε όλες καλά. Από αύριο κάθομαι, ξεκίνησε η άδεια μου, αλλά νιώθω παράξενα! Θυμάστε το θέμα με το σλινγκ/μάρσιπο?΄Είδα τις προάλλες μια κοπέλα στα h&m με ένα πολύ όμορφο σλινγκ και τη ρώτησα που το αγόρασε. Μου είπε είναι μια κοπέλα στη Γλυφάδα που τα ράβει. Σας βάζω το λινκ αν ενδιαφέρεστε. (εγώ όπως σας είπα, έχω το μάσιπο αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη, οπότε δεν ξαναμπαίνω στον κόπο να ξαναδοκιμάσω)Φιλιά

http://www.babywearing.gr/index.htm

Ελπίζω να μη χαθεί και αυτό το μήνυμα ^&*%%^&*)(*&%$%#%#

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ CANDY.. ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ!! ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ! ΘΑ ΠΑΜΕ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 33η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ? ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 30η ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.. ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Α δεν ειμαι η μονη απ οτι βλεπω....εμενα με ειδε στησ 5 του μηνα 8 του μηνα εκανα το ντομπλερ και μου λεει ελα παλι στησ 23 θα εχεισ μπει και στον μηνα σου μια χαρα! τι μια χαρα ανθρωπε μου????και υποτιθετε οτι σε μια τεταρτη καισαρικη θα παμε ποιο νωρις απο 14/9 που ειναι η πητ μου.....

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kathrinkaterina έγραψε:
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ! ΘΑ ΠΑΜΕ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 33η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ? ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 30η ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.. ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Α δεν ειμαι η μονη απ οτι βλεπω....εμενα με ειδε στησ 5 του μηνα 8 του μηνα εκανα το ντομπλερ και μου λεει ελα παλι στησ 23 θα εχεισ μπει και στον μηνα σου μια χαρα! τι μια χαρα ανθρωπε μου????και υποτιθετε οτι σε μια τεταρτη καισαρικη θα παμε ποιο νωρις απο 14/9 που ειναι η πητ μου.....

Δηλαδή στις 23 του μήνα σε ποια εβδομάδα θα είσαι. εγω έχω πητ 4/10 και έχει ενα μήνα που πηγαίνω κάθε 2 εβδομάδες και με παρακολουθεί πολύ στενα και με συμβουλεύει πράγματα που αρχησαν να με ανησυχουν. Όπως μας έκοψε κάθε επαφή με τον άντρα μου, να μην βγαίνω καθόλου στον ήλιο και έχει απο τις 4 Ιουλίου που δεν πηγαίνω δουλειά και μου λέει συνεχως να ξεκουράζομαι και να μην κάνω καθόλου δουλειές.

εγώ στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Καλά καλά δεν θα είμαι 37 εβδομάδων. 36 και 6 ημέρες.

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ! ΘΑ ΠΑΜΕ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 33η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ? ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 30η ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.. ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Α δεν ειμαι η μονη απ οτι βλεπω....εμενα με ειδε στησ 5 του μηνα 8 του μηνα εκανα το ντομπλερ και μου λεει ελα παλι στησ 23 θα εχεισ μπει και στον μηνα σου μια χαρα! τι μια χαρα ανθρωπε μου????και υποτιθετε οτι σε μια τεταρτη καισαρικη θα παμε ποιο νωρις απο 14/9 που ειναι η πητ μου.....

Δηλαδή στις 23 του μήνα σε ποια εβδομάδα θα είσαι. εγω έχω πητ 4/10 και έχει ενα μήνα που πηγαίνω κάθε 2 εβδομάδες και με παρακολουθεί πολύ στενα και με συμβουλεύει πράγματα που αρχησαν να με ανησυχουν. Όπως μας έκοψε κάθε επαφή με τον άντρα μου, να μην βγαίνω καθόλου στον ήλιο και έχει απο τις 4 Ιουλίου που δεν πηγαίνω δουλειά και μου λέει συνεχως να ξεκουράζομαι και να μην κάνω καθόλου δουλειές.

εγώ στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Καλά καλά δεν θα είμαι 37 εβδομάδων. 36 και 6 ημέρες.
ΔΗΛΑΔΗ ΓΕΝΝΑΣ ΣΕ 4 ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΕΙΡΗΝΑΚΙ??? ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!! ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

nicky


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα σε όλες σας.
Και εμένα μετά την 32 εβδομάδα θέλει να με βλέπει κάθε 2 εβδομάδες και όταν πιάσω τον μήνα μου κάθε εβδομάδα.
Θα δεις αν δεν αντέχεις την αναμονή πάς πιο νωρίς.......
Τελευταία φορά μου είπε ναα σταματήσω να κάνω την ανάλυση ποθ έκανα κάθε μήνα και πως ο κίνδυνος πέρασε ποια.
Ξέχασα όμως να τον ρωτήσω μπορούμε να τρώμε ότι θέλουμε δηλαδή???????
Εσάς σας είπαν κάτι σχετικό?????????

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι άρχισε η αντιστροφη μέτρηση. Ούτε εγώ δεν το πολύ πιστέυω ότι εφτασε η ώρα. Πρέπει να ετοιμαστώ εγω πρέπει να ετοιμάστώ για το μωρό και πρέπει να ετοιμάσω και τα αγόρια μου για το σχολείο δεν ξέρω τι θα προλάβω αυτό τον μήνα. Και δεν φτάνουν όλα αυτα κουράζομαι να κάνω τρία βήματα. Και ο γιατρος μου λέει συνέχεια να προσέχω.

εμενα ο γιατρός που είπε να κάνω αναλύσεις την επόμενη φορά που θα πάω για την αιμοσφαιρίνη μου σίδερο και άλλες γιατί μπορεί να χρειαστεί να βάλω και αίμα στην καισαρική. Στην δεύτερη μου καισαρικά έβαλά αίμα.

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα σας!!!
Περνάει ο καιρός βλέπω. Σε λίγο οι πρώτες από εμάς θα κρατάνε τα μωράκια τους!!!!
Μόνο να μη ξεχάσουν οι πρώτες που θα γεννήσουν, μόλις τα καταφέρουν να ανοίξουν νέο θέμα με τίτλο: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Εγώ είμαι στην 30 εβδομάδα και έχω ξανά απλό ραντεβού την Παρασκευή. Λογικά την Παρασκευή θα μου κλείσει και τα ραντεβού για Γ΄Επιπέδου και για doppler, επειδή όμως από 15 - 22 Αυγούστου θα είναι κλειστά το ιατρείο του για διακοπές αυτές οι εξετάσεις θα μου γίνουν στην 32 και 33 εβδομάδα. Άρα λογικά πάνω κάτω με τα υπόλοιπα κορίτσια σωστά?

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
swsw έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ! ΘΑ ΠΑΜΕ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 33η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ? ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 30η ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.. ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Α δεν ειμαι η μονη απ οτι βλεπω....εμενα με ειδε στησ 5 του μηνα 8 του μηνα εκανα το ντομπλερ και μου λεει ελα παλι στησ 23 θα εχεισ μπει και στον μηνα σου μια χαρα! τι μια χαρα ανθρωπε μου????και υποτιθετε οτι σε μια τεταρτη καισαρικη θα παμε ποιο νωρις απο 14/9 που ειναι η πητ μου.....

Δηλαδή στις 23 του μήνα σε ποια εβδομάδα θα είσαι. εγω έχω πητ 4/10 και έχει ενα μήνα που πηγαίνω κάθε 2 εβδομάδες και με παρακολουθεί πολύ στενα και με συμβουλεύει πράγματα που αρχησαν να με ανησυχουν. Όπως μας έκοψε κάθε επαφή με τον άντρα μου, να μην βγαίνω καθόλου στον ήλιο και έχει απο τις 4 Ιουλίου που δεν πηγαίνω δουλειά και μου λέει συνεχως να ξεκουράζομαι και να μην κάνω καθόλου δουλειές.

εγώ στις 37 εβδομάδες θα γεννήσω. Καλά καλά δεν θα είμαι 37 εβδομάδων. 36 και 6 ημέρες.
εγω σημερα ειμαι 35 βδομαδων εχω πητ 14/9.... μου ειπε θα παω στησ 23 και θα μου πει ποτε θα γεννησω.... μιλαμε καθε 2 μερες με παιρνει μονοσ του και του λεω ειμαι καλα μια χαρα!! βασικα επιμενει οσο πιο πολυ κατσει τοσο καλητερα γιατι ειναι και μικρουλα χθεσ στο ντομπλερ μου το εβγαλε 2.204 και μου ειπε στα κατωτερα φυσιολικα δεν ανησυχουμε!!! εκεινος γιατι εγω μια ανυχεια την εχω! καλα δεν το σηζηταμε και εμας μας εχει κοψει καθε επαφη εδω και κανα μηνα! αντε να δουμε τοσο ανχος δεν ειχα σε κανενα μου παιδι....οποτε οταν θα με δει θα ειμαι 37 βδομαδων!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AntoniaA. έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα σας!!!
Περνάει ο καιρός βλέπω. Σε λίγο οι πρώτες από εμάς θα κρατάνε τα μωράκια τους!!!!
Μόνο να μη ξεχάσουν οι πρώτες που θα γεννήσουν, μόλις τα καταφέρουν να ανοίξουν νέο θέμα με τίτλο: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Εγώ είμαι στην 30 εβδομάδα και έχω ξανά απλό ραντεβού την Παρασκευή. Λογικά την Παρασκευή θα μου κλείσει και τα ραντεβού για Γ΄Επιπέδου και για doppler, επειδή όμως από 15 - 22 Αυγούστου θα είναι κλειστά το ιατρείο του για διακοπές αυτές οι εξετάσεις θα μου γίνουν στην 32 και 33 εβδομάδα. Άρα λογικά πάνω κάτω με τα υπόλοιπα κορίτσια σωστά?

ΤΩΝΙΑ Η ΕΞΕΤΑΣΗ Γ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ??

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sevi
ΕΛΕΝΙΤΣΑ
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΨΥΧΕΣ???? ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΩΣΑΤΕ ΠΑΡΟΝ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ Very Happy

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.
ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 13/09 ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Smile
Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.
ΕΙΝΑΙ 2.100 ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ... Rolling Eyes ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΦΡΟ.
ΣΕ ΕΓΧΡΩΜΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΠΛΑΤΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 272517
ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 534787
ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΑ 6 cyclops Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΔΡΑΜΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ????
ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΤΣΙΜΙΣΚΗ ΣΤΑ Η&Μ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ Η ΕΓΚΥΟΣ!!!!
ΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΔΑΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ.
ΠΗΡΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΑΚΙ BORN
2011
K EXEI Κ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ king Κ ΤΡΕΙΣ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ.
ΠΗΡΑ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΤΖΙΝ ΒΕΡΜΟΥΔΑ ΜΕ ΜΠΑΣΚΑ Κ ΕΝΑ ΛΙΝΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΣΕ ΚΑΦΕ, ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΟΝΟ...ΦΟΒΕΡΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ Κ ΜΟΝΟ 7 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 606100

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ

ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΚΕΡΑΛΟΙΦΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Very Happy ΚΑΤΑΠΙΑΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ Wink
Η ΠΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΤΙΣ ΚΕΝΤΟΥΣΑΝΕ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ-ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ-ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ-ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΤΛ.
ΟΤΙ ΜΑΡΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΤΗΣ CHICCO ΑΛΛΑ ΕΒΑΖΑ Κ NUK MΠΟΥΚΑΛΙΑ ΜΕΣΑ!!!
ΑΝΤΕ ΔΕ ΓΡΑΦΩ ΑΛΟ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΑΥΡΙΟ ΜΕΡΙΚΑ Razz ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
swsw έγραψε:ΝΑΙ ΡΕ ΗΛΙΑΝΑΚΙ, ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!! ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ, ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΙΔΙΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.. ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΩΛΩΣΤΡΑ!! Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ? ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ.. ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΛΗΤΩ, ΗΡΑ ΚΑΙ MOTHERCARE ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ?
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1080409&itmid=3348725 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

Και στο prenatal έχει μερικά σχέδια...!!!
Βλέπω στις ίδιες αποχρώσεις είναι το δωματιάκι μας!!!
Έχει και σε μαγαζιά με λευκά είδη αλλά δεν ξέρω αν θα βρεις εκεί ασορτί πάντα! Ίσως δυσκολευτείς σε αυτό!
Μετά μπορείς να κάνεις αγορές μέσω internet!
π.χ. από εδώ:
http://www.spitokosmos.gr/index.php?page=products&cat_o=1&cat_01=69&sts=36&np=6

ΝΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ! ΡΟΖ-ΠΡΑΣΙΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΟ, ΚΑΠΩΣ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΖ ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΟΥΦΕΤΙ.. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕΙ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ.. ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ!! ΕΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ-ΛΑΧΑΝΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ?

Φαντάζομαι θα είναι τέλειο!
Εμάς είναι ροζ με βεραμάν-φυστικί!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
candy έγραψε:αχ δεν το πιστεύω...έγραφα πόση ώρα και δεν το ανέβασε το μήνυμα! Θα τα γράψω πιο σύντομα τώρα.
Γειά σας καταρχήν, χαίρομαι που είστε όλες καλά. Από αύριο κάθομαι, ξεκίνησε η άδεια μου, αλλά νιώθω παράξενα! Θυμάστε το θέμα με το σλινγκ/μάρσιπο?΄Είδα τις προάλλες μια κοπέλα στα h&m με ένα πολύ όμορφο σλινγκ και τη ρώτησα που το αγόρασε. Μου είπε είναι μια κοπέλα στη Γλυφάδα που τα ράβει. Σας βάζω το λινκ αν ενδιαφέρεστε. (εγώ όπως σας είπα, έχω το μάσιπο αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη, οπότε δεν ξαναμπαίνω στον κόπο να ξαναδοκιμάσω)Φιλιά

http://www.babywearing.gr/index.htm

Ελπίζω να μη χαθεί και αυτό το μήνυμα ^&*%%^&*)(*&%$%#%#

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ CANDY.. ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ!! ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 215994

Άντε μπράβο κοπέλα μου! Να ξεκουραστείς τώρα που ξεκινάει η αδειούλα σου!!! Και εμένα η δικιά μου άδεια ξεκινά από Σάββατο! Σαν τον φαντάρο μετράω τις μέρες! Χιχιχιχι!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΑ,ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΜΟΥ ΕΙΠΝ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ 6.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΤΟΥ ΚΗΦΙΣΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ).ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΘΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΙΔΕ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ 5 ΣΕΠΤΕΜΡΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΤΗΣ ΜΑΜ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
IreneM έγραψε:Ναι άρχισε η αντιστροφη μέτρηση. Ούτε εγώ δεν το πολύ πιστέυω ότι εφτασε η ώρα. Πρέπει να ετοιμαστώ εγω πρέπει να ετοιμάστώ για το μωρό και πρέπει να ετοιμάσω και τα αγόρια μου για το σχολείο δεν ξέρω τι θα προλάβω αυτό τον μήνα. Και δεν φτάνουν όλα αυτα κουράζομαι να κάνω τρία βήματα. Και ο γιατρος μου λέει συνέχεια να προσέχω.

εμενα ο γιατρός που είπε να κάνω αναλύσεις την επόμενη φορά που θα πάω για την αιμοσφαιρίνη μου σίδερο και άλλες γιατί μπορεί να χρειαστεί να βάλω και αίμα στην καισαρική. Στην δεύτερη μου καισαρικά έβαλά αίμα.

Irene μου με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σας!!!
Πω πω...!!! Έφτασε ο καιρός!!!!!!!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΝΕ ΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
swsw έγραψε:

ΤΩΝΙΑ Η ΕΞΕΤΑΣΗ Γ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ??

swsw όταν πήγαμε 1η φορά στο γιατρό μας έδωσε ένα χαρτί με τις εξετάσεις που θα κάνω ανά εβδομάδα ή μήνα εγκυμοσύνης.
Γράφει λοιπόν στην 12-13 Μέτρηση Αυχενικής Διαφάνειας, μετά 21η εβδομάδα Υπερηχογράφημα Β' Επιπέδου, 8ος μήνας (30η εβδομάδα) Υπερηχογράφημα Γ' Επιπέδου. Οπότε νομίζω ότι μάλλον είναι ακόμα ένα υπερηχογράφημα, αλλά πιο λεπτομερές από τα κανονικά και με μετρήσεις τοων οργάνων του μωρού. Θα τον ρωτήσω όμως και την Παρασκευή για να σου πω σίγουρα.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:sevi
ΕΛΕΝΙΤΣΑ
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΨΥΧΕΣ???? ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΩΣΑΤΕ ΠΑΡΟΝ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ Very Happy

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.
ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 13/09 ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Smile
Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.
ΕΙΝΑΙ 2.100 ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ... Rolling Eyes ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΦΡΟ.
ΣΕ ΕΓΧΡΩΜΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΠΛΑΤΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 272517
ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 534787
ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΑ 6 cyclops Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΔΡΑΜΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ????
ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΤΣΙΜΙΣΚΗ ΣΤΑ Η&Μ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ Η ΕΓΚΥΟΣ!!!!
ΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΔΑΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ.
ΠΗΡΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΑΚΙ BORN
2011
K EXEI Κ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ king Κ ΤΡΕΙΣ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ.
ΠΗΡΑ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΤΖΙΝ ΒΕΡΜΟΥΔΑ ΜΕ ΜΠΑΣΚΑ Κ ΕΝΑ ΛΙΝΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΣΕ ΚΑΦΕ, ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΟΝΟ...ΦΟΒΕΡΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ Κ ΜΟΝΟ 7 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 606100

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ

ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΚΕΡΑΛΟΙΦΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Very Happy ΚΑΤΑΠΙΑΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ Wink
Η ΠΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΤΙΣ ΚΕΝΤΟΥΣΑΝΕ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ-ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ-ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ-ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΤΛ.
ΟΤΙ ΜΑΡΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΤΗΣ CHICCO ΑΛΛΑ ΕΒΑΖΑ Κ NUK MΠΟΥΚΑΛΙΑ ΜΕΣΑ!!!
ΑΝΤΕ ΔΕ ΓΡΑΦΩ ΑΛΟ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΑΥΡΙΟ ΜΕΡΙΚΑ Razz ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 15 850933

Άντε Αγάπη μου Μπράβο!
Όλα καλά με τον μικρούλη!
Θα κάνετε και τον υπέρυχο και όλα καλά θα είναι!
Βλέπω το φορμάκι born 2011 με ασορτί σκουφάκι το πήραμε και εσύ και εγώ και η Swsw! Εγώ σε μπεζ το πήρα! Ακόμα δεν ήξερα φύλο...!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΑ,ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΜΟΥ ΕΙΠΝ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ 6.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΤΟΥ ΚΗΦΙΣΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ).ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΘΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΙΔΕ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ 5 ΣΕΠΤΕΜΡΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΤΗΣ ΜΑΜ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ

Χρόνια σας πολλά Σταυρούλα μου!
Να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι!
Με το καλό να έρθει και το μωράκι σας!
Ελπίζω να περάσατε όμορφα!
Και εμείς τον Σεπτέμβρη θα κλείσουμε 1 χρόνο γάμου με τον αντρούλη μου!! Και εμείς με πολιτικό είμαστε παντρεμένοι...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις