Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:DESPOINAKI ΜΟΥ,ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ

Nαι μάλλον μπέρδεμα θα έγινε! Το έστειλα πάλι και έβαλα και το όνομα του άντρα μου!
Είχε σαν σημείωση αυτό τώρα αλλά όλα οκ!
Σημείωση: Λόγο των διακοπών η αποστολή δώρων θα πραγματοποιηθεί τέλος Αυγούστου.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣΤΟΥ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΑ.ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ.

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
Mpogos έγραψε:
Καλησπέρα κοριτσάκια! Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! Σε 15 μέρες μπαίνω στο μήνα μου! Απίστευτο μου φαίνεται! Shocked Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!
Με τα μαλακτικά και τις μυρωδιές έχω και εγώ απίστευτο κόλλημα! Από ότι διάβασα εδώ πάντως βλέπω ότι τις καλύτερες κριτικές έχει πάρει το ariel baby! Μαλακτικό λέω να μην βάλω!
Το δωμάτιο του μικρού μου σιγά-σιγά ετοιμάζεται! Κάθε φορά που περνάω το χαζεύω και χαμογελάω! Έβαλα και κάτι αυτοκόλλητα baby looney tunes απίστευτα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 9 654316

http://e-casa.gr/2010/index.php?product_id=616&page=shop.product_details&category_id=45&flypage=yagendoo_VaMazing_1.tpl&option=com_virtuemart&Itemid=1
Εύχομαι να περνάτε όλες καταπληκτικά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 9 417472

ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!
ΩΡΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ Very Happy

Ευχαριστώ! Μόλις τα είδα ξετρελάθηκα! Πήρα και το ίδιο φωτιστικό, θα πάρω και την ίδια προίκα και βρήκα και το ίδιο χαλί!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 9 328109

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stav2007 έγραψε:Mpogos ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΠΗΡΕΣ?ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.

DESPOINAKI ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΝΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΑΧΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

boubaσε ευχαριστωγια το κουπονακι.το ειχα συμπληρωσει και το ειχα στειλει,αλλα δεν το ξανεβρησκα που ηθελα να το δωσω σε μια φιλη και πανω που σας ρωτησα χτυπαει το κουδουνι και ειχα δεματακι.μου ειρθε μπιμπερο και ειναι πολυ ωραιο.που μπορουμε να τα βρουμε αυτα?

Εγώ πήρα αυτά που φαίνονται στο κέντρο της σελίδας μόλις ανοίγει με τον κωδικό 543! Είναι τόσο γλυκα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 9 536304

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
stav2007 έγραψε:DESPOINAKI ΜΟΥ,ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ

Nαι μάλλον μπέρδεμα θα έγινε! Το έστειλα πάλι και έβαλα και το όνομα του άντρα μου!
Είχε σαν σημείωση αυτό τώρα αλλά όλα οκ!
Σημείωση: Λόγο των διακοπών η αποστολή δώρων θα πραγματοποιηθεί τέλος Αυγούστου.

και εγω ειχα στειλει και δεν ηρθε. μου ξαναστελνεις την σελιδα γτ δεν την ειχα κρατησει?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
stav2007 έγραψε:DESPOINAKI ΜΟΥ,ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ

Nαι μάλλον μπέρδεμα θα έγινε! Το έστειλα πάλι και έβαλα και το όνομα του άντρα μου!
Είχε σαν σημείωση αυτό τώρα αλλά όλα οκ!
Σημείωση: Λόγο των διακοπών η αποστολή δώρων θα πραγματοποιηθεί τέλος Αυγούστου.

και εγω ειχα στειλει και δεν ηρθε. μου ξαναστελνεις την σελιδα γτ δεν την ειχα κρατησει?

www.varellas.eu/kouponi

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpogos έγραψε:
stav2007 έγραψε:Mpogos ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΠΗΡΕΣ?ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.

DESPOINAKI ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΝΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΑΧΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

boubaσε ευχαριστωγια το κουπονακι.το ειχα συμπληρωσει και το ειχα στειλει,αλλα δεν το ξανεβρησκα που ηθελα να το δωσω σε μια φιλη και πανω που σας ρωτησα χτυπαει το κουδουνι και ειχα δεματακι.μου ειρθε μπιμπερο και ειναι πολυ ωραιο.που μπορουμε να τα βρουμε αυτα?

Εγώ πήρα αυτά που φαίνονται στο κέντρο της σελίδας μόλις ανοίγει με τον κωδικό 543! Είναι τόσο γλυκα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 9 536304

Πολύ όμορφα κοπέλα μου!
Μπράβο! Με το καλό να πάρεις και τα υπόλοιπα!
Πολύ όμορφο θα γίνει το δωματιάκι σας!!!
Θα περιμένουμε φώτος!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fennnia έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣΤΟΥ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΑ.ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ.

Άντε μπράβο Φένια μου! Όλα καλά λοιπόν! Να ησυχάσεις και εσύ! Είδες που ήταν κάτι φυσιολογικό άρα?
Που θα πάει? Θα έρθουν και τα δικά μας πακετάκια! Εγώ μπιμπερό είχα στείλει ότι θέλω!
Σήμερα μου έστειλαν και κάτι κουπονάκια εκπτωτικά από την babylino!
Μανούλες που έχετε ήδη μωράκια ποιές πάνες χρησιμοποιείτε?

Eδώ είχα γραφτεί!

http://www.babylino.gr/babyclub.php

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
evvi έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
stav2007 έγραψε:DESPOINAKI ΜΟΥ,ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ

Nαι μάλλον μπέρδεμα θα έγινε! Το έστειλα πάλι και έβαλα και το όνομα του άντρα μου!
Είχε σαν σημείωση αυτό τώρα αλλά όλα οκ!
Σημείωση: Λόγο των διακοπών η αποστολή δώρων θα πραγματοποιηθεί τέλος Αυγούστου.

και εγω ειχα στειλει και δεν ηρθε. μου ξαναστελνεις την σελιδα γτ δεν την ειχα κρατησει?

www.varellas.eu/kouponi

ευχαριστω!!!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΕΝΝΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ε???? ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ Very Happy
ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΡΑ.
Κ ΑΚΟΜΗ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!
ΒΕΒΑΙΑ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΑΠ ΑΥΤΟ ΜΟΥ!!! ΒΑΛΘΗΚΑ ΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΟΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ Mad
ΜΟΥ ΤΗΛ Κ Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΜΟΥΝ Crying or Very sad ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ....
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΡΘΕΙ Κ Η ΤΕΤΑΡΤΗ.

ΠΑΝΕΣ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΙΟΥΛΙΟ ΕΙΧΕ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΕΒΓΑΖΕ ΠΟΛΛΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΩΠΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ. ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΑΝΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ PAMPERS.
ΣΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ Κ LIBERO. ΑΛΛΑ ΣΕ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΔΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ Rolling Eyes
ΚΟΥΠΟΝΙΑ BABYLINO ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΤΕΛΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ.
ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!
ΘΑ ΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ Very Happy

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bouba έγραψε:Δεσποινα στο σπιτι σου στελνουν τα χαρτια της αποφασης κυοφοριας. Δεν ξερω τι γινεται σε αυτη την περιπτωση. Δεν εχετε καποιο λογαριαμο που να ερχεται στο ονομα σας; Δεν ξερω μηπως κανει απο κινητο για παραδειγμα, αλλα ρωτα. ή απο το εκκαθαριστικο της εφοριας, που φαινεται και η διευθυνση.
tzef μου μια χαρα σε βρισκω. Καλη ξεκουραση να εχεις.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΔΕΚΟ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 38 ΣΤΗΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?ΕΜΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙ 3650

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!
για όσους είναι μέλη του babylino club και όχι μόνο.......
μπορείται να να γίνετε μέλος http://www.babylino.gr/babyclub.php

και να στείλετε μαιλ info@babylino.gr ζητώτας να σας στείλουν δείγματα από τις νέες πάνες τους το νούμερο που φοράει το μικρό σας.μέσα σε περίπου 10 μέρες θα παραλάβετε ένα πακέτο που περιέχει μια συσκευασία πάνες με το νούμερο που έχετε επιλέξει ,ένα πακέτο σερβιέτες,ένα πακέτο βαμβάκι,2 πακέτα μωρομάντηλα travel (μικρότερες συσκευασίες),και εκπτωτικα κουπονια αξιας 10 ευρω.ενα πακετο αξιας περιπου 25 ευρω δωρεαν στην πορτα σας.

ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ BABYLINO Κ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ.
ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ??? Wink Wink Wink

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε: καλημερα!!!!!
για όσους είναι μέλη του babylino club και όχι μόνο.......
μπορείται να να γίνετε μέλος http://www.babylino.gr/babyclub.php

και να στείλετε μαιλ info@babylino.gr ζητώτας να σας στείλουν δείγματα από τις νέες πάνες τους το νούμερο που φοράει το μικρό σας.μέσα σε περίπου 10 μέρες θα παραλάβετε ένα πακέτο που περιέχει μια συσκευασία πάνες με το νούμερο που έχετε επιλέξει ,ένα πακέτο σερβιέτες,ένα πακέτο βαμβάκι,2 πακέτα μωρομάντηλα travel (μικρότερες συσκευασίες),και εκπτωτικα κουπονια αξιας 10 ευρω.ενα πακετο αξιας περιπου 25 ευρω δωρεαν στην πορτα σας.

ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ BABYLINO Κ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ.
ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ??? Wink Wink Wink
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΤΠΤ ΜΟΝΟ ΚΟΥΠΟΝΙΑ

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΑ BABYLINO ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΤΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΜΟΝΟ,ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΑ PAMPERS ΤΕΛΙΚΑ,ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ CLUB ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙΑ.

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα μου έστειλαν πάνες,μωρομάντηλα,βαμβάκι,σερβιέτες και κουπόνια...

Εγώ σήμερα έτρεχα στο γιατρό με συσπάσεις.Ξεκινήσανε ανα μισάωρο, πήγανε στα 20 λεπτά και μετά στα 15..

Μου είπε να ξεκινήσω ytopar (1/2 χαπι ανα 6ωρο) και να ξανα πάω την Πέμπτη να μου κάνει και ενέσεις κορτιζόνης για να προλάβουμε να αναπτυχθούν τα πνευμόνια του μπέμπη μη τύχει και γεννήσω πρόωρα..

Τα ίδια ακριβώς στην ίδια ακριβώς εβδομάδα είχα πάθει και στον Ιωσήφ οπότε είμαι συνηθισμένη!

Έκατσα σήμερα και ξεκίνησα να μαζεύω και τα βαλιτσάκια να είμαι όσο γίνεται πιο έτοιμη.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jojo_mama έγραψε:Εμένα μου έστειλαν πάνες,μωρομάντηλα,βαμβάκι,σερβιέτες και κουπόνια...

Εγώ σήμερα έτρεχα στο γιατρό με συσπάσεις.Ξεκινήσανε ανα μισάωρο, πήγανε στα 20 λεπτά και μετά στα 15..

Μου είπε να ξεκινήσω ytopar (1/2 χαπι ανα 6ωρο) και να ξανα πάω την Πέμπτη να μου κάνει και ενέσεις κορτιζόνης για να προλάβουμε να αναπτυχθούν τα πνευμόνια του μπέμπη μη τύχει και γεννήσω πρόωρα..

Τα ίδια ακριβώς στην ίδια ακριβώς εβδομάδα είχα πάθει και στον Ιωσήφ οπότε είμαι συνηθισμένη!

Έκατσα σήμερα και ξεκίνησα να μαζεύω και τα βαλιτσάκια να είμαι όσο γίνεται πιο έτοιμη.

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ!!!
Κ ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ!!!!
Ο ΙΩΣΗΦ ΣΕ Π0ΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ???

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στον Ιωσήφ πήρα το χάπι για 15 μέρες περίπου και την ημέρα που μπήκα στο μήνα μου σταμάτησα..Ε μετά σταμάτησαν και οι συσπάσεις! Λες και απομακρυνόμουν από τον τοκετό...

Κανόνισα Τετάρτη μεσημέρι (38 εβδομάδων +1 ημέρας) για να πάω την Δευτέρα για πρόκληση και το ΙΔΙΟ βράδυ σπάσαν τα νερα...

Γέννησα 38+2...3.550 γρ και 51 πόντους...

Το θέμα με το μπέμπη είναι ότι εχω μονήρη ομφαλική αρτηρία (μια αρτηρία στον λώρο αντί για δυο) που μπορεί να προκαλέσει πρόωρο σε μερικές περιπτώσεις..

Θα δούμε!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jojo_mama έγραψε:Στον Ιωσήφ πήρα το χάπι για 15 μέρες περίπου και την ημέρα που μπήκα στο μήνα μου σταμάτησα..Ε μετά σταμάτησαν και οι συσπάσεις! Λες και απομακρυνόμουν από τον τοκετό...

Κανόνισα Τετάρτη μεσημέρι (38 εβδομάδων +1 ημέρας) για να πάω την Δευτέρα για πρόκληση και το ΙΔΙΟ βράδυ σπάσαν τα νερα...

Γέννησα 38+2...3.550 γρ και 51 πόντους...

Το θέμα με το μπέμπη είναι ότι εχω μονήρη ομφαλική αρτηρία (μια αρτηρία στον λώρο αντί για δυο) που μπορεί να προκαλέσει πρόωρο σε μερικές περιπτώσεις..

Θα δούμε!

ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ!!! ΜΟΝΙΡΗ ΟΜΦΑΛΙΚΗ ΑΡΤΗΡΙΑ ΕΙΧΕ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,, ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ Very Happy
Κ ΑΥΤΗ ΕΠΑΙΡΝΕ ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΠΟΥ ΛΕΣ!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ Κ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ.

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω ετσι πιστευω οτι με το που θα μπω στο μηνα μου θα γεννησω..το τι κλωτσιες μου δινει αυτη τη στιγμη δε φανταζεσαι!!! Γινεται ο χαμος εκει μεσα

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΞΟΔΟ.ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΣΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΠΥΡΕΤΟΔΩΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Very Happy

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jojo_ mamaΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ?ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ?ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΜΗΝΥΜΑ.Η ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ?

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια...σημερα παω να κανω το doppler μου! 34 βδομαδων αντε να δω πηρε κανα γραμμαριο η μπεμπα μου γιατι ειναι μικρουλα ακομα! 2000 κιλακια!!! μακαρι να ειναι ολα καλα! μα τι ανχος και αυτο μετα απο 3 παιδια !!! ουτε στο πρωτο μου δεν εκανα ετσι! τελικα καλητερα να μην ξερεις πολλα παρα να ξερεις και να κανεις διαφορες σκεψεις!!! καλημερα μερα να εχετε ολεςςς και να φατε πολλες κλοτσιες σημερα απο τα μπεμπακια σας!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 9 215994

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε και έμεις γιατρό σήμερα και μετά λέω να πάω κανένα περίπατο απο ορισμένα καταστήματα να ψωνίσω τίποτα αναγκαία για την κλινική. Δεν ξέρω αλλά κάτι μου λέει ότι θα γεννήσω μέσα στον Αύγουστο. Ίσως επειδή είναι πολύ χαμηλά ή η ζέστη που είναι ανυπόφορη δεν ξέρω αλλά δεν μπορώ να κινηθώ. Μόνο τα απαραίτητα κάνω. Έχω και το γίο μου τον μικρό να θέλει αγκαλίτσες και να τον παιρνω πάνω μου και δεν θέλω να του τα στερώ για να μην έχω προβλημα μεγάλο ζήλιας. γιατί ένα πρόβλημα θα το έχω είμαι σίγουρη.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojo_mama έγραψε:και εγω ετσι πιστευω οτι με το που θα μπω στο μηνα μου θα γεννησω..το τι κλωτσιες μου δινει αυτη τη στιγμη δε φανταζεσαι!!! Γινεται ο χαμος εκει μεσα

Jojo mama μου όλα καλά θα πάνε!
Θα πάρεις τα χαπάκια που σου έγραψε ο γιατρός σου και όλα τέλεια!
Αυτό με τις ενεσούλες για τα πνευμονάκια του θα σου το έλεγα και εγώ!
Βιάζεται ο μπεμπούλης σας ε?
Να σε ρωτήσω και κάτι...!
Τις συσπάσεις πως τις καταλαβαίνουμε?
Είναι πόνος?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις