Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρέπει να πάω να βάψω και μαλλί σε κάποια φάση! Άσχετο βέβαια...!!!
Από το Πάσχα έχω να πάω...!!!
Έχω μια ριζάρα τώρα...!!!
Η κοπέλα που μου κάνει τα μαλλιά έχει κλείσει το μαγαζί όμως μέχρι και 15 Αυγούστου οπότε έχω δικαιολογία...!!!
Αλλά και τώρα να τα βάψω θα ξαναχρειαστούν βάψιμο ρε γαμώτο...!!! Είναι ανοιχτόχρωμα τα μαλλιά μου οπότε καταλαβαίνετε! Και να τα βάψω στο φυσικό μου δεν θέλω...!!! Πιο πολύ μου πάνε τα μαλλιά μου ανοιχτά και αρέσουν και στον αντρούλη μου έτσι...!!!
Εσείς με μαλλί πως πάτε μανούλες?

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαλλί το εχω γυρισει στο φυσικο μου απο ξανθο, από πριν μεινω εγκυος στον μπεμπη και ειναι σουπερ τωρα. Κουρευτηκα και πριν κανα δυο βδομαδες, οποτε κομπλε. Κανονισα και με την αισθητικο μου αποτριχωση και νυχια αρχες Σεπτεμβρη, οποτε εκλεισα και απο εκει.
Δεσποινακι τι χρωμα βαφεις τα μαλλια σου;

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:Μαλλί το εχω γυρισει στο φυσικο μου απο ξανθο, από πριν μεινω εγκυος στον μπεμπη και ειναι σουπερ τωρα. Κουρευτηκα και πριν κανα δυο βδομαδες, οποτε κομπλε. Κανονισα και με την αισθητικο μου αποτριχωση και νυχια αρχες Σεπτεμβρη, οποτε εκλεισα και απο εκει.
Δεσποινακι τι χρωμα βαφεις τα μαλλια σου;

Σχεδόν ξανθούλικα είναι με τόσες ανοιχτόχρωμες και πολλές ανταύγιες που έχω...!!!
Το κανονικό μου χρώμα είναι σκούρο καστανό προς μαύρο αλλά η επιδερμίδα μου αρκετά λευκή οπότε με αγριεύει το σκούρο χρώμα!!! Ή έτσι το βλέπω τέλος πάντων...!!!
Αλλά μου το λένε και άλλοι οπότε δεν πιστεύω ότι είναι ιδέα μου!!
Αποτρίχωση μπικίνι θα κάνεις?
Δεν έχω κάνει ποτέ! Μονό ξυραφάκι!!!
Φοβάμαι πολύ να μου κάνουν άλλοι αποτρίχωση...!!!
Νιώθω ότι δεν ελέγχω εγώ τον πόνο...!!!
Αλλά για πόσο καιρό ακόμα θα μπορώ να ξυρίζομαι μόνη μου!!??
Ήδη άρχισα και δεν βλέπω με την κοιλουμπίτσα μου....!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι και μπικινι κανω. Η αληθεια ειναι οτι τωρα ποναω λιγο περισσοτερο απο το κανονικό, αλλα γενικα την παλευω. Κανω χρονια, οποτε το εχω συνηθισει.

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bouba και εγώ τώρα με την εγκυμοσύνη από τον 5ο μήνα και μετά άρχισα να πονάω λίγο περισσότερο, αλλά αντέχεται. Ενώ έκανα απλό μπικίνι πριν την εγκυμοσύνη, τώρα τελευταία προχωράμε σιγά σιγά προς το brazilian ώστε αν τα καταφέρω μέχρι τον τοκετό να μη μου βάλουν καθόλου ξυραφάκι.
Despoinaki αν δεν έχεις ξανακάνει ποτέ κερί στο μπικίνι ίσως δεν είναι κατάλληλη ώρα τώρα για να ξεκινήσεις. Πονάει αρκετά τις πρώτες φορές.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AntoniaA. έγραψε:bouba και εγώ τώρα με την εγκυμοσύνη από τον 5ο μήνα και μετά άρχισα να πονάω λίγο περισσότερο, αλλά αντέχεται. Ενώ έκανα απλό μπικίνι πριν την εγκυμοσύνη, τώρα τελευταία προχωράμε σιγά σιγά προς το brazilian ώστε αν τα καταφέρω μέχρι τον τοκετό να μη μου βάλουν καθόλου ξυραφάκι.
Despoinaki αν δεν έχεις ξανακάνει ποτέ κερί στο μπικίνι ίσως δεν είναι κατάλληλη ώρα τώρα για να ξεκινήσεις. Πονάει αρκετά τις πρώτες φορές.

Μπα ούτε να το σκέφτομαι...!!!
Τα παίρνω εκεί στα τυφλά όλα...!!! Χιχιχιχι!!! Δεν τις μπορώ καθόλου τις τρίχες...!!!
Είχε κάνει κερί μια φίλη λίγο πριν γεννήσει και το μωρό τρελάθηκε να κουνιέται...!!! Ποιος ξέρει... ταράχτηκε...??? Και δεν είχε κάνει πρώτη φορά...!!! Αλλά απλά μπορεί να έτυχε...!!!
Μια χαρά πάντως...!!! Θα γλυτώσετε και το ξύρισμα εκεί!!!
Θα τα καταφέρω και εγώ... που θα πάει...???
Αλλιώς θα ζητήσω την βοήθεια του κοινού...!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευτυχως στην προηγουμενη δεν μου βαλαν καθολου ξυραφι. αφου με ρωτησε χαριτολογοντας η μαια αν εχω κανει και κλισμα. τοσο τελειο μου το ειχε κανει!!
ναι, οχι Δεσποινακι μην κανεις τωρα. Απλα ξεκινα το μετα αν ειναι για την επομενη!!
εγω επειδη μετα δεν σκεφτομαι για τριτο, σκεφτομαι μηπως κανω κανα λειζερ να ξεμπερδευω.λενε οτι αν κανεις αποτριχωση το λειζερ δεν ποναει τοσο.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
DESPOINAKI ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΝΣΗΜΑ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ,ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ.ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΟΙΞΑ ΛΟΓΟΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΡΩΤΗΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΜΟΝΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΑΣΘΕΝΙΑΣ.

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ?ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΕΡΓΟΔΟΤΗ-ΙΚΑ?ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ?

DESPOINAKI ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕΣ-ΜΠΙΜΠΕΡΟ?ΑΝ ΝΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙ

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ Very Happy
ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Shocked ΠΩΣ ΚΥΛΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΡΟΔΕΡΜ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΜΕΤΑ PERSIL BABY. ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ARIEL BABY K ΜΥΡΙΖΕΙ ΣΟΥΠΕΡ!!

Κ ΕΓΩ ΦΑΝ ΤΟΥ SOYPLINE MISTRAL EIMAI ΚΑΙ ΤΟΥ LENOR ΦΥΣΙΚΑ. ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥΣ Wink

ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΤΑ ΒΑΖΩ Κ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Wink
ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΛΕΝΩ Η ΜΟΥΡΛΗ!!!! ΚΟΛΛΗΜΑ Rolling Eyes
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 517142 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 417472

Πω πω!! Στον μήνα σου ε?
Τρομερό...!!! Σαν νεράκι περνάει ο καιρός...!!!
Με το καλό Αγάπη μου!! Καλημέρα κιόλας...!!!
Και τι ωραία φώτο είναι αυτή... μαμά και κόρη... και μπεμπούλης... μην τον ξεχνάμε...!!!
Δηλαδή Αγάπη μου το ARIEL baby μυρίζει πιο έντονα και πιο ωραία από το Proderm?
Έχω κόλλημα εγώ με τις ωραίες μυρωδιές!
Αν δεν μυρίζει τίποτα το ρούχο μετά το πλύσιμο τα νεύρα με πιάνουν...!!! Νομίζω ότι είναι άπλυτο!!! Κόλλημα παιδί μου...!!! Τι να πεις...!!!
Καλό κουράγιο με το σίδερο!!!

εγω στην αρχη που τα επλυνα με planet δε μυριζει ωραια βασικα νομιζω δε μυριζει καθολου.(και επλυνα ολα του τα ρουχαλακια με αυτο) και μετα πηγα πηρα το ariel baby (και οτι περνω εχτρα το πλενω) που μυριζει υπεροχα αφου παω και μυριζω συνεχως αυτα που επλυνα. σκεφτομουν μηπως ξαναεπλυνα τα ρουχαλακια για να μοσχομυρισουν και τα υπολοιπα αλλα ποιος τα σιδερωνει μετα......?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:ευτυχως στην προηγουμενη δεν μου βαλαν καθολου ξυραφι. αφου με ρωτησε χαριτολογοντας η μαια αν εχω κανει και κλισμα. τοσο τελειο μου το ειχε κανει!!
ναι, οχι Δεσποινακι μην κανεις τωρα. Απλα ξεκινα το μετα αν ειναι για την επομενη!!
εγω επειδη μετα δεν σκεφτομαι για τριτο, σκεφτομαι μηπως κανω κανα λειζερ να ξεμπερδευω.λενε οτι αν κανεις αποτριχωση το λειζερ δεν ποναει τοσο.

Εμένα η αδερφή μου που έκανε λέιζερ μου λέει αντέχεται...!!! Μπρος τα κάλη τι είναι ο πόνος... ε?
Ας κάνω το πρώτο παιδάκι μου και μετά θα σας πω πόσα ακόμα θέλω...!!! Χιχιχι!! Πάντως με τον άντρα μου θέλουμε 3-4 παιδάκια...!!! Γεροί να είμαστε... να έχουμε και την οικονομική άνεση...!!! Και λέμε να μην έχουν πολλή μεγάλη διαφορά ηλικίας μεταξύ τους!!! Θα δείξει...!!! Έξω από τον χορό πολλά τραγούδια να μην λέω...!!! Ας έρθει με το καλό η μπεμπούλα μας και το άλλο καλοκαίρι μπορεί να βάλουμε μπρος και για το 2ο!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσες δεν ειχαν κανει πριν αποτριχωση μου ελεγαν οτι δεν αντεχετε. Αν εχεις κανει λενε αντεχετε. ή απλα εχεις συνηθισει απο τις αποτριχωσεις.

Σταυρουλα μονο το χαρτι εργοδοτη -ικα θα πας εσυ, λογικα και το βιβλιαριο ασθενειας.
Το κουπονι το Δεσποινακι το ειχε στειλει. Ψαχνω να το βρω και γω...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταυρούλα μου εχώ το είχα στείλει αλλά δεν βρίσκω που είναι για να το ξαναστείλω!
Σε εμένα που μένω Θεσσαλονίκη δεν ήρθε τίποτα ακόμα! Άλλες κοπέλες που το έστειλαν πάντως από Αθήνα άρχισαν και παραλαμβάνουν τα δωράκια τους...!!!
Για λογαριασμό τραπέζης δίκαιο έχεις! Όχι μόνο Εθνικής μάλλον...!!!
Τώρα για τα άλλα χαρτιά που θα χρειαστείς... δεν είναι αυτά που γράψαμε πιο πάνω?
Ένσημα λογικά θα τα δουν αυτοί μόνοι τους...!!! Ίσως να μην χρειάζεται να τα έχεις εκτυπωμέμα!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εθνικης θελουν μονο απο τον οαεδ, παντως.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:www.varellas.eu/kouponi


Κοριτσάκια συμπληρώστε και στείλτε αυτό το κουπονάκι!
Στέλνουν δωράκι μια πιπιλίτσα ή ένα μπιμπερό!
Φιλάκια πολλά!

το βρηκα!!!! παντως εχει πολύ ωραια πραγματακια η ΜΑΜ

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Καλησπέρα κοριτσάκια! Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! Σε 15 μέρες μπαίνω στο μήνα μου! Απίστευτο μου φαίνεται! Shocked Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!
Με τα μαλακτικά και τις μυρωδιές έχω και εγώ απίστευτο κόλλημα! Από ότι διάβασα εδώ πάντως βλέπω ότι τις καλύτερες κριτικές έχει πάρει το ariel baby! Μαλακτικό λέω να μην βάλω!
Το δωμάτιο του μικρού μου σιγά-σιγά ετοιμάζεται! Κάθε φορά που περνάω το χαζεύω και χαμογελάω! Έβαλα και κάτι αυτοκόλλητα baby looney tunes απίστευτα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 654316

http://e-casa.gr/2010/index.php?product_id=616&page=shop.product_details&category_id=45&flypage=yagendoo_VaMazing_1.tpl&option=com_virtuemart&Itemid=1
Εύχομαι να περνάτε όλες καταπληκτικά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 417472

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ Very Happy
ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Shocked ΠΩΣ ΚΥΛΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΡΟΔΕΡΜ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΜΕΤΑ PERSIL BABY. ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ARIEL BABY K ΜΥΡΙΖΕΙ ΣΟΥΠΕΡ!!

Κ ΕΓΩ ΦΑΝ ΤΟΥ SOYPLINE MISTRAL EIMAI ΚΑΙ ΤΟΥ LENOR ΦΥΣΙΚΑ. ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥΣ Wink

ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΤΑ ΒΑΖΩ Κ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Wink
ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΛΕΝΩ Η ΜΟΥΡΛΗ!!!! ΚΟΛΛΗΜΑ Rolling Eyes
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 517142 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 417472

Πω πω!! Στον μήνα σου ε?
Τρομερό...!!! Σαν νεράκι περνάει ο καιρός...!!!
Με το καλό Αγάπη μου!! Καλημέρα κιόλας...!!!
Και τι ωραία φώτο είναι αυτή... μαμά και κόρη... και μπεμπούλης... μην τον ξεχνάμε...!!!
Δηλαδή Αγάπη μου το ARIEL baby μυρίζει πιο έντονα και πιο ωραία από το Proderm?
Έχω κόλλημα εγώ με τις ωραίες μυρωδιές!
Αν δεν μυρίζει τίποτα το ρούχο μετά το πλύσιμο τα νεύρα με πιάνουν...!!! Νομίζω ότι είναι άπλυτο!!! Κόλλημα παιδί μου...!!! Τι να πεις...!!!
Καλό κουράγιο με το σίδερο!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ
ΑΧ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ!!!!
ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΛΜΠΟΥΜ Κ ΠΥΡΓΟΥΣ ΑΠΟ CD.
ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΠΑΝΙΖΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΦΩΤΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΠΑΡΟΥΣΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 35468

ΝΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΥΣΕ ΣΑΝ ΑΡΩΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΕΡΣΙΛ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Κ ΜΥΡΙΖΕ Κ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ!!!
ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΕΛ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ Κ ΚΟΛΛΗΣΑ...Κ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 585182

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΟΥΝ!!!
Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΣΚΟΛΙΩΣΗ Κ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΡΥΡΑΝΑΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ Very Happy
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ I love you

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mpogos έγραψε:
Καλησπέρα κοριτσάκια! Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! Σε 15 μέρες μπαίνω στο μήνα μου! Απίστευτο μου φαίνεται! Shocked Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!
Με τα μαλακτικά και τις μυρωδιές έχω και εγώ απίστευτο κόλλημα! Από ότι διάβασα εδώ πάντως βλέπω ότι τις καλύτερες κριτικές έχει πάρει το ariel baby! Μαλακτικό λέω να μην βάλω!
Το δωμάτιο του μικρού μου σιγά-σιγά ετοιμάζεται! Κάθε φορά που περνάω το χαζεύω και χαμογελάω! Έβαλα και κάτι αυτοκόλλητα baby looney tunes απίστευτα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 654316

http://e-casa.gr/2010/index.php?product_id=616&page=shop.product_details&category_id=45&flypage=yagendoo_VaMazing_1.tpl&option=com_virtuemart&Itemid=1
Εύχομαι να περνάτε όλες καταπληκτικά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 417472

ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!
ΩΡΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ Very Happy

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Ax κοριτσάκια κοιτάξτε μποτούλες στο h&m!!!
Δεν είναι τέλειες?
7,95 ευρώ λέει!
Εμείς πήραμε κάτι ανάλογες από τα GAP (δωράκι της αδερφής μου από τα GAP) όταν ακόμα δεν ξέραμε το φύλο... αλλά της ζαχαρώνω και αυτές...!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mpogos ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΠΗΡΕΣ?ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.

DESPOINAKI ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΝΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΑΧΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

boubaσε ευχαριστωγια το κουπονακι.το ειχα συμπληρωσει και το ειχα στειλει,αλλα δεν το ξανεβρησκα που ηθελα να το δωσω σε μια φιλη και πανω που σας ρωτησα χτυπαει το κουδουνι και ειχα δεματακι.μου ειρθε μπιμπερο και ειναι πολυ ωραιο.που μπορουμε να τα βρουμε αυτα?

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stav2007 έγραψε:Mpogos ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΠΗΡΕΣ?ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.

DESPOINAKI ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΝΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΑΧΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

boubaσε ευχαριστωγια το κουπονακι.το ειχα συμπληρωσει και το ειχα στειλει,αλλα δεν το ξανεβρησκα που ηθελα να το δωσω σε μια φιλη και πανω που σας ρωτησα χτυπαει το κουδουνι και ειχα δεματακι.μου ειρθε μπιμπερο και ειναι πολυ ωραιο.που μπορουμε να τα βρουμε αυτα?

ΡΕ ΣΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΣΕ ΣΙΕΛΑΚΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ??????
ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ..ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΧΕΔΙΟ.
Κ ΟΙ ΠΙΠΙΛΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΙΠΙΛΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Wink
ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟΥ ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΥ ΤΗ ΜΩΡΟΠΑΡΕΑ!!!
ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΕΙ Κ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stav2007"]Mpogos ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΠΗΡΕΣ?ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.

DESPOINAKI ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΝΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΑΧΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

boubaσε ευχαριστωγια το κουπονακι.το ειχα συμπληρωσει και το ειχα στειλει,αλλα δεν το ξανεβρησκα που ηθελα να το δωσω σε μια φιλη και πανω που σας ρωτησα χτυπαει το κουδουνι και ειχα δεματακι.μου ειρθε μπιμπερο και ειναι πολυ ωραιο.που μπορουμε να τα βρουμε αυτα?[/quot

Εμένα ακόμα δεν ήρθε δεματάκι! Το φέρνει ο ταχυδρόμος ή από καμία κούριερ! Γιατί στο κουπόνι συμπλήρωσα το όνομά μου αλλά κάτω στο κουδίνι λέει το όνομα μόνο του άντρα μου! Δεν θα άφηναν όμως μια ειδοποίηση?

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΕ ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ H&M ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΑΓΟΡΙΑ ΗΤΑΝ.ΜΩΡΕ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ,ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stav2007 έγραψε:ΑΣΕ ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ H&M ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΑΓΟΡΙΑ ΗΤΑΝ.ΜΩΡΕ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ,ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ

ΑΧ!!! ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ Very Happy
ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΜΑΣ king king queen queen
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΤΑ Η&Μ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ??? king
Ε...ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΨΑΧΝΕΙΣ Κ ΑΥΤΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 328109
ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 654316

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DESPOINAKI ΜΟΥ,ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
stav2007 έγραψε:ΑΣΕ ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ H&M ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΑΓΟΡΙΑ ΗΤΑΝ.ΜΩΡΕ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ,ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ

ΑΧ!!! ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ Very Happy
ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΜΑΣ king king queen queen
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΤΑ Η&Μ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ??? king
Ε...ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΨΑΧΝΕΙΣ Κ ΑΥΤΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 328109
ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 654316

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΚΟΜΑ,ΔΗΛΑΔΗ Θ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΕΠΙΑΣΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΕΤΑΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ,ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΠΙΑΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΘΕΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις