Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ τα εβαλα στους 65 βαθμούς αλλά μετά απαραίτητα στο στεγνωτήριο. Εγώ εχω ετοιμάσει μερικά ρούχα και η τσαντα του μωρού είναι σχεδόν έτοιμη αλλά δεν τα έβαλα ακόμα σε τσάντα. Εγώ όμως δεν ετοιμάστηκα καθόλου. Την Τετάρτη πήρα κάτι παντοφλίτσες και σήμερα ένα ζευγάτι πυτζάμες. Όμως ούτε εσσώρουχα ούτε νυχτικά, ούτε σερβιέττες ούτε τίποτα.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM έγραψε:Εγώ τα εβαλα στους 65 βαθμούς αλλά μετά απαραίτητα στο στεγνωτήριο. Εγώ εχω ετοιμάσει μερικά ρούχα και η τσαντα του μωρού είναι σχεδόν έτοιμη αλλά δεν τα έβαλα ακόμα σε τσάντα. Εγώ όμως δεν ετοιμάστηκα καθόλου. Την Τετάρτη πήρα κάτι παντοφλίτσες και σήμερα ένα ζευγάτι πυτζάμες. Όμως ούτε εσσώρουχα ούτε νυχτικά, ούτε σερβιέττες ούτε τίποτα.

ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!! ΜΑΝΑ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 215994 ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΑΠΛΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ Very Happy Respect
ΣΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ??? ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΟΥΜΕ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???
ΚΑΛΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ, ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΣΕΙΣ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ???
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ Ε???

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ,ΕΠΕΣΑΝ ΞΕΡΕΣ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ.

ΜΠΡΑΒΟ SWSW ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ, ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΣΤΙΣ 05/09.

ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ 0-3 ΜΗΝΩ ΑΠΟ MOTHERCARE.

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΚΑΔΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ 3-6 ΠΑΛΙ ΑΠΟ MOTHERCARE ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ( ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΘΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ 7 ) ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ.ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΜΑΝΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΑ ΦΛΙΖ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΑΝ ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ.ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ 3-6 ΚΑΙ 6 - 9.

0-3 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ.ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KATHRINKATERINA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΡΑ ΜΑΣ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΑ ΣΟΥ.
ΑΓΑΠΗ@ ΜΟΥ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ?ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 30 ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 40 ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ?

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.

ΣΩΣΩ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΜΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KATHRINKATERINA ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPPLER ΣΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΗΤΡΙΚΗ (ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΑΒΙΛΗ, ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ 11, 210 6451132) ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΚΑ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ COOL.ΒΕΒΑΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ. EKANE 100Ε ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ DVD.
EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΙΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΣΤΙΚΕΣ!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ, ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΡΕΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ! ΠΑΝΤΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΑ ΠΛΕΝΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ.. Cool
ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ Η&Μ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ (ΣΤΑ Η&Μ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΜΜΑ). ΔΕΝ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΩΡΑΙΑ, ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 215994 ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ Η&Μ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΛΗΞΑ, ΠΟΣΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ? ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΥΠΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ.. ΕΝΝΟΩ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ? ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΕΦΑΚΙΑ.. ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΑ? ΣΟΡΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ.. ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΗ ΣΑΣ ΠΡΗΖΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!! Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fennnia έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.

ΣΩΣΩ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΜΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.. ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣΤΟΥ, ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΣΤΟ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Ή ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ Μ΄ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ.. Rolling Eyes Rolling Eyes

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
swsw έγραψε:
fennnia έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.

ΣΩΣΩ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΜΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.. ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣΤΟΥ, ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΣΤΟ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Ή ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ Μ΄ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ.. Rolling Eyes Rolling Eyes

ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΞΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΦΕ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΩ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΙΔΕ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΕ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΜΗ.ΕΓΩ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΑΝΕΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ.

ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟ ΕΝΤΥΝΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΕΣΑ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ.

silvina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα κορίτσια ! Και εγω ανήκω στη ομάδα αυτή! Γεννάω 1η Οκτώβρη κοριτσάκι!! Χαιρομαι που βρίσκομαι κοντά σας!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
IreneM έγραψε:Εγώ τα εβαλα στους 65 βαθμούς αλλά μετά απαραίτητα στο στεγνωτήριο. Εγώ εχω ετοιμάσει μερικά ρούχα και η τσαντα του μωρού είναι σχεδόν έτοιμη αλλά δεν τα έβαλα ακόμα σε τσάντα. Εγώ όμως δεν ετοιμάστηκα καθόλου. Την Τετάρτη πήρα κάτι παντοφλίτσες και σήμερα ένα ζευγάτι πυτζάμες. Όμως ούτε εσσώρουχα ούτε νυχτικά, ούτε σερβιέττες ούτε τίποτα.

ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!! ΜΑΝΑ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 215994 ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΑΠΛΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ Very Happy Respect
ΣΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ??? ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΟΥΜΕ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???
ΚΑΛΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ, ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΣΕΙΣ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ???
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ Ε???



Αγάπη μου καλά καλά δεν έχω στεγνωτήριο γιατι πήγε για διώρθωμα και ακόμη να επιστρεψει. έτσι ότι πλένω το παίρνω μέ το αυτοκίνητο δίπλα στην πεθερά μου τα στεγνώνω και τα φέρνω πίσω και τα σιδερώνω. Στο πρώτο μου παιδί κάπου διάβασα ότι είναι καλύτερα στο στεγνωτήριο εκτός από τα μικρώβια που χάνονται φεύγει και το χνούδι που μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα στα μωρά που έχουν άσμα. Ο μεγάλος μου γιός είχε άσμα μέχρι τα 8 του χρόνια. Έτσι απο συνήθεια τον πρώτο χρόνο απαραίτητα τα βρεφικά στο στεγνωτήριο

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Γεια σου Δεσποινακι!!!Ναι πιστευω στους 90 ειναι πολυ θα καταστραφουν τα ρουχαλακια,βραζουν εκει μεσα στην κυριολεξια!!

Γειά και σε σένα Anthaki μου!!

Πριν μερικές ώρες μας πήραν τηλ από το Prenatal ότι ήρθε το καροτσάκι μας, το πόρτ μπεμπέ μας, το καρεκλάκι του αυτοκινήτου μας και η τσαντούλα αλλάγματός μας!!! Πήγαμε και τα πήραμε! Τώρα έχουμε μια κουτάρα στο σαλόνι μας! Χιχιχιχι!!! Πήραμε και μια δωροεπιταγή των 52,90 ευρώ για επόμενη αγορά μας! Όλο και κάτι θα σκεφτώ να πάρω σε 3 μήνες από τώρα...!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Να το καροτσάκι μας! Σε αυτό το μπεζάκι το πήραμε!

Καλησπέρα σε όλες κοριτσάκια!!!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΑΝΤΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΑ ΠΛΕΝΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ.. Cool

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΛΗΞΑ, ΠΟΣΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ? ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΥΠΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ.. ΕΝΝΟΩ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ? ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΕΦΑΚΙΑ.. ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΑ? ΣΟΡΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ.. ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΗ ΣΑΣ ΠΡΗΖΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!! Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes [/quote]


Κοίτα όσο αφορά το μαλακτικό εγώ βάζω βρεφικό πάντα δεν μπορώ να μην βάλω μυρίζει βρέφος και είναι τόσο ωραίο.

Όσο για την κλίνικη εμάς στην Κύπρο δεν μας δίνουν τίποτα. Έτσι εγώ πρέπει να ετοιμάσω δύο τσάντες μια για μένα και μία για το μωρό. Εγώ επειδή θα κάνω καισαρική θα κάνω σίγουρα 4 μέρες στην κλινική ίσως και περισσότερες. 'Αρα υπολογίζω γύρω στα 10 φορμάκια και 10 φανελίτσες. Αν θέλεις έχω ετοιμάσει μια πρόχειρη λίτσα με αυτά που θα πάρω για να αρχίσω να ετοιμάζομαι να σας την στείλω.

Στα βρεφάκια τα κορμάκια είναι τα ιδια προτίμα μακό και καλύτερα απο το mothercare και θα τα βάζεται και μέρα και νύχτα. Βασικά θα τα βάζετε όλες τις ώρες και όπου και να πάτε. Είναι βολικά για το μωρό και για σένα αρχικά αυτά είναι αρκετά. Εγώ πήρα αρκετα και απο το Next (αλλά δεν ξερω αν έχετε στην Ελλάδα) Αυτά τα δύο καταστήματα η ποιότητα τους είναι αθάνατη τα έχω δοκιμασμένα και στα τρία παιδιά. Έχω κομάτι που το έβαλα και στον πρώτο και στον δευτερο και στον τρίτο.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Να και όλο το σετ μαζί!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:καλησπερα μανουλεσ ειναι καινουρια εδω στο forum και εχω και εγω πητ 14/9/11 !!!! αντε και κοντευουμε.....με το καλο σε ολεσ και με εναν πονο!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κοπέλα μου! Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!! Αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις? Φιλιά πολλά! Θα τα λέμε!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
silvina έγραψε:Καλησπερα κορίτσια ! Και εγω ανήκω στη ομάδα αυτή! Γεννάω 1η Οκτώβρη κοριτσάκι!! Χαιρομαι που βρίσκομαι κοντά σας!

Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!!!
Με το καλό το κοριτσάκι σου λοιπόν!!!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 417472

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fennnia μου καλησπέρα και σ' εσένα! Να μην σε παίρνει από κάτω κοπέλα μου! Όλα καλά θα πάνε! Θα το δεις! Λόγω της εγκυμοσύνης θα είναι!!! Θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλοριζικα οοοολα Δεσποινακι!!!Σιγουρα θα βρεις πολλα πραγματακια να παρεις ειμαι σιγουρη!... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 893968

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Καλοριζικα οοοολα Δεσποινακι!!!Σιγουρα θα βρεις πολλα πραγματακια να παρεις ειμαι σιγουρη!... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 893968

Ευχαριστώ κοπέλα μου!!!!!!!!!
Σίγουρα θα βρω διάφορα!
Δεν είναι και κανένα τεράστιο ποσό!!! Χιχιχιχι!!! Wink Wink

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελα ντε...δωρακι παντως ειναι Very Happy
Εγω ανυπομονω να παω την τριτη Ηρα να ψωνισω τα πραγματακια της!!θα παω να κοιταξω γιατι βγαινουν και οι καινουριες φθινοπωρινες συλλογες σε ρουχαλακια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 875502

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες με τέλεια διάθεση Laughing .
Despoinaki καλορίζικο και το καροτσάκι σας. Το πρωί πήγα στο Hondos εδώ στα Χανιά και ευτυχώς βρήκα τα σουτιέν εγκυμοσύνης - θηλασμού της Triumph. Πήρα ήδη ένα μαύρο και επειδή δεν είχαν άλλο στο χρώμα του δέρματος παράγγειλα άλλα 2. Το κράτημά τους είναι τέλειο, καμία σχέση με τα υπόλοιπα που κυκλοφορούν. Σε ευχαριστώ που μας τα έδειξες γιατί δε θα τα είχα πάρει χαμπάρι διαφορετικά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 417472

Σήμερα κλείσαμε τα έπιπλα (κρεβάτι, συρταριέρα, λίκνο) και όλα τα υπόλοιπα που θα χρειαστούμε για το μωράκι μας (προίκες, μπανάκι, ενδοσυννενοήση, θήλαστρα κλπ.). Μας βγήκε η ψυχή και μας άδειασε η τσέπη αλλά το ευχαριστηθήκαμε και εγώ και ο άντρας μου.
Έκανα και την υπερβολή μου με ένα κάθισμα - ρηλάξ που ερωτεύτηκα!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Ευτύχως που άρεσε και στον καλό μου και δε δυσκολεύτηκα να τον πείσω να το αγοράσουμε. Άμα θέλει η γυναίκα.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 604962 Wink Wink

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Ελα ντε...δωρακι παντως ειναι Very Happy
Εγω ανυπομονω να παω την τριτη Ηρα να ψωνισω τα πραγματακια της!!θα παω να κοιταξω γιατι βγαινουν και οι καινουριες φθινοπωρινες συλλογες σε ρουχαλακια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 875502

Άντε μπράβο! Καλά ψώνια λοιπόν την Τρίτη!!! Και στο Prenatal είδα φέραν τα χειμερινά ρουχαλάκια! Τώρα τα τακτοποιούσαν...!!! Εγώ από ρουχαλάκια είμαι σχεδόν κομπλέ! Άντε να χρειάζομαι δυο - τρία φορμάκια ακόμα για την αρχή!!

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ ακόμα δεν εχω φτιάξει τις τσάντες για το μαιευτήριο..Αλλα εχω απο χθς που πλενω φορμακια και ρουχαλακια του Ιωσηφ απο 0-3 μηνων γιατι τα μεγαλυτερα δεν βολευουν γιατι για τον Ιωσηφ 3μηνων ηταν καλοκαιρι ενω για τον μπεμπη θα ειναι χειμωνας.. Μου εδωσε κ η ξαδερφη μου ενα σκασμο φορμακια 0-6 γιατι ειναι ακριβως η ιδια εποχη (μη σου πω κ μηνας) με το γιο της οποτε μια χαρα...

Του ψωνισα την προικα του προχθες, την κουνια την ειχα παρει απο τα ΗΡΑ πριν κανα 2μηνο που ειχαν ανακαινιση και εβαλαν 50%

κατα τα αλλα δεν παιρνω τιποτα ακομα...

Παντως τα ρουχα του Jumbo ειναι οντως off στο μεγεθος. Εμεις εδω δεν εχουμε αλλα οσα μου εφεραν και ηταν πχ για 12 μηνων τα φοραγε στους 6 μηνες...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AntoniaA. έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες με τέλεια διάθεση Laughing .
Despoinaki καλορίζικο και το καροτσάκι σας. Το πρωί πήγα στο Hondos εδώ στα Χανιά και ευτυχώς βρήκα τα σουτιέν εγκυμοσύνης - θηλασμού της Triumph. Πήρα ήδη ένα μαύρο και επειδή δεν είχαν άλλο στο χρώμα του δέρματος παράγγειλα άλλα 2. Το κράτημά τους είναι τέλειο, καμία σχέση με τα υπόλοιπα που κυκλοφορούν. Σε ευχαριστώ που μας τα έδειξες γιατί δε θα τα είχα πάρει χαμπάρι διαφορετικά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 417472

Σήμερα κλείσαμε τα έπιπλα (κρεβάτι, συρταριέρα, λίκνο) και όλα τα υπόλοιπα που θα χρειαστούμε για το μωράκι μας (προίκες, μπανάκι, ενδοσυννενοήση, θήλαστρα κλπ.). Μας βγήκε η ψυχή και μας άδειασε η τσέπη αλλά το ευχαριστηθήκαμε και εγώ και ο άντρας μου.
Έκανα και την υπερβολή μου με ένα κάθισμα - ρηλάξ που ερωτεύτηκα!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Ευτύχως που άρεσε και στον καλό μου και δε δυσκολεύτηκα να τον πείσω να το αγοράσουμε. Άμα θέλει η γυναίκα.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 5 604962 Wink Wink

Καλορίζικα Αντωνία μου!!! Με το καλό να τα χαρεί το μωράκι σας! Πολύ ντιζαινάτο και το καρεκλάκι σας! Πως να μην πείσεις τον αντρούλη σου να το πάρετε? Σε αυτό το χρωματάκι το κλείσατε? Πολύ όμορφο! Μπράβο! Τα πήρατε στο σπίτι ή απλά κάνατε την παραγγελία? Θήλαστρο λέω να μην πάρω ακόμα! Και αν γίνει μια στραβή πχ και δεν έχω γάλα...??? Ούτε να το σκέφτομαι βέβαια! 2 φίλες μου που γέννησαν πάντως τελευταία... τζίφος από γάλα...!!! Άκουσα καλά λόγια για θήλαστρα madela! Έτσι νομίζω λέγονται! Το ηλεκτρικό από ότι είδαμε έχει γύρω στα 150 ευρώ! Εσείς ποιο πήρατε? Ηλεκτρικό ή χειροκίνητο?
Άντε μπράβο αφού βολεύτηκες με τα σουτιέν! Πήρες κανένα από αυτά που ανέβασα! Μάλλον θα πάρω και εγώ κανένα ακόμα! Θέλει να ξαναπάω καμιά φορά Hondos για να πάρω καμιά πυτζάμα ή νυχτικιά ακόμα, μερικά βρακάκια και ίσως κανένα σουτιέν ακόμα! Αααα θέλω και παντοφλίτσες! Καλοφόρετα λοιπόν!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojo_mama έγραψε:εγώ ακόμα δεν εχω φτιάξει τις τσάντες για το μαιευτήριο..Αλλα εχω απο χθς που πλενω φορμακια και ρουχαλακια του Ιωσηφ απο 0-3 μηνων γιατι τα μεγαλυτερα δεν βολευουν γιατι για τον Ιωσηφ 3μηνων ηταν καλοκαιρι ενω για τον μπεμπη θα ειναι χειμωνας.. Μου εδωσε κ η ξαδερφη μου ενα σκασμο φορμακια 0-6 γιατι ειναι ακριβως η ιδια εποχη (μη σου πω κ μηνας) με το γιο της οποτε μια χαρα...

Του ψωνισα την προικα του προχθες, την κουνια την ειχα παρει απο τα ΗΡΑ πριν κανα 2μηνο που ειχαν ανακαινιση και εβαλαν 50%

κατα τα αλλα δεν παιρνω τιποτα ακομα...

Παντως τα ρουχα του Jumbo ειναι οντως off στο μεγεθος. Εμεις εδω δεν εχουμε αλλα οσα μου εφεραν και ηταν πχ για 12 μηνων τα φοραγε στους 6 μηνες...

Γειά σου Jojo mama μου! Τι κάνεις? Άρχισες τα πλυσίματα ε? Εμένα προσφέρθηκε η μανούλα μου να τα πλένει και να τα ετοιμάσει αλλά λέμε να το αφήσουμε για λίγο πιο μετά! Θα δείξει! Μια χαρά τότε...!!! Και εσύ φουλ από ρουχάκια είσαι!
Πως είναι η κούνια που πήρατε από ΗΡΑ? Μπας και την δω στην σελίδα! Καλορίζικη λοιπόν!!! Με το καλό να την χαρεί το μωράκι σας!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις