Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DESPOINAKI ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΡΕΛΗ ΜΠΙΡΙΜΠΑ ΜΕ ΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΤΩΡΑ ΕΦΥΓΑΝ ΟΛΟΙ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ Η ΟΧΙ?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ίσως καλύτερα είναι να μην βάλουμε μαλακτικό! Ξέρω και εγώ...???
Από τα Lenor αυτά που ξεχώρισα Swsw μου είναι πρώτα το μωβ και μετά το μπλέ! Το σπίτι μας αυτή τη στιγμή έχει και από τα δυο!
Σας φιλώ προς το παρόν μανούλες με τα μπεμπάκια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας καληνυχτίζουμε κουκλίτσες εγώ και η μπεμπούλα!
Τα λέμε αύριο από το γραφείο!
Φιλάκια πολλά!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλίτσες όμορφες!
Τι κάνετε?
Εγώ έφτασα στο γραφείο και αναμένω να περάσουν οι ώρες και οι μέρες!
4 και σήμερα!
Έφερα και το χαρτί του ΙΚΑ μπας και βρω κανέναν να μου το υπογράψει...!!!
Να τελειώνουμε και με αυτό!
Αύριο μπαίνω στον 8ο! Τρομερό!!! Πως περνάει έτσι ο καιρός? Για πότε θα περάσουν και αυτά τα δυο μηνάκια...!!! Ούτε θα το καταλάβουμε...!!! ... Και αν είναι δύο μηνάκια...!!! Μπορεί και λιγότερος καιρός...!!!
Τι νύστα είναι αυτή που έχω πάλι...???
Καλά ξυπνούσα στην αδειούλα μου 11 η ώρα...!!! Αυτό το 7 είναι πολύ βάναυσο... αλλά ας συνηθίζω καλύτερα...!!! Δεν αργεί να έρθει η μπεμπούλα μας...!!!
Τι καλά να είναι σχετικά ήσυχο μωράκι σαν την μανούλα και τον μπαμπάκα της...!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! Smile ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.

nicky


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα Κορίτσια. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 328109

Εγώ έχω πλύνει ήδη 2 πλυντήρια και έβαλα μαλακτικό. Ποιό λίγο φυσικά από ότι γράφει στην δοσολογία. Δεν μυρίζει σχεδον καθόλου αλλά είναι μαλακούλλικα..............
Όπως λέει και η Tzef τα σιδερώνω μέσα-έξω και μετά από ένα μήνα περίπου που θα τα φορέσουν θα είμαστε ΟΚ νομίζω.

Βρε κορίτσια τα υφάσματα του καροτσιού πρέπει να τα πλύνουμε???????????

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!! Smile ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.


Καλημέρα Tzef μου!
Τι κάνεις?
Πότε είπαμε γυρνάτε?
Ελπίζω να περνάτε πολύ όμορφα!!!
Και η αδερφούλα σου ακόμα εκεί?
Φιλιά!!!!!!
Τώρα για το μαλακτικό το σκέφτομαι πολύ!!!
Την μια λέω θα βάλω… την άλλη όχι…!!! Θα δείξει…!!!
Στην τελική αν δω ότι το πειράζει κάτι το κόβω…!!!


bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!! Τι κάνετε κορίτσια;
Σημερα πήγα ΙΚΑ και κατεθεσα τα χαρτιά μου. Εκανα....3 λεπτα ακριβως...Ε, ρε τι ωραια που ειναι το δημοσιο τον Αυγουστο!! Μου ειπαν οτι θα μπουν στο λογαριασμό μου ή 1η Σεπτέμβρη ή 15. Θέλω να ελπίζω 1η!
Πολύ ωραια ολα τα πραγματακια κοριτσακια μου. Αντε καλοριζικα! Εγω δεν εχω πάρει ακομα τιποτα καινουριο του μπέμπη. Μαλλον αυτη την βδομαδα θα κανω εξορμηση. Μαλακτικό, δεν έβαζα και δεν βαζω ακομα και τωρα που η μικρη ειναι 2+ , γιατι ειναι παρα πολύ ευαισθητη!!
Στη δουλεια ειμαστε 3 και ο κουκος. Κοβουμε βολτες απο γραφειο σε γραφειο.
Τελος να καλοσωρισω όλα τα καινουρια κορίτσια!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nicky έγραψε:Καλημέρα Κορίτσια. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 328109

Εγώ έχω πλύνει ήδη 2 πλυντήρια και έβαλα μαλακτικό. Ποιό λίγο φυσικά από ότι γράφει στην δοσολογία. Δεν μυρίζει σχεδον καθόλου αλλά είναι μαλακούλλικα..............
Όπως λέει και η Tzef τα σιδερώνω μέσα-έξω και μετά από ένα μήνα περίπου που θα τα φορέσουν θα είμαστε ΟΚ νομίζω.

Βρε κορίτσια τα υφάσματα του καροτσιού πρέπει να τα πλύνουμε???????????

Καλημέρα Nicky μου! Τι κάνεις?
Με τι μάρκα απορρυπαντικό και μαλακτικό τα έπλυνες?
Τα υφάσματα του καροτσιού δεν νομίζω να τα πλύνω! Δεν το είχα σκεφτεί καν! Λογικά θα βάζω ένα σεντονάκι και πάνω το μωρό! Οι άλλες μανούλες τι θα κάνετε?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:Καλημέρα!!! Τι κάνετε κορίτσια;
Σημερα πήγα ΙΚΑ και κατεθεσα τα χαρτιά μου. Εκανα....3 λεπτα ακριβως...Ε, ρε τι ωραια που ειναι το δημοσιο τον Αυγουστο!! Μου ειπαν οτι θα μπουν στο λογαριασμό μου ή 1η Σεπτέμβρη ή 15. Θέλω να ελπίζω 1η!
Πολύ ωραια ολα τα πραγματακια κοριτσακια μου. Αντε καλοριζικα! Εγω δεν εχω πάρει ακομα τιποτα καινουριο του μπέμπη. Μαλλον αυτη την βδομαδα θα κανω εξορμηση. Μαλακτικό, δεν έβαζα και δεν βαζω ακομα και τωρα που η μικρη ειναι 2+ , γιατι ειναι παρα πολύ ευαισθητη!!
Στη δουλεια ειμαστε 3 και ο κουκος. Κοβουμε βολτες απο γραφειο σε γραφειο.
Τελος να καλοσωρισω όλα τα καινουρια κορίτσια!!

Μια χαρά σε βρίσκω bouba μου!
Καλημέρα κιόλας!
Γι' αυτό θέλω να πετύχω και εγώ τον εργοδότη μου αυτή την εβδομάδα για να μου υπογράψει τα χαρτιά μου μπας και δεν πετύχω πολύ κόσμο στο ΙΚΑ!
Λογικά άκουσα ότι κάνουν κανένα μήνα για να βάλουν τα χρήματα πλέον! Σου έβγαλαν και το ποσό? Το γνωρίζεις δηλαδή από τώρα το ποσό που θα μπει στον λογαριασμό σου?
Με το καλό κοπέλα μου να το πάρεις και με το καλό να αρχίσεις και τις ετοιμασίες για τον ερχομό του μωρού σου!
Θέλει κάτι άλλο εκτός από:
1. Βιβλιάριο ασθενείας
2. 200 ένσημα από τα 2 τελευταία χρόνια (τα είχες μαζί σου ή τα έβγαλες εκείνη την ώρα)?
3. Φωτοτυπία την πρώτη σελίδα βιβλιαρίου τραπέζης (Εθνική) που πρώτο όνομα είσαι εσύ
4. Βεβαίωση κυοφορίας (αυτή που μας έδωσε ο γιατρός του ΙΚΑ και την συμπλήρωσε ο γιατρός του ΙΚΑ, ο εργοδότης μας και εμείς)
5. Φωτοτυπία ταυτότητας

Ξεχνάω κάτι?

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι δεν σου λενε ουτε ποσό, ουτε τιποτα, δυστηχως.
εγω πηγα με το βιβλιαριο ασθενειας,βεβαιωση γιατρου-εργοδοτη, φωτοτυπια πρωτης σελιδας απο βιβλιαριο τραπεζης (οποιαδηποτε τραπεζα, αρκει πρωτο ονομα να εισαι εσυ), εναν λ/σμο ΔΕΚΟ (για να δουν σε ποια διευθυνση θα σου στειλουν τα χαρτια) αν ο λογαριασμος δεν ειναι στο ονομα σου, αλλα στου συζυγου θελει και εκκαθαριστικο εφοριας, και φωτοτυπια ταυτοτητας. Ενσημα δεν πηγα γιατι ουτως ή αλλως τα βλεπουν απο μεσα

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:οχι δεν σου λενε ουτε ποσό, ουτε τιποτα, δυστηχως.
εγω πηγα με το βιβλιαριο ασθενειας,βεβαιωση γιατρου-εργοδοτη, φωτοτυπια πρωτης σελιδας απο βιβλιαριο τραπεζης (οποιαδηποτε τραπεζα, αρκει πρωτο ονομα να εισαι εσυ), εναν λ/σμο ΔΕΚΟ (για να δουν σε ποια διευθυνση θα σου στειλουν τα χαρτια) αν ο λογαριασμος δεν ειναι στο ονομα σου, αλλα στου συζυγου θελει και εκκαθαριστικο εφοριας, και φωτοτυπια ταυτοτητας. Ενσημα δεν πηγα γιατι ουτως ή αλλως τα βλεπουν απο μεσα

Γιατί θέλουν λογαριασμό ΔΕΚΟ?
Ποια χαρτιά θα μου στείλουν σπίτι?
Οι λογαριασμοί δεν έρχονται στο όνομα μου ή το όνομα του αντρός μου αλλά στο όνομα του πεθερού μου που είναι το σπίτι μας στο όνομά του! Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Μήπως γνωρίζεις?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DESPOINAKI ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11 ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ RESORT ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΙΔΟΧΕΙΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΘΗΝΑ.

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:DESPOINAKI ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11 ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ RESORT ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΙΔΟΧΕΙΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΘΗΝΑ.

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.

Mια χαρά Tzef μου!
Κοιτάξτε να το απολαύσετε!
Οπότε έχετε μέλλον ακόμα...!!!
Αυτά είναι...!!!!
Καλή ξεκούραση κουκλίτσα!!!!!!
Καλό ταξίδι να έχετε!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινα στο σπιτι σου στελνουν τα χαρτια της αποφασης κυοφοριας. Δεν ξερω τι γινεται σε αυτη την περιπτωση. Δεν εχετε καποιο λογαριαμο που να ερχεται στο ονομα σας; Δεν ξερω μηπως κανει απο κινητο για παραδειγμα, αλλα ρωτα. ή απο το εκκαθαριστικο της εφοριας, που φαινεται και η διευθυνση.
tzef μου μια χαρα σε βρισκω. Καλη ξεκουραση να εχεις.

nicky


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα Nicky μου! Τι κάνεις?
Με τι μάρκα απορρυπαντικό και μαλακτικό τα έπλυνες?
Τα υφάσματα του καροτσιού δεν νομίζω να τα πλύνω! Δεν το είχα σκεφτεί καν! Λογικά θα βάζω ένα σεντονάκι και πάνω το μωρό! Οι άλλες μανούλες τι θα κάνετε?[/quote]

Καλά είμαι despoinaki μου.
Αραχτή στον κανάπέ προς το παρόν. Μετά σίδερο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 517142
Εσύ??? Άντε υπομονή και 4 μερούλες σου έμειναν.............

Εγώ τα έπλυνα με προιόντα Proderm. Είναι πολύ διακριτική η μυρωδιά του.
Όσο για το καρότσι και εγώ έτσι σκεφτόμουνα, να βάζω σεντονάκι αλλά διάβασα άλλες κοπέλες που τα έπλυναν και σκέφτομαι.......

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nicky έγραψε:Καλημέρα Nicky μου! Τι κάνεις?
Με τι μάρκα απορρυπαντικό και μαλακτικό τα έπλυνες?
Τα υφάσματα του καροτσιού δεν νομίζω να τα πλύνω! Δεν το είχα σκεφτεί καν! Λογικά θα βάζω ένα σεντονάκι και πάνω το μωρό! Οι άλλες μανούλες τι θα κάνετε?

Καλά είμαι despoinaki μου.
Αραχτή στον κανάπέ προς το παρόν. Μετά σίδερο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 517142
Εσύ??? Άντε υπομονή και 4 μερούλες σου έμειναν.............

Εγώ τα έπλυνα με προιόντα Proderm. Είναι πολύ διακριτική η μυρωδιά του.
Όσο για το καρότσι και εγώ έτσι σκεφτόμουνα, να βάζω σεντονάκι αλλά διάβασα άλλες κοπέλες που τα έπλυναν και σκέφτομαι.......[/quote]

Μια χαρά σε βρίσκω στον καναπέ!!! Το σίδερο άστο για μετά...!!!
Μόνο αυτό μας λείπει να πλένουμε...!!!
Ένα κάρο έχω να πλύνω...!!! Να φανταστείς η αδερφή μου δουλεύει στα GAP και στις εκπτώσεις πήραμε πολλά ρουχάκια που τα είχαν βγάλει σε πολύ καλή τιμή! Και για 6-9 μηνών να φανταστείς! Αλλά αυτά μάλλον δεν θα τα πλύνω...!!! Τώρα η μανούλα μου ξεκίνησε να μου πλένει αυτά που θα πάρω μαζί μου στην κλινική...!!! Πχ τις νυχτικιές και τις ρομπίτσες μου...!!! Ελληνίδα μάνα αθάνατη!!! Πρώτη στην βοήθεια...!!!
Δηλαδή το Proderm έχει διακριτικό άρωμα? Και εγώ περίμενα ότι θα μύριζε έντονα μωρουδίλα...!!!! confused confused affraid affraid pale pale

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσίκια!! Τελικά και εγώ Proderm κατέληξα να πάρω (σκόνη και μαλακτικό), αν και άκουσα ότι και τα Planet (Baby) είναι καλά. Την επόμενη φορά θα τα δοκιμάσω και αυτά. Και βέβαια απλώς τα αγόρασα και τα πήγα στο πατρικό μου. Από εδώ και πέρα αναλαμβάνει η μανούλα μου!!! Wink Wink Wink .

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ Very Happy
ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Shocked ΠΩΣ ΚΥΛΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΡΟΔΕΡΜ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΜΕΤΑ PERSIL BABY. ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ARIEL BABY K ΜΥΡΙΖΕΙ ΣΟΥΠΕΡ!!

Κ ΕΓΩ ΦΑΝ ΤΟΥ SOYPLINE MISTRAL EIMAI ΚΑΙ ΤΟΥ LENOR ΦΥΣΙΚΑ. ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥΣ Wink

ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΤΑ ΒΑΖΩ Κ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Wink
ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΛΕΝΩ Η ΜΟΥΡΛΗ!!!! ΚΟΛΛΗΜΑ Rolling Eyes
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 517142 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ Very Happy
ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Shocked ΠΩΣ ΚΥΛΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΡΟΔΕΡΜ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΜΕΤΑ PERSIL BABY. ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ARIEL BABY K ΜΥΡΙΖΕΙ ΣΟΥΠΕΡ!!

Κ ΕΓΩ ΦΑΝ ΤΟΥ SOYPLINE MISTRAL EIMAI ΚΑΙ ΤΟΥ LENOR ΦΥΣΙΚΑ. ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥΣ Wink

ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΤΑ ΒΑΖΩ Κ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Wink
ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΛΕΝΩ Η ΜΟΥΡΛΗ!!!! ΚΟΛΛΗΜΑ Rolling Eyes
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 517142 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472

Πω πω!! Στον μήνα σου ε?
Τρομερό...!!! Σαν νεράκι περνάει ο καιρός...!!!
Με το καλό Αγάπη μου!! Καλημέρα κιόλας...!!!
Και τι ωραία φώτο είναι αυτή... μαμά και κόρη... και μπεμπούλης... μην τον ξεχνάμε...!!!
Δηλαδή Αγάπη μου το ARIEL baby μυρίζει πιο έντονα και πιο ωραία από το Proderm?
Έχω κόλλημα εγώ με τις ωραίες μυρωδιές!
Αν δεν μυρίζει τίποτα το ρούχο μετά το πλύσιμο τα νεύρα με πιάνουν...!!! Νομίζω ότι είναι άπλυτο!!! Κόλλημα παιδί μου...!!! Τι να πεις...!!!
Καλό κουράγιο με το σίδερο!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AntoniaA. έγραψε:Καλημέρα κοριτσίκια!! Τελικά και εγώ Proderm κατέληξα να πάρω (σκόνη και μαλακτικό), αν και άκουσα ότι και τα Planet (Baby) είναι καλά. Την επόμενη φορά θα τα δοκιμάσω και αυτά. Και βέβαια απλώς τα αγόρασα και τα πήγα στο πατρικό μου. Από εδώ και πέρα αναλαμβάνει η μανούλα μου!!! Wink Wink Wink .

Καλημέρα Αντωνία μου!
Δικιά μου είσαι εσύ...!!!
Το πλύσιμο το αναλαμβάνουν οι μανούλες...!!!
Μήπως μας κακοέμαθαν...??? Χιχιχιχι!!!
Θα τα πάρουμε και έτοιμα, πλυμένα, σιδερωμένα...!!!
Αυτά είναι...!!! Embarassed Embarassed Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 654316 cheers ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 4872

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι τα εκανα ολα μονη μου. με κουράζει βεβαια, αλλα τα απολαμβανω κιολας. προδερμ χρησιμοποιησα εγω

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσάκια... δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε εσάς αυτό που θα σας περιγράψω...!!!
Ώρες ώρες ακούω διάφορα μέσα από την κοιλίτσα μου!!!
Λογικά πρέπει να είναι το αμνιακό υγρό! Τι ναπω? Ίσως και κάποιος ήχος από τα κοκκαλάκια της μπέμπας!
Αφού να φανταστείτε ακούει αυτούς τους ήχους και όποιος κάθεται δίπλα μου!
Στομάχι δεν είναι σίγουρα πάντως!
Μου λέει ο αντρούλης μου εσύ το έκανες αυτό?
Όχι λέω η έρμη...!!! Η μπέμπα...!!! Χιχιχι!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κολυμπαει το μαναρακι σου. εγω δεν ακουω παντως τιποτα.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:κολυμπαει το μαναρακι σου. εγω δεν ακουω παντως τιποτα.

Θα μας βγεί δεινή κολυμβήτρια δηλαδή...!!! Χιχιχιχι!!! Αχ το καλό μας...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις