Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:καλημερα κοριτσια...σημερα παω να κανω το doppler μου! 34 βδομαδων αντε να δω πηρε κανα γραμμαριο η μπεμπα μου γιατι ειναι μικρουλα ακομα! 2000 κιλακια!!! μακαρι να ειναι ολα καλα! μα τι ανχος και αυτο μετα απο 3 παιδια !!! ουτε στο πρωτο μου δεν εκανα ετσι! τελικα καλητερα να μην ξερεις πολλα παρα να ξερεις και να κανεις διαφορες σκεψεις!!! καλημερα μερα να εχετε ολεςςς και να φατε πολλες κλοτσιες σημερα απο τα μπεμπακια σας!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 215994

Καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου!
Όλα καλά θα πάνε!
Θα περιμένουμε νέα σου!
Πολλές μπουνίτσες και κλοτσίτσες σου εύχομαι να φας και εσύ από την μπεμπούλα σου!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
IreneM έγραψε:Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε και έμεις γιατρό σήμερα και μετά λέω να πάω κανένα περίπατο απο ορισμένα καταστήματα να ψωνίσω τίποτα αναγκαία για την κλινική. Δεν ξέρω αλλά κάτι μου λέει ότι θα γεννήσω μέσα στον Αύγουστο. Ίσως επειδή είναι πολύ χαμηλά ή η ζέστη που είναι ανυπόφορη δεν ξέρω αλλά δεν μπορώ να κινηθώ. Μόνο τα απαραίτητα κάνω. Έχω και το γίο μου τον μικρό να θέλει αγκαλίτσες και να τον παιρνω πάνω μου και δεν θέλω να του τα στερώ για να μην έχω προβλημα μεγάλο ζήλιας. γιατί ένα πρόβλημα θα το έχω είμαι σίγουρη.

Καλά αποτελέσματα και σε εσένα IreneM μου!
Γιατί βρε μέσα στον Αύγουστο?
Έχουμε ακόμα...!!!
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ άρχισα να νιώθω πιο βαριά τώρα!
Χτες όταν ξάπλωνα στον καναπέ και μετά σηκωνόμουν πονούσαν οι γοφοί μου!
Τώρα δεν παίρνω και όρκο...!!!
Μπορεί να ήταν και η λεκάνη μου!
Μάλλον προετοιμάζεται το σώμα για την μεγάλη στιγμή!
Καλά ψώνια κιόλας! Τι σκέφτεσαι να πάρεις?
Ίσως πάω καμιά βολτίτσα και εγώ σήμερα να δω για καμία νυχτικούλα ακόμα ή πιζάμα, κανένα βρακάκι, έχω και μια δωροεπιταγή από τα prenatal 53 ευρώ...!!! Κάπου θα χρειαστεί και αυτή!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες τσούπρες!
Σε εσάς και στα μωράκια σας!!!
Όταν πήγα στην γιατρό μου την Πέμπτη την πήρε τηλ. μια κοπέλα που παρακολουθεί έγκυος και τις είπε ότι βγήκαν οι αιματολογικές τις εξετάσεις και ο αιματοκρίτης της ήταν 27. Μόλις το άκουσε η γιατρός μου φρίκαρε! Της λέει θα τρως αυτά και μετά από μια εβδομάδα θα επαναλάβεις την εξέταση! Αν τα αποτελέσματα είναι πάλι τόσο χαμηλά θα βάλουμε αίμα! Τρόμαξα μόνο που το άκουσα! Ο δικός μου αιματοκρίτης την προηγούμενη φορά πρέπει να ήταν γύρω στο 34. Πήρα ένα φυσικό χυμό και πίνω πρωί πρωί γιατί να με πάει...!!! Έχω να κάνω και εξετάσεις σε καμιά εβδομάδα...!!! Η αλήθεια είναι ότι έχω και καιρό να φάω κόκκινο κρέας...!!! Παναγίτσα μου! Όλα καλά να είναι..!!! Θα έχει πέσει φαντάζομαι αλλά ας μην είναι πολύ! Και πάνω από 2 χάπια σίδηρο δεν έχει νόημα να μας δώσουν γιατί ο οργανισμός μας δεν θα πάρει περισσότερο από αυτό που παίρνει από τα 2 χάπια...!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Τι κανετε κορίτσια; Ετοιμαζόμαστε όλες σιγα σιγα,ε;
Εχθές έκανα το ντοπλερ. Όλα μια χαρά πήγαν. Ο κυριος εχει φτάσει τα 2 κιλα, και ειναι όλες οι μετρησεις στα φυσιολογικά του. Για την υδρονεφρωση, μας είπε οτι αρχισε να απορροφάτε σιγά σιγά, χωρίς να εχει φύγει ακόμα τελείως. Δεν αγχωσε ούτε τον γιατρό μου, ουτε αυτόν που μας εκανε τον υπερηχο, και μου ειπε οτι μεχρι τέλος μπορεί να εχει απορροφηθει τελείως. Μόλις με το καλό γεννηθεί ο μπέμπης θα του κάνουν και εναν υπέρηχο νεφρων για να ειμαστε σιγουροι. Αγχωνομαι λίγο αλλα κατι παραπάνω θα ξερουν αυτοί!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:Καλημέρα! Τι κανετε κορίτσια; Ετοιμαζόμαστε όλες σιγα σιγα,ε;
Εχθές έκανα το ντοπλερ. Όλα μια χαρά πήγαν. Ο κυριος εχει φτάσει τα 2 κιλα, και ειναι όλες οι μετρησεις στα φυσιολογικά του. Για την υδρονεφρωση, μας είπε οτι αρχισε να απορροφάτε σιγά σιγά, χωρίς να εχει φύγει ακόμα τελείως. Δεν αγχωσε ούτε τον γιατρό μου, ουτε αυτόν που μας εκανε τον υπερηχο, και μου ειπε οτι μεχρι τέλος μπορεί να εχει απορροφηθει τελείως. Μόλις με το καλό γεννηθεί ο μπέμπης θα του κάνουν και εναν υπέρηχο νεφρων για να ειμαστε σιγουροι. Αγχωνομαι λίγο αλλα κατι παραπάνω θα ξερουν αυτοί!

2 κιλά έγινε το θρεφταράκι σου έ?
Μια χαρά κοπέλα μου!
Καλημέρα κιόλας!
Πάντα έτσι καλά αποτελέσματα να έχεις... και μέχρι να γεννήσεις να μην υπάρχει ίχνος υδρονέφρωσης!
Να μην το σκέφτεσαι καθόλου!
Όλα καλά θα πάνε!
Αφού είναι και οι γιατροί ήρεμοι... όλα καλά!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Κοριτσια bouba και εμεις εχουμε υδρονεφρωση την βρηκαν στην β επιπεδου.Ο γιατρός μου ειπε οτι ειναι σε φυσιολογικα πλαισια αλλα προς τα πανω αλλα μου ειπε να μην ανυσυχω.Τι κανετε πολλες προετοιμασιες βλεπω και ανχωνομαι εγω προς το παρων χαλαρωνω

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με καθυσηχάζει που μου ειπαν οτι εχει αρχισει ηδη να απορροφάτε. ελπίζω όλα να είναι καλά!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλα καλά θα πάνε για όλα τα νινάκια μας!!!
Έχετε την θετική μου σκέψη!!!!!!!!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακι μου καλημερα σας τι μου κανετε?σας εχω χασει και γενικα εχω μπερδευτει που γραφουμε τι γινεται στο φορουμ καπου εβγαζε 54 σελιδες για την ομαδα την δικη μας και τωρα μονο 7 τι εχω χασει???βεβαια εχω καιρο να μπω γιατι προεκυψαν διαφορα αλλα ας με ενημερωσει καποια φιλη...Εγω σημερα μπηκα στην 35 εβδομαδα με π.η.τ 14 Σεπτεμβρη,συσπασεις εχω απο τον 7 και δεν μου εδωσε η γιατρος τιποτα μονο μου ειπε τωρα πριν απο λιγες ημερες που πονουσα πολυ να παρω trofocard 3 την ημερα για 3 μερες αρχικα και μετα 1 και ξεκουραση.....επισης καθολου μπανια κατι το οποιο με στεναχωρησε γιατι ηταν το μονο μου μου ανακουφιζε τη μεση.... Sad Sad κατα τα αλλα κοριτσακια μου στο Ελενα που θα γεννησω δεν κανει ο γιατρος μου επισκληριδιο(εχω και 2 κοιλες στην μεση και δεν ξερω αν παιζει και αυτο ρολο) και ΦΟΒΑΜΑΙ!!!μου εχει γινει εμμονη αυτο με τους πονους διαβαζω και ιστοριες τοκετου και ολες ειναι με επισκληριδιο......τι να κανω????απ την αλλη δεν περνανε οι μερες με τιποτα δεν κοιμαμαι καθολου καλα τα βραδια απο τους πονους της πλατης δεν βολευομαι και παω συνεχεια τουαλετα...Σας ζαλισα το ξερω αλλα ηθελα να τα πω γιατι ξερω οτι με καταλαβαινετε..Ευχαριστω και καλη δυναμη σε ολες τις εγγυουλες! Wink Wink Wink Wink

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ranou έγραψε:Κοριτσακι μου καλημερα σας τι μου κανετε?σας εχω χασει και γενικα εχω μπερδευτει που γραφουμε τι γινεται στο φορουμ καπου εβγαζε 54 σελιδες για την ομαδα την δικη μας και τωρα μονο 7 τι εχω χασει???βεβαια εχω καιρο να μπω γιατι προεκυψαν διαφορα αλλα ας με ενημερωσει καποια φιλη...Εγω σημερα μπηκα στην 35 εβδομαδα με π.η.τ 14 Σεπτεμβρη,συσπασεις εχω απο τον 7 και δεν μου εδωσε η γιατρος τιποτα μονο μου ειπε τωρα πριν απο λιγες ημερες που πονουσα πολυ να παρω trofocard 3 την ημερα για 3 μερες αρχικα και μετα 1 και ξεκουραση.....επισης καθολου μπανια κατι το οποιο με στεναχωρησε γιατι ηταν το μονο μου μου ανακουφιζε τη μεση.... Sad Sad κατα τα αλλα κοριτσακια μου στο Ελενα που θα γεννησω δεν κανει ο γιατρος μου επισκληριδιο(εχω και 2 κοιλες στην μεση και δεν ξερω αν παιζει και αυτο ρολο) και ΦΟΒΑΜΑΙ!!!μου εχει γινει εμμονη αυτο με τους πονους διαβαζω και ιστοριες τοκετου και ολες ειναι με επισκληριδιο......τι να κανω????απ την αλλη δεν περνανε οι μερες με τιποτα δεν κοιμαμαι καθολου καλα τα βραδια απο τους πονους της πλατης δεν βολευομαι και παω συνεχεια τουαλετα...Σας ζαλισα το ξερω αλλα ηθελα να τα πω γιατι ξερω οτι με καταλαβαινετε..Ευχαριστω και καλη δυναμη σε ολες τις εγγυουλες! Wink Wink Wink Wink

Ranou μου καλημέρα! Τι κάνεις κοπέλα μου? Έφτασες στις 35 εβδομάδες ε? Άντε τίποτα δεν έμεινε? Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Μην κάθεσαι και διαβάζεις τώρα ιστορίες τοκετού και αγχώνεσαι…!! Αυτό το πράγμα που δεν κάνουν επισκληρίδιο στα Δημόσια Νοσοκομεία πολύ με τσαντίζει! Τι είναι δηλαδή? Είδος πολυτελείας? Καλά κατάλαβα? Αυτό λες? Θα γεννήσεις σε Δημόσιο και δεν βάζουν επισκληρίδιο? Εσύ να σκέφτεσαι ότι θα γεννήσεις σχετικά εύκολα…!!! Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο? Σε περίπτωση που δεν θέλεις ούτε να τον σκέφτεσαι τον πόνο υπάρχει περίπτωση να σε βάλει ο γιατρός σου για γέννα με καισαρική? Εκεί νομίζω βάζουν επισκληρίδιο και στο Δημόσιο! Αν και κάπου είχα ακούσει ότι χρησιμοποιούν και την επισκληρίδιο στο Δημόσιο στις φυσιολογικές γέννες αλλά την πληρώνεις έξτρα! Νομίζω 200 ευρώ! Μήπως δεν σου την κάνει καθαρά και μόνο για το πρόβλημα που έχεις στην μέση!? Για τις κοίλες λέω…!!!
Το μωράκι σου τώρα πόσα κιλά είναι?
Το trofocard ή όπως αλλιώς το λένε μαγνήσιο δεν είναι?
Εμένα μου το έδωσε γιατί με είχε πιάσει μια κράμπα στα πλευρά! Από τότε παίρνω 2 την ημέρα! Ένα πρωί και ένα βράδυ...!!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
Ranou έγραψε:Κοριτσακι μου καλημερα σας τι μου κανετε?σας εχω χασει και γενικα εχω μπερδευτει που γραφουμε τι γινεται στο φορουμ καπου εβγαζε 54 σελιδες για την ομαδα την δικη μας και τωρα μονο 7 τι εχω χασει???βεβαια εχω καιρο να μπω γιατι προεκυψαν διαφορα αλλα ας με ενημερωσει καποια φιλη...Εγω σημερα μπηκα στην 35 εβδομαδα με π.η.τ 14 Σεπτεμβρη,συσπασεις εχω απο τον 7 και δεν μου εδωσε η γιατρος τιποτα μονο μου ειπε τωρα πριν απο λιγες ημερες που πονουσα πολυ να παρω trofocard 3 την ημερα για 3 μερες αρχικα και μετα 1 και ξεκουραση.....επισης καθολου μπανια κατι το οποιο με στεναχωρησε γιατι ηταν το μονο μου μου ανακουφιζε τη μεση.... Sad Sad κατα τα αλλα κοριτσακια μου στο Ελενα που θα γεννησω δεν κανει ο γιατρος μου επισκληριδιο(εχω και 2 κοιλες στην μεση και δεν ξερω αν παιζει και αυτο ρολο) και ΦΟΒΑΜΑΙ!!!μου εχει γινει εμμονη αυτο με τους πονους διαβαζω και ιστοριες τοκετου και ολες ειναι με επισκληριδιο......τι να κανω????απ την αλλη δεν περνανε οι μερες με τιποτα δεν κοιμαμαι καθολου καλα τα βραδια απο τους πονους της πλατης δεν βολευομαι και παω συνεχεια τουαλετα...Σας ζαλισα το ξερω αλλα ηθελα να τα πω γιατι ξερω οτι με καταλαβαινετε..Ευχαριστω και καλη δυναμη σε ολες τις εγγυουλες! Wink Wink Wink Wink

Ranou μου καλημέρα! Τι κάνεις κοπέλα μου? Έφτασες στις 35 εβδομάδες ε? Άντε τίποτα δεν έμεινε? Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Μην κάθεσαι και διαβάζεις τώρα ιστορίες τοκετού και αγχώνεσαι…!! Αυτό το πράγμα που δεν κάνουν επισκληρίδιο στα Δημόσια Νοσοκομεία πολύ με τσαντίζει! Τι είναι δηλαδή? Είδος πολυτελείας? Καλά κατάλαβα? Αυτό λες? Θα γεννήσεις σε Δημόσιο και δεν βάζουν επισκληρίδιο? Εσύ να σκέφτεσαι ότι θα γεννήσεις σχετικά εύκολα…!!! Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο? Σε περίπτωση που δεν θέλεις ούτε να τον σκέφτεσαι τον πόνο υπάρχει περίπτωση να σε βάλει ο γιατρός σου για γέννα με καισαρική? Εκεί νομίζω βάζουν επισκληρίδιο και στο Δημόσιο! Αν και κάπου είχα ακούσει ότι χρησιμοποιούν και την επισκληρίδιο στο Δημόσιο στις φυσιολογικές γέννες αλλά την πληρώνεις έξτρα! Νομίζω 200 ευρώ! Μήπως δεν σου την κάνει καθαρά και μόνο για το πρόβλημα που έχεις στην μέση!? Για τις κοίλες λέω…!!!
Το μωράκι σου τώρα πόσα κιλά είναι?
Το trofocard ή όπως αλλιώς το λένε μαγνήσιο δεν είναι?
Εμένα μου το έδωσε γιατί με είχε πιάσει μια κράμπα στα πλευρά! Από τότε παίρνω 2 την ημέρα! Ένα πρωί και ένα βράδυ...!!!

Δεσποινακι μου πραγματι μαγνησιο ειναι και μου το εδωσε για τα πετρωματα στην κοιλια που εχω συχνα και μαλιστα επωδυνα....Για καισαρικη δεν εχουμε μιλησει για την ωρα ο μπεμπακος μας ειναι με το κεφαλι κατω οποτε θα δειξει,και ναι σε περιπτωση καισαρικης κανουνε επισκληριδιο οπως εκανε και η αδερφη μου γεννησε στο Ελενα με καισαρικη...Θα δειξει τι να πω μακαρι να εχουμε ευκολη γεννα και με εναν πονο που λενε....Ο γιατρος μου γενικα ειναι κατα της επισκληριδιου βεβαια θα το συζητησουμε εκτενεστερα οταν ξαναπαω να με δει στις 20 Αυγουστου..Να σε ρωτησω κατι αλλο??εμενα μου ειπε θα με δει μια στις 20 Αυγουστου και αλλη μισ στις 7 του Σεπτεμβρη,πολυ λιγο μου φαινεται....Ποτε σου κανουνε την εξεταση για διαστολη???Το μωρακι μας στο ντοπλερ που καναμε στις 33 εβδομαδες ηταν 2450 αλλα θεωρω οτι με την αποκλιση 10+- ειναι λιγοτερο..Με το καλο ολα τα μωρακια ο Θεουλης να τα φυλαει και να τα εχει γερα... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ranou έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
Ranou έγραψε:Κοριτσακι μου καλημερα σας τι μου κανετε?σας εχω χασει και γενικα εχω μπερδευτει που γραφουμε τι γινεται στο φορουμ καπου εβγαζε 54 σελιδες για την ομαδα την δικη μας και τωρα μονο 7 τι εχω χασει???βεβαια εχω καιρο να μπω γιατι προεκυψαν διαφορα αλλα ας με ενημερωσει καποια φιλη...Εγω σημερα μπηκα στην 35 εβδομαδα με π.η.τ 14 Σεπτεμβρη,συσπασεις εχω απο τον 7 και δεν μου εδωσε η γιατρος τιποτα μονο μου ειπε τωρα πριν απο λιγες ημερες που πονουσα πολυ να παρω trofocard 3 την ημερα για 3 μερες αρχικα και μετα 1 και ξεκουραση.....επισης καθολου μπανια κατι το οποιο με στεναχωρησε γιατι ηταν το μονο μου μου ανακουφιζε τη μεση.... Sad Sad κατα τα αλλα κοριτσακια μου στο Ελενα που θα γεννησω δεν κανει ο γιατρος μου επισκληριδιο(εχω και 2 κοιλες στην μεση και δεν ξερω αν παιζει και αυτο ρολο) και ΦΟΒΑΜΑΙ!!!μου εχει γινει εμμονη αυτο με τους πονους διαβαζω και ιστοριες τοκετου και ολες ειναι με επισκληριδιο......τι να κανω????απ την αλλη δεν περνανε οι μερες με τιποτα δεν κοιμαμαι καθολου καλα τα βραδια απο τους πονους της πλατης δεν βολευομαι και παω συνεχεια τουαλετα...Σας ζαλισα το ξερω αλλα ηθελα να τα πω γιατι ξερω οτι με καταλαβαινετε..Ευχαριστω και καλη δυναμη σε ολες τις εγγυουλες! Wink Wink Wink Wink

Ranou μου καλημέρα! Τι κάνεις κοπέλα μου? Έφτασες στις 35 εβδομάδες ε? Άντε τίποτα δεν έμεινε? Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Μην κάθεσαι και διαβάζεις τώρα ιστορίες τοκετού και αγχώνεσαι…!! Αυτό το πράγμα που δεν κάνουν επισκληρίδιο στα Δημόσια Νοσοκομεία πολύ με τσαντίζει! Τι είναι δηλαδή? Είδος πολυτελείας? Καλά κατάλαβα? Αυτό λες? Θα γεννήσεις σε Δημόσιο και δεν βάζουν επισκληρίδιο? Εσύ να σκέφτεσαι ότι θα γεννήσεις σχετικά εύκολα…!!! Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο? Σε περίπτωση που δεν θέλεις ούτε να τον σκέφτεσαι τον πόνο υπάρχει περίπτωση να σε βάλει ο γιατρός σου για γέννα με καισαρική? Εκεί νομίζω βάζουν επισκληρίδιο και στο Δημόσιο! Αν και κάπου είχα ακούσει ότι χρησιμοποιούν και την επισκληρίδιο στο Δημόσιο στις φυσιολογικές γέννες αλλά την πληρώνεις έξτρα! Νομίζω 200 ευρώ! Μήπως δεν σου την κάνει καθαρά και μόνο για το πρόβλημα που έχεις στην μέση!? Για τις κοίλες λέω…!!!
Το μωράκι σου τώρα πόσα κιλά είναι?
Το trofocard ή όπως αλλιώς το λένε μαγνήσιο δεν είναι?
Εμένα μου το έδωσε γιατί με είχε πιάσει μια κράμπα στα πλευρά! Από τότε παίρνω 2 την ημέρα! Ένα πρωί και ένα βράδυ...!!!

Δεσποινακι μου πραγματι μαγνησιο ειναι και μου το εδωσε για τα πετρωματα στην κοιλια που εχω συχνα και μαλιστα επωδυνα....Για καισαρικη δεν εχουμε μιλησει για την ωρα ο μπεμπακος μας ειναι με το κεφαλι κατω οποτε θα δειξει,και ναι σε περιπτωση καισαρικης κανουνε επισκληριδιο οπως εκανε και η αδερφη μου γεννησε στο Ελενα με καισαρικη...Θα δειξει τι να πω μακαρι να εχουμε ευκολη γεννα και με εναν πονο που λενε....Ο γιατρος μου γενικα ειναι κατα της επισκληριδιου βεβαια θα το συζητησουμε εκτενεστερα οταν ξαναπαω να με δει στις 20 Αυγουστου..Να σε ρωτησω κατι αλλο??εμενα μου ειπε θα με δει μια στις 20 Αυγουστου και αλλη μισ στις 7 του Σεπτεμβρη,πολυ λιγο μου φαινεται....Ποτε σου κανουνε την εξεταση για διαστολη???Το μωρακι μας στο ντοπλερ που καναμε στις 33 εβδομαδες ηταν 2450 αλλα θεωρω οτι με την αποκλιση 10+- ειναι λιγοτερο..Με το καλο ολα τα μωρακια ο Θεουλης να τα φυλαει και να τα εχει γερα... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Μια χαρά το βρίσκω στο βάρος το καλό σου!
Αγοράκι ή κοριτσάκι?
Εμάς να φανταστείς στις 31 εβδομάδες και 4 ημέρες ήταν το κοριτσάκι μας 1482 γραμμάρια!
Της γιατρού μου της φάνηκαν μια χαρά! Μήπως είναι ντελικάτη? χιχιχιχιχι!!!
Από ότι έχω δει στην ομάδα μας τα αγοράκια είναι πιο μπαμπάτσικα!!!
Από εδώ και πέρα είπε θα με παρακολουθεί κάθε 2 εβδομάδες αλλά δεν γνωρίζω πότε περίπου κάνουν την εξέταση για την διαστολή!
Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα! Έχεις κάνει και καμιά εξέταση κολπικών υγρών ή όχι ακόμα?
Με ένα πόνο σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου κοπέλα μου!
Με έναν πόνο όλες μας!!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki σημερα μου ειπε να παω να κανω αεροβια καλλιεργεια για να δουμε για στρεπτοκοκο β.Θα παω σε ιδιωτικο γιατι με το δημοσιο δεν εβγαλα ακρη,κοστιζει 32 ευρω στη διαγνωση που ρωτησα και τα αποτελεσματα τα εχεις σε 2 24ωρα.Το μπεμπακι μας ειναι αγορακι σωστα υπεθεσες,γερα να ειναι κουκλα μου και τιποτα αλλο δεν θελουμε. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 215994

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα! εκανα και εγω σημερα doppler!!!! ολα μια χαρα μου ειπε ο γιατρος ! ειναι μικρουλα ειναι 2200 και ειμαι 34 βδομαδων! βεβαια μου εφυγε το ανχος γιατι νομιζα οτι μετα απο 3 παιδια ειχε γερασει πολυ ο πλακουντας μου και δεν την ετρεφε αλλα μου ειπε οτι ειναι μια χαρα ο πλακουντας! οποτε θα τραφει μου ειπε! πητ εχω 14 σεπτεμβριου αλλα λογο καισαρικησ θα παμε ποιο πριν! τωρα παλι εξεταση στης 23 του μηνα! πφφφφ!!!!και βεβαια τωρα θα παμε βαση κιλων!!! τα πνευμονια τησ ειναι ορθανοιχτα!!! με το καλο σε ολεςςς να τα κρατησουμε στην αγγαλια μας!!!!!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 654316 ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΙΝΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
Ranou KAI Despoinaki ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΦΟΚΑΡΝΤ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ.ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΝΗΣΙΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stav2007 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 654316 ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΙΝΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
Ranou KAI Despoinaki ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΦΟΚΑΡΝΤ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ.ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΝΗΣΙΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΑΝΤΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΕΣΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!
ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40+ ΗΜΕΡΕΣ Rolling Eyes

ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΗΝ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ.... Κ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ Κ ΤΟ ΝΟ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!
ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Κ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ, ΜΟΥ ΤΗΛ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ.
ΚΑΛΑ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ. ΞΕΧΑΣΑ ΤΙ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΕΙΧΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ Razz Razz Razz

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ
[font=Impact]ΡΑΝΟΥ[/font]
ΜΠΟΥΜΠΑ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 328109
ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΒΡΕ!!!! ΑΝΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ.
ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ 1.100 ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΗΓΕ 2.00 Κ ΚΑΤΙ???
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.
ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΤΡΩΜΑ Κ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ Sad
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΑ ΠΑΛΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 534787

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kathrinkaterina έγραψε:κοριτσια καλησπερα! εκανα και εγω σημερα doppler!!!! ολα μια χαρα μου ειπε ο γιατρος ! ειναι μικρουλα ειναι 2200 και ειμαι 34 βδομαδων! βεβαια μου εφυγε το ανχος γιατι νομιζα οτι μετα απο 3 παιδια ειχε γερασει πολυ ο πλακουντας μου και δεν την ετρεφε αλλα μου ειπε οτι ειναι μια χαρα ο πλακουντας! οποτε θα τραφει μου ειπε! πητ εχω 14 σεπτεμβριου αλλα λογο καισαρικησ θα παμε ποιο πριν! τωρα παλι εξεταση στης 23 του μηνα! πφφφφ!!!!και βεβαια τωρα θα παμε βαση κιλων!!! τα πνευμονια τησ ειναι ορθανοιχτα!!! με το καλο σε ολεςςς να τα κρατησουμε στην αγγαλια μας!!!!!!!


Κατερίνα μου νόμιζα ότι ήμουν από τις λίγες που τόλμησα να κάνω καιτέταρτο μετά απο τρία αγόρια αλλά φαίνεται ότι είσαι και εσύ με τις δυνατες. Χα χα χα. Από ότι κατάλαβα τα κατάφερες και εσύ να κάνεις κοριτσάκι επιτέλους. Εμένα μου φάνηκε πολύ παράξενο που επιτέλους θα ψωνιζα ροζ και ο αντρας μου ακόμη δεν το δεκτηκε ότι είναι όλα ροζ. Τους λέω ότι θα του δείξουν το μωρό στην κλινική και θα τους πεί δεν είναι δικό μου αυτό εγώ μόνο αγόρια κάνω. Χα χα χα

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene μου εμεισ να δεις!ειδαμε το φυλο τησ για πρωτα φορα 1 απριλιου! μου λεει ο γιατροσ μου λοιπον ειναι κοριτσακι!(ελα του λεω ασε τα χαζα)βρε καλη μ βρε χρυση μου! μεχρι να κανω την β επιπεδου λεω μπα.....λεει και ο δευτερος να την! ποια ??? η μπεμπα! και σημερα μου λέει αυτοσ στο ντομπλερ φυλλο να πω? ο αντρασ μου του λεει εεεε .........αααααα......... τραβλιζε! κοριτσακι του λεει! αχχαχαχα! αν και τα εχουμε παρει και εμεισ ολα ροζ ειναι καπωσ περιεργο! καλη μασ δυναμη λοιπον!!!! φυσιολογικα τα εχεισ γεννηση τα μικρα σου???

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ ΜΑΣ ΠΗΓΕ 1.190 ΚΑΙ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΘΗΡΙΟ ΠΡΑΜΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙΟ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΧΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ.ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ.

ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ.ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑ?ΠΑΤΗΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ,ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΙ ΘΕΛΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ ΜΑΣ ΠΗΓΕ 1.190 ΚΑΙ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΘΗΡΙΟ ΠΡΑΜΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙΟ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΧΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ.ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ.

ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ.ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑ?ΠΑΤΗΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ,ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΙ ΘΕΛΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ




xaxaxaxax! γελαω γιατι γελαω.....και εμενα η μπουμου σημερα μουνιεσ τα χερακια και πνω στο προσωπο της ! σε κανεναν υπερηχο δεν εκατσε να την δουμε! αχαχαχ! ο γιατροσ παλευε κανα τεταρτο χωρισ υπερβολη να την δουμε αλλα δεν..... δεν πειραζειιι μια και καλη! χχαχαχαχαχ!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kathrinkaterina έγραψε:irene μου εμεισ να δεις!ειδαμε το φυλο τησ για πρωτα φορα 1 απριλιου! μου λεει ο γιατροσ μου λοιπον ειναι κοριτσακι!(ελα του λεω ασε τα χαζα)βρε καλη μ βρε χρυση μου! μεχρι να κανω την β επιπεδου λεω μπα.....λεει και ο δευτερος να την! ποια ??? η μπεμπα! και σημερα μου λέει αυτοσ στο ντομπλερ φυλλο να πω? ο αντρασ μου του λεει εεεε .........αααααα......... τραβλιζε! κοριτσακι του λεει! αχχαχαχα! αν και τα εχουμε παρει και εμεισ ολα ροζ ειναι καπωσ περιεργο! καλη μασ δυναμη λοιπον!!!! φυσιολογικα τα εχεισ γεννηση τα μικρα σου???

Οχι κατερίνα μου και εγώ και τις πρώτες τρείς καισαρική και τώρα πάω για τέταρτη. Ένω πρέπει να γεννήσω στις 4 Οκτωβρίου ο γιατρός μου έβαλε ραντεβού στις 12 Σεπτεμβρίου για καισαρική. Έτσι ξέρω ότι στις 12 Σεπτεμβρίου θα γεννήσω σιγουρα

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Νέο μέλος! Σας παρακολουθώ πολύ καιρό και είπα τώρα να εγγραφώ! Περιμένουμε κοριτσάκι με ΠΗΤ 16/10 και ανυπομονούμε πολύ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 654316 Φιλιά πολλά σε όλες!

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ
!ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 6/10 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΛΑΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΝΑ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ,ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ,ΘΑ ΤΡΕΛΕΘΩ.ΒΑΛΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΛΙΓΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ.

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μία πολύ δροσερή καλημέρα και από εμένα κορίτσια!!!

HLIANA καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου. Έχουμε κοντινές ΠΗΤ (εμένα είναι 17-18/10/2011) και περιμένουμε και εμείς το 1ο μας μωράκι (κορίτσάκι).

Από όσες πήγατε εχθές για να δείτε τα μωράκια σας διάβασα ευτυχώς μόνο ευχάριστα νέα Very Happy Very Happy Very Happy . Άντε εύχομαι μόνο καλά νέα να έχουμε από εδώ και πέρα για όλες μας!!!
Ζήλεψα και εγώ και θα πάρω σε λίγο το γιατρό μου για να πάμε την Παρασκευή το μεσημέρι με τον άντρα μου να δούμε το μωράκι μας.
Άλλωστε πρέπει να μας δώσει και ραντεβού για την Γ' Επιπέδου, και ακολουθεί και το Doppler οπότε τις επόμενες μέρες θα έχω συνέχεια ραντεβού. Άλλο που δε θέλω Wink Wink .

Φιλάκια!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 10 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις