Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς σας βρήκα κοριτσάκιμου! Απ' ότι κατάλαβα για ticker πρέπει να περιμένω κάποιο διάστημα, γιατί δεν μου το εμφανίζει μετά την υποβολή από προφιλ! Έτσι δεν είναι?

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμείς στο γιατρό την Τετάρτη που μας έρχεται μετά από ένα ολοκληρο μήνα! Την είχαμε αφήσει την μικρή μας κοντά στο κιλάκι! Για να δούμε πόσο μας μεγάλωσε τώρα!
Από ψωνάκια τα χοντρά τα έχουμε κάνει και τώρα αρχίζουμε σιγά σιγά τα ψιλοπράγματα και τα ρουχάκια! Όντως είναι μια γλύκα! Τα κοιτάω λες και είναι ρουχάκια για κούκλες.. Εγώ πήρα τελικά το persil, γιατί μου άρεσε πολύ το άρωμα, αλλά από Σεπτέμβρη θα αρχίσω να τα πλένω! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ranou έγραψε:Despoinaki σημερα μου ειπε να παω να κανω αεροβια καλλιεργεια για να δουμε για στρεπτοκοκο β.Θα παω σε ιδιωτικο γιατι με το δημοσιο δεν εβγαλα ακρη,κοστιζει 32 ευρω στη διαγνωση που ρωτησα και τα αποτελεσματα τα εχεις σε 2 24ωρα.Το μπεμπακι μας ειναι αγορακι σωστα υπεθεσες,γερα να ειναι κουκλα μου και τιποτα αλλο δεν θελουμε. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 215994

Kαλά αποτελέματα Ranou μου!
Ναι γερά να είναι πάνω από όλα!
Λογικά στην επόμενη επίσκεψή μου θα μου κάνει και εμένα εξέταση κολπικών υγρών!
Για να δούμε...!
Φιλάκια!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:κοριτσια καλησπερα! εκανα και εγω σημερα doppler!!!! ολα μια χαρα μου ειπε ο γιατρος ! ειναι μικρουλα ειναι 2200 και ειμαι 34 βδομαδων! βεβαια μου εφυγε το ανχος γιατι νομιζα οτι μετα απο 3 παιδια ειχε γερασει πολυ ο πλακουντας μου και δεν την ετρεφε αλλα μου ειπε οτι ειναι μια χαρα ο πλακουντας! οποτε θα τραφει μου ειπε! πητ εχω 14 σεπτεμβριου αλλα λογο καισαρικησ θα παμε ποιο πριν! τωρα παλι εξεταση στης 23 του μηνα! πφφφφ!!!!και βεβαια τωρα θα παμε βαση κιλων!!! τα πνευμονια τησ ειναι ορθανοιχτα!!! με το καλο σε ολεςςς να τα κρατησουμε στην αγγαλια μας!!!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου για τα καλά σου νέα!!!
2200 ε? Ολόκληρη κοπέλα!
Άντε τον έφαγες τον γάιδαρο...!!!
Η ουρίτσα έμεινε...!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 654316 ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΙΝΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
Ranou KAI Despoinaki ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΦΟΚΑΡΝΤ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ.ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΝΗΣΙΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

Σταυρούλα μου καλά αποτελέσματα να έχεις και εσύ!!!
Θα περιμένουμε νέα από τον μπουνίτσα σας!!!
Φιλάκια πολλά!!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
Καλως ήρθες Ηλιάνα. Με το καλό να υποδεχθείς το μπεμπακι σου!
Αχ, κοριτσια τα εχω παιξει απο την κουραση. Βαφουμε το παιδικό και γενικά στο σπιτι επικρατει ενας πανικός. Εβγαλα όλα τα παιχνίδια της μικρής, τα ξεκαθαρισα, διαλεξα ποια μπορει να χρησιμοποιησει ο μπεμπης, τα καθαρισα. Επλυνα όλα τα αρκουδακια κλπ Σημερα λογικα θα τελειωσουν και θα στησουμε. Απο ρουχα ειμαι κομπλε. Ολα ετοιμα. Επλυνα και χθες κατι κουβερτουλες του μπεμπη.
Ραντεβου εγω με τον γιατρό πρωτες μερες του Σεπτεμβρη. Τελική ευθεια μετα...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Νέο μέλος! Σας παρακολουθώ πολύ καιρό και είπα τώρα να εγγραφώ! Περιμένουμε κοριτσάκι με ΠΗΤ 16/10 και ανυπομονούμε πολύ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 654316 Φιλιά πολλά σε όλες!

Καλώς μας ήρθες HLIANA μου!!!
Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σας!
Είμαι η Δέσποινα και περιμένω και εγώ το πρώτο μου παιδάκι (κοριτσάκι) με το καλό αρχές Οκτώβρη!
Έχω ΠΗΤ 9.10.11!
Εδώ είμαστε και θα τα λέμε!
Φιλιά!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Διάβασα πιο πάνω για το βαλιτσάκι της babylino! Και σε μένα έχει έρθει και ήταν το πρώτο δεματάκι-δωράκι για το μωράκι μας! Επίσης μπορείτε να εγγραφείτε και στη babyspace!Με πήραν τηλέφωνο και επειδή θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ μου είπαν ότι θα μου το στείλουν εκεί! Παρ' όλα αυτά μας ήρθε το βαλιτσάκι τους μέσα στις διακοπές! Περισσότερα φυλλάδια έχει και τα καλά είναι ένα δειγματάκι για αλοιφούλα για σύγκαμα, κάτι άλλα δειγματάκια κρεμούλες για το θηλασμό και από κουπόνια το πιο καλό είναι της fisher price (10 ευρώ) για παιχνίδι mobile! Αυτά!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:Καλημέρα!!
Καλως ήρθες Ηλιάνα. Με το καλό να υποδεχθείς το μπεμπακι σου!
Αχ, κοριτσια τα εχω παιξει απο την κουραση. Βαφουμε το παιδικό και γενικά στο σπιτι επικρατει ενας πανικός. Εβγαλα όλα τα παιχνίδια της μικρής, τα ξεκαθαρισα, διαλεξα ποια μπορει να χρησιμοποιησει ο μπεμπης, τα καθαρισα. Επλυνα όλα τα αρκουδακια κλπ Σημερα λογικα θα τελειωσουν και θα στησουμε. Απο ρουχα ειμαι κομπλε. Ολα ετοιμα. Επλυνα και χθες κατι κουβερτουλες του μπεμπη.
Ραντεβου εγω με τον γιατρό πρωτες μερες του Σεπτεμβρη. Τελική ευθεια μετα...
\

Καλό κουράγιο Bouba μου!
Άντε τίποτα δεν έμεινε...!!!
Τελειώνετε!!
Τα πέρασα και εγώ και ξέρω...!!!
Αλλά μόλις ετοιμαστεί το δωματιάκι... έχεις τέτοια χαρά...!!!
Εγώ όλο εκεί μέσα ήθελα να μπαίνω...!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:Διάβασα πιο πάνω για το βαλιτσάκι της babylino! Και σε μένα έχει έρθει και ήταν το πρώτο δεματάκι-δωράκι για το μωράκι μας! Επίσης μπορείτε να εγγραφείτε και στη babyspace!Με πήραν τηλέφωνο και επειδή θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ μου είπαν ότι θα μου το στείλουν εκεί! Παρ' όλα αυτά μας ήρθε το βαλιτσάκι τους μέσα στις διακοπές! Περισσότερα φυλλάδια έχει και τα καλά είναι ένα δειγματάκι για αλοιφούλα για σύγκαμα, κάτι άλλα δειγματάκια κρεμούλες για το θηλασμό και από κουπόνια το πιο καλό είναι της fisher price (10 ευρώ) για παιχνίδι mobile! Αυτά!

Ευχαριστούμε για την πληροφορία HLIANA μου!
Μόλις τους έστειλα μηνυματάκι!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω εστειλα. Ευχαριστουμε Ηλιανα!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τίποτα βρε! Κι εγώ τις προάλλες διάβασα από εδώ για την πιπίλα και το μπιμπερό της μαμ και έστειλα! Είναι ωραία όλα αυτά μωρέ!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε?
Εγώ απολαμβάνω τον χυμούλη μου στην δουλειά και μετράω τις μέρες αντίστροφα μέχρι την Παρασκευή!
Χτες κάναμε βολτούλα με την αδερφή μου στην αγορά! Πήραμε μια κουδουνίστρα ciccho που την έψαχνα καιρό τώρα και την βρήκα στα notos gallery, 2 απλά νυχτικάκια ακόμα από τα mothercare (ήταν και τα 2 σε ένα πακετάκι) αλλά δεν είχαν έκπτωση γιατί ήταν από τα νέα σχέδια, ένα πακετάκι με 5 βαμβακερά βρακάκια από τα mothercare (λευκά, ροζ και μαύρα), βρακάκια μιας χρήσης (έχει 5 το πακετάκι)… για να δούμε… θα τα χρησιμοποιήσω…???!!! και ένα πακετάκι μωρομάντηλα ciccho για να τα πάρω και αυτά μαζί μου στην κλινική για την μπεμπούλα! Έπλυνε και τις άλλες νυχτικιές και ρομπίτσες η μανούλα μου και η τσαντούλα σιγά σιγά ετοιμάζεται! Οι παντοφλίτσες μείναν τώρα που πρέπει να αγοράσω!
Χτες κοιτούσαμε και τους αποστειρωτές και λέω να πάρω έναν τις ciccho που κάνει γύρω στα 50 ευρώ! Το έχει πάρει καμία…??? … Ή μήπως έχετε να μου προτείνετε και κανέναν άλλο καλό?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είχα στείλει και στην ciccho!
Mου έστειλαν πολύ γρήγορα κάτι φυλλάδια με το τι θα χρειαστώ για το μωρό στην αρχή, όλα τα προιόντα τους, ένα φυλλάδιο για τον θηλασμό...!!! Τους είχα ζητήσει και δείγματα για να δοκιμάσω τα προιόντα τους και έστειλαν ένα δειγματάκι από αφρόλουτρο και ένα από σαμπουάν! Αν θέλετε στείλτε και σε αυτό!!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου πολυ ομορφα νεακια απο ολες και χαιρομαι παρα πολυ δοξα το Θεο ολες με εναν πονο ευχομαι.Πολυ γλυκια αυτη η αναμονη αν και τωρα μου φαινεται ατελειωτη....ειμαι 35 και 1 ημερα και μετραω σαν τους φανταρους....κατα τα αλλα εχω καποιες αποριες που ευελπιστω να μου τις λυσετε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 1)εχω παρει αρκετα κορμακια για το μπεμπη μας και δεν ξερω τι αλλο λειπει ειδικα για το πρωτο τριμηνο 0-3 τα εχω εξαντλησει μονο ρουχα δεν πηρα.Στα H&M που πηγα ειχε κατι ρουχαλακια ονειρο αλλα απο 4 και ανω μηνων.Εχω επιθεματα στηθους βρακακια μμιας χρησης αλοιφη για τις θηλες και θελω νυχτικα και σουτιεν θηλασμου..Τι αλλο λειπει για το μωρο κυριως???Μενω και εξωτερικο και τωρα ηρθα στο πατρικο μου να γεννησω και μετα θα φυγω....2) Εμεις για φετος εχουμε μια κρεβατοκαμαρα και το μωρο θα ειναι μαζι μας με το κρεβατακι του (απο του χρονου θα μετακομισουμε)επομενως τι μπορω να κανω για να ειναι ομορφη η γωνιτσα ου εστω??? 3)Με τα βλαστοκυταρα το κοιταξα λιγο και κοστιζει κανενα 1000 το πιο οικονομικο τι γινεται τελικα το εχει κοιταξει καμια και κατα ποσο ειναι εγκυρο??? Αυτα τα λιγα_χαχαχαχαχα_σας ζαλισα συγχωρεστε με σας ευχαριστω ομως ολες που με κανετε και νιωθω τοση ασφαλεια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 cheers cheers cheers cheers

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ flower
ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ, ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ????
Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ Η SEVVI???
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΛΕΣ ΤΟΥΣ flower
ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΤΗΣ BABYSPACE K THS BABYLINO.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!
Η BABYSPACE ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΓΕΘΗ ΟΧΙ 2 ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ...
Η ΚΡΙΣΗ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΑΚΟΜΗ ΨΩΝΙΖΕΙΣ Ε???? ΜΩΡΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!! ΕΓΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....ΒΑΡΙΕΕΕΕΕΕΜΑΙ.....

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ. ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΣΤΑΛΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΣΑΙ!!!
ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Smile
Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΜΠΟΞΕΡ Ε???? Ο ΜΠΑΛΜΠΟΑ Razz Razz Razz ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΠΟΥΝΙΤΣΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ I love you
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΠΛΑΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.
ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Laughing
ΑΝΤΡΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ????
ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ DOC!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 893968

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ RANNOY MOY
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΑ Κ ΓΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ....
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ, ΑΠΛΩΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ, ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΔΙΠΛΑ Κ ΚΑΤΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΕΣ Κ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Κ ΤΑ ΣΤΟΛΙΣΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ, ΣΤΗ ΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ!!!

ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Κ ΕΣΥ ΝΩΡΙΣ ΓΕΝΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΑΚΟ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ Rolling Eyes
ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΕ ΡΑΝΤΑΚΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΜΑΝΙΚΑΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ.

ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ, ΠΙΚΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑΚΙ, ΦΛΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΑΚΙ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ!!!
ΤΗΣ MOTHERCARER EINAI ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ Κ ΣΟΥ ΤΟ ΕΓΓΥΩΜΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΡΥΩΝΕΙ Wink
ΑΝ ΘΥΜΗΘΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ Smile

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ranou μου καλημέρα. Για το τι θα χρειαστείς στην κλινική δεν είμαι το κατάλληλο άτομο γα να σου απαντήσει μιας και ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα... Ε΅΄ιμαστε και εμείς της τελευταίας στιγμής Twisted Evil .
Όσον όμως αφορά τα βλαστοκύταρα, αποφασίσαμε με τον άντρα μου να τα δωρίσουμε στην Δημόσια Τράπεζα της Ακαδημίας Αθηνών. Βέβαια τα βλαστοκύταρα είναι μεγάλο ζήτημα άλλα μετά από πολύ σκέψη αυτή είναι η δικιά μας απόφαση.

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΑΠΗ@ η διαφορά που θα έχουν τα ζουζούνια σου (ηλικιακά) είναι ακριβώς αυτή που θα ήθελα να έχουν και τα δικά μου αν κάνω 2ο παιδί. Νομίζω ότι είναι ιδανική ώστε και να μην υπάρχει χάσμα επικοινωνίας μεταξύ τους και να μη μας πέσουν αργότερα όλες οι ανάγκες τους μαζί (πχ. σχολεία, φροντιστήρια, κλπ.). Αν δε γίνομαι αδιάκριτη μπορείς να μου πεις αν εσάς έτυχε ή αν κάπως έτσι το σκεφτήκατε? Ρωτάω γιατί τελευταία ακούω και πολλές συμβουλές από γνωστούς και φίλους οτι καλό θα ήταν πριν καν χρονίσει το 1ο να βάλουμε μπροστά και το 2ο.
Κορίτσια εσάς ποια είναι η γνώμη σας?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AntoniaA. έγραψε:ΑΓΑΠΗ@ η διαφορά που θα έχουν τα ζουζούνια σου (ηλικιακά) είναι ακριβώς αυτή που θα ήθελα να έχουν και τα δικά μου αν κάνω 2ο παιδί. Νομίζω ότι είναι ιδανική ώστε και να μην υπάρχει χάσμα επικοινωνίας μεταξύ τους και να μη μας πέσουν αργότερα όλες οι ανάγκες τους μαζί (πχ. σχολεία, φροντιστήρια, κλπ.). Αν δε γίνομαι αδιάκριτη μπορείς να μου πεις αν εσάς έτυχε ή αν κάπως έτσι το σκεφτήκατε? Ρωτάω γιατί τελευταία ακούω και πολλές συμβουλές από γνωστούς και φίλους οτι καλό θα ήταν πριν καν χρονίσει το 1ο να βάλουμε μπροστά και το 2ο.
Κορίτσια εσάς ποια είναι η γνώμη σας?

Αντωνία μου καλημέρα κοπέλα μου!
Τι κάνεις?
Εμείς λέμε να βάλουμε μπρος για το 2ο μωράκι μας το άλλο καλοκαίρι!
Σκέφτομαι να τα κάνω μαζεμένα!
Και ο άντρας μου συμφωνεί!
Βέβαια έξω από τον χορό πολλά τραγούδια λέμε!!!
Θα έρθει η μπέμπα και θα σου ξαναπώ!
Να ξεπαιδιάσουμε και γρήγορα μωρέ...!!!
Βέβαια θα ζοριστούμε... αλλά αυτή είναι η γνώμη μου!
Οι άλλες μανούλες τι λέτε???

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ flower
ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ, ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ????
Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ Η SEVVI???
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΛΕΣ ΤΟΥΣ flower
ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΤΗΣ BABYSPACE K THS BABYLINO.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!
Η BABYSPACE ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΓΕΘΗ ΟΧΙ 2 ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ...
Η ΚΡΙΣΗ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΑΚΟΜΗ ΨΩΝΙΖΕΙΣ Ε???? ΜΩΡΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!! ΕΓΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....ΒΑΡΙΕΕΕΕΕΕΜΑΙ.....

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ. ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΣΤΑΛΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΣΑΙ!!!
ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Smile
Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΜΠΟΞΕΡ Ε???? Ο ΜΠΑΛΜΠΟΑ Razz Razz Razz ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΠΟΥΝΙΤΣΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ I love you
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΠΛΑΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.
ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Laughing
ΑΝΤΡΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ????
ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ DOC!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 893968

Καλημέρα Αγάπη μου!
Άντε έφτασε η μεγάλη μέρα!
Επιτέλους θα δεις τον γιόκα σου!
Είσαι θηρίο πάντως αφού κρατήθηκες τόσες μέρες!!!
Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!
Θα περιμένουμε το βράδυ τα νέα σας!!!
Ναι, ναι συνεχίζω τα ψώνια ακάθεκτη!!!
Η καλύτερή μου είναι εμένα....!!!
Όλη μέρα να με έχεις στην αγορά για ψώνια της μπέμπας δεν λέω όχι...!!!
Βέβαια κακά τα ψέματα... κουράζομαι πιο εύκολα τώρα....!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα ξέχασα να σας πω!
Πήραμε και δωράκι χτες από την αδερφούλα μου την μικρή που δουλεύει στα GAP!
Ένα φορμάκι... βέβαια δεν βρήκα φώτο του αλλά σας ανεβάζω ένα σκουφάκι που είναι φτιαγμένο από το ίδιο ύφασμα, παπουτσάκια φούξια (σαν παντοφλάκια) με αυτάκια και ματάκια και ένα φορεματάκι λευκό με βουλίτσες χρωματιστές μούρλια...!!!
Η μπέμπα θα κάψει καρδιές...!!!
Χιχιχιχι!!!
Θραύση...!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AntoniaA. έγραψε:ΑΓΑΠΗ@ η διαφορά που θα έχουν τα ζουζούνια σου (ηλικιακά) είναι ακριβώς αυτή που θα ήθελα να έχουν και τα δικά μου αν κάνω 2ο παιδί. Νομίζω ότι είναι ιδανική ώστε και να μην υπάρχει χάσμα επικοινωνίας μεταξύ τους και να μη μας πέσουν αργότερα όλες οι ανάγκες τους μαζί (πχ. σχολεία, φροντιστήρια, κλπ.). Αν δε γίνομαι αδιάκριτη μπορείς να μου πεις αν εσάς έτυχε ή αν κάπως έτσι το σκεφτήκατε? Ρωτάω γιατί τελευταία ακούω και πολλές συμβουλές από γνωστούς και φίλους οτι καλό θα ήταν πριν καν χρονίσει το 1ο να βάλουμε μπροστά και το 2ο.
Κορίτσια εσάς ποια είναι η γνώμη σας?

ΔΕ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...
ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΡΩΤΟΥΣΑ Κ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΩ 3 ΕΤΩΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΤΟ 2ο ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Very Happy
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ!!!
ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΞΑΜΕ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ Κ ΟΧΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ.
Κ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 604962
ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΑ!!!! Κ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Very Happy
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ Κ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΘΑΡΙΣΩ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΑΝΕΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΕΚΤΩΣ Κ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΟΥΜΕ Smile
ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ ΔΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΠΟΛΥ Rolling Eyes
ΕΓΩ ΖΟΡΙΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 215994 ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΥΛΗΣ!!!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερες!!!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ εδω ειμαι κι εγω μπηκα στα γρηγορα να σας πω τα νεακια μου, χθες πηγαμε γιατρουλη,η μικρουλα κλωτσουσε συνεχως δεν ειδαμε 3D ηταν πολυ ανησυχη,ειναι 1700 γρ,πολυ καλη μας ειπε εγω σταθερη στα 5 κιλακια αν και ο γιατρος ειπε να τρωω πιο πολυ,και να κανω και τα μπανακια μου.Βρε κοριτσια μου ειπε οχι κουραση και ορθοστασια γιατι τον γιο μου τον γεννησα πολυ γρηγορα στις αρχες του μηνα μου και πρεπει να προσεχω τωρα Shocked μιλις αισθανθω τυχον πονακια...δηλαδη συνεχομενα να τηλ στην μαια μου που ηταν και αυτη εκει....αχχχ και ειμαι μακρια απο το Λητω....ανησυχησα η αληθεια... scratch

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΜΕ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις