Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:καλημερες!!!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ εδω ειμαι κι εγω μπηκα στα γρηγορα να σας πω τα νεακια μου, χθες πηγαμε γιατρουλη,η μικρουλα κλωτσουσε συνεχως δεν ειδαμε 3D ηταν πολυ ανησυχη,ειναι 1700 γρ,πολυ καλη μας ειπε εγω σταθερη στα 5 κιλακια αν και ο γιατρος ειπε να τρωω πιο πολυ,και να κανω και τα μπανακια μου.Βρε κοριτσια μου ειπε οχι κουραση και ορθοστασια γιατι τον γιο μου τον γεννησα πολυ γρηγορα στις αρχες του μηνα μου και πρεπει να προσεχω τωρα Shocked μιλις αισθανθω τυχον πονακια...δηλαδη συνεχομενα να τηλ στην μαια μου που ηταν και αυτη εκει....αχχχ και ειμαι μακρια απο το Λητω....ανησυχησα η αληθεια... scratch

Μπράβο Antaki μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλέ ολόκληρες κοπέλες είστε!!!
Βρε μήπως η δικιά μου είναι τσιλιμπιθρόνι???
Μια εβδομάδα μεγαλύτερη από εσάς και ήταν 1482 γραμμάρια η σκατού!
Ευτυχώς η γιατρός δεν έδειχνε να ανησυχεί!
Της φάνηκε μια χαρά!!!
Βρε κορίτσια... αυτές τις συσπάσεις πως τις καταλαβαίνουμε? Πονάνε?

Λάθος έκανα κουκλίτσα!
Όταν πήγαμε στην γιατρό είμασταν και εμείς 30 εβδομάδες και 4 ημέρες!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Despoinaki στις Τετ Αυγ 10, 2011 1:13 am, 1 φορά

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:καλημερες!!!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ εδω ειμαι κι εγω μπηκα στα γρηγορα να σας πω τα νεακια μου, χθες πηγαμε γιατρουλη,η μικρουλα κλωτσουσε συνεχως δεν ειδαμε 3D ηταν πολυ ανησυχη,ειναι 1700 γρ,πολυ καλη μας ειπε εγω σταθερη στα 5 κιλακια αν και ο γιατρος ειπε να τρωω πιο πολυ,και να κανω και τα μπανακια μου.Βρε κοριτσια μου ειπε οχι κουραση και ορθοστασια γιατι τον γιο μου τον γεννησα πολυ γρηγορα στις αρχες του μηνα μου και πρεπει να προσεχω τωρα Shocked μιλις αισθανθω τυχον πονακια...δηλαδη συνεχομενα να τηλ στην μαια μου που ηταν και αυτη εκει....αχχχ και ειμαι μακρια απο το Λητω....ανησυχησα η αληθεια... scratch

ΑΝΤΗΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ 5 ΚΙΛΑ?ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ?ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΩ ΤΑ 15 ΚΙΛΑ.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:

Καλημέρα Αγάπη μου!
Άντε έφτασε η μεγάλη μέρα!
Επιτέλους θα δεις τον γιόκα σου!
Είσαι θηρίο πάντως αφού κρατήθηκες τόσες μέρες!!!
Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!
Θα περιμένουμε το βράδυ τα νέα σας!!!
Ναι, ναι συνεχίζω τα ψώνια ακάθεκτη!!!
Η καλύτερή μου είναι εμένα....!!!
Όλη μέρα να με έχεις στην αγορά για ψώνια της μπέμπας δεν λέω όχι...!!!
Βέβαια κακά τα ψέματα... κουράζομαι πιο εύκολα τώρα....!!!
[/quote]

ΑΧ ΕΦΤΑΣΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ!!!!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΕΡΜΗ ΟΥΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ No

ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!!!

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΔΩΡΑΚΙΑ Ε???
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!!
ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 417472

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fennnia έγραψε:
anthaki έγραψε:καλημερες!!!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ εδω ειμαι κι εγω μπηκα στα γρηγορα να σας πω τα νεακια μου, χθες πηγαμε γιατρουλη,η μικρουλα κλωτσουσε συνεχως δεν ειδαμε 3D ηταν πολυ ανησυχη,ειναι 1700 γρ,πολυ καλη μας ειπε εγω σταθερη στα 5 κιλακια αν και ο γιατρος ειπε να τρωω πιο πολυ,και να κανω και τα μπανακια μου.Βρε κοριτσια μου ειπε οχι κουραση και ορθοστασια γιατι τον γιο μου τον γεννησα πολυ γρηγορα στις αρχες του μηνα μου και πρεπει να προσεχω τωρα Shocked μιλις αισθανθω τυχον πονακια...δηλαδη συνεχομενα να τηλ στην μαια μου που ηταν και αυτη εκει....αχχχ και ειμαι μακρια απο το Λητω....ανησυχησα η αληθεια... scratch

ΑΝΤΗΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ 5 ΚΙΛΑ?ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ?ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΩ ΤΑ 15 ΚΙΛΑ.

Μια χαρά την βρίσκω!
5 κιλάκια μόνο!
Τέλεια!
Εγώ έχω πάρει 9.100 μέχρι στιγμής!
Καλά είμαι και εγώ πιστεύω!
Φαντάζομαι δεν θα περάσω τα 15 αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
fennnia έγραψε:
anthaki έγραψε:καλημερες!!!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ εδω ειμαι κι εγω μπηκα στα γρηγορα να σας πω τα νεακια μου, χθες πηγαμε γιατρουλη,η μικρουλα κλωτσουσε συνεχως δεν ειδαμε 3D ηταν πολυ ανησυχη,ειναι 1700 γρ,πολυ καλη μας ειπε εγω σταθερη στα 5 κιλακια αν και ο γιατρος ειπε να τρωω πιο πολυ,και να κανω και τα μπανακια μου.Βρε κοριτσια μου ειπε οχι κουραση και ορθοστασια γιατι τον γιο μου τον γεννησα πολυ γρηγορα στις αρχες του μηνα μου και πρεπει να προσεχω τωρα Shocked μιλις αισθανθω τυχον πονακια...δηλαδη συνεχομενα να τηλ στην μαια μου που ηταν και αυτη εκει....αχχχ και ειμαι μακρια απο το Λητω....ανησυχησα η αληθεια... scratch

ΑΝΤΗΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΟ 5 ΚΙΛΑ?ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ?ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΩ ΤΑ 15 ΚΙΛΑ.

Μια χαρά την βρίσκω!
5 κιλάκια μόνο!
Τέλεια!
Εγώ έχω πάρει 9.100 μέχρι στιγμής!
Καλά είμαι και εγώ πιστεύω!
Φαντάζομαι δεν θα περάσω τα 15 αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ.ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ 3 ΚΙΛΑ?ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ.ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΑΛΛΟΝ.ΕΦΑΓΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στον γιο ειχα παρει 6.Τις συσπασεις τις καταλαβα γιατι πετρωνε η κοιλια χαμηλα,γινοταν πολυ σκληρη και πονουσα χαμηλα και μου εβγαινε στην πλατη,δλδ σαν να γενναγα,ανα μια ωρα μετα ανα μιση,ανα τεταρτο...και καλα κρασια!! Very Happy

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:Στον γιο ειχα παρει 6.Τις συσπασεις τις καταλαβα γιατι πετρωνε η κοιλια χαμηλα,γινοταν πολυ σκληρη και πονουσα χαμηλα και μου εβγαινε στην πλατη,δλδ σαν να γενναγα,ανα μια ωρα μετα ανα μιση,ανα τεταρτο...και καλα κρασια!! Very Happy

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η ΚΑΚΟ?

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ MΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΗΤ 31/10.
ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΗΡΘΕ Η ΜΕΡΑ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ MADERBABY ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΒΡΑΚΑΚΙ.ΠΟΣΟ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ?
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ Η ΑΣΧΕΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ BABYSPECS.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fennia το πρωτο σου ειναι??καλο ειναι, δεν πρεπει να εχουμε απο τωρα συσπασεις εμενα μου τονισε οχι κοπωση που να του ελεγα οτι εξυνα τα πατωματα με τα 4 μετα τα βαψιματα,θα με περναγε για τρελη....

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FENNIA[b] ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:Fennia το πρωτο σου ειναι??καλο ειναι, δεν πρεπει να εχουμε απο τωρα συσπασεις εμενα μου τονισε οχι κοπωση που να του ελεγα οτι εξυνα τα πατωματα με τα 4 μετα τα βαψιματα,θα με περναγε για τρελη....

ΝΑΙ ΑΝΤΗΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια να και η κουδουνίστρα της ciccho που πήραμε χτες για την μπεμπούλα!
Ταιριάζει και με τα χρώματα από το δωματιάκι μας!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για αποστειρωτή αυτόν έλεγα να πάρω!
Τον έχει καμία?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λέει ότι αποστειρώνει έως 7 μπιμπερόν (150 ml).
Δηλαδή δεν χωράνε μέσα πιο μεγάλα μπιμπερό?
Και έχω και άλλη ερώτηση!
Βάζω μέσα και πλαστικά μπιμπερό ή δεν κάνει?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Despoinaki στις Τετ Αυγ 10, 2011 2:04 am, 1 φορά

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:Για αποστειρωτή αυτόν έλεγα να πάρω!
Τον έχει καμία?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ?ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Για αποστειρωτή αυτόν έλεγα να πάρω!
Τον έχει καμία?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ?ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ?

Μόνο αυτό λείπει να πάρουμε μαζί μας!
Όχι δεν χρειάζεται κουκλίτσα!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και η κρέμα για το στήθος που λέτε ότι θα πάρετε μαζί σας στην κλινική κοριτσάκια?
Για ποιο λόγο είναι?
Έχετε να προτείνετε καμία?

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Για αποστειρωτή αυτόν έλεγα να πάρω!
Τον έχει καμία?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ?ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ?

Μόνο αυτό λείπει να πάρουμε μαζί μας!
Όχι δεν χρειάζεται κουκλίτσα!!!

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΤΩΝΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ?? ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΑ!! Twisted Evil Twisted Evil ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ, ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΑ ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ!!
ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΠΗΤ!! 16-10!! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 215994
ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΘΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΠΟΛΛΑ ΖΥΓΑΚΙΑΑΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 328109
ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΔΕΣ?? ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!! ΝΑ ΔΕΙΣ, ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 654316
ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ- ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΤΣΑΝΑ-? ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Ή ΑΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΑΡΚΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ??
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.. ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΠΑΝΕΣ?
ΚΑΙ 3. ΤΑ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΧΡΗΣΙΜΕΥΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ? ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΟΥΝ? ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Ή ΟΧΙ?? ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.. ΠΡΩΤΑΡΑΑΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 12 654316
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΡΕΜΑ, ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΕΡΑΛΟΙΦΗ, ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΛΙΝΚ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Για αποστειρωτή αυτόν έλεγα να πάρω!
Τον έχει καμία?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ?ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ?

Μόνο αυτό λείπει να πάρουμε μαζί μας!
Όχι δεν χρειάζεται κουκλίτσα!!!

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΤΩΝΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.

Αλήθεια?
Πρώτη φορά το ακούω!
Ας μας πουν βέβαια και οι άλλες μανούλες!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για μπανάκι αποφασίσατε?
Αυτό πως σας φαίνεται?
Είναι γύρω στα 30 ευρώ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΤΗ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ!!
http://mamalydia.wordpress.com/waxbee_mamalydia/

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki έγραψε:Και η κρέμα για το στήθος που λέτε ότι θα πάρετε μαζί σας στην κλινική κοριτσάκια?
Για ποιο λόγο είναι?
Έχετε να προτείνετε καμία?

Δεσποινάκι καταρχήν μου έφτιαξες τη διάθεση εδώ στο γραφείο με τη κουδουνίστρα που πήρατε. Τέλεια!!!! Ακόμα γελάω Very Happy Very Happy Very Happy .
Κρέμα για το στήθος μάλλον εννοείς την αλοιφή που βοηθάει να αποφύγουμε τον ερεθισμό στις θηλές από τον θηλασμό. Αν εννοούμε αυτήν εγώ πήρα της Medela. Από την έρευνα αγοράς που έκανα σχετικά με τα προϊόντα θηλασμού μου φάνηκε ενημερωμένη εταιρεία.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα Swsw μου!!!
Καλημέρα Αντωνία μου!!!
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!!
Swsw μου δεν θα το πιστέψεις...!!!
Ψάχνω καιρό τώρα κεραλοιφή και δεν μπορώ να βρω!
Περιττό να σου πω ότι έστειλα ήδη e-mail!
Εσύ την έχεις παραλάβει ή όχι ακόμα?
Αντωνία μου χαίρομαι που σου άρεσε η κουδουνίστρα μας!!!
Φάση έχει!
Τώρα για τα σελτεδάκια! Βγαίνουν σε διάφορα μεγέθη! Τα πιο μεγάλα μπορείς να τα βάλεις και κάτω από το σεντονάκι, εκεί που θα κοιμάται το μωρό, σε περίπτωση που κατουρηθεί πάνω του και τα τσισάκια του λερώσουν και το σεντονάκι του! Άρα αποφεύγουμε να λερώσουμε το στρώμα. Τα μικρά είναι χρήσιμα να τα κουβαλάμε και μαζί μας όταν πάμε κάπου και θέλουμε να αλλάξουμε το μωρό για να το ακουμπήσουμε κάπου! Βέβαια είναι χρήσιμα και για το σπίτι!
Μια - δύο πάνες θα πάρω σίγουρα! Θα χρειαστεί κάποια για να βγάλουμε και το μωράκι από το νοσοκομείο... έτσι μου είπε η μαμά μου! Μου λέει όμως... και κάπου να πας και να θέλεις να ακουμπήσεις το μωρό... να κοιμηθεί π.χ. δεν το ακουμπάς έτσι π.χ. πάνω στο κρεβάτι αλλά πάνω στην πάνα...!!!
Τώρα για τον αποστειρωτή!
Χτες που πήγα κέντρο ρώτησα για τον αποστειρωτή της ciccho αν παίρνει μόνο μπιμπερά ciccho και μου είπαν όχι. Παίρνει απ' όλα...!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AntoniaA. έγραψε:Ranou μου καλημέρα. Για το τι θα χρειαστείς στην κλινική δεν είμαι το κατάλληλο άτομο γα να σου απαντήσει μιας και ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα... Ε΅΄ιμαστε και εμείς της τελευταίας στιγμής Twisted Evil .
Όσον όμως αφορά τα βλαστοκύταρα, αποφασίσαμε με τον άντρα μου να τα δωρίσουμε στην Δημόσια Τράπεζα της Ακαδημίας Αθηνών. Βέβαια τα βλαστοκύταρα είναι μεγάλο ζήτημα άλλα μετά από πολύ σκέψη αυτή είναι η δικιά μας απόφαση.

Για τη δωρεα μου ειπε και μια φιλη που εκανε αλλα καπου ακουσα οτι και εκει πληρωνεις ,αλλα εχεις και το πλεονεκτημα της προσβασης σε περιπτωση που τα χρειαστεις οχι ομως στα δικα σου αλλα σε οποιαδηποτε αλλα,μηπως μπορεις να μου στειλεις πμ με περισσοτερες πληροφοριες διοτι εχω ενα μηνα μονο και το σκεφτομαι πολυ εντονα.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΟΛΙ ΩΡΙΑΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΣΤΕΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΗΡΕΣ?ΚΑΙ ΠΟΣΟ?ΤΑ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ?

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ?ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις