Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 42]

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ!! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!! ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 215994
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ.. ΔΥΣΚΟΛΑ ΞΕΚΟΥΝΙΕΜΑΙ.. ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΕΚΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ, ΕΧΩ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΓΟΑ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΟ ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ..
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ, ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΗΝ ΕΞΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΨΕ ΑΣΠΡΗ ΚΑΙ ΝΤΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!! ΕΨΑΧΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑRA HOME ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑΙ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ!! ΠΑΝΤΟΥ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (ΑΦΟΥ ΠΗΡΑ ΣΕ ΟΛΑ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ!! ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 215994
ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13!! ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΟΥΡΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316
ΜΕΤΑ ΤΟ 13 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΣΟΥ ΝΟΥΜΕΡΟ!!

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!ευχομαι με το καλο ολες να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα μωρακια μας!!!!!!!!
εχω να μπω παρα πολυ καιρο, απο την αρχη σχεδον της εγκυμοσυνης!!!!!!επειτα ειχα κ αρκετα προβληματα με την εγκυμοσυνη κ τωρα να'μαι κ παλι στην παρειτσα σας!!!!!!!
εχουμε μαζευτει αρεκτες κ χαιρομαι πολυ γι'αυτο!!!!!! θα σας μαθω που θα παει... Wink Wink
θα τ αλεμε πιο συχνα πλεον.......!!!!!

φιλακια πολλα στις κοιλιτσες σας!!!!!!

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ καλε ξεχασα να σας ξανασυστηθω, λοιπον ειμαι η Ηλιανα κ περιμενω το τριτο μου παιδακι οπως βλεπετε κ στα τικερακια το οποιο ειναι αγορακι!!!! Laughing Laughing !!!!!!!
εχω τα δυο θηριακια μου την Αννα Μαρια μου κ τον Αγγελο μου!!!!!!
σε 8 βδομαδουλες περιπου ερχεται ο μικρουλης μου , διοτι θα γεννησω με καισαρικη (οπως κ τα αλλα δυο μου παιδια), κ ανυπομονω τοοοοοοσο πολυ............!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν θυμαμαι κατι αλλο να σας πω... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
φιλια!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ABGD στις Τρι Αυγ 16, 2011 6:39 am, 1 φορά

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου συνονόματη!! Με το καλό να ρθει το μωράκι σου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 386913

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταυρούλα αύριο με το καλό που θα πάω στον γιατρό θα μάθω!

Αναστασία όντως είναι τέλεια τα πομολάκια! Με γεια σας! Μπορεί να πάω να ρίξω κι εγώ καμιά ματιά κι αν δεν βρω τπτ άλλο θα τα χτυπήσω κι εγώ! Κι εμείς θέλουμε να βάψουμε κάτι ραφάκια και δύο βιβλιοθηκούλες από καφέ σε λευκό για να ταιριάζουν στο δωμάτιο! Νομίζω ότι μου έλεγε ο αντρούλης μου ότι δεν θα τα ξύσει..θα τα περάσει ένα ειδικό υλικό για 3-4 μέρες και μετά θα περάσει το χρώμα! Αν τα βρούμε σκούρα θα σε ρωτήσω τι χρησιμοποιήσατε!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy
ΜΙΑΣ Κ ΥΠΝΟΣ ΔΕ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ.....ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ Smile
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ. ΘΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ε???? ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ Κ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ Κ ΑΞΙΑ!!!
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ Η ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΕΔΩ ΕΓΩ ΜΕ ΕΝΑ Κ ΤΑ ΦΤΥΝΩ pale
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΗΡΘΕ Κ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΤΗΝ ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 328109 ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ, ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΕΙΣ cheers Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ I love you
ΗΛΙΑΝΑ ΑΒG ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 893968 ΑΠΟ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΠΩΣ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ???
ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΟΥ Κ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ Ε????

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ, ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ!!! ΤΡΙΤΗ Κ 13 Κ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ, Respect Respect D:respect:
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΥΧΕΡΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΥΧΙΕΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ.....ΤΡΙΤΗ Κ 13????
Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΥΧΗΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 417472

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου συνονοματη Ηλιανα , κ Αγαπη!!!!!!!
με το καλο κ τα δικα σας μωρακια κ ολων των κοριτσιων!!!!!!

Αγαπη μου ναι τα εχω ολα καθως κ με τα αλλα δυο....!!! Very Happy Very Happy
μονο ρουχακια εχω παρει μερικα κ θελω να παρω κ αλλα (ειπαμε μην τα εχει ολα δευτερατζα ο μικρουλης μου)χιχιχι
κ καλαθουνα πηρα γιατι αυτη που ειχα την ειχαν ξεχαρβαλωσει εντελως τα καμαρια μου!!!!!! Laughing Laughing Laughing
οσο για το Τριτη κ 13 που λες μη δινεις σημασια καλη μου, ολα μα ολα θα πανε καλα!!!!!!!! Very Happy

ααααα να σας ρωτησω βρε κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα, εσεις τι πρατε μαρσιπο η σλινγκ??????
εγω ειχα παρει στον Αγγελο εναν μαρσιπο κ τωρα επειδη μου ειπαν πως τα σλινγς ειναι καλυτερα για το μωρακι επειδη δεν κρεμονται τα ποδαρακια κ διαφορα αλλα.
οποτε μαλλον λεω να παρω κ ενα τετοιο!!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ SLING ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Rolling Eyes
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΑΡΣΙΠΟ ΤΗΣ BABYBJORN Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟΣ Κ ΠΡΑΚΤΙΚΟΣ,(ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΠΙΣΩ) ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΗΣ CHICO ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ Κ ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ SLING.
ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΒΟΛΙΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Very Happy

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ωχ Αγαπη μου κ εγω της κικο εχω εναν κοκκινο με ασπρο,(αν μπορεσω θα σας τον βαλω φωτο), λες να ειναι ο ιδιος????γιατι κ εγω δεν εχω ακουσει τα ακουσει τα καλυτερα για της κικο....!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
οποτε θα παρω το σλινγ!!!!

α ποια ειναι αυτη η κοπελα που λες???γιατι ακομα το ψαχνω.
εχω βρει απο μια κοπελα στο φεις αλλα δεν ξερω ακομα...!!!!

μακαρι να σε βολεψει αρκετα το μαξιλαρι κουκλιτσα μου!!!!!

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
α να αυτος εδω περα ακριβως ειναι το βρηκα στο σαιτ της κικο!!!



http://www.chicco.gr/assets/media/PICTURES/Peripatos/Marsipos/621_thumb1.jpg

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπέρα μανουλίτσες! Τι κάνετε? Εγώ μόλις έκανα λίγες δουλείτσες στο σπίτι και τώρα περιμένουμε κόσμο για καφεδάκι! ... Να δούνε και το δωματιάκι της μπουμπούς! Το πρωί πήγα και για γενική αίματος και ούρων και λογικά μέχρι το βραδάκι θα έχουν στείλει τα αποτελέσματα με e-mail! Ελπίζω ο αιματοκρίτης να μην έχει πέσει πολύ! Την προηγούμενη φορά ήταν 34. Ελπίζω και στα ούρα να μην έχει κανένα μικροβιάκι!! Πέμπτη έχουμε γιατρό τώρα! Ανυπομονώ...!!!
Ηλιάνα καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το αγοράκι σου!
Αγάπη μου ούτε να σκέφτεσαι την ημερομηνία! Μια χαρά θα είναι και Τρίτη και 13! Δεν πιστεύουμε εμείς σε τέτοια!!!
Μπράβο Αναστασία μου που τα βρήκες! Τελικά σαν τα δικά μας θα πάρετε? Από κοντά είναι πιο τέλεια!!! Θα το δείτε...!!!
Κατερινάκι μου μην αγχώνεσαι...!! Όλα καλά θα πάνε!! Θα περιμένουμε νέα σου! Ελπίζω να μην σε ξαναπιάσει αυτός ο πόνος...!!
Σταυρούλα μου άντε ωραία...!! Έφτασε και ο καιρός που θα κάνεις τις ενεσούλες!! Θα ηρεμήσεις και λίγο!!!
Sevi μου υπομονή κοπέλα μου! Πλησιάζει ο καιρός!!! Θα τις πιάσεις τις 36 εβδομάδες!!!!
Πάλι ζέστη έπιασε κορίτσια και δεν αντέχω...!!! Κουράζομαι εύκολα πια...!!!!
Τώρα όσο για doppler και εμάς μας είπε η γιατρός μας ότι δεν χρειάζεται να το κάνουμε μιας και τα βλέπει όλα καλά! Ο καθένας γιατρός τα δικά του...!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ναι!!!!!!!
Μόλις πήρα τις εξετάσεις! Ο αιματοκρίτης από 34 πήγε 34,1 και τα ούρα πεντακάθαρα!!! Τέλειααααααααααα!!!!!!!!
Α ρε τι κάνει το νεράκιιιιιιιιι!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑBGD-ΗΛΙΑΝΑ ME TΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΚΟΝΤΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΠΑΩ.ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ?
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΟΥ.ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316
ΣΩΣΩΚΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΟΜΑ?ΑΝ ΝΑΙ,ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟ?
ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΜΠΕΙΜΠΙΛΙΝΑ ΒΑΖΕΤΕ?ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΒΑΖΕΤΕ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και πάλι μανούλες ''to be''.
Αύριο το πρωί θα πάω στο ΙΚΑ για να ξεκινήσω τη διαδικασία με τις άδειες και τα επιδόματα. Ευχηθείτε μου καλή υπομονή... Mad Mad Mad .(Στη δουλειά είπα ότι θα αργήσω το πρωί κανένα 2ωρο, είδατε αισιοδοξία!!!).

ΑBGD-ΗΛΙΑΝΑ καλώς ήρθες και πάλι. Με το καλό το μωράκι σου και εύχομαι να μην έχεις κανένα προβληματάκι από εδώ και πέρα!!! Είμαι η Τόνια και περιμένω το 1ο μου μωράκι στις 18 Οκτωβρίου.

Δεσποινάκι βλέπω ότι η άδειά σου ξεκίνησε τέλεια! Με το καλό να συνεχίσει έτσι.

Σταυρούλα για απορρυπαντικά εγώ θα ξεκινήσω με το proderm. Μου δώσανε και ένα δειγματάκι planet baby, οπότε θα το δοκιμάσω και αυτό και όποιο μου αρέσει περισσότερο θα κρατήσω και για τα επόμενα.

Αναστασία σήμερα αποφασίσαμε με τον άντρα μου για το όνομα του μωρού μας και θα είστε συνονόματες. Εσύ πότε γιορτάζεις την Ανάσταση ή στις 22 Δεκεμβρίου? Εμείς θα γιορτάζουμε τη μικρή μας της Αγίας Αναστασίας.

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κ παλι κουκλιτσες μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!
μολις φυγανε τα καμαρια μου, τα πηγε ο αντρας μου βολτιτσα με τα ποδηλατακια τους κ εγω εδω σπιτι κ σε λιγο θα κατεβω λιγο κατω στη μαμα μου (μενουμε πανω - κατω).

δεσποινακι μου κατ'αρχην με το καλο κ το δικο σου μωρακι κ να σου πω πως πολυ χαιρομαι που ολα ειναι οκ με τις εξετασεις σιυ!!!!!μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!
ααα κ χρονια σου πολλα για χθες!!!!!οτι επιθυμεις , οτι καλυτερο σου ετχομαι!!!!!!

σταυρουλα μου με το καλο κοπελα ου να κρατησεις τον μικρο σου πριγκιπα στην αγκαλιτσα σου!!!!!!
εγω εχω πητ 26/10 κ μου εχει πει στις 14 να γεννησω!!!!
αχ κ εσυ καισαρικη , ε???
τι να κανουμε να ειναι γερα τα μωρακια μας κ αυτα θα τα ξεχασουμε...!!!!!!!
οσο για πανες εγω κ στα δυο μου παιδια χρησιμοποιουσα τις παμπερς.ομως εδω κ κατι μηνες στον γιο μου χρησιμοποιω τα μπαιμπιλινο κ μπορω να σου πω πως ειμαι αρκετα ευχαριστημενη, παρεπηπτοντως ειναι κ πιο οικονομικες!!!!!
οσο για σκονη κ μαλακτικο εγω απο την αρχη χρησιμοποιω της προδερμ, αυτα καλη μου!!!!

αντωνια μου γεια σου κοπελα μου!!!με το καλο κ το δικο σου μωρακι!!!!! σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!
ωχχχχχ ικα ακουω για αυριο.....
καλο κουραγιο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
κοριτσι μου!!!!!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΗΡΘΑ...Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ....ΑΛΛΑ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΑΥΞΗΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΙΝΩ ΕΝΑΜΙΣΗ....ΠΗΓΑ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΠΑΛΚΑ ΕΧΟΥΝ.....ΕΝΑ ΛΕΕΙ ΠΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΚΑΝΤΑΛΙΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ....!!!!31/8 ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 1/9 ΠΡΩΙ ΓΕΝΑΩ!!! ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ! ΘΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ!!! ΠΑΩ ΜΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ(ΕΓΩ ΜΕ ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ)ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΟΛΟΥ! Sad Sad Sad

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΗΛΙΑΝΝΑ(ABGD)μια καλη εγκυμοσηνη και με το καλο το μωρακι σου....... εγω δεν σε ξερω οποτε χερωμαι που θα τα λεμε! Very Happy Very Happy Very Happy

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινάκι μπράβο! Όλα καλά! Άντε να περνάνε οι μερούλες! Καλη μπυρολεμονάδα λοιπόν!!

Δεσποινάκι τέλεια με τις εξετάσεις!!

Σταυρούλα εγώ πήρα της persil και βλέπουμε! Μαλακτικό έχω δει μόνο της προδέρμ, αλλά δε μου άρεσε η μυρωδιά! Σχεδόν δεν υπήρχε! Μήπως να χρησιμοποιούσαμε από τα κοινά μαλακτικά ή μπα!

Αντωνία καλή υπομονή αύριο με ΙΚΑ! Τα απεχθάνομαι τα γραφειοκρατικά! Μια από αυτές τις μέρες θέλω να περάσω και από ΚΕΠ για τα χαρτιά που θα χρειαστούν στο μαιευτήριο (ληξιαρχ.πράξη γάμου, πιστοπ.οικογεν.καταστασης, να δουμε και για την οικογεν.μερίδα κλπ)

Κι εγώ από διαθεσούλα ήμουν κάπως το απόγευμα, οπότε βγήκαμε βολτούλα στο mall για καφεδάκι..τελικά καταλήξαμε για βάφλα και με ένα υπέροχο αρνάκι κουκλάκι για την μπουμπου μας! Πώπω είναι μια γλύκα! Λένε ότι κολλάνε με ένα παιχνιδάκι και αυτό θέλουν μόνο..νομίζω αυτό θα είναι το αγαπημένο της (αλλιώς θα είναι της μαμάς)! Είχαμε πάρει και από chicco κατι πολύ ωραία! Από αύριο νομίζω θα μπορώ να ανεβάζω φωτογραφίες οπότε θα σας τα δείξω!

Άντε επιτέλους αύριο το μεσημεράκι θα τη δούμεεεε! Καληνυχτούλια κοριτσάκια μου!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HΛΙΑΝΑ (ΑΒG) ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!! ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΡΩΣΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 125586
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ Η ΠΡΩΤΗ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ "ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ- ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ" ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!! 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ Ε?? ΤΕΛΕΙΑ!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ!! ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 377361
ΤΩΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ!!!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ, ΤΗΣ ΔΩΡΑΣ!! ΠΟΛΛΕΣ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΕΧΩ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 868444 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 868444 ΕΓΩ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΠΑΣΧΑ. ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΕ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ 22 ΔΕΚ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΕ.. ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 22 ΔΕΚ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΝΤΑΙ!! ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ!! ΔΥΟ ΓΙΟΡΤΕΣ!! ΧΑΧΑ!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ, ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ!! ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΘΕΛΕΙ 10 Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 5 ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΣΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΟΡΤΙ! 13 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΖΗΤΗΣΑ, ΟΥΤΕ ΧΟΝΔΡΙΚΗ ΝΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΓΕΝΕΙΣ ΕΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΛΑΣΚΑΡΗ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΤΟ ΩΝΑΣΕΙΟ.. ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΗ ΜΥΟΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ (ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙ!!).. ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΣΤΙΕΣ, Η ΜΙΑ ΕΙΧΕ ΣΧΕΔΟΝ ΦΥΓΕΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΑΝ ΔΕ ΣΤΟ ΕΙΠΕ, ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΤΙΚΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ!
ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ Η ΤΩΝΙΑ, ΓΙΑ ΘΥΜΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ, ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΟΝΟΜΑΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?? ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ "ΛΗΔΑ" ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 868444 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 868444 ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΙΔΕΑ, ΟΧΙ ΑΠΟ ΓΙΑΓΙΑ, ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?
Α!! ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ 8ο!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aναστασία μου τέλειο το Λήδα! Και το Ληδία μου αρέσει πολύ! Εμείς θα την βαπτίσουμε Βασιλική αλλά θα την φωνάζουμε Σίλια! Βέβαια η πεθερά μου δεν το άκουσε ακόμα και μάλλον δεν θα της πολύ αρέσει αυτή η αλλαγή αλλά αφού το αποφασίσαμε εμείς...!! Εγώ από πόμολα έχω πάρει μια δυάδα παραπάνω! Ίσως χρειαζόταν να πάρω καμιά ακόμα...!!!
Κατερινάκι μου μια χαρά! Θα πάρεις μισό χαπάκι παραπάνω και όλα θα πάνε τέλεια! Με γεια και τα καινούρια πραγματάκια σας!
Αντωνία μου καλό κουράγιο για αύριο κοπέλα μου αν και δεν νομίζω να έχει ιδιαίτρη κίνηση Αύγουστο μήνα! Εγώ ακόμα δεν πήγα! Ακόμα περιμένω να μου υπογράψουν το χαρτί τα αφεντικά!
Κοριτσάκια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας αν και δεν γιόρταζα 15 του μήνα! 21 Νοεμβρίου είμαι εγώ! Οι ευχές πάντως καλοδεχούμενες...!!!
Είχαμε παρέα σήμερα και την έφαγα πάλι την πιτσούλα μου! Τι θα γίνει με την περίπτωσή μας? Μας έφεραν και προκαταβολικό δωράκι τον αποστειρωτή της NUK! Μια χαρά...!!!
Καλό σας βράδυ ομορφούλες! Τα λέμα αύριο!!!!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα......πηγαμε σε ενα ταβερνακι περασαμε πολυ καλα! και μολισ φαγαμε εκανα μια ταρζανια....πηγα στο ψυγειο το ανοιξα και πηρα μια breezer με γευση καρπουζι και την ειπια! ειχα ξαπλωσει σε 2 καρεκλεσ πολυθρονες και επινα σαν να μην ετρεχε τιποτα και ακουμπουσα και το μπουκαλι πανω στην κοιλια μου..... Mad Mad Mad αφησα λιγακι ε! δεν το ειπια ολο! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:κοριτσια καλησπερα......πηγαμε σε ενα ταβερνακι περασαμε πολυ καλα! και μολισ φαγαμε εκανα μια ταρζανια....πηγα στο ψυγειο το ανοιξα και πηρα μια breezer με γευση καρπουζι και την ειπια! ειχα ξαπλωσει σε 2 καρεκλεσ πολυθρονες και επινα σαν να μην ετρεχε τιποτα και ακουμπουσα και το μπουκαλι πανω στην κοιλια μου..... Mad Mad Mad αφησα λιγακι ε! δεν το ειπια ολο! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Χαλάλι σου βρε Κατερινάκι!
Μια στο τόσο δεν πειράζει...!!!
Αφού το ευχαριστήθηκες...!!!!!!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες κ μελλουσες!!!
ABGD καλως ηρθες κ παλι...με το καλο!!!

Swsw ωραιο το Ληδα,εμας εαν ηταν το ενα κοριτσακι που μας ελεγαν στην αρχη θα το βγαζαμε Φαιδρα!

Despoinaki το Συλια ειναι πολυ ωραιο,αλλα αφου θα το ακουσει η πεθερα σου το ονομα της στην βαφτιση ας μην ανησυχει για το μετα!!! Shocked

Κατερινα λιγακι υπομονη,λιγες μερες μεινανε κ αφου ειστε καλα super...οσο για το ποτακι,χαλαλι σου!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 893968

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα εγκυουλες-μανούλες! Πώς είστε σήμερα? Εγώ σηκώθηκα με μεγάλη χαρούλα! Σήμερα στη 13:00 έχουμε ραντεβου με τον γιατρούλη μας και τη ζουζούνα μας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 90233

Επιτέλους από σήμερα μου επιτρέπεται να βάλω links, άρα και τικεράκιααα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 215994

Εμάς την πεθερά μου τη λένε Στέλλα! Ευτυχώς μ' αρέσει σαν όνομα! Στα Λατινικά σημαίνει αστέρι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 727892 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 804467 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 804467 Βέβαια ακόμη δεν ξέρουμε πώς θα τη φωνάζουμε! Δηλαδή σκέτο Στέλλα ή παραλλαγές του..Μ' αρέσει πολύ το Εστέλλα (είναι από την ηρωίδα του Ντίκενς "Χαμένες Προσδοκίες", αν και κπ φίλες μου μου λένε ότι δεν είναι εύηχο) και το Στελιάνα (το Στελίνα όχι γιατί μου θυμίζει μια κοπέλα κάπως...) Καλά να ναι μωρέ τα παιδάκια μας και τα ονόματα θα τα ομορφύνουν τα ίδια! Ό,τι και να έχουν!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!
ABGD καλώς μας ήρθες και πάλι. Ευχομαι τώρα να τα λέμε πιο συχνά!!
Swsw πολύ ωραίο το Λήδα. Εμείς τον μικρό θα τον πούμε Γιάννη (του πεθερού μου). Despoinaki το Σίλια μια χαρά μου ακούγεται. Και μένα τη μικρή την βαφτίσαμε Γεωργία (της μαμάς μου) και τη φωνάζουμε Ζετα. Η μαμα μου λίγο τσινισε στην αρχή, αλλά της πέρασε. Τωρα υπάρχουν φορές που η μαμα μου την φωνάζει Γεωργια, ειδικά εαν ειναι καποιος συγγενεις μπροστα!
Κατερίνα αντε λίγο υπομονή ακόμα. Απ' οτι φαίνεται θα εισαι από τις πρώτες από την ομαδούλα μας!
Αρχισαν πάλι οι ζεστες!!! Εχθές δεν άντεχα με τίποτα. Με επιασε και μια δυσφορία!!Αντε να δροσίσει λιγάκι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις