Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσακια μουυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????
οι κοιλιτσες???????
ευχαριστω κ παλι για το καλωσορισμα κοριτσια μου!!!!!!να ειστε καλα εσεις κ τα μωρακια !!!!!!!!!!!!!!!!
δωστε μου λιγο χρονο να σας μαθω λιγο ,ετσι???!!!!για να μην ξεχναω τα ονοματακια σας!!!!!!
(αν κ απο μνημη δεν τα παω κ τοσο καλα, που θα παει ομως θα το παλεψουμε) χιχιχι!!!!!

κατερινακι χαιρομαι που ειστε καλα!!!απ'οτι βλεπω λιγες μερουλες μεινανε , ε???πολυ ωραια!!!!!
οσο για τη μπυριτσα δεν πηραζει μωρε,σιγα, αφου την ευχαριστηθηκες!!!!!! Very Happy Very Happy

σωσω μου κ εμενα μου αρεσει το Λυδα!!!!!πολυ ωραιο ονομα!!!!!
εγω τα παιδια τα εχω βγαλει Αννα Μαρια κ Αγγελο, σε κανεναν ετσι απλα επειδη μας αρεσανε αυτα τα ονοματα (εμενα δηλαδη) ηθελα κ τα εβγαλα!!!
τωρα τον μπεμπη μας θα τον βγαλουμε Χρηστο, επειδη μου αρεσει κ αυτο αλλα κ επειδη λενε κ τον πατερα μου!!!!!
οσο για πεθερικα δεν το συζητω .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

μπουμπου καλημερα κοπελα μου!!!!!ναι τωρα εννοειται θα τα λεμε πιο συχνα!!!!!!

δεσςποινακι τελειο το συλια!!οσο για την πεθερα.... θα της περασει!!!!! Cool Very Happy

σεβι μου να'σαι καλα κοριτσι μου κ ευχαριστω!!!κ εσυ με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο γλυκες μου!!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταυρούλα και Αναστασία τώρα με πήραν για επιβεβαίωση από τα mothercare - ισχύει κανονικά για αύριο!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ sunny
ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΙ ΚΑΛΑ????!!!!!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΩΡΑ 25/8 ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 328109 ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΔΡΟΝΕΦΡΩΣΗ.

ΑΝΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΑΡΙΚΟ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!!! ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ I love you
ΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ Κ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ 22/12 ΟΠΩΣ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΗ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΟΛΟΙ. ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ flower
ΤΟΝ king ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ...ΣΑΒΒΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 966307 ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ.
ΕΣΤΩ Κ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΟΥΝΕ ΣΑΒΒΟΥΛΗ Η ΒΟΥΛΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΟΟΟΟΟΟ ΧΑΜΟΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 186566

ΗΛΙΑΝΑ ABGD Ο ΜΑΡΣΙΠΟΣ ΤΗΣ CHICCO ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ...ΤΟΝ ΧΑΡΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ.
ΤΩΡΑ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΕΔΩ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΑΝ ΠΑΣ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΓΡΑΨΕΙΣ ΠΟΥΛΑΩ-ΧΑΡΙΖΩ ΝΟΜΙΖΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ. ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑ Κ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ 25 ΕΥΡΩ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΝΑ ΣΕ ΠΕΤΡΟΛ ΧΡΩΜΑ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Κ ΠΟΛΥ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΩΡΕ!! ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 262737

ΤΖΕΦ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ!!! ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ Ε??? ΑΝΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 893968

ΤΕΛΟΣ Κ Ο ΚΑΦΕΔΑΚΟΣ ΜΟΥ..(ΦΥΤΙΚΟΣ-KORRE) ΤΕΛΕΙΟΣ!!!
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΩΡΑ!!!
ΑΑΑΑ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΑ ΑΠΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΑΝΟΙΞΤΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ARIEL BABY K ΜΟΙΡΙΣΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ....
ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΑΡΩΜΑ ΦΡΕΣΚΑΔΟΥΡΑ, ΤΑ ΑΦΗΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑ Κ ΜΥΡΩΔΑΤΑ...ΟΥΤΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
ΜΟΙΡΙΖΕΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΑΣ ΛΕΩ Wink

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boyba ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟ ΝΕΦΡΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΟΥ???
ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΙΣ 25 ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ!!!
ΑΝ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ Shocked

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να και τα παιχνιδάκια μας! Ξέρω ότι θα μας φέρουν πολλά αλλά το κάθετι μας θυμίζει και κάτι και μας άρεσαν πάρα πολύ!
Το χθεσινό προβατάκι μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



το πανάκι αγκαλιάς-αγελαδίτσα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



η κουδουνίστρα μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



η μουσική πεταλουδίτα για την κούνια (τραβάς το λουλουδάκι!! Δεν είναι γλύκα?)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Το σκουληκάκι για το πάτωμα (βγάζει διάφορους ήχους και από πίσω έχει και μέτρο)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Το χελωνάκι φωτάκι για τη νύχτα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



και το mobile που μας πήρε μια φίλη :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Πώς σας φαίνονται???

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια...τι κανετε εσεισ και τα μωρακια σασ???ειχα παει μια βολτα και πηρα 2 πετσετεσ για το νοσοκομειο!ο αντρασ μου ζητησε χθεσ στον γιατρο να ειναι και αυτοσ μεσα οταν γενναω αλλα δεν απαντησε ο γιατρος! του ειπε θα τα πουμε στησ 23 μετα το ντομπλερ που με εβαλε να κανω παλι..... Very Happy παντωσ μετα απο 3 παιδια το ανχος ειναι ακομα μεγαλητερο απο το πρωτο για εκεινη την στιγμη(τησ γεννασ)δεν ξερω ισωσ επειδη μου ειναι ολα γνωριμα και ξερω ακριβωσ την διαδικαδια! ασ αλλαξω θεμα ....περιμενω να μου φερουν το καροτσι σε λιγο!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!καινουριες εγκυουλες καλωσ ηρθατε στην παρεα και με το καλο τα μωρακια σας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 417472 Εγω τον 15Αυγουστο μπηκα στον 8ο!!!εχω πολυ καιρο ακομα για να παω στον γιατρο,στις 6 Σεπτεμβρη.Χθες ειχαμε παει Ναυπλιο εκδρομουλα πολυ ωραια ηταν,εφαγα εναν σκασμο και ηπια και 2-3 τζουριτσες μπυρα,την ζηλεψα.. Embarassed
Η κολλητη μου,μου αγορασε την τσαντα αλλαξιερα και το περιστρεφομενο της κουνιας!!εχω αγωνια να τα δω!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 875502

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΕΛΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΜΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΥΚΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ2ΚΙΛΑ ΚΑΙ 12 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δώρα και Ηλιάνα αυτόν τον μαρσιπο της chicco, παλιοτερο σχεδιο, ειχα και γω αλλα δεν με βολεψε καθόλου. Μα καθολου ομως. Σλινγκ μου ειχαν πάρει δωρο στη μικρη, που επισης δεν με βολεψε, αλλα οχι τόσο οσο της chicco. απλά η μικρη γεννηθηκε μεσα Μαιου, πρέπει να υπολογιζεις ότι με το σλινγκ-μαρσιπο ειναι ακομα ενα ρουχο επιπλέον, και ιδρωνε απιστευτα ακομα και με ενα φανελακι αμα την εβαζα. Γυμνουλα τοσο μικρουλα δεν ηθελα να την βαλω. μετα το χειμωνα το παρατησα και ουτε ασχοληθηκα ξανα.
Δωρα μου αυτό που μου ειπε ο γιατρός ειναι οτι θα το σημειωσει και μολις γεννηθει ο μικρός θα του κανουν υπερηχο νεφρων. Δεν μου ειπε κατι για καποιο εξωτερικο νοσοκομειο- ιατρειο. Βεβαια εγω εχω σκοπό να του κανω και αργοτερα εξω, για να μην το εχω εννοια.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ηλιάνα είναι όλα τελεια. Ειδικά το αρνάκι!!!
Η αληθεια ειναι οτι δενονται με καποιο παιχνιδακι απο μικρά. Η μικρή μου εχει κολλήσει με εναν λουτρινο σκυλο!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κουκλίτσες!!!!!!!!! Τι κάνετε? Εμείς καλά! Χαλαρώνουμε!!! Ηλιάνα μου τέλεια όλα τα παιχνιδάκια σας!! Έχουμε και εμείς την ίδια κουδουνίστρα!!! Μου άρεσε πολύ όλη η συγκεκριμένη σειρά της ciccho!! Τώρα έχω βάλει στο μάτι ένα φωτιστικό με αστεράκια...!!! Με το καλό να τα χαρεί η μπεμπούλα σας!!! Σήμερα γιατρό ε? Όλα καλά να πάνε! Θα περιμένουμε νέα σας!
Κατερινάκι μου με το καλό να δεχτείς το καροτσάκι σας σήμερα! Ποιό είναι?

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ?ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΗ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ.
ΣΩΣΩΚΑ ΕΜΕΝΑ Η ΛΑΣΚΑΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΙΣ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΣΑΚΧΑΡΟΥ,ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΣΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΥΤΗ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ Η ΟΧΙ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΤΕ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΗΔΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΟ ΕΧΩ ΤΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΕΛΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΜΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΥΚΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ2ΚΙΛΑ ΚΑΙ 12 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316

Έλα bouki μου! Τι κάνεις? Χαίρομαι που περάσατε όμορφα στις διακοπές σας και χαίρομαι που η μπεμπούλα σας είναι μια χαρά! Τι σου είπε ο γιατρός για την μικρούλα? Πως του φάνηκαν τα κιλάκια της? Και εμένα η δικιά μου μινιόν μου φαίνεται αλλά η γιατρός λέει ότι είναι μια χαρά! Μέσα στο φυσιολογικό...!!!
Όντως μόνο η ουρίτσα έμεινε...!!!
Με το καλό σε όλες μας!!!!!!!!!!!
Με έναν πόνο κοριτσάκιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Καλημερα!!καινουριες εγκυουλες καλωσ ηρθατε στην παρεα και με το καλο τα μωρακια σας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 417472 Εγω τον 15Αυγουστο μπηκα στον 8ο!!!εχω πολυ καιρο ακομα για να παω στον γιατρο,στις 6 Σεπτεμβρη.Χθες ειχαμε παει Ναυπλιο εκδρομουλα πολυ ωραια ηταν,εφαγα εναν σκασμο και ηπια και 2-3 τζουριτσες μπυρα,την ζηλεψα.. Embarassed
Η κολλητη μου,μου αγορασε την τσαντα αλλαξιερα και το περιστρεφομενο της κουνιας!!εχω αγωνια να τα δω!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 875502

Έλα Anthaki μου! Τι κάνεις? Ζηλεύωωωωωωωω!!!!!!! Ναύπλιο ε??? Τέλεια!!! Πήγαμε και εμείς πριν δυο χρονάκια με τον αντρούλη μου και είχαμε περάσει τέλεια!!! Είχαμε πάει και Ύδρα και Σπέτσες... όνειρο!!! Και μπυρίτσα ακούω...!!! Χαίρομαι που περάσατε τέλεια!!!! Μα τι καλή φιλή!!!!!!!!!!! Όταν τα δεις περιμένουμε εντυπώσεις!!!!!!!! Μάκια πολλά!!!!!!!

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki έγραψε:
bouki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΕΛΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΜΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΥΚΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ2ΚΙΛΑ ΚΑΙ 12 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316

Έλα bouki μου! Τι κάνεις? Χαίρομαι που περάσατε όμορφα στις διακοπές σας και χαίρομαι που η μπεμπούλα σας είναι μια χαρά! Τι σου είπε ο γιατρός για την μικρούλα? Πως του φάνηκαν τα κιλάκια της? Και εμένα η δικιά μου μινιόν μου φαίνεται αλλά η γιατρός λέει ότι είναι μια χαρά! Μέσα στο φυσιολογικό...!!!
Όντως μόνο η ουρίτσα έμεινε...!!!
Με το καλό σε όλες μας!!!!!!!!!!!
Με έναν πόνο κοριτσάκιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΝΧΩΘΕΙ. ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 28 ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
της Nuk που μας έφεραν χτες δωράκι!!

* αποστειρώνει μπιμπερό και τα εξαρτήματά τους, δακτύλιους οδοντοφυΐας, πιπίλες και εξαρτήματα θηλάστρων με θερμό ατμό σε 8 μόλις λεπτά και χωρίς καθόλου χρήση χημικών.
* θερμαίνεται ηλεκτρικά για να φέρει το νερό σε θερμοκρασία βρασμού. Σκοτώνει όλα τα μικρόβια σε θερμοκρασία άνω των 90°C και έτσι αποστειρώνει αξιόπιστα τα μπιμπερό και τα εξαρτήματά τους.
* ξεκινά τη διαδικασία αποστείρωσης με το πάτημα ενός κουμπιού. Όταν η διαδικασία ολοκληρώνεται, η συσκευή απενεργοποιείται αυτόματα. Όσο η συσκευή βρίσκεται σε λειτουργία ανάβει ενσωματωμένη φωτεινή ένδειξη.
* είναι κατάλληλος για την αποστείρωση έως 6 μπουκαλιών FIRST CHOICE της NUK και των εξαρτημάτων τους, καθώς και όλων των μπιμπερό που διατίθενται στο εμπόριο.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Τον έχει καμία????

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:να και τα παιχνιδάκια μας! Ξέρω ότι θα μας φέρουν πολλά αλλά το κάθετι μας θυμίζει και κάτι και μας άρεσαν πάρα πολύ!
Το χθεσινό προβατάκι μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



το πανάκι αγκαλιάς-αγελαδίτσα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



η κουδουνίστρα μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



η μουσική πεταλουδίτα για την κούνια (τραβάς το λουλουδάκι!! Δεν είναι γλύκα?)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Το σκουληκάκι για το πάτωμα (βγάζει διάφορους ήχους και από πίσω έχει και μέτρο)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Το χελωνάκι φωτάκι για τη νύχτα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



και το mobile που μας πήρε μια φίλη :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Πώς σας φαίνονται???


ΤΟ ΧΟΛΟΝΑΚΙ ΦΩΤΑΚΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΡΟ ΠΗΡΕΣ?ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:
HLIANA έγραψε:να και τα παιχνιδάκια μας! Ξέρω ότι θα μας φέρουν πολλά αλλά το κάθετι μας θυμίζει και κάτι και μας άρεσαν πάρα πολύ!
Το χθεσινό προβατάκι μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



το πανάκι αγκαλιάς-αγελαδίτσα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



η κουδουνίστρα μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



η μουσική πεταλουδίτα για την κούνια (τραβάς το λουλουδάκι!! Δεν είναι γλύκα?)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Το σκουληκάκι για το πάτωμα (βγάζει διάφορους ήχους και από πίσω έχει και μέτρο)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Το χελωνάκι φωτάκι για τη νύχτα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



και το mobile που μας πήρε μια φίλη :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Πώς σας φαίνονται???


ΤΟ ΧΟΛΟΝΑΚΙ ΦΩΤΑΚΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΡΟ ΠΗΡΕΣ?ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σταυρούλα μου αυτή πρέπει να είναι η λαμπίτσα!!!

https://www.youtube.com/watch?v=p_ugfsR03Po&feature=related

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 215994

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΙΑΝΕΤΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΡΙΣΜΕΝΑ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ......ΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ?ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΗΞ.ΓΑΜΟΥ.ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ?ΔΗΛΑΔΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ?
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ,(ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ) ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΡΙΠΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΑRIEL BEBE.ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΕ ΣΚΟΝΗ Η ΣΕ ΥΡΓΟ?ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΑΚΤΙΚΟ Η ΟΧΙ?ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ?ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nα η λαμπίτσα της ciccho που μου αρέσει εμένα αλλά σε ροζ με πορτοκαλί χρώμα!!!

https://www.youtube.com/watch?v=a8OaDKdbH7k

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!!! μολις τελειωσα το σιδερο απο τα ρουχαλακια των μικρων...παει κ αυτο!!!
Αυριο μεσημερακι εχουμε ραντεβου να τα δουμε κ το απογευμα θα παμε για τα τελευταια ψωνια τους!!!!
Hliana τι ωραια πραγματα ψωνισατε....το προβατακι τελειο!!!

Εμεις τους μικρους θα τους πουμε τον εναν Οδυσσεα απο τον πεθερο μου,βεβαια λεγεται Οδυσσεας-Δημητρης αλλα το Δημητρης κανεις δεν το ξερει η το θυμαται!!! κ τον αλλο Παρη απο την μαμα μου που λεγεται Παρασκευη...αλλα θα τον βαφτισουμε Παρη....να μην γιορταζει κανεις τους κ ζηλευει!!! κ οι 2 των Αγ.Παντων!!!
Κ η μαμα μου δεν ηθελε Παρασκευας αλλα το Παρης της αρεσει!!!

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stav2007 έγραψε:ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ......ΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ?ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΗΞ.ΓΑΜΟΥ.ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ?ΔΗΛΑΔΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ?
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ,(ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ) ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟΡΙΠΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΑRIEL BEBE.ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΕ ΣΚΟΝΗ Η ΣΕ ΥΡΓΟ?ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΑΚΤΙΚΟ Η ΟΧΙ?ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ?ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ

ΕΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΑΜΟΥ ,ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ.

ΕΓΩ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΘΑ ΠΡΟΤIΜΗΣΩ PAMPERS.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΕΛΩΝΑΚΙ ΦΩΤΑΚΙ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Very Happy ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΛΛΑΕΙ....
ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ...ΩΡΑΙΟ ΣΧΕΔΙΟ Wink
ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ Κ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!! Ε ΡΕ ΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ Κ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ Κ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Razz Razz Razz Razz
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΕΠ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΡΤΟΥΡΑ.
ΑΠ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΤΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΜΑΣ.
ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΠΗΡΑ ΣΕ ΥΓΡΟ. ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑ Κ ΣΙΔΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΕΝΩ ΣΤΟ ΠΕΡΣΙΛ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΤΟ ΠΕΡΣΙΛ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ.
ΠΑΝΕΣ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΝΟ 2 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ. Κ ΕΧΩ Κ ΤΗΣ BABYLINO ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΝΟ 1. ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗ ΣΤΕΙΛΑΝΕ.
ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝΕ Κ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ-ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΠΑΝΕΣ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΠΟΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ ΕΙΝΑΙ?
SEVI[b]ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙΑ.ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΚΕΠ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ?Η ΕΣΥ ΗΛΙΑΝΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις