Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λογικο ειναι- τωρα αρχιζεις κ βαραινεις - κουραζεσαι πιο ευκολα- γιαυτο σου φαινεται η ουρα μεγαλη!!
κοιτα ομως τι καλα που θα δροσισει κ δεν θα φας μεγαλες ζεστες στο τελος- !!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:λογικο ειναι- τωρα αρχιζεις κ βαραινεις - κουραζεσαι πιο ευκολα- γιαυτο σου φαινεται η ουρα μεγαλη!!
κοιτα ομως τι καλα που θα δροσισει κ δεν θα φας μεγαλες ζεστες στο τελος- !!

Δίκιο έχεις..Μου φαίνεται μεγάλη αλλά από την άλλη δεν κατάλαβα πως πέρασε ο Αύγουστος..Smile

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκέφτομαι...
θα μου πεις μη σκέφτεσαι πολύ...
αλλά εγώ σκέφτομαι...
και λέω...
15 μέρες άδεια (μαζί με το πρώτο Σ/Κ 16!!!) και είναι σαν να μην έλειψα ποτέ.
Τόσες μέρες διακοπών που εξαφανίστηκαν;


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
I'm back!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 564595

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα ντε!!!Κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι βρε desT!!!!!!21 μέρες που πήγαν οεο??????Καλώς ήρθες κι εσύ,ξανά!!!!!!!!!!!Του χρόνου πάλι με υγεία!!!!!!!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:σκέφτομαι...
θα μου πεις μη σκέφτεσαι πολύ...
αλλά εγώ σκέφτομαι...
και λέω...
15 μέρες άδεια (μαζί με το πρώτο Σ/Κ 16!!!) και είναι σαν να μην έλειψα ποτέ.
Τόσες μέρες διακοπών που εξαφανίστηκαν;


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
I'm back!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 564595

καλως ηρθες! ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα παλι! να κουρνιαζουμε με ζεστη σοκολατιτσα και παρεα μπροστα στο pc.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 875502

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είμαι ακόμα Επίδαυρο κάθε βράδυ κυνηγάμε κατσαρίδες καλά έχουν και συγκεκριμένη ώρα μεταξύ 2,30-4,30 κάθε πρωί και έχουμε και τον κόκορα της θείας κάθε πρωι στις 4,30 -τρελά γέλια ....Λογικά επιστρέφουμε την άλη εβδομάδα μεταξύ Δευτέρας και τρίτης

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε ρε κοριτσια!!! καλο χειμωνα!!! ζεστη σοκολατα διαβαζω και κουρνιασματα!!! Razz Razz

καλως το Δεσποινάκι Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 654316 !!!!!
περασες καλά ? αυτο μετραει- μαλλον καλα περασες γιατι δεν καταλαβες για ποτε περασαν οι μερες της αδειας!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχαχαχαχχα ελιωσα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κορίτσια πέρασα πολύ ωραία!
Κάθε μέρα μπανάκι, πήρα και ωραίο χρωματάκι, το βράδυ βόλτες και στην βεράντα με μεζεδάκια και άλλοτε μπιρίτσα άλλοτε τσιπουράκι και ωραία μουσική. Άλλες φορές με παρέα κι άλλες μόνοι μας. Δεν μας έκανε και φοβερές κάψες να δυσανασχετήσουμε και κοιμόμασταν άνετα.
Πήγαμε και μια μονοήμερη εκδρομή στη Θάσο την Τετάρτη που μας πέρασε για να ανεβεί ο μικρός σε καράβι πρώτη φορά. Ξεπατωθήκαμε βέβαια αλλά χαλάλι... το διασκέδασαν πολύ τα μικρά. Ο μικρός μου παίζει ακόμα τον καπετάνιο με τα αυτοκινητάκια του. Τα ανεβάζει στο πλοίο και τα πάει όλα Θάσο. Η μεγάλη μου έκανε κοτσιδάκι με κλωστές στα μαλλιά και το παίζει ντίβα.
Αν συνεχίσει αυτή η ζέστη θα πάμε ξανά και αυτό το Σ/Κ (στο εξοχικό, όχι στη Θάσο). Τι να κάνουμε στην πόλη; Περιμένω πως και πως την Παρασκευή για να επιμηκύνω το καλοκαίρι.

Ποια ζεστή σοκολάτα και κουραφέξαλα... καλοκαίρι έχουμε... βεράντα και παγωμένο τσάι ή φραπέ. Αν έχεις και καμιά γρανίτα ακόμα καλύτερα.

Βέβαια μας έμειναν και κάτι βηχαλάκια ενθύμιο στον μικρό και στον άντρα μου. Θα τον πάω μόλις σχολάσω παιδίατρο να δούμε γιατί βήχει τόσες μέρες (κοντά στις 10 μέρες) όσο για τον άντρα μου, μεγάλο παιδί είναι, ας αποφασίσει μόνος του χα, χα...
Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω ακμαίες. Έχασα τίποτα φοβερό όλο αυτόν τον καιρό;

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Αχ κορίτσια πέρασα πολύ ωραία!
Κάθε μέρα μπανάκι, πήρα και ωραίο χρωματάκι, το βράδυ βόλτες και στην βεράντα με μεζεδάκια και άλλοτε μπιρίτσα άλλοτε τσιπουράκι και ωραία μουσική. Άλλες φορές με παρέα κι άλλες μόνοι μας. Δεν μας έκανε και φοβερές κάψες να δυσανασχετήσουμε και κοιμόμασταν άνετα.
Πήγαμε και μια μονοήμερη εκδρομή στη Θάσο την Τετάρτη που μας πέρασε για να ανεβεί ο μικρός σε καράβι πρώτη φορά. Ξεπατωθήκαμε βέβαια αλλά χαλάλι... το διασκέδασαν πολύ τα μικρά. Ο μικρός μου παίζει ακόμα τον καπετάνιο με τα αυτοκινητάκια του. Τα ανεβάζει στο πλοίο και τα πάει όλα Θάσο. Η μεγάλη μου έκανε κοτσιδάκι με κλωστές στα μαλλιά και το παίζει ντίβα.
Αν συνεχίσει αυτή η ζέστη θα πάμε ξανά και αυτό το Σ/Κ (στο εξοχικό, όχι στη Θάσο). Τι να κάνουμε στην πόλη; Περιμένω πως και πως την Παρασκευή για να επιμηκύνω το καλοκαίρι.

Ποια ζεστή σοκολάτα και κουραφέξαλα... καλοκαίρι έχουμε... βεράντα και παγωμένο τσάι ή φραπέ. Αν έχεις και καμιά γρανίτα ακόμα καλύτερα.

Βέβαια μας έμειναν και κάτι βηχαλάκια ενθύμιο στον μικρό και στον άντρα μου. Θα τον πάω μόλις σχολάσω παιδίατρο να δούμε γιατί βήχει τόσες μέρες (κοντά στις 10 μέρες) όσο για τον άντρα μου, μεγάλο παιδί είναι, ας αποφασίσει μόνος του χα, χα...
Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω ακμαίες. Έχασα τίποτα φοβερό όλο αυτόν τον καιρό;

μπραβο κοπελα μου και γω συμφωνω μαζι σου!ακομα ειναι η εποχη του παγωμενου φραπεLaughing .η Θασος τελεια την προτιμουμε καθε χρονο εμεις γιατι ειναι πολυ ομορφα ολα εκει.αν συνεχησουν οι ζεστες να ναι καλα τα εξοχικα μας γιατι δεν χορτασαμε μπανακια οποτε οσο ο καιρος το επιτρεπει βουρ στις θαλασσες[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stardust έγραψε:
desT έγραψε:Αχ κορίτσια πέρασα πολύ ωραία!
Κάθε μέρα μπανάκι, πήρα και ωραίο χρωματάκι, το βράδυ βόλτες και στην βεράντα με μεζεδάκια και άλλοτε μπιρίτσα άλλοτε τσιπουράκι και ωραία μουσική. Άλλες φορές με παρέα κι άλλες μόνοι μας. Δεν μας έκανε και φοβερές κάψες να δυσανασχετήσουμε και κοιμόμασταν άνετα.
Πήγαμε και μια μονοήμερη εκδρομή στη Θάσο την Τετάρτη που μας πέρασε για να ανεβεί ο μικρός σε καράβι πρώτη φορά. Ξεπατωθήκαμε βέβαια αλλά χαλάλι... το διασκέδασαν πολύ τα μικρά. Ο μικρός μου παίζει ακόμα τον καπετάνιο με τα αυτοκινητάκια του. Τα ανεβάζει στο πλοίο και τα πάει όλα Θάσο. Η μεγάλη μου έκανε κοτσιδάκι με κλωστές στα μαλλιά και το παίζει ντίβα.
Αν συνεχίσει αυτή η ζέστη θα πάμε ξανά και αυτό το Σ/Κ (στο εξοχικό, όχι στη Θάσο). Τι να κάνουμε στην πόλη; Περιμένω πως και πως την Παρασκευή για να επιμηκύνω το καλοκαίρι.

Ποια ζεστή σοκολάτα και κουραφέξαλα... καλοκαίρι έχουμε... βεράντα και παγωμένο τσάι ή φραπέ. Αν έχεις και καμιά γρανίτα ακόμα καλύτερα.

Βέβαια μας έμειναν και κάτι βηχαλάκια ενθύμιο στον μικρό και στον άντρα μου. Θα τον πάω μόλις σχολάσω παιδίατρο να δούμε γιατί βήχει τόσες μέρες (κοντά στις 10 μέρες) όσο για τον άντρα μου, μεγάλο παιδί είναι, ας αποφασίσει μόνος του χα, χα...
Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω ακμαίες. Έχασα τίποτα φοβερό όλο αυτόν τον καιρό;

μπραβο κοπελα μου και γω συμφωνω μαζι σου!ακομα ειναι η εποχη του παγωμενου φραπεLaughing .η Θασος τελεια την προτιμουμε καθε χρονο εμεις γιατι ειναι πολυ ομορφα ολα εκει.αν συνεχησουν οι ζεστες να ναι καλα τα εξοχικα μας γιατι δεν χορτασαμε μπανακια οποτε οσο ο καιρος το επιτρεπει βουρ στις θαλασσες[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλα μη βαρατε δεν μιλησα για τωρα για το χειμωνα που θα μαζευτουμε παλι ολες ειπα... Rolling Eyes

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
stardust έγραψε:
desT έγραψε:Αχ κορίτσια πέρασα πολύ ωραία!
Κάθε μέρα μπανάκι, πήρα και ωραίο χρωματάκι, το βράδυ βόλτες και στην βεράντα με μεζεδάκια και άλλοτε μπιρίτσα άλλοτε τσιπουράκι και ωραία μουσική. Άλλες φορές με παρέα κι άλλες μόνοι μας. Δεν μας έκανε και φοβερές κάψες να δυσανασχετήσουμε και κοιμόμασταν άνετα.
Πήγαμε και μια μονοήμερη εκδρομή στη Θάσο την Τετάρτη που μας πέρασε για να ανεβεί ο μικρός σε καράβι πρώτη φορά. Ξεπατωθήκαμε βέβαια αλλά χαλάλι... το διασκέδασαν πολύ τα μικρά. Ο μικρός μου παίζει ακόμα τον καπετάνιο με τα αυτοκινητάκια του. Τα ανεβάζει στο πλοίο και τα πάει όλα Θάσο. Η μεγάλη μου έκανε κοτσιδάκι με κλωστές στα μαλλιά και το παίζει ντίβα.
Αν συνεχίσει αυτή η ζέστη θα πάμε ξανά και αυτό το Σ/Κ (στο εξοχικό, όχι στη Θάσο). Τι να κάνουμε στην πόλη; Περιμένω πως και πως την Παρασκευή για να επιμηκύνω το καλοκαίρι.

Ποια ζεστή σοκολάτα και κουραφέξαλα... καλοκαίρι έχουμε... βεράντα και παγωμένο τσάι ή φραπέ. Αν έχεις και καμιά γρανίτα ακόμα καλύτερα.

Βέβαια μας έμειναν και κάτι βηχαλάκια ενθύμιο στον μικρό και στον άντρα μου. Θα τον πάω μόλις σχολάσω παιδίατρο να δούμε γιατί βήχει τόσες μέρες (κοντά στις 10 μέρες) όσο για τον άντρα μου, μεγάλο παιδί είναι, ας αποφασίσει μόνος του χα, χα...
Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω ακμαίες. Έχασα τίποτα φοβερό όλο αυτόν τον καιρό;

μπραβο κοπελα μου και γω συμφωνω μαζι σου!ακομα ειναι η εποχη του παγωμενου φραπεLaughing .η Θασος τελεια την προτιμουμε καθε χρονο εμεις γιατι ειναι πολυ ομορφα ολα εκει.αν συνεχησουν οι ζεστες να ναι καλα τα εξοχικα μας γιατι δεν χορτασαμε μπανακια οποτε οσο ο καιρος το επιτρεπει βουρ στις θαλασσες[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλα μη βαρατε δεν μιλησα για τωρα για το χειμωνα που θα μαζευτουμε παλι ολες ειπα... Rolling Eyes

προς θεου βρε κατερινακι ειπαμεSmile απλα δεν θελουμε να σας βγαλουμε απο το καλοκαιρι.καταλαβα πως το ειπες απλα εγω ακομα ταξιδευω με το μυαλο μου φυσικα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stardust έγραψε:
προς θεου βρε κατερινακι ειπαμεSmile απλα δεν θελουμε να σας βγαλουμε απο το καλοκαιρι.καταλαβα πως το ειπες απλα εγω ακομα ταξιδευω με το μυαλο μου φυσικα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι βρε οκ απλα λιγο που μου αρεσει ο χειμωνας λιγο που θα παω και εγω τοτε ενα ταξιδακι με κανουν να θελω να ερθει.. Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Τρι Αυγ 23, 2011 6:37 am, 1 φορά

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ορίστε βρε κορίτσια να γλυκαθούμε λίγο.
Εεεεπ, δεν μετράμε θερμίδες ακόμα... από Σεπτέμβριο!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Ορίστε βρε κορίτσια να γλυκαθούμε λίγο.
Εεεεπ, δεν μετράμε θερμίδες ακόμα... από Σεπτέμβριο!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ασε αυτο ειναι ονειρο για μενα εγω ξεκινησα ηδη να μετραω!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...μου τη σπανε που οταν τους λεω οτι ειμαι εγκυος μενουν με το στομα ανοιχτο Shocked και επισης τους πεφτουν οτι κρατανε στα χερια οταν λεω οτι τον αλλο μηνα μπαινω στον μηνα μου...
..επισης θελω κουτσομουρα τηγανιτη και φαβα.. Shocked Shocked

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Angie_77 έγραψε:
koukida έγραψε:καλημερα κοριτσια!
Angie I love you I love you

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 334590

εεεεεεεεπ!
τωρα ομως θα παρεξηγηθω κ εγω
εμενα δεν με ειδες που σε βλεπω?? Wink Wink
βλεπεις λοιπον οτι δεν ειναι κατι σοβαρο να μην σε βλεπουν καμια φορα?

πολλες φορες εχω ευχηθει -για μια εγκυμοσυνη ή για κατι αλλο αλλα ευχαριστω μπορει να παρουν ολες μια μια εκτος απο την κουκιδίτσα...

αλλα δεν ειναι εσκεμμενο.τυχαιο θα ελεγα.
[/quote]

Καλή μου κουκιδίτσα σου έστειλα φιλάκια καλέ δεν τα είδες?? Σου τα ξαναστέλων λοιπόν !!!

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 334590

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα σευχαριστω για τα φιλακια Angie μου κ ανταποδίδω!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 40746 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 40746


ΠΟΙΑ ΜΗΛΗΣΕ ΓΙΑ ΦΑΒΑ????
πωπωπωπω....μου μπηκε στο μυαλο- τρελαινομαι για τονους φαβας με μπολικο κρεμμυδι και λεμονι!!!!!!!!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
ΠΟΙΑ ΜΗΛΗΣΕ ΓΙΑ ΦΑΒΑ????
πωπωπωπω....μου μπηκε στο μυαλο- τρελαινομαι για τονους φαβας με μπολικο κρεμμυδι και λεμονι!!!!!!!!!!

κι εγώ θέλω φάβα τώωωωρα!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! Μου λειψατε πολυ!καλως σας βρηκα! Σας ελειψα τσουπρες??? Εμεινε καμια εγκυουλα οσο ελειψα? Η βιβιαν μας τι εχει τελικα? Σας φιλω ολες πολυ γλυκα!θα τα λεμε απο δω κ περα!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! Μου λειψατε πολυ!καλως σας βρηκα! Σας ελειψα τσουπρες??? Εμεινε καμια εγκυουλα οσο ελειψα? Η βιβιαν μας τι εχει τελικα? Σας φιλω ολες πολυ γλυκα!θα τα λεμε απο δω κ περα!

welcome back!! καλά περάσατε κλειώ μου? Smile

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα εχω ωορηξια,αυριο πρωι περιμενω τον αντρα μου να γυρισει για να του αφησω τα παιδια και να φυγω για δουλεια...πειραζει να αργησω λιγο στη δουλεια?????ειναι για καλο σκοπο!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lilliput έγραψε:
blackrose έγραψε:ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! Μου λειψατε πολυ!καλως σας βρηκα! Σας ελειψα τσουπρες??? Εμεινε καμια εγκυουλα οσο ελειψα? Η βιβιαν μας τι εχει τελικα? Σας φιλω ολες πολυ γλυκα!θα τα λεμε απο δω κ περα!

welcome back!! καλά περάσατε κλειώ μου? Smile

Περασα τελεια! Ανανεωθηκα...απο ολες τις πλευρες!!!χιχιχι!εσυ κουκλιτσα αδιαθετησες?η . . .οχι?? Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ότι έχουνε μείνει 2 μερούλες μέχρι να αποδράσουμε με τον αγαπημένο μου μακρία από όλους και από όλα και να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις ίσως για τελευταία φορά πριν να έρθει το μπεμπάκι μας!!

Ότι το γαλάζιο χρωμα στα χέρια είναι γιατι είμαι αγορομανούλα και το φουξ στο πόδια επειδή είμαι ακόμη γυναίκα!!! Very Happy Very Happy

Και ότι η ψυχολογία μου έχει πάρει τα πάνω της επιτέλους μετά απο 2 βδομάδες στο πάτωμα!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 19 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις