Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
Lilliput έγραψε:
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad

γιατί βρε ζουζούνα!!?? Smile κι εγώ στεναχωριέμαι μερικές φορές γιατί είναι όλες οι μαμάδες μαζεμένες και εγώ είμαι κάπως εκτός θέματος..αλλά μου περνάει.

Απλά στεναχωριέμαι εύκολα μωρέ. Δεν είναι τίποτα θα μου περάσει. Όσο για σενα, να ξέρεις ότι πάντα μέσα στο θέμα είσαι λόγω και επαγγέλματος!!!!Don't worry-Be happy Very Happy Very Happy Very Happy
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590
Αγγελικούλα μου το ότι δε σου απαντάνε δε σημαίνει ότι σε γράφουν!!!! Ίσως σημαίνει ότι δεν έχουν κάτι αξιόλογο να απαντήσουν, εγώ πχ πολλές φορές δε γράφω όταν θεωρώ ότι η άποψή μου έχει καλυφτεί πλήρως από άλλες κοπέλες...! Εξάλλου εδώ είμαστε για να κάνουμε χαλαρές συζητήσεις και να περνάμε ευχάριστα... Αν είναι να στενοχωριόμαστε...! Rolling Eyes Λοιπόν, άντε smile γιατί έχεις και μια φατσούλα που σε θέλει χαρούμενη! Smile

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:καλημερα κοριτσια!
Angie I love you I love you

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να την πέσω, δεν αντέχω άλλο η μικρή με έχει ξεκάνει!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 688264 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 850933

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
mama katerina έγραψε:μολις σοκαριστηκα! "εφυγε" ενας φιλος μας μολις 43 χρ. επαθε εγκεφαλικο και ηταν μονος με το παιδι του (7χρ) και πηγε μονο του με το βρακακι στη γιαγια και το ειπε..κλαιω..


Πω πω !!!! Όταν γίνονται κάτι τέτοια σε μικρές ηλικίες, τρελαίνομαι !!! Πριν χρόνια "έφυγε" κι ενα παιδί παντρεμένο. Είχαν και 2 παιδιά, και ήταν μόλις 36 χρονών!!! Νομίζω από ανευρεσμα. Το παιδάκι σκέφτομαι τώρα .............


ασε με ειμαι να σκασω.. καληνυχτα κοριτσακια μου!!!! I love you

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad


Κι εγώ σε βλέπω καλέ!!!!!!!
Με λίγη καθυστέρηση η απάντησή μου,αλλά πάντως σε βλέπω!!!!!!!!!!!! Laughing

MariaM έγραψε:
Γιατι Αngie μου; Εγω σε θυμαμαι γενικά και θυμαμαι αρκετα πραγματα για εσενα μεσα απο διαφορες συζητησεις. Και δεν φημιζομαι για την μνημη μου! Laughing Γιατι νιωθεις ετσι;

Thanks κορίτσια που με "βλέπετε" Very Happy Very Happy Very Happy
Είμαι μάλλον ευαισθητούλα και δεν το είχα καταλάβει !!!! Να 'στε καλά!!!! Φιλούνες πολλές !!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:
Angie_77 έγραψε:
Lilliput έγραψε:
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad

γιατί βρε ζουζούνα!!?? Smile κι εγώ στεναχωριέμαι μερικές φορές γιατί είναι όλες οι μαμάδες μαζεμένες και εγώ είμαι κάπως εκτός θέματος..αλλά μου περνάει.

Απλά στεναχωριέμαι εύκολα μωρέ. Δεν είναι τίποτα θα μου περάσει. Όσο για σενα, να ξέρεις ότι πάντα μέσα στο θέμα είσαι λόγω και επαγγέλματος!!!!Don't worry-Be happy Very Happy Very Happy Very Happy
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590

Αγγελικούλα μου το ότι δε σου απαντάνε δε σημαίνει ότι σε γράφουν!!!! Ίσως σημαίνει ότι δεν έχουν κάτι αξιόλογο να απαντήσουν, εγώ πχ πολλές φορές δε γράφω όταν θεωρώ ότι η άποψή μου έχει καλυφτεί πλήρως από άλλες κοπέλες...! Εξάλλου εδώ είμαστε για να κάνουμε χαλαρές συζητήσεις και να περνάμε ευχάριστα... Αν είναι να στενοχωριόμαστε...! Rolling Eyes Λοιπόν, άντε smile γιατί έχεις και μια φατσούλα που σε θέλει χαρούμενη! Smile

Εννοείτε πως για την φατσούλα μου είμαι χαρούμενη !!! Η κοπέλα που λέω δεν είχε ανοίξει κάποιο θέμα !!!! Στο "τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή?" έγραψε και ήμουν η πρώτη που της απάντησα αλλά στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα δεν λένε?? Αν δεν είχε κάτι αξιόλογο να απαντήσει, και αν είχε τακτ θα μπορούσε να μου πει έστω ένα "ευχαριστώ" και θα ήμουν ικανοποιημένη!!
Άντε χαμογελάω τώρα να δες Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Καληνύχτα Αλικάκι μου!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad


Κι εγώ σε βλέπω καλέ!!!!!!!
Με λίγη καθυστέρηση η απάντησή μου,αλλά πάντως σε βλέπω!!!!!!!!!!!! Laughing

MariaM έγραψε:
Γιατι Αngie μου; Εγω σε θυμαμαι γενικά και θυμαμαι αρκετα πραγματα για εσενα μεσα απο διαφορες συζητησεις. Και δεν φημιζομαι για την μνημη μου! Laughing Γιατι νιωθεις ετσι;

Thanks κορίτσια που με "βλέπετε" Very Happy Very Happy Very Happy
Είμαι μάλλον ευαισθητούλα και δεν το είχα καταλάβει !!!! Να 'στε καλά!!!! Φιλούνες πολλές !!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590


εεεεεεεεπ!
τωρα ομως θα παρεξηγηθω κ εγω
εμενα δεν με ειδες που σε βλεπω?? Wink Wink
βλεπεις λοιπον οτι δεν ειναι κατι σοβαρο να μην σε βλεπουν καμια φορα?

πολλες φορες εχω ευχηθει -για μια εγκυμοσυνη ή για κατι αλλο αλλα ευχαριστω μπορει να παρουν ολες μια μια εκτος απο την κουκιδίτσα...

αλλα δεν ειναι εσκεμμενο.τυχαιο θα ελεγα.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα...

Angie_77 μη χωλοσκας..Σε ολες μας εχει συμβει..Εδω λες ενα απλο να σου ζησει το παιδι και απαντηση καμια..Οποτε?Μη δινεις σημασια λοιπον,δεν αξιζει να χαλιεσαι..

Εχω μια ατονια στην ψυχολογια μου..Πολυ κουρασμενη και πολυ στεναχωρημενη,αλλα ευελπιστω συντομα να ξανα γινω οπως πριν...

Παω να ξαπλωσω..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:μολις σοκαριστηκα! "εφυγε" ενας φιλος μας μολις 43 χρ. επαθε εγκεφαλικο και ηταν μονος με το παιδι του (7χρ) και πηγε μονο του με το βρακακι στη γιαγια και το ειπε..κλαιω..



Τραγικό....κρίμα....γιατί να συμβαίνουν τέτοια πράματα????Γιατί?????Είναι αυτό που λένε ότι η ζωή μας κρέμεται από μια κλωστή.Την μια είσαι καλά και την άλλη στιγμή....
Συλληπητήρια.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Σε θέλω με σώμα και ψυχή σε θέλω
σ' αγγίζω και λιώνω, σε θέλω τα πάντα είσαι εσύ σε θέλω
μακριά σου ματώνω σε θέλω, σε θέλω... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659

αχ ρε γιαννάκη τι κάνεις και σε μας τις καψούρες νυχτιάτικαα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 σήμερα είδα βαθιά μέσα στα μάτια του άγγελου μου και ένιωσα σαν να παγώνει ο χρόνος,τι όμορφος που είναι! και για πρώτη φορά συνειδητοποίησα ότι τον αγαπάω όσο δεν πάει άλλο! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 πάω να κοιμηθώ ήρεμα μετά από πολύ καιρό.. όνειρα γλυκά ζουζούνες!!



Πω πω μέλιααααααααα!!!!!!Σιγά βρε κοπελιά,και βαριέμαι και το σφουγγάρισμα.....χαχα!!!!!!!!!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω τι κριμα ..λυπαμαι πολυ που φευγουν νέοι ανθρωποι Crying or Very sad

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ότι σε λίγο θα πάμε για μπάνιο και έίναι έ΄να από τα τελευταία μας.... θλιψ! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:Σε θέλω με σώμα και ψυχή σε θέλω
σ' αγγίζω και λιώνω, σε θέλω τα πάντα είσαι εσύ σε θέλω
μακριά σου ματώνω σε θέλω, σε θέλω... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659

αχ ρε γιαννάκη τι κάνεις και σε μας τις καψούρες νυχτιάτικαα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 σήμερα είδα βαθιά μέσα στα μάτια του άγγελου μου και ένιωσα σαν να παγώνει ο χρόνος,τι όμορφος που είναι! και για πρώτη φορά συνειδητοποίησα ότι τον αγαπάω όσο δεν πάει άλλο! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 669659 πάω να κοιμηθώ ήρεμα μετά από πολύ καιρό.. όνειρα γλυκά ζουζούνες!!



Πω πω μέλιααααααααα!!!!!!Σιγά βρε κοπελιά,και βαριέμαι και το σφουγγάρισμα.....χαχα!!!!!!!!!!!!

αλικάκι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilliput έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:Σε θέλω με σώμα και ψυχή σε θέλω
σ' αγγίζω και λιώνω, σε θέλω τα πάντα είσαι εσύ σε θέλω
μακριά σου ματώνω σε θέλω, σε θέλω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχ ρε γιαννάκη τι κάνεις και σε μας τις καψούρες νυχτιάτικαα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σήμερα είδα βαθιά μέσα στα μάτια του άγγελου μου και ένιωσα σαν να παγώνει ο χρόνος,τι όμορφος που είναι! και για πρώτη φορά συνειδητοποίησα ότι τον αγαπάω όσο δεν πάει άλλο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] πάω να κοιμηθώ ήρεμα μετά από πολύ καιρό.. όνειρα γλυκά ζουζούνες!!



Πω πω μέλιααααααααα!!!!!!Σιγά βρε κοπελιά,και βαριέμαι και το σφουγγάρισμα.....χαχα!!!!!!!!!!!!

αλικάκι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ ομορφα λογια[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .μακαρι να σται ετσι παντα κουκλιτσα μου και να μην σας φθιρει τιποτα

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Angie_77 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad


Κι εγώ σε βλέπω καλέ!!!!!!!
Με λίγη καθυστέρηση η απάντησή μου,αλλά πάντως σε βλέπω!!!!!!!!!!!! Laughing

MariaM έγραψε:
Γιατι Αngie μου; Εγω σε θυμαμαι γενικά και θυμαμαι αρκετα πραγματα για εσενα μεσα απο διαφορες συζητησεις. Και δεν φημιζομαι για την μνημη μου! Laughing Γιατι νιωθεις ετσι;

Thanks κορίτσια που με "βλέπετε" Very Happy Very Happy Very Happy
Είμαι μάλλον ευαισθητούλα και δεν το είχα καταλάβει !!!! Να 'στε καλά!!!! Φιλούνες πολλές !!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 334590

Μην παίρνεις προσωπικά ότι δεν σου απαντάνε?Ειδικά στο συγκεκριμένο θέμα μπαίνουμε όλες και οι απαντήσεις χάνονται μέσα στις σελίδες.Μπορεί να το έχω κάνει κι εγώ αυτό κάποια στιγμή Embarassed και όχι επειδή δεν εκτιμώ τη βοήθεια της όποιας κοπέλας απλά επειδή δεν βρίσκω την απάντηση.

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 417472

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="αλικακι"]
mama katerina έγραψε:μολις σοκαριστηκα! "εφυγε" ενας φιλος μας μολις 43 χρ. επαθε εγκεφαλικο και ηταν μονος με το παιδι του (7χρ) και πηγε μονο του με το βρακακι στη γιαγια και το ειπε..κλαιω..



Τραγικό....κρίμα....γιατί να συμβαίνουν τέτοια πράματα????Γιατί?????Είναι αυτό που λένε ότι η ζωή μας κρέμεται από μια κλωστή.Την μια είσαι καλά και την άλλη στιγμή....
Συλληπητήρια..[quote]

ετσι...διακοπτης...οπως αναβεις και σβηνεις το φως..τι να πεις..

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι άλλο να βάλω στο θέμα θηλασμού? κόλλησε το μυαλό μου.. Rolling Eyes

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:τι άλλο να βάλω στο θέμα θηλασμού? κόλλησε το μυαλό μου.. Rolling Eyes

Για μαλαξεις στο στηθος- μασαζ και αποσυμφορηση βρηκες κατι?

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
Lilliput έγραψε:τι άλλο να βάλω στο θέμα θηλασμού? κόλλησε το μυαλό μου.. Rolling Eyes

Για μαλαξεις στο στηθος- μασαζ και αποσυμφορηση βρηκες κατι?

έβαλα αλλά δύσκολο να δείξεις μέσα από η/υ όλα αυτά,άσε που μου απαγόρευσαν κάτι βασικές εικόνες που βοηθούσαν πολύ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το αχλάδι που έφαγα μετά το φαγητό μου φάνηκε το πιο γλυκό αχλάδι όλου του κόσμου μετά από 15 μέρες διαβητικής δίαιτας.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Εκεί φτάσαμε!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Το αχλάδι που έφαγα μετά το φαγητό μου φάνηκε το πιο γλυκό αχλάδι όλου του κόσμου μετά από 15 μέρες διαβητικής δίαιτας.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Εκεί φτάσαμε!!!

κουραγιο!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιλιπουτακι μολις ειδα το τελευταιο τικερακι σου!!!! θα σε εχω παρεα???

εγω ητανε να ζυγιστω αυριο αλλα δεν αντεξα και ναι!!! εχασα εναμισι κιλο!!!!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 18 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:

κουραγιο!!!


Αυτό λέω στον εαυτό μου!!!Θα έρθουν καλύτερες μέρες Very Happy Very Happy Very Happy

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα περασει - και με το καλο θα φας κ τα γλυκακια σου κ παλι!! εγω ειχα κοψει τον καφε- και ειμαι καφεινομανης μιλαμε
!!!
ααααααααααχ τι τραβαμε κ εμεις οι μανουλες για τα παιδακια μας!! I love you

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έπινα μία φορά τη βδομάδα από επιλογή..Και τώρα που έλεγα φάγαμε τον γαίδαρο..που να ήξερα ότι η ουρά είναι μακριά ακόμη..!! Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις