Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααααααχ και βαχχχ....Εμενα δεν ειναι ακριβως αγαπη και εξαρτηση αγαπης αλλα το να της αποδειξει οτι ειναι σωστος γιος στην κοινωνια και ολο να της αποδεικνυει οτι οοολα τα κανει για να ειναι χαρουμενη αυτη γιαυτον....Εχω ακουσει τερατα απο το στομα του για μαλακιες που του λεγανε και ηταν τραβηγμενα αλλα για να τους κανει το χατηρι τοτε εκανε οτι του λεγανε μονο που επεσε σε μια που για πολλα ημουν αντιθετη..
Κι εγω λοιπον ερχομαι 2η και ο γιος μου γιατι πρωτα ερχεται η οικογενεια του,η μαμα του ο μπαμπας του και η αδερφουλα του...

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΕΡΑΙΣΕΙΣ .ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΑΥΤΕΣ.ΤΗΖ ΖΗΛΕΥΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

anoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΜΑΚΙΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΤΑΕΙ ΠΟΔΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΠΑΘΕΝΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ!!!!!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????? Embarassed Embarassed Embarassed

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευτυχώς δεν είναι μαμάκιας και μπορώ να πω τους το είχε ξεκόψει από όταν ήταν φοιτητής...Εγώ μάλλον είμαι η μαμάκια της υπόθεσης...
όμως ίσως παίζει σοβαρό ρόλο το ότι τα πεθερικά μου είναι χιλιόμετρα μακρια...
Πάντως άκουσα παιδιά μια συζήτηση μεταξύ τους μια μέρα και δεν ήξεραν ότι άκουγα...και του έλεγε η μαμά του, τη γυναίκα σου και τα μάτια σου...έτσι έμεινα.. Shocked

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ερωτηση:ΑΝΤΡΑΣ-ΜΑΜΑΚΙΑΣ-ΠΟΣΕΣ-ΤΟΝ-ΕΧΟΥΜΕ-?????
απαντηση:ΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
θα συμφωνησω οτι ο αντρας που ειναι μαμακιας δεν σημαινει οτι θα ειναι και τελειος οικογενειαρχης.

εχω θειο μαμακια. περιπου σαν τις περιπτωσεις που ειπατε πιο πανω.
για χαρη της μανας του μια μερα εβγαλε τη γυναικα του απο το αυτοκινητο και την παρατησε στη μεση του δρομου.γενικως απεναντι στη γυναικα του ειχε και εχει απαισια συμπεριφορα.
και τα παιδια του (Τα ξαδερφια μου) εχουνε φαει απειρο ξυλο.
στη μανα του ομως παναγιτσα ο κυριος. και τρυφερος και γλυκος και ολο μαμα και μαμα!!

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mpiskotaki79 έγραψε:θα συμφωνησω οτι ο αντρας που ειναι μαμακιας δεν σημαινει οτι θα ειναι και τελειος οικογενειαρχης.

εχω θειο μαμακια. περιπου σαν τις περιπτωσεις που ειπατε πιο πανω.
για χαρη της μανας του μια μερα εβγαλε τη γυναικα του απο το αυτοκινητο και την παρατησε στη μεση του δρομου.γενικως απεναντι στη γυναικα του ειχε και εχει απαισια συμπεριφορα.
και τα παιδια του (Τα ξαδερφια μου) εχουνε φαει απειρο ξυλο.
στη μανα του ομως παναγιτσα ο κυριος. και τρυφερος και γλυκος και ολο μαμα και μαμα!!

Ε βέβαια όλοι αυτοί οι άνθρωποι δείχνουν το "αντριλίκι" τους πάνω στα παιδιά και τη γυναίκα τους, ενώ στην πραγματικό τητα είναι ανθρωπάκια που μεγάλωσαν με τρομοκρατία στο σπίτι γι αυτό δεν τολμούν να σηκώσουν κεφάλι στη "μαμάκα"!
Ο θείος λοιπόν και 100 χρονών σε αναπηρικό καροτσάκι να πάει η μαμά του, ακόμα θα την τρέμει...δυστυχώς...

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
προφανως καποιοι εχουν αποθημενα απο μικρες ηλικιες το οτι δε μπορουσαν να επιβληθουν στη μανα τους.
γιαυτο επιβαλλονται στη γυναικα και τα παιδια τους!!

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ε βέβαια όλοι αυτοί οι άνθρωποι δείχνουν το "αντριλίκι" τους πάνω στα παιδιά και τη γυναίκα τους, ενώ στην πραγματικό τητα είναι ανθρωπάκια που μεγάλωσαν με τρομοκρατία στο σπίτι γι αυτό δεν τολμούν να σηκώσουν κεφάλι στη "μαμάκα"!

αχ ποσο συμφωνω.αφου το τραγουδι σιδερα μασαει ο κουταλιανος επρεπε να λεει τρεμει σαν το ψαρι στην μαμα του μπρος,και οχι στη κυρα του μπρος.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariannita έγραψε:Ε βέβαια όλοι αυτοί οι άνθρωποι δείχνουν το "αντριλίκι" τους πάνω στα παιδιά και τη γυναίκα τους, ενώ στην πραγματικό τητα είναι ανθρωπάκια που μεγάλωσαν με τρομοκρατία στο σπίτι γι αυτό δεν τολμούν να σηκώσουν κεφάλι στη "μαμάκα"!

αχ ποσο συμφωνω.αφου το τραγουδι σιδερα μασαει ο κουταλιανος επρεπε να λεει τρεμει σαν το ψαρι στην μαμα του μπρος,και οχι στη κυρα του μπρος.

Χαχαχαχα,σωστηηη!!

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εχω δει και περιπτωση αντρα που δεν τον χωρουσε ο τοπος στο σπιτι του ,σαν να μη μπορουσε να ζησει εκει ,και οταν πηγαινε στο πατρικο του με τη μαμα γινοτανε αλλος ανθρωπος!! αισθανοτανε ασφαλεια μαλλον ,σιγουρια ..δεν ξερω πως να σας το εξηγησω ..Το αποτελεσμαηταν να φυγει τελικα απο το σπιτι του και να γυρισει να μενει με τη μαμα!! τραγικο?

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νανακι έγραψε:εγω εχω δει και περιπτωση αντρα που δεν τον χωρουσε ο τοπος στο σπιτι του ,σαν να μη μπορουσε να ζησει εκει ,και οταν πηγαινε στο πατρικο του με τη μαμα γινοτανε αλλος ανθρωπος!! αισθανοτανε ασφαλεια μαλλον ,σιγουρια ..δεν ξερω πως να σας το εξηγησω ..Το αποτελεσμαηταν να φυγει τελικα απο το σπιτι του και να γυρισει να μενει με τη μαμα!! τραγικο?

μπλιαχ...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νανακι έγραψε:εγω εχω δει και περιπτωση αντρα που δεν τον χωρουσε ο τοπος στο σπιτι του ,σαν να μη μπορουσε να ζησει εκει ,και οταν πηγαινε στο πατρικο του με τη μαμα γινοτανε αλλος ανθρωπος!! αισθανοτανε ασφαλεια μαλλον ,σιγουρια ..δεν ξερω πως να σας το εξηγησω ..Το αποτελεσμαηταν να φυγει τελικα απο το σπιτι του και να γυρισει να μενει με τη μαμα!! τραγικο?

ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ-ΤΑ-ΤΟ!!!!!!

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
Νανακι έγραψε:εγω εχω δει και περιπτωση αντρα που δεν τον χωρουσε ο τοπος στο σπιτι του ,σαν να μη μπορουσε να ζησει εκει ,και οταν πηγαινε στο πατρικο του με τη μαμα γινοτανε αλλος ανθρωπος!! αισθανοτανε ασφαλεια μαλλον ,σιγουρια ..δεν ξερω πως να σας το εξηγησω ..Το αποτελεσμαηταν να φυγει τελικα απο το σπιτι του και να γυρισει να μενει με τη μαμα!! τραγικο?

ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ-ΤΑ-ΤΟ!!!!!!

κι ομως ζουν αναμεσα μας

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νανακι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Νανακι έγραψε:εγω εχω δει και περιπτωση αντρα που δεν τον χωρουσε ο τοπος στο σπιτι του ,σαν να μη μπορουσε να ζησει εκει ,και οταν πηγαινε στο πατρικο του με τη μαμα γινοτανε αλλος ανθρωπος!! αισθανοτανε ασφαλεια μαλλον ,σιγουρια ..δεν ξερω πως να σας το εξηγησω ..Το αποτελεσμαηταν να φυγει τελικα απο το σπιτι του και να γυρισει να μενει με τη μαμα!! τραγικο?

ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ-ΤΑ-ΤΟ!!!!!!

κι ομως ζουν αναμεσα μας

Θα τον ειχα διαολοστειλει αμα ειχα μυριστει κατι τετοιο..

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
Νανακι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Νανακι έγραψε:εγω εχω δει και περιπτωση αντρα που δεν τον χωρουσε ο τοπος στο σπιτι του ,σαν να μη μπορουσε να ζησει εκει ,και οταν πηγαινε στο πατρικο του με τη μαμα γινοτανε αλλος ανθρωπος!! αισθανοτανε ασφαλεια μαλλον ,σιγουρια ..δεν ξερω πως να σας το εξηγησω ..Το αποτελεσμαηταν να φυγει τελικα απο το σπιτι του και να γυρισει να μενει με τη μαμα!! τραγικο?

ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΟ-ΤΑ-ΤΟ!!!!!!

κι ομως ζουν αναμεσα μας

Θα τον ειχα διαολοστειλει αμα ειχα μυριστει κατι τετοιο..

φευγουν μονοι τους αυτοι ,μην ανησυχεις ,δε χρειαζεται να χαλας τη διαθεση σου

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχ,οντως!!

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα κοριτσια ο δικος μου,καποια φαση μου ειπε οτι δεν μπορει να περασει μερα χωρις να την δει...την αγαπα αλλα και την φοβαται τρομερα....και αυτος και η αδερφη του.δεν εχω ξαναδει παιδια να φοβουνται την μανα τους τοσο.Α και για να την κακοκαρδισουντης λενε συνεχεια ψεμματα.Παραδειγμα η θανασιμη ειναι πολυυυυ θρησκοληπτη και μας βαζει ολους με το ζορυ να νηστευουμε και να πηγαινουμε εκκλησσια,ο δικος μου της λεει και καλα οτι νηστευει,το ιδιο και η αδερφη του,για να μην τους τα πριζει.
την χεζ@νται λεμε

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariannita έγραψε:εμενα κοριτσια ο δικος μου,καποια φαση μου ειπε οτι δεν μπορει να περασει μερα χωρις να την δει...την αγαπα αλλα και την φοβαται τρομερα....και αυτος και η αδερφη του.δεν εχω ξαναδει παιδια να φοβουνται την μανα τους τοσο.Α και για να την κακοκαρδισουντης λενε συνεχεια ψεμματα.Παραδειγμα η θανασιμη ειναι πολυυυυ θρησκοληπτη και μας βαζει ολους με το ζορυ να νηστευουμε και να πηγαινουμε εκκλησσια,ο δικος μου της λεει και καλα οτι νηστευει,το ιδιο και η αδερφη του,για να μην τους τα πριζει.
την χεζ@νται λεμε

Σίγουρα τη χέζονται μωρέ, ή είναι απλά σπασαρ@@@@ο?

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοιτα νομιζω οτι εμπλεξα με την μετενσαρκωση του ΧΙΤΛΕΡ.κατι τετοιο,αν δεν περασει το δικο της μπορει να σε πριζει 24 ωρες το 24ωρο. Twisted Evil Twisted Evil

ΑΛΛΑ και τα παιδια της επρεπε να της το ξεκοψουν.ελεος πια

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariannita έγραψε:κοιτα νομιζω οτι εμπλεξα με την μετενσαρκωση του ΧΙΤΛΕΡ.κατι τετοιο,αν δεν περασει το δικο της μπορει να σε πριζει 24 ωρες το 24ωρο. Twisted Evil Twisted Evil

ΑΛΛΑ και τα παιδια της επρεπε να της το ξεκοψουν.ελεος πια

Και πως την παλευεις?

namil

namil
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ!
ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑΚΙΑΣ,
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑΚΙΑΣ!
ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ, ΕΝΩ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!
ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΧΕΣΜΕΝΗ ΜΕ ΕΧΕΙ!
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΩΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΡΟΜΑΖΕ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ. ΑΝΕΒΑΙΝΑΝΕ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΠΑΖΑΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΗΡΕΜΙΣΟΥΝ ΤΑΧΑ ΑΥΤΟΙ.
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ!
ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ! ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
namil έγραψε:ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ!
ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑΚΙΑΣ,
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑΚΙΑΣ!
ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ, ΕΝΩ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!
ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΧΕΣΜΕΝΗ ΜΕ ΕΧΕΙ!
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΩΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΡΟΜΑΖΕ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ. ΑΝΕΒΑΙΝΑΝΕ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΠΑΖΑΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΗΡΕΜΙΣΟΥΝ ΤΑΧΑ ΑΥΤΟΙ.
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ!
ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ! ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.

Το ιδιο ακριβως...Εδω δεν πηραμε αμαξι πολυμορφικο που το θελαμε για το μωρο...Για ΠΟΛΥ ευνοιτους λογους...

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν την παλευω ειμαι στα προθυρα Twisted Evil φαντασου οτι κανουμε σπιτι και δεν την πηγα να δει τα επιπλα γιατι τα πλερωνε η μανα μου,τα διαλεξαμε με τον αντρα μου και τα πληρωσε η δικια μου.ε λοιπον τιποτα δεν της αρεσε,χεστ@κα αλλα μου χαλα την ψυχολογια με την γκρινια της.Ολο λεει οτι επρεπε να βαλω επιπλα παλια,αντικες σκαλιστα γιατι αυτα εχουν αξια,οτι τα μοντερνα ειναι ενδειξη αμορφωσιας και τετοια κουλα.ειναι και συλλεκτρια τρομαρα της. ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ-ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ? - Σελίδα 2 215994 γενικως εγω τιποτα δεν κανω σωστο ενω η κορη της σε ολα σωστη Mad

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariannita έγραψε:Δεν την παλευω ειμαι στα προθυρα Twisted Evil φαντασου οτι κανουμε σπιτι και δεν την πηγα να δει τα επιπλα γιατι τα πλερωνε η μανα μου,τα διαλεξαμε με τον αντρα μου και τα πληρωσε η δικια μου.ε λοιπον τιποτα δεν της αρεσε,χεστ@κα αλλα μου χαλα την ψυχολογια με την γκρινια της.Ολο λεει οτι επρεπε να βαλω επιπλα παλια,αντικες σκαλιστα γιατι αυτα εχουν αξια,οτι τα μοντερνα ειναι ενδειξη αμορφωσιας και τετοια κουλα.ειναι και συλλεκτρια τρομαρα της. ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΜΑΚΙΑΣ-ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ? - Σελίδα 2 215994 γενικως εγω τιποτα δεν κανω σωστο ενω η κορη της σε ολα σωστη Mad

πώωωωωωωωω πόσο τις βαριέμαι όλες αυτές τις θείτσες!!!Εδώ ο κόσμος χάνεται και το μ@@@ι χτενίζεται!!!
Να της πεις να πουλήσει τις αντίκες της να ταίσει κάνα παιδάκι που πεινάει, αλλιώς να τα βάλει στον απαυτό της...χίλια συγγνώμη είναι και πεθερά σου, αλλά εξοργίζομαι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις