Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
422 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 422 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 22]

26ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty http://forum.eimaimama.gr/t7556-topic Παρ Σεπ 02, 2011 6:29 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΙΟ ΧΑΛΑΡΑ...

27ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 02, 2011 6:49 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:θελω να πω στον αντρα μου να ξυπνησει που ηθελε να δει την εθνικη αλλα κοιμαται τοσο ομορφα η μικρη στην αγκαλια του που δεν θελω να χαλασω την εικονα...
επισης δε μπορω να ξανακουσω το "καλαθι απο τον καλαθη" δεν αντεχω αλλο λεμεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είχε αγωνα καλέ σήμερα?
Και τι να σου κάνει ο Καλάθης, να μη σκοράρει ο άνθρωπος????
Αλλά μια και το έφερε η κουβέντα, θέλω κι εγω να πω στον άντρα μου ότι εναμισι δεκάλεπτο αγωνα, όπου χάναμε με 1-2 πόντους διαφορά, δε σημαίνει ότι όλη η ομάδα είναι σκ@τα και οτι φέτος "ουτε που θα περάσουμε στην επόμενη φάση, όπως πέρσι" κτλ κτλ κτλ..
Επισης, να του υπενθυμίσω ότι δεν είναι βοηθός προπονητη και ότι ο πραγματικός προπονητης δεν τον ακούει όταν φωνάζει απο τον καναπέ στην τηλεόραση. Ούτε οι παικτες τον ακουν..

28ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 02, 2011 12:44 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:θελω να πω στον αντρα μου να ξυπνησει που ηθελε να δει την εθνικη αλλα κοιμαται τοσο ομορφα η μικρη στην αγκαλια του που δεν θελω να χαλασω την εικονα...
επισης δε μπορω να ξανακουσω το "καλαθι απο τον καλαθη" δεν αντεχω αλλο λεμεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είχε αγωνα καλέ σήμερα?
Και τι να σου κάνει ο Καλάθης, να μη σκοράρει ο άνθρωπος????
Αλλά μια και το έφερε η κουβέντα, θέλω κι εγω να πω στον άντρα μου ότι εναμισι δεκάλεπτο αγωνα, όπου χάναμε με 1-2 πόντους διαφορά, δε σημαίνει ότι όλη η ομάδα είναι σκ@τα και οτι φέτος "ουτε που θα περάσουμε στην επόμενη φάση, όπως πέρσι" κτλ κτλ κτλ..
Επισης, να του υπενθυμίσω ότι δεν είναι βοηθός προπονητη και ότι ο πραγματικός προπονητης δεν τον ακούει όταν φωνάζει απο τον καναπέ στην τηλεόραση. Ούτε οι παικτες τον ακουν..

θελω να πω στην νενα οτι εκανα λαθος και τελικα επαιζε η εθνικη ποδοσφαιρου.το καταλαβα οταν τον ξυπνησα και ηθελα να με διωξει απο το λαπτοπ και τον ξαναεστειλα με το κοριτσακι του να συνεχισουν τον υπνο τους....ε οχι να με διωξεις κι απο το λαπτοπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 02, 2011 12:53 pm

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θελω να πω στον αντρα της ζωης μου οτι προσευχομαι αυτη την φορα να ειναι η τυχερη μας κ να τον κανω μπαμπα.

30ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 02, 2011 1:00 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θελω να πω στον αντρα της ζωης μου οτι προσευχομαι αυτη την φορα να ειναι η τυχερη μας κ να τον κανω μπαμπα.


ΜΑΚΑΡΙ! και εσυ συντομα να γινεις μια γλυκια και ευτυχισμενη μανουλα..
Να πω κι εγω κατι?
Γιωργο,δεν σ΄αλλαζω με τιποτα στον κοσμο...σ΄ευχαριστω για ολες τις στιγμες που μου εχεις χαρισει...σε ευχαριστω για ολα..αλλα περισσοτερο για το πανεμορφο γιο μας..

31ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 02, 2011 11:47 pm

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θελω να πω στον αντρουλη μου οτι βαρεθηκα να καθομαι μονη στο σπιτι σα το λεμονι....αμαν πια αυτο το πολεμικο ναυτικο !!!!!!!!!

32ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 2:24 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω να πω στο αφεντικο μου οτι δικαιουμαι αυξηση βαση νομυ
στον αντρα μου οτι μου λειπει
στη θεια μου οτι μεχει ζαλισει στα τηλεφωνα!δεν την αντεχω αλλο!
και τελος στην αδερφη μου οτι παχυνε αρκετα(αλλα αυτο μαλλον δε θα το πω)

33ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 4:07 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω να πω στο αφεντικό μου ότι κάνω μεγάαααλη προσπάθεια να πηγαίνω κάθε μέρα Αιγάλεω-Μεταμόρφωση με την συγκοινωνία στην κατάσταση που είμαι και να ακούω την γκρίνια της και αν δεν πάιρνω αναρρωτικές μέχρι να έρθει η άδεια κυήσεως είναι γιατί είμαι χαζοφιλότιμη και σκέφτομαι και τα λεφτά που θα χάσω!

Επίσης θέλω να πω στην Νένα πόσο μου έχει λείψει η Καβάλα (είμαι από εκεί) και τι τυχερή που είναι που δεν μένει στην παλιοπρωτεύουσα αλλά στην επαρχία!

Επίσης θέλω να πω στον άνδρα μου ότι τα ψάρια ήτανε πεντανόστιμα το μεσημέρι αλλά του το είχα πει ότι θα κολλούσανε στην σχάρα και τώρα θα πρέπει να την καθαρίσει μόνος τους Razz Razz

Επίσης θέλω να πω στην κουμπάρα μου ότι αν θέλει να μου πάρει κάτι για το μωρό ή να παίρνει ότι θέλει διαφορετικά να μην με ρωτάει τι θέλω και να παίρνει κάτι παρόμοιο που δεν με βολεύει και να παρεξηγείται και από πανω!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 679259 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 679259 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 679259

34ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 5:46 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:

Επίσης θέλω να πω στην Νένα πόσο μου έχει λείψει η Καβάλα (είμαι από εκεί) και τι τυχερή που είναι που δεν μένει στην παλιοπρωτεύουσα αλλά στην επαρχία!

[/color]
αααααααααααααααα κ εγω μενω στην Καβαλααααααα Laughing Laughing Laughing

θελω να πω στον καπνιστο κολιο που εφαγα οτι ηταν πεντανοστιμος και στην φιλη του την παγωμενη Amstel Pilsner οτι ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!1

35ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 5:54 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελω να πω στην Κουκίδα να κανονίσουμε καμια μαμαδοσυναντηση στην Καβάλα (ανευ μωρών σας παρακαλώ...). Γιατι, εμεις κατουρήσαμε σε κανένα πηγάδι και δεν θα μαμαδοσυναντηθούμε????

36ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 6:00 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυυυ ευχαριστως!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 654316 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 654316 να το κανουμε απογιευμα ομως γιατι μονο ο αντρας μου μπορει να την κρατησει- δεν καθεται σε κανενα αλλο!!!

37ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 6:01 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε: δεν καθεται σε κανενα αλλο!!!

μα πως τα λεω ετσι.. Razz

38ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 6:09 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Θελω να πω στην Κουκίδα να κανονίσουμε καμια μαμαδοσυναντηση στην Καβάλα (ανευ μωρών σας παρακαλώ...). Γιατι, εμεις κατουρήσαμε σε κανένα πηγάδι και δεν θα μαμαδοσυναντηθούμε????

δεν εχω ζηλεψει αλλη μαμαδοσυνατηση τοσο!!! θελω κι εγωωωω
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

39ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 7:18 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερίνα ελααααα
ασε τα μωρα-παρε το αεροπλάνο κ ελα- θα μεινεις σε εμενα! Very Happy Very Happy

40ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 7:44 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω να πω στην κουκίδα και στην Νένα ότι...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

41ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 7:48 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελατε καλε, δε μορ δε μεριερ!
Αλλα εχω την εντυπωση οτι μεχρι να το αποφασίσουμε και να κανονισουμε και να μπορεσουμε και να βρουμε μια ημερομηνία κτλ κτλ, θα εχουν ερθει Χριστουγεννα!
Το βρηκα! Συναντηση τα Χριστουγεννα στο παγοδρόμιο!!! εεε????? Razz

42ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 7:51 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς άμα γεννήσουμε Νοέμβριο..Καλό Πάσχα μας βλέπω να ανηφορίζουμε στα βόρεια!!! Razz Razz

43ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 8:01 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη σκας, θα κάνουμε και το πασχα συναντηση, είναι να μην κάνουμε την αρχη.. Cool Cool

44ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 8:20 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:θελω να πω στον αντρα μου να ξυπνησει που ηθελε να δει την εθνικη αλλα κοιμαται τοσο ομορφα η μικρη στην αγκαλια του που δεν θελω να χαλασω την εικονα...
επισης δε μπορω να ξανακουσω το "καλαθι απο τον καλαθη" δεν αντεχω αλλο λεμεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είχε αγωνα καλέ σήμερα?
Και τι να σου κάνει ο Καλάθης, να μη σκοράρει ο άνθρωπος????
Αλλά μια και το έφερε η κουβέντα, θέλω κι εγω να πω στον άντρα μου ότι εναμισι δεκάλεπτο αγωνα, όπου χάναμε με 1-2 πόντους διαφορά, δε σημαίνει ότι όλη η ομάδα είναι σκ@τα και οτι φέτος "ουτε που θα περάσουμε στην επόμενη φάση, όπως πέρσι" κτλ κτλ κτλ..
Επισης, να του υπενθυμίσω ότι δεν είναι βοηθός προπονητη και ότι ο πραγματικός προπονητης δεν τον ακούει όταν φωνάζει απο τον καναπέ στην τηλεόραση. Ούτε οι παικτες τον ακουν..
ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα

...Και θέλω επίσης να προσθέσω πως...
ο Καλαθης είναι ΑΜΠΑΛΟΣ! ...και εκτός αυτού δε νομίζω να κάνει τον κόπο να' μου σιάξει το κάλυμμα του καναπέ που γίνετε πατσαβούρι κάθε φορά από το σήκω σήκω κάτσε κάστε... μαμώ την ένταση μου μέσα και το προπονητηλίκη μου μαζί ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 679259

45ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 8:30 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλάθης?!?!?!?! confused confused

46ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 8:39 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Κατερίνα ελααααα
ασε τα μωρα-παρε το αεροπλάνο κ ελα- θα μεινεις σε εμενα! Very Happy Very Happy

και μονο που το πες φτανει!!! ευχαριστω κουκιδιτσα μακαρι να μπορουσα!! αλλα ΟΤΑΝ καποια στιγμη ανεβω Σερρες και ειμαστε εδω ακομη και τα λεμε θα σας ειδοποιησω!!! Smile

47ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 8:40 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Καλάθης?!?!?!?! confused confused

scratch scratch scratch scratch scratch scratch

48ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 8:53 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Θέλω να πω στην κουκίδα και στην Νένα ότι...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Carrie μου, εσύ μπορείς μα έρθεις αν το θέλεις στην δική μας, της Αθήνας, που ετοιμάζεται για τον Οκτώβριο Smile (Λέγαμε για Σεπτέμβρη, αλλά δεν βόλεψε τελικά...)
Νομίζω ότι σε έχω τσεκάρει στο τεφτέρι μου κι όλας, για personal pm πρόσκληση...

Θα χαρούμε πολύ να μας τιμήσεις με την παρουσία σου... μπορεί να μην είμαστε η μαμαδοσυνάντηση που θα προτιμούσες περισσότερο να παραβρεθείς, καταλαβαίνω Wink, αλλά σου εγγυώμαι ότι θα περάσεις εξίσου όμορφα και μαζί μας Very Happy

Όταν μαζευτούν τα άτομα, την ημερομηνία θα την κοιτάξουμε όλες μαζί μετέπειτα Wink

49ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 8:55 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:

Carrie μου, εσύ μπορείς μα έρθεις αν το θέλεις στην δική μας, της Αθήνας, που ετοιμάζεται για τον Οκτώβριο Smile

Τελικά Οκτώβρη,ε?? I love you

50ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Σαβ Σεπ 03, 2011 9:09 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilliput έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:

Carrie μου, εσύ μπορείς μα έρθεις αν το θέλεις στην δική μας, της Αθήνας, που ετοιμάζεται για τον Οκτώβριο Smile

Τελικά Οκτώβρη,ε?? I love you

Ναι Τζοαν μου, δεν καταφέραμε να συντονιστούμε τον Σεπτέμβρη, γιατί ακόμα κάποιες κάνουν τις διακοπές τους και πήγε για Οκτώβρη, αλλά θα γίνει, για να γιορτάσουμε και την έλευση του Χειμώνα Smile
Ελπίζω να έρθεις αυτή τη φορά, γιατί ήδη είμαστε αρκετά περισσότερες απο την περασμένη φορά... Smile
Θα σε βάλω στην λίστα Pm πάντως και αν θέλεις... μας καταδέχεσαι Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις