Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
217 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 217 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 22]

276ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 4:50 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:

Θα μιλήσω καθαρά για τον εαυτό μου, γιατί όλες είμαστε ενήλικες και μπορεί η κάθεμια μας να αναλάβει τις ευθύνες που τις αναλογούν...

Απο τότε που γύρισα από της διακοπές, άρχισα να διακρίνω απο το πρόσωπο σου πρός άγνωστη κατεύθυνση υπονοούμενα στα οποία συμμετείχαν κι άλλοι και μέρα με την ημέρα γινόταν μια μάχη απο τέτοια υπονοούμενα, που μέχρι χθες εμένα προσωπικά με εξάντλησε και έμαθα απο συζήτηση με την Βάνια και την Άννα, ότι μάλλον, ούτε αυτές ήξεραν το γιατί, ήταν για το πρόσωπο τους.
Σε πληροφορώ όμως, πως καμιά απο τις τρεις μας δεν είχε μέχρι πριν απο λίγες ώρες εξακριβώσει μέσω ενός Pm, αν όντως επρόκειτο για τις δύο τους και μέχρι τότε εγώ ήμουν ΘΕΑΤΗΣ και μόνο της επίθεσης.
ΝΑΙ! Στο παρασκήνιο δήλωνα καθαρά και ξάστερα ότι δεν συμπαθώ και ακόμα πρίν την όλη ιστορία, διότι θεωρώ ότι είσαι κακός άνθρωπος και αυτή ήταν καθαρά δική μου γνώμη απο όσα εισέπραττα απο τον χαρακτήρα σου στο φόρουμ.
Καλώς ή κακώς, υπάρχουν συμπάθειες και αντιπαθείς, συναισθήματα και αναισθησίες, αυτή ήταν η γνώμη μου για σένα και είναι και έχω δικαίωμα να την διαμορφώνω, όπως θα υπάρχουν αρνητικές γνώμες για μένα, και ήταν το μόνο που δήλωσα και επέλεξα να μην το μεταφέρω εδώ.
Δεν είχα λόγο να μπώ στην διαδικασία να σου την λέω με υπονοούμενα και μπιχτές επειδή απλά μου κάθισες στραβά και δε σε πάω... ποίος μπορεί να με κατηγορήσει γι' αυτό?


κανεις δεν μπορει να σε κατηγορησει αλλα επειδη γραφεις πολλα μαλλον τα ξεχνας κι ολας εδω καθαρα και ξαστερα μου λες πως δεν με συμπαθουσες απο την αρχη γιατι σου εκατσα στραβα πολυ πριν απο την "ιστορια" ποια ιστορια κομη δεν ξερω και ακομη δεν εχω καταλαβει τι ξεκινησα εγω!!! δειξε μου ενα μηνυμα που υπονομευω και κατηγορω καποιον! λες πως μιλαω με υποννουμενα και οχι καθαρα εσυ ομως αναφερεις ενα pm που λες πως σας ειπε οτι εμεις εχουμε εμπαθεια με τα κοριτσια!εσυ υποννοεις παλι!!! να βγει αυτος που σας ειπε το οτιδηποτε και να μιλησει μην κρυβομαστε αλλο πισω απο το δαχτυλο μας! αρκετα! ναι ξαναλεω εχω ερθει σε αντιπαραθεση με τα κοριτσια αλλα εληξε! και ναι αυτο που με πειραξε ηταν η σταση τους απεναντι στο θεμα ΤΖΕΝΗ γιατι δεν εηταν αντικειμενικες!!! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΕς νομιζω πως εγω ειμαι αυτη που ξεκινησα και τα ειπα καθαρα και ξαστερα αλλωστε εσυ το ειπες και στο τσατ να μιλησουμε ξεκαθαρα

ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,
ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ,
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ,
ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΥΠΟΝΟΜΕΥΟΝΤΑΣ ΣΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΑΤ, ΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΥΠΟΝΟΗΣΑ!

δεν ξερω αλλα εγω θυμαμαι πως και πλακα καναμε και ποτε μα ποτε δεν καταλαβα πως δεν με χωνευες! εκει παει η λεξη υποκρισια αλλιως πως να το εξηγησω??? και ξαναλεω αλλη μια φορα και σταματαω πως δεν σε ειπα ρουφιανα στο αρχικο μου ποστ ουτε ειπα πως εσυ ειπες κατι σου επισημανα εντελως ηρεμα τα λογια του πατερα που εσυ τα χρισημοποιησες για να δειξεις πως υπαρχει λυση στις φασαριες και εγω ετσι σου ειπα ειδες νενακι που δεν εφαρμοζονται??? που σε ειπα ρουφιανα?? μαλλον ειχες πολλα μεσα σου και τα εβγαλες! καλα εκανες δεν πειραζει καλη καρδια! σιγουρα θα ειμαι καλα και τι μπορω να κανω αλλωστε? ευχαριστω που σεβεσαι το αιτημα μου και σου ευχομαι τα καλυτερα απο δω και μπρος! ορκιζομαι δεν ειναι κακια το εννοω!!!

[/color][/size]

277ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 4:52 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:Έχω ανοιξει το παραθυρο της απάντησης και το εχω κλεισει καμια 20ρια φορές. δεν ξέρω τι θέλω να γράψω, ουτε και σε ποιον.
Το μονο που με αφορά είναι οτι βλέπω ένα ακόμα φόρουμ να ξεμαλλιάζεται. Δεν ξέρω ποιος φταίει, μπορεί κι εγώ εν μέρει, αλλά ξέρετε κάτι? Δε με νοιάζει.
Δε με νοιάζει τι γίνεται με τα πμ. Γι'αυτο το λόγο υπάρχουν, για να μιλάμε μεταξύ μας σε πιο private επίπεδο.
Δε με νοιάζει αν η Κατερίνα συμπαθεί την Κουκίδα, και αν η Βάνια συμπαθεί την Άννα, και αν η Νένα συμπαθει το Νενακι, ή αν όλες αυτες δε θέλουν να ξαναδουν η μια τη άλλη. Δεν το βρίσκω καθόλου κακο να δημιουργουνται παρέες, το βρισκω φυσιολογικότατο και υγιές. Κι αν μια παρέα θάβει μια άλλη παρέα, πρόβλημά της, αρκει να μην περνάει αυτην την κόντρα στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ.
Δε με νοιάζει αν μερικοί μπαίνουν σαν τρολ για να προκαλέσουν. Αν πέσει κάτι τέτοιο στην αντίληψή μου, δε γουστάρω να ασχοληθώ. Έχουμε πολλά θέματα, σοβαρα και μη, που μπορουν αν γινουν αντικειμενο για τρολάρισμα, ας μη δίνουμε παραπάνω πατήματα.
Εγω ειμαι εδω για να περναω καλά, για να λέω τα προβλήματά μου ως μάνα και να με ακουν, για να παίρνω και να δίνω συμβουλές, όσο μπορώ. Και αν στην πορεία κάνω και φιλίες ακόμα καλύτερα. Αν κάποιος ενοχληθει από κάτι που έγραψα, εκούσια ή ακουσια, ας το πει, ή θα το λύσουμε κ όλα θα ειναι οκ, ή θα σταματησουμε να "μιλάμε" διαδικτυακά. Όπως συμβαίνει και στη ζωή.

Νένα μου... το έχω πει πολλές φορές και μπρός σου και εν’ αγνοία σου πίσω σου... RESPECT!

Συμφωνώ και πραγματικά ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΥΜΟΥ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΟΡΓΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!

Να' σαι καλά που με συνέφερες... με επανέφερες στην τάξη πολύ και το εννοώ! Very Happy

Και για να επιστρέψω...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ... Ωραία η φώτο που βγάλατε by the way Razz ... αλλά... τσάμπα το κομμωτήριο, το μαλλί δεν φαίνεται Razz
Εντωμεταξυ, είσαι πολύ γνωστή φυσιογνωμία Rolling Eyes

278ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 4:54 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Θελω να πω στν "πεθερα" μου οτι ειναι μεγαλη καργιολα και κριμα που εχει γιο τον συντροφο μου και της χαρισα εναν πανεμορφο εγγονο...Ευτυχως δε θα τον ξαναδει γιατι ειναι μεγαλη πουτανα...Που πας κυρια μου σε κηδεια στην βαφτιση του γιου μου????Ειμαι πολυ φορτωμενη μονο και μονο που ηρθε στην βαφτιση μεσα στην μαυριλα και στην ξινιλα...Πολλες θα μου πειτε να το ξεχασω κτλ...Κτλ....Δε μπορω...Δε καθοταν σπιτι της να το πλυνει η γαμημενη????

Συγγνωμη για τις τοσες βρισιες κοριτσια αλλα που να τα πω αυτη τη στιγμη???Η κωλογρουσουζα του κερατα....Μακρυα απο μενα και το παιδι μου....

και παλι συγχωρεστε με..


Τατιάνα μου οτι και να πείς έχεις δίκιο όμως μην χαλάς την ψυχική σου ηρεμία για ένα άτομο το οποίο δεν το αξίζει!!!Ζήσε ευτυχισμένη με τον άντρα σου και το μωρό σου και άφησέ την να βράζει στο ζουμί της!Απο ότι κατάλαβα και ο Νικόλας αναθεώρησε πολλά πράγματα μετά την βάφτιση του μωρού!Το ξέρω και σε καταλαβαίνω όμως μην της κάνεις την χάρη και χαλιέσαι!!!Όσο πιο ευτυχισμένους σας βλέπουν τόσο θα σκάνε και άλλο τόσο θα τους κάνει πέρα και το ίδιο τους το παιδί!!!Ο επιμένων νικά!!!Αυτό να το θυμάσαι Wink Wink !!!

Σε φιλώ γλυκά και μην μου στενοχωριέσε!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 417472

279ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 4:58 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Θελω να πω στν "πεθερα" μου οτι ειναι μεγαλη καργιολα και κριμα που εχει γιο τον συντροφο μου και της χαρισα εναν πανεμορφο εγγονο...Ευτυχως δε θα τον ξαναδει γιατι ειναι μεγαλη πουτανα...Που πας κυρια μου σε κηδεια στην βαφτιση του γιου μου????Ειμαι πολυ φορτωμενη μονο και μονο που ηρθε στην βαφτιση μεσα στην μαυριλα και στην ξινιλα...Πολλες θα μου πειτε να το ξεχασω κτλ...Κτλ....Δε μπορω...Δε καθοταν σπιτι της να το πλυνει η γαμημενη????

Συγγνωμη για τις τοσες βρισιες κοριτσια αλλα που να τα πω αυτη τη στιγμη???Η κωλογρουσουζα του κερατα....Μακρυα απο μενα και το παιδι μου....

και παλι συγχωρεστε με..




κοιτα τατι μου κοριτσι μου καταλαβαινω τον θυμο σου αλλα πραγματκια δεν αξιζει να χαλιεσαι της δινεις την ικανοποιηση .εχεις το φατσουλινι σου .τον αντρα σου που αρχιζει και ξυπναει και καταλαβαινει τι γινεται γυρω του .στο χω ξαναπει ο εαυτος σου και το μωρο σου ειναι οτι πολυτιμοτερο .τωρα ξελαφρωσες χαχα τραγουδα χαχα ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 654316 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 654316 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 654316



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αnna1975 στις Παρ Σεπ 09, 2011 4:59 am, 1 φορά

280ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 4:58 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:ευχαριστω που σεβεσαι το αιτημα μου και σου ευχομαι τα καλυτερα απο δω και μπρος! ορκιζομαι δεν ειναι κακια το εννοω!!!

Και γω θα το εκλάβω όπως το στέλνεις, σαν πραγματική ευχή και θα σου πω ειλικρινά Ευχαριστώ :-)
Καλή συνέχεια και σε σένα :-)

281ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:01 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης θέλω να πώ στις παρακάτω:Νενάκι Κατερίνα Βάνια Άννα Κουκίδα οτι θέλω να "μονιάσετε"!!!!Για μία ΜΑΛΑΚΙΑ έγινε ο κακός χαμός!Είπα,είπες, σε έβρισα με έβρισες,pm,chat ΠΑΠΑΡΙΕΣ!!!!Χαλαρώστε επιτέλους και ελάτε να γίνουμε πάλι όπως παλιά!!!!


ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΕ

282ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:07 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Αχ!Βρε κορίτσια ας σταματήσουμε επιτέλους!Δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε!Στην τελική δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε!!Όσο για τις ομάδες θα ήθελα να πω πως εγώ δεν ανήκω σε καμία ομάδα!!Ήρθα πιο κοντά με το Νενάκι την Βάνια και την Άννα και κάναμε παρέα όμως μέσα στην παρέα μας δεχόμασταν και άλλα άτομα!!Δεν ήμασταν έμεις και τέλος!!Το ίδιο ισχύει και για την κουκίδα την ΜαμαΚατερίνα την Νένα και δεν το λέω ούτε με κακία ούτε για να δημιουργήσω θέμα!Φτιάξανε και αυτές το παρεάκι τους και όλοι οι καλοί χωράνε!!Δεν μπορούμε να ταιριάζουμε με όλους!!Δηλαδή στον έξω κόσμο είστε φίλες όλοι με όλους?Εγώ ΟΧΙ!Δεν έχω καν παρέα!Και αυτό όχι επειδή είμαι ακοινώνητη απλώς δεν θέλω!Έχω γνωστούς πάρα πολλούς!Φίλους όμως λίγους!Και ΚΟΛΛΗΤΟΣ μου είναι μόνο ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!Ας ρίξουμε λοιπόν λίγο νερό στο κρασί μας ΌΛΕΣ και ας μην είμαστε τόσο εύεξαπτες!Θα ήθελα να πω επίσης οτι ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε πανεύκολα και απο οτι κατάλαβα κάποιες παρεξηγήσαν τα λεγόμενα κάποιων άλλων και δημιουργήθηκε όλο αυτό το μπάχαλο!
Εγώ σας εκτιμώ και σας αγαπώ όλες!!!
Ειλικρινά εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να μην στενοχωρηθεί και αδικηθεί ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ καμία φορουμίτισα και σε λίγο καιρό να είμαστε πάλι ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ μια απο τις καλύτερες διαδυκτιακές παρέες!!!!

μακαρι Ναταλακι μου μακαρι! ειλικρινα δεν περιμενα πως θα στεναχωρηθω τοσο σημερα! μπηκα εντελως απροσωπη και τελικα με καποιες ηρθα κοντα! αναγνωρισα λαθη και συνεχισα... εγω θελω να ακουω ευχαριστα απο ολες και να χαιρομαι με τη χαρα τους και οσο μπορω να βοηθαω αυτος ηταν ο στοχος μου απο την αρχη αλλα τελικα εγινα εγω στοχος! οκ δεν πειραζει ολα καλααααα!!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 215994

283ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:18 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mama katerina
μακαρι Ναταλακι μου μακαρι! ειλικρινα δεν περιμενα πως θα στεναχωρηθω τοσο σημερα! μπηκα εντελως απροσωπη και τελικα με καποιες ηρθα κοντα! αναγνωρισα λαθη και συνεχισα... εγω θελω να ακουω ευχαριστα απο ολες και να χαιρομαι με τη χαρα τους και οσο μπορω να βοηθαω αυτος ηταν ο στοχος μου απο την αρχη αλλα τελικα εγινα εγω στοχος! οκ δεν πειραζει ολα καλααααα!!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 215994 [/quote]


Το λέω και το πιστεύω οτι θα λυθεί πολύ γρήγορα αυτή η παρεξήγηση!!!!Και επίσης δεν πιστεύω οτι εννοούνται όλα αυτά που ειπώθηκαν παραπάνω!!!Καμία δεν είναι ιντριγκαδόρα κακιά ρουφιάνα κτλ!!!
Εδώ μέσα υπάρχουνε μόνο
:ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΕ ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ !!!!

Αυτά!!!!Και δώστε μου και εμένα λιγάκι σημασία ρε κάργιες Razz Razz Razz Razz Razz !!!

284ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:20 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε όλες τις μαμάδες του forum οτι διαβάζω και φρίττω! Εμένα γιατί καμμία δε με πλεύρισε να με πάρει στην ομάδα της? ε? Τι μου λείπει? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 534787

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφφ, γυναίκες Razz Razz Razz

θα φτιάξω και γω μια ομάδα να μαι μόνη μου μέσα & θα σας δείξω μ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 328109

285ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:22 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Σε όλες τις μαμάδες του forum οτι διαβάζω και φρίττω! Εμένα γιατί καμμία δε με πλεύρισε να με πάρει στην ομάδα της? ε? Τι μου λείπει? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 534787

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφφ, γυναίκες Razz Razz Razz

θα φτιάξω και γω μια ομάδα να μαι μόνη μου μέσα & θα σας δείξω μ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 328109


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

286ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:23 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Σε όλες τις μαμάδες του forum οτι διαβάζω και φρίττω! Εμένα γιατί καμμία δε με πλεύρισε να με πάρει στην ομάδα της? ε? Τι μου λείπει? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 534787

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφφ, γυναίκες Razz Razz Razz

θα φτιάξω και γω μια ομάδα να μαι μόνη μου μέσα & θα σας δείξω μ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 328109

θελεις να κανουμε μαζι να φριξουν ολοι οι αλλοι?

πες το και εγινε........... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 215994

287ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:25 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ξεκαθαριζω οτι δεν μαρεσει να ανταλλασσω μηνυματα ουτε μαρεσει να κανω ομαδες.ουτε στο τσατ εχω μπει ποτε.

μονο ενα ατομο γνωριζε τα παραπονα μου για την Βανια. καμια αλλη.
τωρα βεβαια τα ξερουν ολες.

288ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:28 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:
chicken έγραψε:Σε όλες τις μαμάδες του forum οτι διαβάζω και φρίττω! Εμένα γιατί καμμία δε με πλεύρισε να με πάρει στην ομάδα της? ε? Τι μου λείπει? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 534787

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφφ, γυναίκες Razz Razz Razz

θα φτιάξω και γω μια ομάδα να μαι μόνη μου μέσα & θα σας δείξω μ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 328109


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

θες να μπεις και εσύ στην ομάδα μου? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 215994
Σε προειδοποιώ απο τώρα, θα είναι και η Βιβή ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 215994

Ναι Βιβίκο μου θέλω η μαζόχα! Razz Razz

p.s άσχετο, αλλα συμφωνώ πολύ πολύ πολύ με κουκίδα, πολύ όμως.

289ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:41 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:θέλω να πω στο γιό μου να μην κάνει μπάχαλο το δωμάτιο του

Γι' αυτό ούρλιαζες το μεσημέρι μαρή? Razz

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΒΑΝΙΑ... Σ' ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου το μεσημέρι, μπήκαν μέσα μου και θα'σαι ακούσω... θετική διάθεση και μόνο χαμόγελα απο δω και πέρα... τελικά... είσαι ΜΑΜΑ ρε σύ... και όχι μόνο για τον Σταύρο χαχα Razz

290ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:45 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chicken έγραψε:Σε όλες τις μαμάδες του forum οτι διαβάζω και φρίττω! Εμένα γιατί καμμία δε με πλεύρισε να με πάρει στην ομάδα της? ε? Τι μου λείπει? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 534787

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφφ, γυναίκες Razz Razz Razz

θα φτιάξω και γω μια ομάδα να μαι μόνη μου μέσα & θα σας δείξω μ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 328109

χαχαχαχα αμα ήσουν Περιστέρα, αντε και Τσίχλα, κάτι θα γινόταν... αλλά πουλάδα???
Α πα πα πα πα τρε μπανάλ Razz

291ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:47 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
chicken έγραψε:Σε όλες τις μαμάδες του forum οτι διαβάζω και φρίττω! Εμένα γιατί καμμία δε με πλεύρισε να με πάρει στην ομάδα της? ε? Τι μου λείπει? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 534787

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφφ, γυναίκες Razz Razz Razz

θα φτιάξω και γω μια ομάδα να μαι μόνη μου μέσα & θα σας δείξω μ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 328109

χαχαχαχα αμα ήσουν Περιστέρα, αντε και Τσίχλα, κάτι θα γινόταν... αλλά πουλάδα???
Α πα πα πα πα τρε μπανάλ Razz

Αντε να δεχτώ το φραγκόκοτα, οτιδήποτε άλλο είναι υποβιβασμός Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz

292ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:50 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αnna1975 έγραψε:...
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΝΑ ΞΑΝΑΔΙΑΜΑΡΤΎΡΕΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.... ΘΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ... ΚΑΟΥΜΠΟΙΚΕΣ ΔΕ ΘΕΛΑΤΕ??? Razz

293ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 5:53 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chicken έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
chicken έγραψε:Σε όλες τις μαμάδες του forum οτι διαβάζω και φρίττω! Εμένα γιατί καμμία δε με πλεύρισε να με πάρει στην ομάδα της? ε? Τι μου λείπει? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 534787

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφφ, γυναίκες Razz Razz Razz

θα φτιάξω και γω μια ομάδα να μαι μόνη μου μέσα & θα σας δείξω μ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 328109

χαχαχαχα αμα ήσουν Περιστέρα, αντε και Τσίχλα, κάτι θα γινόταν... αλλά πουλάδα???
Α πα πα πα πα τρε μπανάλ Razz

Αντε να δεχτώ το φραγκόκοτα, οτιδήποτε άλλο είναι υποβιβασμός Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz
χαχαχαχαχαχαχαχαχα ΔΕΚΤΗ! Περικαλώ πάρτε την αναγνωριστική ταυτότητα εισόδου και εισέλεθε εις τα ενδότερα του κοτετσίου Razz

294ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 6:04 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:...
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΝΑ ΞΑΝΑΔΙΑΜΑΡΤΎΡΕΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.... ΘΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ... ΚΑΟΥΜΠΟΙΚΕΣ ΔΕ ΘΕΛΑΤΕ??? Razz




οντως νενακι δεν πρεπει να βλεπω .τελικα βγηκε χαχα .αντε βρες φορεματακι να πεις τι εγινε .

295ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 6:07 am

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θέλω να πω στο Νενάκι ότι πιστεύω ότι μόνο υποκρίτρια δεν είναι. Μάλλον το αντίθετο, υπερβολικά ειλικρινής. Και με υπεραναπτυγμένο το αίσθημα δικαίου. Από το λίγο που σε γνωρίζω, αυτό έχω καταλάβει. Και για να μην παρεξηγηθώ, τα παραπάνω δεν σημαίνουν ότι παίρνω θέση υπερ της μιας ή της άλλης πλευράς γιατί δεν έχω καταλάβει καν τι έχει συμβεί. Ένιωσα όμως την ανάγκη να "υπερασπιστώ" ένα άτομο που είχα την τύχη να γνωρίσω και που συμπαθώ. Wink

296ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 6:09 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:[quote="mama katerina
μακαρι Ναταλακι μου μακαρι! ειλικρινα δεν περιμενα πως θα στεναχωρηθω τοσο σημερα! μπηκα εντελως απροσωπη και τελικα με καποιες ηρθα κοντα! αναγνωρισα λαθη και συνεχισα... εγω θελω να ακουω ευχαριστα απο ολες και να χαιρομαι με τη χαρα τους και οσο μπορω να βοηθαω αυτος ηταν ο στοχος μου απο την αρχη αλλα τελικα εγινα εγω στοχος! οκ δεν πειραζει ολα καλααααα!!!!!!!


Το λέω και το πιστεύω οτι θα λυθεί πολύ γρήγορα αυτή η παρεξήγηση!!!!Και επίσης δεν πιστεύω οτι εννοούνται όλα αυτά που ειπώθηκαν παραπάνω!!!Καμία δεν είναι ιντριγκαδόρα κακιά ρουφιάνα κτλ!!!
Εδώ μέσα υπάρχουνε μόνο
:ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΕ ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ !!!!

Αυτά!!!!Και δώστε μου και εμένα λιγάκι σημασία ρε κάργιες Razz Razz Razz Razz Razz !!![/quote]



μαρη ξερω οτι εμενα εννοεις διοτι ειμαι η πιο κουκλαρα απο ολες!!! Razz Razz Razz Razz δυο μετρα γενεκαρα περικαλω και μετερα σε ενα μηνα!!(καλα για το δυο μετρα μην σχολιασεις!!) παλιοζηλιαρα tongue tongue tongue tongue tongue

297ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 7:34 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω θα πω ψυχοπλακωθηκα..καιεπειδη μπαινω καθημερινα σε διαφορα θεματα μπηκα κι εδω....και ενιωσα σκατα με ολα αυτα.δηλαδη χαλιομαστε και στο τελος ολα καλα...δεν ξερω τι να πω..ηλπιζα να ειναι ενα κλιμα ωραιο το φορουμ μας κι οχι να λυνουμε διαφορες που στην τελικη για εμενα ειναι "απροσωπες"...κοριτσια σας παρακαλω ας ειμαστε ηρεμες.
εγω με καμια δεν εχω στενη επαφη,με καμια δεν εχω βρεθει,με καμια δεν ανταλασσω πμ,και καμια δεν εχω (ορεξη) να κατακρινω.αλλα οταν προκειται να μην ξανασυμβουν τετοια σας μελος της κοινοτητας θα το εκφρασω..θελω να ειμαστε ολες καλα (οχι θελω να ειμαστε με το ζορι φιλες)....και δεν θα ζητησω απο καμια να πιστεψει την ιστορια μου η οτι πχ δεν φοραω βρακι!ηρεμια....ας παω να σερφαρω τιποτα για εγκυμοσυνη να ανεβω..δεν θελω να γινομαστε ταραμας....... Crying or Very sad

298ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 7:44 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Εγω θα πω ψυχοπλακωθηκα..καιεπειδη μπαινω καθημερινα σε διαφορα θεματα μπηκα κι εδω....και ενιωσα σκατα με ολα αυτα.δηλαδη χαλιομαστε και στο τελος ολα καλα...δεν ξερω τι να πω..ηλπιζα να ειναι ενα κλιμα ωραιο το φορουμ μας κι οχι να λυνουμε διαφορες που στην τελικη για εμενα ειναι "απροσωπες"...κοριτσια σας παρακαλω ας ειμαστε ηρεμες.
εγω με καμια δεν εχω στενη επαφη,με καμια δεν εχω βρεθει,με καμια δεν ανταλασσω πμ,και καμια δεν εχω (ορεξη) να κατακρινω.αλλα οταν προκειται να μην ξανασυμβουν τετοια σας μελος της κοινοτητας θα το εκφρασω..θελω να ειμαστε ολες καλα (οχι θελω να ειμαστε με το ζορι φιλες)....και δεν θα ζητησω απο καμια να πιστεψει την ιστορια μου η οτι πχ δεν φοραω βρακι!ηρεμια....ας παω να σερφαρω τιποτα για εγκυμοσυνη να ανεβω..δεν θελω να γινομαστε ταραμας....... Crying or Very sad

Εσυ να μην τα διαβαζεις αυτα! Αλιμονο τωρα αν φτανουμε σε σημειο να πληγωνουμε και τις εγκυουλες μας! Ημαρτον!

299ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 7:46 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω σε μενα
οτι παλι δεν καταλαβα τιποτα.

300ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Παρ Σεπ 09, 2011 7:48 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
blackrose έγραψε:Εγω θα πω ψυχοπλακωθηκα..καιεπειδη μπαινω καθημερινα σε διαφορα θεματα μπηκα κι εδω....και ενιωσα σκατα με ολα αυτα.δηλαδη χαλιομαστε και στο τελος ολα καλα...δεν ξερω τι να πω..ηλπιζα να ειναι ενα κλιμα ωραιο το φορουμ μας κι οχι να λυνουμε διαφορες που στην τελικη για εμενα ειναι "απροσωπες"...κοριτσια σας παρακαλω ας ειμαστε ηρεμες.
εγω με καμια δεν εχω στενη επαφη,με καμια δεν εχω βρεθει,με καμια δεν ανταλασσω πμ,και καμια δεν εχω (ορεξη) να κατακρινω.αλλα οταν προκειται να μην ξανασυμβουν τετοια σας μελος της κοινοτητας θα το εκφρασω..θελω να ειμαστε ολες καλα (οχι θελω να ειμαστε με το ζορι φιλες)....και δεν θα ζητησω απο καμια να πιστεψει την ιστορια μου η οτι πχ δεν φοραω βρακι!ηρεμια....ας παω να σερφαρω τιποτα για εγκυμοσυνη να ανεβω..δεν θελω να γινομαστε ταραμας....... Crying or Very sad

Εσυ να μην τα διαβαζεις αυτα! Αλιμονο τωρα αν φτανουμε σε σημειο να πληγωνουμε και τις εγκυουλες μας! Ημαρτον!


Βιβιαν το εχω σαν σπιτι μου το φορουμ και δεν εχω λιγο καιρο που "ζω" εδω δεν θελω να "κοματοποιουμαστε" να το πω μεταφορικα αλλα να ειμαστε καλα ολοι και να χαιρομαστε που ενα φορουμ σαν αυτο ειναι απο τα καλυτερα... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 12 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις