Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
197 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 197 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 22]

76ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 6:44 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω να μπω μερες και σημερα βλεπω οτι εχουμε ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κλειω δε το πιστευω εισαι ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ με το καλο να εχεις μια ηρεμη, ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη. θελω να πω οτι ειμαι πολυ ευτυχισμενη που εχω την κορη μου αγκαλια απο τις 8/8, εννοειται οτι ειναι το πιο ομορφο μωρο του κοσμου, αλλα.................. νυσταζω πεθαινω για ενα 8ωρο συνεχομενο υπνου.

http://www.worldjamboree.gr

77ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 7:15 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Εχω να μπω μερες και σημερα βλεπω οτι εχουμε ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κλειω δε το πιστευω εισαι ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ με το καλο να εχεις μια ηρεμη, ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη. θελω να πω οτι ειμαι πολυ ευτυχισμενη που εχω την κορη μου αγκαλια απο τις 8/8, εννοειται οτι ειναι το πιο ομορφο μωρο του κοσμου, αλλα.................. νυσταζω πεθαινω για ενα 8ωρο συνεχομενο υπνου.
Δήμητρα να σου ζήσει!!!! Μια φάση είναι θα περάσει και θα κοιμηθείς, μην ανησυχείς! Wink

78ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 7:16 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:Αχ Θεε μου ποσο χαιρομαι΄τι καλα νεα αυτα...ολα καλα θα πανε θα το δεις κουκλα μου΄το αξιζεις κ με το παραπανω... Εγω γλυκεια μου ειμαι σπιτι με τη μπουμπουκα μου αγκαλια΄μολις την εβαλα για υπνο δηλ κ μπηκα λιγο βιαστηκα... Γεννησα 12αυγουστου 10.45το πρωι ενα υγιεστατο κοριτσακι...ολα πηγαν κατΈυχην κ 15αυγουστου ηρθαμε σπιτακι μας... Σημερα γιναμε 23ημερων... Εχουμε εδω κ 1τ εβδ. Πονακια αλλα βαζω τα δυνατα μου να τα περασουμε οσο πιο ανωδυνα γινεται... Με συγκνησες πολυ τωρα΄δευτερη φορα μεσα σε 1 μηνα που κλαιω αλλα απο χαρα κ της 2φορες...
Ξερω οτι μεσα σου πολλες φορες θα περναν διαφορες σκεψεις ισως να εχεις λιγο παραπανω αγχος αλλα να σκεφτεσαι θετικα οσο μπορεις κ ο γιοκας σου να δεις που θα σε βοηθησει σε ολα...ειναι κ θα ειναι παντα διπλα σας οπως κ σε μας κ ξερω οτι παντα απο εκει ψηλα θα προσεχει τη μικρη του αδερφουλα...πολυ χαρηκα ειλικρινα κλειω μου κ οπως σου ειχα ξαναπει δεν θελω να δειστασεις ουτε στιγμη οτι χρειαστεις μπορω να ειμαι ΄διπλα σου΄.... Φιλακια πολλα κ ολα τελεια...σου ευχομαι να εχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κ συντομα να παρεις κ εσυ το σπορακι σου αγκαλια...
του ηρθαμε σπιτακι μας... Σημερα γιναμε 23ημερων... Εχουμε εδω κ 1τ εβδ. Πονακια αλλα βαζω τα δυνατα μου να τα περασουμε οσο πιο ανωδυνα γινεται... Με συγκνησες πολυ τωρα΄δευτερη φορα μεσα σε 1 μηνα που κλαιω αλλα απο χαρα κ της 2φορες...
Ξερω οτι μεσα σου πολλες φορες θα περναν διαφορες σκεψεις ισως να εχεις λιγο παραπανω αγχος αλλα να σκεφτεσαι θετικα οσο μπορεις κ ο γιοκας σου να δεις που θα σε βοηθησει σε ολα...ειναι κ θα ειναι παντα διπλα σας οπως κ σε μας κ ξερω οτι παντα απο εκει ψηλα θα προσεχει τη μικρη του αδερφουλα...πολυ χαρηκα ειλικρινα κλειω μου κ οπως σου ειχα ξαναπει δεν θελω να δειστασεις ουτε στιγμη οτι χρειαστεις μπορω να ειμαι ΄διπλα σου΄.... Φιλακια πολλα κ ολα τελεια...σου ευχομαι να εχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κ συντομα να παρεις κ εσυ το σπορακι σου αγκαλια...

Μίνα να σου ζήσει!

79ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 7:52 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:Αχ Θεε μου ποσο χαιρομαι΄τι καλα νεα αυτα...ολα καλα θα πανε θα το δεις κουκλα μου΄το αξιζεις κ με το παραπανω... Εγω γλυκεια μου ειμαι σπιτι με τη μπουμπουκα μου αγκαλια΄μολις την εβαλα για υπνο δηλ κ μπηκα λιγο βιαστηκα... Γεννησα 12αυγουστου 10.45το πρωι ενα υγιεστατο κοριτσακι...ολα πηγαν κατΈυχην κ 15αυγουστου ηρθαμε σπιτακι μας... Σημερα γιναμε 23ημερων... Εχουμε εδω κ 1τ εβδ. Πονακια αλλα βαζω τα δυνατα μου να τα περασουμε οσο πιο ανωδυνα γινεται... Με συγκνησες πολυ τωρα΄δευτερη φορα μεσα σε 1 μηνα που κλαιω αλλα απο χαρα κ της 2φορες...
Ξερω οτι μεσα σου πολλες φορες θα περναν διαφορες σκεψεις ισως να εχεις λιγο παραπανω αγχος αλλα να σκεφτεσαι θετικα οσο μπορεις κ ο γιοκας σου να δεις που θα σε βοηθησει σε ολα...ειναι κ θα ειναι παντα διπλα σας οπως κ σε μας κ ξερω οτι παντα απο εκει ψηλα θα προσεχει τη μικρη του αδερφουλα...πολυ χαρηκα ειλικρινα κλειω μου κ οπως σου ειχα ξαναπει δεν θελω να δειστασεις ουτε στιγμη οτι χρειαστεις μπορω να ειμαι ΄διπλα σου΄.... Φιλακια πολλα κ ολα τελεια...σου ευχομαι να εχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κ συντομα να παρεις κ εσυ το σπορακι σου αγκαλια...
του ηρθαμε σπιτακι μας... Σημερα γιναμε 23ημερων... Εχουμε εδω κ 1τ εβδ. Πονακια αλλα βαζω τα δυνατα μου να τα περασουμε οσο πιο ανωδυνα γινεται... Με συγκνησες πολυ τωρα΄δευτερη φορα μεσα σε 1 μηνα που κλαιω αλλα απο χαρα κ της 2φορες...
Ξερω οτι μεσα σου πολλες φορες θα περναν διαφορες σκεψεις ισως να εχεις λιγο παραπανω αγχος αλλα να σκεφτεσαι θετικα οσο μπορεις κ ο γιοκας σου να δεις που θα σε βοηθησει σε ολα...ειναι κ θα ειναι παντα διπλα σας οπως κ σε μας κ ξερω οτι παντα απο εκει ψηλα θα προσεχει τη μικρη του αδερφουλα...πολυ χαρηκα ειλικρινα κλειω μου κ οπως σου ειχα ξαναπει δεν θελω να δειστασεις ουτε στιγμη οτι χρειαστεις μπορω να ειμαι ΄διπλα σου΄.... Φιλακια πολλα κ ολα τελεια...σου ευχομαι να εχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κ συντομα να παρεις κ εσυ το σπορακι σου αγκαλια...

ειδες που ο θεος δεν μας ξεχναει??? που ολα για καποιο λογο γινονται??? και τωρα εχεις το μωρακι σου αγκαλια.....τι τελεια!!!!!!ονειρεμενη στιγμη για μενα.....να σου ζησει!!!!! χιλιοχρονη και φωτισμενη!!!! ειδες?? ηρθε και για μενα...4 μηνες μετα!!! ηρθε το σπορακι να επιβεβαιωθει με 3 θετικα τεστ!!! τα καμαρωνω συνεχεια~!!!! ευχομαι συνεχεια να πανε ολα καλα και ναι ξερεις τι θα νιωθω....εσυ ξερεις κατι παραπανω!!!!!!φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 215994

dimitra37 έγραψε:Εχω να μπω μερες και σημερα βλεπω οτι εχουμε ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κλειω δε το πιστευω εισαι ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ με το καλο να εχεις μια ηρεμη, ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη. θελω να πω οτι ειμαι πολυ ευτυχισμενη που εχω την κορη μου αγκαλια απο τις 8/8, εννοειται οτι ειναι το πιο ομορφο μωρο του κοσμου, αλλα.................. νυσταζω πεθαινω για ενα 8ωρο συνεχομενο υπνου.


ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!! Και σε ευχαριστω πολυυυυυ πολυυυυ πολυυυυ παρα πολυυυυ!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 215994

80ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 8:16 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:Aν ειναι μαθημα ζωης για εσας οι για καποιες απο εδω χαιρομαι πολυ που ειμαι ο μεσολαβητης!!!γιατι ειμαι υπερηφανη που μπορεσα και αντεξα και πονεσα και ποναω το γιοκα μου αλλα χωρις να κατατροπονω το εγω μου και του συντροφου μου....Η ζωη ειναι ωραια!! εχει πολυ πονο και λυπες αλλα οι ευτιχισμενες στιγμες τηςμας δινουν πνοη για αλλη μια ζωη να αντεχουμε!!! ειμαι αισιοδοξη και ευχομαι το σπορακι μου να ριζωσει καλα εκει μεσα μεχρι την καταλληλη ωρα να εμφανιστει!!! ευχομαι καμια να μην ζησει οτι εγω και ενα ευχαριστω απο μενα ειναι το λιγοτερο για εσας! μονο αισιοδοξια....ολα τα αλλα ειναι ασημαντα μπροστα σε καταστασεις που μας φτανουν στο χειλος του γκρεμου...η ζωη ειναι οτι πιο ιερο..η υγεια μας!!! και μετα ,τα δανεια,τα χρεη,οι τσακωμοι και τα κουτσομπολια ειναι τριτα η τελευταια...εγω καταλαβα την ουσια..ετσι νιωθω.πως ο θεος μεσα απο αυτο με εκανε καλυτερο ανθρωπο,και πιο δυνατο..!!!!!!!!!
και τωρα προσπαθω να συνειδητοποιησω το δωρο Του!!!!!

Με Αγάπη...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

81ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 8:23 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
blackrose έγραψε:Aν ειναι μαθημα ζωης για εσας οι για καποιες απο εδω χαιρομαι πολυ που ειμαι ο μεσολαβητης!!!γιατι ειμαι υπερηφανη που μπορεσα και αντεξα και πονεσα και ποναω το γιοκα μου αλλα χωρις να κατατροπονω το εγω μου και του συντροφου μου....Η ζωη ειναι ωραια!! εχει πολυ πονο και λυπες αλλα οι ευτιχισμενες στιγμες τηςμας δινουν πνοη για αλλη μια ζωη να αντεχουμε!!! ειμαι αισιοδοξη και ευχομαι το σπορακι μου να ριζωσει καλα εκει μεσα μεχρι την καταλληλη ωρα να εμφανιστει!!! ευχομαι καμια να μην ζησει οτι εγω και ενα ευχαριστω απο μενα ειναι το λιγοτερο για εσας! μονο αισιοδοξια....ολα τα αλλα ειναι ασημαντα μπροστα σε καταστασεις που μας φτανουν στο χειλος του γκρεμου...η ζωη ειναι οτι πιο ιερο..η υγεια μας!!! και μετα ,τα δανεια,τα χρεη,οι τσακωμοι και τα κουτσομπολια ειναι τριτα η τελευταια...εγω καταλαβα την ουσια..ετσι νιωθω.πως ο θεος μεσα απο αυτο με εκανε καλυτερο ανθρωπο,και πιο δυνατο..!!!!!!!!!
και τωρα προσπαθω να συνειδητοποιησω το δωρο Του!!!!!

Με Αγάπη...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Ξαφνικα εγινα πολυ ευσυγκινητη.....πολυ ομως.....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

82ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 8:25 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενάκι απο Καβαλα εισαι???

οποτε ανεβεις πανω θα χαρουμε πολυ να σε δουμε εεεεεε!!!!!!!!!!!! I love you I love you I love you

83ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 8:59 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:Νενάκι απο Καβαλα εισαι???
οποτε ανεβεις πανω θα χαρουμε πολυ να σε δουμε εεεεεε!!!!!!!!!!!! I love you I love you I love you
Στο περίπου Razz
Από Ξάνθη είμαι και απλά στην Καβάλα γεννήθηκα, αλλά το ίδιο είναι για μένα... Όταν μένεις Ξάνθη η Κομοτηνή και η Καβάλα είναι σα στο σπίτι σου ένα πράμα Smile
Ευχαρίστως καλή μου... θα' ναι επίσης χαρά μου να σας δω από κοντά Smile, αλλά... με μια συμφωνία... να έρθετε και 'σείς με την πρώτη ευκαιρία εδώ στα ξένα που' μαι και γω, για να σας δείξουμε και 'μεις την δική μας φιλοξενία... Very Happy I love you

Κανονικά ανεβαίνω Χριστούγεννα -Καρναβάλια-Πάσχα και Γιορτές Παλαιάς Πόλης και κάθομαι κάθε φορά καμιά 15αρια μέρες, αλλά φέτος οι επισκέψεις μου θα είναι πιο συχνές... θέλω να πιστεύω, γιατί οι κάφροι μας κόψανε και το Intercity και την aegean και η Ολυμπιακή έχει το μονοπώλιο και βαράει στ' αυτιά.

Λογικά κάπου θα σας σκαλώσω...
Με την πρώτη ευκαιρία θα ειδοποιήσω εννοείτε Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Κυρ Σεπ 04, 2011 9:08 am, 1 φορά

84ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 9:01 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NENA eisai vlima xaxaxaxaxaxaxaxaxax avrio girnao etoimasou.sou erxomaiiiiiiiiiiii

85ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 9:14 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:NENA eisai vlima xaxaxaxaxaxaxaxaxax avrio girnao etoimasou.sou erxomaiiiiiiiiiiii

Αυτό το κορίτσι έχει έναν εντελώς δικό του μοναδικό τρόπο να δείχνει σε κάποιον ότι του έλειψε χαχαχαχα

Σ' ευχαριστώ ρε... και γω σ' αγαπάω! χαχαχαχα

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙΣ!!!
Έλα μου έλα μου και να δείς τι σε περιμένει... πράματα και θάματα και μεγάλες αλλαγές... Razz
Ένα σου λεω... θα μας ακούς κάθε βράδυ όλες μαζί μπιρι μπίρι Live χαχαχαχα

Άλλωστε πρέπει να είσαι απίκο... την Πέμπτη κάνεις 3D πρεμιέρα χιχιχιχι Razz

86ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 9:16 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α! Και ξέχασα...
Στο μήνυμα #84... Like χαχαχα Razz
Αη μαρή!Razz

87ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 9:19 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:NENA eisai vlima xaxaxaxaxaxaxaxaxax avrio girnao etoimasou.sou erxomaiiiiiiiiiiii

Αυτό το κορίτσι έχει έναν εντελώς δικό του μοναδικό τρόπο να δείχνει σε κάποιον ότι του έλειψε χαχαχαχα

Σ' ευχαριστώ ρε... και γω σ' αγαπάω! χαχαχαχα

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙΣ!!!
Έλα μου έλα μου και να δείς τι σε περιμένει... πράματα και θάματα και μεγάλες αλλαγές... Razz
Ένα σου λεω... θα μας ακούς κάθε βράδυ όλες μαζί μπιρι μπίρι Live χαχαχαχα

Άλλωστε πρέπει να είσαι απίκο... την Πέμπτη κάνεις 3D πρεμιέρα χιχιχιχι Razz

eipa epistrefo alla oxi oti tha katso gia poli ekei.xaxax fevgo tin tetarti gia araxova gia na ksekourasto gia dio meroules apo tis diakopes.xaxaxax tin paraskevi girnao opote to radevou tha ginei tote kai i premiera gia ta stroumfakia.na madepso? skype mou mirizei... sosti? tha me dioksei o adras mou xaxaxaxaxaxax

88ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 9:55 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Αλήθεια???Μ'αρεσει τόσο πολύ η Ξάνθη, μένει ο αδερφός μου τώρα εκεί γιατί έκει εργάζεται και όσο σκέφτομαι ότι προχθές άρχισαν οι γιορτές της Παλιάς Πόλης...γμτ!!!Μόνο μία φορά έτυχε να πάω!!!Είναι ο άνδρας μου στρατιωτικός οπότε είμαστε από εδώ και από εκεί αλλά που θα πάει,δεν θα μας κάτσει μία Ξάνθη?????Θα μας κάτσει!!!
Χαχαχαχα Ναι, αλήθεια, λόγω τιμής :-D
Αμα είναι ο άντρας σου στρατιωτικός, τότε μέτρα εποχές... σίγουρα θα σας κάτσει κάποια στιγμή η Ξάνθη, για να βρεθείς και κοντά στον αδελφός σου, ο οποίος δε νομίζω να περνάει και πολύ άσχημα εκεί χαχαχα :-P

Αχχχχ μη μου θυμίζεις τις γιορτές, γιατί θα κλάψω! Τώρα θα έπρεπε να ήμουν εκεί και να τα πίνωωωω στο στέκι Crying or Very sad
Φέτος δεν μπόρεσα να πάω, γιατί ο άντρας μου πήρε άδεια για 13 με 18 Σεπτέμβρη, 2 βδομάδες αργότερα δηλαδή, όπου θα ανέβουμε για τον γάμο της ξαδέρφης μου και θα τρέχω όλη μέρα σαν την παλαβή, οπότε δύσκολο να ήμασταν παρόντες και στις γιορτές.
Δε βαριέσαι, γεροί να είμαστε και του χρόνου θα δώσουμε το παρόν... ελπίζω να συναντηθούμε κάποια στιγμή στις γιορτές και θα μας κλείσω το καλύτερο τραπέζι, φάτσα πλατεία μητρόπολης, πρώτο τραπέζι πίστα και μπροστά στο τζέρτζελο ;-)... έχω τα μέσα... τη μάνα μου χαχαχαχα Είναι διοικητικό μέλος ενός από τους μεγαλύτερους καρναβαλικούς συλλόγους και έχουν το σουβλακοστέκι τους στο καλύτερο σημείο... του χρόνου, να' χουμε πρώτα την υγειά μας και θα το κανονίσουμε ;-)

Χριστούγεννα, Πάσχα... κάπου θα τρακάρουμε και εκεί πάνω, τώρα που βρεθήκαμε... :-D
Προς το παρόν όμως, ας τσουγκρίσουμε εδώ κάτω χαχα! Έχουμε να κάνουμε συναντήσεις για καφέ ουυυυυυυ :-)
Θα σου στείλω Pm το κινητό μου και όταν έρθει η στιγμή να κανονίσουμε, να τα πούμε live για περισσότερη ευκολία... και όποτε θελήσεις βέβαια χρησιμοποίησε το, δεν υπάρχει πρόβλημα :-)

Όσο για το τσατ... αν καμιά μέρα και μετά τις 10 το βραδάκι η αγκαλίτσα του αντρούλη σου είναι απασχολημένη και δεν μπορεί να σε πάρει στα εντός της χιχιχι, εμείς θα σε περιμένουμε με χαρά στο τσατ, για να σου κρατήσουμε παρέα ώσπου αυτή να σε ξαν’ αναζητήσει :-)
Μέχρι τότε όμως, τα λέμε απο το φόρουμ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ... πως Χάρηκα για την γνωριμία γλυκιά μου και που αν και αργά, τα είπαμε και θα τα πούμε και απο κοντά... Very Happy
Σε φιλώ γλυκά (k)(k)(k)

89ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 10:04 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:xaxaxax tin paraskevi girnao opote to radevou tha ginei tote...
Θέλω να πω στην Κάσση... Το καλό που της θέλω την Κυριακή να είναι εδώ και να μη μου χαλάσει τον καφέ, θα την σκίσω... ξέρει αυτή...και θα φαω και την δικιά της μερίδα μπουγάτσα για παραδειγματισμό Razz

cassiani έγραψε:na madepso? skype mou mirizei... sosti? tha me dioksei o adras mou xaxaxaxaxaxax
Χαχαχαχα γαλάζια πορδίτσα, πόσα ξέρεις εσύυυυ Razz
Κάνε ότι έκανα εγώ... ακουστικούλια και ούτε ψιψινελ, ούτε ζημιά Wink

Ε και στην τελική, αν σε διώξει, θα με διώξει και μένα ο δικός μου και θα νοικιάσουμε μια σπιταρόνα οι δυο μας χαχαχαχα... υπόσχομαι να ξυρίζω τα πόδια μου καθημερινώς, να βάζω γαλάκτωμα σώματος, για να μη σε γρατζουνάνε στο κρεβάτι και να μην σου τραβάω το πάπλωμα Razz

90ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 10:48 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
Χαχαχαχα Ναι, αλήθεια, λόγω τιμής :-D
Αμα είναι ο άντρας σου στρατιωτικός, τότε μέτρα εποχές... σίγουρα θα σας κάτσει κάποια στιγμή η Ξάνθη, για να βρεθείς και κοντά στον αδελφός σου, ο οποίος δε νομίζω να περνάει και πολύ άσχημα εκεί χαχαχα :-P

Αχχχχ μη μου θυμίζεις τις γιορτές, γιατί θα κλάψω! Τώρα θα έπρεπε να ήμουν εκεί και να τα πίνωωωω στο στέκι Crying or Very sad
Φέτος δεν μπόρεσα να πάω, γιατί ο άντρας μου πήρε άδεια για 13 με 18 Σεπτέμβρη, 2 βδομάδες αργότερα δηλαδή, όπου θα ανέβουμε για τον γάμο της ξαδέρφης μου και θα τρέχω όλη μέρα σαν την παλαβή, οπότε δύσκολο να ήμασταν παρόντες και στις γιορτές.
Δε βαριέσαι, γεροί να είμαστε και του χρόνου θα δώσουμε το παρόν... ελπίζω να συναντηθούμε κάποια στιγμή στις γιορτές και θα μας κλείσω το καλύτερο τραπέζι, φάτσα πλατεία μητρόπολης, πρώτο τραπέζι πίστα και μπροστά στο τζέρτζελο ;-)... έχω τα μέσα... τη μάνα μου χαχαχαχα Είναι διοικητικό μέλος ενός από τους μεγαλύτερους καρναβαλικούς συλλόγους και έχουν το σουβλακοστέκι τους στο καλύτερο σημείο... του χρόνου, να' χουμε πρώτα την υγειά μας και θα το κανονίσουμε ;-)

Χριστούγεννα, Πάσχα... κάπου θα τρακάρουμε και εκεί πάνω, τώρα που βρεθήκαμε... :-D
Προς το παρόν όμως, ας τσουγκρίσουμε εδώ κάτω χαχα! Έχουμε να κάνουμε συναντήσεις για καφέ ουυυυυυυ :-)
Θα σου στείλω Pm το κινητό μου και όταν έρθει η στιγμή να κανονίσουμε, να τα πούμε live για περισσότερη ευκολία... και όποτε θελήσεις βέβαια χρησιμοποίησε το, δεν υπάρχει πρόβλημα :-)

Όσο για το τσατ... αν καμιά μέρα και μετά τις 10 το βραδάκι η αγκαλίτσα του αντρούλη σου είναι απασχολημένη και δεν μπορεί να σε πάρει στα εντός της χιχιχι, εμείς θα σε περιμένουμε με χαρά στο τσατ, για να σου κρατήσουμε παρέα ώσπου αυτή να σε ξαν’ αναζητήσει :-)
Μέχρι τότε όμως, τα λέμε απο το φόρουμ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ... πως Χάρηκα για την γνωριμία γλυκιά μου και που αν και αργά, τα είπαμε και θα τα πούμε και απο κοντά... Very Happy
Σε φιλώ γλυκά (k)(k)(k)

Εννοείται πως δεν περνάει και άσχημα εκεί!!!!SmileΕμείς δεδομένου του ότι περιμένουμε τον μπέμπη Νοέμβριο δεν θα ανεβούμε φέτος τα Χριστούγεννα αλλά Πάσχα σίγουρα!!! Και εννοείται πως θα τα πούμε σύντομα και από κοντά και χάρηκα και εγώ πολύ πολύ!!!Θα σου στείλω πμ το msn μου και το skype Smile Άντε ανυπομονώ πολύ για την μαμαδοσυνάντηση!!!!!Μην αργήσετε να την κανονίσετε!!!!!

Θέλω να πω στο Νενάκι Σ'έυχαριστώ που με κάνεις και σε νιώθω φίλη μου!!!

91ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 11:24 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:xaxaxax tin paraskevi girnao opote to radevou tha ginei tote...
Θέλω να πω στην Κάσση... Το καλό που της θέλω την Κυριακή να είναι εδώ και να μη μου χαλάσει τον καφέ, θα την σκίσω... ξέρει αυτή...και θα φαω και την δικιά της μερίδα μπουγάτσα για παραδειγματισμό Razz

cassiani έγραψε:na madepso? skype mou mirizei... sosti? tha me dioksei o adras mou xaxaxaxaxaxax
Χαχαχαχα γαλάζια πορδίτσα, πόσα ξέρεις εσύυυυ Razz
Κάνε ότι έκανα εγώ... ακουστικούλια και ούτε ψιψινελ, ούτε ζημιά Wink

Ε και στην τελική, αν σε διώξει, θα με διώξει και μένα ο δικός μου και θα νοικιάσουμε μια σπιταρόνα οι δυο μας χαχαχαχα... υπόσχομαι να ξυρίζω τα πόδια μου καθημερινώς, να βάζω γαλάκτωμα σώματος, για να μη σε γρατζουνάνε στο κρεβάτι και να μην σου τραβάω το πάπλωμα Razz
po po prepei na promithefto akoustika epeigodossssssssssssssssssssss. min anisixeis Kiriaki tha eimai ekei ennoeite einai idi kanonismeno den to xano me tipota. Wink
oso gia ta podia sou den me peirazei an einai aksirista tha mou thimizoun tou adra mou na min roxalizeis einai ti thema kai se dioxno kai sena opos ekeinon gia kanape. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 215994

92ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 12:25 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Θέλω να πω στο Νενάκι Σ'έυχαριστώ που με κάνεις και σε νιώθω φίλη μου!!!
Να’ σαι καλά κοπέλα μου Embarassed, σ' ευχαριστώ πολύ για τα συναισθήματα σου... Very Happy
Χαίρομαι ιδιαίτερα που σε έκανα να αισθανθείς όμορφα και φιλικά και εύχομαι όταν με γνωρίσεις, να σου εμπνεύσω την ίδια οικειότητα ώστε να κερδίσω και την εμπιστοσύνη σου και αυτό το συναίσθημα που ένιωσες σήμερα, να γίνει πράξη... να με θεωρήσεις πραγματική σου ‘φίλη’ Very Happy

Ότι επιθυμείς γλυκιά μου... με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλίτσα και... να τον ταξιδέψουμε μέχρι τον Βορρά, να το κάνουμε και Ξανθιωτάκι Wink Very Happy

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 417472

93ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 12:32 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:oso gia ta podia sou den me peirazei an einai aksirista tha mou thimizoun tou adra mou na min roxalizeis einai ti thema kai se dioxno kai sena opos ekeinon gia kanape. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 215994

Χαχαχαχαχα παλιοτρελάρα μου! Κοίτα να μου βάλεις χέρι... τσάμπα θα το βάλεις, δεν πρόκειται να πιάσεις κάτι διαφορετικό απο ότι διαθέτεις και συ Laughing Razz

Άντε έλα μου και ανυπομονώ να σε δω!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΚΑΣΣΗ ΟΤΙ... Μου έλειψε πολύ Very Happy ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 417472

94ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 1:49 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω σε ολους να εχουμε καλο χειμωνα , καλη προοδ τα παιδακια μας στο σχολειο και να ειμαστε ολοι υγειης !!!!

95ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 3:54 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θέλω να πω στην Άννα μου να καταφέρει να της δώσουν το σωστό μικρόφωνο να μιλάμε χωρίς προβλήματα στο skype κουράστηκα πια με το ασύρματο.

96ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 9:06 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να πω σε γνωστο μου πρόσωπο

"Το ιδιαίτερο χρακτηριστικό

των ανοήτων είναι ότι προσέχουν

τα σφάλματα των άλλων

και δεν βλέπουν τα δικά τους."

κ του παει γαντι!

97ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Κυρ Σεπ 04, 2011 9:37 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θέλω να πώ σε όλες σας καλή εβδομάδα.
Και να σας πρήξω λίγο ακόμα.. Embarassed
Μεθαύριο το ρβ με το γιατρό μας.. φοβάμαι... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 534787

98ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 1:07 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θελω να πω στον καλό θεούλη αν μπορει να μου κάνει την χάρη κι αυτος ο μηνας να ειναι και ο τυχερός!!!!!!! ε?ε? καλέ μου θεούλη!!!!!!!

99ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 1:11 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini.pav έγραψε:θελω να πω στον καλό θεούλη αν μπορει να μου κάνει την χάρη κι αυτος ο μηνας να ειναι και ο τυχερός!!!!!!! ε?ε? καλέ μου θεούλη!!!!!!!
αχ ...και εγω θελω να πω στον θεο να κανει την κορη μου να μην πειραζει τον αδερφο της γιατι με εχουν φαει οι φωνες τους....

http://hawk-girl.blogspot.com/

100ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ.. Δευ Σεπ 05, 2011 2:02 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θέλω να πω στο αφεντικό μου οτι δουλεύω για τα λεφτά και όχι για τη δόξα!!!!
μήπως ήρθε η ώρα να με πληρώσεις ρε φίλε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις