Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
404 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 404 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΕΙΡΑ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.
ΗΛΙΑΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΜΦΙΒΑΛΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΨΕΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ,ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΦΕ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΣΕ ΜΠΛΕ

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λέω και γώ να πείσω τον άντρα μου να βαψουμε την Δευτέρα το δωμάτιο. Είνα λίγο δύσκολό να τον πείσω γιατί ακόμα δεν κατάλαβς ότι η ώρα έφτασε και νομίζει οτι έχει καιρό ακόμα

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IrineM ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΑΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kοριτσάκια μην αφήνετε το βάψιμο για αργότερα γιατί θέλει και αρκετό καιρό για να ξεμυρίσει αν θα κοιμάται έστω και λίγες ώρες αρχικά το μπεμπάκι σας στο δωματιάκι του!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΕΙΡΑ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.
ΗΛΙΑΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΜΦΙΒΑΛΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΨΕΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ,ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΦΕ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΣΕ ΜΠΛΕ

χαχαχα! Εχεις πλάκα βρε Σταυρούλα μου! Καλά έπαθα σοκ!! Shocked Shocked Αυτό το μαγαζί αν θυμάσαι σου το πρότεινα εγώ ως ελληνικό, γιατί δεν μπορούσες να παραγγείλεις απ' έξω! Πήρατε λοιπόν όλες κι εγώ το ζώον τώρα που ξαναμπήκα για το χρώμα που είπες βλέπω την τιμή και τη συγκρίνω με τη δικια μας! το δικό σας 13 ευρώ και εγώ εδωσα 40!! Ετρεξα στο amazon και πάλι καλά ακυρωσα παραγγελια που θα μου εστελναν μαζεμενα πολλά πράγματα τώρα 5/9 και γι αυτό μου τα καθυστέρησαν πολύ! Στη θέση του έβαλα ένα τέλειο θερμόμετρο που είχα βάλει στο μάτι! Μακάρι Παναγίτσα μου να μην μου το χρεώσουν και να ακυρώθηκε όντως!! Ίσως βγω τυχερη στην ατυχία μου! Καλά κανεις εσυ και τα αγοράζεις τελικά μόνο από μαγαζι! Εγώ λόγω μαζεμενων προιοντων δεν θυμομουν τιμή! ΝΕΟ -  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.3  - Σελίδα 2 215994 ΝΕΟ -  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.3  - Σελίδα 2 215994 ΝΕΟ -  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.3  - Σελίδα 2 215994

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ?ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΟΥΣΙ.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:Kοριτσάκια μην αφήνετε το βάψιμο για αργότερα γιατί θέλει και αρκετό καιρό για να ξεμυρίσει αν θα κοιμάται έστω και λίγες ώρες αρχικά το μπεμπάκι σας στο δωματιάκι του!!!

Κοίτα το ξέρω ότι θα μυρίζει αλλά έτσι και αλλιώς το μωρό θα κοιμάτε μαζί μας μέχρι να σαρανταρίσει τουλάχιστο. Άρα το δωμάτιο θα ξεμυρισεί έτσι και αλλιώς

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΟΥΛΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ.ΦΙΛΙΑ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ .ΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΕΛΩΝΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΧΕΛΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ .ΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΕΛΩΝΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΧΕΛΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

Γεωργία μου αυτό είναι το μαγαζί : http://www.play247.gr/ Εγώ καλού κακού το έκλεισα και από internet, Γιατί πέσαμε όλες και τελικά θα μείνω εγώ στο τέλος χωρις τη χελωνιτσα! Θρίλερ έγινε! Ξερω πού είναι Σταυρούλα μου! Πηγαίνουμε πολλές φορές! Το κατοχυρώνουμε πρώτα από ιντερνετ, γιατί πολλέ ςφορες τα κομματια εξαντλούνται και μετα πάμε από το μαγαζί, γιατί είναι κοντά στο σπίτι μας και γλιτώνουμε το κούριερ! Αυτό το μαγαζί βγάζει απίστευτες προσφορες! Έχω χτυπήσει gps με 40 ευρώ ενω στην αγορά έκανε 135!! Τα παίρνει μάλλον κάποια κομμάτια προσφορά και γι αυτό χτυπάει τιμές! Θα γελάσω αν τελικα στο amazon είναι δρομολογημενο και το μπλε χελωνακι και μου ρθει από βδομάδα!!θα τα πουλάω ύστερα! χαχαχα Αλλά μεγάλη διαφορά στην τιμή ρε παιδι μου! Πάλι καλά που το τσέκαρα!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να το θερμόμετρο που πήρα στη θέση του : http://www.amazon.co.uk/Braun-4520-Thermoscan-Ear-Thermometer/dp/B0001D0LMS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1291243028&sr=8-1
Μακάρι να μου δεχτουν την αλλαγή! Είναι αυτιού, οπότε δεν ενοχλείται μ' αυτά της μασχάλης ή στο πωπουδάκι που το βάζουν πολλοί! Μου το σύστησε μια φίλη μου! Αχρείαστο να είναι, αλλά πρέπει να υπάρχει στο σπίτι!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα
μπραβο κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια με υγεια και ναναι παντα καλοτηχα.
αντε ερχεται και η σηρα μας σιγα σιγα,
τι ενεσεις εχεται κανει,και γιατι ειναι?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:
tzef έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ .ΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΕΛΩΝΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΧΕΛΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

Γεωργία μου αυτό είναι το μαγαζί : http://www.play247.gr/ Εγώ καλού κακού το έκλεισα και από internet, Γιατί πέσαμε όλες και τελικά θα μείνω εγώ στο τέλος χωρις τη χελωνιτσα! Θρίλερ έγινε! Ξερω πού είναι Σταυρούλα μου! Πηγαίνουμε πολλές φορές! Το κατοχυρώνουμε πρώτα από ιντερνετ, γιατί πολλέ ςφορες τα κομματια εξαντλούνται και μετα πάμε από το μαγαζί, γιατί είναι κοντά στο σπίτι μας και γλιτώνουμε το κούριερ! Αυτό το μαγαζί βγάζει απίστευτες προσφορες! Έχω χτυπήσει gps με 40 ευρώ ενω στην αγορά έκανε 135!! Τα παίρνει μάλλον κάποια κομμάτια προσφορά και γι αυτό χτυπάει τιμές! Θα γελάσω αν τελικα στο amazon είναι δρομολογημενο και το μπλε χελωνακι και μου ρθει από βδομάδα!!θα τα πουλάω ύστερα! χαχαχα Αλλά μεγάλη διαφορά στην τιμή ρε παιδι μου! Πάλι καλά που το τσέκαρα!

Και η χελωνίτσα σε ποια κατηγορία μέσα στο site είναι Ηλιάννα μου?

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα όμορφες κοιλίτσες!!!
Κατ' αρχήν συγχαρητήρια σε Κατερινούλα, Evvi και Sofia. Για την Κατερίνα είμαστε σίγουρες αλλά μάλλον και οι άλλες 2 κοπέλες μας θα κρατανε τώρα τα μωράκια τους αγκαλίτσα ΝΕΟ -  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.3  - Σελίδα 2 612298

Sevaki κοντεύεις και εσύ!!!

Άντε κοριτσάρες μου και στα δικά μας με το καλό οι υπόλοιπες. Έρχεται σιγά σιγά η σειρά μας.

Επιτέλους!!!! (μάλλον είμαι η τελευταία και καταϊδρωμένη)..... Σήμερα ήταν η τελευταία μου μέρα στη δουλειά. Από Δευτέρα είμαι freeeeeeee ΝΕΟ -  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.3  - Σελίδα 2 654316 .
Τώρα θα με ξαναδούνε Αυγουστο του 2012!!
Και τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου. Αρχίζουν οι ετοιμασίες για το μωράκι μας. Αλλά αυτές οι δουλειές μάλλον ευχάριστες θα είναι...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AntoniaA. έγραψε:Καλησπέρα όμορφες κοιλίτσες!!!
Κατ' αρχήν συγχαρητήρια σε Κατερινούλα, Evvi και Sofia. Για την Κατερίνα είμαστε σίγουρες αλλά μάλλον και οι άλλες 2 κοπέλες μας θα κρατανε τώρα τα μωράκια τους αγκαλίτσα ΝΕΟ -  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.3  - Σελίδα 2 612298

Sevaki κοντεύεις και εσύ!!!

Άντε κοριτσάρες μου και στα δικά μας με το καλό οι υπόλοιπες. Έρχεται σιγά σιγά η σειρά μας.

Επιτέλους!!!! (μάλλον είμαι η τελευταία και καταϊδρωμένη)..... Σήμερα ήταν η τελευταία μου μέρα στη δουλειά. Από Δευτέρα είμαι freeeeeeee ΝΕΟ -  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.3  - Σελίδα 2 654316 .
Τώρα θα με ξαναδούνε Αυγουστο του 2012!!
Και τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου. Αρχίζουν οι ετοιμασίες για το μωράκι μας. Αλλά αυτές οι δουλειές μάλλον ευχάριστες θα είναι...


Άντε μπράβο Αντωνία μου!
Καλή ξεκούραση τώρα και καλά ψώνια!!!!! Ήρθε επιτέλους και η σειρά σου!!!!!!!
Ναι μωρέ ξεχάσαμε και το Σοφάκι!!!!!!!!!!
Όλες λογικά έχουν τώρα τα μωράκια τους αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!
Να τους ζήσουν!!!!!!!!!!!!!!!
Άντε και στα δικά μας τώρα!!!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.pampers.gr/gr_GR/proddetail/baby-products/pampers-new-baby/id/1/sectionid/0

Κατέβηκα στο super και πήρα και ένα πακέτο pampers να έχουμε! Αυτά που είναι για μωράκια 3-6 κιλά!
Kαι σερβιέτες για μένα! Είχα πάρει ένα πακέτο always night (μπορεί να μην έχουμε και πλημμύρα) και τώρα πήρα και άλλο ένα πακέτο τις Tena lady maxi (αν και λογικά αυτές θα είναι άβολες...!!! Σαν να φοράω και εγώ pampers...!!! Ασορτί με την μπέμπα θα είμαστε...!!!)

http://www.celyatis.com/tena-lady-maxi.html?a=13ln2y3lw

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA THANKS ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΗΜΑ ΝΑ ΔΩ.

DESPOINAKI ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΤΗΝ ΒΣΙΛΙΚΗ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 3-6.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΑ.
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ.
ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ.Η ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΧΕΛΟΝΙΤΣΑ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΛΕΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΕΒΙΕΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΝΑ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ?

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Σταυρούλα. Πως πήγε η διασκέδαση?
Ακόμα να πάρεις την άδεια σου?

Από πάνες μου είπαν από την κλινική να μην πάρω γιατί θα μου δώσουν απο εκεί φεύγοντας. Πάντως εγώ θα περιμένω την τελευταία μέτρηση πριν τον τοκετο για να δω πόσα κιλά θα είναι το μωρό και αναλόγως θα αγοράσω.

Για σερβιετες ακόμα δε ξέρω. Μάλλον ένα πακέτο tena και ένα always night.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AntoniaA. έγραψε:Γεια σου Σταυρούλα. Πως πήγε η διασκέδαση?
Ακόμα να πάρεις την άδεια σου?

Από πάνες μου είπαν από την κλινική να μην πάρω γιατί θα μου δώσουν απο εκεί φεύγοντας. Πάντως εγώ θα περιμένω την τελευταία μέτρηση πριν τον τοκετο για να δω πόσα κιλά θα είναι το μωρό και αναλόγως θα αγοράσω.

Για σερβιετες ακόμα δε ξέρω. Μάλλον ένα πακέτο tena και ένα always night.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ.ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλή σας νύχτα κοριτσάκια!
Εμάς ήρθαν τα κουμπαράκια μας και είχαμε μπαλκονάδα με μπυροκατάσταση! Τώρα φύγανε...!!! Ωραία ήταν!!! Ήπια και εγώ λίγη μπυρίτσα!
Γεωργία μου για pampers πήρα 3-6 γιατί πιστεύω η μικρούλα να τα φτάσει τα 3 κιλάκια! Χτές ήταν 2529 γραμμάρια! Αλλιώς τις κρατάμε για αργότερα! Χαμένες δεν θα πάνε...!! Λογικά θα μας δώσουν και στην κλινική! Η Βασιλικούλα πόσο είχε γεννηθεί?
Τα λέμε αύριο τσούπρες!!!!!!!!
Φιλιά πολλά!!!!!!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

despoinaki 3100 στην 38η ειχε γεννηθει τις φορεσα τελικα αλλα ήταν καπως μεγαλες για αρχη και για αυτο αποφασισε τουλαχιστον οι πρωτες πανες να ειναι σε κανονικο μεγεθος.

stav thanks ειδα το καταστημα που ειναι στο internet.Θα περασαω καμια βολτα απο εκει.Τι στο καλο όλες το αγαοράσατε να μην αποτελέσω εξάιρεση. Smile

Θελω βολτουλα σημερα αλλα δεν ξερω που.

Οσο για τις σερβιέτες μου ειχαν δωσει στι ΙΑΣΩ αλλα οταν πηγα σπιτι αγορασα και εγω.ΤΕΝΑ σε στυλ σερβιετας οχι σαν βρακακι δηλαδη.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΑΦΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑ ΒΑΨΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΩΣΩ ΚΑΙ ΗΛΙΑΝΑ ΘΑ ΒΑΦΤΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΓΑΛΑΖΙΟ,ΑΥΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ.ΛΕΤΕ ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΨΕΙ?ΧΙΧΙΧΙ!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!
Αντε Σταυρούλα ξεκινησες και συ τα βαψιματα. Ωραίο θα είναι! Και μερα μερα που θα προσθετεις κατι στο δωματιο θα σου αρεσει περισσοτερο.
Pampers και γω το νο 1 πήρα. Για αρχή νομιζω οτι θα ειναι καλά!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouba ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΠΑΡΩ.ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις