Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxa τελειο θέμα!
ο πατερας μου εβλεπε μπασκετ ενα απογευμα- σηκωνεται παει στην κουζινα και τον ρωταει η μαμα μου -
- Τελειωσε ο αγωνας?
- Οχι εχει ημίχρονο- βγηκαν οι τριρλίδες.

και εννοουσε τις cheer-leaders που χορευουν στο ημιχρονο χαχαχαχα Razz Razz


ειχα ενα μαθητη που επεμενε να μεταφραζει τη λεξη 'turtle'(χελωνα δλδ) ως χελωνονιντζακι(κ στο τεστ ετσι μου την εγραφε)
ενας αλλος μαθητης αθελα του με εκανε να καταλαβω απο που προερχεται ο Μικές απο τις παλιες ελληνικες ταινιες.
ειναι o Mike απο το Michael.μια μερα εκανε μεταφραση κ με επιασε νευρικο γελιο..


απο τραγουδια θυμαμαι το κλασσικο
Κουτσουμπιλά
(το τραγουδι του Bob Marley, 'Could You Be Loved')
Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 215994

κοριτσια ολα σοσα γραψατε ειναι απίθανα. γελαω σαν την χαζη πρωι πρωι

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:ειχα ενα μαθητη που επεμενε να μεταφραζει τη λεξη 'turtle'(χελωνα δλδ) ως χελωνονιντζακι(κ στο τεστ ετσι μου την εγραφε)
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing xaxaxxaxaxaxa Laughing Smile Laughing Very Happy

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"Σε λένε..το κορίτσι του Μάικ!"
Laughing Laughing Laughing Laughing

το άκουσα να το τραγουδά μια φίλη μου και έλιωσα Laughing

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλέξανδρος:
"Μπομπ ο μάστορας, όλο μαστορεύει, Μπομπ ο μάστορας, παντου τα καταστρέφει" (αντι "τα καταφερνει")

Την ωραία κοιμωμένη την έλεγε "Ωραία θυμωμένη"

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η πεθερά μου όποτε πηγαιναμε εξω ή τρωγαμε στο σπιτι και ειχε πανσετες
τις αποκαλουσε φαλτσέτες.
'παρε μια φαλτσετα ακομη να φας τωρα που ειναι ζεστες'! Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:η πεθερά μου όποτε πηγαιναμε εξω ή τρωγαμε στο σπιτι και ειχε πανσετες
τις αποκαλουσε φαλτσέτες.
'παρε μια φαλτσετα ακομη να φας τωρα που ειναι ζεστες'! Razz
Αυτο πολλοί το κάνουν, ο μπαμπάς μου είχε γραψει πάνω σε ένα πακέτο που έφαλε στην κατάψυξη "ΦΑΛΣ" εννοώντας πανσέτες, και ψαχνόμουν να βρω τι εννοούσε.. Μερικοι τις λένε και μανσετες Razz

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ''ΚΑΒΑΛΟΥΤΣΙ'' ΤΟ ΕΛΕΓΕ...''ΚΑΛΟΠΟΥΤΣΙ''!!! Very Happy Very Happy Very Happy

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η μητέρα μου είναι πόντια και εμείς απο μικρά μαθαμε να καταλαβαίνουμε αρκετά καλα όταν μιλούσε με γιαγια- παππού ή με τα αδέρφια της.

Πριν 4-5 χρόνια ήμαστε Αλεξανδρούπολη με τη μαμα να δει τα αδέρφια της και πίναμε καφε..

Κάτι ζήτησα να φάω (που δεν ηταν εποχικό) και γυρνάει η θεία μου και μου λέει "Α καλά! Καλανταρί αγγούρια!!!"

Τί να τα κάνω καλέ τριάντα τρία αγγούρια της λέω; Εγώ αυτό θέλω!

Επεξήγηση για τις μη ποντιες:
Καλανταρτς= Γενάρης

Είχανε πέσει ολοι κατω και χτυπιοντουσαν απο τα γελια!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όταν μετακομίσαμε στο καινούργιο μας σπίτι μας έκανε μια πολύ μακάβρια ευχη μια θεία της μαμάς μου. Μπερδεύτηκε η γυναίκα δεν το έκανε επίτηδες βέβαια, αλλά η ευχή αυτή μου έχει μείνει αξέχαστη:

"Να ζήσετε να το θυμόσαστε"... (Να το χαιρόσαστε, εννοουσε)

Χαχαχαχα!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ανιψιά μας είναι 2,5 χρονών!!Όταν βλέπει άλλα παιδάκια είτε κοριτσάκια είτε αγοράκια φωνάζει:

Κορίσταααααααααααααα...έλα να παίτσομε!!!!!


Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Όταν μετακομίσαμε στο καινούργιο μας σπίτι μας έκανε μια πολύ μακάβρια ευχη μια θεία της μαμάς μου. Μπερδεύτηκε η γυναίκα δεν το έκανε επίτηδες βέβαια, αλλά η ευχή αυτή μου έχει μείνει αξέχαστη:
"Να ζήσετε να το θυμόσαστε"... (Να το χαιρόσαστε, εννοουσε)
Χαχαχαχα!

Αυτο μας το ειπε μια στο γάμο μας Shocked Shocked Shocked ευχήθηκε στον κουμπάρο με αυτα τα λόγια (να ζήσετε να τον θυμόσαστε) και μετα δικαιολογηθηκε ότι ηταν σε μνημόσυνο πιο πριν κτλ κτλ... Ο αντρας μου ακομα με δουλεύει "Κάτι ήξερε η θειά και μου ευχήθηκε ετσι".. affraid

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:-το αίμα βάφτηκε κόκκινο
-τα πουλιά πεθαίνουν όρθια

και τα δύο τα έχει πει η μαμά μου παλιότερα αλλά έμειναν στην ιστορία!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy





τα σωστά είναι
το χώμα βάφτηκε κόκκινο
τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας

Χαρα που θα εκαναν τα ..πουλια αν πεθαιναν ορθιααα!χαχαχαχα!


Κοριτσια πολυ γελασα!Γραφτε κι αλλα! Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 328109 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 328109

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
MariaM έγραψε:Όταν μετακομίσαμε στο καινούργιο μας σπίτι μας έκανε μια πολύ μακάβρια ευχη μια θεία της μαμάς μου. Μπερδεύτηκε η γυναίκα δεν το έκανε επίτηδες βέβαια, αλλά η ευχή αυτή μου έχει μείνει αξέχαστη:
"Να ζήσετε να το θυμόσαστε"... (Να το χαιρόσαστε, εννοουσε)
Χαχαχαχα!

Αυτο μας το ειπε μια στο γάμο μας Shocked Shocked Shocked ευχήθηκε στον κουμπάρο με αυτα τα λόγια (να ζήσετε να τον θυμόσαστε) και μετα δικαιολογηθηκε ότι ηταν σε μνημόσυνο πιο πριν κτλ κτλ... Ο αντρας μου ακομα με δουλεύει "Κάτι ήξερε η θειά και μου ευχήθηκε ετσι".. affraid

Χαχαχα! Ακόμα χειρότερο δηλαδή! Είναι αυτο που λένε παρ' τον στο γάμο σου να σου πει και του χρόνου! Κάπως έτσι δηλαδή! Πράγμα που σχεδόν έκανε ο dj στο γαμο των κουμπάρων μας! Έβαλε γνωστό το γνωστό άσμα 'αντε γεια, αντε γεια, και του χρόνου βρε παιδιά..." Shocked Shocked Shocked Περιττό να σου εξηγήσω το τι χειρονομία έφαγε μετά από τους κοντινούς συγγενείς και από την μάνα του γαμπρού...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θυμηθηκα 2

στην Ραφηνα περιμεναμε με την ξαδερφη μου ενα απο τα "γρηγορα" για Μυκονο,ηταν το
super cat haroula κ με το που ερχεται φωναζω "ελα ρε ηρθε το σουπερ Καθαρούλα (catHaroula....) ",τι γελιο καναμε Laughing Laughing

αλλο ενα,παλι με καραβι,απο Λαυριο αυτη τη φορα,παω να βγαλω εισητηρια για Τζια και ζηταω "2 εισητηρια με το Μάρμαρι εξπρες" Laughing με κοιταγε ο πωλητης με οικτο... Laughing Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η μάνα μου νόμιζε ότι το τσιπουράδικο έχει ως κύριο πιάτο τις τσιπούρες...

Ο μπαμπάς μου το σουντόκου το είχε πει μια φορά "στο ντουκου" (ειχε και στο ντουκου το περιοδικο..)

Αυτο με τις ομπρέλες που γράφουν BEACH και κάποιος το έχει πει ΒΕΑΚΗ (ηταν σκηνή στο "Παρα πέντε") έχει συμβεί πραγματικά με κάτι οικογενειακους γνωστους του άντρα μου...

Παλιότερα στην Ξάνθη υπήρχε ένα μαγαζί που λεγόταν "Ψωμί και σοκολάτα" και ηταν φουρνος με καφετέρια 2-σε-1, επινες τον καφέ σου ή τη σοκολάτα σου και διάλεγες και κουκις ή μπισκότα ή κουλουράκια, γαμάτη φάση.. Μόνο που η πινακίδα ηταν καλλιγραφική, και το "-μι" στο ψωμί φαινόταν περισσότερο σαν "-λή"... Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 4872 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 4872 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 4872 Μετα το άλλαξαν, το κανανε "αρτος και σοκολάτα". δεν ξέρω αν υπάρχει ακομα...

Λιτσακι το "Μαρμαρι εξπρες" δεν το έπιασα... scratch scratch scratch

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την φράση "μ' ένα σμπάρο 2 τρυγόνια' την ξέρετε.

Εγώ μέχρι πρόσφατα την ήξερα αλλιώς. 'Μ' ένα σπάρο 2 τρυγόνια'... Και αναρωτιόμουν και τι σχέση θα μπορούσαν να έχουν μεταξύ τους για να προκύψει μια τέτοια φράση...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααααα, μου ηρθε τωρα, και το γραφω αλλιώς θα το ξεχάσω. Το τραγουδι που λέει
"Με τα φωτα νυσταγμένα και βαριά
τριγυρνάνε οι νταλίκες στην Αθήνα..."
ε, εγω άκουγα
"...τριγυρνάνε οι Ιταλοί μες στην Αθήνα" και αφου δεν εβγαζα άκρη, θεωρησα οτι μιλάει για τους Ιταλους στο 2ο παγκόσμιο... (τα ταιριάζει ο κουφος..)

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Η μάνα μου νόμιζε ότι το τσιπουράδικο έχει ως κύριο πιάτο τις τσιπούρες...

Ο μπαμπάς μου το σουντόκου το είχε πει μια φορά "στο ντουκου" (ειχε και στο ντουκου το περιοδικο..)

Αυτο με τις ομπρέλες που γράφουν BEACH και κάποιος το έχει πει ΒΕΑΚΗ (ηταν σκηνή στο "Παρα πέντε") έχει συμβεί πραγματικά με κάτι οικογενειακους γνωστους του άντρα μου...

Παλιότερα στην Ξάνθη υπήρχε ένα μαγαζί που λεγόταν "Ψωμί και σοκολάτα" και ηταν φουρνος με καφετέρια 2-σε-1, επινες τον καφέ σου ή τη σοκολάτα σου και διάλεγες και κουκις ή μπισκότα ή κουλουράκια, γαμάτη φάση.. Μόνο που η πινακίδα ηταν καλλιγραφική, και το "-μι" στο ψωμί φαινόταν περισσότερο σαν "-λή"... Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 4872 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 4872 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 4872 Μετα το άλλαξαν, το κανανε "αρτος και σοκολάτα". δεν ξέρω αν υπάρχει ακομα...

Λιτσακι το "Μαρμαρι εξπρες" δεν το έπιασα... scratch scratch scratch

ψωΜι κ σοκολατα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

νενα ειναι το MαρμΑρι στην ευβοια κ οχι το ΜΑρμαρι που τονιζα εγω.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχααααααααααα
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΕ Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 215994 Άλλα λέει η θειά μου...άλλα ακούν τα αυτιά μου... - Σελίδα 2 215994


τώρα θυμήθηκα ειχαμε παει σε ενα γαμο στη Θασο κ το εκκλησακι ηταν σε ενα μαματο τοπιο ψηλά με αρχαια μνημεια γυρω γυρω(πωπω τελεια ηταν) αλλα για να ανέβεις κ να κατεβεις επρεπε να ησουν υβρίδιο τράγου και κατσίκας τουλαχιστον.
οποτε στο κατέβαινε μετά την τελεση του μυστηρίου- λέω σε μια γνωστή μου θείτσα-
'αντε, καλο κατευόδιο'
και η γυναικα αρχισε να φτυνει τον κορφο της- οποτε μου εξηγησε κ πεθαναμε στα γέλια-
ημουν αυτο που λεμε παρτην στο γαμο σου να σου πει κ του χρόνου... Razz Razz

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειχα παει σε μια κηδεια (φτου φτου εξω απο δω) και την ωρα που χαιρετανε τους συγγενεις,ηθελα να πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ειπα ΚΟΥΛΑΡΕ! εγινα ρομπα βεβαια...πως δεν του πεταξα και κανα ΔΙΚΕ ΜΟΥ να τον στειλω τον καημενο

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Ειχα παει σε μια κηδεια (φτου φτου εξω απο δω) και την ωρα που χαιρετανε τους συγγενεις,ηθελα να πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ειπα ΚΟΥΛΑΡΕ! εγινα ρομπα βεβαια...πως δεν του πεταξα και κανα ΔΙΚΕ ΜΟΥ να τον στειλω τον καημενο


Ε, όχι, χαχαχαχαχα!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε, όχι, χαχαχαχαχα!

Γεια σου Μαρακι...
Κι ομως...τετοιο ρεζιλικι δεν ειχα νιωσει ποτε ξανα..μου λεει ο αντρας μου πως δεν του ειπες και του χρονου!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!
ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ... Mad
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΚΥΛΟΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΕΕΙ "Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟΣ...ΚΛΠ" ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΛΕΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΣ! Shocked ΠΩΣ ΣΚ@ΤΑ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΔΕ ΞΕΡΩ!ΩΡΑΙΑ ΕΦΟΔΙΑ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Ειχα παει σε μια κηδεια (φτου φτου εξω απο δω) και την ωρα που χαιρετανε τους συγγενεις,ηθελα να πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ειπα ΚΟΥΛΑΡΕ! εγινα ρομπα βεβαια...πως δεν του πεταξα και κανα ΔΙΚΕ ΜΟΥ να τον στειλω τον καημενο
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
κούλαρε ρε δικέ μου, 'νταξ να 'ούμε, όλα λαδι...
Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις